Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 2 sesutės, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 2 sesutės

Atsiliepimai apie 2 sesutės, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie 2 sesutės, UAB

Nors is pradziu ir buvo kiek neramu, ar meistre tikrai suprato ko as noriu, bet rezultatas pranoko lukescius!
million stars! Thanks for all of You girls!
dekinga Agnei uz puiku aptarnavima :)
penkios zvaigzdes uz profesionaluma
Prieš išvykstant, labai jau norisi atsidėkoti už ilgus metus profesionaliai teiktas paslaugas, todėl "dedu" Jums, sesutės, didelį ir riebų pliusą! Myliu visas, o ypatingai Agnytę! Sekmės, mergaitės!
labai aukštos prabos saloniukas, merginos dirba tik su blakstienomis, tad šių paslaugų kokybė itin aukšta: nesimėto ir atlieka tik tai, ką moka geriausiai.
Visai mielas saloniukas! Paprasta registruotis, paslaugos kokybiškos, aplinka labai jauki. Tik bėda - parkuotis sudėtinga centre : (Merginos, sudarykite galimybę gražiems atsiliepimams FB puslapyje, nerandame kur Jus pagirti!
Nuostabi vieta! Gaila, kad negalima gražaus atsiliepimo FB parašyti :)
Dariausi anktakių korekciją ir dažymą. Lankiausi pirmą kartą. Aplinka labai jauki, administratorė mandagiai priėmė. Merginos, kuri atliko procedūrą, darbu nesu patenkinta. Norėjau gražios, naujos formos, buvau atsiauginusi antakius, tad jie buvo stori. Stori ir liko, o darc ir nudažyti jie atrodo lyg „angry bird” du minusai:D tad grįžusi namo - nesijaučiu esanti su gražiais antakiais: (gal lūkesčiai buvo per aukšti.... Ar kitą kartą čia apsilankysiu? Galbūt, jeigu eisiu blakstienų prisiauginti, bet jau antakių tvarkytis - nebesiregistruosiu, nes rezultatu ir pačiu ”meistrės” procesu - nesu patenkinta.
Ačiū Agnei Stundytei! Аgne, Jūsų blakstienų salonas - nuostabi vieta, o Jūsų darbuotojos pačios pačiausios. Daugelis sostinės salonų galėtų pasimokyti iš Jūsų mandagumo ir tokio atsidavimo :)
Labai labai gražus ir jaukus saloniukas, mergaitės tikros šaunuolės: jau penktus metus čia užsuku blakstučių pas Agne, tad įmonės gimimo dienos proga siunčiu šilčiausius linkėjimus :) Tęskit, nesustokit!
Kartą teko lankytis pas Agnę, tad galiu drąsiai teigti - paslaugos kokybe likau priblokšta. Viskas atlikta labai nepriekaištingai. Deja, Agnės užimtumas gan didelis ir pakliūti pas ją sudėtinga :) O šiaip sesutėse labai jauki atmosfera :)
Rugilė 2018-06-19 18:26:46
Labai prastai atlieka antakių dažyma.Puse antakio nenudažyta liko, antakiai nevienodi, o meistres vis kitos kai ateinu Ir vis prastesnes.Puslapyje parašyta, kad cheminis dažymas 4eur, o jau 3 kart liepia mokėti 5.Taip prastai antakiai dar neatrodė.
Gal atsimenat meistres varda?
Agnė! Ji ir tik ji! Mačiau ne vieną meistrę, bet Agnė yra pati pačiausia! NUOŠIRDŽIAI VERTA TIKROS PROFESIONALĖS VARDO.
Super salonas! Nerealios specialistes!
Agnyte Ačiū tau!
Tavo darbai visada puikus nesvarbu ar blakstienos ar antakiukai.
Agnyte Ačiū tau!
Tavo darbai visada puikus nesvarbu ar blakstienos ar antakiukai.
Esu jau daugeli metų Jūsų pastovi klientė, todėl norėčiau Jums tarti didelį AČIŪ už profesionalų darbą ir tobulas blakstutes!!! Aukščiausia kokybė! Kaskart ateidama mėgaujuosiu ramia aplinka, leidžiančia atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio. Super! Visiems rekomenduoju!!!
Galiu drąsiai sakyti tobuliausia meistrė! Visada sugeba nustebinti, nors lankausi jau daug metų! Kaip antri namai! Ačiū, kad esi! :-*
Tik geriausi atsiliepimai ir geriausios rekomendacijos! Šiame salone Jus visada pasitiks jauki aplinka, šiltos meistrių šypsenos ir darbšios rankos. Ačiū vadovei Agnei Stundytei už išugdytą pagarbą kiekvienam klientui.
Lankausi salone nuo pat pradzios ir neketinu keisti i joki kita. Malonus aptarnavimas ir profesionaliai atliktas darbas! Rekomenduoju visoms.
Tik geriausi atsiliepimai! Lankausi ne pirma ir tikrai nepaskutini karta, galiu teigti kad dirba tikrai nuostabios darbuotojos. pries procedura maloniai pabendraujam, visada isklauso ir patare. Visas proceduras atlieka labai graziai ir profesionaliai. Tikrai rekomenduoju si salona!
Lankausi šiame salone jau nuo pat įsikūrimo dienos. Visada lieku patenkinta atliekamomis procedūromis. Labai šaunus kolektyvas! Rekomenduoju 100%!!!
Tiesiog dievinu apsilankynus sesutėse - ateini pasnausti ir atsikeli super graži! Didelis AČIŪ už profesionalu darba ir malonu bendravima! Lankiausi, lankausi ir lankysiuos! :)
Be galo jaukus salonas ir nuostabios merginos! Ačiū už tobulas blakstienas!
Jau kelis metus tvarkausi antakius pas sesutes, kas kart tas pusvalandis tra praleidžiamas malonioje aplinkoje, su puikiomis profesionalėmis. Ir po tryjų savaičių grįžti ne reikia, o norisi.
Lankausi siam salone jau gan senai ir esu patenkinta Jų procedūromis bei nuostabiu kolektyvu. Mergaites atsidavusios ir mylinčios savo darbą. Visados pasitiks ir išlydės su sypsena :))
Sekmes, merginos.
Esu nepatenkinta atliktomis paslaugomis ir kitiems nerekomenduoju. Priaugintos blakstienos pradėjo kristi jau pirmąją savaitę, nors ir jomis rūpinausi taip kaip ir rekomendavo salono darbuotoja. Po pirmos savaitės blakstienos atrodė taip lyg būtų praėjęs mėnesis.
Norejau dar karteli padekoti uz puiku aptarnavima, bei atsiprasyti uz ankstyvu vizita)) Didelis Jums Aciu, Agne! Siandien keresiu zvilgsniu))
Šiandien apsilankiau Jūsų salone. Rinkausi ir abejojau ilagi, nes paskutinė mano patirtis buvo košmariška (priauginimas kitame salone). Ačiū, meistrei Gabrielei užprofesionalų darbą, kruopštumą ir šiltą bendravimą. Nuoširdžiai rekomenduosiu Jūsų saloną savo draudėms :)
Sveiki, "neVida",

Deja, peržiūrėję pastarųjų dviejų mėnesių grafiką neradome nei vienos Vidos. Gaila, bičiuli, kad tokiu būdu nori sumenkinti mūsų įmonės įvaizdį :) Juk žinai, kad kilus abejonėms dėl suteiktų paslaugų kokybės visada geranoriškai (ir nemokamai) "pasitaisome".

P.s.
Tavo paliktas IP adresas mums gerai pažįstamas :) Sekmės kuriant savo sėkmę!
Jau priaugintas blakstienas turiu tikrai nemazai laiko bet tam salone kai padare tai tik savaite telaike nes po savaites pradejo kuokstais kristi.Nors kitame salone kai padaro po 3 savaites islaiko puikiai o ir daug pigiau.Tai supratau kad salonas brangus o kokybes nera.Ten mokame tik uz grazu pavadinima ir tiek.
Tikrai geras ir jaukus saloniukas :) Savo akytes nuo siol patikesiu tik p. Agnei!
Suprasčiau praktikante butu atlikusi man antakiu dažyma, bet kai atliko meistre tai pasibaisejau gryzusi namo. Seima išsityciojo jog atrodau kaip nežinia kas. Labai kreivai ir forma neatitaikita, per storai gavosi.
Labai jaukus saloniukas, o merginos tikros profės. Dėkoju Agnei Stundytei už rūpestį per visus 2016 m.!
Labai šaunios mergaitės: ir paaiškino, ir priaugino būtent taip, kaip reikia. Aš čia atėjau su "kūtvela" ant akių iš kitos meistrės, tad sesutės nuėmė man tą siaubą ir liepė eit namo ilsinti blakstienų. Ir teisingai padarė. Už poros savaičių grįžau, priaugino tikrai gražiai ir tvarkingai. Niekada negailėsiu gražių žodžių šioms merginoms.
Suzaveta nelikau, dariausi blakstienas pirma karta siame salone ir paskutini. Mergina kuri dare blakstienas prigaugino labai retai, pasirinkau 3D tai vaizdas turejo buti puikus su daug blakstienu, ir Ji pati sake kad daug savu turiu tai nebuvo jokios priezasties jog turejo atrodyti retos. Sumokojau €45 ir tikrai nebuvo uz ka!
Prastesnes meistres nesu maciusi uzklyjavo 3 blakstienas ir tas sugebejo sulipdyti, kazkoks kosmaras, chaltura juoda.... Akis liepia nusiplaut sampunu, tam, kad sutaupyt ant nuriebalintojo, vienas klyju buteliukas turbut skirtas visam salonui, nes laksto viena pas kita isipilt klyju. Vienu zodziu reikia aplenkti tokia vieta, jei nenorite susigadinti nuotaikos, bei sugaisti laiko.
Aciuuuu! Super komanda!
Nuostabi komanda! Ačiū už puikią kompaniją ir nepakartojamas blakstienas :)
Noriu pasidžiaugti puikiu aptarnavimu ir darbo kokybe. Tai salonas kurio kolektyvas ir pasitinka ir palydi su šypsena.
O dirba puikiai ir nuosirdziai.
Tai salonas su didele ir šviesia ateitimi.
Sekmės ir kantrybes visam jūsų kolektyvui.
Gertruda 2016-01-11 13:17:46
Pati prasciausia vieta kurioje esu tvarkiusis antakius, baisiausias rezultatas, nerekomenduoju niekam! Antakius padare skirtingu formu, nudaze tragiskai, ispesiojo taip, kad vienas auksciau kitas zemiau, vienas arciau kitas toliau. Tragedija!
Sveika, Gertruda. Labai vertiname musu klientu kritika - ji skatina mus dar labiau gilintis i savo atliekamas paslaugas ir ju kokybe. Musu meistre Jus konsultavo, taciau, panasu kad, neradote bendros kalbos. Cheminio dazymo ir korekcijos metu antakiai negali atrodyti identiski. Mes juos modeliuojame pagal Jusu veido pagrindinius taskus, pradzia antakiu nustatome pagal tam tikras ribas, kurios uztikrina toki rezultata, kuris yra optimaliausias Jusu veido bruozams. Pernelyg isvienodinus antakius rizikuojame sukurti asimetrija akiu ar nosies pasvirimo atzvilgiu. Juk ne paslaptis, kad veidai yra tobulai asimetriski. Drastiskai islyginus antakius rizikuojame sukurti vizualiai mazesnes akies efekta ir t.t. Koloritas (cheminis dazymas) taip pat yra individualu: pirma karta matantis mes negalime uztikrinti tokio rezultato, koki isivaizduojame. Mes nezinome Jusu odos tipo, Jusu naudojamos kosmetikos saveikos su musu cheminiais dazais. Nuo odos tipo priklauso pigmento intensyvumas odoje: kuo oda sausesne, tuo dazymas odoje lieka intensyvesnis ir tolygesnis. Jusu atveju meistre negalejo isgauti tobulo tono del netolygiai pasiskirsciusio odos riebumo (tikriausiai naudojamo kremos pasekme). Taigi konkreciai Jusu atveju galime tik apgailestauti, kad musu technines galimybes ir modeliavimo praktika nesutapo su Jusu lukesciais. Galime pasiulyti atvykti kavos su saldainiais ir pabandyti is naujo performuoti Jusu antakiukus :) Grazios dienos!
Labai profesionalus požiūris ir jauki aplinka :) Ačiū Jums, kad paskutinę minutę pagražinot mano šventę :) Džiaugiuosi, kad pagaliau susiradau geriausią meistrę. Visiems rekomenduoju sesutę Rasytę :)

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Parduotuvė Vilniuje: V. Pietario g. 8, Vilnius LT-03125 Parduotuvė Kaune: A.Mickevičiaus g. 27, Kaunas LT-44245 UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams...
Akvatechnika [kirpykloms.lt]
DIVA Professional Styling, Carin Haircosmetics

Adresas: Dunojaus g. 20, LT-02104 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); grožio salonai ir kirpyklos; prekybos įranga; spa centrai.
Kirpykloms.lt rasite viską, kas skirta profesionaliam plaukų meistrui – Belgijos kompanijos „Carin Haircosmetics“ profesionalią kosmetiką, kirpykloms skirtus modernius bei išskirtinio dizaino baldus, anglų įmonės profesionalius įrankius „Diva Professional“ ir platų aksesuarų asortimentą. Prekės yra aukštos kokybės...

M.Statulevičius: nuomos subsidijos turėtų būti tęsiamos
M.Statulevičius: nuomos subsidijos turėtų būti tęsiamos 11-24 18:40
Gruodį pasibaigianti nuomos subsidijų parama nuo koronaviruso nukentėjusiam verslui turėtų būti tęsiama, teigia nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas Mindaugas Statulevičius.
JK bendrovės gali sulaukti milžiniškų baudų už "Huawei" įrangos naudojimą
JK bendrovės gali sulaukti milžiniškų baudų už "Huawei" įrangos naudojimą 11-24 18:26
Jungtinės Karalystės (JK) telekomunikacijų kompanijos gali sulaukti baudų, siekiančių iki 10% jų pajamų, jei nesustiprins savo tinklų saugumo, kad jie atitiktų standartus, numatomus naujo įstatymo...
Karantiną siūloma tęsti iki gruodžio 17-osios, atverti muziejus, leisti ekskursijas 11-24 18:07
Laikinoji Vyriausybė trečiadienį svarstys siūlymą tęsti karantiną iki gruodžio 17-osios 24 valandos, vėl leisti muziejų, galerijų lankymą ir ekskursijas ribojant asmenų skaičių.

Karantino metu Jūs:

Colgate-Palmolive 84,54 -0,73%