Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 1A.LT

Atsiliepimai apie 1A.LT, UAB

Išmani parduotuvė!
Parašyk savo nuomonę apie 1A.LT, UAB

erika 2012-11-27 13:42:48
Labai nuvylė ši el. parduotuvė :( pirkom fotoaparatą ir dovanų žadėjo atminties kortelę bei dėklą, prekę gavus pasigedome žadėtų dovanėlių. Paskambinus ir pasiteiravus buvo atsiprašyta ir pažadėjo, kad per savaitę atveš (neva įvyko klaida) savaitę kantrei laukėm ir vėl paskambinom,šį kartą buvo pasakyta, kad akcija baigėsi prieš 2 mėn. ir dovanų negausime.
s*****i tikrai daugiau šios el parduotuvės paslaugomis nesinaudosim pasistenksim jiems padaryti PUIKIĄ reklamą :)
Niekis cia, pries pora meteliu uzsakinejau plona pc laukiau menesi nors uzsakes buvau greitu pastu, karo maro atveju tikejausi savaites gale....o cia laukiau menesi, net ne karto nepaskambino vis kabino makaronus kai paskambindavau savo prekes pasiteirauti. Taip pat is fotoaparata uzsisakiau prabegus kuriam laikui, galvojau naivei pristatys bent si atveji greitai. Bet kur tau vel laukti teko 2savaites, teko atsisakyti. Trecia karta nerizikuoju. Geriau jau is uzsienio ir pigiau ir zymei greiciau parsiuncia nei is LT.
Gintautas 2013-01-08 10:32:12
Laba diena,pirkau foto aparatą NIKON 5100 dėkoju už gerą aptarnavimą,už mandagumą ir operatyvumą pristatant DPD Lietuva kurjeriui Giedriui.
Sveiki Gintautai, ačiū Jums, kad nepatingėjote parašyti gerą atsiliepimą, visada stengiamės aptarnauti savo klientus kuo geriau!:) Sėkmės naudojantis preke ir lauksime sugryžtant:)
Laba diena, pirkau foto aparatą NIKON 5100 dėkoju už gerą aptarnavimą, už mandagumą ir operatyvumą pristatant DPD Lietuva kurjeriui Giedriui.
Domantas 2012-12-27 18:53:21
labas vakaras, norejau paklausti ar butu galima suzinoti 1a.lt puslapio elpasta kuriuo galiu pasitiketi?ir dar su jumis yra labai sunku susisiekti:)
Sveiki, visada galite kontaktus rasti tinklapio 1a.lt Kontaktų skyriuje, tai būtų info@1a.lt :) Dėl labai didelio užsakymų skaičiaus Kalėdinių švenčių metu, padidėja ir skambučių skaičius, dėl to sunkiau prisiskambinti, atsiprašome jei teko ilgiau laukti. Sėkmingų Naujųjų:)!
labas vakaras, norejau paklausti ar butu galima suzinoti 1a.lt puslapio elpasta kuriuo galiu pasitiketi?dekui.
erika 2012-11-27 13:42:48
Laba diena Gerb. Erika, Jūs internete radote šios akcijos seną GOOGLE nuorodą ir manydami, jog ji galioja užsakėte. Šiuo metu ir kai Jūs užsakinėjote - akcija, kurios metu buvo skiriamos dovanos jau buvo pasibaigusi. Jog tai tiesa, suraskite mūsų parduotuvėje šią prekę ir pamatysite, kad parduodama be dovanų. Arba galima patikrinti skiltyje http://www.1a.lt/special/akcijos - ten nėra tokios akcijos, Jūs pažiūrėjote seną GOOGLE kopiją ir per ją darėte užsakymą, be to jei pažiūrėsite mūsų siųstą užsakymą patvirtinantį laišką - ten nėra paminėta, kad bus pridedamos dovanos. Dėl to geriausia, užsakymus atlikti įėjus tiesiai į www.1a.lt, kad nesusiklaidinti ir nebūtų nepelnytai peikiamas mūsų darbas.
Pirkėjas 2012-09-07 10:34:48
Labai nusivyliau šia parduotuve. Niekaip nesugebėjo atsiūsti saskaitos faktūros, gali kiek nori rašyt email, skambinau gal 5 kartus niekas nereaguoja. Nepatariu iš ten pirkti, nes ten gryna "š*******o kontora"
Sveiki "Pirkejas" - žinome Jūsų atvejį, Jus aptarnavęs darbuotojas atleistas ir nebedirba mūsų įmonėje. Bendravome su Jumis telefonu, dar kartą atsiprašome!
Labai nuvylė ši el. parduotuvė : (pirkom fotoaparatą ir dovanų žadėjo atminties kortelę bei dėklą, prekę gavus pasigedome žadėtų dovanėlių. Paskambinus ir pasiteiravus buvo atsiprašyta ir pažadėjo, kad per savaitę atveš (neva įvyko klaida) savaitę kantrei laukėm ir vėl paskambinom, šį kartą buvo pasakyta, kad akcija baigėsi prieš 2 mėn. ir dovanų negausime.
Esu pirkęs iš jų du kartus. Tikrai labai patenkintas. Nors pats jų puslapis senoviško dizaino ir neaiškios struktūros, svarbiausia, kad čia labai išsamiai aprašyti kompiuterių parametrai ir visada yra labai gerų akcijų. Pvz. paskutinė DELL kompiuterį su i7 nusipirkau pigiau nei radau kurioj nors kitoj parduotuvėje. Atvežė po 2 dienų.
Sveiki, atsiprašome jei teko laukti, stengiamės dirbti operatyviai. Kartais pasitaiko, jog nepavyksta susisiekti su klientu, būna klaidingai nurodytas tel.nr ir pan. Visuomet esame pasiruošę ištaisyti savo klaidas, jei taip nutinka, geriausia skambinti mums į biurą tel.: 2054455, 8-688 08333, ir sutarsime dėl papildomos Jums nuolaidos ar dovanėlės, jei dėl mūsų kaltės teko laukti.
Pirmą kartą nusprendžiau internetu įsigyti kompiuterį ir pasirinkau šią bendrovę. Pralaukiau savaite, kol gavau atsakymą, kad prekę parduos. Per tiek laiko praėjo noras pirkti. Internetinė parduotuvė neskubantiems.