Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 1A.LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 1A.LT

Atsiliepimai apie 1A.LT, UAB

Išmani parduotuvė!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie 1A.LT, UAB

labas vakaras, norejau paklausti ar butu galima suzinoti 1a.lt puslapio elpasta kuriuo galiu pasitiketi?ir dar su jumis yra labai sunku susisiekti:)
labas vakaras, norejau paklausti ar butu galima suzinoti 1a.lt puslapio elpasta kuriuo galiu pasitiketi?dekui.
erika 2012-11-27 13:42:48
Labai nuvylė ši el. parduotuvė :( pirkom fotoaparatą ir dovanų žadėjo atminties kortelę bei dėklą, prekę gavus pasigedome žadėtų dovanėlių. Paskambinus ir pasiteiravus buvo atsiprašyta ir pažadėjo, kad per savaitę atveš (neva įvyko klaida) savaitę kantrei laukėm ir vėl paskambinom,šį kartą buvo pasakyta, kad akcija baigėsi prieš 2 mėn. ir dovanų negausime.
s*****i tikrai daugiau šios el parduotuvės paslaugomis nesinaudosim pasistenksim jiems padaryti PUIKIĄ reklamą :)
Laba diena Gerb. Erika, Jūs internete radote šios akcijos seną GOOGLE nuorodą ir manydami, jog ji galioja užsakėte. Šiuo metu ir kai Jūs užsakinėjote - akcija, kurios metu buvo skiriamos dovanos jau buvo pasibaigusi. Jog tai tiesa, suraskite mūsų parduotuvėje šią prekę ir pamatysite, kad parduodama be dovanų. Arba galima patikrinti skiltyje http://www.1a.lt/special/akcijos - ten nėra tokios akcijos, Jūs pažiūrėjote seną GOOGLE kopiją ir per ją darėte užsakymą, be to jei pažiūrėsite mūsų siųstą užsakymą patvirtinantį laišką - ten nėra paminėta, kad bus pridedamos dovanos. Dėl to geriausia, užsakymus atlikti įėjus tiesiai į www.1a.lt, kad nesusiklaidinti ir nebūtų nepelnytai peikiamas mūsų darbas.
Pirkėjas 2012-09-07 10:34:48
Labai nusivyliau šia parduotuve. Niekaip nesugebėjo atsiūsti saskaitos faktūros, gali kiek nori rašyt email, skambinau gal 5 kartus niekas nereaguoja. Nepatariu iš ten pirkti, nes ten gryna "š*******o kontora"
Sveiki "Pirkejas" - žinome Jūsų atvejį, Jus aptarnavęs darbuotojas atleistas ir nebedirba mūsų įmonėje. Bendravome su Jumis telefonu, dar kartą atsiprašome!
Labai nuvylė ši el. parduotuvė : (pirkom fotoaparatą ir dovanų žadėjo atminties kortelę bei dėklą, prekę gavus pasigedome žadėtų dovanėlių. Paskambinus ir pasiteiravus buvo atsiprašyta ir pažadėjo, kad per savaitę atveš (neva įvyko klaida) savaitę kantrei laukėm ir vėl paskambinom, šį kartą buvo pasakyta, kad akcija baigėsi prieš 2 mėn. ir dovanų negausime.
Esu pirkęs iš jų du kartus. Tikrai labai patenkintas. Nors pats jų puslapis senoviško dizaino ir neaiškios struktūros, svarbiausia, kad čia labai išsamiai aprašyti kompiuterių parametrai ir visada yra labai gerų akcijų. Pvz. paskutinė DELL kompiuterį su i7 nusipirkau pigiau nei radau kurioj nors kitoj parduotuvėje. Atvežė po 2 dienų.
Sveiki, atsiprašome jei teko laukti, stengiamės dirbti operatyviai. Kartais pasitaiko, jog nepavyksta susisiekti su klientu, būna klaidingai nurodytas tel.nr ir pan. Visuomet esame pasiruošę ištaisyti savo klaidas, jei taip nutinka, geriausia skambinti mums į biurą tel.: 2054455, 8-688 08333, ir sutarsime dėl papildomos Jums nuolaidos ar dovanėlės, jei dėl mūsų kaltės teko laukti.
Pirmą kartą nusprendžiau internetu įsigyti kompiuterį ir pasirinkau šią bendrovę. Pralaukiau savaite, kol gavau atsakymą, kad prekę parduos. Per tiek laiko praėjo noras pirkti. Internetinė parduotuvė neskubantiems.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Medicinos banko pelnas beveik patrigubėjo
Medicinos banko pelnas beveik patrigubėjo 05-20 17:59
Medicinos banko grupė I šių metų ketvirtį uždirbo 0,757 mln. Eur grynojo pelno, beveik triskart daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.
Su V. Zelenskiu susitikusi D. Grybauskaitė ragino "sutraiškyti" oligarchinę sistemą 05-20 17:52
Kijeve pirmadienį su Volodymyru Zelenskiu, naujuoju Ukrainos prezidentu, susitikusi Dalia Grybauskaitė, Lietuvos prezidentė, paragino jį "sutraiškyti" šalyje nusistovėjusią oligarchinę sistemą.
JAV ir Iranas apsisvaidė grasinimais
JAV ir Iranas apsisvaidė grasinimais 05-20 17:50
Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, perspėjo Iraną, kad, abiem šalims įsivėlus į konfliktą, Iranas "sulauks oficialios pabaigos". Tokia griežtinėjanti JAV prezidento retorika didina įtampą tarp...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%