Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 1A.LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 1A.LT

Atsiliepimai apie 1A.LT, UAB

Išmani parduotuvė!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie 1A.LT, UAB

Nerekomenduoju. Prekių pristatymo laikas nukelinėjamas, kol parduotuvė prekės nebeturi.

Jei norite gero aptarnavimo ir būti tikri, kad prekę gausite, šios parduotuvės rinktis nereikėtų.
Nerekomenduoju 2019-01-18 11:07:21
Nerekomenduoju naudotis šios parduotuvės paslaugomis. Jie pardavinėja prekes, kurios tuo metu parduotos, arba jų net neturi. Tada siūlo keisti kitomis, alternatyviomis. Kai sutinki su pakeitimu, sutinki su jų pasiūlytomis, išaiškėja, kad ir tų nėra. Visą mėnesį mainai, derini, kol galop taip pasikeičia užsakymas nuo pradinio, kad susinervini ir paprašai, kad grąžintų pinigus.
Jeigu esate konkretūs, normalūs žmonės, kuriems rūpi gauti tai, ką užsisakei, šią įmonę apeikit. Priešingu atveju, net patys nustebsit, koks galutinis bus Jūsų užsakymas.

Atsiprašome už nesklandumus, tiekėjų skaičius nuolat didėja, todėl pasitaiko klaidų tiekimo grandinėje ar logistikos procesuose. Stengiamės tobulinti sistemas, kad klaidų nebūtų.
Labai blogai 2019-01-17 19:11:52
Žmonės prašau apeikite šią parduotuvę, nes prekių kokybės tragiškos, pristatymai vėluoja nežmoniškai, pinigų grąžinimas paskutinėje vietoje, o klientas iš vis yra pamirštas. Sistemos neveikia, pateikiama klaidinga informacija visur. Dar puikiai veikė prieš Senukų įsigijimą. Tikrai nerekomenduoju, nesirinkite šios parduotuvės. Skaičiau atsiliepimus prieš pirkdamas, pasijuokiau, anksčiau kiek pirkau nebuvo problemų, bet šie visi atsiliepimai tikrai apibūdina parduotuvės kritusią vertę, taupykit laiką ir nervus, tokios parduotuvės turi būti uždarytos už klientų apgaudinėjimus.

Petras 2019-01-17 09:36:09
Paskambinus telefonu šiandien nuo 9.05 atsiliepusi konsultantė išsidirbinėja, t.y. apsimeta, kad negirdi ir numeta ragelį. Kartojosi gal 5 kartus. Tai yra visiškai nederamas elgesys ir imonės vardo menkinimas. Atsakingo asmens kontaktų duoti arba prisistatyti atsisakė ir vėl pradėjo apsimesti, kad negirdi ir padėjo ragelį. Pirmą kartą susiduriu su tokiu elgesiu iš Jūsų pusės, seniau tikrai jokių problemų nekildavo. Gal galite duoti kitus kontaktus telefonu, nes neišeina susikalbėti su duotaisiais.

Apgailestaujame, tačiau šiandien turime ryšio sutrikimų. Kviečiame susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu info@1a.lt.
Mantas 2019-01-16 18:16:32
Vertinu labai blogai. Uzsakai prekes ir turi pats ju ieskoti, nes net neinformuoja kad veluos uzsakymas. Duoda kita pristatymo data, vel lauki ir vel tylu ramu, vel pradedi ieskoti ir girdi dainele kad prekes veluoja dar palaukite. Tada truko kantrybe uzsakyma atsaukiau telefonu. Pazadejo grazinti pinigus per 1-3d.d. Sausio 8d vakare atsauke uzsakyma. Siandien sausio 16d. Praejo 6 darbo dienos. Tylu ramu. Nerekomenduoju pirkti.

Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų, dar pasitaiko klaidų sandėlio operacijose. Tikimės artimiausiu metu išspręsti visas problemas.
Niekam nelinkėčiau pirkti iš čia. Labai labai labai nemalonią patirtį turėjau. Jau mėnesį neturiu nei prekės, nei pinigų už ją. O pirkau už paskutinius pinigus. Išsidirbinėjimas belekoks.
Tai buvo paskutinis mano pirkinys.
Neklysta tas kas nedirba. Eikit darbus susirast varguoliai ir nereiks verkšlent ant kiekvieno kampo.
Skaitau atsiliepimus ir vis stebiuosi, kokie Jūs varguoliai esat savo gyvenimu nepatenkinti, kad del kelių dienų vėlavimo pasaulio pabaigą matot. Galima pagalvot, kad įmonė vat specialiai Jums taip daro, kad tik panervint. Atsipeikėkit ir ieškokit savyje problemų, o ne kitur.
Aš nuolat užsakinėju iš 1a, ir tikrai nematau didelės problemos, kai prekė vėluoja. Čia nėra pirmo būtinumo prekės, tad ir palaukt galit ubagai. Labai esu patenkinta klientų aptarnavimu. Jaunuolis, kuris išduoda prekes visada pasisūlo nunešt iki mašinos, nes perku 15kg šuns maistą. Šiandien pirkau vonios aksesuarus ir pasiūlė juos dar susukt į plėvelę, kad maža ką, nesudužtų vežant. Nu 10 points už aptarnavimą! Super geros kainos ir nereik trintis po parduotuves ieškant kažko... Man vienišai mamai patogi parduotuvė, viskas greita ir patogu. Čia ne barbora, kad reikštumėt priekaištus, kad vėluoja keleta dienų. Dar kita publika rašančių, apie kažkokius sugedusius Iphonus, Jūs ant tiek tuščiagalviai, kad nesuvokiat, kad gamintojas ir pardavėjas yra du skirtingi dalykai. Tereikia padirbti klientų aptarnavime, kad suvoktum, tarp kokių š gabalų gyveni.
1A.LT 2019-01-16 09:56:14

Apgailestaujame, tačiau vis dar pasitaiko vėlavimų. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
Jums siunčiau, jūsų atsakymas:
dėkojame už laišką.
Matome, jog vėluoja prekės gavimas tiekime, dėl to numatomas pristatymo laikas nusikėlė iki Sausio 31 d.
Atsiprašome už nesklandumus.
Galite laukti ar užsakymą anuliuoti?
Maloniai lauksime Jūsų sprendimo.

pas jūs gal robotas atsakinėja visiems vienodai... nei jūs žiūrit nei žiūrėsit... beje užsakymas padarytas sausio 8 d., planuojamas (tad galėjo būti dar nukeltas) gavimas sausio 31 d. kuris du kartus buvo nukeltas, be to jei būtų iškart ši data tikrai neužsakinėčiau...
Užsakymo numeris:
399794
Zilvinas 2019-01-16 04:50:00
Vilkina laiką, mausto klijentus. Turbūt pati prasčiausia internetinė parduotuvė. Nepirkit iš ten, būkit protingi, nepasigaukit ant 3-5 eurų pigesnės prekės. Nedarykit tokios klaidos, kokią padariau aš

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
Raimundas 2019-01-15 15:57:13
Eilinį kartą nusivyliau šia parduotuvę, prekę užsakinėjau, rašė, kad turi sandėlyje paskutinius 5 vnt. pristatymas 2 dienos, padariau užsakymą 2019-01-08, užsakyme pristatymo data 2019-01-17 (dvi dienos matomai dingo kažkur), galvoju palauksiu gerą savaitę, vakar matau, kad pristatymas 2019-01-18, o šiandien 2019-01-31... skambinu, teisinosi, kad kalti kiti, bet ne jie ir kad gaus tą dieną neužtikrino :)

nei ačiū, nei pasiūlė kito varianto, galbūt papildomą nuolaidą būtų suteikę ir palauktume tą mėnesį, bet...

manau kuo daugiau tiesos apie tokias įmones ir liks tikrai tik toks kurios dirba klientui. Spręskite viską patys.

Ismanioji maustymo parduotuve
2019-01-15 08:48:34 IP 46.36.74.56
Apgautas 2019-01-14 13:36:06
Užsisakiau ir apmokėjau prekę gruodžio 27d. numatomas gavimo terminas buvo sausio 4d. Sausios 4d. pačiam pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas iškart buvo nukeltas iki sausios 8d. Sausios 8d. ryte, būsena buvo "pristatysime šiandien" pasiskambinus pasiteirauti, gavau informaciją, kad prekė bus tik 14d. Sausio 14d. vėl pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas buvo nukeltas dar iki 18d. Prekės užsakymą atmečiau, pinigus žadėjo gražinti per 3d. jokios kompensacijos ar nuolaidos nesuteikė, nors laukiau beveik mėnesį ir prekės negavau. Beje visu laikotarpiu puslapyje nurodyta, kad prekę turi sandėlyje, o darant naują užsakymą pažymėta, kad prekę bus galima atsiimti po dviejų dienų. NEPASITIKĖKITE ŠIAIS APGAVIKAIS, NEREKOMENDUOJU šios parduotuvės. Ypač šventiniu laikotarpiu nerizikuokite naudotis jų paslaugomis, nudegsite.
Suda jus Apgailestaujate....... Vadinate save ismania parduotuve taciau tik ismaniai maustote Klientus. Atsiminkit lazda turi 2 galus. kaip su klientai elgiates taip ir klientai su jumis. T.y greitu metu tu klientu isvis nebeturesit galesite zinsti letena atsisede Ismanioji parduotuve....
Ka tik nutraukiau prekių užsakymą, tokios parduotuvės nerekomenduoju niekam 2 sykius nukelinėjo pristatymą, jokio atsiprašymo ir tt.Žodžiu niekada nesinaudokite tokios parduotuve 1a.lt paslaugomis.Nekompetentingi, pažadukai, nemandagus, nemokantys elementariu verslo pagrindu ir tt....
Apgautas 2019-01-14 13:36:06

Eugenijus 2019-01-11 12:58:39
Parduoda daiktus taip pati kaip ir bet kuri kita e-parduotuve. Problema su grazinimais ryski. Isigijau preke kuri neatitiko aprasymo. Bandant grazinti pareiske kad naudota. Ispakuoji preke ir ji gaunasi naudota... Daugiau nepirksiu pas jus patariu visiems daryti taip pat./ Works same way as any other e-shop. Prices range is the same. The only problem is with return "policy" if you can call it policy. They claim my item is used so I cant give it back. Though it was used just while opening package. Never will buy from them nether suggest anyone to do so.

Grąžinimo skyrius informavo Jus, kad įsigyta prekė neatitinka prekių grąžinimo taisyklių sąlygų. Jeigu turite abejonių dėl aprašymo tikslumo ar prekės kokybės, susisiekite su mumis el. paštu pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį dar kartą.
1A.LT 2019-01-07 17:09:26

Apgailestaujame, jeigu Jus nuvylėme. Jeigu turite pastabų ar skundų dėl mūsų aptarnavimo ar prekių kokybės susisiekite su mumis el. paštu pasiulymai@1a.lt.
aš taip pat nusivylęs, mailu neatsako jau dvi paras, nors telefonu sakė, jog reagavimo laikas 2 val. pagalba gyvai taip pat tyli :D
telefonu kalbanti mergaitė visiškai negali pateikti jokios informacijos, sako laukit atrašys. Be to paskaičius komentarus kad toks jų darbas ir vyksta...

tikrai tai buvo paskutinis kartas kai užėjau į šią internetinę parduotuvę,
1A.LT 2019-01-09 16:08:50

Atsiprašome už ilgą pristatymo laiką. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes kuo skubiau išspręsime Jūsų problemą.
Ir skambinau ir rasiau. Niekas nepasikeite. Tokie patis pasiteisinimai....
Tadas 2019-01-09 15:39:29
Laukiu prekes jau 42 dienas ir dar jos negavau.
Ne viena karta nukele pristatymo data. Dabar pagal juos gausiu tik 02-22 diena. Is kinijos greiciau ateina preke nei is 1a.lt.
NEREKOMENDUOJU !!!!

Sukčių Kompanija 2019-01-07 15:21:45
Pirkau ofiso kede uz 235Eur, aprasyme parasyta ODA. Tikejausi naturalios. Atsiuntus paaiskejo, kad DERMANTINAS, baisiai smirda, nepatogi sedet, made in russia. Atgal grazinti negalima, paaiskino, kad aprasyme ODA ir DIRBTINE ODA niekuo nesiskiria. Zodziu isemei kede is dezes, apziurejai ir viskas, grazinti nebegalima. Issikalines iki nukritimo, bet atgal nepriims.
Bandyk i vartotoju teises kreiptis
Laukiu prekes jau 42 dienas ir dar jos negavau.
NEREKOMENDUOJU !!!!
dar vienas nusivyles klientas 2019-01-07 11:08:45
Atėjau čia palikti dideli atsiliepimą apie aptarnavimo ir siuntu pristatymo kokybę. Tačiau paskaičius kitu Jūsų klientų atiliepimus. Belieka tik pridurti, kad pirma ir paskutinį kartą pirkau kažką iš Jūsų parduotuvės.

Sukčių Kompanija 2019-01-07 15:21:45

Kaip jau minėjome el. paštu, Jūsų prekė neatitinka prekių grąžinimo taisyklių sąlygų. Jeigu turite abejonių dėl aprašymo tikslumo ar prekės kokybės, susisiekite su mumis el. paštu pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį dar kartą.
dar vienas nusivyles klientas
2019-01-07 11:08:45 IP 91.220.59.70
Nepatenkintas 2019-01-02 15:29:51
Kelinta karta uzsakineju prekes is sio tinklapio ir kaip diena taip prekiu pristatymo data nutolsta per kelias dienas. Klientu aptarnavimas yra tragiskas, jog paskambinus paklausti kodel pristatymo data taip sparciai sokineja prekei esant sandely, man mandagiai pasake tiesiog laukti ir daugiau del tokiu "nesamoniu" neskambineti.

MP Prekyba 2018-12-27 11:34:27
Pirkome iPhone X iš 1a.lt parduotuvės. Visiškai naujas telefonas, tuo metu telefonas kainavo solidžia 1100e suma. Po 2 sav. naudojimo pradėjo dinginėti mobilusis internetas... Dingus internetui, telefoną reikia perkrauti ir jis vėl atsiranda... Nunešiau i iDeal, o ne į 1a.lt, nes žinau kad ten yra blogiausias aptarnavimas su kuriuo aš buvau susidūręs. iDeal pakeitė įrenginį i naują, kadangi rado defektus netaisomus. Gavus nauja, maždaug po 1 sav. atsirado vėl ta pati problema. iDeal atsakė - kadangi pirkau iš 1a.lt parduotuvės reikia kreiptis i juos dėl pinigų gražinimo arba telefono pakeitimo i nauja. Aš bandžiau kreiptis, jie atsakė jog reikia kad iDeal parašytų DAP aktą (t.y. aktas kurį aš siunčiau, 1a.lt darbuotojai, kuri net nežino kaip šie aktai atrodo) man atsakė kad jie nekeis telefono visiškai nauju ir negražins pinigų. Viską ką gali padaryti pakeisti i tokį pati "nauja"... Visgi pridavus jiems telefoną, paklausiau ar duos pakaitinį? Sakė taip, ir atsiuntė kažkokį mygtukinį už 12eur… Mano galva t.y. pasityčiojimas iš kliento kuris perka telefoną už 1100EUR, duoti jam pakaitinį mygtukini telefoną. Bent pati pigiausia Xiaomi pasiulytu...

Julija 2018-12-21 14:33:22
I laiskus neatsako, nekelia ragelio.negaliu anuliuot uzsakymo.aciu uz sugadinta nuotaika, kaledines dovanos gruodzio 28 diena man nereikia.is aliexpres patikimiau, negu pas jus.

Apgailestaujame, tačiau šventinės prekybos metu galima vėlavimai. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
Vytautas 2018-12-20 11:01:41
Visai nerimta kompanija, niekada nepirksiu ir kiek galima visiems patarsiu aplenkti sia parduotuve. Nesugebat laikytis terminu, nedirbkit, gyvenam 21 amziuje, pasiteisinimas jog sventes nerimtas, galit is anksto pratesti terminus pries pateikiant po preke, aciu uz sugadintas sventes vaikams.

Apgailestaujame, tačiau šventinės prekybos metu prekių likučiai ir pristatymo terminai keičiasi itin sparčiai, todėl vos per kelias akimirkas prekės pristatymo terminas gali kardinaliai pasikeisti. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
Rymantas 2018-12-19 18:12:49
2018 m. gruodžio 13 d. užsakėme Kalėdines dovanas per Jūsų puslapį 1a.lt, užsakymo numeris 386535.
2018 m. gruodžio 13 d. gavome el. paštu laišką, kad užsakymo įvykdymo numatoma data 2018-12-17 d.
2018 m. gruodžio 14 d. gavome SMS žinutę, kad užsakymas yra išsiųstas.
Kadangi užsakymo negavome 2018-12-19 d. pasitikrinome informaciją tinklapyje, kuriame aptikome, kad mūsų užsakymas bus numatomai įvykdytas tik sausio mėn.
Paskambinus telefonu bandėme išsiaiškinti situaciją.
Atsiliepusi į skambutį darbuotoja buvo nekompetentinga atsakyti į klausimus ir rasti problemos sprendimo būdus.
Pasiūlymuose mėtėsi, aiškaus atsakymo duoti nesugebėjo, tik vis skaičiavo kiek minučių kalbame, negirdėdama racionalių pasiūlymų.

Iš Jūsų darbuotojos sužinojome, kad ruošdami užsakymą darbuotojai neįvertino, kad užsakymas bus pristatomas per OMNIVA pašto matą ir netinkamai siuntą supakavo, dėl šios priežasties OMNIVA pranešė Jums, kad siunta yra grąžinama. Mūsų, kaip užsakovų, apie tai niekas neinformavo.

Darbuotoja informavo, kad tokios pačios prekės yra sandėlyje, tačiau jų pristatyti mums negali, pasiūlė papildomai už jas sumokėti ir pristatymo iki Kalėdų negarantavo.

Vadinate save rimta kompanija, tačiau elementarių savo klaidų ištaisyti nesugebate, arba tiesiog nenorite.
Kviečiu visus rašyti į spaudos leidinius ir socialinius tinklus, kad apšviesti apgaulingą 1A.LT veiklą ir žmonių apgaulę.

P.S. ir Jūsų visam kolektyvui tokių su*iktų Kalėdų

Apgailestaujame dėl nesklandumų. Apie situaciją informavome Jus el. paštu.
2018 m. gruodžio 14 d. gavome SMS žinutę, kad užsakymas yra išsiųstas.
Paskambinus telefonu bandėme išsiaiškinti situaciją.

P.S. ir Jūsų visam kolektyvui tokių su*iktų Kalėdų
MP Prekyba 2018-12-19 13:31:16
Getnord situacija:
Pirkome telefoną iš 1a.lt parduotuvės. 2 naudojimo dieną nustojo veikti internetas, telefono viduje kažkas nulūžo ir nuolatos barškėjo.... Nusiuntėme į 1a.lt atgal, telefoną atgavome maždaug po 1 mėn. Kai atvežė telefoną atgal, po savaitės naudojimo jis pradėjo pats išsijunginėti.... Atidavėme vėl..... Telefoną atidavė mums vėl maždaug po 1 mėn., veikė gerai jis apie 1 mėn., veliau vėl tai išsijungia, tai skambini žmogaus negirdi...

Apgailestaujame dėl vis pasikartojančių gedimų. Dėl šios situacijos susisiekite su mumis el. paštu servisas@1a.lt ir mūsų vadybininkai padės Jums išspręsti šią problemą.
Getnord situacija:
Jonas 2018-12-18 19:17:32
Na aciu uz su*iktas kaledas, preke buvo uzsakyta pries dvi savaites iki kaledu ir turejo ateiti savaite iki kaledu, o numatomas terminas siandien nusikele i dvi savaites po kaledu. Gal aciu. Daugiau niekada nebepirskiu sitoje s*******o kontoroje. Ir tokiu skundu cia pilna, taip kad galite nebesiteisinti del svenciu. Ir net nesiteikia atsakyti ir parasytus laiskus del datos nukelimo.

Mindaugas 2018-12-17 16:31:18
Nepirkite is A1 tiktai, duoda terminus, poto patys ju nesilaiko ir nepristato ir net neinformuoja, kad keicia terminus, ju sprendimas paprastas, laukti iki atves arba atsiimi pinigus ir viso gero !!! Nerekomenduoju.

Apgailestaujame, tačiau šventiniu laikotarpiu dėl itin padidėjusio siuntų skaičiaus galimi vėlavimai.
Darius 2018-12-13 11:47:21
Apgaudinėja su pristatymo laiku. Atsidarius puslapį ir pasirinkus prekę rašo, kad pristatys 2018-12-17, o suformavus užsakymą data jau pasikeičia į 2018-12-27. Ar taip jie tikisi pritraukti klientų???

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Po rinkimų egzamino – išmėginimas valdžia
Po rinkimų egzamino – išmėginimas valdžia 05-23 21:34
Poryt rinksime naują Lietuvos prezidentą – abu kandidatai, pasak kadenciją baigiančios Dalios Grybauskaitės, verti būti antrame ture. Kandidatai – skirtingi, skirtingi bus ir penkeri...
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%