Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 1A.LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 1A.LT

Atsiliepimai apie 1A.LT, UAB

Išmani parduotuvė!
Parašyk savo nuomonę apie 1A.LT, UAB

Na aciu uz su*iktas kaledas, preke buvo uzsakyta pries dvi savaites iki kaledu ir turejo ateiti savaite iki kaledu, o numatomas terminas siandien nusikele i dvi savaites po kaledu. Gal aciu. Daugiau niekada nebepirskiu sitoje s*******o kontoroje. Ir tokiu skundu cia pilna, taip kad galite nebesiteisinti del svenciu. Ir net nesiteikia atsakyti ir parasytus laiskus del datos nukelimo.
Mindaugas 2018-12-17 16:31:18
Nepirkite is A1 tiktai, duoda terminus, poto patys ju nesilaiko ir nepristato ir net neinformuoja, kad keicia terminus, ju sprendimas paprastas, laukti iki atves arba atsiimi pinigus ir viso gero !!! Nerekomenduoju.

Apgailestaujame, tačiau šventiniu laikotarpiu dėl itin padidėjusio siuntų skaičiaus galimi vėlavimai.
Darius 2018-12-13 11:47:21
Apgaudinėja su pristatymo laiku. Atsidarius puslapį ir pasirinkus prekę rašo, kad pristatys 2018-12-17, o suformavus užsakymą data jau pasikeičia į 2018-12-27. Ar taip jie tikisi pritraukti klientų???

Apgailestaujame, tačiau šventinės prekybos metu prekių likučiai ir pristatymo terminai keičiasi itin sparčiai, todėl vos per kelias akimirkas prekės pristatymo terminas gali kardinaliai pasikeisti.
Vilius 2018-12-11 13:03:42
Gavau siuntą, pakuotė buvo baisi, kažkokia juoda lipni masė buvo uždėta, tikrai to nesitikėjau. Po kelių dienų gavau žinute, kad dar mano apmokėjimas iki jų neatėjo, jei mano banko sąskaita rodo, kad jau pinigai nuskaičiuoti. Aptarnavimas nemalonus. Daugiau nepirksiu iš šitos internetinės parduotuvės. Žmonės neapsigaukit!!!!!!!

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir, jeigu padarėte, gautos siuntos nuotraukas į pasiulymai@1a.lt, kad ateityje galėtume išvengti tokių situacijų.
"greitas pristatymas..." 2018-12-06 19:08:40
Labai prastai su punktualumu, manau, tai paskutinis pirkinys is sios parduotuvės... maitina pazadais ir isaldo pinigus. Perziurekit visus esamus uzsakymus ir informuokite klientus, bent tiek is jusu tikimasi.

Atsiprašome už nesusipratimą. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
"greitas pristatymas..."
2018-12-06 19:08:40 IP 78.158.4.227
Karolis 2018-12-05 15:15:41
Pirma ir paskutini karta perku sitoje parduotuveje. Vadybininkai nemoka mandagiai bendrauti, atsikalbineja, aiskina, kad saskaita ir garantija uz preke issiunte el. pastu, nors nieko iki siol negavau. Tiesiog, prastas poziuris i klienta ir nesugebejimas pripazinti klaidos. Plius, pasiteiravus ar nebutu imanoma siusti uz 250 isigyta preke, vadybininke net i kalbas nesileido, del 3 euru :)

Sergėjus 2017-01-20 13:28:42
Paskutinė kartą pirkau iš 1a, nei vienoj internetinei parduotuvei nėra tokių terminų, net iš ebay perkant greičiau gauni prekes. Pirkau prekę sausio 6 d., numatomas pristatymo laikas buvo nurodytas sausio 17 d., bet sumokėjus pinigus 17 diena pasikeitė į 20d., prekės iki šiol nėra, parašiau į 1a el. laišką, bet atsakymo jokio negavau. Toks jausmas, kad jie susirenka pinigėlius o paskui iš kažkur užsisakinėja prekes, taip ir sukasi ant svetimų pinigų. Nesugebat dirbti-nedirbkit. Dažnai perku iš internetinių parduotuvių, bet nei vieno kartą kitos internetinės parduotuvės nepavedė. Praradot dar vieną klientą.
Sveiki Sergėjau, atsiprašome dėl nesklandumo, dar pasitaiko klaidų sandėlio operacijose, tvarkomės, sprendžiame.
Na papasakosiu ir aš savo apsipirkimą 1A el. parduotuvėje, kaip ir daugelis iš mūsų priešpaskutinę savaitę prieš šventes susizgribau, kad trūksta dar keleto kalėdinių dovanėlių, šiaip visada pirkdavau kitur, bet kadangi girdėjau per radiją dažnai reklamavosi, tai nusprendžiau apsilankyti 1A.lt. Greitai išsirinkau ko reikia, deja pamačiau, kad būtent kalėdinių dovanėlių nėra sandėlyje ir prekės bus pristatytos tik Gruodžio 27 d. Na labai nenuliūdau, nupirkau jas kitur, pasilikau krepšelyje prekes tik kurios buvo skirtos man pačiam, numatomas gavimas buvo Gruodžio 27 d. Apmokėjus sąskaitą pamačiau, kad gavimas jau Gruodžio 30 d. Pamaniau bala nematė, pabūsiu tas 4 dienas nesiprausęs :))) (nes užsisakinėjau higienos prekių). Gruodžio 30 nesulaukiau jokios informacijos apie prekę, susisiekiau su vadybininku, man pasakė, kad prekės vėluoja dėl šventinio laikotarpio, hmmm keista pamaniau, nes šventės lyg ir praėjo, bet tiek to, laukiu aš tą savaitėlę, praėjo savaitė, vis dar negaunu patvirtinimo, vėl rašau vadybininkui, jis tikina, kad iki savaitės galo viskas bus pristatyta, na tiek to, ilgai laukęs dar palauksiu... Sulaukiu savaitės galo, prekių vis dar nėra, pirmadienį rašau vadybininkui, atsakymo nesulaukiu, bet... Trečiadieni atvyksta prekės, VALIOOOOO!!!!! Greitai lekiu į atsiėmimo punktą, išeinu laimingas, nešinas dėže ir jau matau, kaip vakare turkšiuos vonioje :))) Grįžtu namo išardau dėžę ir... Atsisėdu ant lovos... Vienos dušo želės pakuotė praplyšusi ir dušo želė išbėgusi, bet pati dėžė nepažeista, dėžėje išbėgę buvo nelabai daug, bet aplamai buteliuke truko apie 50ml, turbūt sandėliavimo lentynoje išbėgo didžioji dalis, na ką padarysi, ėmiausi kitos dušo želės, o ten... Visa laimė pakuotė nepažeista, bet ji tokio purvino daikto savo rankose nelaukiau jau senai... Beje kitų prekių įpakavimai taip pat buvo subraižyti ir purvini, bet tiek jau to. Bandžiau dar kartą susisiekti su vadybininku, kad paaiškintu kas čia įvyko, bet atsakymo nesulaukiau, tai buvo mano pirmas ir paskutinis kartas kai pirkau šioje el. parduotuvėje. Gerbiami 1A pardavėjai, nekvailinkite savo pirkėjų ar bent jau teikities paaiškinti kodėl taip įvyko, nes labai negražiai elgiaties.
Sekmės prekyboje!
Gerbiami Klientai, atsiprašome kam dar pasitaiko vėlavimų, šią savaitę baigiama įsivažiuoti į normalų ritmą ir savalaikį siuntų pristatymą. Taip - strigo sandėlio operacijos, sirgo dalis darbuotojų, nespėjo suruošti siuntų, dėl to atsiprašome. Bus diegiamos geresnės sandėlių valdymo sistemos, kad kuo labiau išvengti logistikos operacijų nesklandumų.
Ash 2017-01-13 12:20:24
Pirkau 2 kart pirma ir paskutini, toj s*******o kontoroje, uzsisakiau preke 19d. turejo buti 23d pagal uzpildyta forma. Paskambinus 26d ir pasiteiravus kaip reikalai su preke, kodel stringa, jokios info negavau kol pats nepradejau ieskoti, tad konsultantas atsake jusu preke supakuota ir laukia kurjeriu, mat kazkas ale su kurjeriais stringa, pralaukiau dar tas zadetas dienas, prekes nera, jokiu ziniu... kito menesio 3d paskambinau, konsultantas vel buria, atsiprasome kad veluoja, bet preke perjeme kurjeris ir turi buti sekancia diena. 5d gaunu el. pastan laiska, atsiprasome pas tiekeja jusu uzsakytos prekes nebera, issirinkit kita arba grazinsim pinigus. Wtf? kur tie ju kliedesiai kad preke supakuota laukia issiuntimo, paskuj issiusta??? Paskambinau iskart konsultantui, tas vel buria kazkokia melodija is juodrascio... tai bent pinigus sekancia diena grazino. Bekit nuo tokios imones kuri nezino kas dedas pas juos sandelyje, pardavineja ora ir nesusitvarko su logistika
Identiska situacija, tik man nepranese pinigus grazino, o as toliau mulkinama prekiu laukiau su patikinimu, kad kurjeris stringa. Mulkintoju kontora.
Apgaudinejanti ir klientų negerbianti įmonė. Negana to, kad užsisakiau prekes, nors jų laukt buvo nurodyta net 10 dienų, tai terminas buvo pratęstas iki beveik trijų sav., su patikinimu kad tikrai iki to laiko gausiu prekes. Šiandien jau toji diena- laukiu toliau. Tik atsitiktinai įėjus savo el.bankininkystėn matau kad pinigai jau prieš porą dienų grąžinti be jokio perspėjimo nei raštu, nei telefonu!! Taip ir lauki žmogus mulkinamas prekių toliau! Vaikas lig šiol be dovanos. Gaila tik dabar perskaičiau internete atsiliepimus -pasirodo mano situacija viena iš daugelio. Negana to, ta prekė visą laiką ir toliau rodo pardavime su prierašu, kad yra sandėlyje, o matomai jos net neturi. Gerai, kad bent pinigus atgavau.
Ash 2017-01-13 12:20:24
Tai vadybos kasdienybė sakyti klientams ką jie nori girdėti - tai realus gyvenimas ir prie to reikia pratintis :)
Nepatenkintas 2017-01-12 12:51:53
Visada viskas buvo gerai su šia parduotuve iki paskutinio pirkimo. Prekė buvo nupirkta 2016-12-21, prekės pristatymo terminas 2017-01-02, na viskas ok šventės ir taip toliau, bet vėliau gavau laišką kad prekės vėluos nes sandėliai nespėja tvarkyt užsakymų. Na ok galvoju palauksiu, pralaukus savaitę skambinu, vadybininkas sako na jei galit palaukit dar savaitę kitą jau gausit. Na ką skambinu šiandien atsiprašome, bet dar nėra gal palauksit dar savaitę. Na jau ačiū ne. Iš Kinijos prekės ateina greičiau nei iš 1A.lt. Galutinai nusivyliau šia parduotuve ir kitiems patarsiu iš čia nieko neįsigyti.
Užsakai prekes pačių didžiausių švenčių išvakėse ir nori kad viskas eitų kaip per sviestą - tu ką iš mėnulio nukritęs :).
Siūlau nesinaudoti šios elektroninės parduotuvės paslaugomis, nes apgaudinėjimo sistema pas juos išvystyta gerai. Istorija tokia, kad norėjau nupirkti gimtadienio dovaną. Suradau pas juos tą prekę, kaina tiko ir pristatymo data tinkankama. Tačiau visas įdomumas prasidėjo po pinigų pervedimo ir užsakymo patvirtinimo, po kurio prekės pristatymo data tapo 1 savaite vėlesne, nors elektroninėje jų parduotuvėje ir toliau kelias dienas vėliau buvo ankstesnė tos pačios prekės man tinkama pristatymo data, nes juk gimtadienio dienos neperkelsi. Kai buvo kreiptasi į vadybininką aišku buvo tvirtinama, kad tai sistemos klaida ir prekė bus pristatyta laiku (na reikia gi juk kažkiek šiais laikais pasitikėti žmonėmis), bet kaip ir jaučiau paskutinę dieną išaiškėjo, kad visdėlto jokios sistemos klaidos nebuvo ir numatyta prekės pristatymo data lieka vėlesnė. Teko paskutinę dieną atšaukinėti užsakymą ir ieškoti dovanos kitur. Pinigus grąžino, bet vėl su nuostoliais klientui, nes buvo nuskaičiuotas komisinis mokestis už sąskaitos administravimą. Taigi pirkdami šioje elektroninėje parduotuvėje jūs jiems suteikiate beprocentinę paskolą (apgaulės būdu mano pinigais naudojosi 10 dienų) ir dar piniginius nuostolius patiriate, o apie sugaištą laiką ir nuotaiką net nekalbu.

Taip pat noriu visiems pasakyti ir atkreipti dėmesį, kad pas jų pagirndiniai sandėliai yra Latvijoje, vadinasi visas pristatymo datas kurias jie deklaruoja visoms prekėms galite didinti minimum savaitei.
Rasa 2017-01-11 14:09:07
O jums neatrodo, kad nuklydot į lankas ir rašote visai ne į temą ir dar su įžeidinėjimais.O su tokiais žmonėmis kaip jūs daugiau jau nėra ko bendrauti, nes jau parodėte savo išprusimą ir mandagumo lygį.
Visų pirma nėra ko įsižeisti (nebent labai tiksliai pataikiau, o tau nepatiko - tavo bėdos). Antra pasaulis sukasi ne aplink tave (ir labai tikėtina, kad esate viskuo nepatenkinta senmergė), taip kad tau teks derintis prie pasaulio, o ne priešingai bandyti aiškinti pasauliui kaip jis turi funkcionuoti pagal tavo siaurą supratimą.
darius 2017-01-11 13:48:13
Apgailestauju, bet vaistų nuo tavo ligos nėra.
Rasa 2017-01-11 13:43:56
Labai tiksliai save apibūdinote.
Apgailestauju, bet vaistų nuo tavo ligos nėra.
darius 2017-01-11 13:40:10
Kai kvailas tai visam laikui :)
Labai tiksliai save apibūdinote.
Rasa 2017-01-11 13:11:40
Aš galvojau, kad mes čia diskutuojam kaip įmonės vykdo arba ne savo įsipareigojimus, o pasirodo ponas amžinas optimistas Darius čia rašinėja dėl įdomumo, tai jei jau nebeįdomu tai ir nekomentuokite, o 1A.LT privalo bendrauti su savo klientais kol nebaigė vykdyti užsakymo.
Kai kvailas tai visam laikui :)
darius 2017-01-11 12:46:16
Kai pesimistas tai visam laikui - tarp kitko pesimistai labai įkyrus, problematiški, ieškantis savo tiesos neatsižvelgiantys į realybėje egzistuojančias taisykles, papročius, nusistovėjusia tvarką. Man jau irgi tampa nebeįdomu bendrauti su jumis - matyt ir 1A.LT kolektyvui taip pat.
Rasa 2017-01-11 12:41:26
Norėčiau pažiūrėti kiek optimizmo liktų, jeigu jeigu tai būtų jūsų užsakymas ir tris savaites negaunate nei prekės nei pinigų, o ir į elektroninius laiškus niekas neatsakinėja.Nebent jūs toks turtingas, kad tie keli šimtai pervesti kažkam už kažką nieko nereiškia, o man tai sunkiai uždirbti mano pinigai ir aš už juos kovoju.
darius 2017-01-11 12:10:51
Optimistas kiekvienoje problemoje randa galimybę, o pesimistas kiekvienoje galimybėje tik problemą (Vinstonas Čerčilis). Visi čia verkiantis dėl nereikšmingų dalykų (logistikos vėlavimo švenčių laikotarpiu ar kokių kt. nereikšmingų problemų) yra tiesiog apgailėtini, susireikšminę pesimistai, kurie savęs nemato iš šalies.
Rasa 2017-01-11 12:02:20
O kodėl kitoms parduotuvėms šventinis laikotarpis nesutrukdė pristatyti prekes laiku?Ir gal žinote ir galite pasakyti kada tada baigiasi tas švenčių laikotarpis šioje parduotuvėje?Ir pasiskaityk kitur atsiliepimus gruodžio mėnesio apie šitą parduotuvę, gal tada pamatysit, kad tokių susireikšminusių kaip aš yra daug.
darius 2017-01-11 08:58:04
Rasa nereikia būti tokiai susireikšminusiai - švenčių laikotarpiu logistika visada vėlavo, vėluoja ir vėluos, todėl reikia būti ant tiek infantilišku galvojant, kad viskas vyks laiku.
Rasa 2017-01-10 15:19:27
Užsakiau prekę Kalėdoms dovanų (telefoną kurį turėjau gauti 23d.), Kai 23d. paskambinau sakė, kad nespėjo paimti siuntų tarnyba, kai pasiskambinau į siuntų tarnybą, šie pasakė, kad 1a.tik šiandien (praėjus pusvalandžiui po mano skambučio į 1a.)perdavė jiems užsakymą, kad reikės paimti prekę ir jie niekaip nespės atvežti iki Kalėdų. Po to skambinant į 1a.niekas neatsiliepė, kol nepaskambinau iš kito numerio, paklausiau kodėl meluoja dėl prekės perdavimo siuntų tarnybai ir pasakiau, kad po Kalėdų man jau prekės nebereikės, o be to su apgavikais nenoriu turėt jokių reikalų tai pasakė, kad atšauks užsakymą ir gražins pinigus per dvi darbo dienas. Ir ką manot? Aš parašiau jiems el.laišką, o jie "Šventiniu laikotarpiu viskas vyksta ilgiau nei įprastai", į sekantį el.laišką visai neatrašo, o užsakymo statuse vis dar rašo "prašomas atšaukimas".Tai kiek ten jie gali švęsti ir dar kitiems šventes sugadinę? Neužsisakinėkit šitoje parduotuvėje, nors jau nervų sutaupysite !!!
Apsiperku šioje internetinėje parduotuvėje jau antri metai ir esu labai patenkintas (ir pristatymo sparta, ir bendravimu, ir reikalui esant pinigų gražinimu). Sėkmės 1A.LT
1A.LT 2017-01-09 14:33:50
Sveiki Donatai, pagal Jūsų el.pašto adresą nematome užsakymo, o ar tikrai atlikote ir gavote užsakymo patvirtinimą? Atsiųskite prašau savo užsakymo numerį į pasiulymai@1a.lt
Nepasitikėkite šia parduotuve!
2016-12-25 atlikau mokėjimą už prekę ir sumokėjau už kurjerio paslaugas, kad gaučiau prekę kuo greičiau. Pristatymo laiką rodė 2016-12-30 iki 14 val. Nurodytą dieną prekės negavau. Kontaktiniu telefonu man pasakė, kad greičiausiai gausiu kitą dieną, bet siuntos numerio dar nežinojo. Negavau prekės nei kitą dieną, nei per kitą savaitę, nors buvo žadėta el. laiške. Galiasiai negalėjau prisiskambinti į parduotuvę ir man niekas neatsakė į el. paštu išsiųstą laišką. 2017-01-09 pavyko prisiskambinti iš kito tel. numerio. Viskas, ką jie gakėjo pasiūlyti - tai grąžinti man pinigus. Ačiū Dievui pinigus šiandien atgavau. Bet prekės neturiu ir mano pinigai buvo plaunami virš dviejų savaičių. Pikta ir tai, kad jie žada ir žada, o galiausiai NIEKO!
Donatas 2017-01-07 13:05:25
Užsisakiau prekių iš 1a.lt pinigus sumokėjau, jau praėjo 16dienų nuo užsakymo. Ir ka manot prekių dar negavau vis dar laukiu. Pasitikėt tikrai neverta šia el.parduotuve. Is ebay, aliexpress ar amazon prekes pristato greičiau..
Ačiū, prekes gavau. Vėlavo savaitę, visa kita praėjo be problemų. Taip kad kantrybės. Pats dirbu įmonėje, užsiimančioje internetine prekyba, tai žinau kokia situacija būna gruodžio mėnesį :)
Uzsakinejau preke 27.12.2016 buvo parasyta kad atves 02.01.2017. Neatveze.Paskambinau paklausiau kas yra? Sako nespejame. Bus tik rytoj.Neatveze paskambinau paklausiau kas yra? Sako, kad kitos savaites pabaigoje! Laukiu, ziuresiu ar atves kita savaite. Zmones neturekite jokiu reikalu su sia internetine parduotuve!
Baisu 2017-01-04 13:25:26
Mieli zmones, bekit, bekit kuo toliau nuo siu zmoniu, kiekviena diena vis kita istorija su jais, laukiu pinigu grazinimo ir tada niekada ten nebesugrisiu as.
Bet kokie jie melagiai, parazitai paskutiniai...
Paskambinau antradieni, kad atsaukt ta uzsakyma ir pati konsultante pasake, kad padarys skubu pinigu grazinima.
Ji teige, kad dar ta pacia diena turetu pinigai pasiekti mane....
Siandien ketvirtadienis, pinigu nera.....
1A.LT 2017-01-04 16:53:25
Gerb. Klientai,
Dar kartą atsiprašome dėl nesklandumų, mūsų centrinis sandėlys ruošia bei siunčia seniausiai esančius užsakymus. Užsakymų per visas Pabaltijo šalis yra tūkstančiai ir pasakyti konkrečiai kada bus išsiųstas užsakymas šiuo momentu nėra galimybės, tačiau situacija keičiasi į gera, kadangi seniau laukiantys klientai jau gavo savo prekes. Žinoma šie procesai bus tobulinami, šiais metais yra planuojama pirkti dar efektyvesnes sandėlių, užsakymų valdymo sistemas, iš klaidų mokomės ir darome išvadas.
Atsiprašome kam neišpildėme užsakymų laiku, tobulėsime ir taisysimės.
Prekės užsakytos buvo 12.14, rašė bus 12.19. Suprantu, kad galima vėluoti, todėl ir užsakiau su atsarga iki kalėdų. Bet jau vėluojat 2sav. Bet netame esmė, teko susiekti su prekės gamintoju, tai jis apskritai tos prekės dabar neturi, tai kaip jūs pardavinėjat ir žadat tada ir tada, jei pats gamintojas neturi. Žiauru. Teko keletą kartų pirkti, bet daugiau niekada.
Pirkau 1a.lt du kartus seniau ir dabar neseniai prieš savaitę, abu kartus, deja prekių gauti nepavyko. Abu kartus paprašiau gražinti pinigus. Siaubas ne parduotuvė, niekam nerekomenduočiau.
1A.LT 2017-01-04 16:53:25
Atsiprašome kam neišpildėme užsakymų laiku, tobulėsime ir taisysimės.
Ar jus suvokiate kad jusu tusti atsiprasimai nieko nepakeis, reikia imtis kazkokiu tai krastutiniu priemoniu. Klijentui neliks geriau del to kad paraset kazkoki tusciu tusciausia atsiprasyma. Ar jus kada nors bent susimastete kokiai gausybei zmoniu sugadinote kaledas, ar visas atostogas (mokyniams). Cia sedi zmones kurie paskutinius plaukus baigia nusiplesti is nervu del jusu privirtos koses. Jei nesugebate susidoroti su tokiu siuntu kiekiu tai uzdarykite kazkuri filiala, arba geriau visai nebedirbkite :)
Atsiprašome kam neišpildėme užsakymų laiku, tobulėsime ir taisysimės.
Gruodžio 14d. buvo užsakyta prekė, rašė, kad gruodžio 19d. bus pristatyta, šiandien sausio 4d., vis dar neišsiųsta, teko atšaukti. Pažiūrėsim per kiek laiko grąžins pinigus, sakė per 1-2dienas :)
Aurelijus 2016-12-20 10:35:04
Niekam nerekomanduoju čia pirkti, jei nenorite gadinti nervu. Užsisakiau prekes 12.12.2016, viskas buo sandelyje, laukiu prekiu, bet 15.12.2016 gaunu laiška jog vienos iš prekiu nebeturi, na galvoju nieko, kita išsirinkau, laukiu, laukiu ir po šiai dienai nieko........net laiško su paiškinimo ar iš vis bus prekės nebegaunu........pirkite kitur ir tausokite savo laiką ir nervus.
29 d. gavau laiską, kad šiais metais nesugebės pristatyti, tik 2017 sausio mėn................nebelaukiau, paprašiau gražinti pinigus, iš kitur bučiau jau tris kartus atsisiuntęs...........
Gaila, kad tokie prasti atsiliepimai, o norėjau pirkti kavos aparatą..
Esu sukūręs nemaža kompiuteriniu daliu užkakima pas kita pardavėja (SKYTECH), bet jie neturėjo būtent tuos RAM atminties kurios ieškojau, tad teko kreiptis i 1A.Lt. Sukūriau abu užsakymus - RAM detale pas 1A.lt, visos kitos pas SKYTECH, abu uzsakimai nusiusti 20 Gruodžio 2016.
Gruodžio 27 jau turėjau visos detales nuo SKYTECH, bet 1a dar net neparošę uzsakimo. Trumpiau - 1A rase kad ta viena RAM detale man atvažios Sausio 3, bet kai sausio 3 atėjo, pristatymo diena pasikeitę i sausio 19.
Ačiū 1A kompetencijos trukumui ir nesugebėjimui pristatyti viena vienintele detale mažiau nei per mėnesi, turiu užsakinėt kita prastesne kad tik patikrint ar veiks visos mano detales. Niekada daugiau net neatidarysiu 1A puslapi.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%