Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 1A.LT, UAB

Išmani parduotuvė!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie 1A.LT, UAB

pirkau jau 2 kartus, prekes gavome keliomis dienos ankstčiau, viskas puiku
Grazinus netikusia preke negrazina pinigu. Nors ji jau sandelyje apie 3 savaites, konsultantai telefonu neatsiliepia
Tikrai nusivyliau, laukiau prekės nuo gegužės 14 d., po kelių laiškelių kreipimosi dėl niekaip negaunamo prekės, šiandieną 06.04. pranešė, kad prekė "pasiklydo", kažkur pradingo. Lauksiu pinigėlių, neaišku kada praves, labai tikiuisi, kad atgausiu ir nereikės kreiptis pagalbos į tarnybas.
Blogesnes parduotuves dar nemaciau.Bendravimo nulis, laukiaunprekes 2 men. ir nesulaukiau.Zmones nepirkit, jai jums brangus jusu nervai ir laikas.PATI BLOGIAUSIA PARDUOTUVE DAUGIAU NIEKADA NEPIRKSIM
Džiaugiuosi, kad prieš perkant pasiskaičiau komentarus. Vaizdas toks, kad išsiskaičiuoja kam prekę išsiųsti, ką ignoruoti, kad % ne visiški velniai atrodytų. Tai vat, liūdna, savo prekių tikrai norėjau, bet nenoriu papulti į tą % kur reiktų terliotis ir šiaip tokios įmonės ir remti nesinori.
Nuostabus ir greitas klientu aptarnavimas tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Pristatymas tiksliai nurodyta diena.
Nežinau ar čia man pasisekė, bet siuntą turėjau gauti penktadienį. Gavau kitą pirmadienį, bet dėl to nepykstu, kadangi man nedegė. Parašiau jiems žinutę, kodėl negavau siuntos ir rašė, kad atrašys per 1-3 darbo dienas, o atrašė per 15 min. Tikrai nemanau, kad čia reikia duoti blogus įvertinimus šiai parduotuvei.
Užsisakiau sausą šampūna, pagal pavadinimą, pagal nuotrauką. Gavau tos pačios įmonės prekę, bet visai kitą sausą šampūną. Jų paaiškinimas, kad aš sutikau su taisyklėmis, kur vaizdai tik iliustracinio pobūdžio, o prekės aprašymas irgi bendro pobūdžio, ir jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Taip, kad negalima pasitikėti šią firmą, o perkant mokėkite vietoje ir patikrinkite pakuotę. Patirtis ne kokia. Anksčiau užsakinėjant per internetines parduotuves tokiu cirkų nebuvę.
NEREKOMENDUOJU. TRgedija aptarnavimas. Konsultantė absoliučiai neišmano savo darbo. Sugedus garantiniam laikotarpyje telefonui, per 3 email ir 1 telefono skambutį pavyko "išpešti' šiek tiek informacijos kaip kur pristatyti dėl garantinio remonto. Atvykus paaiškėjo, kad priduodant taisyti telefoną, reikia atvežti ir krovimo laidą. Priėmimo pažymoje konsultantė naudojo senus mano kontaktinius duomenis, kuriuos buvau apteikus beveik prieš 2 metus telefono pirkimui. PAsakiau, kad pakeistų, nes telefono neturėsiu kol nepataisys o email yra pasikeitęs - sakė Jūs pati turite jungtis prie telefono pirkimo duomenų ir ten pasikeisti savo informaciją. Išreikalavau, kad leistų ranka užrašyti naujus kontaktinius duomenis, tačiau nesu tikra, kad sulauksiu kokios nors informacijos nurodytais naujais kontaktais. Telefono taisymas sakė gali užtrukti iki 70 dienų, kadangi įmonė yra Latvijos ir veš taisyti i Latviją. Kai paklausiau apie pakaitinį telefono aparatą - nustebinau konsultantę ir gavau atsakymo, kad jie neduoda.
Likau dviems mėnesiams be telefono, nežinau ar bus atnaujinti mano kontaktiniai duomenys ir gausiu informacija apie telefono taisymo eigą.
Konsultantės tiek telefonu, tiek gyvai bendrauja taip, kad greičiau atsikabintum nuo jų, negaišintum laiko ir nevežtum garantinio laikotarpio metu sugedusių prietaisų taisyti. Dar neteko niekada turėti reikalų tokia tragiška įmone kaip ši parduotuvė.
Nerekomenduoju ką nors pas juos pirkti. Pristatymas vėluoja, prisiskambinti kontaktuose nurodytu telefonu neįmanoma.
Laiko gaisimas net neprasidekit su sia imone
Prekiu gavimo terminas nusitese iki 3 savaiciu termino
Gavus prekes ir jas panaudojus kalbu apie smulkia buitinę techniką sugedo...grazinti galima tik i vilniaus miesta susimokant siuntima is savo pinigu jai esi is kito miesto...pareiske kad naudota buvo ir jie turi patikrinti...negaiskite savo brangaus laiko daug geresnių imonių kurios nusiteikusios bendrauti..!!!
Blogesnes parduotuves dar nemaciau.Bendravimo nulis, is garantinio jokiu ziniu 4men.zmones nepirkit, jai jums brangus jusu nervai ir laikas.PATI BLOGIAUSIA PARDUOTUVE DAUGIAU NIEKADA NEPIRKSIM
Siaubingai ilgas siuntimas. Kontaktavimo nulis, ne be reikalo uab senuku imone. Paskutini karta pirkau.
Venkite šios parduotuvės. a*******i, prieš sumokant pinigus nurodomi visai kiti terminai. O po to dar pinigus svetimus laiko 14 dienų.Gerai pagalvokite prieš pirkdami ar tikrai esate pasiruošę gadinti savo nervus ir gaišti laiką.
Gitanas Savanoris 2021-03-05 18:32:29
Gavau sudužusią liustra. Skambinu, skambinu, bet jokiu veiksmu. Kada pagaliau susitvarkysite
Venkite pirkti, nerealus pristatymo terminai ir dar pratesiami praejus pristatymo datai
Kiek seniau pirkdavau iš 1a.lt ir beveik visuomet būdavau patenkintas. Ilgokai nepirkau, nes kainos tiesiog juokingai prastos. Yra prekių kurios net 2x rinkos kainos kainuoja!! (pvz galaxy buds live ausinės 200+eur 1a.lt ir 109eur varle.lt)

Siūlyčiau prieš perkant bet kokią prekę iš 1a.lt nerizikuoti ir paieškoti prekių kainos kituose puslapiuose, garantuoju bus pigiau.
Gitanas Savanoris
2021-03-05 18:32:29 IP 1pq4affi
Venkite šios parduotuvės. Gerai pagalvokite prieš pirkdami ar tikrai esate pasiruošę gadinti savo nervus ir gaišti laiką. Patikėkite, tikrai taip bus.
Pradėsiu nuo to, jog nesu tas kuris neigiamus atsiliepimus palieka, lubos kantrybės aukštos, apsipirkinėju šioje parduotuvėje tikrai nemažai laiko, bet po šio paskutinio apsipirkimo ką galiu pasakyti nesiskaitymas su klientais aukščiausiam lygyje, o klientų aptarnavimas literaliai tiesiog pasityčiojimas !!!!!
Noriu paminėti, jog anksčiau taip nebuvo, kaip minėjo kažkas apačioje pokyčiai galėjo įvykti kuomet Senukai perpirko šią įmonę ir žiūrint į apdraustųjų žmonių skaičių panašu.

Situacija tokia skambinsi dėl konsultacijos sėkmės neatsilieps arba numes, rašai laišką atsakymo negausi. Toliau na atlikau 1-a užsakymą, bei 2-a, kadangi pristatymo terminų laiko skirtumas 2 d, bei prasideda karantinas paprašiau jog atsiūstu kartu arba pakeistu antro užsakymo pristatymo būdą. 1-a gavau, 2-ojo pristatymas atidėtas. 5 LAIŠKUS PARAŠIAU, 5 PER MĖN. LAIKO !!! SKAMBINAU NEŽINAU KIEK KARTŲ JOKIO KONTAKTO UŽMEGZT NEPAVYKO. Galų gale šeip ne taip po pusės dienos skambinimo pavyko, sako negalime, nebent labai iš anksto būtumėt pasakęs, o aš mėn. rašinėjau jiem tą, sako atvykit antro į ofisą. Man atvykti iš kito miesto ir per karantiną, kaip per karantiną išvis į kitą miestą galima patekti ? Tada sako, kad pats kurjerį nusamdyčiau suorganizuočiau, kad mano vardu paiimtu kaip nors ir atvežtu tada man, juokas pro ašaras, ar pilno proto žmones paliko ten dirbti ? :DD guli jų ofise negali atsiūsti tam pačiam asm. į paštomatą ar į jų kontaktuose turimą adresą ir po nurodyto pristatymo termino vėlavimo ir po 0 komunikacijos, dar vienas perliukas, tai užsisakysit iš naujo jai ką, ta prasme laukt kol atšauksit grąžinsit pinigus ir poto didesnėm kainom, nes nebėra Kalėdinių akcijų ? Jie man, na taip, žodžiu nesveiki kažkokie...
O kas dėl pirmo užsakymo pažeista prekė atkeliavo viena, greičiausiai, nes įmesta į dėže buvo su kitom prekėm sunkesnėm ir jokio kamšalo/apsaugos neįdėta, dėžė ir ta dar ant snarglių užklijuota viena kart ir taip, kad tarpai šviečia.
Verdiktas mano rekomendacijos niekas iš čia pirkt negautu/negaus, nors ir asortimentas kainos neblogos, bet pati parduotuvė supuvo, o jai perkat brangesnį daiktą, na ir jai jis atkeliaus tvarkingai/tvarkingas jūs kaip ir liekat realiai galima sakyt be garantijos ar kažkokio aptarnavimo/pagalbos.
Numatytas pristatymas buvo gruodžio 18d (užsisakyta buvo lapkričio 27d.). Prekės žinoma pristatytos laiku nebuvo, susiekus atrašė po kelių savaičių, pranešė, jog prekės gautos ir savaitės bėgį bus išsiųstos/pristatytos. Žinoma ties tuom ir baigėsi. Šiandieną sausio 10d. prekių vis dar neturiu.
Ketinau apsipirkti šioje parduotuvėje, tačiau prisiskambinti ir pasiteirauti apie prekę, nepavyko. Kažkas, matyt, prastai pas jus su darbo organizavimu, nes pinigėliai, tokiu atveju, nukeliaus kitiems pardavėjams.
Labai retai rašau atsiliepimus, bet pirmas dalykas kuris manes netenkino, kad negalima prisiskambinti duotu kontaktiniu numeriu.Nesuprantu, kam yra duodami kontaktai jei niekas prie to numerio nedirba.Antras dalykas TERMINAI. Kažkokia katastrofa...Išpradžių gruodžio 30, paskui jau sausio 5d. tada po kiek laiko jau 30d, nors jau 31d. Jokios tvarkos ir sistemos. Jei nenorite prarasti pastovių klientų prašau susitvarkyti sistemą.
Užsakėme vaikui LEGO kalėdinę dovaną. Pristatymo terminas dar buvo nurodytas iki Kūčių, tačiau dėl visa ko paskambinau pasitikslinti, ar tikrai gausime užsakytą prekę. Atsiliepusi konsultantė mane patikino, kad prekę jau gausime po kelių dienų, ji tai mano sistemoje. Kai prekės negavome, o laikas slinko, bandėme skambinti dar kartą, tačiau kelias dienas niekas neatsiliepė. Niekaip nesuprantam, kaip nurodytu numeriu įmonė gali neatsiliepti. Kas negerai? Kuriame amžiuje gyvenam? Užimta, daug skambučių, ar dar koks pasiteisinimas? Tokios problemos šiais laikais išsprendžiamos. Neaišku, kas yra įmonės vadovas, nes net ir su juo susisiekti ar kitaip gauti kontaktus pasirodė misija neįmanoma. Galiausiai, prekės taip ir negavome. Gėda už Jus. Žinau tikrai - daugiau niekada iš Jūsų nenorėsiu užsisakyti jokios prekės, ir nerekomenduosiu kitam.
Prižadėjo atsiųsti prekes per 8-12 darbo dienų, (todėl čia užsakinėjau, kad gauti iki švenčių..) tačiau jau 20 darbo dienų praėjo, bet prekių dar negavau..į skambučius neatsiliepia..
Įmonė sako, jog čia "Kokybiškas aptarnavimas ir geriausi prekių pasiūlymai", tačiau prekės vėluoja, apie tai nusprendžia, jog nereikia informuoti. Į laiškus neatrašinėja. Per savaitę laiko užsakymas vis dar toje pačioje stadijoje, niekur nevažiuoja, nors tiesiogiai per Senukus užsisakius galima atsiimti tą pačią dieną. Labai įdomus reikalas. Abi įmonės Kesko senukai, bet viena gali iškart pateikti prekes, kitoje turi laukti nežinia kiek, nes iš atsiliepimų paskaičius, neaišku ar išvis gausim prekes.
Labai nesąžiningi.
Nepristato laiku, nei el.paštu neatrašo, nei visą dieną pastoviai skambinant-nekelia
Pirmą kart susiduriu, jog nebendrautų ir visiškai ignoruotų klientus.
Nepagarba pirkėjams.
Pinigai sumokėti -prekių nėra, susisiekti nepavyksta
Jei apskaičiuoji, kad terminai tinkami pvz dovanai -tai laiku negauni, viskas nuplaukia, planai susijaukia.

Gal bent su klientais bendraukit ir neignoruokit juos?
Nerekomenduoju, neprasidėkit su šita krautuve, š*******o kontora.
Neatitinka pristatymo terminų.
Rašo vienaip, tačiau prekės per terminą negauni
Jei reikia prekių pagal datą -nerekomenduoju.
Buvo užsakyta prekė, per 14 dienų turėjo išsiųsti, tačiau praėjus 1 mėnesiui jokiu žinių apie siuntą negavau. Skambinau, rašiau laiškus ir tik nuvykus i vietą gavau atsakyma, kad siunta dar nesuruošta. Vis dar tikiuosi gauti savo užsakytą prekę. Tačiau niekam nerekomenduoju pirkti ko nors iš šios imonės.
Tikri s*****i, el. parduotuvėja nurodo garantiją 60mėn., tačiau nupirkus prekę suteikia 24 mėn. Prekių aprašymai apgailėtini, būtinai tikrinkitės pas prekės gamintojus, ypač jei tai kompiuterio detalės. Kitaip nupirkus prekę, didelė tikimybė, kad neveiks. Siunčia prekes Lietuvoje, ilgiau nei iš Kinijos. Iš Vilniaus į Kauną siuntinys ėjo daugiau kaip tris sav.
Buvo užsakyta prekė, gautas patvirtinimas apie užsakymą ir kad jis ruošiamas.
Pristatymo terminas 2-3 d.d. po 3d.d. paskambinus dėl prekės pristatymo datos, pasirodo, kad jos nebėra ir jie nepristatys.
Neinformavo, kad prekė nebus pristatyta, nes nebuvo laiko. :)
Liūdna, kad įmonės požiūris į klientus yra neatsakingas.
Apgaviku kompanija, preke uzsakyta lapkricio 29d, jokiu ziniu, ragelio nekelia, i laiskus el.pasto neatsako, pinigai nuplauke, reikes kreiptis i policija, niekas nepirkite is sitos a******u kompanijos.
Patenkinta 1a.lt klientė
2020-12-07 18:27:21 IP 66ik9k7r
Dėkoju už gerai organizuotą prekės grąžinimą. Nors ir teko patiems atvežti į sandėlį (nes nė vienas vežėjas neapsiėmė), bet pinigai buvo pagrąžinti greičiau nei per 10d.
Gražių artėjančių švenčių!

Prekių laukėme beveik mėnesį, tragedija. O sulaukus visiškas šlamštas, daugiau negrįšime... 2 balai iš 10.
Nuvylė. Prekę užsisakiau 23 dieną iki šiol nėra, nors rašė per tris darbo dienas. Skambinau nekėlė ragelio, į el paštą neatsako. Kaip gaila, kad yra tokių apgavikų. Nerokomemduoju!
Tragedija visiska. Jokio atsakingumo. Uzsakytas zaislas lapkricio 12d. Nera iki siol. Rasyti 2 laiskai, 3 kartus skambinta. Visus 3 kartus aiskino, kad paspaus mygtuka ir issius nedelsiant, nieko nepadare. Nekelia ragelio daugiau. Daugiau niekada is ten neuzsisakysiu
Tai tikras sukciavimas. Siulot viena preke o atsiunciat kita.vietoj prekės - šlamštas. Apstatet invalida kuriam sunku vaikšcioti.
2020-11-12 apie 10.00 užsakiau vaizdo plokštę prie jos buvo nurodytas pristatymo terminas 2020-11-19, sumokėjau pinigus ir...kaip manot informavimu apie pradėtą vykdyti užsakymą viskas pasibaigė? Ne. Apie 13.00 ateina pranešimas, kad pristatymo terminas pakeistas į 2020-11-26, puiku :) Rašau į jų facebook, žinutę ištrina...rašau į messenger - ignoruoja, skambinu - sakau, kad skirta dovanai ir jei jau taip atsitiko, kad neturit prekės tai keičiam į kitą ar šiandien gražinkit pinigus, kad galėčiau pas kitus užsakyti...negalima, o pingus gražinsim per 7 dienas kai vaizdo kortos reikia iki 2020-11-20..
Teks gimtadieniui padovanoti sms'ą iš 1a parduotuvės.
Išvada - pataupiau 10 eurų ir gavau patirties :) nerekomenduoju pirkti iš šios parduotuvės.
P.S. per messenger atsakė "Labai apgailestaujame, tačiau prekės tiekėjas patikslino informaciją jau po Jūsų užsakymo pateikimo. Taip pat Jums buvo išsiųstas pranešimas apie pasikeitusį pristatymo terminą.
Dar kartą labai apgailestaujame dėl nepatogumų ir tikimės sutinkate palaukti siuntos." jei Jus tenkintų toks problemos sprendimas galite drąsiai užsakinėti prekes ir būti informuojami apie pasikeitimus post factum :)
visiška nepagarba klientams ir nenoras spręsti atsiradusias problemas, supporte dirba absoliučiai nekompetentingai žmonės
Sveiki.apsilankem royalspa rezidencijoj Birstone.. antra karta atvykom, nors sakem po pirmo apsilankymo daugiau i cia nevyksim. Maistas geras. bet zmoniu srautai visiskai nenustatyti.Kai uzsisakynejom mums priklause masazai kiekv po du, bet atvykus turejom iskovot skirtus masazus, gudraujama ir nusukami paslaugu kiekiai. Tiesiog teko issikovot skirtas proceduras.Is tryju pirciu veikia tik dvi paprastos, tik visur atsiprasymai kad jos neveikia.ir tai tesesi 4 dienas, ju net netvarke. Ka reklamano, kad svelnus chalatai, bet siurkstus.Gudraujama reklamose
Klientas 2019-10-12 13:23:28
Daugiau nepirksiu iš jų, kitiems taip pat nepatariu. Pirkau ausines su papildoma garantija. Po kelių mėnesiu sugedo, paskambinau paklausiau kur garantinis aptarnavimas, pasakė, kad tik Vilniui tai dabar už savo pinigus turiu siusti jiems per kurjerį, užkart pasakiau, kad kreipsiuos į vartotojų teises, jie atsakė kur nori ten kreipkus ir padėjo rageli. Po panašei 5-10 min. Perskambino patys atsiprašė ir atsiuntė kitą dieną kurjerį už kurį jau nebereikėjo mokėti. Po apytiksliai savaitės gavau atsakymą, kad pinigus grąžinsime už ausines. Užklausus kodėl grąžina tik už ausines, o už papildoma garantiją kurios nesuteikė negrąžina, atsakymas buvo toks, už papildomas paslaugas pinigai negražinami. Likau nustebęs, paskambinęs nieko neišsprendėm, tada parašiau el.paštu su prašymu nurodyti kuom remiantis negrąžina pinigų už paslaugą kurios nesuteikė ur kad kreipsiuos į vartotojų teises. Už kokios savaitės atrašė, kad labai atsiprašo ir grąžino pinigus.
Mano manymu jie apgaudinėja žmones ir bando pasipinigauti, gal kas nesikreips ir nereiks grąžinti, visiems patariu eit iki galo.
Baisi paslauga, a*******i, s*****i. Reklamoje rašo viena kaina, atsiimant siuntinį kaina jau ženkliai didesnė. Prekes nekokybiškos. Rašiau 3 savaites dėl prekės grąžinimo, nuekad neatsako į el, laiškus, telefonu, adreso, kontaktų nėra. z*****i
Iš Modivo el.parduotuvės pirkau žinomos firmos striukę. Pirmadienio rytą pateikiau užsakymą ir apmokėjimą. Antradienį gavau patvirtinimą jog apmokėjimas gautas. Trečiadienį užsakymo būsena pakeista ~ paruoštas. Ketvirtadienio ryte kurjeris pristatė į namus. Prekė atėjo operatyviai, tvarkingai supakuota. Pats pirkinys be jokių pažeidimų ar defektų. Likau patenkinta ir įsigyta preke ir Modivo aptarnavimu.
Pirkau telefona per 1a, rode kad sandelyje telefona turi, pasirasiau lizingo sutarti, po keliu dienu paskambina ir sako kad jusu prekes neturime ir negalime jos parduoti... NEREKOMENDUOJU
Uzsakem dvi prekes ir reikia laukt du menesiai, da ne aisku ar gausim, is kinijos greiciau ateina nei is lietuvos, s*****i dirba 1a.
Pristato kitą prekę nei priklauso. Reikia 14 dienų, kad priimtu sprendimą, kad pristatė blogą prekę!!! 14 DIENŲ "vertinti" aiškią informaciją kurią turi tiek pardavėjas tiek pirkėjas!!! Kosmonautų kontora.
Labai patenkinta pirkiniu.Greitas pristatymas.Rekomenduoju.
Užsakymo laukiau 3 savaites, parašius el laišką paskambino ir pasakė, kad prekė kažkur pasimetusi ir vietoj to gali atsiųsti tokią pačią tik kitos spalvos. Paskui laukiau dar savaitę. Iš Kinijos užsakymus pristato greičiau nei ši parduotuvė Lietuvoje.
Pardavinėja prekes, kurių neturi.
Iš šios parduotuvės pirkome kompiuterį nepraėjus nė metams sugedo maitinimo blokas. Atidavėme garantiniam remontui praėjo jau pusantro mėnesio jokio atsakymo. Paskambinus paaiškina, kad pagal jų prekybos taisykles remontas gali trukti nuo 30 iki 70 dienų / tik dar neaišku kalendorinių ar darbo dienų/. Kompiuteris išvežtas į Latviją remontui ir laukia eilėje, o kaip dirbti? Normali įmonė tam laikotarpiui turėtų duoti laikinai kitą kompiuterį, bet jie nesileidžia į jokias kalbas. Niekam nerekomenduojam iš jų pirkti turėsit problemų.
Prekę užsakiau ketvirtadienį apie 12val., penkradienį ryte gavau sms, kad prekė jau pristatyta į paštomatą. Neužtruko nei paros. Tikrai viskas O.K.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Vyriausybė siūlo gerinti finansavimo šaltinių prieinamumą verslui
Vyriausybė siūlo gerinti finansavimo šaltinių prieinamumą verslui 06-16 20:16
Vyriausybė siūlo suteikti teisę nacionalinėms plėtros įstaigoms, kurioms priklauso ir "Investicijų ir verslo garantijos" ("Invega"), pasiekti daugiau duomenų apie potencialių skolininkų...
Partnerystės įstatymą parėmęs "valstietis" T. Tomilinas šalinamas iš partinių postų 06-16 19:13
Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imasi šalinti parlamentarą Tomą Tomiliną iš partinių postų.
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus 06-16 18:49
"Coca-Cola" sulaukė antireklamos iš futbolo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalijos žaidėjui per spaudos konferenciją demonstratyviai atsisakius šio gėrimo, jo gamintojos akcijų kaina ėmė kristi...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%