Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 1A.LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 1A.LT

Atsiliepimai apie 1A.LT, UAB

Išmani parduotuvė!
Parašyk savo nuomonę apie 1A.LT, UAB

Esu patenkinta 1A.LT aptarnavimu - prekė kokybiška ir, svarbiausiai, greitas pristatymas. Ačiū! PS gerai, kad prieš pirkdama neskaičiau atsiliepimų, ko gero, būčiau ieškojusi kitos parduotuvės. Sėkmės!
Laba diena.
2018m.lapkričio 9d.atidaviau garantiniam taisymui grotuvą Sencor STT 312UR pažymą RMA-354650-1.Praėjus mėnesiui, pradėjau rašyti e.laiškus[4 kartus] ir skambinti[2 kartus], norėdamas sužinoti apie užsakymo vykdymo eigą.Nors pradėjo eiti 4-as mėnuo nuo atidavimo garantiniam remontui dienos, nė vieno karto jokio atsakymo negavau.Čia paskutinis kartas, kitą kartą turėsite reikalų su pirkėjų teisių organizacija.
Edvardas
LAUKIT SVECIU! 2019-02-06 00:51:47
Man irgi tas pats, atsiunte kito modelio preke ir atrase, kad neturi galimybes priimti "naudota" preke. Dabar taip ganas, kad tik ispakuoji pasiziureti ka atsiunte ir jau naudojai preke. NEREKOMENDUOJU! APEIKIT SITA SUKCIU KONTORA 5 KM SPINDULIU!
Siuntimas užtrunka ilgai, nes siunčiama į Latviją. Čia LT nėra jokio serviso ir greičiausiai sandėlių. Man pasiūlė laukti mėnesį arba du, kol bus patikrintas HDD. Atsiųstas per paštomatą ir silpnai supakuotas. Tikrai siuntų tarnybos tų prekių nedėlioja po vieną ir nesaugo, todėl atbaladoti HDD nieko nereiškia. Gailiuosi..
Su šia įmone man seniai viskas aišku, jau tekę ir per Vartotojų teisių tarnybą pinigus išmušinėt, tad užsakau iš jų dabar tik tai, kas kainuoja nedaug, ir ko kartais nebūna pas konkurentus. Bet eilinį kartą jie pramušė dugną savo nekompetencija ir paprasčiausiu nenoru dirbti ir (!!) parduoti. Kas čia per parduotuvė, kuri geriau turės minusą, nei atliks papildomą piršto judesį? Keista, kad vis dar ne bankrotas. Užsisakiau prekę - eilinį kartą jokios info 1a.lt svetainėje apie ją nėra, eilinį kartą nieko apie ją nežino ir patys darbuotojai (buvo rašyta). Yra tik pavadinimas ir foto (su tokiu pat pavadinimu tas gamintojas siūlo mažiausiai 10 iš esmės skirtingų modelių). Nutariau užsakyti, kad gavę prekę jie man pagaliau galėtų pranešti, kas gi tai per modelis. Be abejo, neketinau gaišt savo laiko ir važiuoti į jų parduotuvę, kad išsiaiškinčiau pats. Ir ką jūs manote? Jie atsisakė :D Nepateikė nei nuotraukos, nei aprašymo :D Jų atsakymas - „tokios galimybės nėra“. Tai nesuvokiama. Ten sėdi gal 4-5 darbuotojai, ir nei vienas negali nufotografuoti gauto daikto :D Gerai, tarkim 1a.lt laiko savo darbuotojus vergijoj, jie ubagai ir neturi telefono su kamera nei vienas. Na, tada bent galėjo nusirašyti info nuo etiketės, bet ne - spėkite, ką jie padarė? Tiesiog atšaukė užsakymą, kai parašiau, kad be nuotraukos aš niekur nevažiuosiu :D Tai ar čia parduotuvė, kuri dirba dėl klientų, stengiasi parduoti kažką? Tai tiesiog apgailėtina, nebepirksiu net ir menkniekių iš jų - ir jums nerekomenduoju. Užsakymo Nr. 409215, rašau atvirai.
Na nežinau kaip kitiems, bet man 1a.lt tai gera el.parduotuvė, užsisakiau ne viena prekę, gavau net anksčiau negu buvo numatyta per 1-2 dienas, tada buvau nusipirkes SSD diską, kuris sugedo po 6 mėnesių, parašiau į 1a.lt, užpildžiau formatą ir išsiunčiau prekę jiems, parašė jog bus atlikta maždaug per 1-3mėn, o atliko per 2 sav, ssd naują jau gavau ir už nieka man papildomai nereikia mokėti, kolektyvas malonus, ir pavyzdžiui jeigu jūms visiems įdomu, kodėl kai išsiunčiat brokuotą prekę, ilgai reikia laukti maždaug 1-3 mėn, tai tik dėl to, jog jie surenka pakankamai brokuotų daiktų iš visos Lietuvos, kol jiems apsimoka išsiusti visas prekes kartu į kažkurią tai valstybe+priklauso nuo gamintojo per kiek laiko pažiūri, taigi jie negali užtikrinti jog jie patikrins numatytu laiku, jie negali patys patikrinti prekęs, juk jie tai negamintojai, patys gamintojai, žino ar tai brokas, ar tai specialiai sugadintas ar kaip nors pažeistas pirkinys.
Eugenijus 2019-01-11 12:58:39
Parduoda daiktus taip pati kaip ir bet kuri kita e-parduotuve. Problema su grazinimais ryski. Isigijau preke kuri neatitiko aprasymo. Bandant grazinti pareiske kad naudota. Ispakuoji preke ir ji gaunasi naudota... Daugiau nepirksiu pas jus patariu visiems daryti taip pat./ Works same way as any other e-shop. Prices range is the same. The only problem is with return "policy" if you can call it policy. They claim my item is used so I cant give it back. Though it was used just while opening package. Never will buy from them nether suggest anyone to do so.
Darius 2019-02-01 11:28:25

Pirkau preke, kuria nurodziau pristatyti i pastomata. Pasiemus siunta, buvo pastebeta, kad jos dezute apgadinta kurjeriu tarnybos. Buvo susisiekta su klientu aptarnavimo skyriumi, nusiustos apgadintos siuntos foto. Su manimi susisieke Kirilas Trimailovas ir bendru sutarimu issprende susidariusia problema (grazino dali pinigu). Noriu padekoti Kirilui ir visam 1a.lt kolektyvui uz geranoriska bendravima, greita pirkinio pristatyma (greiciau, nei buvo numatyta pradine data) ir greita problemos sprendima. Aciu.

Pagarbiai Darius

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir lauksime sugrįžtant!

Pagarbiai Darius
Aušra 2019-01-31 13:27:51
Pirkau elektroninį laikrodį-radio imtuvą. Gavau visą subraižytą, ant ekrano pilna mikro įbrėžimų, nudaužtu kampu, trumpai tariant su žymiais ilgalaikio dėvėjimo požymiais. Pinigų neatgavau, nes apie trūkumus pranešiau po 4 dienų, o ne per 24h nuo gavimo!!! Tai pasak 1a.lt, labai tikėtina, jog tokie dėvėjimo požymiai būtent per tokį laiką ir atsirado. Siuntinį gavau penktadieni, prieš pat Kučias. Prisiskambinti sudėtinga, o prisiskambinus nepasako, kad per 24h reik pranešti. tik pasiūlo užpildyti formą ir atsiųsti atgal. Perkantieji, skaitykit sąlygose ne tik kas parašyta paryškintai, bet ir visą aprašą. Nes apie trūkumų pranešimą per 24h, tikrai reikia "išskaityti"! Nepatikima!!!!!! Pristatymo terminas taip pat vėlavo. Tai niekis palyginus su tuo, jog šis daiktas turėjo būti dovana! Gavome iki Kalėdų likus 2 dienom. Nepirksiu ir kitiem nerekomenduosiu. Gėda, kad 1a.lt nepripažįstate ir savo klaidų.

Apgailestaujame dėl nesusipratimo. Mūsų duomenimis apie defektą informavote tik po 8 dienų nuo gavimo, tačiau kaip grąžinimo priežastį nurodėte, kad prekė tiesiog netiko. Įsigijus prekę rekomenduojame būtinai ją apžiūrėti ar nėra pažeidimų, kadangi tiekėjai vėliau pretenzijų dėl prekės kokybės nepriima. Dėl šio nesklandumo kviečiame pasinaudoti asmenine nuolaida kitam užsakymui - dėl jos susisiekite su mumis el. paštu pasiulymai@1a.lt.
Diana 2019-01-29 19:58:19
Niekam nerekomenduoju. Nėra jokių garantijų ar laiku ir ar išvis gausite prekę. Mes kreipėmės į vartotojų teises, nes tokius "verslininkus" reikia išmokinti gerbti klientus ir nesinaudoti klientų pinigais kaip kreditu

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
Tiems kas planuojate pirkti ką nors iš šios parduotuvės siūlyčiau dar kartą pagalvoti. Užsakymo terminas jau seniausiai praėjęs į laiškus neatsako. Prisiskambinti beveik nėra galimybės jei kas atsiliepia padeda ragelį nieko neatsakius, o po to kryžiaus keliai vėl meginant prisikambinti. Pinigai sumokėti, o prekės nėra. Planuoju rašyti skundą į vartotojų teises ir išvis siūlyti uždaryti šiuos veikėjus. Nes taip išsidirbinėti ir negerbti kliento yra aukščiau visko.
Marius 2019-01-28 15:00:05
Susidaro įspūdis, kad nesigaudo nei tame kuo užsiima, nei turi pakankamai savo pinigų verslui finansuoti: priima užsakymą ir iš karto gauna pilną apmokėjimą. Natūralu. Po savaitės praneša - prekė gauta, ruošiama pristatymui. Per porą dienų. Ir tyla - po pusantros savaitės paskambinus ima aiškinti, kai pas tiekėją įsimaišė klaida, ten visai kita prekė, ir atsakymas atšauktas buvo prieš savaitę, neaišku kas neaišku kodėl man nepranešė... Laukiu kol bus grąžinti pinigai. Rimtai skamba?

Atsiprašome už nesklandumus, tiekėjų skaičius nuolat didėja, todėl pasitaiko klaidų tiekimo grandinėje ar logistikos procesuose. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
Olegas 2019-01-28 17:37:14
Mano atvejis toks - pries sventes zmonai skubiai prisireike naujo, geresnio plaktuvo. Nusiziurejau Beper 90.700 neblogai paveikslelyje atrodanti plaktuva. Pasirinkau greiciausiai pristatancia preke parduotuve 1A. Diena pavelavo - tiek to...Parsiveziau preke namo, ispakavau...Viskas grazu, tik sustacius plakikli, pastebejau, kad plakimo sluotele stovi labai aukstai ir toli nuo indo sieneles...Ijungiau, pabandziau plakti 5 kiausinius, sluotele ju net nesiekia...Zmona sako, kad jai tokio nereikia, senasis buvo geresnis...Po poros dienu pristatau atgal tvarkingai supakuota preke i parduotuve, uzpildziau grazinimo dokumentus, kaip nurodyta parduotuves taisyklese, parasiau prasyma grazinti pinigus, isdesciau, kas blogai prekeje. Nusiunte i servisa patikrinti. Tikrino ilgiau kaip tris savaites ir gavau atsakyma, kad gedimu nerasta, galiu preke pasiimti...Per ta laika, teko zmonai nupirkti kita plakikli, nes nenorejau prarasti gyvybes pries sventes...Taigi, pinigu grazinti parduotuve nenori, argumentuoja tuo, kad preke naudota. Parduotuves taisykliu 4.5 punktas sako, kad gaves preke pirkejas privalo patikrinti, ar isigyta preke yra kokybiska ir informuoti pardaveja apie rastus kokybes trukumus, kuriu nebuvo galima pastebeti prekes pardavimo metu...Taigi, kyla klausimas, kaip galima elektros preke patikrinti jos neispakavus ir neijungus i elektros tinkla? O pardavejai ijungima i elektros tinkla jau traktuoja, kaip naudojima ir remiasi CK straipsniu, kad naudotos prekes negrazinamos...Suprantama, kad su grazinta preke pardavejui daug vargo ir paprasciau pasiusti pirkeja tolyn...Gal ir visus pirkejus. Toks nepagarbus elgesys su pirkejais sudaro ispudi, kad parduotuve dirba paskutini menesi...

Grąžinimo skyrius informavo Jus, kad įsigyta prekė neatitinka prekių grąžinimo taisyklių sąlygų. Jeigu turite abejonių dėl aprašymo tikslumo ar prekės kokybės, susisiekite su mumis el. paštu pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį dar kartą.
Egidijus 2019-01-24 08:41:21
Nerekomenduoju. Prekių pristatymo laikas nukelinėjamas, kol parduotuvė prekės nebeturi.

Jei norite gero aptarnavimo ir būti tikri, kad prekę gausite, šios parduotuvės rinktis nereikėtų.

Nerekomenduoju 2019-01-18 11:07:21
Nerekomenduoju naudotis šios parduotuvės paslaugomis. Jie pardavinėja prekes, kurios tuo metu parduotos, arba jų net neturi. Tada siūlo keisti kitomis, alternatyviomis. Kai sutinki su pakeitimu, sutinki su jų pasiūlytomis, išaiškėja, kad ir tų nėra. Visą mėnesį mainai, derini, kol galop taip pasikeičia užsakymas nuo pradinio, kad susinervini ir paprašai, kad grąžintų pinigus.
Jeigu esate konkretūs, normalūs žmonės, kuriems rūpi gauti tai, ką užsisakei, šią įmonę apeikit. Priešingu atveju, net patys nustebsit, koks galutinis bus Jūsų užsakymas.

Atsiprašome už nesklandumus, tiekėjų skaičius nuolat didėja, todėl pasitaiko klaidų tiekimo grandinėje ar logistikos procesuose. Stengiamės tobulinti sistemas, kad klaidų nebūtų.
Labai blogai 2019-01-17 19:11:52
Žmonės prašau apeikite šią parduotuvę, nes prekių kokybės tragiškos, pristatymai vėluoja nežmoniškai, pinigų grąžinimas paskutinėje vietoje, o klientas iš vis yra pamirštas. Sistemos neveikia, pateikiama klaidinga informacija visur. Dar puikiai veikė prieš Senukų įsigijimą. Tikrai nerekomenduoju, nesirinkite šios parduotuvės. Skaičiau atsiliepimus prieš pirkdamas, pasijuokiau, anksčiau kiek pirkau nebuvo problemų, bet šie visi atsiliepimai tikrai apibūdina parduotuvės kritusią vertę, taupykit laiką ir nervus, tokios parduotuvės turi būti uždarytos už klientų apgaudinėjimus.

Petras 2019-01-17 09:36:09
Paskambinus telefonu šiandien nuo 9.05 atsiliepusi konsultantė išsidirbinėja, t.y. apsimeta, kad negirdi ir numeta ragelį. Kartojosi gal 5 kartus. Tai yra visiškai nederamas elgesys ir imonės vardo menkinimas. Atsakingo asmens kontaktų duoti arba prisistatyti atsisakė ir vėl pradėjo apsimesti, kad negirdi ir padėjo ragelį. Pirmą kartą susiduriu su tokiu elgesiu iš Jūsų pusės, seniau tikrai jokių problemų nekildavo. Gal galite duoti kitus kontaktus telefonu, nes neišeina susikalbėti su duotaisiais.

Apgailestaujame, tačiau šiandien turime ryšio sutrikimų. Kviečiame susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu info@1a.lt.
Mantas 2019-01-16 18:16:32
Vertinu labai blogai. Uzsakai prekes ir turi pats ju ieskoti, nes net neinformuoja kad veluos uzsakymas. Duoda kita pristatymo data, vel lauki ir vel tylu ramu, vel pradedi ieskoti ir girdi dainele kad prekes veluoja dar palaukite. Tada truko kantrybe uzsakyma atsaukiau telefonu. Pazadejo grazinti pinigus per 1-3d.d. Sausio 8d vakare atsauke uzsakyma. Siandien sausio 16d. Praejo 6 darbo dienos. Tylu ramu. Nerekomenduoju pirkti.

Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų, dar pasitaiko klaidų sandėlio operacijose. Tikimės artimiausiu metu išspręsti visas problemas.
Niekam nelinkėčiau pirkti iš čia. Labai labai labai nemalonią patirtį turėjau. Jau mėnesį neturiu nei prekės, nei pinigų už ją. O pirkau už paskutinius pinigus. Išsidirbinėjimas belekoks.
Tai buvo paskutinis mano pirkinys.
Neklysta tas kas nedirba. Eikit darbus susirast varguoliai ir nereiks verkšlent ant kiekvieno kampo.
Skaitau atsiliepimus ir vis stebiuosi, kokie Jūs varguoliai esat savo gyvenimu nepatenkinti, kad del kelių dienų vėlavimo pasaulio pabaigą matot. Galima pagalvot, kad įmonė vat specialiai Jums taip daro, kad tik panervint. Atsipeikėkit ir ieškokit savyje problemų, o ne kitur.
Aš nuolat užsakinėju iš 1a, ir tikrai nematau didelės problemos, kai prekė vėluoja. Čia nėra pirmo būtinumo prekės, tad ir palaukt galit ubagai. Labai esu patenkinta klientų aptarnavimu. Jaunuolis, kuris išduoda prekes visada pasisūlo nunešt iki mašinos, nes perku 15kg šuns maistą. Šiandien pirkau vonios aksesuarus ir pasiūlė juos dar susukt į plėvelę, kad maža ką, nesudužtų vežant. Nu 10 points už aptarnavimą! Super geros kainos ir nereik trintis po parduotuves ieškant kažko... Man vienišai mamai patogi parduotuvė, viskas greita ir patogu. Čia ne barbora, kad reikštumėt priekaištus, kad vėluoja keleta dienų. Dar kita publika rašančių, apie kažkokius sugedusius Iphonus, Jūs ant tiek tuščiagalviai, kad nesuvokiat, kad gamintojas ir pardavėjas yra du skirtingi dalykai. Tereikia padirbti klientų aptarnavime, kad suvoktum, tarp kokių š gabalų gyveni.
1A.LT 2019-01-16 09:56:14

Apgailestaujame, tačiau vis dar pasitaiko vėlavimų. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį.
Jums siunčiau, jūsų atsakymas:
dėkojame už laišką.
Matome, jog vėluoja prekės gavimas tiekime, dėl to numatomas pristatymo laikas nusikėlė iki Sausio 31 d.
Atsiprašome už nesklandumus.
Galite laukti ar užsakymą anuliuoti?
Maloniai lauksime Jūsų sprendimo.

pas jūs gal robotas atsakinėja visiems vienodai... nei jūs žiūrit nei žiūrėsit... beje užsakymas padarytas sausio 8 d., planuojamas (tad galėjo būti dar nukeltas) gavimas sausio 31 d. kuris du kartus buvo nukeltas, be to jei būtų iškart ši data tikrai neužsakinėčiau...
Užsakymo numeris:
399794
Zilvinas 2019-01-16 04:50:00
Vilkina laiką, mausto klijentus. Turbūt pati prasčiausia internetinė parduotuvė. Nepirkit iš ten, būkit protingi, nepasigaukit ant 3-5 eurų pigesnės prekės. Nedarykit tokios klaidos, kokią padariau aš

Raimundas 2019-01-15 15:57:13
Eilinį kartą nusivyliau šia parduotuvę, prekę užsakinėjau, rašė, kad turi sandėlyje paskutinius 5 vnt. pristatymas 2 dienos, padariau užsakymą 2019-01-08, užsakyme pristatymo data 2019-01-17 (dvi dienos matomai dingo kažkur), galvoju palauksiu gerą savaitę, vakar matau, kad pristatymas 2019-01-18, o šiandien 2019-01-31... skambinu, teisinosi, kad kalti kiti, bet ne jie ir kad gaus tą dieną neužtikrino :)

nei ačiū, nei pasiūlė kito varianto, galbūt papildomą nuolaidą būtų suteikę ir palauktume tą mėnesį, bet...

manau kuo daugiau tiesos apie tokias įmones ir liks tikrai tik toks kurios dirba klientui. Spręskite viską patys.

Ismanioji maustymo parduotuve
2019-01-15 08:48:34 IP 46.36.74.56
Apgautas 2019-01-14 13:36:06
Užsisakiau ir apmokėjau prekę gruodžio 27d. numatomas gavimo terminas buvo sausio 4d. Sausios 4d. pačiam pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas iškart buvo nukeltas iki sausios 8d. Sausios 8d. ryte, būsena buvo "pristatysime šiandien" pasiskambinus pasiteirauti, gavau informaciją, kad prekė bus tik 14d. Sausio 14d. vėl pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas buvo nukeltas dar iki 18d. Prekės užsakymą atmečiau, pinigus žadėjo gražinti per 3d. jokios kompensacijos ar nuolaidos nesuteikė, nors laukiau beveik mėnesį ir prekės negavau. Beje visu laikotarpiu puslapyje nurodyta, kad prekę turi sandėlyje, o darant naują užsakymą pažymėta, kad prekę bus galima atsiimti po dviejų dienų. NEPASITIKĖKITE ŠIAIS APGAVIKAIS, NEREKOMENDUOJU šios parduotuvės. Ypač šventiniu laikotarpiu nerizikuokite naudotis jų paslaugomis, nudegsite.
Suda jus Apgailestaujate....... Vadinate save ismania parduotuve taciau tik ismaniai maustote Klientus. Atsiminkit lazda turi 2 galus. kaip su klientai elgiates taip ir klientai su jumis. T.y greitu metu tu klientu isvis nebeturesit galesite zinsti letena atsisede Ismanioji parduotuve....
Ka tik nutraukiau prekių užsakymą, tokios parduotuvės nerekomenduoju niekam 2 sykius nukelinėjo pristatymą, jokio atsiprašymo ir tt.Žodžiu niekada nesinaudokite tokios parduotuve 1a.lt paslaugomis.Nekompetentingi, pažadukai, nemandagus, nemokantys elementariu verslo pagrindu ir tt....
Apgautas 2019-01-14 13:36:06

Eugenijus 2019-01-11 12:58:39

1A.LT 2019-01-07 17:09:26

Apgailestaujame, jeigu Jus nuvylėme. Jeigu turite pastabų ar skundų dėl mūsų aptarnavimo ar prekių kokybės susisiekite su mumis el. paštu pasiulymai@1a.lt.
aš taip pat nusivylęs, mailu neatsako jau dvi paras, nors telefonu sakė, jog reagavimo laikas 2 val. pagalba gyvai taip pat tyli :D
telefonu kalbanti mergaitė visiškai negali pateikti jokios informacijos, sako laukit atrašys. Be to paskaičius komentarus kad toks jų darbas ir vyksta...

tikrai tai buvo paskutinis kartas kai užėjau į šią internetinę parduotuvę,
1A.LT 2019-01-09 16:08:50

Atsiprašome už ilgą pristatymo laiką. Atsiųskite savo užsakymo numerį ir papildomą informaciją į pasiulymai@1a.lt ir mes kuo skubiau išspręsime Jūsų problemą.
Ir skambinau ir rasiau. Niekas nepasikeite. Tokie patis pasiteisinimai....
Tadas 2019-01-09 15:39:29
Laukiu prekes jau 42 dienas ir dar jos negavau.
Ne viena karta nukele pristatymo data. Dabar pagal juos gausiu tik 02-22 diena. Is kinijos greiciau ateina preke nei is 1a.lt.
NEREKOMENDUOJU !!!!

Sukčių Kompanija 2019-01-07 15:21:45
Pirkau ofiso kede uz 235Eur, aprasyme parasyta ODA. Tikejausi naturalios. Atsiuntus paaiskejo, kad DERMANTINAS, baisiai smirda, nepatogi sedet, made in russia. Atgal grazinti negalima, paaiskino, kad aprasyme ODA ir DIRBTINE ODA niekuo nesiskiria. Zodziu isemei kede is dezes, apziurejai ir viskas, grazinti nebegalima. Issikalines iki nukritimo, bet atgal nepriims.
Bandyk i vartotoju teises kreiptis
Laukiu prekes jau 42 dienas ir dar jos negavau.
NEREKOMENDUOJU !!!!
dar vienas nusivyles klientas 2019-01-07 11:08:45
Atėjau čia palikti dideli atsiliepimą apie aptarnavimo ir siuntu pristatymo kokybę. Tačiau paskaičius kitu Jūsų klientų atiliepimus. Belieka tik pridurti, kad pirma ir paskutinį kartą pirkau kažką iš Jūsų parduotuvės.

Sukčių Kompanija 2019-01-07 15:21:45

Kaip jau minėjome el. paštu, Jūsų prekė neatitinka prekių grąžinimo taisyklių sąlygų. Jeigu turite abejonių dėl aprašymo tikslumo ar prekės kokybės, susisiekite su mumis el. paštu pasiulymai@1a.lt ir mes būtinai peržiūrėsime Jūsų atvejį dar kartą.
dar vienas nusivyles klientas
2019-01-07 11:08:45 IP 91.220.59.70

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Karaliaus Mindaugo taurė dosni žaidėjams ir žiūrovams
Karaliaus Mindaugo taurė dosni žaidėjams ir žiūrovams 02-16 13:26
Šį savaitgalį keturi stipriausi šalies krepšinio klubai Vilniaus "Siemens" arenoje stos į kovą dėl Karaliaus Mindaugo taurės. Du dešimtmečius rengtą LKL Žvaigždžių dieną prieš keletą metų pakeitęs...
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai?
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai? 02-16 12:40
Komunikacija yra labai vertinga. Laiku pavogta ji gali būti dar vertingesnė. Kūrybiškiausia visuomenės dalis neretai yra nusikaltėliai. Talentingi piktadariai visuomet ras būdų prasimanyti pinigų...
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams 02-16 12:03
Valstybės atkūrimo dienos proga prezidentė beveik keturioms dešimtims Lietuvos ir užsienio piliečių skyrė ordinų ir medalių.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%