VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 1-asis vertimų biuras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 1-asis vertimų biuras

Atsiliepimai apie 1-asis vertimų biuras, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie 1-asis vertimų biuras, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Jsem velmi spokojen s touto překladatelskou agenturou díky...
Atsakyti
Rusnė 2013-06-28 15:45:56
keisti kažkokie atsiliepimai...aš tai dirbu jau penki metai su šiuo biuru. Normalūs tie santykiai su darbdaviais. (Aišku galėtų ir daugiau darbelio duoti.) Visada suderam dėl darbų terminų, kainų ir atsiskaitymų. Aišku reikalinga kokybė. Manau privėlėte klaidų, dėl ko biuras ir turėjo problemų dėl atsiskaitymo, tai dabar ir rašinėjate niekus visokius.
O tai bent minimaliai rimtas ir save gerbiantis biuras NEŽIŪRI ir netikrina to, ką iš vertėjų gauna?
Atsakyti
Du kartus labai nusivyliau šiuo biuru. Išsisukinėja, nenori mokėti už atliktą darbą. Kai mano teisininkė susisiekė su jais, jai buvo pasakyta, kad bendravo su manimi telefonu dėl vertimo ir sutarė su manimi dėl sąlygų. Ko niekada nebuvo! Labai gaila dėl tokios žemos darbo kultūros. Tikrai nerekomenduoju.
Atsakyti
Atsargumo su šitais.
Atsakyti
Šio vertimų biuro paslaugomis teko naudotis du kartus. Liko toks įspūdis: vertimas atliekamas neprofesionaliai, paliekama faktinių turinio klaidų, neišverstų teksto vietų, gramatinių ir stiliaus klaidų. Žinoma, klysti pasitaiko visiems, ir tai savaime nėra kokia keistenybė ar didelė blogybė, tačiau įdomu, kad nurodžius paliktas klaidas vertimų biuro administracija atkakliai jas neigia ir nesutinka svarstyti gramatiškai taisyklingų ir stiliaus požiūriu tinkamesnių variantų, kurie būtų priimtini ir klientui, ir biurui. Su manimi buvo bendraujama nemandagiai, už padarytas klaidas neatsiprašyta ir kategoriškai ir be komentarų atsisakyta atsižvelgti į mano siūlytus argumentuotus taisymus, nors pinigai paimti iš anksto, dar net neatlikus darbo. Pasigedau bent krislo diplomatijos ir nuovokumo, jog klientas taip pat turi teisę išreikšti savo pageidavimus dėl galutinio vertimo teksto, jei tik jo siūlomi variantai gramatiškai taisyklingi ir atitinka tokiems dokumentams keliamus reikalavimus. Galų gale, - o tai svarbiausia, - šio biuro atlikto darbo nevadinčiau tiksliu ir teisingu originalaus dokumento vertimu, nors tam vertėją įpareigoja Lietuvos įstatymai. Taip pat nuvilia nesuvokiamai atkaklus nenoras bendradarbiauti ir atsižvelgti į kliento pageidavimus, nors kalbiniu požiūriu jie tikrai priimtini. Jau nekalbant apie tai, kad yra neetiška primygtinai piršti akivaizdžiai klaidingą ir nekokybišką vertimą, užuot pripažinus, kad įsivėlė klaida ir ją ištaisius, - juk reikia turėti omeny, kad faktinės vertimo klaidos teisiškai svarbiuose dokumentuose gali turėti rimtas pasekmes. Galiausiai teko kreiptis į kitą vertimų biurą ir pakartotinai mokėti už dokumento vertimą. Apmaudu, kad šis biuras ne tik netinkamai atliko patikėtą darbą, bet ir nesutiko bendradarbiauti ir geranoriškai atsižvelgti į mano kaip kliento pagrįstus siūlymus, o paliktų klaidų nepripažino. Gaila, bet niekam nelinkėčiau naudotis šio vertimų biuro paslaugomis.
Atsakyti
Gal jūs uždarykite šitą skylę vadinama "vertimu". Kas per žąsys ar asilai pas jus dirba, kad tokio žemo lygo "google translate vertimo lygis? skaitau jūsų versta tekstą ir nesuprantu apie ką kalbama, net rišlaus sakinio su prasme nesudėliota. tragiškai. Norisi ir juoktis ir verkti, kai sumoki pinigus, o po to tenka pačiam persidaryti. Štai jums ir greitas vertimas!!! paviešinsiu ir originalą ir jūsų verstą tekstą, kad žmonės neapsigautų.
Atsakyti
Gailiuosi net to vieno užsakymo, kurį atlikau šitam biurui. Per mažai sunerimau, kai administratorė ėmė tikinti "nesvarbu, kaip išversit, svarbu, kad išverstumėt". Per 4 metus nesutikau kliento, kuriam "nesvarbu, kaip", bet turbūt 1-asis VB geriau žino. Jiems aukščiausia meistrystė - tai išpešti vertimus ir po to išvengti atsiskaitymo dengiantis absurdiškomis konferencijomis, atostogomis, "negautais" ir pražiūrėtais el. laiškais. Nors kažką sugeba.
Dar vienas "keistas" atsiliepimas
2013-08-12 16:18:22 IP 29maa8o9
Atsakyti
Iš to biuro administracijos paaiškinimų, samdyti vertėjus jiems yra nuostolinga: jie gali parodyti jums schemą, kur ir kiek kas kainuoja, ir kas lieka. Tuomet kodėl vis dar dirbama ir iš kokių paskatų? Lieka paslaptis.
Atsakyti
Man irgi kažkada teko dirbti su šituo biuru, tai tikrai galiu minėti tik bloguoju. Darbuotojas ten lygus nuliui. Keista, kad jie vis dar turi klientų, nes ir tie nėra ten vertinami. Nelinkėčiau ten dirbti ar eiti užsisakyti jų paslaugų nei vienam save gerbiančiam žmogui.
Atsakyti
keisti kažkokie atsiliepimai...aš tai dirbu jau penki metai su šiuo biuru. Normalūs tie santykiai su darbdaviais. (Aišku galėtų ir daugiau darbelio duoti.) Visada suderam dėl darbų terminų, kainų ir atsiskaitymų. Aišku reikalinga kokybė. Manau privėlėte klaidų, dėl ko biuras ir turėjo problemų dėl atsiskaitymo, tai dabar ir rašinėjate niekus visokius.
buvusi darbuotoja
2013-06-17 20:07:17 IP 66gk9l6a
Atsakyti
Visiems, kurie nemano, kad normalu yra atlyginimo laukti 4 mėnesius per tą laiką susisiekiant su biuru 8! kartus, pagalvokite apie įsidarbinimą kitur. Taip pat nesiūlau ten dirbti žmonėms, kurie galvoja, kad darbdavio ir darbuotojo santykiai turi būti korektiški, paremti supratingumu ir sąžiningumu. Tiesiog, tokie reikalavimai šiame biure yra suvokiami kaip nežemiški ir nenormalūs.
Atsakyti
blogiausias biuras pasaulyje! nei pas juos dirbti imanoma. nei kreiptis. sarashkina kontora.

Taip pat rekomenduojame

Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Runos
Adresas: Kumelių g. 16-29, LT-44281 Kaunas.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimų biuras. Vertimai iš įvairų kalbų.
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...
Kelias į pasaulį
Kalbų centras

Adresas: Bažnyčių g. 3, LT-72253 Tauragė.
Veiklos sritys: vertimas; kalbų kursai; mokymo kursai; vaikų būreliai.
APIE MUS: Tauragėje įsikūrusio kalbų centro kelias prasidėjo nuo svajonės padėti kitiems išmokti užsienio kalbas. Esame komanda, kuriai rūpi Jūsų gyvenimas, todėl norime suteikti Jums visas galimybes pamatyti pasaulį bei siekti karjeros aukštumų. Užsienio kalbų mokėjimas - privalumas įvairiose gyvenimo situacijose...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose
Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis 09-19 20:57
Teisėsaugos pareigūnai šeštadienį Minske sulaikė per 300 moterų maršo dalyvių, praneša "meduza.io", remdamasis žmogaus teisių centru "Vesna".
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Twitter 40,15 +2,03%
Symantec 23,75 +1,45%
Humana 402,63 +1,29%
Apple 106,84 -3,17%
Boeing 161,14 -3,81%
Manchester United 15,71 -3,86%
Goodyear 8,59 -4,13%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 40,97 +2,02%
Cukrus 0,59 +3,51%
Vištiena 1,51 -3,82%
Varis 6372,46 +10,74%
Benzinas 1,22 +8,93%
Ryžiai 480,00 -7,69%
Kava 3,24 +3,85%
Apelsinai 0,66 +1,54%