Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 011, MB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie 011, MB

Uab Natūralios idėjos
2021-10-14 15:11:44 IP 2ju3kss0
Rekomenduojame, puiki komanda, tik geriausi atsiliepimai.
Dėkojam Romui Perminui už suteiktas paslaugas, žmogus mokantis maloniai bendrauti su klientais. Rekomenduojam.
Mindaugas 2021-10-09 21:16:57
Ačiū 011 ir Romui už suteiktas paslaugas, rekomenduoju.
Ačiū, Mindaugai, už betarpišką ir malonų bendravimą!!!

Gero vakaro ir likusio savaitgalio.
Ačiū 011 ir Romui už suteiktas paslaugas, rekomenduoju.
Rokas 2021-09-14 10:21:42
Labai idomi kontora, labai drąsiai kalba savininkų vardu nors užduodami klausimai gan unikalūs. Tipo aš paklausiu šeimininkų bet jie tikrai nesutiks. Tai kažkaip labai neskaniai kvepia kai agentai geriau žino už šeimininkus net nepaklausę. Kaip suprantu jiem svarbu tik kuo skubiau parduot nesigilinant i detales ar alternatyvius pasiūlymus, tai apie kokybe kogero net neverta kalbėt. O Mantas tai apskritai kažkoks idomesnis, el paštu (išvis neatsiliepia) o telefonu turi jį gaudyt nes kad paimt pačiam perskambint tai jam per sunku ponui. Kokia prasmė susidėt visur savo numerį jei realiai objektai atiduoti pimpačkiukams kontoroje. Vos paskambini prasideda siuntinėjimas nuo vieno prie kito agentuko. Realiai pardavėjai NT turėtų apeit ratu šitą kontorą.
Sveiki, Rokai,
Apgailestaujame už Jūsų šią patirtį.
Gal galėtume paprašyti, jog susisiektumėte el. paštu 011@011.lt - mums svarbu išgirsti Jūsų situaciją ir išspręsti iškilusius klausimus.

0II
Ačiū Romui Perminui už puikiai atlikta darbą parduodant namą. Savo darbo profesionalas.
Aciu Romui Perminui uz sauniai atlikta darba.
Esame patenkinti, rekomenduojame!
Puikiai atliko savo darba.
Aciu!
Esame labai patenkinti!
Rekomenduoju!
Tadas 2021-04-21 13:16:02
Romas puikiai atliko savo darba, geriau nei tiketasi! Visiems rekomenduoju 10/10 balu!! Sekmes darbuose!
Sakome Ačiū Jums nuo pajūrio komandos ir pačio Romo.

Linkėjimai
Paulius 2021-02-13 01:09:46
Romas nepriekaištingai atliko savo darbą perkant butą. 10 balų!
Sakome Ačiū Jums nuo pajūrio komandos.

KLIENTE 2020-12-17 19:21:00
Tik dabar perskaičiau neigiamus kometarus. Mano patirtis labai teigiama, bendravome su agentu Karoliu. Labai malonus ir profesionalus žmogus. Jo pagalba pardavėme butą, labai greit vos per kelias dienas nuo skelbimo įkėlimo.

Viskas vyko labai sklandžiai, pakankamai greit ir mums nereikėjo rūpintis niekuo, nes už mus buvo pagalvota ir padaryta. Suderintos ir paskirtos datos.

Sakau didelį AČIŪ ir rekomenduoju draugams
Sakome Ačiū Jums už pasitikėjimą parduodant Jūsų nekilnojamąjį turtą.

0II
Romas nepriekaištingai atliko savo darbą perkant butą. 10 balų!

Sakau didelį AČIŪ ir rekomenduoju draugams
Gediminas 2020-11-12 16:05:02
Reikia kantrybės su šia kontora. Bendrauja gal ir maloniai, bet tik tiek. Aprodo objektą - rašaisi sutartį arba tu jiems nebeįdomus... Turi nuolat skambinėt, rašinėt, amžinai nespėja/nėra laiko... Preliminarios sutarties nerodo, viskas grindžiama žodžiu - sumoki užstatą tada gali susipažinti kam pasirašei. O galiausiai - objektas rezervuotas, tai arba sukitės greičiau (savaitę siuntė sutarties kopiją, aišku taip ir neatsiuntė), arba bent praneškite, kad to objekto nėra (tai ne iš brokerės sužinojau)... Mano labai liūdna patirtis su šitais "specialistais", gal Jums bus geriau.
Gerb.Gediminai,
Visų pirma atsiprašome už galbūt klaidingai suprastą informaciją.
Apgailestaujame, jog Jus dominantį NT objektą kitas pirkėjas rezervavo anksčiau nei Jūs, pasirašydamas tai patvirtinančius dokumentus.
Jūsų išsakytos pastabos yra tikrai aktualios ir stengsimės jų vengti ateityje.

0II
Profesionalios konsultacijos, labai draugiškas kolektyvas.

Susidraugavau po pirmo susitikimo, patarė, padėjo, atsakė į visus rūpimus klausimus.

Rekomenduoju NT 011, tai patikima, atsakinga įmonė, turinti fainą darbuotoją Singridą, kuri greitai atsako į el. laiškus, visada pasiūlo kavos ir... :).

NT 011 vadovas Mantas Jaruševičius, konkretus, dalykiškas su šypsena veide :).

Įvertinimas: 5 žąsys iš 5-ių,

Sėkmės Jums!
Arunas Matulis 2020-03-12 13:42:11
Tipo agente Ruta. Parodant busta viena kalba, susitikus su pardaveju - kita. Jokio igaliojimo kas ji tokia. Siuliau mokejimus is anksto, kad nekiltu problemu. Dabar reikia keisti banko limitu nustatymus, daryti grynu inesima, kai specialiai pinigai buvo isimami is banko. Notaras tai gali, tai negali. Si genije dar siulesi skambinti kitiems seimos nariams, kad jie pasakytu apie ka buvo kalba. Genialu. JIe pasake, kad i agente ji nelabai tetraukia. Viskas pagal atsiliepimus ir kontoros lygi. Kazin kaip mano sandoris ivyks..
Be galo idomu. Agente teige, kad paruostas namo stogo renovacijos projektas ir jau pasirasyta darbu sutartis. Namo bendrasavininkai 6 metus turesmoketi po 100 Eur. Buto savninke mus apsauke, kad egente to is visosakyti negaleje, nes dar tik ruosiamas pastato renovavimo projektas. Sito ir dar kitu dalyku ji agentei nesake, nes nereikia jos perkrauti informacija, o tik tikram pirkejui, kuris jau sumokejo avansa, papasakos apie perkamo namo bukle ir duomenis
Andrius 2018-10-15 14:00:54
Pirkimo metu paprašiau kai ką sutaryje tiksliau aprašyti, papildyti (nes buvo dviprasmiškai). Atsakymas paprastas, ARBA RAŠAISI ARBA EINI ŠALIN, DAR 100 LAUKIA KURIE RAŠYSIS. Tiek to, pasiūlymas buvo viliojantis, pasirašiau sutartį savo paties rizikai, kaip visad optimistiškai tikėdamas, kad viskas bus gerai. Dabar statytojas (kurio objektą pardavinėjo 011) vėluoja pabaigti darbus 9 mėnesius. Kreipiuosi į 011 prašydamas pateikti įgaliojimą, kuriuo Jam iš statytojo buvo suteikta teisė pasirašyti preliminarią pardavimo sutartį ir negaunu nieko. Jau 2 savaites laukiu, o Gerb. Mantas Jaruševičius atsako "KĄ TU LAIMĖSI, KAM TAU ČIA REIKIA. NEGALIU ATSIŲSTI ADMINISTRATORĖ ATOSTOGOSE". Maždaug, sėdėk ir dar 9 mėnesius lauk. Atskaitomybė prieš klientą 0%. Arogancija 100%. Tokio tarpininko vaidmens nelabai suprantu, teisiškai pridaro problemų, kai reikia iš statytojo išsireikalauti to už ką sumokėjau pinigus.
Mums buvo lygiai taip pat pasakyta, kai bandėm aiškintis dėl sutarties.
Name pradėjus lįsti žiauriam brokui, dėl ko buvo sugadinta visa apdaila kimynų bute, tas pats Mantas Jaruševičius pasakė, kad ko isterikuojam - gi visi pastatai brokuoti statomi dabar!
Jokios atsakomybės, jokių įsipareigojimų vykdymo, niekas neįdomu ir niekas nesvarbu jam. Ir visiškai nesugeba jokios kritikos priimti. Marozas ir tiek.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%