Akcijos: Hewlett-Packard Company HPQ


Šiandien kompanijos Hewlett-Packard Company (HPQ) akcija kainuoja 30,04 USD. Šiais vertybiniais popieriais prekiaujama akcijų biržoje NYSE. Paskutinė prekybos sesija vyko 2023-06-08, kurioje akcijos vertė pakilo +0,37% (+0,11 USD). Buvo parduota 5075058 vertybiniai popieriai, įprastai per vieną prekybos sesiją perleidžiama apie 7,00 mln. HPQ akcijų. Šioje sesijoje pirmojo sudaryto sandorio kaina 30,03 USD už vieną įmonės akciją. Aukščiausia akcijos kaina buvo 30,20 USD, žemiausia 29,56 USD. Prekybos sesija baigėsi sandoriu 30,04 USD kainos lygyje. Dabar bendrovės Hewlett-Packard Company kapitalizacija siekia 29618 mln. USD.
Akcijos kainos pokytis
Hewlett-Packard Company arba HP yra Amerikos tarptautinė informacinių technologijų korporacija, įsikūrusi Palo Alto, Kalifornija, Jungtinės Valstijos. Įmonė teikia produktus, technologijas, programinę įrangą, sprendimus.

Įmonė buvo įkurta viename automobilių garaže Redington`o Hewlett`o ir Dave`o Packard`o. HP yra pirmaujanti pasaulyje kompiuterių gamintoja. Ji specializuojasi kuriant ir gaminant skaičiavimo, duomenų saugojimo ir tinklo įrangą. Pagrindinės gamybos linijos apima asmeninius skaičiavimo prietaisus, įmonių ir pramonės serverius, tinklų produktus, programinę įrangą, spausdintuvus. HP parduoda savo gaminius namų ūkiams, mažoms ir vidutinėms įmonėms.
Hewlett-Packard Company

Šaltinis: akcijų birža NYSE.