Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ZZZ.LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ZZZ.LT

Atsiliepimai apie ZZZ.LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie ZZZ.LT, UAB

Ačiū Zzz, kad esate! Senai svajojau, kad nereikėtų stovėti eilėse ir galėčiau planuotis savo laiką dar sėkmingiau. Naudojuosi Zzz paslauga ir tikrai nei karto nenuvylė. Asortimentas be galo platus, jau apie vyno rūšis net nekalbu. Šiais laikais patogiau ir negali būti :) Linkiu Jums didžiausios sėkmės ir tikrai planuoju ir toliau naudotis Jūsų paslaugomis.
Tobula paslauga daug dirbančiai mamai: nei stovėt eilėse, nei tampyt maišus, nei rūpintis, kur dėti tarą. Viską padaro zzz.lt.
Zzz paslauga naudojamės nuo pat atsiradimo.
Šiandien gavome dovanų ekologiškas kanapių sėklas. Tokios vertės dovanas mažai kas dovanoja. Taip ir toliau!
Jau buvome keletą kartų užsisakę prekes iš zzz.lt. Kokybe buvome patenkinti. Užsisakytume ir dabar, bet iš prekių sąrašo dingo Boržomis. Tad tenka rinktis kitą tiekėją.
Jolita 2017-04-03 15:53:19
Užsakiau vieną kartą prekes. Viskas būtų puiku, tačiau gavau sutrintus sūrelius, pernokusius bananus. Nebuvau pagalvojusi, kad reikia maišelius užsakyti, tai teko viską iš dežės krauti ant grindų. Dėl to buvau kiek nustebusi. Asortimentas Jūsų žavi mane, tačiau kas liečia maistą, renkuosi Jūsų konkurentus, nes žinau, kad gausiu kokybiškas, gerai supakuotas prekes. Tačiau vis kaupiuosi ir bandysiu vėl pirkti iš Jūsų, tikėkimes nenusivilti :)
Labas vakaras Jolita,

Mes tausojame gamtą ir stengiamės naudoti kaip įmanoma mažiau plastikinių maišelių ir automatiškai jų nededame. Jeigu kitą kartą norėsite prekes gauti maišelyje, tvirtindami užsakymą pažymėkite "Noriu maišelio" :) Dėl pernokusių bananų ir sutrintų sūrelių, atsiprašome, kad gavote nekokybiškas prekes. Tikimės, jog tai daugiau nepasikartos, tačiau jeigu kažkas panašaus nutiktų, prašome kreiptis iš karto į pagalba@zzz.lt
Pirkau pirma karta, taciau esu nustebinta...produktai atitiko visus lukescius, mesyte atrode lyg is ukininko fermos, su skurele, tokia, kokia prisimenu sovietmeciu, kada tetis skersdavo kiaule, darzoves sviezios, viskas puiku, o, kad kartais suveluoja kurjeris, tai visai normalu, nebeturime nervu, kantrybes, o as paskambinus maloniai vadybininkei suzinojau, kad reiks palaukti, suvalgykim obuoli, giliai pakvepuokim ir kaip mat malonus zmogus jums viska pristatys, pacios geriausios kloties puikiai komandai, svarbu, kad neatsirastu konkurentu, jus pirmi, jus vadinas labai protingi, nepabegot is Lietuvos, o atsakingai emetes aptarnauti zmones, ko iki siol niekas to nedare, visokeriopos Jums sekmes.Dekoju, skaniu marguciu.
Eglė 2017-03-21 11:13:07
Vos tik atsirado zzz.lt, aš esu pastovi jų klientė, praktiškai, priklausoma nuo jūsų. Užsisakinėjau prekes į namus jau tūkstančius kartų, tačiau neturiu nei vieno priekaišto. Tokie smulkūs nutikimai (kaip, pavyzdžiui, keleto minučių vėlavimas ar viena bulve mažiau) yra natūralūs ir visiškai suprantami, nes visi esame žmonės. Apibendrintai: NIEKADA nesu gavusi prastos kokybės, sugedusių ar sudžiūvusių prekių, jos visuomet net šviežesnės už esančias parduotuvėje; kurjeriai visuomet malonūs, linksmi ir paslaugūs; bendravimas su zzz yra greitas ir patogus; viskas yra puiku! Mano prašymas būtų toks: būtų nuostabu, jei kada nors į savo asortimentą įtrauktumėte ir šaldytų prekių. Taip pat prašau prašau prašau - NEUŽSIDARYKITE! Linkėjimai iš Kauno!
Laba diena Egle,

Dėkojame už Jūsų teigiamus atsiliepimus. Dėl asortimento pasiūlymo jau yra informuotas atsakingas asmuo.

Gražios savaitės!

Sofija 2017-02-27 19:19:04
Pirmą kartą naudojausi jūsų paslaugomis, užsakinėjau ne sau, todėl tik perduosiu atsiliepimus kuriuos mane pasakė gavėja.
Viskas kaip ir buvo gerai, maistas tvarkingai sudėtas, kokybė atrodė gera, gavo viską kas buvo užsakyta, kurjėris buvo malonus (pats užnešė abi dėžes į 4 a.)Turėjo atvežti nuo 8 iki 18 val. atvežė 7val. BET kurjėris pats paskambino 18val ir pranešė, kad atvyks vėliau (kas paskaičius komentarus, pasirodo yra labai didelė sekmė)
Manau bandysiu užsakyti ir dar kartą, tikiuosi nenuvilsite.
Idėja tikrai labai puiki ir tikėkimės, kad visa išsakoma kritika, tik padeda jums tobulėti.
Laba diena Sofija,

Taip, mes esame labai dėkingi už kiekvieną kliento (-tės) pastabą, nes tokiu būdu tobulėjame.

Renata 2017-02-24 19:28:34
Užsakinėjau pirmą kartą pas jus, ir tikrai minusų buvo nemažai iš jūsų pusės. 1. Buvau užsisakius bulvių, tai kas buvo toje pačioje dėžėje buvo smėliu aplipe. 2. Užsisakinėjau nemažai mėsos t.y faršo bei vištienos krutinelės, kad galečiau užsišaldyti ir nepirkinėti kurį laiką mėsos, bet pakraupau, kai pamačiau jog turiu visą tai suvalgyti per 4 dienas. Nes galiojimas 2017-02-25. 3.Kurjieriai vėlavo daugiau nei valandą laiko. 4. Dar buvau užsisakius morkyčių, atsiprašau, bet nesitikejau gauti padžiuvusių daržovių, būčiau geriau tada prieskonių nusipirkusi.
Bet bent buvo malonu, kad katinėliui idėjot dovanų ačiū už tai.
Laba diena Renata,

Norime visos komandos vardu atsiprašyti už nekokybiškas prekes. Kitą kartą kreipkitės tiesiogiai skambučiu arba per "chat'ą". Tokiu būdu būtų labai greitai išsprendžiama iškilusi problema.

Robertas 2017-02-26 13:16:37
Laba diena Robertai,

Džiaugiamės kartu su Jumis, kad viskas sklandžiai pavyko su pristatymu. Tikimės, jog tai taps Jūsų įpročiu.

Edita 2017-02-22 15:00:50
Uzsakiau pirkiniu krepseli mamai gimtadienio proga.pristatymas greitas, malonus, prekes kokybiskos. Mama buvo nustebinta.Linkiu sekmes visam kolektyvui.Aciu
Laba diena Edita,

Džiaugiamės galėdami stebinti Jums artimus žmones kartu su Jumis.

Rūta 2017-02-22 13:03:46
Pirmą kartą pasinaudojau jūsų paslaugomis, viskas puiku, šviežia, geros kokybės, galiojimo laikas ilgas. Kurjeris labai malonus žmogus.
Tik pažiūrėjus prekes, nes buvau užsisakius maišelį, tai nežiūrėjau prie kurjerio, vietoje 2 kg. bulvių, radau tik vieną. Aš aišku nenumirsiu dėl dėl to vieno kg. bet visgi reiktų atidžiau užsakytų prekių kiekį pažiūrėti.
P.S. Prekes kurjeris pristatė tiesiog kaip laikrodis. Dėl to labai džiaugiuosi.
Laba diena Rūta,

Dėkojame už Jūsų gerus žodžius apie mūsų darbą. Norime visos komandos vardu atsiprašyti už nepristatytas bulves. Kitą kartą kreipkitės tiesiogiai skambučiu arba per "chat'ą". Tokiu būdu būtų labai greitai išsprendžiama iškilusi problema.

ZZZ.LT komanda
Labai patenkinti jusu paslaugomis, labai patogu uzsakineju mamai kas menesi is Airijos niekada neteko nusivilti, puikios prekes, geras galiojimo laikas, patogus atsiskaitymas, pristatymas visada laiku. Aciu kad esate, ir toliau liksime su jumis.
Sveiki, labai noriu padekoti uz jusu atliekama paslauga. Mama gyvena nedideliam zemaitijos miestelyje, o mes toli, uz Atlanto. Daznai atskristi nera galimybes, taigi si pagalba yra be galo didele pagalba mamai. Kol kas esame viskuo labai patenkinti. Prekes kokybiskos ir pristatomos laiku, zmones, kurie prekes pristato labai malonus. Sekmes jums jusu biznyje ir prasau tik "nesugeskit". Sekmes jums.
Liusija Vaitiekaitiene
2017-03-10 17:34:40 IP 78.56.1.124
Sveiki, sūnus man užsakė antrą kartą jūsų paslaugomis, likau patenkinta, pristatimas greitas ir prekės kokybiškos.
Norėčiau, kad prekių asortimentas, būtų daug platesnis.
Sėkmės Jums !
Pagarbiai :Liusija
Pirma karta naudojausi jusu paslaugomis, jus nuostabus, didziausias ACIU, pristatymas greitas, malonus bendravimas, prekes kokybiskos, uzsisakysime ir toliau :) Sekmes Jums
Sveiki, ryt pirmas kartas kai mano mamyte gaus is Jusu pirkinius ir gelytes kovo8, moters dienos proga, tikiuosi nenuvilsite, nes as negyvenu salia savo seimos, tai noreciau bent taip nustebinti!Aciu ir geros jums dienos.
Robertas 2017-02-26 13:16:37
Viskas puiku... Aciu ir Sekmes
kURJERIS YRA ZMOGUS KURIS VAIRUOJA MASINA.... IR JAM BUTI KAIP JUS NORIT MINUTE I MINUTE NEIMANOMA.... SUPRATIMO BISKI ZMOGELIAI TUREKIT.....LEKTUVAI VELUOJA...... O JUS SIA VEJUS SNEKAT
Manau bandysiu užsakyti ir dar kartą, tikiuosi nenuvilsite.
Viskas puiku... Aciu ir Sekmes
Bet bent buvo malonu, kad katinėliui idėjot dovanų ačiū už tai.
Sveiki, ryt pirmas kartas kai atvesite pas mus. Tikiuosi nenuvilsite ir mes toliau graziai draugausime... Sekmes
P.S. Prekes kurjeris pristatė tiesiog kaip laikrodis. Dėl to labai džiaugiuosi.
Sima 2017-02-20 22:38:49
Viskas būtu neblogai, aptarnavimu patenkinta, kurjeriai mandagūs.. bet.. du kartus buvau užsisakiusi kokoso riešutu ir abu kartus jie buvo supuve.. Pelėsis matėsi akivaizdžiai kevalo išorėje..
Laba diena Sima,

Atsiprašome už nemalonią situaciją. Gal galėtumėte su mumis susisiekti asmeniškai? Norėtumėme išsiaiškinti kaip galima greičiau.

Gabrielė 2017-02-21 14:25:23
Pirma kart apsipirkau ir likau patenkinta. Prekes gavau laiku, kurjeris malonus. prekes nunese iskraut virtuveje, tik gavau nekokybiskas avietes, isivaizduoju, kad visu uogu vidaus neisnagrinesi. sia.problema isprendem iskarto! Patogu greita, aciu labai uz skania dovana, pirksiu dar karta :)
Laba diena Gabriele,

Džiaugiamės galėdami padėti tokias situacijos išspręsti kaip galima greičiau.

Gražios dienos Jums.

Lina 2017-02-07 22:16:07
Esu patenkinta paslauga ir mandagiu kurjeriu.Ačiū.
Laba diena, Lina!

Rima 2017-02-05 08:25:01
Sveiki, prekes iš ZZZ gavau jau 4 kartą ir priekaištu NETURIU.Daržovės gražios, produktų galiojimai ilgi, kurjeriai mandagūs, prekes į virtuvę nuneša ir iškraut padeda.Nesugeskit, sėkmės !!!
Sveiki, Rima!

Laura 2017-02-02 19:03:58
Apskritai esame patenkinti, taciau bananai buna susale, o kai susala iskarto supuva tose vietose. Reiketu pagalvoti apie transportavima geresni
Norime atsiprašyti visos ZZZ.LT komandos vardu. Ačiū už Jūsų pastebėjimus, kurie yra perduoti kokybės skyriui. Imsimės atitinkamų veiksmų, kad tai nepasikartotų.

ZZZ.LT komanda
Esu patenkinta paslauga ir mandagiu kurjeriu.Ačiū.
Iveta 2017-01-25 07:12:15
Nesu patenkinta.Sparnelių užsakymo ir atvežimo kiekis stipriai neatitinka.Pomidorai su šakelėmis visiškai suvytę.Negana to...laukiau pati skambučio iš Zzz, o grįžusi radau jau prekes.Jos paliktos nepilnamečiam sūnui (kiek suprantu esant alkoholio to negalima).Ar tai normalu?Vieną kartą buvo stipriai vėluota (keliomis valandomis).Šviežią mėsą pirkau kepiniui kelionei, o vietoj laiku atvežimo gavau l.vėlai.Kada gaminti?Žadėta buvo nuolaida sekančiam apsipirkimui...nebuvo.
Norime atsiprašyti visos ZZZ.LT komandos vardu. Labai norėtumėm išsiaiškinti šią situaciją, tačiau mums trūksta informacijos. Gal galėtumėte su mumis susisiekti bendruoju telefono numeriu +370 612 21465.

Raimonda Mikalauskiene 2017-01-19 12:04:11
Esu labai patenkinta jusu paslaugomis greitas pristatymas prekes gavau visas kur uzsisakiau....... REKOMENDUOJU VISIEMS
Sveiki, Raimonda!

Raimonda Mikalauskiene
2017-01-19 12:04:11 IP 91.22.248.107
mantas 2017-01-16 09:47:05
Ziauriai geras dalykelis, prekes sviezios ir kokybisko, laiku pristato, nu zodziu super
Sveiki, Mantai,

Ačiū už pagyras ;)

Virginija 2017-01-16 13:48:03
Labai Jums ačiū
už greita prekių pristatymą. Esu labai patenkinta geros kokybės produktais. Dėkoju už dovanas. Draugausiu su Jum ir toliau :) Sėkmės visam kolektyvui.
Sveiki, Virginija!

Аčiū už komplimentus! Меs labai džiaugiamės Jūsų draugyste ;)

Jolita 2017-01-17 13:11:22
Ačiū už patirtį apsipirkinėjant internetu, jokių priekaištų kaip ir neturiu, nors su prekių dėjimu į maišelį problemų gal yra konkrečiai, tai kopūstas buvo uždėtas ant bananų, tai švelniai tariant teko valgyt bananų košę. Ir dar vienas bet... gaunu skambutį iš kurjerio su priekaištų, kad jis tos dėžes man iki durų neužneš, nes jam priklauso tik prekes pristatyti, bet nenešti, tai iš jo kalbos supratau, kad galiu susidėlioti maistą, kad ir prie laiptinės durų arba "kur jam patogiau"... ir visai nesvarbu, kad už tai yra mokami pinigai. Dėl tokios nemalonios situacijos, "kai klientas ne visada teisus" abejoju mūsų tolimesniu bendravimu. Bet kuriuo atveju, sėkmės :)
Sveiki, Jolita,

Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus pristatant Jūsų užsakymą. Maloniai prašytume parašyti mums el.paštu pagalba@zzz.lt. Būtinai išsisaiškinsime ir išspręsime aprašytą situaciją ;)

Audrone 2017-01-12 17:35:46
Atsiusk saskaita.
Sveiki, Audrone,

Sąskaitą galite rasti Jūsų ZZZ.LT paskyroje "Krepšelių istorija". Jei reikia pagalbos, parašykite mums el.paštu pagalba@zzz.lt Mielai padėsime ;)

Labai Jums ačiū
Kiek skaitau paskutinius pasisakymus- tai tik - Nuosirdziai atsiprasome, Labai atsiprasome..Bandysime spresti......
Zodziu-nieko naujo....
Atsiusk saskaita.
Rimante 2017-01-07 12:41:01
Esu labai patenkinta zzz aptarnavimo kokybe. Visos prekes pristatytos laiku, geros, sviezios, nepazeistos. Planuoju ir toliau uzsakineti.
Sveiki, Rimante,

Ačiū už pagyras:) Labai džiaugiamės, kad pateisinome Jūsų lūkesčius ir toliau naudositės paslaugomis ;)

Jogundė
Įmonių darbuotojų maitinimas

Adresas: Liepų g. 19, LT-92138 Klaipėda.
Veiklos sritys: kava, arbata; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; maisto produktai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
UAB JOGUNDĖ jau daugiau nei 20 metų teikia maitinimo paslaugas Vakarų Lietuvoje. Jos barų, kavinių ir maitinimo įstaigų tinklas specializuojasi greitojo, stacionaraus, išvežiojamojo ir pramonės įmonių bei įstaigų darbuotojų maitinimo srityse. Aukšta mūsų darbuotojų kvalifikacija, visuomet švieži ir kokybiški...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje?Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos?Neturite kur sutalpinti svečių?Nenusiminkite!Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas.Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką buvo...
Gilės kromelis
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus

Adresas: Laisvės pr. 117-79, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; valymo priemonės; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB ,,GILĖS KROMELIS” - kaimiškas, ekologiškas maistas į namus. Siūlome puikią išeitį visiems, kurių gyvenimo tempas didelis, kurie vertina kaimišką, ekologišką ir skanų maistą, kurie nori daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis, rūpintis savo ir artimųjų sveika gyvensena. Jums siūlome: „Tiesiai iš daržo“...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Raudondvario pl. 99, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis; sveiki produktai.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8 04-24 19:32
Kaune atidaryta pirmoji "Audi Sport" atstovybė Lietuvoje. Tad greta įprastų kasdieniškų "Audi" modelių, Lietuvoje bus parduodami ir sportiniai.
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks 04-24 19:11
Federica Mogherini, ES užsienio politikos vadovė, po susitikimo su Sergejumi Lavrovu, Rusijos užsienio reikalų ministru, tikino, kad ES norėtų geresnių santykių su Maskva, tačiau Europa negali...

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Microsoft 66,40 +1,37%