Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ZZZ.LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ZZZ.LT

Atsiliepimai apie ZZZ.LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie ZZZ.LT, UAB

Eugenija Plukiene 2017-06-26 18:46:04
Sveiki, apsidziaugiau radusi jusu internetine parduotuve, bet likau nusivylusi, negana to, kad pristatete prekes ne laiku, t.y.ne ta diena, kaip prasiau, bet dar ir truko dvieju vienetu vienos prekes, noreciau suzinoti kodel taip ivyko, buvau planavusi su jumis bendradarbiauti, bet dabar bijau, su pagarba
Laba diena, Eugenija,

Labai atsiprašome dėl nemalonios situacijos.

Prašome su mumis susisiekti el. paštu pagalba@zzz.lt, aiškinsimės situaciją.

ZZZ.LT komanda
Labas, pirma karta uzsakinejau is jusu prekes ir likau labai nusivylusi...negana to, kad nepristate laiku kaip ir turejote (t.y.birzelio 23d.penktadieni)pristate tik siandien, bet dar ir truko 2dezuciu kiausiniu.Norejau dazniau pradeti su jumis bendradarbiauti, bet dabar net nezinau ka ir galvoti, jei jus apgaidinejate zmones, likau nusivylusi
Prekes ilgai galioja, uznese i trecia auksta, viskas labai gerai
Viskas puiku, kokybiskos prekes.
Labai patenkinta, rekomenduoju isbandyti, kas dar nebande!!!
ZZZ.LT 2017-06-06 15:24:27
Laba diena, Jurgita,

Dar kartą norime atsiprašyti Jūsų už nemalonią situaciją.
Jums yra sukurtas nuolaidos kodas, kurio vertė atitinka nekokybiškų prekių kainą. Mes esame visuomet geranoriški kompensacijai.

Jeigu Jums reikia, kad pinigai būtų pervesti į Jūsų banko sąskaitą, tuomet taip ir padarysime.

Gražios dienos.
Laba diena. Buciau labai dekinga jums. Lauksiu kredito.
Jurgita 2017-06-06 15:01:11
Teko pasinaudoti sitos kompanijos servisu pristatant maista i namus 2 kartus. Pirma karta viskas buvo gerai. Antra karta (beveik pries savaite) visas maistas buvo pristatytas nevalgomos kondicijos: supuve vaisiai, sulamdytos ir sutrintos kitos maisto prekes. Kai parasiau e-mail i zzz.lt kompanija buvo man pasakyta padaryti vaisiu/maisto premium nuotraukas. Deja, tevukas paralyzuotas ir ismanaus telefono neturi, tai tokios operacijos atlikti negalejo. As tada zzz.lt darbuotoju tiesiog pareikalavau grazinti pinigus. Jie nesutiko zinoma. Vakar atsiunte man elektronini laiska sakydami, kas sekanti karta man duos nuolaida uzsakant vaisius. Labai esu nusivylusi sita kompanija. Labai geda pries tevuka, kuriam uzsakinejau lauktuves Tevo dienos proga gyvendama Cikagoje Jav. Niekada gyvenime zzz.lt paslaugomis nesinaudosiu ir perspesiu visus, kurie planuos ta daryti. Nesaziningi. Labai labai negrazu is ju puses.
Laba diena, Jurgita,

Dar kartą norime atsiprašyti Jūsų už nemalonią situaciją.

Daiva 2017-05-30 06:42:53
Viskas labai sklandu ir puiku, labai puiku kai galima nustebint artimuosius pačiame atokiausiame Lt kampelyje.Šaunuoliai, kuo dideliausios jums sėkmės!!!
Laba diena, Daiva,

Dėkojame, kad naudojatės mūsų teikiama paslauga. Tikimės, jog tai pats Jūsų nuolatiniu įpročiu apsipirkinėjimas WWW.ZZZ.LT

Linkime gražios dienos :)
Inga 2017-05-25 17:10:42
Gavau 15 vienetų užsisakytų prekių, užkliuvo iš jų viena - morkos. Tai mano pirmasis užsakymas ir, tiesą sakant, norėjau susilaikyti nuo kritikos. Tačiau po kiek laiko atkreipiau dėmesį į "dovaną" - gaiviojo gėrimo buteliuką "Ice Tea". Galiojimo laikas baiginėjasi už kelių dienų....Tai nulėmė sprendimą palikti komentarus.
1. Ant morkų pakuotės nebuvo Ilzenbergo ūkio etiketės, kas yra keista. Galiu manyti, kad sumokėjau 2, 06 Eur už tiesiog morkas (kurių kaina gali būti 0.53 cnt).
2. Gauti dovanų yra malonu. Tačiau jeigu tai produktas, kurį kažkas tiesiog "iškiša" artėjant galiojimo pabaigai - geriau nedovanokite nieko.
Laba diena, Inga,

Dėkojame už Jūsų išsakytus pastebėjimus. Informacija yra perduota atsakingiems asmenims. Mes stengsimės, kad daugiau tai nepasikartotų.

Gražios dienos!
Prie neigiamo komentaro pridedu teigiamą: produktų kokybė (mėsa/daržovės) - labai gera.
Labai džiaugiuosi ZZZ.LT, kolektyvas atsižvelgia į klientų poreikius! Prieš kelias savaites kreipiausi į jus dėl asortimento papildymo - ledų. Sekmadienį jau juos radau jūsų svetainėje ir ne betkokių, o Nykštuko su kokosu, juos taip sunku rasti parduotuvėse, o čia vos keli paspaudimai ir jau šiandien skanaujame! Sėkmės;)
Rita 2017-05-17 07:37:42
Labai džiaugiuosi šia paslauga. Nebegaištu laiko eilėse, o kur dar sunkūs pirkinių maišai, kuriuos į ketvirtą aukštą kurjeris atneša, o dar ir pajuokauja. Labai džiaugiuosi galėdama gauti Ilzenbergo ūkio produkcijos, kurios pas mus nėra kur įsigyti. Ačiū ZZZ.LT už idėją maisto prekes pristatyti į namus net į mažus miestelius lietuvos pasinyje :)
Sveiki, Rita! Tai ačiū Jums, kad naudojatės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad pirkimas WWW.ZZZ.LT Jums taps nuolatiniu įpročiu :)
Ruta 2017-05-20 01:03:27
Lavas rytas! Uzsakiau prekiu savo tevams gyvenantiems Panevezyje, bet kompiuteris man neleidzia ivesti ju adreso.ka daryti? Aciu
Sveiki, Ruta! Parašykite mums į pagalba@zzz.lt kokį tiksliai adresą bandote įvesti ir mes viską sutvarkysime :)
Indre 2017-05-17 20:59:36
Labai patenkinta sios kompanijos teikiamomis paslaugomis! Tikrai rekomenduoju! Sakiausi pirma karta, bet tikrai ne paskutini!
Sveiki, Indre! :) Ačiū už gražius žodžius ir tikimės, kad pirkimas WWW.ZZZ.LT Jums taps nuolatiniu įpročiu :)
ramunas 2017-05-20 00:46:15
Sveiki, ZZZ.LT neturi nei vienos laiku neapmokėtos skolos tiekėjui, o tuo labiau tokie dalykai nėra įmanomi su pirkėjais, be to įmonė turi dideles galimybes pasiskolinti iš akcininkų. Žmonės supraskite, investicijos į ZZZ.LT skaičiuojamos milijonais ir kažkoks laikinas 100 tūkst. areštas niekaip negali daryti įtakos įmonės mokumui. Beje, pačios ZZZ.LT ieškinys tai pačiai NFQ beveik pusė milijono, už nekokybiškai IT atliktus darbus 2016 m. Dar daugiau įmonė savo vardu turi nekilnojamojo turto. O kam naudingi tokie "delfiniai" arba "15minutiniai" straipsniai, su tendencingomis antraštėmis spręskite patys... Mes norime išlikti orūs ir nenusileisti iki tokių portalų lygio. Mus sustabdyti galėtų tik per mažas pirkėjų skaičius. Taigi solidarumo vardan, prašome Jūsų, eilinį kartą "surizikuokite" savo 35 Eur arba didesne suma perkant iš ZZZ.LT
Jurate Armale 2017-05-03 16:32:10
Aciu Zzz už puikią šios paslaugos idėją ir jos įgyvendinimą, tačiau turiu keletą klausimų ir pastabų. Deja, į kuriuos man nebuvo atasakyta ir reaguota, tikimės atsakymo sulaukti per viešuosius tinklus.
Klausimai:
1.Kokiu LR ar EU sąjungos įstatymu remiantis, pristatant prekes klientui, Jūs nepateikiate ir jam nepaliekate prekių pristatymo važtaraščio (ar kitaip pavadininkime-kvito ir t.t.), kur būtų nurodyta prekių pavadiniams, kiekis ir kaina? Tik prašau, neatsakykite, kad taip Jūs saugote gamtą, nes šis atsakymas įstatymuose nėra įvardintas.
2. Gautos prekės nebuvo kokybiškos ir informavome apie tai telefonu - (morkos, bulvės ir kopūstai buvo seni ir neatitinkantys vartojimo kokybės) uzskaymas- INV-2017-0014051. Buvo pažadėta telefonu pakeisti, bet deja praejus daugiau negu savaitei-prekės nėra pakeistos ar pinigai nėra gražinti. Kodėl?
3. Šiandien darant eilinį prekių užsakymą, jo nepavyko užbaigti, kadangi www.zzz.lt sistema pranešė, kad :“ATSIPRAŠOME, Šiam vartotojui pirkimo paslauga sustabdyta“.
Sakykikte pagal kokius kriterijus :lyties, amžiaus, tautininius, religinius ar turtinius ir t.t Jūs sau leidžiate ignoruojate savo klientus? Prašau pateikite nors vieną argumentą, kurio aš - kaip Jūsų įmonės klientas, asmuo ar žemės gyventojas neįvykdžiau Jūsų įmonės atžvilgiu, kad Jūs drąstiškai -be jokio įspejimo, kalbėjimo, laiškų - manęs neaptarnaujate?
Ačiu už Jūsų laiką ir labai tikimės, kad Jūs saugodami ne tik gamtą, suvoksite, kad bendraujate su žmonėmis ir įnešite pagarbos bei gražių santykiu tradiciją.
Jurate Armale
Taigi, ar jums neaišku? Jūs per daug skundžiatės, o lietuviai yra gana įžeidūs. Nors dabar jau skustis nebereiks, atrodo šis versliukas užsidaro...
Ineta 2017-05-08 21:37:54
Likau labai patenkinta - jau trečią užsakymą dariau ir nė karto nei vėlavo, nei kokių problemų kilo. Viskas laiku ir malonu, dar ir pasiskambina paklausti po to, ar viskas gerai, matosi, kad stengiasi tą klientą iš visų pusių aprūpinti. Rekomenduoju!
Sveiki, Ineta! Ačiū už gražius žodžius ir tikimės, kad pirkimas WWW.ZZZ.LT Jums taps nuolatiniu įpročiu :)
Klausimai:
Jurate Armale
Lina 2017-04-22 12:06:48
Tobula paslauga daug dirbančiai mamai: nei stovėt eilėse, nei tampyt maišus, nei rūpintis, kur dėti tarą. Viską padaro zzz.lt.
Sveiki, Lina,

tai ir stengiamės daryti - taupyti mūsų klientų laiką ir kasdienius rūpesčius paversti šiek tiek lengvesniais. Smagu, kad vertinate tai ir naudojatės mūsų paslaugomis. Ačiū Jums! :)
Evelina 2017-04-22 20:45:28
Ačiū Zzz, kad esate! Senai svajojau, kad nereikėtų stovėti eilėse ir galėčiau planuotis savo laiką dar sėkmingiau. Naudojuosi Zzz paslauga ir tikrai nei karto nenuvylė. Asortimentas be galo platus, jau apie vyno rūšis net nekalbu. Šiais laikais patogiau ir negali būti :) Linkiu Jums didžiausios sėkmės ir tikrai planuoju ir toliau naudotis Jūsų paslaugomis.
Sveiki, Evelina,

tai Jums ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis! Labai malonu skaityti tokius gražius atsiliepimus :)
Lauryna 2017-04-21 19:14:09
Zzz paslauga naudojamės nuo pat atsiradimo.
Šiandien gavome dovanų ekologiškas kanapių sėklas. Tokios vertės dovanas mažai kas dovanoja. Taip ir toliau!
Sveiki, Lauryna,

malonu, kad galėjome Jus nudžiuginti! Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis! :)
Gediminas 2017-04-20 18:41:49
Jau buvome keletą kartų užsisakę prekes iš zzz.lt. Kokybe buvome patenkinti. Užsisakytume ir dabar, bet iš prekių sąrašo dingo Boržomis. Tad tenka rinktis kitą tiekėją.
Sveiki, Gediminai,

labai smagu, kad esate išbandęs mūsų paslaugą! Šį Jūsų pastebėjimą dėl mineralinio vandens Borjomi būtinai perduosime savo tiekimo skyriui ir tikimės, kad greitu laiku ši prekė vėl bus mūsų asortimente! :)
Zzz paslauga naudojamės nuo pat atsiradimo.
Jolita 2017-04-03 15:53:19
Užsakiau vieną kartą prekes. Viskas būtų puiku, tačiau gavau sutrintus sūrelius, pernokusius bananus. Nebuvau pagalvojusi, kad reikia maišelius užsakyti, tai teko viską iš dežės krauti ant grindų. Dėl to buvau kiek nustebusi. Asortimentas Jūsų žavi mane, tačiau kas liečia maistą, renkuosi Jūsų konkurentus, nes žinau, kad gausiu kokybiškas, gerai supakuotas prekes. Tačiau vis kaupiuosi ir bandysiu vėl pirkti iš Jūsų, tikėkimes nenusivilti :)
Labas vakaras Jolita,

Mes tausojame gamtą ir stengiamės naudoti kaip įmanoma mažiau plastikinių maišelių ir automatiškai jų nededame. Jeigu kitą kartą norėsite prekes gauti maišelyje, tvirtindami užsakymą pažymėkite "Noriu maišelio" :) Dėl pernokusių bananų ir sutrintų sūrelių, atsiprašome, kad gavote nekokybiškas prekes. Tikimės, jog tai daugiau nepasikartos, tačiau jeigu kažkas panašaus nutiktų, prašome kreiptis iš karto į pagalba@zzz.lt
Pirkau pirma karta, taciau esu nustebinta...produktai atitiko visus lukescius, mesyte atrode lyg is ukininko fermos, su skurele, tokia, kokia prisimenu sovietmeciu, kada tetis skersdavo kiaule, darzoves sviezios, viskas puiku, o, kad kartais suveluoja kurjeris, tai visai normalu, nebeturime nervu, kantrybes, o as paskambinus maloniai vadybininkei suzinojau, kad reiks palaukti, suvalgykim obuoli, giliai pakvepuokim ir kaip mat malonus zmogus jums viska pristatys, pacios geriausios kloties puikiai komandai, svarbu, kad neatsirastu konkurentu, jus pirmi, jus vadinas labai protingi, nepabegot is Lietuvos, o atsakingai emetes aptarnauti zmones, ko iki siol niekas to nedare, visokeriopos Jums sekmes.Dekoju, skaniu marguciu.
Eglė 2017-03-21 11:13:07
Vos tik atsirado zzz.lt, aš esu pastovi jų klientė, praktiškai, priklausoma nuo jūsų. Užsisakinėjau prekes į namus jau tūkstančius kartų, tačiau neturiu nei vieno priekaišto. Tokie smulkūs nutikimai (kaip, pavyzdžiui, keleto minučių vėlavimas ar viena bulve mažiau) yra natūralūs ir visiškai suprantami, nes visi esame žmonės. Apibendrintai: NIEKADA nesu gavusi prastos kokybės, sugedusių ar sudžiūvusių prekių, jos visuomet net šviežesnės už esančias parduotuvėje; kurjeriai visuomet malonūs, linksmi ir paslaugūs; bendravimas su zzz yra greitas ir patogus; viskas yra puiku! Mano prašymas būtų toks: būtų nuostabu, jei kada nors į savo asortimentą įtrauktumėte ir šaldytų prekių. Taip pat prašau prašau prašau - NEUŽSIDARYKITE! Linkėjimai iš Kauno!
Laba diena Egle,

Dėkojame už Jūsų teigiamus atsiliepimus. Dėl asortimento pasiūlymo jau yra informuotas atsakingas asmuo.

Gražios savaitės!

Sofija 2017-02-27 19:19:04
Pirmą kartą naudojausi jūsų paslaugomis, užsakinėjau ne sau, todėl tik perduosiu atsiliepimus kuriuos mane pasakė gavėja.
Viskas kaip ir buvo gerai, maistas tvarkingai sudėtas, kokybė atrodė gera, gavo viską kas buvo užsakyta, kurjėris buvo malonus (pats užnešė abi dėžes į 4 a.)Turėjo atvežti nuo 8 iki 18 val. atvežė 7val. BET kurjėris pats paskambino 18val ir pranešė, kad atvyks vėliau (kas paskaičius komentarus, pasirodo yra labai didelė sekmė)
Manau bandysiu užsakyti ir dar kartą, tikiuosi nenuvilsite.
Idėja tikrai labai puiki ir tikėkimės, kad visa išsakoma kritika, tik padeda jums tobulėti.
Laba diena Sofija,

Taip, mes esame labai dėkingi už kiekvieną kliento (-tės) pastabą, nes tokiu būdu tobulėjame.

Renata 2017-02-24 19:28:34
Užsakinėjau pirmą kartą pas jus, ir tikrai minusų buvo nemažai iš jūsų pusės. 1. Buvau užsisakius bulvių, tai kas buvo toje pačioje dėžėje buvo smėliu aplipe. 2. Užsisakinėjau nemažai mėsos t.y faršo bei vištienos krutinelės, kad galečiau užsišaldyti ir nepirkinėti kurį laiką mėsos, bet pakraupau, kai pamačiau jog turiu visą tai suvalgyti per 4 dienas. Nes galiojimas 2017-02-25. 3.Kurjieriai vėlavo daugiau nei valandą laiko. 4. Dar buvau užsisakius morkyčių, atsiprašau, bet nesitikejau gauti padžiuvusių daržovių, būčiau geriau tada prieskonių nusipirkusi.
Bet bent buvo malonu, kad katinėliui idėjot dovanų ačiū už tai.
Laba diena Renata,

Norime visos komandos vardu atsiprašyti už nekokybiškas prekes. Kitą kartą kreipkitės tiesiogiai skambučiu arba per "chat'ą". Tokiu būdu būtų labai greitai išsprendžiama iškilusi problema.

Robertas 2017-02-26 13:16:37
Viskas puiku... Aciu ir Sekmes
Laba diena Robertai,

Džiaugiamės kartu su Jumis, kad viskas sklandžiai pavyko su pristatymu. Tikimės, jog tai taps Jūsų įpročiu.

Edita 2017-02-22 15:00:50
Uzsakiau pirkiniu krepseli mamai gimtadienio proga.pristatymas greitas, malonus, prekes kokybiskos. Mama buvo nustebinta.Linkiu sekmes visam kolektyvui.Aciu
Laba diena Edita,

Džiaugiamės galėdami stebinti Jums artimus žmones kartu su Jumis.

Rūta 2017-02-22 13:03:46
Pirmą kartą pasinaudojau jūsų paslaugomis, viskas puiku, šviežia, geros kokybės, galiojimo laikas ilgas. Kurjeris labai malonus žmogus.
Tik pažiūrėjus prekes, nes buvau užsisakius maišelį, tai nežiūrėjau prie kurjerio, vietoje 2 kg. bulvių, radau tik vieną. Aš aišku nenumirsiu dėl dėl to vieno kg. bet visgi reiktų atidžiau užsakytų prekių kiekį pažiūrėti.
P.S. Prekes kurjeris pristatė tiesiog kaip laikrodis. Dėl to labai džiaugiuosi.
Laba diena Rūta,

Dėkojame už Jūsų gerus žodžius apie mūsų darbą. Norime visos komandos vardu atsiprašyti už nepristatytas bulves. Kitą kartą kreipkitės tiesiogiai skambučiu arba per "chat'ą". Tokiu būdu būtų labai greitai išsprendžiama iškilusi problema.

ZZZ.LT komanda
Labai patenkinti jusu paslaugomis, labai patogu uzsakineju mamai kas menesi is Airijos niekada neteko nusivilti, puikios prekes, geras galiojimo laikas, patogus atsiskaitymas, pristatymas visada laiku. Aciu kad esate, ir toliau liksime su jumis.
Sveiki, labai noriu padekoti uz jusu atliekama paslauga. Mama gyvena nedideliam zemaitijos miestelyje, o mes toli, uz Atlanto. Daznai atskristi nera galimybes, taigi si pagalba yra be galo didele pagalba mamai. Kol kas esame viskuo labai patenkinti. Prekes kokybiskos ir pristatomos laiku, zmones, kurie prekes pristato labai malonus. Sekmes jums jusu biznyje ir prasau tik "nesugeskit". Sekmes jums.
Liusija Vaitiekaitiene
2017-03-10 17:34:40 IP 78.56.1.124
Sveiki, sūnus man užsakė antrą kartą jūsų paslaugomis, likau patenkinta, pristatimas greitas ir prekės kokybiškos.
Norėčiau, kad prekių asortimentas, būtų daug platesnis.
Sėkmės Jums !
Pagarbiai :Liusija
Pirma karta naudojausi jusu paslaugomis, jus nuostabus, didziausias ACIU, pristatymas greitas, malonus bendravimas, prekes kokybiskos, uzsisakysime ir toliau :) Sekmes Jums
Sveiki, ryt pirmas kartas kai mano mamyte gaus is Jusu pirkinius ir gelytes kovo8, moters dienos proga, tikiuosi nenuvilsite, nes as negyvenu salia savo seimos, tai noreciau bent taip nustebinti!Aciu ir geros jums dienos.
Robertas 2017-02-26 13:16:37
Viskas puiku... Aciu ir Sekmes
kURJERIS YRA ZMOGUS KURIS VAIRUOJA MASINA.... IR JAM BUTI KAIP JUS NORIT MINUTE I MINUTE NEIMANOMA.... SUPRATIMO BISKI ZMOGELIAI TUREKIT.....LEKTUVAI VELUOJA...... O JUS SIA VEJUS SNEKAT

Jogundė
Įmonių darbuotojų maitinimas

Adresas: Liepų g. 19, LT-92138 Klaipėda.
Veiklos sritys: kava, arbata; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; maisto produktai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
UAB JOGUNDĖ jau daugiau nei 20 metų teikia maitinimo paslaugas Vakarų Lietuvoje. Jos barų, kavinių ir maitinimo įstaigų tinklas specializuojasi greitojo, stacionaraus, išvežiojamojo ir pramonės įmonių bei įstaigų darbuotojų maitinimo srityse. Aukšta mūsų darbuotojų kvalifikacija, visuomet švieži ir kokybiški...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje?Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos?Neturite kur sutalpinti svečių?Nenusiminkite!Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas.Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką buvo...
Gilės kromelis
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus

Adresas: Laisvės pr. 117-79, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; valymo priemonės; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB ,,GILĖS KROMELIS” - kaimiškas, ekologiškas maistas į namus. Siūlome puikią išeitį visiems, kurių gyvenimo tempas didelis, kurie vertina kaimišką, ekologišką ir skanų maistą, kurie nori daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis, rūpintis savo ir artimųjų sveika gyvensena. Jums siūlome: „Tiesiai iš daržo“...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Raudondvario pl. 99, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis; sveiki produktai.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis
Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis 06-28 14:52
Autoriai: Federalinės valstybinės biudžetinės įstaigos „Šiaurės – vakarų mašinų išbandymo stotis“ vadovas Volkovas N.A.; Vyriausiasis inžinierius Apolonovas...
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics"
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics" 06-28 20:35
Nyderlandų elektronikos prietaisų ir medicininės įrangos gamintoja perka JAV kompaniją "Spectranetics", gaminančią medicinos įrenginius.
Pradėtos Regiono skrydžių valdymo centro statybos
Pradėtos Regiono skrydžių valdymo centro statybos 06-28 19:52
Netoli Vilniaus oro pradeda kilti naujas Regiono skrydžių valdymo centras. Projekto vertė siekia dvi dešimtis mln. eurų, dalį lėšų skiria Europos Sąjunga (ES).

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master