Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vivus sanus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vivus sanus

Atsiliepimai apie UAB "Vivus sanus"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vivus sanus"

UAB "Vivus sanus" 2017-04-19 13:16:04
UAB "vivus sanus" klinika
Vieno danties kanalo sugydymas - tai ne tik kanalo praėjimas. Kanalo praėjimas dirbant mikroskopu - 30 eurų; kanalo išplatinimas - 30 eurų, kanalo užplombavimas - 30 eurų, nuskausminimas - 6 eurai, nuotrauka - 6 eurai. Tai tokiu būdu ir susidaro 100 eurų. Gydytojas visada išaiškina, kas būna neaišku pacientui.
Tokiu atveju pravalė ne vieną, o daugiau kanalų. Laikina plomba - 10 eurų. Kainos griežtai pagal kainyną ir pacientas moka tik už tai, ką gydytojas padaro. Viskas surašoma ir paaiškinama.
UAB "Vivus sanus" 2017-04-19 13:16:04
UAB "vivus sanus" klinika
Tame ir reikalas, kad ne sugydymas. Praejimas - 30 euru, nuotrauka - 6 eurai, laikina plomba - 30 euru? Kainininke parasyta 10 euru, bet tiek to... Tai stai, buvo atlikta tokia eile veiksmu. Teisingai, gydytojas visada isaiskina, kas buna neaisku.
Paciente 2017-04-15 21:14:26
Kainorastyje kainos vienos, o atejus gydytis jos padvigubeja. Jei vieno kanalo praejimas kainuoja 20-30 Eu, tai kokiu budu susidaro 100 Eu suma? Sprendziant is praleisto laiko gydytojos kabinete, praejimas sudetingas nebuvo, nes uztruko maximum 15 min. Nesuprantu zmoniu, kurie daro viska, kad tik antra karta pas juos niekas nenoretu grizti.
UAB "vivus sanus" klinika
tapati situacija kaip ir daugeliui cia, kai ateini pliomba isideti o prie kasos suzinai, kad tau pravale kanalus ir palinki sekmes susimoket 300-400euru kai atsinesei iki 100 nes pliomba tai tik iki 50ties kainuoja. Nors imk ir sok ten vietoj pro langa uzsimust. Pabandai aiskintis del prastos konsultacijos tai siullo nezdintis pas kitus. Turiu daugiau prastu atsiliepimu, bet nesidalinsiu, kad neatsektu kas as tokia.
Ausra 2015-03-24 20:13:47
Lankiausi, sioje klinikoje, esu labai patenkinta.Pasijutau, zmogumi, malonus bendavimas, demesys.Ypac esu dekinga, gyditojui Kesminui, uz puikiai atlikta darba, demesi pacientui, naudingus patarimus.Man buvo svieciams skrandis, procedura nebuvo tokia nemaloni.Didelis, ACIU, visam kilnikos personalui.
cia ziurint kaip pasiseka, bet patirtis rodo savo, nes pinigu irgi norisi privacioje klinikoje
pamises 2012-10-08 19:53:04
cia odontologijos klinika, o ne greitas kreditas :D
saziningesne dantistė bent pinigu antrakart plombuojant nebeimtu...siaip, vadovas tartum butu girtas planu nesuprasi "per diena padarysim visa burna", yra kur pigiau atlieka, gainioja pacienta su konsultacijom, jeigu daktare plombavo, tegu šis neironizuoja ar protezavo "Zerek" aparatu...
Tik 22-ro vivus sanus neplombuokit, geriau mini implanta, stipriau spaudžiant atsiklijuoja, o pinigus tai sumokam
Nežinau, ar čia man, važinėjančiai iš kito miesto, pasisekė ir nežinau, ar ir toliau seksis, tačiau iki šiol šioje klinikoje man visi buvo malonūs: ir tas pats vadovas, ir gydytoja periodontologė Gustė, su kuria bendrauju jau beveik 2 metus; pas gydytoją Laurą lankiausi tik 1 kartą-neišgąsdino. Labai norėčiau, jog ir toliau viskas vyktų taip kaip iki šiol. Dėkoju.
Klientė 2015-11-28 14:25:15
Džiaugiuosi, kad pasirinkau Vivus Sanus kliniką. Visokių atsiliepimų skaičiau, tačiau manęs ši klinika nenuvylė. Tvarkiausi dantis, burnos higieną ir viskas puikiai. Odontologės labai paslaugios ir profesionalios :)
viena karta paziurejo burna viena, kita karta kita dantistė, net peršviest uzsimanė, kai seniai pasakiau kad kitais metais, nes norint dėti 3 dantis reikia ilgint arba traukt ir dėt implantus tik pinigu tūkstančiais neturim o gal ir neturėsim
Likau labai patenkinta šioje klinikoje suteiktų paslaugų kokybe bei maloniu tiek vadovo, tiek personalo aptarnavimu. Pirmą kartą šioje klinikoje teko apsilankyti prieš 4 mėnesius dėl danties skausmo. Abejojau, ar dantį pavyks išsaugoti. Suteikus skubią pagalbą ir operatyviai įvertinus danties būklę, buvo išsamiai paaiškinta apie gydymo eigą ir tolimesnę perspektyvą, nors konsultacijos neprašiau. Joks mokestis už tai nebuvo imamas. Profesionalaus bei atsakingo mane aptarnavusios specialistės darbo dėka, dantį pavyko ne tik išsaugoti, bet ir estetiškai tobulai sutvarkyti. Ateityje taip pat žadu kreiptis į šią kliniką.
Klientė 2015-11-28 14:25:15
šiaip pinigu karta, skambinėja kaip kokiam pažeidėjui, kviečia dantisčių konsultacijai po 2 kartus kas seniai aisku ir plika akimi matoma tik i knygute isegt nori, švitina rentgenu, tik bapkiu klausimas lieka
Kainos tikrai protu nesuvokiamos, dantis pigiau ir greičiau Vokietijoje susitvarkyti galima nei Vivus sanus. Užsiregistravau į Vivus sanus kliniką užplombuoti viena dantį kuriame buvo nedidele ertmė. Bet gydytoja padariusi rentgeno nuotrauka man pasakė, kad reikia tvarkyti ir šalia esanti dantį, kuriame jokiu pažeidimu ar skausmo nebuvo. Patikėjusi gydytojos kompetencija sutikau. Tapačia diena pragręžusi dantį, gydytoja vėl man sako: bet žinokit tam dantį reikia tvarkyti ir kanalus nes jums dabar ta dantį gali pradėti skaudėti. Bijodama skausmo sutikau, kad tvarkytu ir kanalus, bet net neįsivaizdavau, kad vieno danties kanalų sutvarkymas Lietuvoje gali kainuot 466 EURUS (1609lt). Ir čia tik vieno danties kanalų valymas, formavimas ir plombavimas. Per du vizitus sumokėjau 284 eurus, ir keturias valandas praleidau gydytojos kėdėje, bet dantis dar nesutvarkytas ir skaudamas (nors prieš apsilankymą Vivus sanus danties neskaudėjo). Reikia ir trečio vizito, ta pati dantį tvarkyti. Trečiam kartui dar dvejoms valandoms turėjau pas juos užsirašyti. Dabar jau klausiu kiek man kainuos trečias kartas, gydytoja paskaičiavo: dar reikės 182 eurų (čia butu 4 kanalu plombavimas 120 eurų, laikinos plombos, rentgeno nuotrauka, vaistai...62 eurai). Taigi teko registruotis į kita privačia klinika pabaigti tvarkyti dantį, paslaugos kainavo 300% pigiau nei Vivus sanus. Kitoje klinikoje už kanalų plombavimą sumokėjau 55 eurus, o Vivus sanus bučiau turėjus sumokėti 182 eurų. Bandžiau aiškintis dėl kainų ir su Vivus sanus vadovu. Klausiu jo: ar jus žinot kiek Lietuvoj žmonės uždirba? Kaip gali žmogus uždirbdamas 300 eurų, dantis susitvarkyti? Jis su ironija atsako: tai kas neturi pinigu tas eina į poliklinika su bobutėm eilei sėdėti. Tai jau geriau poliklinikoje pasėdėti, nei pas tokius nesąžiningus medikus gydytis. Daugiau kojos nekelsiu į šita "kliniką".
Višiskas neprofesionalumas, dirba žmones surinkti atlikti praktika nieko nežino ir nesupranta apie dantu gydima
Kainos nesuvokiamos protu !!!!!!!
Bent kurioje Vilniaus Klinikoje per pus pigiau !!!!!!!!!!!!
Nuosirdziai dekoju vivus sanus kolektyvui. Lankiausi sioje klinikoje 3 kartus. Vsi dantystai pridirbo nesamoniu su dantimis vaikams o si klinika gelbejo situacija. Kainos tikrai nesikandziojo personalas malonus vaikai patenkinti. Viska graziai paaiskina vaikus nuramina ir tikrai nuosirdziai padaro darba taigi dar karta aciu
Istaiga turbut skirta tik medicinini issilavinima turintiems pacientams.Po kiekvieno vizito pakisama pasirasyti, kad su gydimu sutinki ir pretenziju neturi.Is kur paprastam zmogui zinoti kokia turi buti gydymo eiga ? Jei po pusmecio islys gydymo trukumai - pats busi kaltas nes sutikai su netinkamai atliktu darbu.Kazin ar tikrai vartotoju teises taip nepazeidziamos ?
Iš Panevėžio miesto žmonėms, kurie norėtų šalinti apgamus, iš savo praktikos siūlyčiau geriau jau truputį daugiau sumokėti ir nueiti į Bružienės kliniką negu į Vivus Sanus, Bružienės klinika nors sugeba pasamdyti geresnius gydytojus atvažiuojančius (kaip ir Vivus Sanus atveju) iš kitų miestų, arba važiuoti į Vilnių, Kauną, t.y. ten kur geresni specialistai, aišku, kaina vėlgi gali būti didesnė, bet ten padarys viską, kaip nori pacientas ir nereikės kęsti nemandagių, pašaipių gydytojų, kur nieko nepaaiškina normaliai. Be to, atsižvelkit į tai, kad gali pakilti konsultacijos kaina Vivus Sanus, kaip kad mano atveju, kai registravausi telefonu, sakė, kad 12 eurų, o po realios konsultacijos, padidėjo iki 25 eurų ir nebuvo paaiškinta kodėl. Visa laimė, kad apgamo šalinimo kaina nepakito, nes čia atskira kaina
Sveiki, teko apsilankyti šioje klinikoje pas odos gydytoją. Likau labai nepatenkinta gydytojos aptarnavimo kokybe, gydytojos nepagarbiu bendravimu, pašiepiančiu kalbėjimo tonu. Atėjau į konsultaciją dėl apgamų ir jų šalinimo. Turėjau klausimų, norėjau, kad pakomentuotų mano situaciją (daug apgamų, yra apgamų pakitimų, ką daryti, kaip šalinti). Atsakymai poros žodžių, neišsamūs, atrodo, kad vos ne reikia man jaustis pamalonintai, kad ji išvis šneka su manimi. Kad žodį ištaria. Kitas dalykas, kuris man nepatiko, kad prieš šalinant apgamą prašiau, kad suleistų nuskausminamųjų į tą vietą, kad nujautrintų, nes šalino išdeginant, o aš labai jautri, bijau skausmo. Tai ji kategoriškai sakė, kad nereikia nuskausminamųjų, nes TIKRAI neskauda, nieko nejausiu ir taip. Aš vis tiek prašiau, kad nuskausmintų, nes yra šalinę anksčiau, tai irgi nujautrino tą vietą, nes tikrai skauda, nenorėjau net pagalvoti, kad nenujautrins. O ji vis tiek savo, nenujautrino kaip kad prašiau. Pavyko išmaldauti (parbrėžiu žodį "išmaldauti"), kad nors kažko uždėtų, kad nors truputį apmalšintų.. Tai nepatenkita veido išraiška užpurškė šaldančio purškalo, kad nors kiek nujautrintų. Ir dar taip susako viską, kad atrodo, jog aš nusišneku, kaip kokia maža mergaitė prašau saldainuko... Kitas dalykas kas nepatiko, kad reikia jos visko klausti, nes pati nieko nesako, keliais sakiniais trumpai, atrodo, kad konsultacijai skirtas laikas 5, na jau maks 10 min. Ir reikia greičiau pacientą išgrūsti. Kitas dalykas, kas nepatiko, kad po visko nuėjus i registratūrą, pasirodo, kad pakilo kaina - padvigubėjo kaina už konsultaciją (dėl šalinimo kainos tai viskas gerai). Gal kad perdaug laiko užgaišinau... Mandagiai paaiškinau, kad gal klaida įsivėlė, nes kai tik registravausi anksčiau telefonu, registratūroje man aiškiai pasakė visai kitokią pačios konsultacijos kainą, kodėl ji pakilo. Registratorius vyras nežinojo atsakymo, atsakymas, kad taip sakė gydytoja. Jokio objektyvesnio atsakymo nebuvo. Tiesa, dar kas man nepatiko, kai sėdėjau kabinete, tas registratorius paskambino į kabinetą ir pasakė, kad greičiau baigtų gydytoja konsultaciją su manimi, nes už durų laukia kiti pacientai, tipo darosi eilė.. Aš viską girdžiu, bet niekam nė motais kad aš girdžiu, nors būtų užglaistę visa tai kažkaip.. Man viskas nepatiko, jokios pagarbos pacientui, apsoliučiai, bet neturėjau iš ko rinktis, man reikėjo, kad panaikintų apgamą, neturėjau laiko vėl ieškoti kur kitur galima šalinti, ar vykti į kitą miestą, plius vasara, norėjosi kuo greičiau viską užbaigti.. Išvada, priregistruoja daugybę žmonių, gydytoja samdoma iš kito miesto, stengiasi kuo greičiau juos pravaryti, kad kuo daugiau pavyktų uždirbti, suprantu, kad naujai atremontuotos patalpos, viskas turi atsipirkti, bet..
Užrašiau dukrą dantų balinimo procedūrai, po jos ji gryžo su paraudimu aplink burną, kitą dieną išbėrė vandeningomis puslėmis.Parašiau klinikai emeilą, deja nematė reikalo atsakyti, tuomet pasiskambinau, deja buvo pareikšta, kad tai nelabai juos domina, dukra prieš procedurą pasirašė, kad pretenzijų neturės ir jų mes reikšti neturim teisės.Vienu žodžiu, jokios abipusės diskusijos, pinigai ir nemaži paimti, už pasekmes neatsako kliento problemos yra pačio kliento reikalas.
Taip pat ir man teko''garbe''apsilankyti sioje liudnai pagarsejusioje klinikoje bent kelis kartus.Pirma karta buvo salinamos issipletusios kraujagysles lazeriu.Kadangi ta procedura buvau atlikusi kitoje klinikoje-buvo su kuo palyginti.Proceduras atliko kazkokia nemoksiska gyd, siaubingai skaudejo.Kai anksciau ta proced.atliko profesionali gyd.-nejauciau jokio skausmo.Veidas baisiai istino, ko praeita karta nebuvo ir neturetu buti!. Ir sumokejau beveik dvigubai daugiau, nei buvau sumokejusi anksciau atlikusiai ta pacia proced, tik kitai gytytojai.
. Sekanti karta pasibaisejau cinisku klinikos vadovo elgesiu.Is musu buvo pareikalauta susimoketi uz atlikta tyryma, kuris internete ir registraturoje buvo ivardintas, kaip nemokamas, turint gyd.siuntima.Dar ''prikabino'' kazkokia konsultacija, kurios mums nereikejo ir del kurios nebuvo kalbeta.Paprasius klinikos vadovo grazinti pinigus, jis mus isvadino debilisko mastymo debilais, nesuprantanciais, ka sako gydytojas.Cia jau buvo virs visko! Klinikos vadovas, matote, esas ''auksciausio lygio''gydytojas, o ju klinika, tai''pacio auksciausio lygio klinika '', kur dirba''patys profesanaliausi''gydytojai!O mes-tai, esame tamsuoliai, nesuprantantys, ka sako gydytojas.Po tokio lygio izeidinejimu pinigai buvo pagaliau grazinti..Prasyciau sios informacijos netrinti, nes ji bus patalpinta i kitus portalus.Taip, kad- sioje klinikoje yra ne tik apgaudinejami, bet ir izeidinejami zmones, nepaisant jokiu elgesio normos ribu...
Lankiausi šioje klinikoje, konsultacijoje dėl kabiu. Iš pradžiu jie man pasakė, kad neva nera dideles problemos pas mane, bet kuo toliau tuo kritiškiau visa ši ituacija emė atrodyti. Iš pradžių teigė, kad dantų rovimas čia nereikalingas ir viska padarys su kazkokiais varsteliais kurie pastums dantis ir atsiras didesni tarpeliai, atsiradus tarpeliams bus idedamos kabės. Paskui pradėjo šnekėt, kad reikės traukti 5 dantis ir visas šis malonumas kainuos apie 15 tūkstančiu.. Niekada nebeisiu į šia klinika, joje tik pasipelnyt iš žmoniu pinigų ir tenori.
As tai labai patenkinta ir kokybe, ir kaina. Vedziau sunu (8 m.), tai jam dantis silantavo. Jei kitoje privacioje klinikoje mums uz tai butu teke moketi, tai sioje mums tai nekainavo. Nes ligoniu kasos kompensavo. Paskui padare dar vieno danties nuotrauka. Kadangi is po jo jau lindo naujas dantukas, tai teko rauti. Gyd. labai maloni. Viska paaiskino vaikui, neisgasdino. Vaikas isejo patenkintas :) Pati buvau konsultacijai del estetionio plombavimo. Tai labai maloniai nustebino, kad patare ka daryti. Nepulti pjaustyti ir plombuoti dantu. Nes dantys grazus ir nera tam reikalo. Sake, kad gerai viska apgalvociau. Viena danti padilde, kad netrukdytu man, nes jis kliuvo, o daugiau sake tikrai pagalvoti. Gryzusi namo tikrai apmasciau, kad kol dar dantys grazus, tai nera reikalo ju pjaustyti. ateis laikas, kai jie bus nudile, negrazus, visada spesiu tai padaryti. Gydytoja buvo labai maloni. Susimokejau 30 lt. manau tikrai ne kiekvienoje klinikoje jums pasiulys pagalvoti ir nelups be reikalo pinigu.
Pasidalinsiu savo patirtimi ir tikiuosi, kad tai padės atskleisti kas per sukčių gauja yra "Vivus sanus" klinika. Taigi, per Kalėdas man pradėjo skaudėti dantį, nebeliko nieko kito, kaip skubiai kreiptis pas odontologus. Švenčių ir tarpušvenčio metu nebuvo galimybės nuvykti pas savo gydytoją, teko ieškotis klinikos kur būtų suteikta skubi pagalba. Taip ir patekau į vivus sanus kliniką. Dantis buvo su nedidele skylute, ten man padarė danties nuotrauka ir pasakė kad reikės valyti kanalus, išgręžė didelę skylę, įdėjo vaistų ir užregistravo kitam kartui. Sumokėjau 100Lt, bet tuo metu tai nepasirodė didelė suma, svarbu kad bent kiek apmalšino danties skausmą. Toliau tik prasidėjo visi gražumai. Antro apsilankymo metu išvalė 3 kanalus, dantį taip pragrežė, kad iš jo nieko nebeliko, jokios formos, taigi, dantistė pasakė, kad jo plombuoti nebeapsimoka, reikės vilkti ar kažkas panašaus (nors manau būtų nuėję iki to, kad reikėtų dėti implantą). Už šitą malonumą sumokėjau "tik" 300Lt, taigi, bendra suma 400Lt, o rezultato jokio... Daugiau ten nėjau ir niekada gyvenime kojos nekelsiu. Susiradau kitą dantistę, kuri apžiūrėjusi ką man tie "specialistai" pridirbo, pasakė, jog kanalai išvalyti tik dėl vaizdo, pasidarė didelės žaizdos, prisiradę pūlių. Kanalus valė iš naujo, žodžiu, paruošė dantį plombavimui, nes jį dar tikrai įmanoma užplombuoti, o suteiktų paslaugų kaina buvo 4 kartus mažesnė nei toje prakeiktoje klinikoje. Dabar laukiu kol praeis dvi savaitės ir mano dantis bus užplombuotas, ir tikrai žinau, kad juo bus tinkamai pasirūpinta. Jei kas ketinat gydytis "Vivus sanus" klinikoje, tai gal mano istorija bus pamokanti. Labai džiaugiuosi, kad trečią kartą į tą patį liūną neklimpau ir netvarkiau ten iki galo savo danties, nes gal ir ne vieną tūkstantėlį būčiau ten palikęs. O jei neturit kur dėt pinigėlių, tai galit tvarkytis ten dantis, tie "specialistai" tikrai prigalvos originaliausių gydymo būdų, kurie ištrauks iš jūsų paskutines kapeikas :)
Lankiausi šioje, , Vivus sanus" odontologijos klinikoje 2 kartus. Niekam nerekomenduoju, paslaugų ir kainų santykis šioje klinikoje yra du nesuderinami dalykai. Užsukau pasiteirauti ir paprašiau, kad specialistas pasižiūrėtų į burnoje atsiradusi, , gumbelį". Išsižiojau, pasižiūrėjo, pasakė, kad nieko nėra (viskas užtruko iki 2 minučių), na o registratūroje susimokėjau 30 lt. Už ką? Nepaisant to, man neišdavė čekio nei pirmą kartą, nei antrą kartą.
papuolei į jų rankas ir kaip musė pas vorą nuėjai dantų higienos o grįžai be protinio danies nes juos tvarko raudami nei nuotraukos nie konsultacijos žaibo greičiu bam bam papuolei pas OSTAPĄ BENDERĮ KAS KAM NEAIŠKU APSILANKYKIT
Kokybės šioje klinikoje taip pat neradau. Lazeriu darė depiliaciją, deja.... po 3 kartų supratau, kad išmečiau pinigus kaip į balą, nes vis tikėjau aiškinimu, kad jau kitą kartą rezultatas bus. Domėjausi kita paslauga, kai paklausiau, kokia gydytojos pavardė, kuri tai atlieka, tik apklausus kelis asmenis paaiškėjo. Registratorė iš viso nelabai supranta savo pareigas, ji nekalta, tai vadovai nori kad vienas žmogus atliktų daug funkcijų. Mane kaip klientę buvo paprašyta palydėti iki kabineto valytoja, nes ji tuo metu šalia valė patalpą. Aš nieko prieš, bet kažkaip "muša" įvaizdį, tuo labiau, kad jis tik kuriamas.
as asmenskai esu nepatenkintas sitos zabigalofkes darbu, nes man jie tvarke 4 dantis ir visi po 3-4 savaiciu vel pradejo skaudeti, ir kainos pas juos kaip niekur kitur aukstos, o apie aptarnavima jau nebekalbu tikra arklide zodziu kol nepabandysit tol nesuprasi, galima nueiti viena danti susitvarkyt ir pamatysit kokia situacija siaip asmeniskai as pas juos daugiau nebesigydisiu, norejo man dar danti uz 4, 500 lt idet kai pasizejas internete toki pat radau uy 1800lt skirtumas jauciasi?:)
Jūs čia kažką sumaišėte:) Vivus Sanus yra klinika, o ne greitųjų paskolų Vivus. lt įmonė. Rašykite ten, kur ir reikia rašyti ir neklaidinkite žmonių. Aš esu labai patenkinta klinikos veikla, kokybiškai ir profecionaliai sutvarkė dantis.
nesuprantu klinika tik pradėjo veikti ir jau s*****i. Kokie čia kreditai, tipo už odontologijos paslaugas. Na aišku jeigu nori holivudo šypsenos tai žinoma, kad reikia mokėti. Vadovai gal galit paaiškinti kokie čia nesusipratimai.
cia odontologijos klinika, o ne greitas kreditas :D
Danielis Prokopovicius
2012-10-01 22:49:10 IP 78.56.140.27
s*****i. Pasidarę sistemą taip, kad tik kur paspausi nepažiūrėjęs ir jau matai kad kreditas paimtas

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos; spa centrai.
SYNLAB Lietuva
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Inovacijos ir patirtis laboratorinėje diagnostikoje yra labai svarbūs siekiant užtikrinti nepertraukiamą ir kokybišką paslaugų tiekimą gydytojams ir pacientams. Laboratorinė diagnostika padeda įvertinti organizmo būklę, pastebėti ir įvardinti sveikatos sutrikimus, diagnozuoti ligas, sekti gydymo eigą ir efektyvumą...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Invitro Diagnostika
Kraujolaboratorija.lt

Adresas: Santariškių g. 5, (Innovatyvios medicinos centras), LT-08406 Vilnius.
Kraujolaboratorija.lt - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje, susidedantis iš trijų laboratorinių kompanijų „UAB „Invitro diagnostika“, UAB „Rezus.lt", UAB „Baltic Medics“ bei įgaliotų partnerių visoje Lietuvoje. Vizija - Būti patraukliausiu partneriu žmogui bei jo sveikatos priežiūros specialistui...
Sveika Oda, UAB
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba patyrę dermatologai ir plastinės chirurgijos gydytojai, kurie nuolat atiduoda daug laiko, energijos ir pastangų, kad tobulėtų ir galėtų pasiūlyti klinikos lankytojams pažangiausius diagnostikos ir gydymo metodus bei malonų...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas 04-25 19:17
Tarp naujausių savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ("Adell Taivas Ogilvy"), pernelyg saldi "Pergalė" ("McCann Vilnius"), akį viliojantys "Iki" vaizdai ("Adell Taivas Ogilvy") ir geriausias...
Virtualus turas po kultūros sostinę
Virtualus turas po kultūros sostinę 04-25 19:03
Nuo balandžio 24 d. po Klaipėdą galima pasivaikšioti ir virtualiai. Tinklalapyje "Klaipėda 360°" talpinami virtualūs maršrutai po miesto kultūrines erdves ir svarbiausius renginius.

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Hasbro 101,70 +5,90%