Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vitaflora, UAB Asprovita medelynas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vitaflora, UAB Asprovita medelynas

Atsiliepimai apie Vitaflora, UAB Asprovita medelynas

Parašyk savo nuomonę apie Vitaflora, UAB Asprovita medelynas

Labai nusivyliau šia įmone, tokios prastos kokybės augalų dar neteko pirkti. Kaina tikrai neatitinka kokybės. Raganė atvyko sulaužyta 5 vietose, apkrėsta miltlige, po dienos nuvyto (vadovas tik prašė nuotraukų ir daugiau nieko negalėjo pakomentuoti apie jos kokybę, cituoju: „klausimai uždaryti“, net nesupratau, ką tai reiškia, turbūt tai, kad galiu nebevargti aiškinantis...), rožė iš viso su vienu 5 cm ūgliuku (birželio vidury!) atvyko su amarais (vadovo komentaras apie rožę: „pas mus visi tokie, visi sprogsta tik po 1 ūglį, ir dėl nepakankamos kokybė jums galime pusei vertės nuolaidos kuponą parašyti. Paauginkite vazone dar mėnesį, prieš pasodinimą. Jei per 2 mėn žus, sumokėsime jums atgal visą augalo įsigijimo kainą, jei po 2-4 mėn., parašysime visai vertei kuponą.”), po didelių aiškinimųsi už rožę pinigus grąžino. Kitas vadovo komentaras dėl šilauogės, kuri atvyko su daug pigesnės šilauogės etikete, buvo toks: “Aš manau, kad jūs kabinėjatės prie smulkmenų. Neturime etikečiuotojo etato įmonėje, esame maža įmonė. Galite atsispausdinti sau nauja etiketę, o mes kompensuosime jums už tai 0, 15€ išlaidų”. Kiti augalai taip pat buvo prastos kokybės (nulūžinėję, pažeistais lapais, o už tokią kainą kitur galima dvigubai didesnius ir sveikus nusipirkti, net nėra ką lyginti). Gaila, kad toks vadovo požiūris į klientą (cituoju: “ateičiai prašymas taupyti laiką”), gaila ir be reikalo išleistų pinigų. Niekam nerekomenduosiu šitos įmonės.
Eugenijus Popovas 2017-06-09 15:27:36
Skola už kadagį buvo minusuota sekančią dieną iš jūsų kito užsakymo.
Norėtume pabrėžti, kad garantines išmokas atliekame per 1 darbo dieną, ir nereikia laukti įstatymuose numatyto 30 dienų termino.
Peržiūrėjau savo senąjį užsakymą ir niekaip nesuprantu kur jus tuos pinigus grąžinot už kadagį? Juk niekas nebuvo minusuota...
Eugenijus Popovas | Medelynas VITAFLORA
2017-06-09 15:33:15 IP 90.135.210.102
Ieva 2017-03-20 08:54:17
Noriu Jums padekoti!
Uzsisakiau augalu i Vilniu. Gavau tobulai supakuotus. Labai kokybiskus. Paruostus sodinimui. Tai reiskia tikrai paruostus sodinimui ir apgenetus.
Labai aciu!
Dziugu, kad turim tokiu medelynu!

Lauksim vaisiu :D
Dėkojame už atsiliepimą. Jūs nuteikiate mus stengtis dar labiau. Linkime, kad augalai jus džiugintų ilgus metus.
Eugenijus Popovas | Medelynas VITAFLORA
2017-06-09 15:31:23 IP 90.135.210.102
Algirdas 2017-04-15 12:29:39
Kadangi 3kartus nustatėte užsakymo įvykdymo terminą ir 3 kartus jo nesilaikėte, dabar neaišku kada sodinukus atsiųsite ir kokios jie bus kokybės, prašau užsakymą Nr 3H3V08473 anuliuoti.
Užsakymas nebuvo išsiųstas, nes nesulaukėme už jį apmokėjimo.
Toma 2017-04-15 17:06:09
Vitaflora man iškrėtė kiaulystę, cituoju: "Jums buvo įdėti 4 didesni Blue Arrow kadagiai ir vienas pridėtas nemokamai" (tas nemokamas, mano mielieji, SUDŽIUVĘS augalas).
Žiūrėkit, kad ir Jums taip neatsitiktų: (
Skola už kadagį buvo minusuota sekančią dieną iš jūsų kito užsakymo.
Žiūrėkit, kad ir Jums taip neatsitiktų: (
Algirdas 2017-03-20 16:28:28
Norėčiau paklausti ar vyriška margalapė aktinidija tinka smailialapių aktinidijų aodulkinimui ?
Sveiki, netinka.
Margalapė vyriška - Adam.
Vyriška smailialapė - Weikii
vitaflora.lt/search/weikii
Noriu Jums padekoti!
Labai aciu!
Dziugu, kad turim tokiu medelynu!

Lauksim vaisiu :D
2016-06-14 17:44:48 IP 84.15.189.187
aurelija 2016-06-04 11:02:45
Laba diena, turiu klausima.Pirkau medejanti bijuna orange orange, nuluzo sakele, is saknu leidzia atzala, ar ji bus orange orage ar jie kokie iskiepyti ir bus kokie paprasti ziedai.Aciu.
Laba diena, Jei bijūnas buvo skiepytas, atžala gali būti oranžiniais žiedais jei atželė aukščiau skiepo arba tokiais kaip poskiepio (poskiepiams dažniausiai naudojamas alyvinis). Dėl konsultacijų atsakykite į shop@vitaflora.lt, tuo adresu mus psieksite kasdien. O čia nuomonių skiltis ir ir ją peržiurime vos kelis kartus per metus.
2016-06-14 17:40:25 IP 84.15.189.187
L. Ivanskis 2016-05-16 13:45:05
Labai nusivyles šia firma, šaltalnkius atsiuntė plikom šaknim, dalis neprigijo, pukuotoji vyšnia taipat neprigijo. Atsiuntė labai mažas, turguje už tokią kainą buvo metrinės, beto trūko pakalnučiu nors iš anksto paėmė pinigus. Kai paskambinau pasakė, kad neturėjo, bet kodėl iškart neinformavo kai pakavo siuntinį, tipo dabar jau turime, bet reikia iš naujo mokėti už atsiuntimą. Sesuo taipat siuntėsi ir taipat problemos, augalai nekokybiški. Niekam nepatariu su šia firma turėti reikalų, siunčiausi iš kitų firmu tokių problemų nekilo.
Dekojame už atsiliepimą. Atsiuntėme tuos augalų dydžius kuriuos pasirinkote. Permoką už pakalnutes jums grąžinome. Taip, papildymą pakalnučių turėjome vėliau, turime jų ir dabar. Pūkuotųjų vyšnių turime, jos puikiai prigijo ir galime jums pakeisti su garantija. Visiems besikreipusiems dėl neprigijusių augalų klientams atlikome kompensacijas. Vieniems pakeitėme augalus naujais, kitiems grąžinome pinigus, tretiems suteikėme nuolaidų. Siekiame kad kiekvienas klientas liktų patenkintas.
2016-06-14 17:33:37 IP 84.15.189.187
Rimantė 2016-04-11 16:35:16
Praeitą vasara pirkau apie 12 (obelys, vyšnios, abrikosai, trešnės) medelių iš šio medelyno, internetu. Viskas labai greitai ir operatyviai, visi medeliai puikiai prigijo (aišku visą vasarą laistėme, o žiemai aprišome) gražu žiūrėti, kaip dabar pavasarį krauna pumpurus. Kaip tik dabar nusprendžiau iš jų užsisakyti ir magnoliją. Dėkoju už puikius augalus ir bendradarbiavimą!
Dekojame už atsiliepimą.
Eugenijus Popovas 2015-07-19 13:42:59
Dėkojame už informaciją. Augintojas, nurodytas augalo pase informuotas ir pažadėjo ištirti situaciją.
Visiems pirkėjams įsigijusiems baltųjų stiebinių agrastų iš šios partijos, išsiusti užklausimai el. paštu.
Jei turite bet kokių klausimų, atsakysime į juos greičiausiai kuomet kreipsitės tradiciniais komunikavimo būdais.
Baltąjį stiebinį SERBENTĄ, ne agrastą.
rutoji 2015-07-19 11:23:14
Pirkau tris stiebinius serbentus skirtingų spalvų - juodąjį, raudonąjį ir baltąjį, gaila, bet baltasis pasirodė esąs irgi raudonasis... Sugadino sodo puokštę. Reikėtų būti atidesniems augalų žymėjime. Dar pirkau krūminį juodąjį serbentą iš nukainuotų (prastai atrodė augaliukas, bet pigus). Peržiemojo prikastas šiltnamyje. Neradusi pastovios vietos sode, pasodinau laikinai šiltnamyje. Kad jūs matytumėte koks gražuolis užaugo iš vargšelio ir dar didžiulių uogų davė ir labai anksti... Dabar planuoju šiltnamį serbentams...
Irma 2015-06-30 20:58:34
Prieš kelias savaites pirkau internetu aubrečių daigus, tai iš 8 - 4 iš kart neprigijo, o likusieji- tragiškos būklės...Stebina neatitikimas tarp kainos ir kokybės...
Ar kreipėtės į mus dėl atlyginimo ? Nors tai ir gyvi augalai, bet juk pas mus yra ir garantijos.
Vaida 2015-05-22 13:53:52
Pradėsiu nuo to, kad augalus užsisakėme kovo viduryje - pagal pristatymo tvarkaraštį jie turėjo pas mus atkeliauto balandžio pradžioje/viduryje, o atkeliavo tik gegužės viduryje. Išsiuntėme kelis el.laiškus dėl pristatymo terminų - niekas nieko neatsakė. Kelių augalų, kuriuos užsisakėme nebebuvo. Siuntėme el.laiškus, kuo norėtume pakeisti tuos augalus, bet kažkokiu būdu niekas neužregistravo tų pakeitimų. Galų galiausiai paskambinome, paklausti ar išvis kada sulauksime savo siuntinio - va tada viskas buvo atsiųsta operatyviai po savaitės! Tiesa ne visų augalų būklė buvo puiki, bet tikimės, kad visi prigis. Bet kokiu atveju labai nusivylėme.
Dėkojame už atsiliepimą. Išties, laiško apie pakeitimus mes negavome. Taip, pristatymo datą su jumis susiderinome gegužės 12 d. ir siunta jums buvo įteikta 14 d. Tikimės, kad vazonuose paauginti vaismedžiai visi prigijo ir džiugins gausiu derliumi ilgus metus.
S.Dubickienė 2015-05-18 11:14:52
Užsisakiau augalus labai anksti. Kelis kartus derinau ir užsakymą keičiau. Į mano besikeičiančius norus buvo atsižvelgta, patarta. Bendravome ir telefonu, ir el.paštu. Siuntinį gavau sutartą dieną, apie kurio išsiuntimą įmonė informavo iš anksto. Sodinukai gražūs, gerai supakuoti, puikiai "atlaikė" kelionę. Ateityje iš šios įmonės užsisakysiu ir rekomenduosiu savo pažįstamiems.
Dėkojame už atsiliepimą, stengsimės atitikti arba pranokti pirkėjų lūkesčiūs ir ateityje.
roze 2015-05-10 21:01:52
gavau uzsakyma ir labai nusivyliau buvau uzsisakiusi tris viendienes ju kaina 3, 58 euro jos maiseliuose ir tokios leisgyves ir isbalusios tikejausi uz tokia kaina turetu buti vazonose ir augalai ne tokiame stovyje labai nusivyliau
Dėkojame už pastabas. Jūsų užsakyti augalai buvo iš kategorijos "Kerai ir svogūnai". Jei perkate daugiamečių gėlių sodinukus, rinkitės kategoriją "Daugametės" ir kitas.
Užsakovas 2015-03-30 15:44:48
Įmonė pasižymi dideliu nekopetingumu. Prekės buvo užsakytos pries du mėnesius. Šiandienai paskirtas pristatymas. Skambinau paklausti laiko, buvo pranešta, kad niekas neišsiųsta. Kad kaikurių augulų jau nebeturi sandėliuose. Esu nusivylęs. Nerekuomenduoju.
Dėkojame už jūsų pastabą. Augalai gyvos prekės ir yra siunčiami kuomet pasirengę, pagal viešai www.vitaflora.lt skelbiamą grafiką, prieš keletą dienų susitarus su pirkėju asmeniškai. Sausį pateikti užsakymai siunčiami nuo kovo 24 dienos jei siuntose yra augalų atviromis šaknimis ir nuo balandžio 1 dienos jei augalai vazonuose. Siekiame, kad 100 proc. klientų liktų patenkinti, todėl kilusius klausimus sprendžiame greitai, kliento naudai.

Floravitas
Adresas: Jogailos g. 13/1, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: daržininkystė, sodininkystė; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interneto parduotuvės; renginių organizavimas.
UAB „Floravitas" įkurtas 2003-siais metais ir nuo to laiko sėkmingai vykdo savo veiklą. Nuo pat veiklos pradžios mūsų pagrindinė idėja buvo ir yra - teikti kokybiškas paslaugas. Gėles pristatinėti pradėjome iškart, tiesą pasakius pristatinėjome jas netgi prieš įsteigiant įmonę, todėl gėlių pristatymo patyrimas bei...
Milviteka
Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: grūdininkystė; kita veikla; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio paslaugos; žemės ūkio technika; židiniai, krosnys.
Grūdų perdirbimo ir sandėliavimo įrenginiai, jų atsarginės dalys. Trąšų transportavimo, fasavimo įranga - gamyba, prekyba, konsultavimas, montavimas. Konsultuoja, gamina, montuoja, remontuoja, parduoda grūdų perdirbimo įrangą, grūdų valymo ir transportavimo įrenginius, jų mazgus. Gamina įrengimus ir gaminius iš...
Agrokontraktas
Adresas: Didžioji g. 8, LT-57248 Kėdainiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; grūdininkystė; importas; žemės ūkio paslaugos.
Ekologinių varpinių javų bei ankštinių kultūrų supirkimas - pagrindinė Agrokontraktas, UAB veikla. Mes galime pirkti produkciją „tiesiai nuo kombaino“, nes turime galimybe patys paruošti iki kondicinių reikalavimų Mes Jums galime pasiūlyti konkurencingas kainas Už patrauklią kainą padedame surasti transportą grūdų...
Arvikta
STIHL | VIKING

Adresas: Verkių g. 39, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; įrankiai; komunalinė technika; miškininkystė; miško, sodo, vejos technika; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės; žemės ūkio technika.
UAB “ARVIKTA” įgaliotas STIHL ir VIKING pardavėjas siūlantis didžiulį naujausių prietaisų bei jų priedų asortimentą. Atliekame pilną VIKING ir STIHL įrangos servisą, remontą, prekiaujame atsarginėmis dalimis ir aptarnaujame bei prižiūrime turimą techniką, o mūsų specialistų komanda atsakys į visus jūsų klausimus...
Floristas
Gėlės į namus

Adresas: Antakalnio g. 38, LT-10305 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; trąšos.
Gėlių salonų tinklas „Florisima“ savo metraštį rašo nuo 1990 – ųjų. Originalios gėlių puokštės, daug geros kokybės skintų ir vazoninių augalų, didelis pasirinkimas dirbtinių augalų, vazonų ir floristinių aksesuarų – visa tai mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune. Gėlių salonuose „Florisima“ dirba virš keturiasdešimt...

1.000 km lenktynių finiše - vienas iš dviejų "Skubos" ekipažų
1.000 km lenktynių finiše - vienas iš dviejų "Skubos" ekipažų 07-23 02:59
Nuo lenktynių starto prabėgus 8 val. 54 min. "Eneos 1006 km lenktynių" finišo liniją, nuvažiavęs visą 373 ratų distanciją, pirmasis kirto "Skuba Dream" komandos automobilis. Jį finišą atvairavo...
Kaip spausdintuvų gamintojai padeda saugumo tarnyboms
Kaip spausdintuvų gamintojai padeda saugumo tarnyboms 07-23 02:36
Spalvotu spausdintuvu padarytas kopijas verta atidžiai peržiūrėti kelis kartus, gal net pro didinamąjį stiklą. Plika akimi menkai matomi geltoni taškai, palikti ant dokumentų, – tikrai ne...
Vokiškasis eksperimentas: pasiūlė rinktis, didesnė alga ar daugiau laisvadienių
Vokiškasis eksperimentas: pasiūlė rinktis, didesnė alga ar daugiau laisvadienių 07-23 02:32
Vokietijos geležinkelių kompanija "Deutsche Bahn" atliko eksperimentą: darbuotojams buvo pasiūlyta pasirinkti iš trijų variantų – trumpesnės darbo dienos, didesnio atlyginimo ar papildomų apmokamų...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%