Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

43 autobusas, kuris Atžalyno stotelėje link centro turi būti 6.55 eilinį kartą vėluoja. Prieš tai dvi savaites atėjus į stotelę net nesulaukdavome šio autobuso. Galima suprasti vieną kartą, tačiau kai tokia situacija kartojasi nuolat jau darosi pikta. Žmonės važiuoja į darbus ir dėl jūsų klaidų vėluoja. Susitvarkykit su transporto priemonėmis arba su darbuotojais, nes jūs privalote atvažiuoti laiku.
Laba diena. 2017 05 18, apie 17:00 važiuojant Pylimo g. pakraščiu dvirate transporto priemone (ties Všį Centro poliklinika) buvau taranuota greitojo autobuso 1G, valstybiniai numeriai: ERT 142. Šio incidento metu vos išvengiau prispaudimo prie dešinėje pusėje priparkuoto automobilio. Autobuso vairuotojas buvo vidutinio amžiaus, agresyviai nusiteikęs, galbūt, neblaivus. Norėčiau, kad atkreiptumėte dėmesį į šį skundą ir imtumėtės atitinkamų priemonių, kad tokie incidentai nesikartotų.
Sveiki, skusiuosi dėl 74 maršruto autobuso, važiuojančiu nuo stoties, baigėsi kantrybė!!!Baziljonų st.jis turi būti 17.09, bet aš į jį beveik niekada nespėju, nes dažniausiai 17.03-17.05 jau būna išvažiavęs.Šiandien išvažiavo 17.05!Tik antra stotelė, o tokie neatitikimai, kam reikalingi tie grafikai tada?Anksčiau viskas buvo tvarkoje, punktualiai, o po praeito vasaros sezono laiko (17.06) taip ir liko......
10 marsruto troleibusas i Naujininkus ziauriai veluoja ir 5 marsruto autobusas i Pasilus.Kartais jo net nebuna, del ko darbe reikia rasyt pasiaiskinimus jog pavelavau.
labas vakaras geguzes 10d. 17 marsruto autobusas turejes atvykti i silo sustojima 5 val.12min vargais negalais atvyko veluodamas 5val 30min.Taciau kelione truko musu neilgai tik iki karaciunu stoteles tenai vairuotojas pasake kad toliau keliones testi negali nes sugedo.Buvo paaiskinta kad turim laukti kito autobuso kuris bus po valandos.siuo marsrutu i darba vyksta daug zmoniu kurie darba pradeda 6-val.Nejaugi negalima i toki marsruta siusti autobusa techniskai tvarkinga ir aplamai kur ziuri mechanikas atsakingas isleisdamas tokias transporto priemones i reisus.Jus pastoviai aiskinat kad autobusu parkas atsinaujina taciau tokie autobusai kartais vaziuoja kad net baisu.Labai noretume kad butu atsizvelgta su pagarba Vida
Siandien atejau i azuolo stotele lazdinuose laukiau 7 autobuso jis turejo atvaziuoti 11:14 laukiau iki 11:30 jo nebuvo nuejau i kita stotele kur vaziuoja 2G jis turejo atvaziuoti 11:37 bet ir jis labai smatkiai velavo.
Beveik laiku autobusai neatvaziuoja o per juos i darba veluojame ?!!!!
68 autobusas stoteleje vandenvala 2017-05-04 16:41 neatvažiavo.
Atsiliepimus prasome teikti ir rasyti www.vilniausviesasistransportas.lt nes niekas cia ju neskaito is administracijos!
Keleivė 2017-03-04 07:12:40
2017.03.04 Šeštadienio rytas 6.55 atažiuoja 1G į santariškų stotelę įjungia avarinę ir eina pirkti kavutes, kai kiti stovi ir laukia.... Šaunu ! O po to vėluoja 5 min ir nespėji į jokį autobusą. Bent jau vairuotojas pagerė kavos, gal jam lengviau pasidarė
Beje važiuoja lyg veždamas bulvių maišus o ne žmonės...
Žiaurūs jūs, keleiviai
Vairuotojas, sėdėdamas autobuse Nr. 53 prie autobusų stoties atidarytomis durimis išvarė įlipusius keleivius, nepaaiškinęs, jog autobusas stovi ne jam skirtoje stotelėje. Keleiviams nebuvo pateikta informacija, kad tinkama stotelė yra už 10m į kairę. Ačiū už malonų bėgimą paskui autobusą bandant suprasti, kur jis ketina leisti mums įlipti
Sveiki vaziavau 43 po 19:10 nepamenu st ne tai kad velavo bet dar ta k***a sugebejo kava pirkt
Balandžio 20d. neatvyko į stotelę Šiaurės miestelis laiku 16:19. 21 troleibusas.stotelėje stovėjau nuo 16:05 iki 16:31.
Sveiki, norejau pasiskusti. Vakar ivyko tokia nemaloni situacija Vilniaus raj. Juodsiliu km. Vakar su vyru ir vaiku laukem 82autobuso, norejome vaziuoti i miesta 14:49, autobusas velavo 20min. Susirinko daug zmoniu, nusprendem eiti i kita stotele, nors zmones jau kitoje lauke kito autobuso, ir mes pamatem, kad jau vaziuoja musu paveluotas autobusas, ir zmones bego ir vel i musu stotele, kad spetu. Mes uzejom i autobusa, priejau prie vairotojo ir paprasiau palaukti senyvo amziaus mociutes, kuri jau buvo prie pat autobuso, taciau vairotojas atsake, kad nieko nelauks, nes jau pavelavo ir taip 20min. Uzdare pries nosi seneliai durys, visi kas buvo autobuse pradejo prasyti, kad ileistu senute. As viska suprantu, kad gali veluoti autobusas, bet pats vairuotojas elgesi negraziai, pries nosi uzdarydamas durys, dar mane izeidinejas, kad neva reikia greiciau eiti ir pan, ir visokiais negraziais zodziais. Noreciau, kad issiaiskintumet del sito ivykio, as viska suprantu del velavimo, bet buti tokiu chamu! Tai atsiprasau! Siunciu foto autobuso su nr.
Pokalbio pabaiga
Parašyk žinutę...
Šiandien autobusas 5G (Nr. 584) maršrutas Pašilaičiai-Sauletėkis, stotelė Kareivių 15:40 norėjus ilipti neįgaliam žmogui su vežimeliu į autobusą pyktai pareiškė, kad tam skirtas 'kalniukas', kad įvažiuoti žmogui, yra šiuo metu sulaužytas. Žmogų padejo įlaipinti keleiviai, o išlipant neįgalusis pats atidarė tą kalniuką ir nebuvo jis, kaip sakė vairuotojas, sulaužytas. Prašome atkreipti į tai dėmesį ir vairuotojui suteikti pastabą, nes ne pirma tokia matoma situacija

panašu, kad vairuotojai nebemoka naudotis transporto priemonių durų mechanizmu - įlipant keleiviams uždaro duris, taip suspausdami žmones tarpdury ar sugadindami jų asm. daiktus. Šiandien, jau antrą kartą per savaitę, buvau to auka. Tai įvyko apie 18:24 "Pramogų arena" stotelėje link Žirmūnų, lipant į 6 troleibusą valst.nr.: BNA:708, vairavo vyras. Situacija: privažiuoja troleibusas, atsidaro durys, išlipa žmonės, tada pradedu lipti aš į troleibusą ir staiga mane su daiktais priveria durys! Tai kaip jūsų vairuotojai elgiasi su keleiviais? Kaip keleiviams tokiu atveju elgtis? Išlipa keleviai, tada užsidaro durys, vėl atsidaro ir tik tuomet keleiviai gali įlipti?! Esu pasipiktinusi jūsų darbu, nes tai įvyksta vis dažniau. Taip pat vis dažniau pasitaiko atvejų, kuomet pavojingai, nesaugiai vairuoja. Nepagarba keleiviams! Atsinaujinkite kolektyvą ir tuo pačiu susitaisykite transporto priemonių mechanizmu. Absurdas!
53autobuso vairuotojas (nr:141) atsipūtes važinėja, į veidrodėlius vpašė nežiūri, žmonem palei nosi uždarinėja duris kol nuo tauragnu davažiavau iki stototies jis dvejose stotelėse neileido visų žmonių.
Labas rytas. Darbo dienomis kasdien važiuoju maršrutu Taikos st. (Justiniškės) - Savanoriu pr. st. Iki spaudos rūmų važiuoju su 7 autobusu, jis atvažiuoja beveik laiku visada. Tačiau 2g autobusas spudos rūmų stotelėje dažnai atvažiuoja per anksti, 2-3 min, o kartais vėluoja ir daugiau minučių. Šiandien 7 troleibuse stovėdama prie šviesoforo įvažiuojant i Laisvės pr. pastebėjau nuvažiuojanti 2g autobusą, užfiksavau laiką - 7.59, jis buvo pustuštis. Teko laukti kito, kuris kaip rodė švieslentė - už 9min. To pasekoje vėlavau į darbą. Beje, sekantis autobusas buvo sausakimšas, žmonės tiesiog grūste grūdo vieni kitus norėdami įlipti... Matyt ne man vienai autobusas nuvažiavo po nosimi :)
Troleibuso, kurio nr. 1618, vairuotoja, man įlipant, uždarydama priekines duris prispaudė du kartus, nors pro vidurines ir galines niekas nelipo, jų neuždarinėjo. Perkant bilietą, nepasisveikino.
864825196
Gediminas
Labas vakaras, norėčiau pranešti dėl įvykio nutikusio 2017.03.26 apie 19:20, 49 autobuse, maršrutu ateities g- bukčiai, kurio valstybinis numeris HBV 522, atobuso numeris 960. Ryto stotelėje vyrsnio amžiaus vyriškiui nukritus po atobuso ratais vairuotoja uždarė duris.Žmonės esantis atobuse ėmė šaukti, kad ji duris atidarytu, tačiau ji kategoriškai atsisakė tai padaryti ir norėjo važiuoti toliau. Ji teigė, kad pats kaltas ir jei jis nori tegu pats atsistoja ir duris atsidaro. Po didžiulio ginčo, vos ne vos, ji sutiko tai padaryti. Žmogus krisdamas atsitrenkė į autobusą ir smarkiai susitrenkė nosį (iš jos ėmė bėgti kraujas). Likau labai nusivylusi dėl tokio vairuotojos abėjingumo ir šaltakraujiškumo. Norėčiau, kad į tai atsižvelgtumėte ir duotmėte vairuotjai įspėjimą. Ačiū, gero vakaro.
Kodėl neatvažiavo 32 maršruto autobusas į Sietyno st. 17.08? Vaikas stovi jau 50 min : (stotelėje, sušals ir susirgs per jus. Tvarkaraštis yra baisus: autobusas važiuoja 2 kart per valandą, kaip mažam vaikui patekti namo? Virš valandos laiko negali atvažiuoti namo iš Lazdynų! Galima pagalvoti, jog givename kitame šalies pakraštyje : (
Dar kartą labas rytas, patikslinu, kad 61 maršruto autobusiukas rytais nesustoja Liepkalnio stotelej 7.25 laiku, nors tvarkarastyje parodyta, kad jis turėtų stoti.
Gerda 2017-03-22 07:42:44
Labas rytas, nors maršrutų tvarkarastyje įtrauktas 61autobuso sustojimas, bet jis niekada nestoja 7.25, siųskite tokiu metu didesnį autobusą, kad galima būtų pasiekti tikslą.L.ačiū už supratimą.
Vista tu, gal bent parasyk apie kokia stotele kalbi, nes pasakei, kad nieko nepasakei. Cia is tos operos "mane uzpuole, gelbekit". O nei kur nei ka nieko neaisku.
Sveiki. Aš rašau dėl trijų dalykų: 1) nepatogūs autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai 2) troleibusų vairuotojų važiavimo ypatumai 3) trafi programėlės veikimas. Dėl viešojo transporto tvarkaraščių: ar galėtumėte padaryti taip, kad transportas dažniau važinėtų? Nes kartais, kai blogas oras žmogus stovi ir laukia savo autobuso ar troleibuso 10-15 minučių ir šąla. Po to peršąla, guli namuose porą savaičių su temperatūra. Per tas 10-15 minučių stotelėje susirenka tiek žmonių, kad kartais į tą reikalingą autobusą įlipti beveik neįmanoma, nes jis perpildytas. Ir ką, po to reikia laukti dar tiek pat laiko, kad atvažiuotų jau kitas, pustuštis transportas... nesąmonė. Dabar dėl troleibusų vairuotojų važiavimo ypatumų: kas jiems išduoda leidimus vežti žmones? Toks jausmas, kad daiktus veža, o ne žmones. Taisyklėse nurodyta, kad keleivis privalo išlipti tik tada, kai transportas pilnai sustojo. Jūs matot, ką troleibusų vairuotojai išdarinėja? Jie dar nespėjo troleibuso sustabdyt, o jau atidaro dureles ir žmonės vos ne iššoka iš tų troleibusų. Ir čia vos ne kiekvieno troleibuso vairuotojas taip daro. Retai kada troleibuso vairuotojas yra normalus. Koks čia saugumas? Ar jie ne tokie pat profesionalai, kaip autobusų vairuotojai? Juk ir tie, ir tie veža žmones. Aišku, tarp autobusų vairuotojų irgi pasitaiko ne visai sveiko proto vairuotojų. Bet man važiuojant autobusu niekada nebuvo taip, kad vairuotojas atidaro dureles dar nesustojęs stotelėje. Nes atobusų vairuotojus pastoviai baudžia, o troleibusu - ne. Taigi, VVT, jeigu jūs skaitot atsiliepimus rekvizituose (nes kažkas parašė, kad administracija iš VVT čia neskaito atsiliepimų), darykit ką nors su troleibusų vairuotojais. Sprendžiant iš komentarų, ne vienai man užkliuna jų toks keistas elgesys kelyje. Nesaugu tiesiog važiuoti troleibusais kur nors. Ir paskutinis dalykas - TRAFI viešojo transporto programėlė. Vis dažniau ji strigsta. Kartais net neparodo realaus laiko, kada atvažiuoja transportas. Arba neparodo, kurioje vietoje tas reikalingas transportas yra. Tai gal galima ir tai pataisyti? Tai va, žinau, kad ilgas komentaras, bet prisikaupė dėl to transporto. Tikiuosi situacija pasitaisys. Nes žiūriu, ne man vienai nepatinka, kaip yra sudaryti grafikai ir ne man vienai užkliūna troleibusų vairuotojų neadekvatus elgesys kelyje ir taisyklių nepaisymas.
2017-03-16 27 autobusas link kalvariju ne atvyko, turejo buti prie Alberto Kojelavicius stoteles 08:19, taip ir nesulaukiau
Siandiena ir ne tik, nesulaukiu autobusu.Kam rasote tvarkarastyje keleta laiku jei faktiskai vaziuoja tik vienas.?
Vat ir musu nepriklausomybe, su sventem visus siandiena susalusiuos bitenu stoteleje!
09:21 (kovo 9 diena) 2g autobuso vairuotojas pareiškė, jog yra ne kasininkas, todėl smulkių pinigų nepriims. Nesuprantu, nuo to keičiasi pinigų reikšmė?
Anelė Birmontienė
2017-03-07 11:03:38 IP 5.20.207.166
Šiandien antrą kartą buvau išlaipinta, nes buvau su šunimi, kuris atitiko visus 6 skyriaus 33 punktą. Bet tiesiog, kažkas vairuotojui nepatiko, ir turėjau išlipti. Žinot, gal į vairuotojų atranką įtraukit taisyklių skaitymo testą, nes šis vairuotojas aiškiai pasakė, kad tokių taisyklių nėra. Jei taip ir toliau, negailėsiu pinigų ir važinėsiu citybee.
Kovo 6, 18:56 autobuso nr 40 vairuotojas kalba telefonu ir tyčia praleidžia šviesoforo sekciją sukti į dešinę. Paprašius atidaryti duris - atsisako. Per jį žmonės nespėja persėsti į kitą troleibusą Kražių stotelėje. Tenka laukti 10min.šaltyje. Daugiau pagarbos keleiviams ir jų laikui!
2 autobusas, pastoviai prasoka zirniu stotele 2-4minutem anksciau, vat siandien vel, o zmones veluoja..
Beje važiuoja lyg veždamas bulvių maišus o ne žmonės...
siandien ryte vaziavau su 10 marsruto elektriniu autobusu, tiesa pasakius patiko. tylus, svarus, siltas!!!
19to troleibuso vairuotojas, šiandien 13vasario, 13:10 laiku ilipus is stoteles europos aikste, vaziuojant link šilo tilto, negana to jog klausėsi muzikos per ausines, man prastovėjus prie langelio, bandžius atkreipti jo dėmesį, jis mane ignoravo nes bilietuko niekaip parduoti negalėjo. Bandžiau mojuoti, belsti per langeli kad na
pamatytu, bet.. po keliu stoteliu tesugebejo man parduoti bilieteli...
Transporto priemones numeris 1719

Beje veža tai ne žmones o bulvių maišus!!
Vairuoti nesugeba visiškai
Vojciech Klimaševski
2017-02-10 07:46:57 IP 83.171.35.28
Į kokį bermudų trikampį nuolat papuola 32 maršruto autobusai vykstantys 15:20 iš Zujūnų į Žvėryną??? Taip buvo ir vakar, vasario 9 d.

kodėl 50 maršruto autobusas rytais nuolat yra labai nepunktualus. Ryte 07.15 Žygio stotelėje beveik kasdien autobusas atvažiuoja arba apie 6-7 min anksčiau negu nurodytas laikas arba vėluoja apie 15 min, kaip šiandien ??? Dėkoju už atsakymą. Ar yra galimybė stebėti autobusus per internetą apie jų buvimo vietą?
Mielieji, jei jau sidarote tvarkarščius, gal pasirūpinkit ir kad vairuotojai laikytųsi jų?
2017-02-06 dieną 9:16 turėjęs atvažiuoti 4G pasirodė tik 9:25

Kamščių nėra
Noreciau pranesti vaziuoju 18 troleibusu jau 2 metus kiekviena diena, troleibuso vairuotojas visiskai namoka vairuoti (bulves veza) vis skuba kazkur.Jeigu ir pamato kad zmogus bega nespeja jis niekada ne palauks jo, specialiai uzdarys pries nosi.O siandien vaizdas tai nzn.Zmogus nespejo i troleibusa stukseno i langa gan stipriai o vairuotojui nemotais jis mate, dar stovejo uzdares duris bet duru taip ir ne artidare.is paskos troleibusas 7 stovejas mirksejo jam ir pipsejo bet jam nemotais.....tas zmogus isedes i 7 troleibusa bande vytis prie kiekvienos stoteles bet tas 18 kaip pamises pamirso jog cia troleibusas o ne rali rungtynes.zodziu 2 stotes jis neileido tycia jo.....o jau spaudos rumuose sustojo 7 pipsejo ilgai tai jau atidare duris musu super vairuotojas.. (prasau imkites kokiu sankciju, tokiu vairuotoju turi buti kuo maziau)cia tikrai ne primas karatas.
35 autobuso vairuotojas, kuris turėjo šiandien iš tauragnu stotelės išvažiuoti 15.15, o ne 2 minutėmis ankščiau sukėlė nepatogumu. Pagal taisykles negalima taip. Būčiau puikiai spėjus, nes reikėjo būtent tu 2minučiu, kad pereiti perėja. Labai gaila, kad vairuotojai siais laikais tokie skubantys :)
Vazavimas 48 autobusu (ANV 208) prasidejo nuo skandalo.Vairuotoja sustojo toli nuo stoteles.I klausima kodel ji tai padare, eigu galima buvo privazuoti arciau, pradejo REKTi, kad trugdom jai dirbti, kad jai geriau zinoti kur sustoti.Geda kad dirda tokios zmones ir su sipsena ziuri kai bega seniute skubedama suspeti ilipt i autobusa. Pagal grafika 48 atviko 11.32. Rigos stotiale.
Garažinis numeris- 1111. (Gal būt kitoks troleibuso garažinis numeris, bet...) Šiandien, 15.35 Pakalniškių stotelėje 6 troleibusas nesustojo, nežinau ar vairuotojas matė, kad mes bėgam ar ne (nors turėjo matyt), bet stotelėj nestabtelėjo. Nebūtų taip baisu, jeigu kito troleibuso nereikėtų laukti ~20 min. Ačiū Jums, gerbiamas vairuotojau!!!
Siandien 14:50 32 autobusas isvis neatvaziavo buividyskiu stot. Ir taip yra ne pirma karta.
Noriu pranešti, kad 40 autobusas važiuoja tokiu metu, kokiu jam patogu ir sustojus stotelei būtų neblogai, jei jo vairuotojas atidarytų duris ir leistų keleiviams įlipti.
Suprantu, kad siuo metu nelabai palankios eismo salygos, bet 10 troleibuso Giedraiciu stoteleje nuo 18.30 laukiau 40 min., tuo tarpu 6 troleibusas atvaziavo per ta laika jau keleta kartu.
prasome sutvarkyti 32 autobusus.salta, veluoja, visa laika pakeliui suluzta.veluojame i darba, mokykla.aciu
Mzocchi29@gmail.com
2016-12-28 00:24:54 IP 83.190.78.20
10 ir 40 autobusai savivaliauja ir važinėja kada nori!!!!
Iš Jusrwtiniškių žiedo išvažiuojantis 73 autobusas nuolatos vėluoja arba išvažiuoja per anksti. Visiškai nesilaikoma grafiko, matosi, kaip vairuotojai nieko neveikia būdami stotelėje, bet vistiek nevažiuoja laiku. Kamščių ir spūsčių metu dažnai vėluoja 10 ar daugiau minučių. Todėl, manau, reikėtų pakeisti grafiką arba pakeisti daugiau autobusų. Kartais autobusai iš vis nepasirodo (nėra malonu pralaukti pusvalandį, o autobusas taip ir nepasirodo). Taip įvyksta pastaruoju metu gana dažnokai. Vairuotojai neskuba vėluodami arba nepalaikia, atvažiavę per anksti.
Norėčiau pasiskūsti apie 40 autobusa. Ne tai kad jis per anksti atvaziuoja tai dar net nesustoja stotelese nes jam atrodo kad niekas nenori islipti ar ilipti. Labai daznai nutinka kad privalau bekti ir vairuotojas tikrai mato kad begu i stotele ir dar atsisuku i autobusa kad parodyciau kad noriu ilipt bet jis nesustoja.. Per tokius urodus ir veluoju bei salu nes tenka laukti kito autobuso...
5G yra tiesiog tragedija, veluoja arba per anksti isvaziuoja, visas autobusas kratosi, netgi 1 krta manes neisleido, pastuksenau vairuotojui i langeli ir pasakiau, kad isleistu, jis i mane pasiziurejo ir nuvaziavo...

UAB "BALTICALL"
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Autolux
Automobilių, mikroautobusų, autobusų nuoma

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-301, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
TRUMPALAIKĖ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Neringoje, Pasvalyje, Raseiniuose, Šalčininkuose, Telšiuose, Utenoje, Anykščiuose, Jonavaje, Kelmėje, Kupiškyje, Plungėje, Rietave, Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Marijampolėje, Palangoje, Skuode, Šilalėje, Tauragėje, Visagine...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Smart projektai
Adresas: Geležinkelio g. 6-1, LT-02100 Vilnius.
Vestuvinių Smart automobilių nuoma Tai vienas gražiausių mūsų projektų. Automobiliai tinka vestuvėms, sužadėtumėms, mergvakariui, bernvakariui prekės ženko pristatymui ir paprastam renginiui, kai reikia atkreipti dėmesį ar praskaidrinti nuotaiką. Fotosesija su šiais automobiliais (ypač jaunavedžiams) pagražint bet...

Naujausios skraidyklės gebės į orą pakelti ir toną
Naujausios skraidyklės gebės į orą pakelti ir toną 05-28 14:54
Kinijos Šaansi provincija iki šiol buvo garsi tuo, kad čia prasidėjo Šilko kelias – senovinis prekybos tinklas. Netrukus ši provincija bus garsi ir dėl naujoviško krovinių gabenimo būdo.
Estija pirmauja pagal reklamos investicijas
Estija pirmauja pagal reklamos investicijas 05-28 14:52
Pernai Baltijos šalių reklamos rinka paaugo 2,9% ir sudarė 278,8 mln. Eur. Pagal bendrą apimtį Lietuvos reklamos rinka – didžiausia, tačiau lygindami vienam gyventojui tenkančią reklamos lėšų sumą...
Kaip pasakyti, kad klausytojas išgirstų pranešimą
Kaip pasakyti, kad klausytojas išgirstų pranešimą 05-28 09:45
Net ir milijono vertos idėjos gali praslysti pro ausis, nes jei jos nebus aiškiai suformuluotos, klausytojas jų nesupras ir neįsimins. Todėl komunikacijos specialistai pataria pasitelkti apgalvotą...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Symantec 29,61 -1,14%