Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

2017.07.26 autobuse 1G Nr.3009 valstybinis Nr HOL 251 apie 16.15 val. stotelėje "Trakų" norint išlipti pro prieš paskutines duris su vaiku, jos staiga užsidarė, vos spėjus atšokti ir tokiu būdu išvengus suspaudimo. Prasibrovus iki paskutinių dūrų, jos užsidarė nespėjus išlipti. Maigėme raudonus mygtukus, turintys pranešti vairotojui apie sustojimą, dėja jie neveikia visame autobuse, keleiviai bandė vairuotojo dėmesį atkreipti šuksniais. Pasiekus vairuotojo kabiną, ir išsakius pastabą, vairuotojas tik mostelėjo ranka, kaip į nereikšmingą įvykį. Buvome davežti iki stoties stotelės. Atgal užtrukome sugrįžti 20 min., vėlavome pas gydytoją konsultacijai. Neigiamos emocijos visai dienai.
Laba diena. Liepos 25diena. Šalčininku autobusai važiuojantys iš Rūdninku į Vilnių. Tūrėjo stotelėje būti 17:52 (kryžiškių)bet liūdininku deigimu jis ten buvk 17:30. Tai atsiprašau kokiu laiku mes turime būti jau stotelėse gal valanda prieš ? Kas per nesamones. Šlapti turima. O autobusai važinėja kaip tik sau nori. Atkreipkite kita karta į tai dėmesi. Nes kitaip tuo net ir į darba pradėsime vėluoti su tokiais jūsų "bajeriais".
Laba diena. Liepos 22 dieną, šeštadienį PRAMOGŲ ARENOS stotelėje link Santariškių su vaiku ir dviračiais laukėme VELOBUSO, kuris turėjo atvykti 21.38val. Šiuo laiku atvažiavo 1G, tačiau JOKS ne VELOBUSAS, - tai buvo senas autobusas, ne žemagrindis. Maža to ant durų užklijuoti lipdukai, kad su dviračiais lipti draudžiama. Likome nesupratę su 7-mečiu vaiku, kaip elgtis - ar lipti, ar ne, jei taip, tai kokiu būdu įveikti tą įlipimą?...Praradome laiko, todėl teko grįžti ŽALIŲJŲ EŽERŲ gatvės mišku TAMSOJE. Tarp kitko, iš paskos važiavo 50 autobusas, - žemagrindis, tuščias. Kultūringai paklausus vairuotojo, ar galėtume su vaiku įlipti, gavau atsakymą žmogaus, kuris labiau priminė SUŽVĖRĖJUSIĄ BŪTYBĘ. Jei jau nesilaikote grafike nurodytos informacijos, tai gal bent žmogiškai vairuotojai tegul žiūri... Su pagarba Lina.
Aš nesuprantu, kodėl nei viename viešajame autobuse vasaros metu nėra įjungtas kondicionierius?! Ar jūs norite, kad žmonės padustu autobusuose?
Visų pirma, suprantu, kad troleibusų bei autobusų vairuotojai pavargsta visą dieną nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro važinėti tais pačiais maršrutais už minimalų užmokestį. Tačiau vakar 18:23 įlipau į 7 autobusą Verkių st. Iš pradžių viskas buvo gerai, kelionė buvo patogi. Tačiau nuo Siesikų st. vairuotojas (ar vairuotoja, dabar nepasakysiu, nes nemačiau) pradėjo greit važiuot, prieš perėjas staigiai stabdydavo (kartais net stabdydavo taip, kad stovintys žmonės virsdavo vieni ant kitų).
Sveiki, siandien 2017-07-17, apie 17:18 vaziavau is pramogu arenos st. link stoties su 53 autobusu. Labai gaila, kad nespejau uzfiksuoti autobuso nr. Bet manau, kad pagal sia informacija, kuria turiu, galima atsekti koks buvo vairuotojas. Esu busimama mama, laukiuosi vaikelio. Labai noriu padekoti vairuotojui, kuris parode savo supratima mano atzvilgiu ir paprase vieno keleivio uzleisti man vieta. Buvo siek tiek nejaulu, taciau be galo malonu. Visa kelione buvo sauni, neskubejo, vaziavo tvarkingai. Labai tikiuosi, kad mano padeka pasieks pati vairuotoja. Dar karta - aciu Jums! :)) Daugiau tokiu nuostabiu zmoniu kaip Jus :)
Laba diena. Siandien 2017.07.16 apie 20 valanda. Vaziavome su seima namo 2g. (717) (stotis-santariskes) vairuotojas taip staigei stabde autobusa kad net mano vyras susitrenke, o as vos su vaiku ant ranku vos nesitrenkem i priekine sedine. Nesuprantu kas tam vairuotojui isvis teises isdave? Visa kelia taip vaziavom... Ziauru...
53 autobusas, moteris vairuotoja rėkė per visa autobusa ir keikėsi rusiskai. 4013 kodas autobuso.
Šį rytą (07.14) Licėjaus stotelėje (link Akropolio) 55 autobusas, kuris kaip visuomet vėlavo (pagal grafiką laikas 6:24) nesustojo stotelėje, kadangi matyt jam buvo niekad laukti kol nuvažiuos kiti du autobusai kurie tuo metu buvo prie stotelės. Privažiavęs prie jų jis trumpam sustojo, aš jau apsidžiaugusi, kad pagaliau atvyko ejau link jo (nors durų jis neatidarė, kadangi buvo sustojęs perėjoje) kai staigiai jis sujudejo į antrą juostą, dar turėjau mintį, kad nori apvažiuoti du stovičius autobusus iš priekio. Tačiau pamačiusi, kad jis sau kuo puikiausiai paspaudės "gazą" skrieja toliau supratau, kad paskutinė viltis, įlipti į jį ir spėti į darbą dingo. Esu labai nepatenkinta tokiu vairuotojų požiūriu į savo darbą neskaitant to, kad jis nuolatos atvažiodavo vėliau grafiko tai dar ir nesustoja stotelėse, dėl ko kiti žmonės vėluoja į darbus.
sveiki, siandiena.nuo 19 iki.19.45 Čiurlionio stoteleje laukiau 73 autobuso, po darbo važiuoju i Justiniskes. Noriu paklausti, nuo kada 73 autobusas prades vaziuoti pagal grafika arba.sudarykite siam marsrutui laisva grafika, kada nori ir kada gali. Truksta jau zodziu, vakar vakare 19.06 Ciurlionio stoteleje.irgi autobuso nebuvo. Tai i darba neatvyksta kas, autobusas ar vairuotojas..Pasinauduoti 73 nepavyksta po darbo. Tai.galiu rasyti apie 73 marsruta kasdien. Imkites priemoniu ir sudarykite salygas grizti namo.
Paulius 2017-07-08 13:47:40
Liepos 8 d. 13:31 24 autobusas neatvyko stotelėje sėdėjau jau nuo 13:20 ačiū, kad jūsų dėka tenka vėluoti į darbą... ne pirmas kartas...
Patikslinu vingio parko stotelė link fabijoniškių
Birželio 23 diena, 2017 metai. 1 troleibusas, važiuojantis link pasakų parko, Laisvės stotelė, laikas: 18:00. Numeriai BNA 713.
Vairuotojas pradėjo labai garsiai keikti rusiškais keiksmažodžiais priešais važiuojantį, vos avarijos nesukėlusį vairuotoją. Toks įspūdis, kad troleibuso vairuotojas stengėsi taip garsiai rėkti, kad išgirstų tas, kuris sėdėjo už mašinos vairo. Nors troleibuse buvo mažai keleivių, tačiau visi girdėjome, buvo nemalonu.
06-19 16:30-17:30 neatvyko nei vienas 2nr troleibusas. Per ta laika spejo isvykti 5G, 4G, 19 po keturis, penkis kartus. Nebuvo nei pranesta, nei ispeta, o brangaus laiko sugaista daugiau nei 40min. Tai ačiū VVT, gal kitą kartą greičiau pėščiom nueisiu nei autobusu.
Šiandien ryte (birželio 14 diena) autobusas Skaidiskes-nemezis-stotis turejo ateiti i Skaidiskiu stotele 7:35, o atėjo 7:32!! Ir net nepalauke manęs, nors matė jog bėgau!! Tiesiog takus sau nuvažiavo anksciau triom minutėm!! Ir tai galima sakyti pirma stotele!! Ir dar anksciau atėjo!! Kas man kompensuos dabar žala jog i darbą beveik valandai pavėlavau per vairuotojo kaltę??
Autobusas numeris 2684, maršruto numeris 16. Laikas 20:13 iš stoties. Vairuotojas - nesugeba atidaryti priekinių durų įlipančiam žmogui, nepriima pinigų 10€, ką tik išimtų iš bankomato! Nes jis ne pinigų ekspertas! Žinant, kad vairuotojai gali neturėti grąžos dar ėjau ir 3 vietose stotyje prašiau pasmulkinti - niekas neturi.. kaip elgtis keleiviui???
Mano klausimas, KAM REIKALINGI TVARKARASCIAI JEIGU AUTOBUSAI VAZIUOJA KADA NORI? ziema veluoja 20 min., vasara anksciau vaziuoja.Neturetu autobuso vairuotojas pastoveti stotelej, jei atvyko 10-2 min anksciau? Jeigu 52 ir 87 turetu vaziuoti bent keliu minuciu skirtumu (vieninteliai autobusai Pavilioniu st.), tai pastaruoju metu draugiskai atvaziuoja ir isvaziuoja kartu, o kitas autobusas uz 25 min.Smagu, kai dirba tokie " atsakingi" zmones.
Retorinis klausimas- kam reikalingos stotelės? 30 maršruto autobuso vairuotojas tikriausiai bus blogai supratęs savo darbo esmę: jo reikalas ne vien nuvažiuoti nuo pirmos iki paskutinės stotelės, tačiau turėtų ir sustoti tarp A ir Z taškų esančiose stotelėse. Važiuojant nuo piliakalnio st. iki smalinės st. vairuotojas nesustojo nei pilaitės st., nei smalinės st., kurioje ir reikėjo išlipti. Į mygtuką "stop"-jokios reakcijos, todėl teko eiti vieną stotelę atgal, kadangi vairuotojas malonėjo sustoti tik įsruties st.. Važiuojant atgal, pasitaikė tas pats vairuotojas, kuris, matyt, stoja šachmatų tvarka ir smailės stotelėje visgi sustojo. Pilaitės st. vėl praleido. Ar VVT kreipia demėsį į tokios rūšies skundus? Matyt ne, nes ir neretas 63 maršruto autobuso vairuotojas nesustoja reikiamose stotelėse. Aš visada sumoku už viešojo transporto paslaugą, todėl tikrai norėtųsi važiuoti ramiai, o ne spėlioti, teks pasivaikščioti, ar vairuotojas malonės sustoti.
Esu pasipiktinusi 34 autobuso VISAIS vairuotojais. Nesuprantu, kodel jie vazineja savo sugalvotu grafiku. visada veluoja arba atvaziuoja anksciau kone 20 min. Jau ne pirma karta per ju toki poziuri i savo pareigas veluoju i savo darbo vieta. sutvarkykit sita betvarke. kiek galima
Šiandien teko važiuoti 50 maršruto autobusu Antakalnis - Bajorai. Klinikų stotelėje laukiau su kūdikiu vežime žemagrindžio autobuso vien tam, kad galėčiau įkelti vežimą. Sulaukiau. Bet sulaukiau ir to, kad autobuso vairuotojas sustabdė autobusą kokį apie pusę metro gal net daugiau nuo šaligatvio pakraščio, ko pasekoje teko vežimą įsinešti į autobusą rankomis, o tas nėra lengva, kaip manau ir dauguma tą supranta. Na gerai galvoju, tebūnie, kadangi vairuotojas kalbėjo telefonu ar laisvų rankų įranga naudojo to nepastebėjau, pagalvojau, kad galbūt manęs su vežimu nepastebėjo. Išlipti reikėjo J.Kazlausko stotelėje, truputį anksčiau pajudėjau link durų nes išlipančių žmonių nesimatė, bet situacija atsidarius autobuso durims labai identiška, teko vėl rankomis išsinešti jį. Nors manau, kad vairuotojas tikrai šįkart mane su vaiku turėjo pastebėti. Nemoralizuoju, tebūnie, kaip buvo, esu sveika, jauna mama, pasikilojau ir tiek. Tik mintyse, ką tokioje situacijoje darytų neįgalusis sėdintis vežimėlyje, asmuo su ramentais ar teisiog žmogus, kuriam sunkiau judėti, senyvo amžiaus asmenys. Galbūt vairuotojas būtų toks draugiškas ir išlipęs įkeltų savo rankomis?! Jei jau dirbate tokį darbą, vairuojate autobusą pritaikyta būtent neįgaliesiems, mamos su vežimais, atlikite tai, kaip ir reikia pagal taisykles, gerbiamas vairuotojas, kuris šiandien vairavote autobusą HBV 517 10.08 maršrutu (Antakalnio žiedas).
29 maršruto autobusų vairuotojai arba akli ir kurti, arba jų maršrutas jų nedomina. O kam? Kai turi galią ignoruoti žmones stovinčius stotelėje ir net besivejančius patį autobusą. O jei dar tas žmogus pavėluos į egzaminą, svarbų susitikimą, tai dar +bonus taškai.
Šiandien #11 autobusas, o tiksliau tai mikriukas, subačiaus stotelėj neleido įlipti, nes buvo pilnas. Kaip ir visada pilnas. Nes važiuoja pora kartų į valandą. Kodėl mes mokame tokius pinigus, jeigu negalime tuo viešuoju pasinaudoti? Visi planuojame savo laiką, ir vairuotojo pasakymas "PALAUK KITO" taip nepykdytų, jeigu 11 važiuotų dažniau!!!! Reziumė - sugadinta nuotaika ir vėlavimas į darbą. Problema labai paprastai būtų išspręsta, arba taikyti didesnį autobusą arba bent jau 1-2 k./ h važiuoti dažniau. Darykit ką nors.
78 autobusas ne visada sustoja sustojimo vietoje.Jau kelinta karta ne islaipino vaiko sustojime Pirmieji Pagiriai nes tiesiog jo ne pamate prie duru.Vaikas turi po to grizti namo keliu kur nera saligatviu ir greitai vaziuoja automobiliai nes vairuotojas sustojo tik sekanciam sustojime.
43 autobusas, kuris Atžalyno stotelėje link centro turi būti 6.55 eilinį kartą vėluoja. Prieš tai dvi savaites atėjus į stotelę net nesulaukdavome šio autobuso. Galima suprasti vieną kartą, tačiau kai tokia situacija kartojasi nuolat jau darosi pikta. Žmonės važiuoja į darbus ir dėl jūsų klaidų vėluoja. Susitvarkykit su transporto priemonėmis arba su darbuotojais, nes jūs privalote atvažiuoti laiku.
Laba diena. 2017 05 18, apie 17:00 važiuojant Pylimo g. pakraščiu dvirate transporto priemone (ties Všį Centro poliklinika) buvau taranuota greitojo autobuso 1G, valstybiniai numeriai: ERT 142. Šio incidento metu vos išvengiau prispaudimo prie dešinėje pusėje priparkuoto automobilio. Autobuso vairuotojas buvo vidutinio amžiaus, agresyviai nusiteikęs, galbūt, neblaivus. Norėčiau, kad atkreiptumėte dėmesį į šį skundą ir imtumėtės atitinkamų priemonių, kad tokie incidentai nesikartotų.
Sveiki, skusiuosi dėl 74 maršruto autobuso, važiuojančiu nuo stoties, baigėsi kantrybė!!!Baziljonų st.jis turi būti 17.09, bet aš į jį beveik niekada nespėju, nes dažniausiai 17.03-17.05 jau būna išvažiavęs.Šiandien išvažiavo 17.05!Tik antra stotelė, o tokie neatitikimai, kam reikalingi tie grafikai tada?Anksčiau viskas buvo tvarkoje, punktualiai, o po praeito vasaros sezono laiko (17.06) taip ir liko......
10 marsruto troleibusas i Naujininkus ziauriai veluoja ir 5 marsruto autobusas i Pasilus.Kartais jo net nebuna, del ko darbe reikia rasyt pasiaiskinimus jog pavelavau.
labas vakaras geguzes 10d. 17 marsruto autobusas turejes atvykti i silo sustojima 5 val.12min vargais negalais atvyko veluodamas 5val 30min.Taciau kelione truko musu neilgai tik iki karaciunu stoteles tenai vairuotojas pasake kad toliau keliones testi negali nes sugedo.Buvo paaiskinta kad turim laukti kito autobuso kuris bus po valandos.siuo marsrutu i darba vyksta daug zmoniu kurie darba pradeda 6-val.Nejaugi negalima i toki marsruta siusti autobusa techniskai tvarkinga ir aplamai kur ziuri mechanikas atsakingas isleisdamas tokias transporto priemones i reisus.Jus pastoviai aiskinat kad autobusu parkas atsinaujina taciau tokie autobusai kartais vaziuoja kad net baisu.Labai noretume kad butu atsizvelgta su pagarba Vida
Siandien atejau i azuolo stotele lazdinuose laukiau 7 autobuso jis turejo atvaziuoti 11:14 laukiau iki 11:30 jo nebuvo nuejau i kita stotele kur vaziuoja 2G jis turejo atvaziuoti 11:37 bet ir jis labai smatkiai velavo.
Beveik laiku autobusai neatvaziuoja o per juos i darba veluojame ?!!!!
68 autobusas stoteleje vandenvala 2017-05-04 16:41 neatvažiavo.
Atsiliepimus prasome teikti ir rasyti www.vilniausviesasistransportas.lt nes niekas cia ju neskaito is administracijos!
Keleivė 2017-03-04 07:12:40
2017.03.04 Šeštadienio rytas 6.55 atažiuoja 1G į santariškų stotelę įjungia avarinę ir eina pirkti kavutes, kai kiti stovi ir laukia.... Šaunu ! O po to vėluoja 5 min ir nespėji į jokį autobusą. Bent jau vairuotojas pagerė kavos, gal jam lengviau pasidarė
Beje važiuoja lyg veždamas bulvių maišus o ne žmonės...
Žiaurūs jūs, keleiviai
Vairuotojas, sėdėdamas autobuse Nr. 53 prie autobusų stoties atidarytomis durimis išvarė įlipusius keleivius, nepaaiškinęs, jog autobusas stovi ne jam skirtoje stotelėje. Keleiviams nebuvo pateikta informacija, kad tinkama stotelė yra už 10m į kairę. Ačiū už malonų bėgimą paskui autobusą bandant suprasti, kur jis ketina leisti mums įlipti
Sveiki vaziavau 43 po 19:10 nepamenu st ne tai kad velavo bet dar ta k***a sugebejo kava pirkt
Balandžio 20d. neatvyko į stotelę Šiaurės miestelis laiku 16:19. 21 troleibusas.stotelėje stovėjau nuo 16:05 iki 16:31.
Sveiki, norejau pasiskusti. Vakar ivyko tokia nemaloni situacija Vilniaus raj. Juodsiliu km. Vakar su vyru ir vaiku laukem 82autobuso, norejome vaziuoti i miesta 14:49, autobusas velavo 20min. Susirinko daug zmoniu, nusprendem eiti i kita stotele, nors zmones jau kitoje lauke kito autobuso, ir mes pamatem, kad jau vaziuoja musu paveluotas autobusas, ir zmones bego ir vel i musu stotele, kad spetu. Mes uzejom i autobusa, priejau prie vairotojo ir paprasiau palaukti senyvo amziaus mociutes, kuri jau buvo prie pat autobuso, taciau vairotojas atsake, kad nieko nelauks, nes jau pavelavo ir taip 20min. Uzdare pries nosi seneliai durys, visi kas buvo autobuse pradejo prasyti, kad ileistu senute. As viska suprantu, kad gali veluoti autobusas, bet pats vairuotojas elgesi negraziai, pries nosi uzdarydamas durys, dar mane izeidinejas, kad neva reikia greiciau eiti ir pan, ir visokiais negraziais zodziais. Noreciau, kad issiaiskintumet del sito ivykio, as viska suprantu del velavimo, bet buti tokiu chamu! Tai atsiprasau! Siunciu foto autobuso su nr.
Pokalbio pabaiga
Parašyk žinutę...
Šiandien autobusas 5G (Nr. 584) maršrutas Pašilaičiai-Sauletėkis, stotelė Kareivių 15:40 norėjus ilipti neįgaliam žmogui su vežimeliu į autobusą pyktai pareiškė, kad tam skirtas 'kalniukas', kad įvažiuoti žmogui, yra šiuo metu sulaužytas. Žmogų padejo įlaipinti keleiviai, o išlipant neįgalusis pats atidarė tą kalniuką ir nebuvo jis, kaip sakė vairuotojas, sulaužytas. Prašome atkreipti į tai dėmesį ir vairuotojui suteikti pastabą, nes ne pirma tokia matoma situacija

panašu, kad vairuotojai nebemoka naudotis transporto priemonių durų mechanizmu - įlipant keleiviams uždaro duris, taip suspausdami žmones tarpdury ar sugadindami jų asm. daiktus. Šiandien, jau antrą kartą per savaitę, buvau to auka. Tai įvyko apie 18:24 "Pramogų arena" stotelėje link Žirmūnų, lipant į 6 troleibusą valst.nr.: BNA:708, vairavo vyras. Situacija: privažiuoja troleibusas, atsidaro durys, išlipa žmonės, tada pradedu lipti aš į troleibusą ir staiga mane su daiktais priveria durys! Tai kaip jūsų vairuotojai elgiasi su keleiviais? Kaip keleiviams tokiu atveju elgtis? Išlipa keleviai, tada užsidaro durys, vėl atsidaro ir tik tuomet keleiviai gali įlipti?! Esu pasipiktinusi jūsų darbu, nes tai įvyksta vis dažniau. Taip pat vis dažniau pasitaiko atvejų, kuomet pavojingai, nesaugiai vairuoja. Nepagarba keleiviams! Atsinaujinkite kolektyvą ir tuo pačiu susitaisykite transporto priemonių mechanizmu. Absurdas!
53autobuso vairuotojas (nr:141) atsipūtes važinėja, į veidrodėlius vpašė nežiūri, žmonem palei nosi uždarinėja duris kol nuo tauragnu davažiavau iki stototies jis dvejose stotelėse neileido visų žmonių.
Labas rytas. Darbo dienomis kasdien važiuoju maršrutu Taikos st. (Justiniškės) - Savanoriu pr. st. Iki spaudos rūmų važiuoju su 7 autobusu, jis atvažiuoja beveik laiku visada. Tačiau 2g autobusas spudos rūmų stotelėje dažnai atvažiuoja per anksti, 2-3 min, o kartais vėluoja ir daugiau minučių. Šiandien 7 troleibuse stovėdama prie šviesoforo įvažiuojant i Laisvės pr. pastebėjau nuvažiuojanti 2g autobusą, užfiksavau laiką - 7.59, jis buvo pustuštis. Teko laukti kito, kuris kaip rodė švieslentė - už 9min. To pasekoje vėlavau į darbą. Beje, sekantis autobusas buvo sausakimšas, žmonės tiesiog grūste grūdo vieni kitus norėdami įlipti... Matyt ne man vienai autobusas nuvažiavo po nosimi :)
Troleibuso, kurio nr. 1618, vairuotoja, man įlipant, uždarydama priekines duris prispaudė du kartus, nors pro vidurines ir galines niekas nelipo, jų neuždarinėjo. Perkant bilietą, nepasisveikino.
864825196
Gediminas
Labas vakaras, norėčiau pranešti dėl įvykio nutikusio 2017.03.26 apie 19:20, 49 autobuse, maršrutu ateities g- bukčiai, kurio valstybinis numeris HBV 522, atobuso numeris 960. Ryto stotelėje vyrsnio amžiaus vyriškiui nukritus po atobuso ratais vairuotoja uždarė duris.Žmonės esantis atobuse ėmė šaukti, kad ji duris atidarytu, tačiau ji kategoriškai atsisakė tai padaryti ir norėjo važiuoti toliau. Ji teigė, kad pats kaltas ir jei jis nori tegu pats atsistoja ir duris atsidaro. Po didžiulio ginčo, vos ne vos, ji sutiko tai padaryti. Žmogus krisdamas atsitrenkė į autobusą ir smarkiai susitrenkė nosį (iš jos ėmė bėgti kraujas). Likau labai nusivylusi dėl tokio vairuotojos abėjingumo ir šaltakraujiškumo. Norėčiau, kad į tai atsižvelgtumėte ir duotmėte vairuotjai įspėjimą. Ačiū, gero vakaro.
Kodėl neatvažiavo 32 maršruto autobusas į Sietyno st. 17.08? Vaikas stovi jau 50 min : (stotelėje, sušals ir susirgs per jus. Tvarkaraštis yra baisus: autobusas važiuoja 2 kart per valandą, kaip mažam vaikui patekti namo? Virš valandos laiko negali atvažiuoti namo iš Lazdynų! Galima pagalvoti, jog givename kitame šalies pakraštyje : (
Dar kartą labas rytas, patikslinu, kad 61 maršruto autobusiukas rytais nesustoja Liepkalnio stotelej 7.25 laiku, nors tvarkarastyje parodyta, kad jis turėtų stoti.
Gerda 2017-03-22 07:42:44
Labas rytas, nors maršrutų tvarkarastyje įtrauktas 61autobuso sustojimas, bet jis niekada nestoja 7.25, siųskite tokiu metu didesnį autobusą, kad galima būtų pasiekti tikslą.L.ačiū už supratimą.
Vista tu, gal bent parasyk apie kokia stotele kalbi, nes pasakei, kad nieko nepasakei. Cia is tos operos "mane uzpuole, gelbekit". O nei kur nei ka nieko neaisku.
Sveiki. Aš rašau dėl trijų dalykų: 1) nepatogūs autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai 2) troleibusų vairuotojų važiavimo ypatumai 3) trafi programėlės veikimas. Dėl viešojo transporto tvarkaraščių: ar galėtumėte padaryti taip, kad transportas dažniau važinėtų? Nes kartais, kai blogas oras žmogus stovi ir laukia savo autobuso ar troleibuso 10-15 minučių ir šąla. Po to peršąla, guli namuose porą savaičių su temperatūra. Per tas 10-15 minučių stotelėje susirenka tiek žmonių, kad kartais į tą reikalingą autobusą įlipti beveik neįmanoma, nes jis perpildytas. Ir ką, po to reikia laukti dar tiek pat laiko, kad atvažiuotų jau kitas, pustuštis transportas... nesąmonė. Dabar dėl troleibusų vairuotojų važiavimo ypatumų: kas jiems išduoda leidimus vežti žmones? Toks jausmas, kad daiktus veža, o ne žmones. Taisyklėse nurodyta, kad keleivis privalo išlipti tik tada, kai transportas pilnai sustojo. Jūs matot, ką troleibusų vairuotojai išdarinėja? Jie dar nespėjo troleibuso sustabdyt, o jau atidaro dureles ir žmonės vos ne iššoka iš tų troleibusų. Ir čia vos ne kiekvieno troleibuso vairuotojas taip daro. Retai kada troleibuso vairuotojas yra normalus. Koks čia saugumas? Ar jie ne tokie pat profesionalai, kaip autobusų vairuotojai? Juk ir tie, ir tie veža žmones. Aišku, tarp autobusų vairuotojų irgi pasitaiko ne visai sveiko proto vairuotojų. Bet man važiuojant autobusu niekada nebuvo taip, kad vairuotojas atidaro dureles dar nesustojęs stotelėje. Nes atobusų vairuotojus pastoviai baudžia, o troleibusu - ne. Taigi, VVT, jeigu jūs skaitot atsiliepimus rekvizituose (nes kažkas parašė, kad administracija iš VVT čia neskaito atsiliepimų), darykit ką nors su troleibusų vairuotojais. Sprendžiant iš komentarų, ne vienai man užkliuna jų toks keistas elgesys kelyje. Nesaugu tiesiog važiuoti troleibusais kur nors. Ir paskutinis dalykas - TRAFI viešojo transporto programėlė. Vis dažniau ji strigsta. Kartais net neparodo realaus laiko, kada atvažiuoja transportas. Arba neparodo, kurioje vietoje tas reikalingas transportas yra. Tai gal galima ir tai pataisyti? Tai va, žinau, kad ilgas komentaras, bet prisikaupė dėl to transporto. Tikiuosi situacija pasitaisys. Nes žiūriu, ne man vienai nepatinka, kaip yra sudaryti grafikai ir ne man vienai užkliūna troleibusų vairuotojų neadekvatus elgesys kelyje ir taisyklių nepaisymas.
2017-03-16 27 autobusas link kalvariju ne atvyko, turejo buti prie Alberto Kojelavicius stoteles 08:19, taip ir nesulaukiau
Siandiena ir ne tik, nesulaukiu autobusu.Kam rasote tvarkarastyje keleta laiku jei faktiskai vaziuoja tik vienas.?
Vat ir musu nepriklausomybe, su sventem visus siandiena susalusiuos bitenu stoteleje!

UAB "BALTICALL"
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Autolux
Automobilių, mikroautobusų, autobusų nuoma

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-301, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
TRUMPALAIKĖ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Neringoje, Pasvalyje, Raseiniuose, Šalčininkuose, Telšiuose, Utenoje, Anykščiuose, Jonavaje, Kelmėje, Kupiškyje, Plungėje, Rietave, Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Marijampolėje, Palangoje, Skuode, Šilalėje, Tauragėje, Visagine...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Smart projektai
Adresas: Geležinkelio g. 6-1, LT-02100 Vilnius.
Vestuvinių Smart automobilių nuoma Tai vienas gražiausių mūsų projektų. Automobiliai tinka vestuvėms, sužadėtumėms, mergvakariui, bernvakariui prekės ženko pristatymui ir paprastam renginiui, kai reikia atkreipti dėmesį ar praskaidrinti nuotaiką. Fotosesija su šiais automobiliais (ypač jaunavedžiams) pagražint bet...

Bręsta dar didesnis "Dyzelgeitas" Europoje: ar pirkėjai Lietuvoje gali tikėtis kompensacijų? 07-29 13:57
Praėjusį savaitgalį Vokietijos dienraštis "Der Spiegel" paskelbė, kad Europos Komisija (EK) pradėjo tyrimą dėl galimo automobilių gamintojų "Volkswagen" (VW) (kuri taip pat valdo bendroves...
Prezidentės iniciatyva šimtai vaikų pirmą kartą pamatė jūrą
Prezidentės iniciatyva šimtai vaikų pirmą kartą pamatė jūrą 07-29 13:38
Prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštadienį lankėsi Palangoje, kur susitiko su iš visos šalies į vasaros stovyklą suvažiavusiais vaikais. Tarp jų buvo ir apie 500 vaikų, iš sunkiai besiverčiančių...
Uosto gilintuvas kliudė Karinių jūrų pajėgų laivą
Uosto gilintuvas kliudė Karinių jūrų pajėgų laivą 07-29 12:54
Klaipėdos uosto akvatorijoje prie Karo laivų flotilės uosto gilintuvas "Sunland" plaukdamas pro šalį kliudė ir apgadino Karinių jūrų pajėgų laivą "Sėlis".

Kuris mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Chevron 108,12 +1,89%