Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Austė 2017-09-14 08:54:01
Ar galite paaiškinti pagal kokį grafiką važinėja 46 autobusas rytais (~ 8h.), link pašilaičių pusės. Rygos stotelėj turi būti 8:12h, vėluoja kiekvieną dieną ~15min. Prašau sutvarkyti šį reikalą, nes bus kreiptasis į kitas įstaigas. Kodėl žmonės turi vėluoti į darbą, ir kiekviena dieną tikėtis, kad jis atvažiuos laiku...
Gerb. Aiste,

Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.
Patikrinome 46 maršruto autobuso judėjimo laiką nuo 09.11 iki 09.14 dienos laike ~8h link Rygos stotelės nuo Centro. Deja, bet vėlavimai net apie 15 min. susidaro dėl rytinės spūsties ypač atliekant posūkį į kairę iš Kalvarijų g. į Konstitucijos prospektą.
Jei per rugsėjo mėnesį situacija nesikeis, reikės svarstyti maršrutų tvarkaraščio koregavimo laiką atsižvelgiant į nuolatines spūstis.

Ačiū.
siandien as nescia vaziavau su kudikiu i poliklinika. laukem 3G autobuso Gedvydziu st. turejo buti 8:48val bet neatvaziavo.atvaziavo 8:57val. autobusas raudonos spalvos nr 4026. vos spejau ilipti pro duris su vezimeliu.nedaug betruko ir butu suspaudes manes su durimis.taip skubejo uzdaryt duris.vezimelio ratus uzfiksavau, bet vairuotojas tokiu greiciu leke arba taip taip stipriai stabde, kad vezimelis judejo i visas puses. negalejau net jo nulaikyti. vairuotojas atrodo ne zmones o malkas veza.o ka besakyti kaip issaugoti vezimelyje sedinti kudiki kad neiskristu ir paciai save apsaugoti kad besilaukdama vaikelio save apsaugociau. turejom islipti Igno Seiniaus st. bet vairuotojas net nestabtelejo.praleke stotele didele greiciu, nors ir spaudziau mygtuka daug kartu kad atidarytu duris, bet net nesuregavo. islipom Seskines poliklinikos st. aciu Dievui bent kad sveiki.
87 autobusas.
7.26 turejo tik but Perkunu st. O is stoteles isvaziavo 7.24. Del ko pavelavau i darba nes nespejau i autobusa. Laukiant kito autobuso atvaziavo ne 8.02 o 8.09. Yra nuotrauka. patvirtinanti tvarkarascio laika ir kada atvazioja autobusas...
Jau ne pirma karta tokia nesamone darosi su 87 autobusu...
Austė 2017-09-14 08:54:01
Sutinku, pritariu ir patariu iškart kreiptis į teismą, kad įpareigotų įmonę "Susisiekimo paslaugos" galiausiai perdaryti viešojo transporto eismo tvarkaraščius. Ir dar klausimas: kas pagaliau atsakys už sąmoningą žmonių klaidinimą, kiek tai gali tęstis..? Minėtos įmonės veikėjai patys puikiai supranta, kad piko valandomis visi autobusai ir troleibusai vėluoja 15-20 min, tačiau eismo tvarkaraščių nekeičia... Pasėkmės: keleiviai suklaidinti, pyksta ant vairuotojų, rašo skundus; vairuotojai vėluoja, pastoviai streso būsenoj (kiek dėl to atsitinka eismo įvykių - niekas tikriausiai neskaičiavo), yra priversti suktis be pertraukų, skuba, pažeidinėja taisykles, privalo aukoti savo pietų pertraukas, žodžiu toks "bardakas"... ir niekas nieko neketina keisti...
Labas vakaras. Kas per nesamone su 40 altobusu, turejo buti is Fabijoniskio ziedo 22.07h o atvaziavo 22.22h altobusas Nr. 9307 iseina kad velavo 15min.ir tieko laukt net 20min jo. Priejus prie vairuoto paklausiau kodel veluoja ir jis man atsake, kad neveluoja laiku atvaziavo.... Tai kaip cia vadinasi? Per si vairuotoja pavelavau i kita savo altobusa paskutini ir tenka kitu budu namo gristi is darbo. Tai dabar altobusai vazineja kaip nori vadinasi taip??? Kas per bardakas? Galit paiskinti?
Jau tikrai atsibodo veluojantis transportas! 75 autobusas niekada neatvažiuoja laiku, veluoja po 10-15min pagrinde rytais, vakarais atvažiuoja 4min anksčiau.. ryte suprantama kamščiai, bet laikas jau sutvarkyti šį reikala, kiekviena ryta reik stovet ir galvot ar nepaveluosiu i darba. Jokios tvarkos, mokam už transporta be tikslo. Jau tikrai igriso, skundus visur rašysiu.
Galves stoteleje 14:19 neatvaziavo 8 autobusas Vaidotu link. Sekantis turejo buti 15:26 ir tas velavo 15 minuciu.
Neatvaziavo 8 autobusas Galves st. 14:19 val. Vaidotu link
21 troleibusas Šiaurės miestelio stotelėje turėjo būti 17:04, o atvyko 17:30. Sakyčiau skatinimas naudotis viešuoju transportu neveikia, nes greičiau būčiau nuėjusi pėstute ar nuvažiavus mašina.
Šįryt, 8-8:27 važiavau į darbą 9-o maršruto troleibusu. Kilo nostalgiški vaikystės prisiminimai tarsi dardėčiau arkliu kinkytu mediniu vežimu per akmenis - riedant per kanalizacijos dangčius keleivius net išsviesdavo į orą.. Vaikams, aišku, buvo smagu kaip nemokami atrakcionai, bet žmogus su, pavyzdžiui, šlapimo nelaikymu, per tokią kelionę gali ir apsisisioti... Jei viešasis transportas išleidžia į įprastinį maršrutą tokią transporto priemonę, tai gal galėtumėt pažymėti ją specialiais lipdukais? Pavyzdžiui, "Velnio ratai" arba "Linksmieji kalneliai" :)
Kiekviena ryta, 30 autobusas, kuris turi buti zalgirio stoteleje 7:56 arba neatvaziuoja isvis, arba veluoja 10min. Isimikit ta marsruta, jeigu niekada nebuna to autobuso.
Ką tik 15:28, 30 numerio autobusas Pilaitės kryptimi net nestojo Nacionalinės galerijos stotelėj. Taip ir likau laukti..
Viska suprantu kada kamščiai ir dėl to autobusai veluoją. Bet kada eini į stotele iki autobuso lieka dar 5 minutes ir jis pravaziuoja su garso greičiu prieš pat nosį, o kito laukti apie 30 minučiu, tai tokiu dalyku as nesuprantu.
2017.09.08- 31 maršrutas turejo buti 18.51, link stoties.
Ir vėl šią savaitę 52 autobusas neatvyksta 17.57 jau 3 kartus??? Kas vyksta????
Kur kreiptis dėl šitos nesamonės??
Sveiki, noriu paklausti kodėl negalima pasitikėti viešuoju transportu? 11.37 dūkštų st. turėjo atvažiuoti 43 autobusas, jo nebuvo pavėlavau į svarbų susitikimą. Ir tai tik vienas iš daugelio atvejų!
Andrius 2017-09-04 19:14:09
Sveiki, vaziuoju troleibusu is stoties pasilaiciu link stoteleje prastovejau 20min ir tada atvaziavo 2troleibusai kurie vaziuoja ne I pasilaicius o I parka, tai po kiek laiko reikia laukt kad namo parsirast, tvarkykit tvarkarascius,
Kita problema mes mokam uz pravaziavima, o troleibuse atsisest neomanoma nes viskas teka, apsurdas
Laba diena, gerb. Andriau,

pagal 7 maršruto troleibuso tvarkaraštį vakare nuo 18:45 iki 19:26 val. troleibusas važiuoja veik kas 5 minutes. Kadangi nenurodėte daugiau konkrečios informacijos (kuri stotelė, tikslus laikas), tai galime daryti prielaidą, kad vėlavimas susidarė dėl galimos spūsties, ar eismo įvykio pakeliui iš stoties link Pašilaičių.
VVT Anonimus 2017-09-05 19:17:53
Savivaldybe daro grafikus tai kad reikia ten kreiptis, VVT nieko be ju negali spresti ir keisti.... O grafikus jie daro ka diena ka vakare po 2min i stotele ir neziuriu netgi kamsciai ne kamsciai.... del to buna ir po 30min velavimas bet jiems neidomu tai.... Vat taip ir gyvenam.... Darbotuoju truksta.... grafikai kosmosas.... nespeja vairuotojai pavalgyti kartais.... Transportas damustas..... Gal kadanors ir pasikeis situacija bet cia reikes ne vienu metu..... Aciu sakykit savivaldybei :)
Gerb. VVT Anonimus,

jei leisite, patikslinsiu infomaciją. Maršrutus, grafikus sudarinėja ne Vilniaus miesto savivaldybė tiesiogiai, o savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos". Jei turite konkrečių pastebėjimų dėl konkrečių maršrutų grafikų, visuomet galite juos išsakyti minėtai įmonei - į pastebėjimus reaguojama ir pasitvirtinus vykdomi aktualūs pakeitimai.
Andrius 2017-09-04 19:25:37
3 troleibusai I parka is stoties....7troleibusai jus sedyt dirbat ar tiesiog siltoj vietoj sedit, gal jau reikia keist darbuotojus pas jus ofise?
Gerb. Andriau,

Deja, bet pasitaiko dėl eismo sąlygų (spūstys, eismo įvykiai) užstringa vienu laiku keli troleibusai, ar autobusai. Dėl to stotelėse matote po kelis troleibusus vienu metu.
Alina 2017-09-02 08:17:21
Sveiki, vel prasidejo ta pati nesamone su 7 autobusu vel veluoja 2min. Turejo but 8.05 o atvazevo 8.07 stotele seskines kalvos, pakol nebuvo pakeite laiko i rudens tai visad atvaziuodavo laiku 8.04, autobuso kazkoks unikalus skaicius 773. Juokinga kar per nesamone juk sestadieni niera ryte kamsciu, kiek galima tyciotis is zmoniu, juk sestadieniais irgi zmones dirba...........
Laba diena, gerb. Alina,

Dėkojame už pastebėjimą. Vairuotojai įpareigoti būtinai laikytis numatyto važiavimo grafiko!
Marija 2017-09-05 17:34:48
52 autobusas nuolatos vėluoja 17.57 arba po 18.16 dažniausiai niekada neatvažiuoja. Šioje miesto dalyje yra įsikūrę daug ofisu, o maršrutas piko valandomis nuo rugsėjo 1 dienos nepakeistas, o nuostabiausia, kad išvis neatvažiuoja.
Gal pagaliau pradėsite laikykis patys savo nustatyto grafiko!
Patikslinsiu iš Tarandės pusės
Gal pagaliau pradėsite laikykis patys savo nustatyto grafiko!
VVT Anonimus 2017-09-04 22:17:44
Nera ir taip tu vairuotoju.... tai kad ta problema liks dar ilgai
Gal reiktu darbo grafikus keist o ne taip kaip dabar yra
Nera ir taip tu vairuotoju.... tai kad ta problema liks dar ilgai
2017-09-04 ~17.24val, 17 troleibusas iš žirmūnų žiedo. Nedavažiavus žirmūnų seniunijos stotelės, sankryžoje, kur vairuotojai buvo šalutinis kelias, vairuotoja pypseno priešais stovintiems vairuotojams, kad važiuotų ir keikė visais įmanomais rusiškais keiksmažodžiais, kalbėdama monologu per visą troleibusą. Troleibuso nr. 1111. Buvo juokinga ir gėda už kitą asmenį. Tikrai. Įsitikinkit, ar Jums reikalingi tokie vairuotojai.
Kodel pasikeitus eismo tvarkarasciui nuo 09.01 dienos suretintas 74 marsrutas. Po 17 val. vasara vaziavo kas 10 min., o dabar reikia laukti apie 25 min. Zmoniu padaugejo, arteja ziema, o stoti reikia laukti autobuso kazin kiek laiko. Ar tai normalu? Is stoties i Nauja Vilnia nera nei vieno greitojo maesruto ir dar si suretino
Siandien 9.29 vaziavau 19 troleibusu numeriu 1556.Troleibusas vaziavo labai letai tai nuo pasilaiciu ziedo iki panoramos teko vaziuoti 45 min!!!!Priezastys-visa ta laika vairuotija kalbejo telefonu.Manau jus perziuresite savo darbuotojus ir nekils gresmes visuomenei nes manau kad tai geriausia vieta plepeti telefonu.
Sekmadieni t.y., šiandien 19 troleibusas Pal. Jurgio Matulaicio bažnyčia stotelėje turėjo būti 8:40, netoli stotelės buvau, kai jis atvažiavo 8:37, aš greitai atbėgau ir jau stovėjau prie troleibuso, kai jo duris užsidarė. Vairuotojas ne tik neileido i troleibusą, bet ir išvažiavo 8:37. Šiandien tenka veluoti į darbą, nes vairuotojas kažkur labai skubėjo. Įdomu kur??
Technika prasta, mechanikai visiškai nieko nedirba, dar ir girtauja. Vairuotojai baudžiami už viską, net ir už blogą orą. Viršvalandžių per daug. Vairuotojai krenta be sąmonės prie vairo. Tada išmetami.
Ugnė 2017-08-30 11:23:46
7 troleibusas pastoviai iš stoties išvažiuoja anksčiau bent 2-3min. Važiuoju su traukiniu į darbą ir per tuos ankstesniu išvažiavimus vėluoju į darbą, nes tenka laukti sekančio troleibuso.
Gerb. Ugne,

Vairuotoja įpareigota griežtai laikytis numatyto važiavimo grafiko.
Atsiprašome dėl buvusių nepatogumų.
19 troleibuso vairuotojas minties stotelėje 20:35. Troleibuso nr. 1954 (jei tiksliai pamenu). Pravažiavo stotelę, neatidarė durų, atidarė jas tik pravažiavęs apie 20metrų nuo jos, man pradėjus bėgti link jo, duris uždarė ir nuvažiavo. Dabar turiu laukti kito...
Denis 2017-08-29 07:23:35
Sutvarkykite 87 autobuso grafika! Pastoviai arba veluoja arba per anskti atvaziuoja.. Siandien ryte vietoj 7:15 atvaziavo 7:11 ir net negalejo sustosti nors mate, kad judu i stotele... Toks jausmas, kad vairuotoju tarpe daug besmegeniu, kuriems nieko nerupi, jokio zmogiskumo..
Apgailestaujame dėl patirto nepatogumo. Patikrinsime informaciją ir minėto maršruto vairuotojai bus įspėti griežtai laikytis numatyto važiavimo grafiko!
Tomas VVT 2017-08-25 10:53:48
Gerb. Aurimai,

Esminė kontrolės pradžios fiksavimo tvarka yra:
Viešojo transporto priemonei įvažiuojant į stotelės įvažą, telefone suvedamas garažinis transporto priemonės numeris ir taip fiksuojamas kontrolės pradžios laikas. Po šio fiksuoto laiko aktyvuoti m.Ticket bilietai laikomi negaliojančiais, kadangi aktyvuoti būna po kontrolės pradžios, o bilieto aktyvavimas kontrolės metu pagal Keleivių ir bagažo vežimo Vilniaus mieste taisykles prilyginamas važiavimui be bilieto.
p. Tomai,

Aš tą suprantu, tačiau jei bilietas pažymėtas dar prieš įlipant į viešąjį transportą, IŠVYKIMO stotelėje?
Suprantu, kad gali būti sistemos "pertrūkimai", interneto problemos, serverio bėdos ir pan., tačiau kodėl už tai turi kentėti vartotojai? Sakyčiau kenkia programėlės kūrėjų ir tiesioginių tiekėjų įvaizdžiui, kadangi tikrai nesinori naudotis programėle, kuri yra su dideliais trūkumais.
Labiausiai patiko kontrolieriaus paaiškinimas: "Tai galbūt internetas nesujungė". Tai ar čia mano problemos?

Kad nebūtų vien skundai, pateikiu pasiūlymą:
Nors ir susiejama su serveriu ar internetu, galėtų būti fiksuojamas ir vietinis, lokalus bilieto "užfiksavimas", kad vartotojui netektų mokėti baudų dėl šlubuojančios sistemos - jums galbūt tik kurį laiką nesuveikė serveris, man tai yra papildomos išlaidos ir bauda už nusižengimą, kurio nepadariau..

Taip gaunasi, kad tenka būtinai nešiotis plastikinę kortelę, kuri šiuo atveju funcionalesnė, nes paslaugos tiekimo pertrūkimų nebūna? Ogi anaiptol, ne kartą teko pereiti visą autobusą pirmyn atgal ir nei vienas aparatas neužfiksavo kortelės..
Aurimas 2017-08-24 12:48:16
Aktyvintas m.Ticket bilietas stotelėje, kitoje stotelėje įlipo kontrolė - pateikiau bilietą tikrinimui, atsakė neva 'bilietas per vėlai pažymėtas'... Bilietas akivaizdžiai aktyvus, gavau baudą kaip už važiavimą be bilieto.. Štai ir prabangi kelionė už 8, 65 euro, tik vietoj limuzino girgždantis troleibusas.
Tiesiog nuostabiai teikiamos paslaugos, be žodžių. Norėtųsi, kad daugiau niekad netektų naudotis jūsų paslaugomis, tačiau labai liūdna, bet kitų alternatyvų nėra. Susitvarkykite m.Ticket programėlę, prieš ją siūlydami klientams.
Gerb. Aurimai,

Esminė kontrolės pradžios fiksavimo tvarka yra:
Autobusai vazineja kaip nori. 2017.08.22 7 autobusas su numeriu 523 kuris turejo but Salnos st. 9.19 atvaziavo tik 9.30 ir per ji pavelavau i darba. Labai smagu. Uz ka mes tokius pinigus turim moket uz pravaziavima jeigu autobusai net laiku atvaziuot negali?...
Agne 2017-08-17 17:59:28
Likau labai nustebinta. Šiandien, 17.48 h Dvarčionyse, prie žiedo, kur autobusai apsisukinėja, 18 autobuso važiuojančio į Antakalnį vairuotojui norėčiau padėkoti už smulkmeną, kuri pakėlė nuotaiką. Mačiau pirmą atvejį, kai tiesiog ėjau į stotelę, kuri buvo link priešingos krypties, nei minėtas autobusas važiavo, autobuso vairuotojas mane pamatęs pristabdė ir linktelėjo, norėdamas paklausti, ar norėjau važiuoti šiuo autobusu, man papurčius galvą, autobusas nuvažiavo. labai džiaugiuos tokiu poelgiu, nes kiti vairuotojai ir matydami, kad bėgi, skubi į autobusą, jį stabdai, nesustoja ir nuvažiuoja tau prieš pat nosį specialiai.
Laba diena, gerb. Agne,

Ačiū Jums už gerą žodį, kurį būtinai perduosime vairuotojui!
Vitalija 2017-08-18 09:08:18
Likau siandien labai nepatenkinta tuo atveju jog nusipirkus bileteli vairuotojas man dave jau pramusta, kai pasakiau, kad biletelis jau pazetas, vairuotojas naglai eme man ji kist ir sakyt, kad imciau tikrais, cia virsune jau manau yra, kadangi uzsirasiau numeri autobuso ir valstybini, pazadu jog viskas bus pranesta policijai.
Jeigu vairuotojas nori uzsidirbt pinigu, tegul susiranda papildoma darba. Veliau zmones taip ir gauna baudas is kontrolieriu, nes bileteliai neatitinka autobuso atzymejimu.
Prisegu foto
Laba diena, gerb. Vitalija,

Ačiū už informaciją, kurią būtinai patikrinsime ir informuosime Jus asmeniškai.

Prisegu foto
jelena salciene 2017-08-17 14:41:49
Siendien 13.30 vinco kudirkos stotelei, vaziojant i žirmunu puse, as su vaiku, pas vaika buvo 3menesiu mazas suniukas ant ranku lipant i troleibusa nr.20., valstybinis numeris BNA661.i prekines duris, vairotajas pamates spiecealei uzdare duris prispaudus vaikui ranka, ir su zodziai uzdekit suniui antsnuki laike duris uzdarytos su vaiko prispausta ranka durise, suniukas sveria 1.500kg.labai net norint tokio didzio antsnuki nerasi, po poros minuciu pagaliau atidare durys, ir greit pries nosi uzdare ir isvaziavo, pas vaika ant rankos meline, turiu liudininku, kurie paliko savo numerius, eigu šitas jaunas neisakletas vairotojas nebus atleistas, as kreipsios i policija ir spauda, apdukcija nuo vaiko rankos jau nuemem, laukiu greito atsakimo ir atitinkomu veismu, kol tokie vairotojai uz vairo nesaugu vazinet, o ei pradetu vaziot su prispaustu baiku, baisu net pagalvot
Laba diena, gerb. Jelena,

Tai be jokios abejonės yra visiškai netoleruotinas vairuotojo elgesys! Dėl to labai apgailestaujame.
Tolimesnius veiksmus aptariame su Jumis tiesiogiai telefonu.
Olga 2017-08-17 20:09:16
Beveik kiekviena diena vaziuoju marsrutu Naujuoji Vilnia-Akropolis.Speju nuvaziuoti su vienu taloneliu uz 0.65 ct.Bet labai daznai 115 autobusas arba veluoja arba neatvaziuoja.Siandien mano kantrybe truko.Pralaukiau 12 min.turejo buti 19.40 turejau vaziuoti su 18 isvaziavau 19.52 iki to laiko 115 taip ir nepasirode, nors autobisas su vairuotojum stovejo aiksteleje.Tai vietoj to kad sumoketi 0.65 ct.turejau pramusti dar viena taloneli ir nuvaziavau namo uz 1.30 eur.Labai prasau atkreipti demesi i 115 autobuso tvarkarascius ir vairuotojus.Nes atsibodo gaisti savo brangu laika ir svaistiti pinigus del ju kaltes.
Labas rytas, gerb. Olga,

Dėkojame už Jūsų žinutę ir apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.
Šio maršruto vairuotojas būtinai bus įspėtas griežtai laikytis numatyto važiavimo grafiko!

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Autolux
Automobilių, mikroautobusų, autobusų nuoma

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-301, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
TRUMPALAIKĖ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Neringoje, Pasvalyje, Raseiniuose, Šalčininkuose, Telšiuose, Utenoje, Anykščiuose, Jonavaje, Kelmėje, Kupiškyje, Plungėje, Rietave, Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Marijampolėje, Palangoje, Skuode, Šilalėje, Tauragėje, Visagine...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
May pažadėjo mokėti į ES biudžetą iki 2020-ųjų, pasiūlė pereinamąjį laikotarpį
May pažadėjo mokėti į ES biudžetą iki 2020-ųjų, pasiūlė pereinamąjį laikotarpį 09-22 17:37
Theresa May, Jungtinės Karalystės ministrė pirmininkė, penktadienį Florencijoje pasakė ilgai lauktą kalbą apie tolimesnę šalies "Brexit" derybų viziją.
"Lietuvos energijai" laikinai vadovaus Keizeris
"Lietuvos energijai" laikinai vadovaus Keizeris 09-22 16:59
Penktadienį paskirta laikinoji UAB "Lietuvos energija" valdyba išsirinko pirmininką ir laikinąjį generalinį direktorių. Juo tapo Mindaugas Keizeris, bendrovės strategijos ir plėtros direktorius.

Ar turite skolų?

UAB Baltic master