Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vedrana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vedrana

Atsiliepimai apie Vedrana, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vedrana, UAB

Nepirkit verdanoi trinkeliu, labai blogos kokybes, pirma pakrove supelijuses kai grazinau tai ikiso brokotas su pabirejusiais sonais
Užsisakiau išmąnųjį šiltnamį "Gaspadorius" 03.21 dieną, paskui už savaitės, kadangi iškilo nesusipratimas su apmokėjimu pakartojau užsakymą. Žadėjo atvežti per 3-is savaites. Šiltnamio lig šiol nėra. Buria kažką apie sulūžusiais stakles ir vėluojančią gamybą keliom dienom...Tikrai nepatarčiau žmonėm pirkti čia, nes aiškumo jokio, o nervus gadina. Save gerbianti įmonė taip nedarytų. Toks įspūdis, kad įmonėje dirba pusė žmogaus. Duoti trys telefonai - nei vienu niekas nekelia ragelio. Iš kur tas gazelės ženklas ir už ką nelabai aišku.
BLOGA KOMUNIKACIJA IR LOGISTIKA
2017-04-21 14:26:14 IP 82.135.222.33
Užsakiau ganėtinai brangu šiltnami, suderinau gavimo data + prašiau užsakyme data kada reikia atvežti, gavau patvirtinimą, kad tikrai gausiu preke nurodyta data (po 2 savaičių nuo užsakymo).

Atvežimo diena, pasiėmiau laisvą dieną (dirbu strategines paskirties LT įmonėje)
Skambinu iš ryto tam, kad patikslinti kurjerio atvykimo valanda, sako perskambins. Rezultatas tyla.
Skambinu po pietų (priskambinau iš 3 karto, nekelai ragelio). Priskambinau, sako kad preke tik atidavę šiandien kurjeriu ir bus pristatyta po 3 dienu, pirmadieni ir tik darbo valandom

KAS ČIA PER BORDAKAS. Aš specialiai pasėmiau laisva neapmokama diena, tam kad pasitikti preke o man sako kad bus tik po 3 dienu!!!! Pasirodo užsakymo priėmėjas vietoj „Atvesti preke xx diena (kaip buvo nurodyta užsakymą), paraše „pakrauti preke xx diena“, KAS PER SUGEDES TELEFONAS????? KAS PER BORDAKAS???? Sakau atvežkite šeštadieni, sako kurjeris veža tik darbo dienom... BINGO, minus 3 dienas.

Rezultatas: Turi prarasti dar viena darbo diena, Kas man kompensuos už prarasta dar viena diena????

Ne rimta kompanija, jeigu gerbiate save ir savo laika, nesiūlau ten užsakinėti prekes. Tai buvo pirmas ir paskutini kartas kai aš kažką pirkau iš kompanijos „VERDANA“. Didelis minusas kompanija už komunikacija ir logistika. Žinute kompanijos direktorius:

Žinute kompanijos direktorius: Už tokis „bordakus“ normalioj įmonėje kalti darbuotojai kaip minimum netenka algos, arba net yra atleidžiami iš darbo. Tvarkykite komunikacija ir logistika su klientu, nes kitaip tokie atsilepimai bus dažni apie Jūsų įmone.
Labai ačiū už greitą polikarbonato pristatymą. Labai mandagus ir nuoširdus vairuotojas, kuris atvežė užsakytą prekę. Stengsiuosi reikalui esant ir toliau naudotis Jūsų paslaugomis, taip pat ir kitiems rekomenduosiu tai padaryti.Kuo geriausios sėkmės Jūsų įmonei ir visam personalui.
Albina Kryžienė
Kivyliai
2017-02-28
Vienas is tu retu atveju, kada noriu parasyti atsiliepima - per keturias imones ejome su savo statybu projektu, ieskojome statybiniu medziagu tiekejo suprantama su geriausiomis kainomis. Vedrana pasirinkome del kainu - viska pasiule pigiau arba smarkiai pigiau, negu kiti. Bet atsiliepima rasau ne del kainu o del nuostabaus aptarnavimo - statybu eiga buvo ilga ir sudetinga, bet sitos imones darbuotojai visada padedavo, profesionaliai patardavo, buvo atvejis, kur padejo sutaupyti nemaza suma, nes patare protinga sprendima, niekada nebande 'ikisti' nereikalingu medziagu. Mus aptarnaves vadybininkas pats pasirupindavo pristatymu ir pakalbedavo su musu statybininkais, suderindamas ivairiausius niuansus. Tiesiog malonu buvo cia kas karta ateiti ar bendrauti telefonu. Galvos skausmo turejome su paciais statybininkais, uztat del statybiniu medziagu rupintis ir nervuotis nereikejo niekada, cia buvome ramus, kad gauname ka norime, laiku ir uz geriausia kaina. Labai rekomenduojame sita imone, o svarbiausiai jos nuostabius darbuotojus!
norejau nupirkt stogo dangos, nu niekaip neisejo, tai tas tai anas daugiau niekada nieko is tos ymones neuzsakinesiu.
Esame labai nusivylę šios firmos aptarnavimu, bendravimu, atsakomybe bei operatyvumu. Šiltnamio Gaspadorius laukėme daugiau nei mėnesį. Pasiteisinimai buvo įvairūs, kiti net juokingi (melagingi). Priskambinti vadybininkui išties nelengva. Galiausiai pristatė ne tokią dangą, vėl ilgas laukimas. Patarimas užsisakantiems: ATIDŽIAI TIKRINKITĘ GAVĘ SIUNTĄ. Dėl kokybė kol kas neturiu komentarų.
Pasiskaitem komentarus, kad lauke zmones siltnamio Gaspadorius visa amzinybe ir nusigandom, nes kadangi siltnamis konkreciai kokybiskiausias, mano manymu, is visu kitu - nusprendem ji uzsisakyti. Uzsisakinejom vasario menesi tikedamiesi velavimo, bet siltnami gamintojai mums pristate per savaite, nors vedranoj sake, jog pristatymas gali uztrukti iki dvieju savaiciu. Ka as zinau - aptarnavo puikiai, o siltnamiu dar ir dabar neatsidziaugiam. Susirinkom per nepilna diena - viskas puiku. As patenkintas, o zmona dar labiau. Aciu imonei uz gera darba.
Užsisakiau betono maišyklę sausio 22 d. jokio patvirtinimo negavau ar užsakymas gautas ar patvirtintas. Taigi skambinu pasiteirauti 26 d. atsako, kad kaip tik rūpinasi mano užsakymu, bet vėl niekas man neparašo, nepaskambina, tai nebežinau ar čia man belaukti ko ar tiesiog net nepradėti su tokia įmone, kad neapgautų. Tiesiog, kiek esu pirkęs niekur nėra taip buvę.
Aptarnavimas 0 vadybininkai 0 pristatimas ha ha ha isvis negavau:)ne imone o cirkas saugokites zmones a******u.............
Na tikriausiai labai mazai nepatenkintu klientu tiesiog tyli.Kovo 25 d. uzsisakeme siltnami stipruolis, zadejo pristatyt per 12 darbo dienu, max per 3savaites, na o dabar jau balandzio 30d. sia savaite tai jau tikrai nieks neissius, jau virs menesio laukiam. I telefoninius skambucius nebeatsiliepia, ir kas per aptarnavimas? patys nieko nebeuzsakinesim ir kitiems pasakysim.berasant komentara, suktelejo atseit tiesiai is gamyklos, atseit uzsakyma velai gavo, taciau tinklapyje pazymeta, jog preke yra sandelyje.kuom tiket?kam makaronus kabint?
Uzsisakem siltnami GampreL7, gavome pakankamai greitai. Tik va kai pradejom reikalauti garantiniu dokumnetu prasidejo vargai. Tai nespeja, tai daug uzsakymu ir t.t. Aciu vadybininkui Mindaugui kuris pabaige pradeta koleges moteriske darba, kuri jinai atlikinejo men, vyrukas padare per pora valandu. Sekmes.
Labai atgijo Vedrana. Malonu užeit
Aciu vadybininkui Mindaugui uz pagalba gaunant parama is valstybes stogo dangos renovacijai.
Geresnių kainų statybinėms medžiagoms niekur kitur negaliu rasti kiek ieškau. Jau ir stogo dangą iš šitos įmonės pirkau ir blokelius ir dar visokių smulkmenų. O be kainų superinių dar turiu būtinai paminėti itin geranoriškus vadybininkus, kurie padeda su visais ir priatatymo ir nuolaidų ir komplektacijos klausimais.

Rekomenduoju šitą įmonę visiems - dirba profai!
Nors pats gyvenu ne Vilniuje, bet statybines medziagas visada perku is sitos imones. Pristatyma man organizuoja tiesiai i mano kiema. Kainos garantuotai geriausios.
Pirkau iš šitos įmonės šiltnamį. Gavau labai naudingus patarimus ir profesionalią konsultaciją. Aptarnavo labai maloni mergina, atsakė į visus mano klausimus. Šiltnamį pristatė labai greitai. Negaliu atsidžiaugti - tvirtas, erdvus! Visi kaimynai eina žiūrėti, kaip į stebuklą:)
aptarnavimas 0 kainos didelės
Negaunu užsakyto šiltnamio GASPADORIUS. Padarius užsakymą kovo 24 d. ir apmokėjus išankstinę sąskaitą buvo pranešta, kad šiltnamis bus pagamintas per 10 d.d. Šiandien jau gegužės 2 d.Į skambučius atsako, turi įvairių pasiteisinimų -sugedo gamintojui staklės, vežami profiliai iš Anglijos, o geriausiai paskambino patys ir sako, kad šiltnamį jau kaip ir veža.Nesulaukus pradėjome vėl skambinti kol paaiškėjo, kad nėra net pagamintas. Įdėjo reklamą, kad parduodami šiltnamiai su akcija, manau, kad ne tik aš esu pakliuvusi ant šitos "nuolaidos". Tik nesuprantu kokią sutartį yra pasirašiusi "Vedrana" su gamintoju ir kokios ten sąlygos, kad taip gali elgtis su užsakovais. Aš prie išankstinės sąskaitos sutarties nepareikalavau. Pinigus žada grąžinti, kada tik pareikalausiu, bet dar nebandžiau vis dar laukiu šiltnamio. Būkite budrūs prieš pirkdami internetu ir pasiskaitinėkite internete apie tokias įmones. Manau, kad dar vis parašysiu kaip sekasi laukti šiltnamio GASPADORIAUS
Elena Čepulienė 2013-05-02 10:19:53
esu pasipiktinusi dėl to, kad laiku negaunu užsakyto šiltnamio GAMPRE L-10. Buvo pranešta, kad gausiu iki 7 darbo dienų. Pinigus pravedžiau balandžio 18 d. taigi turime jau 9 darbo dienas. Prašyčiau paskubinti šį reikalą, priešingu atveju, reikalausiu grąžinti pinigus, nes tuoj ir vasara ateis, iš jūsų šiltnamio niekaip nesulaukiu.
ne toki siltnami reikejo pasirinkti - uzjauciu

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Alnida
Stogai, fasadai, statybinės medžiagos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 96, LT-76176 Šiauliai.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; interjero apdailos medžiagos; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Alnida" - stogo dangų ir fasado apdailos medžiagų įmonė. Turėdami 18 metų patirtį Lietuvos ir užsienio rinkose, esame patikimas partneris, įgyvendinant statybos projektus ir pateisinant klientų lūkesčius. Dirbame tiesiogiai su geriausiais Europos gamintojais, todėl galime pasiūlyti itin platų prekių...
Klinkeris visiems
GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
Stogo danga „Gerard“ Stogo danga „Novatik“ Čerpiniai stogai Klinkerinės plytelės Klinkerio, apdailos plytos Trinkelės Laiptų, grindų, tvorų ir palangių elementai Kaminų sistemos Stoglangiai „Arko“ sienų blokeliai ir silikatinės plytos Šiltinimo medžiagos Statybinės plėvelės Statybiniai mišiniai Dekoratyvinis akmuo...
Lemora
Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis
Trigubo pjovimo šienapjovių naudojimas šiaurės – vakarų zonos sąlygomis 06-28 14:52
Autoriai: Federalinės valstybinės biudžetinės įstaigos „Šiaurės – vakarų mašinų išbandymo stotis“ vadovas Volkovas N.A.; Vyriausiasis inžinierius Apolonovas...
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics"
"Philips" už 2,16 mlrd. USD perka JAV bendrovę "Spectranetics" 06-28 20:35
Nyderlandų elektronikos prietaisų ir medicininės įrangos gamintoja perka JAV kompaniją "Spectranetics", gaminančią medicinos įrenginius.
Pradėtos Regiono skrydžių valdymo centro statybos
Pradėtos Regiono skrydžių valdymo centro statybos 06-28 19:52
Netoli Vilniaus oro pradeda kilti naujas Regiono skrydžių valdymo centras. Projekto vertė siekia dvi dešimtis mln. eurų, dalį lėšų skiria Europos Sąjunga (ES).

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master