Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vebis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vebis

Atsiliepimai apie Vebis, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Vebis, UAB

Einame Steve‘o Jobso pėdomis, pradėjome nuo garažo :D.

Smagu, kad sulaukiame gerų atsiliepimų, na o konkurentams prašymas, užsakyti straipsnį visuose laikraščiuose, blogos reklamos nėra.

Nereikia galvoti, kad žmonės kvaili, savo galva nesugeba įvertinti situacijos.

Mus rekomenduoja draugams, tai viską pasako.

Šį mėn. pasirašysime sutartį, dėl pirmos granuliavimo linijos agregatų gamybos.

Agregatus gamins apie 2-3 mėn..

Pažadu įkelti sutarties kopiją, kad tūrėtumėte ką veikti, psihologiškai pasikrauti gerų emocijų.
Paskaitęs komentarų, suabejojau, galvoju bala nematė vienos paletės kaina nesikandžioja, užsisakiau vieną paletę pabandymui, labai geri briketai, atvežė energingi vyrukai, pagal interviu matau, kad pats direktorius atvežė, dabar 24 užsisakysių ateinančiai žiemai. Žemiau komentaro, nesuprasi ką nori pasakyti, normalu, automobiliai genda. Adresas juodai ant balto parašyta, registracijos adresas...., tai nėra buveinė....Zuokas mūsų šauniausias politikas nori įvesti įstatymą, kad nereikėtų rašyti adreso.... didžioji dalis jaunų ar media srityje dirbančių įmonių dirba nuotoliniu budu, labai patogu.
Skolininkė
UAB „Vebis“
Juridinio asmens kodas 303092708
Buveinė Šaltkalvių g. 60A-93
LT-02175 Vilnius, Vilniaus m. sav.
Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT377290000009467818

Kreditorius Jeronimas Šimkus
Buveinė Kauno g. 18, Vandžiogala
Kauno raj.

DĖL ĮSISKOLINIMO

PRANEŠIMAS-PASIŪLYMAS
2013-12-20
Vilnius

Kreditorius Jeronimas Šimkus (toliau - Kreditorė) ir skolininkė UAB „Vebis“ (toliau - Skolininkė) sudaė 2013-11-15 sutartį (toliau - Sutartis), pagal kurią Skolininkė įsipareigojo parduoti Kreditorei biokurą, t. y. granules (toliau - Prekės), kurių kiekis - 3 (tonos), o kaina- 2250 Lt, bei sumokėti transporto paslaugų (toliau - Paslaugos), kurių kaina - 0 Lt, o Kreditorė įsipareigojo sumokėti Skolininkei Prekių ir Paslaugų kainą.
Vykdydamos Sutartį, Kreditorė sumokėjo Skolininkei avansu visą Prekių ir Pasalugų bendrą kainą pavedimu. Skolininkė Prekes turėjo pristatyti ir iškrauti Kreditorės nurodytoje vietoje iki 2013-12-24 dienos.
Kaip žinia, įstatymas nustato, kad prievolės turi būti vykdomas sąžiningai, tinkamai bei nustatytais terminais pagal įstatymų ar sutarties nurodymus, o kai tokiu nurodymų nera, - vadovaujantis protingumo kriterijais (CK 6, 38 str. 1 d.). Draudžiama vienašališkai atsisakyti įvykdyti prievolę ar vienašališkai pakeisti jos vykdymo sąlygas, išskyrus įstatymų ar sutaries numatytu atvejus (CK 6, 59 str.).
Įvertinus tai, kad Sutaries vykdymo metu sugedo vienintelis Skolininkės turimas sunkvežimis SCANIA, valst. Nr. GTV 436, kurio remontui buvo kartu panaudotos ir pinginės lėšos, gautos avansu iš Kreditorės už Prekes ir Paslaugas bei tai, kad Skolininkė šiuo metu patiria laikinų finansinių sunkumų, taip pat ir tai, kad Skolininkė savo įsipareigojimus pagal Sutartį Kreditorei pripažįsta bei siekia juos įvykdyti, siūlytina arba atidėti Sutarties vykdymo terminą iki 2014-07-01 dienos, arba abipusiu šalių sutarimu atsisakyti Sutarties grąžinant Kreditorei Prekiu ir Paslaugų kainą dalimis.
Atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes ir esant galimybei bei vadovaujantis CK 1.5 str., Skolininkė Kreditorės prašo:

1. Atidėti Skolininkei UAB „Vebis“ biokuro, t. y. granulių, kurių kiekis - 3 (tonos), o kaina - 2250 Lt. pristatymo terminą iki 2014-07-01 dienos;
2. Nesant galimybės atidėti arba nutarus neatidėti nurodyto termino, nutraukti kreditorės Jeronimo Šimkaus ir skolininkės UAB „Vebis“ 2013-11-15 sutartį bei patvirtinti šalių susitarimą dėl 2250 Lt. avanso grąžinimo dalimis sekančia tvarka:
2, 1 50 Lt. sumokama iki 2014-01-21 dienos;
2.2 500 Lt. sumokama iki 2014-02-16 dienos;
2.3 500 Lt. sumokama iki 2014-03-16 dienos;
2.4 500 Lt. sumokama iki 2014-04-16 dienos;
2.5 700 Lt. sumokama iki 2014-05-16 dienos;

UAB „Vebis“ Direktorius
Karolis Šimkus

Per velnią europietiška įmonė, o koks BIURAS!!! Kas negalit nuvažiuoti pasižiūrėti to biuro nurodytu sutartyje adresu, tai sakykit, galim nuotrauką atsiūsti. Tik nenustebkit, kai pamaysit, kad to garažo durų nuo revoliucijos laikų niekas nedarinėjęs, o Šimkų buvimo vieta niekam nežinoma. Pinigus pravedat kaip į "Apus" arba "Sekundės" banką.
Šiuolaikiška įmonė, atvežė briketus su didelę naujoviška mašina, malonūs vyrukai. Su Janina, kaimyne mano išbandėme, tai musek dar užsakysim kietai žiemai, ale gerai dega ir kaina nesikandžiuoja.
Nebūk "Pumpuras" :D

Panašu, kad kažkuriam iš tų Vandižiogalos išeivių jau stogas važiuoja, tai apie šizofreniją kliedi, tai apie sviestą su briketais... o dar tik pradžia partizanavimo. Į policiją kviečiami geruoju neina, firmos registracijos vietoj iš viso durys nevarstomos nuo nepriklausomybės laikų, kai dar Šimkiukai Vandžiogaloj po stalu stati vaikščiojo...
Nesurenka ant sviestuko :D
Nepirkite is ju briketu, as uzsisakiau 100 tonu, is manes galesite rudeni pirkti po 500 :D
Skelbiu.lt vadimas
nu tikrai europietiška įmonė!!!

tik pasižiūrėjus į "biurą", kur "vykdoma", matosi, kad to garažo durų niekas nebuvo atidaręs mažiausiai 3 metai!!!

Tiesa, tas garažas ir ne Šimkų nuosavybė, tik jų "BIURAS", o nuo "kasdieninio"durų varastymo vyriai užrūdijo...

Dėl to Eveliną ir aptarnavo iš karto, nors kitiems tai "komplektuoja krovinius". ir "vairuotojas paskambins dieną prieš

atveždamas", o man tai veža nuo rudens, o pinigus 3000 litų gražins per metus! Tikra šiuolaikiška įmonė, net galvą

Šimkai "ištrenka" beveždami granules...
Bendradarbis rekomendavo, žiemą pirko briketus, geri. Užsisakiau ir aš su kaimynais 50 tonų ateinančiai žiemužiai.
Žiūriu, kad kažkas pyktį lieja, parašysiu gera žodį.

Šiandien užsisakiau 5 tonas granulių, aptarnavimas super.

Europietiška įmonė.
UAB "Vebis" biuro patalpų nuotraukos publikuojamos tinklapyje www.justicijus.lt skiltyje Straipsniai.
Daugiau aktualios informacijos tel. 860222332 arba info@justicijus.lt
Po įspūdinga iškaba - klientus maustantys s*****i? (53)
Ričardas Vitkus 2014-04-03 17:51, atnaujinta 2014-04-03 20:15

Nerealiai pigios biokuro kainos, kas 5000-ajam pirkėjui dovanojamas visureigis „KIA Sprotage“ - taip interneto tinklapyje save reklamuoja „Aeton“ prekinio ženklo produkcija: malkomis, pjuvenų granulėmis bei briketais - prekiaujanti Vilniuje registruota uždaroji akcinė bendrovė „Vebis“.
Įtarimų, kad už pribloškiančios reklamos internete gali slėptis ne visai gražūs dalykai, kilo produkcijos iš UAB „Vebis“ įsigyti sumaniusiam šiauliečiui 35 metų Laimiui Šležui.

Vienos Šiaulių įmonės direktoriaus pavaduotoju dirbantis L.Šležas žado neteko, kai bandydamas išsklaidyti savo įtarimus, jais pasidalino su „Aeton“ produkciją siūlančios įmonės vadybininku prisistatančiu Robertu Šimkumi.

Į susirašinėjimą įsijungęs UAB „Vebis“ direktorius Karolis Šimkus žingeidų šiaulietį išvadino „akademiniu mulkiu“ ir pasiūlė „išsitrinkti galvą“.

Portalui lrytas.lt susirašinėjimo su UAB „Vebis“ atstovais kopiją pateikęs L.Šležas sakė, kad tokių išsireiškimų gali tikėtis išgirsti iš kokio nevalos turgaus prekeivio, bet ne iš solidžiais prisistatančių verslininkų.
tesinį pasiskkaitykite internete Lrytas nurodytos dienos numeryje...
2014-04-11 10:16:05 IP 90.130.144.30
Jeronimas 2014-04-11 08:58:33
Na pagaliau ir mes su žmona užsisakėme, aukšto lygio aptarnavimas, daugiau tokių įmonių. Kaina protinga, užsisakėme kitam sezonui, nuo 16 tonų daug susitaupė.

Sezono metu pirkome briketus, labai brangus šildymas gavosi.
Lietuvos ryto atsiliepimuose vienas klijentas teisingai sakė, kad reikia vaikščioti su kepure, nes priešingu atveju aasilo ausys matosi. Laikas judviem Šimkai kepures pirkti. Nes kokiu vardu besivadinsi, o ausys tai išlenda....

Sezono metu pirkome briketus, labai brangus šildymas gavosi.
2014-04-11 06:38:39 IP 90.130.144.30
Pastabus 2014-04-10 16:59:24
Šizofrenija, šizofrenija (iš gr. σχίζω 'skylu' + φρήν 'dvasia, protas') - tai lėtinė psichikos liga, kuri pažeidžia jausmų, mąstymo, suvokimo bei valios sferas. Šiuo sutrikimu pasaulyje serga apie 1 % žmonių. Žodžiu „šizofrenija“ vadinama ne viena psichikos liga, o visa psichinių ligų ir sutrikimų grupė.

Nėra vienos šizofrenijos priežasties. Labiausiai pagrįstos teorijos :

Paveldėtas polinkis sirgti šizofrenija;
Nepalankūs aplinkos veiksniai (gimdymo traumos, galvos traumos, motinos nėštumo metu persirgtos infekcinės ligos, psichologinės traumos) sutrikdantys smegenų vystymąsi;
Cheminių medžiagų organizme disbalansas;
Aplinka (stresinė būsena);
Amfetamino, metamfetamino vartojimas;
Yra žinoma, kad esant šizofrenijai, sutrinka smegenų veiklos biocheminiai mechanizmai, nervinį signalą perduodančių medžiagų (neuromediatorių) pusiausvyra smegenyse.

Šizofrenijai būdingas labai platus spektras simptomų. Daug šių simptomų būna ir kitų psichikos sutrikimų atveju. Suvokimo sutrikimai:

Haliucinacijos;
Mąstymo sutrikimai: Šizofrenijos atveju būna labai daug ir įvairių mąstymo sutrikimų, pavyzdžiui:

Kliedesiai, neadekvačios mintys;
Mąstymo nenuoseklumas (asociacinio ryšio susilpnėjimas);
Autistiškas mąstymas (kai pasineriama į save);
Minčių įdėjimas (be priežasties atsirandančios mintys);
Minčių išėmimas (be priežasties dingstančios mintys);
ir t.t.
Jausmų sutrikimai:

Sumenkusi jausmų gama;
Neadekvačios emocijos (Pavyzdžiui, verkiama be priežasties arba juokiamasi išgirdus blogą naujieną);
Valios sutrikimai:

Valios ir motyvacijos susilpnėjimas
Šis sutrikimas vyrams dažniausiai prasideda sulaukus 15-25 metų, moterims - 25-35. Nėra vieno simptomo, išimtinai būdingo šizofrenijai. Šizofrenijos eiga gali būti:

Lėtinė;
Epizodinė su progresuojančiu defektu;
Epizodinė su nekintamu defektu;
Mąstymo sutrikimai Mąstymo sutrikimai pasireiškia įvairiais kliedesiais (keisti neteisingi įsitikinimai): persekiojimo, poveikio, santykio, didybės. Kliedintys žmonės tvirtina, esą kontroliuojami, negalį valdyti savo minčių ir veiksmų, sakosi juntą spindulius iš kosmoso, telepatinį poveikį, jaučiasi esą ypatingai svarbūs, išrinkti kokiai nors misijai, sugebą kontroliuoti orus, bendrauti su ateiviais. Sergantiesiems šizofrenija tarsi išnyksta savojo „aš” ribos - jiems gali atrodyti, kad aplinkiniai girdi jų mintis, mano patys galintys skaityti kitų mintis. Mąstymas būna nenuoseklus, ligonis gyvena susikurtoje realybėje. šizofrenijos atveju intelektas nenukenčia, labiau nukenčia sugebėjimas pasinaudoti turėtais įgūdžiais. Šie pacientai paprastai nerealiai vertina savo ligą bei situaciją.

Emocijų sutrikimai Jausmai (emocijos) šizofrenijos atveju nuskursta, nyksta sugebėjimas suvokti ir įsijausti į aplinkinių emocijas, išnyksta jausmų spalvingumas, įvairovė, nyksta aukštesnieji jausmai (gėda, meilė, užuojauta), sutrinka „emocijų logika", jos nebeatitinka aplinkos įvykių, pasitaiko prieštaringi jausmai (ambivalencija), pasimetimas, paralyžiuojantis nerimas.

Valios sutrikimai Valia laipsniškai silpnėja, pacientai kartais besąlygiškai atlieka kas liepiama, kartoja aplinkinių žodžius ir judesius (stereotipijos), būna impulsyvių, nemotyvuotų poelgių, o kartais nevykdo paprastų prašymų. Dažnai pacientai būna be iniciatyvos, niekuo nesidomi, sakosi neturį perspektyvų ir planų.

Kiti simptomai Šizofrenijos atveju būna suvokimo sutrikimų - haliucinacijų, dažniausiai, klausos, kai girdimi neesami balsai komentuojantys elgesį, besikalbantys tarpusavyje. Katatoninės šizofrenijos atveju būna įmantrios pozos, vaškinis lankstumas, negatyvizmas. Šizofrenijai būdingi ir negatyvūs simptomai - ryški apatija, kalbos ir jausmų skurdumas arba neadekvatumas, sukeliantis socialinį atsiribojimą ir sutrikdantis prisitaikymą aplinkoje, žymus ir nuolatinis kai kurių asmenybės savybių pasikeitimas, pasireiškiantis interesų praradimu, betiksliškumu, tingumu, pasinėrimu į save.
Šizofrenijos gydymas yra ilgalaikis ir kompleksinis, dažnai trunkantis visą gyvenimą. Yra svarbu kiek galima anksčiau pradėti gydymą. Paprastai derinami keli gydymo metodai: vaistai, psichologinė, psichoterapinė ir socialinė pagalba, reabilitacija. Pagrindiniai vaistai šizofrenijai gydyti yra neuroleptikai: tradiciniai (haloperidolis, aminazinas ir kt.) ir naujesni atipiniai (klozapinas, risperidonas, olanzapinas, amisulpiridas ir kt). Neuroleptikai turi būti vartojami gana ilgai, nes daugelio jų poveikis atsiskleidžia tik per kelias savaites. Esant nemaloniems šalutiniams šių vaistų reiškiniams papildomai skiriami juos malšinantys vaistai. Gydyti pradedama nuo mažiausios veiksmingos neuroleptiko dozės.

Katatoninei šizofrenijos formai gydyti taikoma ir elektroimpulsinė terapija. Gydymo vaistais nepakanka norint sugrąžinti pacientą į jam įprastą gyvenimą. Dėl ligos prarastiems darbiniams ir bendravimo įgūdžiams atstatyti, taikoma psichosocialinė reabilitacija, pacientas ir šeimos nariai yra mokomi specifinių problemų sprendimo įgūdžių, įtraukiami į savitarpio pagalbos grupes, taikoma psichoterapija.

Sergant šizofrenija svarbu kiek galima daugiau žinoti apie ligą, išmokti atpažinti ligos paūmėjimo požymius, laiku kreiptis pagalbos, laikytis gydytojo paskirto gydymo vaistais, stengtis dirbti, būti užsiėmusiu, tačiau nepervargti, nevengti bendravimo su žmonėmis, kiek įmanoma judėti ir sportuoti. Sergant šiuo sutrikimu svarbu subalansuotai maitintis. Manoma, kad smegenų veiklos tinkamą funkcionavimą skatina žuvies taukuose esančios medžiagos bei B grupės vitaminai. Šeimos nariai turėtų vengti perdėtos paciento kritikos, realistiškiau vertinti paciento galimybes, paremti ir paskatinti pacientą veikti ir bendrauti.

Kol nėra žinomos šizofrenijos priežastys, profilaktikos galimybės yra ribotos: genetinis konsultavimas, pastangos mažinti gimdymo traumų tikimybę, mažinti patiriamą stresą rizikos grupėse. Antrinė profilaktika - tai paūmėjimų vengimas. Pagrindinės priemonės yra laiku suteikta pagalba bei ankstyvas ir tinkamas gydymas vaistais, paciento ir šeimos narių mokymas atpažinti paūmėjimo simptomus, šeimos ir individuali psichoterapija.
O kaip šimkau - Pastabus, stebetojau ir daktare, vadinasi liga apvaginėti žmones, - gyventi kitų sąskaita ir

apvogtuosius laikyti idijotais????

Kaip toks garsus daktaras turėtum žinoti, kaip ta liga vadinasi, ar ji paveldima, ar ji išsivysto augant?? kokiam

gyvenimo periode labiausiai pasireiškia???

Nėra vienos šizofrenijos priežasties. Labiausiai pagrįstos teorijos :

Epizodinė su nekintamu defektu;

2014-04-10 16:43:41 IP 90.130.144.30
Kristina 2014-04-10 10:45:21
Faina įmonė, europietiška.
matyt nori Kristinėle pasakyti, kad visos Europos įmonės renka iš klijentų pinigus ir jiems įstato ragus nieko neduodami, o po to susibankrotindami???
Užsisakęs klientas 2014-04-08 10:59:59
Teko bendrauti su vadovu, malonus vyrukas.
Atkreipkite dėmesį, kad rekvizitai.lt ir skundai.lt komentarus pradėjo trinti, matomai jau nustatinėjami IP adresai ir komentarai ištrinami.
Prieš rašydami pagalvokite, man produkciją lapkričio mėn užsisakius atvežė, dabar ruošiuosi užsisakyti su kaimynais ateinančiam žiemos sezonui, vadovui sakiau, reikės galėsime paliudyti, kad produkcija, gera, atvežė kaip sutarėme.
Žmonės nežinodami situacijos, geriau nesivelkite į diskusiją, o įrodyti tai ką rašote reikės, priešingu atveju, Jus patrauks baudžiamon atsakomybėn.
Kiek suprantu, užsisako ir neskaito sutarčių.
Blaiviu protu mąstykite, įmonė dirba daugiau nei puse metų ir nėra pradėtų ikiteisminių tyrimų, net tinklapyje patalpino, o ši nepatkrinta informacija apie antrą policijos komisariatą Jums nepagelbės, kuomet išsikvies kaip liudytoją pagal pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto, negalėsite įrodyti rašliavos, kad jie v***s, stipriai nukentėsite.
Nusamdys kokią audito kompaniją, ištirs patirtus nuostolius dėl šmeižto internete ir tokie rašinėjimai, brangiai kainuos.
Teisme Jūs nepasakysite, kad komentarai neigiami....teismas remsis faktais, įrodymais.
O, kad čia konkurencinė kova vyksta, akivaizdu, užsakytas lrytas.lt straipsnis, kažkoks verslininkas iš Šiaulių jau pasirodė nepatenkintas.
Aš visiems kaimynams parodžiau šią kompaniją, visi užsisakysime, jaunas įmones reikia palaikyti.
Monopolistai verslininkai, nori vieni rinkoje aukštomis kainomis prekiaudami gyvuoti.
K. Šimkus
To Me
Jan 21

Jus žmogiškumo turite ?

Ar jau viskas paversta į pinigus, žmonės be pinigų nieko nebematote, čia Jūsų pagrindinė vertybė.

Šmeižiate mūsų įmonę internete, atsiuntėme paaiškinimą, pasiūlymą kokia yra situacija.

Viską ignoruojate ir darote spaudimą.

Baigsis sezonas, grįšime prie Jūsų iniciatyvos pakenkti įmonės veiklai, informacija surinkta.

Mes suprantame Jus, tačiau Jus ir mus turite suprasti, esame jauna įmonė susidūrėme su laikinais sunkumais, išspręsime.

Karolis Šimkus
Direktorius

Siųsta iš „Samsung Galaxy 4“
Užsisakęs klientas
2014-04-08 10:59:59 IP 188.69.199.155
Teko bendrauti su vadovu, malonus vyrukas.
Kiek suprantu, užsisako ir neskaito sutarčių.
Aleksandras 2014-04-08 09:45:40
Gerai interviu. Užsisakiau su kaimynu, viskas gerai su šia įmonę, atvežė. Dabar pagal akciją užsisakysime 24 tonas.
"Aleksandrai", dabar jie negalės atvežti tų 24 tonų, nes veža Vilniaus 2-am policijos komisariatui.... ten tų tonų daugiau reikia..., o tuo momentu ir kūrenimo sezonas baigiasi ir bankroto pasiskelbimo laikas ateina...
dar viena Simku imone kuriai jau vykdoma bankroto byla.

2014-04-07 16:09:25 IP 90.130.144.30
mmmm 2014-04-05 20:52:05 IP 82.135.144.142 Atsakyti
Nu gerą inteviu davė Šimkus. Pats save pasiklausia ir pats atsako. net patį juokas ima. Tik matyt nežino kaip atrodo Scania vilkikas. Reiktų pasidomėti prieš interviu duodant nes reklamoj tai nufotografavot ne vilkiką... O svarbiausiai, kad neturit ne tik viso to, kas reklamoj nufotografuota, bet ir pastovaus ofiso. Jei turėtumėt pastovų adresą tai jus Gogis, kuris liko be malkų, senai būtų atvedęs į doros kelią. Arba tie kuriems automobilius "parvežėt" sukčiaudami "Komodum".
Bet dabar gal jau žinot ką sako baudžiamojo kodekso 168 straipsnis??? Kaip ir laikas ruoštis gaidžiais dirbti...
Stebėtojas 2014-04-05 17:24:44 IP 188.69.199.155
Dainius 2014-04-04 11:40:59 IP 5.20.181.107
Straipsnis LRytas -"Po įspūdinga iškaba - klientus maustantys s*****i?"
Ričardas Vitkus 2014-04-03 17:51
Stebėtojas 2014-03-31 14:24:10 IP 188.69.199.233
Rašo, kad rašyti, su logika prasilenkia, nuo rudens "Kiekvieną savaite pradedami daugybiniai tyrimai".
Teisingumas 2014-03-31 12:04:00 IP 5.20.181.107
Aktuali informacija.
UAB "Vebis" atžvilgiu Vilniaus m. 2-ąjame policijos komisariate atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo.
Pažymėtina, kad kiekvieną savaitę dėl UAB "Vebis" veikos papildomai pradedami keli nauji ikiteisminiai tyrimai.
Retorinis klausimas.

Visus nukentėjusiuosius nuo UAB "Vebis" prašom susisiekti su teisininku Dainiumi. Kont. tel. 860222332 arba email. migration.go@gmail.com.

P.S. komentarus nutrinti galima, bet nuslėpti tiesos ne!!!!
Pažymėtina, kad šiame komentare pateikti faktai, visiškai atsispindi esamą situaciją!
Stebėtojas 2014-03-28 18:07:42 IP 188.69.199.233
Daugiau nei puse metų rėki pilna gerklę, rekvizitai.lt šiaip sau komentarų netrina, rimtas portalas, dėl pastarojo veiklos reikia susidomėti.

Antanas 2014-03-24 11:05:41 IP 83.181.81.194
DĖMESIO,
VISI, KAS ESATE APGAUTI UAB "VEBIS" IR NEATSIĖMĘ PINIGŲ, KREIPKITĖS Į KAUNO ADVOKATĄ DARIŲ MOCKŪNĄ.. JO PADEDAMAS AŠ ATSIĖMIAU PINIGUS, KURIUOS BUVAU ĮMOKĖJĘS LAPKRIČIO MĖNESĮ. BE ABEJO SU TEISMO PAGALBA.
ADVOKATO DARIAUS MOCKŪNO TELEFONAS:
+37069825533
NIEKAS NETURĖKIT ILIUZIJŲ, KAD ATSIIMSIT GERUOJU, AR PADEDANT KOKIAI NORS PIRKĖJŲ GYNIMO ASOCIACIJAI. IR PATARIU PASKUBĖTI, NES ŠIMKAI SUSIBANKROTINS FIRMĄ KAI TIK BAIGSIS KŪRENIMO SEZONAS IR NEATGAUSIT NIEKO. JIE JAU ATSIDARĘ KITĄ FIRMĄ, - UAB "KROVIMO TECHNIKA"... JEI SKAIČIUOTI NUO "GORGON" TAI JAU KETVIRTA FIRMA....
SĖKMĖS

Teisingumas 2014-03-24 06:55:54 IP 83.181.81.194
Teisingumas 2014-03-23 16:47:29 IP 5.20.181.107
Vilniaus. 2-ojo policijos komisariato nusikaltimo tyrimo skyriuje atliekami ikiteisminiai tyrimai UAB "Vebis" atžvilgiu dėl sukčiavimo.
Daugiau informacijos apie UAB "Vebis" veiklą suteiks UAB "Justicijus" tel. 868719918, arba email. migration.go@gmail.com

PT7aeton
Šimkai jaučia savo firmos Aeton - Vebis galą, nes baigiasi kūrenimo sezonas. Dėl to jie ir kainas skelbia tokias, kokių nėra, kad tik skubėtų žmonės jiems kuo daugiau imokėti pinigų, o po to jie vėl susibankrotins, pasistatydami savo bankroto administratorių, ir visi lieka durneliais..... taip buvo su jų firma Komodum, dar prieš tai taip buvo su Gorgon. Kad neliktų 'bedarbiais", Šimkai atsidarė naują firmą, -UAB "Krovimo technika". Ir vėl du dirbantieji, vėl firma registruota kažkokioj lūšnoj Veiverių gatvėj 9B-1, LT-11346 Vilnius. Ir vėl direktorius ta pati Agnė Mockutė. Jiems matyt labai patinka ta pavardė, o mokslo mažai, kitos neišmoko.... Firma pradėjus veikti 2013 lapkričio mėnesį.... taip kad žmonės, būkit budrūs. Jie tuo "aprūpins", krovimo techninka, ten ir pinigai didesni ish karto, ir prekės ne tik žiemos sezonui....
Taip, kad Šimkau-"Pastabus", tau baudžiamojo kodekso 178 straipsnis....
Pastabus 2014-03-18 14:19:44 IP 188.69.193.56
Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas 154 straipsnis.
Dainius 2014-03-14 15:53:21 IP 5.20.181.107
Jūsų veiklos metodai gerai pažįstami nuo UAB "Komodum" laikų.
Netikslinga kaltinti konkurentus, kai akivaizdžiai dirbate neskaidriai ir siekdami finansinės naudos apgaudinėjate žmones.
Šiandien pradėta daugiau nei 20 ikiteisiminių tyrimų dėl UAB "Vebis" neteisėtos veiklos. KItą savaitę bus pradėta dar tiek pat ar daugiau.
Tai dėl to irgi kalti konkurentai?!?

UAB"Justicijus"
Pastabus 2014-03-14 15:28:27 IP 188.69.196.132
Advokatas savo lygi parodo.
Gerai pamokėjo kažkas, kad nepaiso įstatymu numatytų BK 154 str.
Komentarų IP adresai vienodi, pasivadina skirtingais vardais.
Akivaizdžiai matosi, kad dirbtinai teršiamas įmonės vardas.
Lietuvoje verslininkai, kad sudirbti konkurentus imasi kraštutinių priemonių..., pinigai aukščiau moralės...

Remis 2014-03-14 14:53:47 IP 5.20.181.107
Dėmesio, UAB "Vebis" (Aeton) platina lojalumo korteles ir toliau sėkmingai mulkina žmones!!!!
Būkite atsargūs!!!
Vebis 2014-03-14 14:50:49 IP 5.20.181.107
Vilniaus m. apylinkės prokuratūroje atliekamas tyrimas dėl UAB "Vebis" nusikalstamų veikų.
Daugiau informacijos suteiks teisininkas Dainius.
kont. tel. 868719918; el. paštas dainius070@gmail.com
"Justicijus" 2014-03-14 14:50:06 IP 5.20.181.107
Daugiau informacijos suteiks teisininkas Dainius.
kont. tel. 868719918; el. paštas dainius070@gmail.com
Prokuroras 2014-03-14 14:47:17 IP 5.20.181.107
Kodėl trinami komentarai apie UAB "Vebis"????
Pažymėtina, kad juose jokia klaidinga informacija nepateikiama!!!!

aeton 2014-03-13 22:08:41 IP 78.62.43.172
Skambino teisininkas iš Vilniaus.Kad būtų iškelta Robertui Šimkui baudžiamoji byla reikia daugiau nukentėjusių nuo šio a******o.Taigi vienykimės.Rašykite mums zvirzde@delfi.lt Teisininkas Dainius jau turi nemenką sąrašą.Šimkai neturi jokio turto, granules veža kas dešimtam užsakovui.Jie mėto pėdas, granules jie perperka ir taip žaidžia su žmonėmis.

"Justicijus" 2014-03-04 18:19:05
Vilniaus apylinkės prokuratūroje atliekamas ikiteisminis pagal LR BK 182 str. (sukčiavimas) dėl neteisėtų UAB "Vebis" veiksmų.
Visus nukentėjusiuosius nuo UAB "Vebis" (Aeton) prašom kreiptis į UAB "Justicijus" tel. 860222332.
"Justicijus" 2014-03-04 18:17:57
Vilniaus apylinkės prokuratūroje pradėtas ikiteisminis pagal LR BK 182 str. (sukčiavimas) dėl neteisėtų UAB "Vebis" veiksmų.
Visus nukentėjusiuosius nuo UAB "Vebis" (Aeton) prašom kreiptis į UAB "Justicijus" tel. 868719918.
Kuras 2014-03-04 14:47:24
Žmonės, kada Jūs suprasite, kad stebuklų nebūna... Stebėkite rinkos kainas... Labai gaila apgautų žmonių, tačiau gal ši karti pamoka padės suprasti, kad pirkdami kurą ~20-50Lt brangiau iš patikimo kuro tiekėjo visada būsite garantuoti, kad gausite tikrai kokybišką ir laiku pristatytą kurą...
Karolis 2014-03-03 17:17:31
Gerb. ponai ir ponai, tokia vienašališkai parengta ir nepasirašyta sutartis neatinka Civiliniame Kodekse sutartims keliamų reikalavimų ir ji neturi teisinės galios.
Žiniukas 2014-03-03 13:15:17
Paskutiniu metu UAB "Vebis" kartu su išanstinio apmokėjimo sąskaitą faktūrą siunčia klientui absurdišką sutartį.
PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS
2014 m. vasario mėn. 14 d.
Pirkėjas Vardas Pavardenis (toliau vadinama - Pirkėjas) ir pardavėjas UAB “Vebis” (toliau
vadinama - Pardavėjas),
toliau abi šalys Pirkėjas ir Pardavėjas, sudarė šią sutartį (toliau - Sutartis):
I DALIS. BENDROSIOS SUTARTIES SĄLYGOS
1. Pardavėjas įsipareigoja pateikti išankstinėje pvm sąskaitoje-faktūroje Nr. 0000 nurodomas
konkrečias prekes (toliau Sutartyje - Prekes).
2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjui Prekes, jeigu išankstinėje pvm sąskaitoje-faktūroje Nr.
4988 nurodyta pristatymo paslauga (toliau Sutartyje - Paslauga), pristatymo kaina.
3. Nuosavybės teisė į Prekes Pirkėjui pereina nuo Prekių perdavimo momento. Jeigu vadovaujantis
teisės aktais Prekė turi būti įregistruota viešajame registre, nuosavybės teisė pereina nuo
įregistravimo viešajame registre momento. Prievolė ir su tuo susijusios išlaidos įregistruoti Prekę
viešajame registre tenka Pirkėjui.
4. Pardavėjas patvirtina, kad Prekės nėra įkeistos, nėra jokių apribojimų dėl Prekių naudojimo,
disponavimo, valdymo, jokie tretieji asmenys nėra pareiškę jokių pretenzijų dėl Prekių, bei joks
ginčas teisme dėl Prekių nevyksta.
5. Pardavėjas įsipareigoja Prekes perduoti Pirkėjui iki 2014.08.31 17:00 val..
6. Pirkėjas įsipareigoja Prekes paimti per dvi valandas, skaičiuojant nuo punkte Nr. 5 įtvirtintos Prekių
perdavimo datos ir laiko.
7. Pardavėjas įsipareigoja Prekes perduoti, o Pirkėjas priimti Prekes adresu: Balbieriškio girininkija.
8. Pardavėjui perduodant, o Pirkėjui priimant Prekes yra pasirašomas Prekių perdavimo-priėmimo
aktas ar krovinio pervežimo važtaraštis.
9. Pardavėjas laikomas tinkamai įvykdęs prievolę perduoti Prekes, jeigu Prekių kiekis ir kt. atitinka
Sutarties ir teisės aktų reikalavimus. Pirkėjas laikomas tinkamai įvykdęs prievolę priimti Prekes,
jeigu priėmė visas jam pateiktas Prekes, kurių kiekis ir kt. atitinka Sutarties ir teisės aktų
reikalavimus.
10. Prekių ir Paslaugų kaina yra nurodoma išankstinėje pvm sąskaitoje-faktūroje Nr. 4988, nurodyta
Prekių ir Paslaugų kaina yra galutinė, kartu į ją įskaitant ir visus mokesčius (pridėtinės vertės ir kt.).
11. Pardavėjui perdavus Prekes Pirkėjui, pastarajam per 5 darbo dienas turi būti pateikta pvm sąskaitafaktūra.
Tinkamu sąskaitos pateikimu laikomas jos išsiuntimas į Pirkėjo el. paštą.
12. Pirkėjas Sutartį patvirtina banko pavedimu apmokėdamas išankstinę pvm sąskaitą-faktūrą Nr. 4988.
13. Šalys susitaria, kad Sutartis teisiškai pilnai įsigalioja nuo išankstinės pvm sąskaitą-faktūros
apmokėjimo, pinigų gavimo į sąskaita LT377290000009467818 dienos.
14. Pirkėjas privalo sumokėti visą Prekių ir Paslaugų kainą nurodytą išankstinėje pvm sąskaitojefaktūroje.
15. Pirkėjas pažeidęs Sutarties I dalies 6 punktą, privalo Pardavėjui mokėti vieno šimto litų (100 Lt)
dydžio netesybas už kiekvieną pradelstą valandą paimti laiku Prekes.
16. Pardavėjas pažeidęs Sutarties I dalies 6 punktą, privalo Pirkėjui mokėti vieno šimto litų (100 Lt)
dydžio netesybas už kiekvieną pradelstą valandą pateikti ar pristatyti laiku Prekes.
17. Bet kokie vienašaliai šios Sutarties taisymai yra negaliojantys.
18. Ranka surašyti pataisymai šioje Sutartyje negalioja.
19. Jeigu Sutartis vienašališkai buvo nutraukta prieš terminą, Sutartį pažeidusi šalis kitai šaliai privalo
mokėti netesybas.
20. Pirkėjas vienašališkai nutraukęs Sutartį prieš terminą, privalo Pardavėjui mokėti dviejų šimtų litų
(200 Lt) dydžio netesybas.
21. Pardavėjas vienašališkai nutraukęs Sutartį prieš terminą, privalo Pirkėjui mokėti šešių šimtų litų
(600 Lt) dydžio netesybas.
22. Iš šios Sutarties kylantys ginčai yra sprendžiami abipusių derybų keliu arba kreipiantis į Vilniaus
miesto teismą.
23. Santykiams, kylantiems iš šios Sutarties, reguliuoti yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
24. Ši Sutartis yra sudaryta lietuvių kalba, siunčiama Pirkėjui el. paštu kartu su išankstine pvm sąskaitafaktūra.

Prašom atkreipti dėmesį į šios sutarties 12, 13, 15, 16, 20, 21 sutarties punktus.
Fantastiškai įdomi sutartis!!!!, Tokias sutartis parengti moka tik Karolis Šimkus.
Justicijus 2014-02-28 11:50:25
UAB "Vebis" veiksmuose neabejotinai yra nusikaltimo numatyto LR BK 182 str. (sukčiavimas) požymių!!!
Tikslinga UAB "Vebis" atžvilgiu pradėti kuo daugiau ikiteisminių tyrimų ir realiai kovoti, o ne tik galvoti ir kalbėti.

UAB "Justicijus"
tel. 860222332
malkos, briketai ir aeton 2014-02-25 07:05:51
Domas 2014-02-24 12:04:01
Gal kas turite ir galite ju realius kontaktus gauti? adresa, asmens koda, auto valstybinius nr.?
ju nuotraukos yra:
ju veidu intelektas nesugadino.... ju laukia tas miskas....
Justicijus 2014-02-24 12:58:04
Visus nukentėjusiuosius nuo UAB "Vebis" prašom kreiptis į specializuotų teisinių paslaugų UAB "Justicijus" tel. 860222332.
Mielai padėsime.
Domas 2014-02-24 12:04:01
Danguolė Adomaitienė 2014-02-12 21:08:50
Aš, Danguolė Adomaitienė užsisakiau 2013.10.15 dieną malkų ir briketų pagal PVM s/f AET Nr.00131015 už 990, 00 litų. Tuo metu buvo vykdoma akcija per dvi dienas užsisakius bet kokio dydžio užsakymą pristatymas nemokamas. Aš užsisakiau į Kauno raj. ir patikino vadybibinkas Robertas kad dviejų savaičių bėgyje pristatys. Kai nesulaukiau, paskambinau, pasakiau, kad jei negali atlikti užsakymo, tegul grąžina pinigus, aš užsisakysiu kitur. Susierzino ir pasakė, kad daug užsakymų ir reikia laukti, užsakymą pristatys, paskambins vairuotojai. Kai po mėnesio paskambino vairuotojai (tikrai šaunūs) labai apsidžiaugiau, bet gaila, nes pristatė tik malkas. Briketus atveš vėliau. Nuo gruodžio mėnesio pradėjau skambinti ir teirautis ar nepamiršo. Skambinau po du kartus per savaitę ir bent keturis kartus pakrauti briketai jau važiavo pas mane, deja nepasiekė. Taip ir nesulaukusi po 100 dienų dar kartą pasiskambinau ir tada sužinojau, kad vis tik geriau man parašyti į el. paštą uzsakymai@aeton.lt prašymą ir tada grąžins pinigus. Vadybininkas Robertas patikino, kad bus atlyginta ir nuostoliai, kuriuos patyriau negavusi užsakytų briketų. Vėl apsidžiaugiau ir 2014 metų sausio 26 dieną parašiau prašymą grąžinti pinigus už nepristatytą prekę, pagal nurodytą s/f, kadangi man ta prekė jau nereikalinga, aš užsisakiau kitur. Nurodžiau nuostolius ir iš viso 650, 00 litų (sąskaitoje briketų kaina 500, 00 litų). Po kelių dienų gavau perlaidą 100, 00 litų bet daugiau jokių paaiškinimų. Net pagal s/f jie man skolingi 500, 00 litų, o ir nuostolių padengimo kaip ir briketų nesitikiu gauti. Vėl skambinau, patikino kad persiūs el.paštu direktoriaus paaiškinimą, bet nesulaukiau. Tris kartus rašiau į el. paštą, kelis kartus skambinau, pasiunčiau nurodytu firmos adresu registruotą laišką, jokio atsakymo. Kiekvianą kartą paskambinus, vadybininkas Robertas liepia rašyti į el. paštą, bet jokio atsakymo. Šiandien ketvirtą kartą parašiau ir patikino, kad tikrai atsakys. Kol kas nieko. Aš tik noriu, kad jie man grąžintų sumokėtus pinigus už nepristatytą prekę, viso labo 400, 00 litų. Nuo pirmo prašymo jau praėjo daugiau negu dvi savaitės laiko, ką dar padaryti, kur kreiptis, kad atsiimčiau kas man priklauso?
moteriske, neturėk iliuziju. niekas jokiu pinigu tau negrazins niekada. jie maudo pusę lietuvos... renka pinigus ir veza špygą. Iki įkuriant šitą firmą jie turėjo firmą Komdum, kur vien tik atsiliepimų randasi per 150 žmonių. tai tik tie, kur rado kur parašyti, o realiai apgautų ne šimtais skaičiuojama... Šitas jų Aeton- Vebis veikia tik ų7 mėnesiai, o kiek apgautų??? vien čia kiek atsiliepimų, o puslapyje www.skundai.lt, tik vienoj vietoj trys lapai atsiliepimų apie šituos du brolius v***s.... Kada v***s davė grąžos???
Andrius 2014-02-12 21:41:07
Jiems iškelta byla jau dėl sukciavimo
norbertas 2014-02-11 08:16:29
patarimas 2014-02-10 18:49:30
Zinai patarciau susirasti tevus ar senelius ir duru rankena aptepti su sudais, ot butu efektas
Jau kreipemes del siu broliu su ieskiniu baudziamajai bylai.
to vebis aeton 2014-02-10 18:05:53
as tau kai apmetysiu tai kelnes prisiksi.Reikalui prispyrus nusuksiu spranda ir I skrandi prisiksiu.Atsirado matai Robin hudas
Gogis 2014-02-05 15:43:00
Už suteiktą informaciją apie brolių šaunuolių buvimo vietą sumokėsiu 1000 Lt premiją.

Žiauriai piktas Gogis, likęs be malkų.

AETON 2014-02-19 10:29:55
Šio puslapio šeimininkai dirba Šimkų labui ir vėl trina atsiliepimus. rašykit atsiliepimus puslapyje skundai.lt, nes ten ištrinti jiems nepavyksta. Va:
Nukentejusioji
2014-02-13 11:15
xxxx014720
as irgi susiduriau su sia problema Robertu Šimkum AETON uzsakiau preke sumokejau pinigus 2013m spalio men.o siandien jau 2014 02 12d. o prekes neatveze, kiek skambinu tai vis komplektuojami sunkvezimiai, savaite. Paprašiau grazinti pinigus, nes vaikai šala neturiu tiek pinigu kad galėciau nusipirkti iš kitu pjuvenu briketu. nei briketus atveza, nei pinigus grazina.kreipiausi i valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba.vilniaus g. 25 tel: (85)2626751. šiuo metu yra nagrinėjama vartotoju skundai.
Granules Aeton Malkos Briketai
2014-02-13 21:28
xxxx430641
Panasu, kad mintis Simkams nepatiko apie ankstesniu gyvenamu vietu paieskas, kas gana paprasta padaryt....
uz tokias sumas zmones ne tik aliejiniais apmetys, bet ir raudona gaidy paleis palakstyt po tevu kiema :)))
blin gi nesunku narkomanui duot 100 lituku, kad i simku sveikata jis molotovo kokteili "isgertu"! :) daug patenkintu butu manau!
jei bus pageidaujanciu ir asmens koda parasysiu tik praneskit... idesiu nuoroda kur tas kodas yra, kad rekvizitam.lt nekiltu problemu del asmeniniu duomenu viesinimo.. idesiu kazkur komentaruose asmens koda ir nuoroda i ji ir niekas jo is ten netrins nes nebus sasaju su asmeniu pavarde ir tt.. :) nu pakurensim pirti simkui...
ps o kas galvojat rimtai ta padaryti, tai negrasinkit nei viesoj erdvej, nei telefonu, nei elektroniniu pastu, o darykit, nes po to gali prikabinti kazka... aisku policia uzsipypins ieskoti kas tai padare :)))) o supratusi ko iesko is vis neieskos manau ten irgi "zmones" dirba, liudininku apklaust reiks kaip uspaskicho byloj, kad atrast itariamaji :))))
Cia pamokeles tiems kas atras gyvenama vieta ir jo automobili :) linksmu dalyku aptarta, net i galva neateitu, ko tik tam nete neatrasi...

http://banga.balsas.lt/lt/2forum.showPosts/51788.241-= (683270139

Po to nepamirskit pagrindiniams kasko draudimams (ne vienam o keliems) anonimiskai issiusti laiskais is kokios nors interneto kavines, kad ta masina nukentejo ne seipsau ir draudimas, kaip ir padegimu nedraudzia taip ir cia paliks su ragais simku, gales i teisma draudima duot ir bandyt irodyt, kad nukentejo nekaltai o ne del gyvenimo-darbo budo :)))..

PS simkau tave vistiek kazkuris "patenkintas" klientas suras, tiesiog pasala padaris, gaus duomenis is kur ka perki, ar palauks prie dazniausiai lankomos parduotuves, suzinos kur kura piliesi pagal UAB, kur saskaitas rasaisiis, kur prekes imi, ir per vaizdo irasu kameras tavo auto isryskins, jei jis ne ant taves registruotas... jei ne ant taves o ant tevuko tavo tai tevukui sveikinimus issius, tiesiog uzsirausi ant "idejinio" kuriam bus pofig susigrazinti zala, o rupes saldus kerstas..

PPS FOR AETON, as nenukentejes :)))) as robin hudas spyga taukuota :)))) uz bobas musu, ir vaikus snargletus!!!

PPPS o rekvizitai.lt jau nebetrins zinuciu kiek supratau ir aplamai jau nebekis pirsciuku del nepatogiu komentaru ar panasiai, jiems skambino tas advokatas pranese situacija ir jie netrins, nes tai gali skaitytis kaip bendradarbiavimas ir nusikaltimu slepimas tolimesnej byloj (o liudinikais buti jie teismuose tikrai nenores del kazkokiu sukciu), nes uz istrynimus kiek suprantu yra mokami pinigai o cia jau ne seip, cia prasideda sukciavimo byla (uz tai dekingi visi bus rekvizitams.lt, kad yra galimybe isryskiti nusikalstama veika), cia ne kokio nepasitenkinusio darbininkelio pezaliones komentaruose... cia dar linksmu dalyku bus, sekam seriala toliau..
galu gale i teisma ar pas tyreja ateiti tures, is jo ir pasekt kur gyvena ir kur masina laiko, nu gi nemetys pedu savaite, kad isitikint, kad neseka...cia tik apgalvotai reik padaryt ir tas advokatas pades jum linco teisma padaryt tik kuo daugiau nukentejusiu kreipkites, duokit jam galias ir irankius, jis istrauks ji i dienos sviesa :))...
ir parasykit naujienas, kaip sekasi nukentejusiems, kad butumem ivykiu sukuryje!!!!!

Aeton, Malkos, Granules Ir Broliai Šimkai
2014-02-14 10:55
xxxx112654
O skelbimų "Aeton" pulapyje skelbimai.lt, tai daugėja, kaip grybų po lietaus...Prieš dieną buvo 20 skelbimų, o šiandien jau 37 skelbimai... panašu broliukai skuba surinkti iš visos Lietuvos lengvatikių kuo daugiau pinigų, kad būtų kuo susimokėti administraciniam teismui už bankrotą ir dar tardytojams ir teisėjams kiek reikės už laisvės išsipirkimą.
Dėl to visi skelbimai skelbia: "pristatymas visoje Lietuvoje".. atkreipkit dėmesį, skelbia žmonės, kurie neturi nieko, - nei malkų, nei briketų nei granulių, nei transporto jiems pristatyti.... veš mat jie į Klaipėdą ar Mažeikius... he he... jūs tik pinigus jiems praveskit, o jie jau žinos, ką su tais pinigais daryti... dabar jiems svarbu jei ką, tai pasislėpti laikinai kalėjime, kokiems metams, po pusmečio išeis, o per tą laiką aistros nurims, kreditoriai užmirš tuos du brolius v***s...

Kiti Skundai Lt lankytojai tap pat skaitė
Įdomu!

Gogis 2014-02-05 15:43:00

Žiauriai piktas Gogis, likęs be malkų.

AETON
UAB Vebis i.k. 303092708
Šaltkalvių g. 60A-93, LT-02185 Vilnius
Direktorė Agnė Mockutė
Vadovas Karolis Simkus jo
Emeilas karolis-simkus@mail.ru 868285007
Brolis Robertas Simkus 37060315279, 370 682 85 007
Ankstesne veikla nebeveikia : www.gorgon.lt
Karolio fotografijos kad lengviau butu surasti:
)) Gedimino prospekte.PS abu registruoti zuoko bute
Marius 2014-01-06 16:04:45
Siandien issiunciau rasta jiems del pinigu grazinimo, nes jau 3-cia savaite nesulaukiu granuliu, kai uzsakant telefonu minejo kad pristatyti turetu per 3-4 dienas. O atsakymai i klausyma kada pristatys tera: vairuotojas diena pries atvaziuodamas pasiskambins. Ir pasiteisinimai tera kad vezimai yra komplektuojami.. bet per tiek laiko nesugeba sukomplektuoti vezimo..
Miglė 2014-01-03 12:53:16
eferistai.......................................
Daiva 2014-01-03 12:33:45
Žmonės, būkite, budrūs.Tai neaiški įmonė.Mes jau ruošiamės perduoti UAB''Vebis'' teisinėms institucijoms.
Šarūnas 2014-01-03 12:32:16
a*******i. 2012 m. Spalio pradžioje užsisakiau briketų ir sumokėjau pinigus išankstiniu. Žadėjo sekančią savaitę atvežti, tačiau neatvežė. Taip pratampė iki Gruodžio mėnesio kol trūko kantrybė ir paprašiau grąžinti pinigus. Gruodžio gale po daugybės skambučių grąžino dalį pinigų. Jau Sausio mėnuo ir situacija nesikeičia. Parašiau pareiškimą ekonominei policijai ir VMI. Gera pamoka visiems, kad reikia mokėti tik gavus prekes.
Kornelijus 2013-12-31 13:01:22
Pritariu Ievos komentarui, ir mes jau nukentėjom nuo šitų sukčių. ŽMON
Ieva 2013-12-30 17:03:26
a*******i!!!! Nepirkit ir nemokėkit pinigų iš anksto, nes jie savo įsipareigojimų nevykdo ir pinigų negrąžina. Daugiau kaip mėnesį bandau atgauti savo sumokėtus pinigus ir matau, kad be valstybės institucijų pagalbos jų atgauti nepavyks.
Rimas 2013-12-30 08:47:32
Antanas 2013-12-28 08:26:32
jie ne s*****i, bet paprasčiausi v***s. Išreklamuoto ju granulės kur nori Lietuvoj. Kadangi granulės Kaune, pabandžiau užsisakyti. Pakambinus vadybininkas moksliškai išaiškina, kaip tikrinti kokybe, atveža per keletą dienų ir t. t. Kai pravedi pinigus jau gieda kitokią giesmę, atveš dviejų savaičių bėgyjė, nes „komplektuoja krovinius“. neatvežė ir per tris savaites. Direktorius nesileidžia i kalbas, atmesdinėja skambučius, ir kai skambini įkyriai atsiunčia žinutę, -“ką, nesupranti, kad negaliu kalbėti???“. Pareikalavus grąžinti pinigus, negrąžina… Aiškiai be teismo neapsieisi… Gal kas dešimtam užsakovui ir atveža, bet ne daugiau…
Išskyrus juos pačius, niekas negali parašyti teigiamo atsiliepimo, tai jokios abejonės...
jau praejo menuo. dar neatveztos malkos.
Antanas 2013-12-28 08:26:32
Petras 2013-12-17 13:28:26
Niekam nerekomenduoju tureti reikalu su sia imone. Atsiunte isankstine saskaita ir is kart apmokejom. Po 4 savaiciu briketu vis nebuvo ir zadejo greit atvezt. Pasake kad kreipsimes i VMI pinigus grazino.
marius 2013-11-13 23:50:52
Uzsakiau ir sumokejau uz malkas, po to nusprendziau paskaitineti apie imone, na ir randu tiek cia tiek skundailt komentarus tokius, galvojau papuoliau ir as.... na bet atveze malkas, pirmadieni uzsakyta treciadieni gavau. Priekaistu neturiu viskas tvarkingai, iskrove, dave popierius. Sakyciau po visu komentaru cia issakytu ir kitur, jiems reikes vis delto susitaikyti kad apmokejima gaus tik atvezus prekes, o ne isanksto apmokant uz jas pavedimu. Siais laikais pilna a******u, galvojau ir as pakliuvau nors esu apdairus, bet dabar ramu kai malkos kieme. Imonei galiu patart, atsidarykit ofisa ne kazkur garazu masyve kaip dabar rodo jusu registracijos adresas, bet normalioj veikiancioj vietoje, daugiau kontaktu idekite kur zmonem jus rasti ir kur kreiptis, leiskit atsiskaitymus atvezus prekes, na ir tada atrodysit patikimesni, nes visi komentarai gali jum labai pakenkti.
Kostas 2013-11-13 10:40:12
Didelė nepagarba klientams, savo įsipareigojimų nevykdymas.
Army Shop 2013-11-11 11:21:29
Jau 5 savaite kaip zada atvezti briketus, pries 4 savaites sumokejome pinigus. Nei briketu, nei pinigu - vien pazadai. Jei per sia savaite nieks neissispres kreipsimes i VMI ir policija.
Edis 2013-11-08 21:00:09
Pritariu SIMUI - patyriau tą patį - nepatikima firma
Simas 2013-10-28 18:52:07
atsargiai su sia imone.Buvom uzsake briketus, pinigai pervesti, tris savaites tikejom pazadais kad vis atves.Kai galiausiai nurode tikslia data ir laika jokiu briketu nesulaukem.I skambucius neatsakineja kol nepaskambini is jiems nezinomo numerio.Pinigus atgavom tik pagrasine VMI ir policija.Atsargiai
Straipsnis LRytas -"Po įspūdinga iškaba - klientus maustantys s*****i?"
Ričardas Vitkus 2014-04-03 17:51
Aktuali informacija.
Retorinis klausimas.

P.S. komentarus nutrinti galima, bet nuslėpti tiesos ne!!!!

Stilmeda
Adresas: Didžiasalis, LT-13264 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); mediena, jos gaminiai.
UAB „STILMEDA“ Bendrovė „Stilmeda“ - viena kokybiškiausių ir patikimiausių statyboms skirtų medienos gaminių gamintojų Rytų Lietuvoje, įvairios paskirties medienos gaminius, skirtus statybos ir stalių gaminių pramonės įmonėms, „Stilmeda“ tiekia nuo 1998-ųjų. Nuo 2008-ųjų gaminami korpusiniai nestandartiniai...
LEX WOOD LT
Adresas: Senasis Ukmergės kelias 4, Užubaliai, LT-14013 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
UAB "Lex wood LT" veiklos kryptys: -Miškininkystė; -Miško pirkimas; -Miškotvarkos projektai; -Miško ruoša; -Medienos apdorojimas; -Biokuro gamyba; -Prekyba biokuru; -Prekyba mediena; -Medienos pervežimai; Kontaktai: Senasis Ukmergės plentas g. 4 LT-14180 Užubaliai, Vilniaus r., Lietuva Tel.: (8 5) 2483799; Mob...
Artoko grupė
MEDIENA IR JOS GAMINIAI

Adresas: Sodybų g. 2, Zuikinė, LT-45459 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
ARTOKO GRUPĖ, MB veikla mediena ir jos gaminiai : lentpjūvės paslaugos, impregnavimas, kalibravimas, obliavimas. Įvairių matmenų, storių, formų, ilgių, viengubo ir dvigubo pjovimo medienos pjovimas bei prekyba. Džiovinta, kalibruota, impregnuota eglinė, pušinė, maumedžio mediena, apdirbimas, gamyba ir prekyba...
MEGRAME
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME bendrovė – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei dvidešimt penkerius metus. MEGRAME vardas Lietuvos ir užsienio rinkose žinomas nuo 1992 m. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikinius langus. Įmonės produkcija net 7 kartus...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir klijuotos medienos langų, šarvuotų durų projektavimas bei gamyba - pagrindinės “Aldasa” veiklos. Atliekame langų bei durų montavimo, apdailos darbus.

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Gintautas Bartkus palieka "TGS Baltic"
Gintautas Bartkus palieka "TGS Baltic" 09-20 18:51
Neseniai vadovo posto Registrų centre atsisakęs advokatas Gintautas Bartkus palieka ir advokatų kontorą "TGS Baltic". Teisininkas vadovaus į Lietuvą koją keliančiai tarptautinei advokatų kontorai.
Ar spalvos padeda karjerai
Ar spalvos padeda karjerai 09-20 18:37
Ar drabužių spalva gali veikti aplinkinių nuomonę ir padėti kopti karjeros laiptais?

Ar turite skolų?

UAB Baltic master