Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vebis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vebis

Atsiliepimai apie Vebis, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Vebis, UAB

Pavydas - troškimas materialinių objektų, žmonių, galios, pasiekimų ar pan., kuriuos turi kažkas kitas. Pavydą paprastai lydi, neapykanta (neapkenčiamas žmogus, turintis pavydo objektą), pyktis, desperacija, polinkis nusikalsti (kai siekiama gauti pavydo objektą arba bent pakenkti jo turėtojui). Pavydas siejasi su nevisavertiškumo kompleksu, kadangi pavyduolis save nuvertina lygindamas su pavydo objekto turėtoju.

Pavydui artimas pavyduliavimas - netekties baimė, kai pavydima savo mylimo žmogaus, baiminamasi netekti jo meilės, trečiojo asmens naudai. Priešingai nei pavydas, pavyduliavimas įtraukia daugiau nei 2 asmenis.

Krikščionybėje pavydas laikomas mirtina nuodėme.
Norėčiau susipažinti su įstatymu draudžiančiui vadovui vairuoti sunkvežimį, bendrauti telefonu ir ne tik su klientais.
Į laikraštį, bėdų turgų kreipkitės, ten cirkininkai laukiami, na o stebėtojai savo nuomonę susidarys.

Dirbam, laikas parodys.
Protai Jūms aptemo....

Kokia kaip vadovo kompetencija, parodys pelninga 2013 metų finansinė ataskaita, audito kompanijos tyrimų duomenys.

Valdžios norisi ?

Reikia galvą, ant pečių tūrėti...

Kokie Jūs malonūs... "priėmėte" kabutėse tik pareigybės rodo visai ką kitą, įmonės pirkimo steigimo dokumentai rodo visai ką kitą.

Pažiūrėjus į Jūsų praeitį baisu pasidaro, ko gero plačiausio asortimento nelegalus savartynas Lentvarį, kur kojos nekeliu ir nekelsiu.
Tuberkulioze sirgau ir sakiau, kad reikia su visais atsiskaityti. Įmonei 300 tūks. Lt skola įvariai, sakiai advokatai, teisėjai tavo kišenei.

Uab Vebis nesubankrotinsi.

Kaip gali savo brolį į gatvę išmesti?

Gerai, kad tėvai yra.

Po tiltu gyvenčiau. Priėmiau, Komodum nieko nemokėjai, išmokinau. Metus dirbau nei cento skolos nebuvo, susirgau ir nesąmonių pridirbai.

Kaip brolį priėmiau, kai sunku buvo.

UAB Vebis direktorius bus nušalintas, ir atsakys už savo veiksmus.

Nemanau, kad visi advokatai tokius kaip Tu gins.

Robertas_simkus@mail.ru
Viskas kontroliuojama.

Mano žodis į dangų eina, norite "broleli" peštis pasipešime...., manes už durnių nereikia laikyti.

Darbas-darbui, žodžio laikytis reikia, nereikės viduriuoti, nesolidu iš Jūsų pusės, elgiatės, kaip tikri mužikai.

Su protingais dėdėmis pasitariau, klientai nenukentės.
Vilniaus mažoji g. 20, Lentvaris.

Galimai vogtų mikroautobusų nelegalus savartynas.

Mažasis Robertėlis su tėvuku suka makles, vogtus automobilius veždami, už telefoną tėvukas žmogų užmuštų ir vyresnėlį nori įtraukti.....

Kokie suskiai, Karolis laikykis seni, padėsim.
Separatistai Rytų Ukrainoje siekia diskredituoti antiteroristinėje operacijoje dalyvaujančius jėgos struktūrų pareigūnus, pranešė informavimo apie antiteroristinę operaciją (ATO) grupės vadovas Volodyslavas Selezniovas, kurį cituoja Newsru.ua.
Nuožmūs mūšiai Donecke: žuvo apie 200 teroristų, Slovjanske teroristai planuoja susprogdinti chemikalus ir apnuodyti miestą
Panašu, kad Šimkai simuoliuoja silpnaprotystę, kad už žmonių apvaginėjimą nepapulti į Pravieniškių sanatoriją....
Aiškiaregystės fenomenas, panašiai kaip ir paprastas regėjimas, būdingaskiekvienam žmogui. Vieną iš aiškiaregystės formų galima palyginti su žmogaus sugebėjimu matyti primerktomis akimis. Nuolat treniruojantis galima išmokti pamatyti spindulius,
Isterinis juokas, rodo psihinius negalavimus.
Robertas Šimkus 2014-05-22 12:12:49
Vadovas sakė, kad niekam Jūsų nuomonė neįdomi. :D
Vadovai jūs vadovai, tik smėlio dėžėje jums vadovauti. Nesiorentuojate aplinkoje, kaip matau. :D :D :D Juokas ima is tokiu vadovu :D
Neužtenka tik perskaityti, reikia ir suprasti.
Karolis Šimkus 2014-05-23 08:33:39
KOKALNY bujoję liepos, augę ąžuolai,
Šalimai tekėjus Praviena raudona
Ir akiraty numėlę tolimi šilai
Buvo mano džiaugsmas ir kasdienė duona.

Kokalnin pakopus - mano buvo išminti
Net takeliai - matės: Nemunas žvilgėjo,
O už jo Žigla melsvai nujuodus, ir viršuj šventi
Skliautai, apačioj gi vieškelis klegėjo…

Dar ten buvo tėvo kalvė nuolatos žvangi
Ir vaikystės namo pražiūrėtas langas,
Pro kurį stebėdavau pasaulio plotį…

Ten mano gimtinė ir vaikystė brangi,
Kur varpai kasdieną po senovei žvanga,
Lyg tada, kai mokiaus džiaugtis ir svajoti…

tik kodel Šimkau tą tekstą uždengei??? Nėra kaip jo žmonijai parodyti?? ir tai dėka savo glušumo parodei argumentus

prieš save...
KOKALNY bujoję liepos, augę ąžuolai,
Šalimai tekėjus Praviena raudona
Ir akiraty numėlę tolimi šilai
Buvo mano džiaugsmas ir kasdienė duona.

Kokalnin pakopus - mano buvo išminti
Net takeliai - matės: Nemunas žvilgėjo,
O už jo Žigla melsvai nujuodus, ir viršuj šventi
Skliautai, apačioj gi vieškelis klegėjo…

Dar ten buvo tėvo kalvė nuolatos žvangi
Ir vaikystės namo pražiūrėtas langas,
Pro kurį stebėdavau pasaulio plotį…

Ten mano gimtinė ir vaikystė brangi,
Kur varpai kasdieną po senovei žvanga,
Lyg tada, kai mokiaus džiaugtis ir svajoti…
Visuomet malonu sulaukti šiltų žodžių.

Stengiamės išlaikyti produkto kokybę, klientų ratas su kiekviena diena auga.

Konkurentų grubi reakcija įkvepia mūsų kolektyvą jūdėti visu greičiu į priekį.

LEDYNŲ, saulės ištirpdytų,
Vandens gausumo pilnumu
Tekėjo Nemunas į rytus
Tvindyti upių svetimų.

Ir tai ne pasaka, ne mitas:
Kadaise už laikų žaros
Tekėjo Nemunas į rytus,
Kaip nūn jis teka vakaruos.

Nekis srovės kryptis pakitus…
Dabar jau niekas netikės,
Kad vėlei Nemunas į rytus,
O ne į vakarus tekės!
Justina 2014-05-22 18:55:15
Kurenu aštuonerius metus, pirmą kartą matau tokią europietišką įmonę. Malonus aptarnavimas, žiemą pirkau briketų, dega puikiai. Pamačiau akciją, su vyru labai nudžiugome. Kainos ir kokybés santykis manau, geriausias Lietuvoje. Lietuviai moka kokybiškai gaminti, briketai nepalyginamai geresni, nei kitų pardavéjų. Išbandéme be galo daug pardavéjų. Ši įmoné nuostabiausia.
Ponai Šimkai!!!!

Šitaip parašyti išskyrus jus pačius negali NIEKAS. Ir tai dėl to, kad judviejų bendravimas chamskas. Nei vienas žmogus

pabendravęs su judviem telefonu NIEKADA nepasakys: "pirmą kartą matau tokią europietišką įmonę. Malonus

aptarnavimas"...., nes pabendravus iš karto pasimato chamskas atsinešimas į klijentą.... Štai kad ir Sandros

pavyzdys, - negana, kad apvagiat, bet dar ir išsityčiojat iš to apvogto žmogaus....

Ko jau ko, o mandagaus bendravimo su klijentu pas jus niekada nebuvo... Ir kokius "universitetus" baigėt??? pagal

išsilavinimą tai arba Pravieniškės, arba Lukiškės....
Lemia svoris
nes daugiau...
nei jie sveriu.
Vadovas sakė, kad niekam Jūsų nuomonė neįdomi. :D
Karolis Šimkus 2014-05-19 14:49:11
Todėl gerb. Sandra Jūs ir ne vadovas.

Centrinė AETON būstinė:

Visuomet lauksime atvyksiančių į svečius, iš anksto suderinkite laiką susiekiekę tel..
Gerb., Karoli,
nemanau, kad apie mano pareigas čia susirinkome pakalbėti :).
Budeli, paskolink man kirvį,
Nesvarbu - te šlykštų, te kraujuotą.
Noriu aš nukirsti didį kirmį,
Kurs ramybės man kasdien neduoda.

Amžinai aplink mane jis rangos,
Išlenda man iš gerklės ar skrandžio,
Užtveria visas duris ir langus
Nuo rugsėjo iki pat balandžio.

Ir kenčiu be galo ilgą žiemą,
Ir veju be galo ilgą virvę,
Kad pakarčiau šitą dangų šėmą.
Budeli, man baisiai reikia kirvio.
Karolis Šimkus 2014-05-20 10:44:48
Labas rytas, gerbiamasis,

Prieiti liepto galą, ką tai reiškia, tai reiškia, kad įmoné turi baigti savo veiklą, užsidaryti ar bankrutuoti.

Šiuo atveju pastarasis esate mažumélę neteisus.
Įmoné neužkalnų pradés gamybą, tai tinkamesnis išsireiškimas būtų "Šimkai išplauks į platesnius vandenis", ar pvz. "iš šalutinio kelio įvažiuos į automagistralę".
taip, švies mėlynas dangus, bet ne tau Šimkau....
Labas rytas, gerbiamasis,

Šiuo atveju pastarasis esate mažumélę neteisus.
Karolis Šimkus 2014-05-19 17:04:10
Kaip vadovui rūpi įmonės reputacija.

UAB "Vebis" atstovaujanti profesonalių teisininkų komanda ties šiuo klausimu dirba.

Ikiteisminis tyrimas vyksta "tai ne pirštu spragtelti".

Ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto internete, šiuo metu atlieka 6 Vilniaus Policijos komisariatas.

Tyrėjos duomenimis, visi rašynėtojai yra nustatyti ir per tam tikrą laiko tarpą visi bus iškviesti pirminei apklausai.

Mes savo ruožtu pasamdysime AUDITO kompaniją, kuri įvertins patirtus nuostolius.

Tokios "rašliavos v***s, a*******i", ar tariamai "nuskriausta Sandra" paistalai.

Valdykite gerbiamieji emocijas, mums keletą tūkst. skirti tam, kad Jus pamokyti nėra sudėtinga.

Ratu kvadratu nerašynėkite ir negązdinkite žmonių, o tai yra nusikaltimas viešoje erdvėje skleisti tikrovės neatitinkančią informaciją.

Apvogėme kažką ? Tuomet vardas, pavardė, ar įmonės pavadinimas, o ne akių dumimas žmonėms "Sandra, Mykoliukas, Kazys ir pnš.".

Logika tokia, kad nukentėjęs žmogus nepatingės parašyti savo vardo pavardės, tam, kad užkirsti galimai nusikalstamai veikai.

Tokie triukai "apie visus nuskriaustuosius gali pakomentuoti Vilniaus 2 PK", daugiau kaip virš pusės metų rašinėjimo, pradeda ikirėti.

Toks UAB "Justicijus" jaunos teisininkų firmos elgiasys netoleruotinas, ne teisinėmis priemonėmis bando pasipinigauti iš žmonių.

Patarimas, norite kaip advokatų kontora judėti į priekį, pirmiausia būkite sąžiningi, nereikia žmonių laikyti kvailesniais, anksčiau ar vėliau kaip sako "Yla išlys iš maišo".
vienoj vietoj Šimkau teisus esi. Kad prieisi liepto galą, tai jokios abejonės
Kaip vadovui rūpi įmonės reputacija.

Ikiteisminis tyrimas vyksta "tai ne pirštu spragtelti".

Linkėjimai tai "moderniai" kompanijai su "gera vadyba"
2014-05-19 16:20:20 IP 90.131.50.60
nu ir įžūlumas to Šimkaus... ką jau ką, o chamstvos klausimais su jais nėra tikrai kam lygiuotis.... Jis vėl kiša tai

apgautai Sandrai savo "cenrtinės būstinės adresą, o tai būtent tas garažas užrūdijosiom durimis, kurios neatvertos jau

mažiausiai 10 metų!!!!

Jei nors vienas iš tų brolių apgavikų ten kada nors būtų sėdėjęs, tai jis jau senaiiiiiiiiii būtų pakastas ir kirminų

suėstas....

O jie vis dar įžūliai ir toliau apvaginėja lengvatikius žmones. Ir kas baisiausiai, - apvogę dar iš jų išsittyčioja....
Todėl gerb. Sandra Jūs ir ne vadovas.

Centrinė AETON būstinė:

Nemanau, kad rimtos įmonės vadovas leistųsi į tokius komentarus, kuriuos dabar skaitau..užsisakėme ir mes prekių iš šios įmonės. Nebesitikiu, kad gausim tai, už ką sumokėjom..Bet viltis ".." motina, tai va, laukiam tų akcijinių prekių pristatymo terminų :)
Gerbiamasis, jeigu manote, kad vygdome nusikalstamą veiklą, kreipkitės į teisėsaugos institucijas:

www.prokuraturos.lt

www.fnttt.lt

Durnių ir bažnyčioj muša.
PUBLinkėjimai tai "moderniai" kompanijai su "gera vadyba"
2014-05-19 06:45:13 IP 90.134.144.245
Įdomu, kur tie Šimkai slapstosi, kad jų dar niekas neužmušė???? Žinoti jų slėptuvę, senai nepudrintų smegenų ir

nevogtų žmonių pinigų. Visuomenė būtų švaresnė. Dar jie mat skelbia akciją "kuro pardavimui", o iš tikro, tai akcija

lengvai patikinčių žmonių pinigų vogimui....

Kaip kitą kartą rašysit prisimetę svetimu vardu, nesvarbu kad ir Rimo, ar Jeronimo, tai bent rašykit iš kito kompiuterio.
siandien bendravau su imones vadovu, zodzio zmogus.
Uzsakiau solidu kieki eksportui i vokietija.
Paspauskite ant TEISINGUMO SIEKIS IP adreso :D jaunute ju firma, kaip aeton vadovu sake, neteisinemis priemonemis sukuria migla zmonems....
Tokiems teisinguoliams licenzija atimti reikia.
Pastoviems klientams siūlome sudalyvauti akcijose, įsigyti kieto kuro patraukliomis kainomis ateinančiam žiemos sezonui.

Taip pat yra galimybé užsisakyti kieto pagal individualią užsakymo formą.
Kaip tauta pirko malkas

Laukiau laukiau laukiau
Nesulaukiau ir pravirkau
Kuo kūrensiu židinuką
Kuo pakursiu Joninių lauželį,
Mat malkutes žada tik vėlyvą rudenėlį
Dyvų dyvai....

AKCIJOS TAISYKLĖS

Paskelbta 2014 m. kovo mėn. 11 d.

Vilnius

Fizinis, juridinis asmuo, (toliau - Pirkėjas) pageidauju naudotis akcija „Geras Gaspadorius žino, kada pirkti” ir susipažinau su šios Akcijos taisyklėmis.

1. ORGANIZATORIUS

1.1. UAB „Vebis“, juridinio asmens kodas 303092708, adresas Šaltkalvių g. 60A-93, Vilnius (toliau - Organizatorius), organizuoja akciją „Geras Gaspadorius žino, kada pirkti” (toliau - Akcija), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau - Taisyklės).

2. AKCIJA

2.1. Akcija vyksta nuo 2014 m. kovo 11 d. iki 2014 m. birželio 1 d. (imtinai).

2.2. Akcijos metu Pirkėjas turi galimybę įsigyti prekes kitam sezonui už mažesnę nei įprastą kainą:

Medžio pjuvenų briketai (960 kg) - 359, 29 Lt su PVM;

Natūralios drėgmės skaldytos pušies malkos (1 erdmetris) - 143 Lt su PVM;

Natūralios drėgmės skaldytos juodalksnio malkos (1 erdmetris) - 143 Lt su PVM;

Natūralios drėgmės skaldytos eglės malkos (1 erdmetris) - 137, 5 Lt su PVM;

Natūralios drėgmės skaldytos drebulės malkos (1 erdmetris) - 137, 5 Lt su PVM;

Natūralios drėgmės skaldytos baltalksnio malkos (1 erdmetris) - 137, 5 Lt su PVM (toliau - Akcijos prekės).

2.3. Prekių pristatymo terminas Akcijos prekėms - nuo 2014-09-01 iki 2014-11-01 d.

2.4. Asmenys, norintis dalyvauti Akcijoje privalo susipažinti ir patvirtinti, kad sutinka su Akcijos taisyklėmis apmokėdami išankstinę Organizatoriaus pateiktą PVM sąskaitą - faktūrą už pasirinktas prekes.

2.5. Akcijos dalyvis patvirtina, kad su akcijos taisyklėmis susipažino ir sutinka su Akcijos metu nustatytomis prekių kainomis ir pristatymo terminu.

3. ATSAKOMYBĖ

3.1. Organizatorius vienašališkai nutraukęs sutartį prieš terminą, privalo Akcijos dalyviui mokėti 50 % dydžio netesybas, nuo išankstinės pvm sąskaitos-faktūros apmokėtos galutinės sumos.

3.2. Akcijos vykdymo terminui pasikeitus, Organizatorius privalo Akcijos dalyviui sumokėti 3 % dydžio baudą nuo išankstinės pvm sąskaitos-faktūros apmokėtos galutinės sumos. Apie vykdymo termino pasikeitimą pranešti Akcijos dalyviui prieš 14 kalendorinių dienų.

3.3. Akcijos dalyviui nutraukus sutartį ar atsisakius nuo Akcijos/Paslaugų teikimo, privalo Organizatoriui sumokėti 50 % dydžio netesybas, nuo išankstinės pvm sąskaitos-faktūros apmokėtos galutinės sumos.

4. KITOS SĄLYGOS

4.1. Taisyklės sudarytos lietuvių kalba.

4.2. Organizatorius, Akcijos dalyvis sutinka, kad šios Taisyklės, Akcija teisiškai pilnai įsigalioja nuo išankstinės PVM sąskaitos-faktūros apmokėjimo ir pinigų gavimo į žemiau pateiktas atsiskaitomąsias sąskaitas:

Danske Bank LT27 7400 0462 8002 3810
AB DNB bankas LT24 4010 0510 0192 4929
AB “Swedbank” LT09 7300 0101 3842 0737
AB Šiaulių bankas LT32 7180 3000 1546 7896
AB „Citadele“ LT37 7290 0000 0946 7818
AB “SEB bankas” LT30 7044 0600 0795 0066
4.3. Asmenys dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

4.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių gynimo įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.

4.5. Organizatorius turi teisę daryti šios akcijos taisyklių pakeitimus, apie tai iš anksto perspėjęs tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios taisykles.
Siūlau sudalyvauti atrankoje, įvertinsime Jūsų kompetenciją, siekius.
Suteiksime galimybę augti.

disforinė nuotaika (dysphoric mood) - subjektyviai nemaloni nuotaika - depresija, nerimas, dirglumas
dirgli nuotaika (irritable mood) - vidinės įtampos būsena, susijusi su sparčiu susierzinimu ir pykčiu.
eutiminė nuotaika (euthymic mood) - normali nuotaika, kai nejaučiama nė depresija, nė pakilumas.
pakili nuotaika (elevated mood) - gerokai pakilesnė už normalią nuotaiką.
euforinė nuotaika (euphoric mood) - jaučiamas perdėtas jausmas, kad viskas labai gerai.
Ищу опилки линии гранулирования (фракция 6-8 мм).

Мощность 300 кг / ч до 1 т / ч.

Что вы можете предложить, что вводится в линию.

Вы занимаетесь производством.

гарантии, инструкции по эксплуатации, и т.д. ?

С уважением
Каролис Шимкус

ОАО "Vebis"
директор

Sita imone reikia ko greiciau pranesti ekonominiam nusikaltimu sk. kad maziau apgautu zmoniu
Penki penki - penkiolika,
Genys sakė - šešiolika.
Jeigu netiki, skaičiuok -
Viens, du, trys.
AETON s*****i (6)
AETON » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Aeton (UAB "Vebis") s*****i! Sumokėjau už briketų padėklą, pinigus išleido savo automobilio remontui (kaip patys rašo), dabar žada grąžinti po 5 Lt į mėnesį, t.y. apie 10 metų :)
Gairės: AETON Vebis briketai MALKOS granules s*****i Robertas Simkus
Linkėjimai tai "moderniai" kompanijai su "gera vadyba"
2014-05-09 10:20:04 IP 83.181.149.178
Linkėjimai tai "moderniai" kompanijai su "gera vadyba" nu nukenėjusio
Nukentėjęs
Komentaras
2014-05-08 18:50
xxxx408620
Pamirškit policiją, pamirškit teismus, reikia kitaip tvarkytis su tais naglučiais, kurie naudojasi žmonių silpnybėmis. Visiški velnio vietininkai žemėje.
Šauni kompanija, moderni, vadyba gera.
Seniai seniai sugulę

Jai daugėja nuolatos.

Gal patrinti lapais mėtų,
Kad raukšlelių nedaugėtų?
Gal nupirkti aspirino?
Ne, vaikučiai vaistą žino...

Jei vaikai geručiai augs,
Mamos niekad nesirauks...
Subtilūs faktai "Mistiniai nuskriaustieji", ką jau ir bepridursi :D
Karolis Šimkus 2014-04-29 11:14:47
Nusprendei rašinėti, tad nuo šių paistalų pereik gerbiamasis prie faktų kalbos.

UAB "Komodum"
UAB "Vebis"

Kas nukentėjo, ką apvogėme: vardas, pavardė ar įmonės pavadinimas.

Riboto mąstymo rašliavos "dulkės", kurias anksčiau ar vėliau teks nuvalyti.

Tokie rašynėtojai "po stikliuko, kito", net valstybę žino kaip valdyti.

Galvoje netelpa, kaip žmogus apgraibomis, nežinodamas situacijos, gali taip kategoriškai reikšti savo nuomonę.

Gerbiamasis, toks, gudrus, toks sumanus, kodėl sėdi ir viduriuoji į kaimyno daržą.

Skleidi pykti, net nepagalvoji, kad sugrįš dešimteriopai.

Įžvelgiu rimtus psichinius sutrikimus.
I visus tuos klausimus atsako Vilniaus 2-o policijos poskyrio tyrėja. Aišku, ten apsireiškė tik labai maža tavo apvogtų

žmonių dalis.... konkrečiai kiek kas tau sumokėjo ir tu juos durnini po shiai dienai, pamiršdamas, kaip pats sakai, į jų

sveikatą už jų pinigus išlenkti stikliuką kitą....
Nusprendei rašinėti, tad nuo šių paistalų pereik gerbiamasis prie faktų kalbos.

UAB "Komodum"
UAB "Vebis"

Kas nukentėjo, ką apvogėme: vardas, pavardė ar įmonės pavadinimas.

Riboto mąstymo rašliavos "dulkės", kurias anksčiau ar vėliau teks nuvalyti.

Tokie rašynėtojai "po stikliuko, kito", net valstybę žino kaip valdyti.

Skleidi pykti, net nepagalvoji, kad sugrįš dešimteriopai.

Įžvelgiu rimtus psichinius sutrikimus.
Karolis Šimkus 2014-04-29 08:47:19
Jeigu manai, kad komentaruose, gali rašyti, kas papuola, klysti.

Ilgas teisinis procesas, kad pažaboti piktavalius.

Šikna dega, paskambink, "Karoli buvau neteisus..." noriu savo noru kompensuoti Jūsų patirtus nuostolius.

Nelauk kol bus per vėlu.
tik kompensuoti reikės tau, ir tavo nelaimei labai jau daug kam...

Stilmeda
Adresas: Didžiasalis, LT-13264 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); mediena, jos gaminiai.
UAB „STILMEDA“ Bendrovė „Stilmeda“ - viena kokybiškiausių ir patikimiausių statyboms skirtų medienos gaminių gamintojų Rytų Lietuvoje, įvairios paskirties medienos gaminius, skirtus statybos ir stalių gaminių pramonės įmonėms, „Stilmeda“ tiekia nuo 1998-ųjų. Nuo 2008-ųjų gaminami korpusiniai nestandartiniai...
LEX WOOD LT
Adresas: Senasis Ukmergės kelias 4, Užubaliai, LT-14013 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
UAB "Lex wood LT" veiklos kryptys: -Miškininkystė; -Miško pirkimas; -Miškotvarkos projektai; -Miško ruoša; -Medienos apdorojimas; -Biokuro gamyba; -Prekyba biokuru; -Prekyba mediena; -Medienos pervežimai; Kontaktai: Senasis Ukmergės plentas g. 4 LT-14180 Užubaliai, Vilniaus r., Lietuva Tel.: (8 5) 2483799; Mob...
Artoko grupė
MEDIENA IR JOS GAMINIAI

Adresas: Sodybų g. 2, Zuikinė, LT-45459 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
ARTOKO GRUPĖ, MB veikla mediena ir jos gaminiai : lentpjūvės paslaugos, impregnavimas, kalibravimas, obliavimas. Įvairių matmenų, storių, formų, ilgių, viengubo ir dvigubo pjovimo medienos pjovimas bei prekyba. Džiovinta, kalibruota, impregnuota eglinė, pušinė, maumedžio mediena, apdirbimas, gamyba ir prekyba...
MEGRAME
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME bendrovė – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei dvidešimt penkerius metus. MEGRAME vardas Lietuvos ir užsienio rinkose žinomas nuo 1992 m. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikinius langus. Įmonės produkcija net 7 kartus...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir klijuotos medienos langų, šarvuotų durų projektavimas bei gamyba - pagrindinės “Aldasa” veiklos. Atliekame langų bei durų montavimo, apdailos darbus.

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Gintautas Bartkus palieka "TGS Baltic"
Gintautas Bartkus palieka "TGS Baltic" 09-20 18:51
Neseniai vadovo posto Registrų centre atsisakęs advokatas Gintautas Bartkus palieka ir advokatų kontorą "TGS Baltic". Teisininkas vadovaus į Lietuvą koją keliančiai tarptautinei advokatų kontorai.
Ar spalvos padeda karjerai
Ar spalvos padeda karjerai 09-20 18:37
Ar drabužių spalva gali veikti aplinkinių nuomonę ir padėti kopti karjeros laiptais?

Ar turite skolų?

UAB Baltic master