Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vebis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vebis

Atsiliepimai apie Vebis, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Vebis, UAB

Taip 2015-08-20 13:30:51
Naujas ju projektas www.belitmebelis.lt
Aš girdėjau, jog broliai susipyko, nes klaipėdiškis nesutiko su visais sukčiavimais ir nutraukė ryšius su savo "broliu direktoriumi".

Informuojame, kad Vilniaus apygardos teismas 2016 m. kovo 01 dienos nutartimi civilinėje byloje Nr. B2-3876-794/2016 iškėlė bankroto bylą UAB „Vebis“ (į. k. - 303092708). Nutartis įsiteisėjo 2016 03 12.
Visus kreditorius raginame kuo skubiau pateikti kreditorinius reikalavimus adresu Pramonės pr. 6, 103 kab., Kaunas.

Administratorius
+37067326740
Taip 2015-08-20 13:30:51
Naujas ju projektas www.belitmebelis.lt
nebeveikia ir šitas puslapis... Paskutiniu metu K. Šimkui prasčiau matyt sekasi "verslą" vystyti... gal

"konkurentai" labai suaktyvėjo?? Ir pats Šimkus savo auksinių minčių nebeišmeta, nepamoko kaip gyventi

prasčiokui...

Bandė per youtube mokyti verslo, irgi neišėjo

O jo brolis Robertas išvyko į Klaipėdą "verslo" vystyti... Vilniuje per seklūs vandenys... ten dar Šimkaus

pavardė ne tokia garsi...
Andrejus 2015-08-13 15:55:16
Mariau, į kokius antstolius kreipėtės? Irgi turiu vykdomąją raštą bet vieni antstoliai sakė, kad nieko neišeis.
I anstoles D. Prunskienes kontora. o isieskoti nemanau kad kam iseis ka nors nes nera is ko. jokio turto nera ka galetu atimti. saskaitos tuscios..
Marius 2015-07-20 11:37:41
Gavau tik tuos pinigus kuriuos buvau sumokejes uz granules. bet uz advokato suteiktas paslaugas vis dar skoloje ir vykdomasis rastas yra pas antstolius, bet antstoliai turi begaline eile ieskovu ir atsakymas buvo vienas kad kazi ar ka begausiu nes nera kaip isieskoti..
Dainora 2015-04-06 18:38:05
Pritariu 100%. Kol Šimkus bus skolingas bent vienam apgautam žmogui, ramybės bent jau viešoj erdvėj tegu nesitiki.
Tuo pačiu, noriu paklausti, ar kam nors pavyko atgauti pinigus, kurių bylos buvo nagrinėtos ir sprendimai priimti šiais metais.
bet kažkodėl nustojo atsidarinėti Šimkaus naujas interneto puslapis:

www.malkos-pigiau.lt

dar vakar iš ryto veikė, o po pietų jau nebeveikė.... gal jam vėl "konkurentai" trukdo?? o jis ir vėl lojalumo

korteles buvo puolęs platinti ir malkų ar granulių žadėjo rudenį atvežti....
Karolis Šimkus - naujas verslas

Kodas: 303101865

Jočionių g. 53B, LT-02300 Vilnius

Banko sąskaita (-os): LT08 7044 0600 0802 9129
Dainora 2015-04-06 18:38:05
Ši komentara paraše pats Robertas, abu jie s*****i, Robertas dabar Klaipedoje sukciauja. Iš pradžiu isikure imone "Asat Media" dabar jau "Bergerio grupe" prisirinko darbuotoju kurie skambino per imones ir bande ora parduoti pats visiems aiskina kad jis marketingo specialistas kuris patirri įgijo "Trans Ekspedicijoje" pasakoja kad jis buvo vadovo desine ranka. Klijentai tai yra imones vadovai kai kurie pasimauna nes graziai sneketi moka kaip jis pirstu tik pajudins ir imonej padides masiskai klijentu srautas, pelnas, gales kainas patis nusistatineti nereikes atsizvelgti i konkurentus o realiai parduoda paprastos interneto svetaines.
Dainora 2015-04-06 18:38:05
Nemanyk, Dainora, kad Šimkus taip lengvai pasiduoda. Va, pasižiūrėk į šitą linka:

Atseit, jis balandžio 19 skaitys paskaitą atstovaudamas vieną iš savo UAB, Verslas nuo nulio. Atsidaryk tos firmos interneto puslapį. Panašu jis surado būdą rinkti iš tautos pinigus kitu būdu. "Skaitys" paskaitą (nors vieno sakinio neparašo be 2 klaidų), bilietus platina ne jis, bet "Tiketa", manau pinigus pasiims, bet paskaitos tai tikrai neateis skaityti, nes nedrįs rodytis tautai tiek apsivogęs. Sutrins, kad konkurentai sutrukdė ar ką nors panašaus....
Na, dar matyt turi vilties ir granulių "parduoti" su UAB Jodris. Ten jau 2 dirbantys žmonės, skolų nerodo. Tuo tarpu Verslas nuo nulio velkasi skola Sodrai ir "dirbantis" tik vienas žmogus....
stebintis įvykius 2015-03-27 07:10:10
Administratoriau,
Netrink atsiliepimų!!!! Ne juokais žaidi su ugnimi!!

vakar čia buvo šitas atsiliepimas:

Tevas
2015-03-25 19:07:25 IP 78.60.72.58
Karoli, apvogei broil Roberta.Apvogei puse lietuvos zmoniu, nuo to manau netapai laimingesnis.Zinau, kad uz pinigus tave dangsto prokurorai, teisejai, FNTT pareigunai, tu turi privoges tiek pinigu kad gali papirkti bet kuri pareiguna.Spresk savo problemas ir nekisk musu I sita "versla" Kaip sakiai turi gerus, itakingus patarejus, bet tu sunau zaidi su sazine, pinigai tai ne viska sprendzia.Matau, kad dauguma auksto rango pareigunu, teiseju papirkti, bet tu dar jaunas ne tuo keliu nuejai, ne to mes mokeme.Tu susigundei pinigais, supratai, kad uz pinigus gali viska nupirkti, , bet sazines ir gero vardo nenupirksi.Man su mamuku liudna, kad toki sunu uizauginome.Sunau atsipeikek, tavimi naudojasi korumpuoti valdininkai, kai tu busi nebereikalingas jie tave sunaikins kaip nereikalinga liudininka ju nesvariuose darbuose.

Visi atsiliepimai yra saugomi nukentėjusių nuo šitų Šimkas firmų veiklos kompiuteriuse, ir trinti juos yra beprasmiška. Mes įkelsim juos atgal. Ir kelsim tol, kol Šimkus neatsakys už savo veiklą. O patį, kaip nusikaltimo bendrininką pabandysim prijungti prie bylos. Beje, šito puslapio savininkas ne tu. Taip kad jei pavargai redaguoti šitą puslapį, gal padėti puslapio savininkams pasieškoti naujo administratoriaus, dar nenusamdyto Šimkaus???
Administratoriau,
Netrink atsiliepimų!!!! Ne juokais žaidi su ugnimi!!

vakar čia buvo šitas atsiliepimas:

Tevas
2015-03-25 19:07:25 IP 78.60.72.58

Visų dėmesiui.

Šimkus bando gaivinti veiklą su savo įmone UAB "Jodris". Pakeista įmonės juridinio asmens istorija, ištrinti

atsiliepimai, paskirtas naujas direktorius. Interneto puslapis paliktas tas pats, telefonas dar neatsiliepia., bet

"naujas" direktorius gąsdina bylomis už neigiamus atsiliepimus.
Vebyje skaitosi vienas darbuotojas. Bet sąskaitos išvalytos, skolos Sodrai, Afiliatuse iš viso nei vieno darbuotojo

ir tik skolos Sodrai. Ir iš viso, beveik visos Šimkaus įmonės skolose, o Karolis Šimkus jau atsiliepimų neberašo ir

kažin ar iš viso dar Lietuvoje....
tie kas prisiteisėt iš Vebio ar Afiliatus, tai atsiimti pinigus šansų kaip ir nėra, nes tų firmų dirbantieji likę po vieną

arba du, ir jau skolingos firmos sodrai. tai reiškia, kad pinigai labai uoliai yra išorinti iš tų sąskaitų... turit prašyti

teismą, kad ant sąskaitų uždėtų areštą.
iš esmės, Kauno teismas nepriima ir gražina pareiškimą. Dėka to aš sugaišau laiko prisiteisinėdamas.

Bet yra kitas klausimas, - ar Vebis turi turto? ta prasme, sąskaitose pinigų. Kiek stebiu, jau nuo ankstyvo pavasario

Vebyje tik vienas dirbantysis. Tai greičiausiai Robertas Šimkus. Tuo laiku jie čia inscenizavo tarpusavio kivirčą, o

Karolis tai ir silpnaprotystę simuliavo. Gali kartais būti, kad Vebis nesubankrotintas, bet sąskaitose pinigų nėra.

Už pinigus Šimkai perka auksą. Taip kad duoti į teismą vienintelis greitesnis būdas atgauti pinigus. Tik reikia kad

ta jo įmonė būtų tai dienai veikianti, nes jis jų turi visą tuntą ir pinigus orina iš tautos per visas....
Esu taip pat kaip ir daugelis cia rasanciu nukentejas nuo "prabangios" imones Aeton.
Noriu jus visus padrasinti, duokit ta kontora i teisma tiesiausiu keliu. As taip pasielgiau ir gavau siandien teismo sprendima, jog teismas tenkina mano ieskini ir Aeton pripazinta kalta ir is jos priteisia visa mano sumoketa suma, bei teismo islaidas (teisininkas ir zyminis mokestis). sprendimas surasytas labai grieztas jo atzvilgiu taip, kad tas veikejas neturi jokiu sansu kaip tik sprendima vykdyti. Kadangi pasirodo, jog jis turi nors ir mizerna turta tai teismo prasymu turtas jo (kilnojamas ir nekilnojamas) buvo arestuotas jo skolos sumai man iki tol kol baigsis teismas. jis baigesi ir dabar anstoliai isieskos ta suma arba turta is jo.
REZIUME: nepasiduokit ir nenuleiskit ranku. Teismas jau si veikeja zino. Duokit i teisma ir gausit greita sprendima. Nelaukit. As esu Vilnietis, teismas Vilniuje.
As kaune, priduodu pareiskima i teisma, negadinsiu nervu, tikiu, kad priteis.Tuo pa metu, paklausiu Finansu, kaip yra su PVM, kurie ji is visu zmoniu pervedimu, po 21%pasieme?Ir STT, kodel tuos sukcius toleruoja.Negi nebus tiesos???
aeton 2014-12-16 17:17:27
nesusidurusiems su tokiais reikalais...

Schema sukurta teisiniku apskaičiuojant viska i prieki kad išvengti atsakomybes, apkrauti teisėsauga tusciu darbu ir panasiai. Shema tokia: kuriamos imones UAB-ai nes zmonem istorijos naujos nesukursi o cia nauja imone nauja svari istorija (kuri kaip zinote yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo kuri atsako savo turtu kurio neturi  musu nagrinejamu atveju), ant svetimu vardu, ty ant tokia paslauga teikiančiu (imoniu kurimas) imoniu darbuotoju kurie paskelbiami direktoriais kurie pardavus patampa niekuo ir vel kuria imones ir vel viskas kartojasi is naujo 1000-cius kartu. Musu kažkelinta kart sukurta X imone turi isgarsinta varda AETON kuri PHOTOSHOPO pagalba „uzdejo“ ant pirmo pasitaikiusio autobusiuko ar furos idejo nuotraukas i interneta ir UALIA ji turi fura )) oho kokia turtinga imone fura turi uz milijona litu, gi rimta firma!!!!! fura gi ne ju kaip jum nedaeina cia gi PHOTOSHOPAS....

Kitas bajeris! Gi granuliu privezta sandely ji gi jais prekiauja sakysit jei tiek turi!? O gi ne! Cia vel PHOTOSHOPO darbas, o nuotraukas salia briketu ar granuliu pasidare nuvaziaves pas kazkoki realu tiekėja uzsideje AETON maike (foto is nugaros tu paciu veikeju, net grusciku nereik turet 1 ar 2 nuotraukoms o ant maikes logo uzdet kainuoja 25lt kartu su maike!!!) ir fotika turedami, kuris granules pardavinėja, o ne ora kap musu aprasoma AETON firma. Nepagalvojot kad granuliu palete ir senukuose galima nufotkint!!!!!! Patrauket kaina i sona ir pikst geras kadras gavosi. O senuku sandely galima 10 paleciu nufotkint, gi nieks nedraudžia fotkint kol nepamato))) tik patekt ten reikia pas drauga asmeniniu klausimu arba preke pasiimt, o kai kada statybu duonoj jos lauke sandėliuojamos.. kaune esu mates sustabeliota lauke kur vaziuoji prekiu atsiimt, paemei liftiora i rankas ir ziurek granules jau krauni nuotraukoj!!!! Apgautieji skaitydami jau turbut supranta, kad ragai dygsta kaip grybai po lietaus..:)))

Einam toliau... Perkant imone is ja sukurusios organizacijos ar asmens paravusiems neidomu kas bus daroma su ja, nes jau ta imone nebe ju ir jokios atsakomybes jam sukurusiam asmeniui nera ji tiesiog padaro paslauga sukuria imone ir uz tai gauna atligi. Cia gali būti bet okia „yte“ ar „iene“ nepulkim katinti ju nes jos nezino jos likimo, del to cia figūruoja kartais tie patys asmenys, panasu kad jie niekuo ca deti, tiesiog turi sena gera klienta kuris is ju perka pastoviai sukurtas imones jas panaudoja ir ismeta. Imones pardavimas suforminamas paprasta pirkimo pardavimo sutartim ant A4 lapo ofise arba net masinoj )) pas notara eiti nebūtina tokie musu istatymai! Taigi tokia jau sukurta imone kainuoja pvz 200 lt Pasiziurekit skelbimus ir sužinosit uz kiek galima nusipirkti sukurta su pavadinimu anspaudais ir tt. Tokia imone radau per 20 sekundziu
www.skelbiu.lt. http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodama-imone-nevykdziusi-veiklos-20416345.html

Kas vyksta toliau?! (itariu kad cia karolis net nefigūruoja kam jam to reik?! Ir is viso jis gal net ne karolis as tik dabar rasydamas sumasčiau, kad ir tokia galimybe yra!!! visiem dumia akis pristatydami vardu ir pavarde kad ju kazkas ieškotu ir karusele suktusi, bet kad istorija senai tesiasi tai gal vis tik jo toks vardas ir pavarde nes kai ieskojau info tai randu tokius amenis is kitu istoriju. Seip figūruoja eilinis bomzas is kariotiskiu savartyno padares tokia paslauga tariamam karoliui na daleiskim uz 100 ar 200lt ir degtines kieki savaitei kol ji veziojo po notarus siltai ant galines sėdynes, kol jis rase igaliojimus ir saskaitas atidarinejo bankuose ir panasiai Taigi imone X perrasoma bomziakui su paprasta pirkimo pardavimo sutartim ir imone pasidaro "orine" ty direktorius bomzas kurio vardu daroma viskas pagal igaliojima, kuriamos saskaitos pildomi reikiami dokumentai, nuimami pinigai bankomatuose nes saskaitos tai ne bomziako o imones tai arestuot ju nera pagrindo kol imone nieko neprisidirba (nes asmenu saskaitas arestuoja anstoliai per savaite jei skolu bomziakas turi), priduodamos deklaracijos mokesčiams, padaromi pavedimai advokatams ir skelbimu portalams ir nu ir taip be pabaigos be jokios atsakomybes organizatoriui nes is bomzo nieko nepaimsi o karolio su niekuo nesusiesi, nes daug kas padaroma internetu kur neirodysi kas tai padare, organizatoriui fiziškai nefigūruojant, jam reik tik gale menesio pildyk korteles keist ir IP adresus naujus suteikinėti savo kompui i kur saskaitos siunciamos, kad nesusietu su realiu asmeniu gyvenančiu ten ir ten. Asmenini teefona jis turi kita, o sita palieka darbe isnuomuotame ofise kuri isnuomavo spekit kas? Teisingai bomziakas is kariotiskiu uz kuri pagal igaliojima pasirase kažkoks karolis ir padare nuo UAB X išankstini pavedima.

Einam toliau... Ta shema valdo keli žmones tariami arba tikri „broliai“ su samdytais advokatais kurie tai svieziai sukurtai imonei trumpo gyvavimo metu atlieka ivairias konsultavimo ir kitokias paslaugas (advokata pasamdo atlikti paslauga: parasyti pvz 50 ar 100 pareiskimu policijai, arba viena pareiksima ant visu pareskusiu nuomone zmoniu kuriu kompas turi tam tikra IP adresa, o IP adresu sarasa prisega užsakovas is kur ji gauna ogi prie kiekvieno komentaro jis parodomas. Pareiskimas buna uz smeista pagal kiekviena IP adresa kuris paraso atsiliepima ty skunda i www.rekvizitai.lt apie imone, nes gi kiekvienas rasanti neturi faktiniu irodymu apie tai ka raso kad juos apgavo (gi neirodyta), visiems pirkejams (kurie pervede pinigus) gi zada atvesti tai faktiškai nera apgavyste, jums gi nepasako, kad neatvesim, sako, kad nespėjam, bet tikrai tikrai atvesim!!! O kai kuriems tas advokatas raso pareiksima policijoj uz grasinima (nu jei pvz pirkejas negaves nei granuliu nei pinigu pagrasins tariama karoli po miska pavežiot, gamta jam parodyt nes jis senai jos nemate, nes ofise uzsisedejo )) Advokatas darba atliko ir gavo atlyginima uz tai, cia irgi nieko nusikalstamo ner ))! o kas pinigus sumokėjo jei paklaustumet to advokato?! Pinigus sumokėjo „bomzas is kariotiskiu“ jis gi tos imones direktorius kuri man pavedima padare!, kuria internete smeize! Va ziurekit uzsakyma gavau internetu pasirase direktorius, ir žinokit i prieki sumokėjo internetu!! ))) ot geras patikima firma pasitaike, vienas malonumas dirbti su tokiais... Rezultate Policija užkrauna darbu, isivaizduojat kiek darbelio yra surankioti visus rasiusius is visu lietuvos pakampiu, padaryti vizita i namus arba pasikviesti pas save, apklausi, supildyti apklausos protokolus ir tt. Tas mano atveju uzeme ~1 valanda. Isivaizduojat kiek žmones dirbo kol mane surado ir pasikviete pas save apklausai?! Pareigunai nagrinejo medžiaga, tada kreipesi i paslaugos tiekėjus kurie ieškojo kas tokiu IP adresu paslaugas uzsake, tada aiskinasi jo gyvenama vieta vaziuoja pas ji išdegina kuro uz kokius minimum 10lt ir dar su visom nesamonem sugaista darbo diena garantuotai vienam apskustam zmogui (IP adresui). Isivaizduojat kiek nuostolio valstybei atnesta? Pareigūno diena su vsais „bajeriais“ (masinos lizingas, patalpu prieziura, patalpu sildymas, kuras i tarnybine masina, masinos remontas, apranga, ir pabaigoje pareigūno alga ir tt) mokesčiu mokėtojams kainuoja turbūt kokius daugiau nei 500-800lt

Einam toliau... Jau pries metus ar senai pakurtame www.aeton.lt puslapyje keičiama kontaktu skiltis i kitus kontaktus naujos UAB X, irasomi kiti saskaitu numeriai jau nupirktos naujos imones X ir vel renkami avansai iki 30 000 ir kontora dingsta, nu ta prasme nedingsta bet "pakimba ore" nors ji ir taip jau kabejo, po to nieks neatsiliepia telefonais nemokami mokesčiai nesiunčiamos deklaracijos sodrai ir mokesčiams ir panasiai. Si imone savo vaidmeni suvaidino (paziurit i rekvizitu skilti darbuotoju kiekis, visad lieka 1 zmogus tas pats bomzelis is kariotiskiu (kuris turbut jau koki 10 tokiu imoniu turi, nes dirktorium gali but iki tol kol bankrotas tavo turetai kazkuriai imonei nepaskelbtas nes po to kaip ir draudzia 5m but direktorium, tada reik kito kadro ieskot kariotiskese), tada sulaukus pirmu skundu policijoj ar kur kitur dar pries areštuojant saskaitas, organizatoriai išmeta pildyk korteles su telefonais kad nesusektu i siuksliu deze internetu bankomate nusiima paskutinius pinigus ir grojusi muzika nutyla... 
As galvoju kad cia dar pasamdytas ir geras IT-isnikas kuris kiekviena kart arba periodiskai pakurus nauja imone UAB X i rankas organizatoriui iduoda „išvalyta“ kompa kuris „paslepia“ IP kodus arba kompas juos pastoviai pats keicia, kad nebutu galima atsekt is kur yra rasinejami pirkejams laiskai, siunčiamos saskaitos, rasomi atsiliepimai internete prisitatant karoliu ir tt. Nes kiek ziuriu IP kodai skirtingi ciut ne kiekviena kart kai raso musu aptarinejamas karolis. Nu zodziu panasiai supratot ka norėjau pasakyti nes jau nusibodo rasyti.. Kalbejau su policiniku kuris irgi zino sita situacija apie tas eile kontoru, pasake kad tai tesis kol žmones mokes jam pinigus avansu ir musu karolis tai zino ir del to vis dar turim sita situacija, arba kol kazkas neuskas to musu tariamo karolio.. anksciau imones gyvuodavo ilgai dabar jos pradėjo gyvuot po menesi turbūt organizatoriai izvelge tame daugiau naudos, o nauda ta kad neviršyti 30000 zalos... Juokinga ir tuo paciu graudu...

PS Jauciu uz sita komentara vel samdytas advokatas zajava uz smeista parasis, tai paziuresim kaip cia bus...
sprendžiant pagal Šimkaus atsikirtimus ir tyčiojimasi iš klijentų, panašu, kad taip ir yra. Jis prisirinkęs visokių pseudo "direktoriu", kaip Vadim Kundinovič, Algis Stumbrys, ir varo biznį į savo kišenę tik tai taip. Pritelęs buvo tik tada, kai kreditoriai buvo suradę jo "būstinę-slėptuvę" ir teko staigiai grąžinti pinigųs, kad neišvežtų parodyti kur tos granulės auga.... Dabar jis naujoj slėptuvėj, ir vėl tyčiojasi iš pirkėjų...
Bet iš kito taško, kaip nesityčiosi, jei atsiranda tokių, kurie perka kažkokias tai jo korteles, perka dabar su sąlyga, kad "atvežimas" bus 2015 spalio ar lapkričio mėnesiais.... Nu tokių pirkėjų kitaip kaip idijotais irgi nepavadinsi... tai kad jie pinigus paaugoja gudresniam už save, tai matyt taip ir reikia. Jie tų pinigų neatsiims niekada, o rėkti ir komentarus rašyti puls tik už metų.... Galų gale, o kam idijotui pinigai???
nesusidurusiems su tokiais reikalais...

Karolio Šimkaus žodžiais tariant, firma Vebis turi ir transportą, ir viską žmonėms veža, nors firmoje dirbantis tik

vienas žmogus, ir tas pats skolingas Sodrai pusantro tūkstančio litų...
karolio simkaus gyvenamoji vieta yra saltinio g 2-10
Dainora 2014-12-04 19:11:31
Noriu padėkoti, kad atsiliepėt į mano komentarą ir tuo pačiu paprašyti paslaugos: kadangi Jūs, kaip supratau, jau esat atgavęs pinigus, tai gal galėtumėt patarti, kur ir į ką kreiptis, kokie dokumentai reikalingi ir pan. Dar noriu pasitikslinti, ar Jums "Vebis" grąžino pinigus, ar tik yra įsigaliojęs teismo sprendimas, ar jau yra antstoliai išieškoję priteistą sumą.
Gal Jums mano pirmasis komentaras pasirodė perdėm mandagus, tačiau turiu tokią nuostatą: viešoje erdvėje kalbėti kaip įmanoma mandagiau. Akis į akį susitikus su tuo ponu "generaliniu direktorium", net ir mano tonas keistųsi.
Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką ir lauksiu Jūsų atsiliepimo.
mano adresas: aamas520@hotmail.com
atsiėmęs pinigus 2014-12-03 06:56:37
Moteriške, tas "tyrimas" 2-am policijos komisariate vyksta antri metai, ir neaišku, ar iš viso kada nors bus baigtas.... Nes jei nueisi su pilna pinigine ir dėže konjako į bet kurį policijos komisariatą, tai už pusvalandžio iš ten galėsi išsivesti visus tuos komisariato darbuotojus... O Šimkus pinigų patikėkit turi susirinkęs daug ir dar daugiau...
Pinigų jie turi daug ir dar daugiau, nes tokių, kurie nori pirkti pigiai kaip grybų po lietaus.... Atiduoti jie atiduoda tik tiems, kurie ėjo per teismą su reikalavimu uždėti areštą ant jų sąskaitų ieškinio užtikrinimui.
O kad parodė per KK2, tai Šimkams tik juokas ima. Ir Delfyje rašė, ir Lietuvos ryte rašė, na ir kas??? jie ir toliau sau sėkmingai renka pinigus, dar prie progos pasityčioja iš savo aukų, arba juos išvadina "akadeniniais durniais".
Jų veiklą laikinai galėtų sustabdyti tik jei kas uždarytų ta internetinį puslapį ir nuo čikagiečių nuplagijuotą emblemą su užraši "AETON". Bet tai įmanoma tik ne Lietuvoj. Čia jokios teisėtvarkos nėra. Jų puslapį tvarko toksai Modestas Vaitkevičius, kuris yra vienintelis žmogus Lietuvoj su kuriuo Šimkai atsisikaito.
Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką ir lauksiu Jūsų atsiliepimo.
Tatjana 2014-12-03 22:03:58
Na ir kam taip nesamoningai rasyti! Geriau palaikytumet "medzio granules" o ne rasytumet tokias nesamones!!!!!!
Žinoma gaila apgautu žmoniu.Kai kurie ir paskutinius pinigus atidave.Kadangi pats prekiauju Medžio granulemis Kaune ir Vilniuje, 90 procentu skambinanciuju sake, kad mano kaina laaaaabai didele...ir kad jie pirks iš Aeton, ...nebent aš parduočiau už tokia pat kaina 450 su atvežimu. Juokinga.Šita kaina yra mažesne už gamybinę savikaina.
Be to...visiems skambinusiems sakiau, jog ten tikrai apgaus.Visi is manes juokesi ir vadino gobšuoliu-plėšiku. Tai kas dabar plėšikas?Ar tas kuris parduoda realu produkta už realia kainą 620 LITU...ar tas...kuris už 400 litu atveža medžio granules? P.S. PIGUS SURIS TIK SPĄSTUOSE.
Medzio granules 2014-12-02 00:48:46
Taip jums visiems ir reikia! Norejot pigiau savikainos kuro isigyti...isigyjot ragu kruva!
I gamintoju skelbimus paditeirave klientai sakydavo..oi..pas jus kaip brangu..Aeyon uz 450 atveza...tai b..t ir gavot uz 450..sildykites.Tik neperkaiskit
ohhh, atsiprašau, dar ir ketvirta veikianti Karolio Šimkaus įmonė: UAB "Verslas nuo nulio"
Šimkui verslas eina sėkmingai. Greta Vebio ir Afiliatus atsidarė dar ir UAB Lapetis. O Šimkus jų "generalinis

direktorius". Pasigrožėkit jo atvaizdu: http://buan.lt/, ir pasidžiaukit kartu su juo: štai jis sėkmingai melžia pinigus iš

Lietuvos žmonių jau 9, 5 metų... ir dar niekas jo nei pirštu nepalietė. Štai ne Lietuva, o rojus. Tiesiog tikra teisinė

valstybė, net prezidentę turinti...
Dainora 2014-12-02 20:46:22
Šiandien laidoje KK2 kaip tik kalbėjo apie AETON. Į šių sukčių pinkles įkliuvo ir Laima Tamulytė (buv. Mama Rokenrol). Vilniaus II -ojo policijos komisariato atstovas patvirtino faktą apie priimtus pareiškimus iš nuo šios firmos nukentėjusių klientų. Manau, kad dabar reikalai turėtų pajudėti, nes viešumas išjudins ir kitus, iki tol tylėjusius apgautuosius. Aš viena iš jų. Iki tol niekaip nepavyksta su AETON susisiekti jokiom priemonėm: nei duotais telefonais, nei el.pašto adresais, nei registruotais laiškais. Šiais būdais buvo išsiųsta pretenzija dėl sutarties nevykdymo, VVTAT komentaras apie sutarties sąlygų kaitaliojimą. Buvom nuėję ir internet. psl. nurodytu adresu (kol dar nebuvo išimtas- Vilniaus g. 31, Vilnius), tai ten sutikti kitų firmų darbuotojai sakė, kad jokio AETONO čia niekada nebuvo. AETONAS "dirba" tik atnaujindamas savo internetinį puslapį t.y. ir toliau ieško aukų. Manau, kad rašant pareiškimą policijai ar ieškinį teismui ar prokuratūrai kaip svarbią sąlygą iškelti, kad būtų imamasi priemonių ne tik areštuoti sąskaitas (jeigu jose dar kažkiek yra), bet uždaryti internetinį puslapį, kurio buvimas ir toliau klaidina vartotojus-tai tarsi legalus s*****s.
Nukentėjusius nuo UAB „Vebis“ (Aeton) prašome su pareiškimu kreiptis į Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 4-tąjį skyrių. Šiai įmonei 2014 m. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, vadovauja 4-tojo skyriaus prokuroras.
Pareiškime paminėkite šią informaciją.
Nukentėjusiuosius nuo UAB "Vebis" ir "Afiliatus" neteisėtų veiksmų, prašom kreiptis į teisinių paslaugų ir skolų išieškojimo bendrovę "Justicijus".
Išsamesnė informacija tel. 860222332 arba info@justicijus.lt

UAB "Justicijus"
karoli zinau kur rAndies
tai yra balsas tyruose 2014-11-13 16:09:51
Vilniaus 2-am policijos komisariate yra užvesta byla, ir kas iš to???? jau antri metai, o rezultato nulis.... ir vargu ar kada nors tas rezultatas koks nors iš viso bus. Pirmiausiai tai tokie nusikaltimai nesitraktuoja, kaip grobstymas stambiu mastu, ką daug kas isivaizduoja. Šimkams lengvinanti aplinkybė, kad jie ne viena zmogu išdūrė ant pusės milijono, o tą pusę milijono surinko iš šešių tūkstančių žmonių.... O tai jau daug smulkių apgavysčių... už kurias net jei juos ir pagautų kas nors, jie daugiau pusės metų negaus... arba iš viso negaus, nes turi pinigų išsipirkimui... Čia ne facebooke reikia jungtis, bet policijoj ar prezidentės priimamajame, kad pakelti tą klausimą iki aukštesnio lygio. nes niekas nesiima ir nesiims shito reikalo, nieko tai nedomina. Nu dar galima piketuoti prie seimo su plakatais "aeton", tai gal kas nors kiek pasidomėtų jų veikla. Kol jiems sąskaitų neužblokuos, jie vogė ir vogs.... Užblokuos, - jie pateps slides ir išpūs iš Lietuvos. Pinigų turėdami jie ir ten apgaudinės žmones toliau...
O naujos įmonės pavadinimas Aeton Biokuras?
Išradingi https://www.facebook.com/aeton.biokuras

Koks pasiūlymas? Kur jungiamės?
tai yra balsas tyruose
2014-11-13 16:09:51 IP 83.189.199.25
Taigi 2014-11-13 15:42:56
Kadangi įklimpo ne vienas tūkstantis tautiečių, siūlau pradėti ieškoti tautos šildytojų. Taip atrodo https://www.youtube.com/watch?v=M4xkCDXzKfs
Užversti policiją ir teismus pareiškimais, galbūt tuomet bus bent puslapis jų uždarytas ir sustabdyta tolimesnė veikla.
Kreiptis į parlamentarus, kuriuos išrinkome, tegul užkamšo skyles įstatymuose.

Sukurtas bendruomenės puslapis. Kai supranti, kad esi ne vienas - žemė ne taip iš po kojų slysta.
Na, aš irgi pastebėjau, kad šis portalas trina žinutes.
Dar vienas kanalas, kuriame galima bus bendrauti netrinant žinučių
Kreiptis į parlamentarus, kuriuos išrinkome, tegul užkamšo skyles įstatymuose.

INVALIDO VAIKO MAMA 2014-11-12 20:20:03
Sveiki apie aetona ir uabVebis.As tiesiok nerandu zodziu kaip jie sukciauja, as sumokejau labai daug jiem pinigu ir nezinau nezinau ka galvoti ir ka pasakyti savo dukrai invalidei kai namuose salta o as neturiu daugiau pinigeliu nupirkti kuro kurenti saltus namus.BUKIT ZMONES ATVESKIT GRANULES ARBA GRAZINKIT PINIGELIUS. JEI KAS ZINOTE KAIP PADETI LABAI PRASAU.
Moteriške, kokia tu esi naivi... aišku gaila... bet žinokit, kad šitie s*****i isikūrė firmas ne tam, kad kuo nors

rūpintūsi, o tam, kad rūpintis SAVIMI. Šimkus vaikšto apsikarstęs auksu už Jūsų pinigus, ir jam visai nešalta...

Tai ne ta kategorija, kuri ką nors užjaučia... Jam kaip tik pensininkus, močiutes ir bejėgius apgaudinėti smagiau,

nes šitie tikrai jo neužmuš. Kartas nuo karto jis iš tų apgautųjų pasityčioja....
INVALIDO VAIKO MAMA
2014-11-12 20:20:03 IP 78.60.239.74
kas veiksmingiausia 2014-11-12 16:22:37
Sukčiavimas stambiu mastu...
Perskaičius atsiliepimus, supratau, kad galima:
Siųsti pareiškimą registruotu laišku Vilniaus apylinkes prokuratūrai, adresas Rinktines g.7, Vilnius
Pranešimą pateikti https://www.epolicija.lt/
Kreiptis į teisininkus:
Vilniuje i teisininką Dainiu tel: tel. 860222332, email: info@justicijus.lt,
Kauno advokatą Dariu Mockūną, tel: 869825533 arba 865216915
Asmeniškai norintiems pabendrauti su įmonės vadovais bus pakonsultuoti, kur juos galima rasti tel. 8 60269103.

Gal kas išbandėt šiuos būdus ir galite atskleisti, kas veiksmingiausia?
Labai įdomus klausimas, ir būtų rimtas, jei ne paskutinė frazė:

Tokių, kuriems pavyko rasti šitų vagių būstinę, sąrašas nepaprastai trumpas. manau, kad tilps ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti. Greičiausiai, ir efektyviausiai veikia teisininkai. Jei paprašo teismo užblokuoti firmų sąskaitas ieškinio užtikrinimui. Vilniaus 2-am policijos komisariate yra užvesta byla už sukčiavimą, tačiau jau antri metai rezultatų nulis, ir vargu ar kada nors iš viso kokį nors rezultatą ta byla duos. Žinoma, norint galima prie jos prisijungti, jei pinigų nereikia. O jei reikia, tai geriau damokėti advokatams, ir pinigai gana operatyviai grižta į sąskaitą, įskaitant ir tuos, kur buvo sumokėti advokatui, teismui už žyminį mokestį... grįžta tikrai visi.
Na įdomumo dėlei reikia pastebėti, kad apgautųjų jau eina šeštas tūkstantis.... spėk, kiek pinigų pasisavino K. Šimkus, jei vidutiniškai bent po 1000 litų, bet matosi yra įmokėję ir po 2 ir po 3 ir net po 5 tūkstančius....

Jei jų slėptuvė būtų žinoma, nemanau, kad jie taip ilgai mulkintų tautą... būtų senai anapily, tik niekas nežinotų kur gėlių jiems nunešti....
kas veiksmingiausia
2014-11-12 16:22:37 IP 78.62.78.165
Sukčiavimas stambiu mastu...
Perskaičius atsiliepimus, supratau, kad galima:
Pranešimą pateikti https://www.epolicija.lt/
Kreiptis į teisininkus:
Vilniuje i teisininką Dainiu tel: tel. 860222332, email: info@justicijus.lt,
Kauno advokatą Dariu Mockūną, tel: 869825533 arba 865216915

Gal kas išbandėt šiuos būdus ir galite atskleisti, kas veiksmingiausia?
Biauru yra, kada pasisliapama.telefonai isjungti, informacijos jokios.Sumokejus pinigus, pasake kad brikietus atves rugsejo men, dar paklause, ar busim.paskui atsirado taisykles, kad iki gruodzio 31.Esu invalidas, noriu tik suzinoti, kada sulauksiu, rasiau ir skambinau visur.niekas niekur neatsiliepia, net bloga.
jeigu jau auksas taip svarbu, tai reikia, kad kuo daugiau žmonių mokėtų pinigus Aetonui.... gal pienburnis ras ant ko tą auksą susikabinti???
Dalia 2014-11-08 01:14:24
As irgi jiems sumokejau 1550 lt. uz pjuvenu briketus. Vis dar neatveze. Del apsijungimo ir teismo visiskai sutinku.
Ponia Dalia,

jūs mokat pinigus Aetonui, o tas pienburnis iš tų pinigų apsikarstęs auksu, nebežino kur tuos pinigus dėti....
Laima 2014-11-06 09:27:18
Tai s*****i jau viskas aišku. Kas nukentėjo, apsijunkim ir duosim į teimą.
Tai s*****i jau viskas aišku. Kas nukentėjo, apsijunkim ir duosim į teimą.

Medenis
Adresas: Kaušėnų k., LT-90100 Plungės r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; importas; interjero apdailos medžiagos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB Medenis – tai įmonė prekiaujanti pušinėmis bei eglinėmis vidaus ir lauko dailylentėmis, grindlentėmis, statybine mediena, tvirtinimo elementais, dažais ir kitais produktais skirtais namų statybai. Visi medienos produktai pagaminti Švedijoje iš skandinaviškos medienos, todėl pasižymi aukšta kokybe. Užtikriname...
Stilmeda
Adresas: Didžiasalis, LT-13264 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); mediena, jos gaminiai.
UAB „STILMEDA“ Bendrovė „Stilmeda“ - viena kokybiškiausių ir patikimiausių statyboms skirtų medienos gaminių gamintojų Rytų Lietuvoje, įvairios paskirties medienos gaminius, skirtus statybos ir stalių gaminių pramonės įmonėms, „Stilmeda“ tiekia nuo 1998-ųjų. Nuo 2008-ųjų gaminami korpusiniai nestandartiniai...
LEX WOOD LT
Adresas: Senasis Ukmergės kelias 4, Užubaliai, LT-14013 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
UAB "Lex wood LT" veiklos kryptys: -Miškininkystė;-Miško pirkimas;-Miškotvarkos projektai;-Miško ruoša;-Medienos apdorojimas;-Biokuro gamyba;-Prekyba biokuru;-Prekyba mediena;-Medienos pervežimai; Kontaktai: Senasis Ukmergės plentas g. 4LT-14180 Užubaliai, Vilniaus r., LietuvaTel.: (8 5) 2483799; Mob. tel.: (8 687)...
Artoko grupė
Adresas: Sodybų g. 2, Zuikinė, LT-45459 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
info@artoko.lt Žarėnų g. 24, Kaunas (registracija)
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir klijuotos medienos langų, šarvuotų durų projektavimas bei gamyba - pagrindinės “Aldasa” veiklos. Atliekame langų bei durų montavimo, apdailos darbus. Mes siūlome aukštos kokybės sertifikuotus produktus ir paslaugas. Būdami patys gamintojai galime garantuoti kokybišką ir operatyvų garantinį...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas 04-25 19:17
Tarp naujausių savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ("Adell Taivas Ogilvy"), pernelyg saldi "Pergalė" ("McCann Vilnius"), akį viliojantys "Iki" vaizdai ("Adell Taivas Ogilvy") ir geriausias...
Virtualus turas po kultūros sostinę
Virtualus turas po kultūros sostinę 04-25 19:03
Nuo balandžio 24 d. po Klaipėdą galima pasivaikšioti ir virtualiai. Tinklalapyje "Klaipėda 360°" talpinami virtualūs maršrutai po miesto kultūrines erdves ir svarbiausius renginius.

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Hasbro 101,70 +5,90%