Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SB lizingas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SB lizingas

Atsiliepimai apie SB lizingas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie SB lizingas, UAB

Kaip galima vertinti įmonę, kuri nesilaiko paprasčiausios verslo etikos? Atvirai meluoja, šmeižia kitus ir iš esmės savo nusižengimus pristatanti kaip privalumą.
Sveiki siandien skmbinau i sb lizinga bandziau tiesiogiai susitarti del ismokejimo skolos, bet atsiliepe kazkokia operatore ir kaip bezdzione vis kartojo jusu skola perduota anstoliams nieko padeti negalima, nors pries tai tokiu pat budu susitariau swed banku, general financing, kita imone, o su jais neina susitarti nelabai suprantu arba jiems nereikia pinigu, arba jie galvoja as pulsiu antstoliui i glebi ir mokesiu jiems uz ora, ka padarysi jeigu nereikia konkrecios sumos sb lizingui linkiu sekmes nes dovanoju as jiems ta skola.
Bukite budrus, kas esate pasirase su Sb lizingu sutarti. Visai atsitiktinai, pasiteiravau ar jau viska issimokejau, nors pagal mokejimo grafika viska mokejau, pasirodo dar esu skolinga ir kiekviena diena prisiskaiciuoja delspinigai nuo delspinigiu, nes visa suma ismoketa. Paskambinus darbuotojai nemoka paaiskinti, nezino sutarties salygu, apie mandaguma irgi nesneku!!! Pokalbiai irasynejami, butu idomu paklausyt, kokie kompetetingi darbuotojai!
Ir cia dar ne viskas, galiausiai prisiregistravus prie savitarnos, paaiskejo, kad dar skoloj uz 2008 metus!!! Irgi delspinigiai paaiskino, bet negalejo paaiskinti kodel nesusisieke per tiek metu, kontaktiniai duomenys nepasikeite! Ar cia normalu? Jei atsirastu daugiau tokiu zmoniu, parasykit prasau! Gal ir ziniasklaida susidomes. Paskaitykit sutarties bendrosios dalies 14.5 punkta.
kas dien vis bjauresnis bendravimas, nesugeba normaliai bendrauti, kas per asabos dirba siaubas
Daug metų buvau jūsų klientė. Šiandien sulaukiau nemalonaus skambučio su grasinimais, nors nė vieno priminimo kad praleista įmoka, negavau... Sumokėsiu tuos likusius 100 Eur be problemų, bet jūsų kliente daugiau ačiū, nebebūsiu. Nenusipelniau grasinimo skolų išieškojimų.
Buvo padarytas tiesioginis debetas lizingui grąžinti, perėjus į kitą banką "strigo" mokėjimai. Vietoj to, kad normaliai susisiektų ir išspręstų problemą, atsiuntė paprastu (nesu įsitikinęs, bet manau, kad net neregistruotu) paštu laišką į namus, ir..perdavė CREDITINFO ir pan.įmonėms info, kad esu nemokus..kitaip tariant, pradėjo gadinti mano istoriją. Dėl..~30 EUR..
Tarsi neturėtų el.pašto, tel nr...
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo "patirtimi". Prieš savaitę norėjau gauti lizingą iš buvusio Ūkio banko lizingo ir sužinojau, kad kažkodėl negaliu. Pasiteiravus, sužinojau, kad yra neigiama istorija. Kadangi niekaip negalėjau atsiminti, pasiklausiau kada tai buvo, o sužinojus laikotarpį atsiminiau. 2003 m mano draugė paprašė, kad paimčiau lizingą jai savo vardu, nes ji tuomet dar nedirbo. Aišku, pasielgiau kvailai ir paėmiau lizingą telefonui, suma buvo apie 200 Lt (tiksliai net nepamenu). Draugė dingo, lizingo nemokėjo, negalėjau pusę metų jos rasti. Bet kai radau, ji sumokėjo viską, įskaitant bsudas. Praėjo nemažai laiko, tačiau lizingui senaties terminų pasirodo nėra, kai net rimtam nusikaltimui net yra. Lizingas niekada neužmiršta senų klaidų. Va taip būna. ;-).
tai jei as gaunu alga 10 arba 11 diena o mokieti turiu 13d, tai jei as sumokesiu 11d ir jie gaus pinigus per 3 darbo dienas iseina taip, kad jie gaus mano pinigus 14d ir as veluoju sumoket imoka ??? paaiskinkit kas ?
Kodėl neleidžia prisijungti prie savitarnos svetainės? Kol buvo ubl.lt, nebuvo jokių problemų, o jau dabar neįmanoma nei sumokėti, nei prisijungti. Kažkokia nesamonė.
Toka jausmas kad sioje imoneje niekas nedirba. Uzklausu atsakymu reikia laukti ilgiausiai o nekalbu apie tai kad imoku mokejimas pasiekia per 3 d.d
Niekur kitur taip nera kaip tik cia. Nusivyliau siuo banku.
Esu nusivylysi jusu darbais. Puse metu buvau skolininku sarase, nes darbuotojai nesugebejo laiku uzdaryto sutartiesi, del to sugadino mano reputacija, imant paskola man dabar dideja palukanos. Prasau rinktis tidziau darbuotojus, nes net gi paskambinus po puses metu sako uzdarome sutarti, ir net hitada nesugeba uzdaryti! Siaubas kazkoks... ir dar atsiprasineja matai..
Viskas normaliai.
Www.varle.lt vykdoma akcija 10men x xxxLt be palukanu, su ukio banku totali nesamone, buvo paimti trys zmones su skirtingomis pajamomis ir nei vienas negavo tokiu salygu, tai tik reklamine akcija kad pritraukti klientus, geriausias variantas kas pavyko gauti be palukanu bet su lizingo sutarties mokesciu kuris siuo atveju buvo 165lt, tai kokias pajamas turi zmogus tureti, kad gauti be palukanu? turbut seimo narys :)buvo pasiulytos kitos lizingo kompanijos su kuriomis permoka gaunasi 400lt :)
Esame Ūkio banko klientai, įmonė dirbanti pelningai, neturinti didelių įsipareigojimų.Mano asmenine nuomone, Ūkio banko lizingas nepatikimas ir nekonkretus dėl šių priežasčių: 1. Pateiki Ūkio banko lizingui visus reikiamus dokumentus, sutari sąlygas. 2. Lauki dvi savaites sutarčių, galų gale Ūkio banko lizingas bando pakeisti sutartas lizingo sąlygas.Jei Ūkio banko lizingas negerbia tvarkingų klientų, atsisakėme ir atsisakome visų Ūkio banko lizingo siūlomų paslaugų, taip pat ir Ūkio banko.

CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
Aljanika
Adresas: Krivių g. 5, LT-01207 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos.
UAB “Aljanika” buhalterinės apskaitos ir finansinių konsultacijų srityje dirbame nuo 2003 metų, taikome ir nuolat tobuliname efektyvius ir laiką taupančius apskaitos paslaugų sprendimus. Mes perimame visą buhalterinės apskaitą ir teikiame papildomas įmonės finansų analizės ir finansų direktoriaus paslaugas...
Translaineris
Adresas: Jurgio Dobkevičiaus g. 8, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; importas; muitinių paslaugos, muitinės; tarpininkavimas.
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio apskaita; finansinių ataskaitų parengimas; vyr. buhalterio...
SAVI FINANSAI
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Raudondvario pl. 99, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Buhalterinė apskaita, apleista buhalterija, imonių steigimas - pagrindinės Savi finansai, UAB teikiamos paslaugos. Organizuojame kompiuterizuotus apskaitos kursus Rivilės programa - Rivilės kursai. Įmonių apskaitą tvarkome nuo pirminių dokumentų registravimo iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Buhalterinė...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos 08-20 15:20
Saudo Arabija ir Irakas planuoja atidaryti Araro sienos perėjimo punktą prekybai pirmą kartą nuo 1990-ųjų, kai dar Saddamo Husseino valdomas Irakas įsiveržė į Kuveitą ir diplomatiniai santykiai...

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%