Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Telemarketing Professionals

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Telemarketing Professionals"

Atsiliepimai apie UAB "Telemarketing Professionals"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Telemarketing Professionals"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Man susidare nuomone, kad darbuotoju jiems nereikia, o reikia, , durneliu', kurie nemokamai dirbtu.Kai praejau pokalbi, pakviete i atranka-mokymus, kurie tesesi 5 dienas, nuo 9 iki 15 val., reikejo padaryt 3 pardavimus, kad priimtu i darba.Jeigu ir buvo pardavimas, tai vistiek buvo blogai-tai ne pagal pokalbio struktura kalbi, tai per ilgai kalbi...3 diena spjoviau ir neatejau...Visus kitus, kurie buvo stipresniu nervu-neprieme.Ir kam jiems darbint zmones, vieni savaite padirba, , naxaliavu', kiti...Kam negaila savo laiko galit bandyt, gal ir pasiseks, nors nerekomenduoju....
Kaip suprantu komentarai buvo ištrinti, nes prieš tai buvo keturženkliais skaičiais skaičiuojami neigiami atsiliepimai.

Sukčiauja kiek gali, bando visais būdais mokėti kuo mažiau, nusukdami valandas ir versdami dirbti viršvalandžius už juos nemokėdami. Patys vėluoja ištisai, verčia kitus laukti taip pat ištisai, o dirbti po darbo, nes negali pradėti, kol negausi reikiamos informacijos. Sugalvoja įvairius papildomus mokesčius darbuotojams.

Pririša su sutartimi, o vėliau išnaudoja... Neverta čia darbintis, net jei ir praradote viltį rasti darbą. Grupės vadovės nejaučia pagarbos kitiems, bet pažiūrėjus į jas - tikriausiai ir sau.

Beje, žada, kad galima bus derinti papildomą veiklą ir darbą, tačiau tai nėra tiesa, paprašius dienų, neduoda!!!! Tik jei jiems tuo metu palanku, o kaip tai Tau svarbu - r8pi tik Tau.
Negatyvi nuomonė.

Pavadinimą keičianti „Greater Outdoors“ atveš naują drabužių technologiją
Pavadinimą keičianti „Greater Outdoors“ atveš naują drabužių technologiją 09-02 09:55
Pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti „Columbia", „Didriksons" ir „Sorel" prekės ženklų drabužiais bei aksesuarais, pasižyminčiais...
Šveicarija aukštus "Gazprom" vadovus įtaria kyšininkavimu
Šveicarija aukštus "Gazprom" vadovus įtaria kyšininkavimu 09-02 18:15
Šveicarijos federalinė prokuratūra artimiausiu laiku ketina pateikti kaltinimus keturiems asmenims, susijusiems su Rusijos dujų tiekėja "Gazprom".
Slovakija pradėjo tiekti dujas Ukrainai
Slovakija pradėjo tiekti dujas Ukrainai 09-02 17:25
Antradienį atidarytu atnaujintu dujotiekiu iš Slovakijos į Ukrainą pradėtos tiekti gamtinės dujos, parneša naujienų agentūra "Unian".

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master