Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telemarketing professionals, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telemarketing professionals

Atsiliepimai apie Telemarketing professionals, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Telemarketing professionals, UAB

Galvojau darbintis i sita imone, lankiau mokymus jeigu taip galima pavadinti, mergina ateina 10-15min parodo ir toliau numeta lapus daryk ir mokykis pats, gauni testa issilaikai dienos mokymai baigti :) Nezinau kaip tele2 leidzia i rinka paleisti taip paruostus darbuotojus, juk tokie darbuotojai gadina pacio kaip tele2 varda.Manau reiktu pasiulyt tele2 atstovui atvaziuot ir pasedet ju super duper rimtuose mokymuose, manau projektas nuimtas iskart butu :) yra merginu tikrai stipriu kurios jau netrumpai dirba, bet naujokai tai tragiskai paruosti.Neisidarbinau, nes paskaiciau atsiliepimus ir paklausiau merginos ten dirbancios patarimo jei labai darbo nereik tai nelys cia :) ir suprantu, kad pasielgiau gerai nes jeigu patys sau raso gerus atsiliepimus tai reiskia tikrai is sono nera kam ju pagirti :) paziurekit paskutiniu geru atsiliepimu ip adresus ir viskas taps aisku, nes jie vienodi rasyti to pat asmens :) geda.....

Dirbau šioje įmonėje virš metų ir niekada nesiskundžiau (kaip dauguma iš rašančių komentarus). Jeigu jau einu dirbti ir užsidirbti turiu suprasti, kad viskas priklauso tik nuo manęs, t.y nuo mano požiūrio, įžvalgų ir sugebėjimo "parduoti mintį". Atlyginimą gavau visada laiku su mano uždirbtais bonusais, manau gauti 400 - 500 eurų už 5 dienas per savaitę, tikrai dideli pinigai. Tik supraskit vieną, kad ne visi gimėme būti pardavėjais ir ne visi sugebame įveikti prieštaravimus, bet jeigu tu esi ambicingas ir reiklus žmogus, tai tavo vieta būtent ČIA.
Sveiki, tikrai imonamoa ir galima uzdirbti sioje imonėje, jei dirbama, neužsidirba tik tie, kuriems šis darbas neskirtas, nelinksta širdis kitaip sakant. Pati įmonės struktūra tikrai gera, vadovai tikrai linkę padėti ir visada žiūri, kad tau būtų gerai, laiku mokamas atlyginimas ir bonusai. Eikit ir užsidirbkit :) socialinės garantijos, lankstus grafikas ir galimybė uzdiribti, ko ir reikia žmogui :)
Dirbu šioje įmonėje jau daugiau nei metai, ir tikrai drasiai galiu pasakyti, užsidirbti tikrai galima, reikia tik dirbti, o ne ateiti pasipasakoti įspūdžius kolegėms. Patirties pardavimuose prieš tai neturėjau, bet minimumą kiek pamenu gavau tik pirmą mėnesį, paskui visą laiką gaunu bonusus, kurie siekė iki 300e, tai reiškia plius minus dar tiek pat kiek yra mūsų Lietuvoj minimumas. Manau viskas prikauso nuo žmogaus požiūrio į darbą. Kolektyvas jaunas, draugiškas, moteriškas, bet intrigų tikrai nepastebėjau:)
Nesenai išėjusi darbuotoja
2016-11-21 18:08:31 IP 84.55.18.62
Sveiki, negaliu sakyti, kad ten nėra įmanoma užsidirbti, bet tai padaryti yra labai sunku, o ypač naujam darbuotojui.

Kai gauni pusę minimumo už pilną etatą, tai tikrai nekyla joks entuziazmas kitą dieną grįžti į darbą, o pasakysiu, kad tikrai stengdavausi dirbti. Tačiau būna, kad nėra net sudaromos sąlygos kad viską galėtum pasiimti kas tau priklauso. O dar tas faktas, kad kolegos gali "pavogti" klientus visai ne sunkiai tikrai negerina situacijos. Dar noriu paminėti, jog sutartyje rašoma, jog turime susimokėti 100 eurų už mokymus jeigu anksčiau išeiname iš darbo. Tačiau tų mokymų ten net nėra. Pasėdi su mumis mergina apie 15 minučių, o visas kitas mokymasis yra savarankiškas. Panelė (kuri tarp kitko yra labai nemaloni ir dviveidiška asmenybė), už tai gauna savo atlyginimą, juk jis jai yra valandinis... Tai kodėl aš tada turiu susimokėti dar už tas 15 min? Kiekviename darbe vyksta apmokymai, dažniausiai dar ir išsamesni, bet niekas neprašo už tai mokėti (nekalbu, žinoma, apie tas įmones, kurios nusamdo profesionalus, kurie veda apmokymus kelias dienas ar savaites). Yra žmonių, kurie tik įsidarbinę turėjo del kažkokių asmeninių priežaščių mesti darbą ir išvykti į kitą miestą. Taigi turėjo nieko neužsidirbę, šitai įmonei susimokėti.

Čia yra visiškas absurdas ir tikiuosi, kad kuo daugiau jūsų paskaitę komentarus apsisuksite ir bėgsite kuo toliau nuo šitos irštvos. Ne tik piniginiai reikalai ten prasti, bet ir atmosfera nekokia. Valdžia ten nėra verta pagarbos.
Draugaujame su šia įmone ir naudojome skambučių centro paslaugas klientų kvietimui ir informacijos siuntimui klientams apie mūsų organizuojamą renginį įmonių vadovams.
Didelis AČIŪ merginoms, dirbusioms prie šio nedidelio, tačiau mums svarbaus projekto. TM Professsionals komandos indėlis buvo labai svarus.
Džiaugiuosi turėdama galimybę dirbti su profesionalais. TM Professionals tikrai pateisina savo vardą.
Seniau dirbau šioje įmonėje, teko išeiti su ašarom akyse dėl sveikatos problemų, bet dabar vėl grįžau ir labai tuo džiaugiuosi.
Jeigu tavo tikslas ateiti į darbą ir nieko neveikiant gauti minimumą, tai ši vieta tikrai ne tau.
Bet jei tau minimumo neužtenka, puiki vieta užsidirbti.
Drąsiai galima suderinti su paskaitomis, kas manau labai aktualu studentams.
Kiek jau dirbu nė karto nesu gavusi tik minimumo, visa laiką gaunu bonusus, kas tikrai yra puiku, nes minimumas nėra mano tikslas.
Darbo sąlygos puikios, kolektyvas nuostabus, jeigu iškyla kažkokių neaiškumų, visada gali bet ko paklausti, ir bus maloniai atsakyta.
Į darbą einu kaip į šventę :)

Jeigu mėgsti kalbėti - šis darbas kaip tik tau
Dirbu sitoje imoneje jau metus laiko. Alga gaunu laiku, bonusus taipat. Taip dirbti reikia uz dyka pinigu nemoka. Kolektyvas jaunas ir draugiskas. Vadovai visada padeda ir tikrai motyvuoja darbui. O normalu, kad imone investuodama i jus laika, zinias, nuolatinius mokymus ikainuoja mokymus. Cia visur taip yra kur geresnes pareigos.tai jai ateini dirbt problemu nera ir moket nereikia, o jai ateini tik praleist laika darbe tai ir gauni kaip uz praleista laika. Ir nera ko cia pilt pamazgas jai tingit dirbt.
nu nzn skaitau ir juokas ima, alga mokama laiku ir galima papildomai uzsidyrbti. del isleidimu jeigu svarbu isleidzia visada tik pasirasai kad 2 val nebusi tai 2 val atidyrbsi, viskas isaiskinta buna pries idarbinima ka isipareigoji ta ir padaryt turi
Siaubinga imone, plauna pinigus konkreciai... Isejau is darbo, tai iseitines nesieke net 2€??? Kas per nesamone
Siaubas. Nei už ką neikit ten dirbti...
Sveiki apie šią įmonę nieko gero negaliu pasakyti. Vadovai totalus antžmogei, kurie tikrai elgiasi šlykščiai. Nesiskaito su darbuotojais. O tik jiems sugalvojus per bandomaji atleidžia ir liepia susimokėti 100 eurų bauda už išėjima. Nors kaip sakė pradžioje jei per pirmus mėnesius netiksite ir atsisakysime jūsų paslaugų nereiks mokėti. O apie jų financinę būklę iš vis baisu kalbėti išsiskolinima dideli o kaip kitaip gauti pinigų, jei ne iš darbuotojų išnaudojimo.
kandidate 2015-05-08 15:28:17
ar verta eiti i sia imone, kokie darbuotoju atsiliepimai?
košmaras.
o kaip vadovai?Sukalbami?Ar imanoma uzsidirbti?
Darbdaviai - kaip visur, kuo daugiau padaryk ir bus gerai, daug kontrolės, vadoų, nelabai aišku kas kam vadovauja.
Darbo sunkumas priklauso nuo projekto.
Manau, tai nei pats sunkiausias darbas, bet kam nepatinka - vargas.
ar verta eiti i sia imone, kokie darbuotoju atsiliepimai?
a******ų lizdas!!! Totalitarinės baudžiavos pavyzdys...
Kaip suprantu komentarai buvo ištrinti, nes prieš tai buvo keturženkliais skaičiais skaičiuojami neigiami atsiliepimai.

Sukčiauja kiek gali, bando visais būdais mokėti kuo mažiau, nusukdami valandas ir versdami dirbti viršvalandžius už juos nemokėdami. Patys vėluoja ištisai, verčia kitus laukti taip pat ištisai, o dirbti po darbo, nes negali pradėti, kol negausi reikiamos informacijos. Sugalvoja įvairius papildomus mokesčius darbuotojams.

Pririša su sutartimi, o vėliau išnaudoja... Neverta čia darbintis, net jei ir praradote viltį rasti darbą. Grupės vadovės nejaučia pagarbos kitiems, bet pažiūrėjus į jas - tikriausiai ir sau.

Beje, žada, kad galima bus derinti papildomą veiklą ir darbą, tačiau tai nėra tiesa, paprašius dienų, neduoda!!!! Tik jei jiems tuo metu palanku, o kaip tai Tau svarbu - r8pi tik Tau.
Negatyvi nuomonė.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Priedai.lt
Adresas: Kalvarijų g. 98, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; kita veikla; kompiuteriai ir programinė įranga; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Priedai.lt - tai didžiausia, populiariausia specializuota išmaniųjų telefonų, kompiuterinių planšečių aksesuarų, priedų bei dalių elektroninė parduotuvė Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Klientai mus vertina už: - Prieinamą kainą- Žaibišką spartą,- Didžiausią prekių pasiūlą- Dėl aiškaus prekių išdėstymo, prekių...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: Kalvarijų g. 140, LT-08209 Vilnius.

Lietuvos bankas: butai nuomai kaitina rinką, bet taksistai apie tai dar nekalba
Lietuvos bankas: butai nuomai kaitina rinką, bet taksistai apie tai dar nekalba 01-19 10:09
Lietuvos bankas teigia, kad, tebevyraujant mažoms palūkanoms, auga investiciniais tikslais perkamų butų dalis ir tai kelia nekilnojamojo turto kainas. Tačiau prievaizdas tikina atidžiai stebintis...
Linkevičius ragina leisti ekspertams objektyviai įvertinti Astravo AE
Linkevičius ragina leisti ekspertams objektyviai įvertinti Astravo AE 01-19 10:00
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius paragino kaimyninę Baltarusiją leisti Tarptautinei atominės energetikos agentūrai (TATENA) atlikti visapusišką ir objektyvų statomos Astravo...
Paskelbtas baseino Vilniuje statybos konkursas
Paskelbtas baseino Vilniuje statybos konkursas 01-19 10:00
Sostinės savivaldybė paskelbė Fabijoniškių baseino rangos konkursą.

Ar pritariate metiniam automobilio mokesčiui?

UAB Baltic master

Bank of America 22,63 +2,63%