Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akcijatau, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akcijatau

Atsiliepimai apie Akcijatau, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Akcijatau, UAB

Visiškai nepatikima įmonė. Užsisakius prekes, jos ne tik neatsiunčiamos, tačiau ir negrąžinami pinigai, nereaguojama nei į telefoninius skambučius, nei į el. laiškus.
Na aš irgi užsakiau nepaskaičius atsiliepimų, na bet tikiuosi sulaukti prekės ir kad nebus su šiuo puslapių problemų...
Gavau preke tokia kokia ir buvo parodyta, taip pat ir laiku. Aciu :)
Sveiki. Po tokiu atsiliepimu bijojau užsisakyt, bet surizikavau. Užsakiau dvi suknelės iš akcijatau. Gavau kaip ir buvo žadėta, po 10 d. d. Kokybė tikrai gera. Turėjau klausimu dėl dydžiu, tad tikrai greitai atraše. Esu patenkinta.
Man teko susidurti su akcijatau.lt pasibaisejau.Uzsisakiau staliuka kuri turejo pristatyti per 10dienu. Aisku negavau nuolat skambinau man sakydavo kad tuoj gausiu, kad jau issiunte ir ttt. Ir taip 2 men. Kai liepiau grazinti pinigus, nes kitaip pranesiu vartotoju teisims tai paskambino kita vadybininke ir po 2 d.gavau staliuka aisku brokuota bet dziaugiausi kad nors toki dar gavau.Baisu kaip dar veikia tokios imones
Truputi bijojau pirkti po neigiamų atsiliepimų tačiau kadangi kaina buvo geriausia surizikavau ir tiesiog noriu pasakyti, kad viskas praėjo sklandžiai ir gavau prekę jau po 2 darbo dienų. Beje prekė buvo užvalkalų komplektas auto padangoms. Tai čia gal nuo prekių priklauso ar ko?
Esu pasibaisejusi sia svetaine, isigyjau preke, ji man netiko grazianau kita diena o pinigu teko laukti vos ne menesi...apsurdas kazkos. Daugiau gyvenime is ju nepirksiu.
Rekomendoju su šia įmone reikalų neturėti labai neatsakingai žiuri į savo klientus. Sumokėjau už prekę kurios teko laukti apie mėnesį, bet taip jos ir nesulaukiau. Tik po mėnesio laukimo sugebėjo informuoti, kad prekės neturi tai labai įdomu ką ten pardavinėjate? Pasiūlė kita prekę visai neatitinkančią tech. specifikacijos kurią buvau nusipirkes t.y. siūlo prastesnę prekę kainuojančią ženkliai mažiau ir net nepasiūlo sumokėti esančių prekių skirtumo. Su pinigų gražinimu irgi problėmos.
Labai bloga saptarnavimas. jei nenorit gadintis nervų - neužsisakinėkit per juos. Apie prekę net neinformuoja, kol pats nepradedi skambint, pristatymą tempia iki paskutinės dienos, o jei prekės neturi, net nepasivargina perspėt. O prisiskambinus niekas nieko negali pasakyt + bendravimas arogantiškas.
Siunčia naujienlaiškius net jeigu ir atsisakai jų. Spameriai. Laikykitės nuo tokių atokiau.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Šiaulių g. 1, LT-01133 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 20 metų statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau virš 20 metų sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių konstrukcijų...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų, aliuminio ir plastiko gaminius, bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Statvilsta
Adresas: Smolensko g. 5a, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalas, apdirbimas, gaminiai; nekilnojamasis turtas; projektavimas; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos.
Gyvenamųjų, pramoninių, verslo pastatų statyba, renovacija, gerbuvio įrengimas
Vanaginė
Gamybinių ir komercinių patalpų nuoma

Adresas: Prašiškių g. 53, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma.
ŽŪB „Vanaginė“ yra įsikūrusi 11 – ąjame Molėtų plento kilometre, t.y. tarp Santariškių ir Riešės. Pagrindinė įmonės veikla – įvairios paskirties patalpų nuoma. Bendras įmonės sandėliavimo, gamybinių bei biurų patalpų plotas daugiau nei 20 000 kv. m. Bendrovė turi dvi elektros pastotes, savą vandentiekio sistemą, į...

Sąskaitų finansuotoja "SME Finance" pritraukė 1 mln. Eur investiciją
Sąskaitų finansuotoja "SME Finance" pritraukė 1 mln. Eur investiciją 05-24 18:34
Sąskaitų finansavimo paslaugas teikianti "SME Finance" išplatino obligacijas ir pritraukė 1 mln. Eur investicijų plėtrai.
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje 05-24 18:18
Staigus lūkesčių dėl būsimos monetarinės politikos euro zonoje pasikeitimas gali sukelti didelę neigiamą reakciją šio regiono obligacijų rinkoje.
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo 05-24 17:38
Jungtinės Karalystės pareigūnai tiria versiją, kad teroristinę ataką Mančesteryje įvykdė organizuota grupė asmenų.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%