Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vakarų juristai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vakarų juristai

Atsiliepimai apie Vakarų juristai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vakarų juristai, UAB

Teisininke Onute Maciulaitiene operatyviai sutvarke dokumentus teismui atliko savo darba profesionaliai. Kadangi gyvenu uzsienyje ir neturejau daug laiko viska padare greit. Ir kaip zmogus ji begalo siltas zmogus. Su ja bendraujant jautiesi komfortabiliai ji nuramins patars... Visiems rekomenduoju sia teisininke. Aciu Onute didziules sekmes jusu darbe.
Noriu pasakyti visiems, kreipkites pagalbos butent pas šia teisininke.Nebusite nuvilti.Labai aiskiai, konkreciai ir suprantamai yra paaiskinama kokios galimybes, kokia situacija ir ar verta bylinetis. Tik isgirskite teisininkes aiskinima, jog sprendima priima teismas.Mes visada linke klausyti saves ir ateiname pas teisininkus noredami, kad jie priimtų sprendima.Taciau taip.nera..Mano bylos nagrinejimas vyko beveik 3metus.Noriu atkreipti demesį, kad šios teisininkes pagalba, nuoširdumu, jos profesionalumo ir kruopstumo deka, teismas prieme sprendima mano naudai.Nenoriu žeminti kitų teisininkų ir advokatų. Visi dirba taip kaip jie supranta, tacia teisininkė Onute paliko labai puiku ir gilų įspudį savo profesionalumu.
Noriu padekoti teisininkei Onutei Maciulaitienei uz profesionaliai suteikta pagalba, jos gebejima ivertinti sudetingas situacijas ir surasti tinkama sprendima, laimint sudetinga byla. Galiu rekomenduoti kaip patyrusia ir ismanacia savo darba advokate, kuria galima besalygiskai pasitiketi!
Sveiki, as Onute pazystu lb.senai labai nuosirdus ir geras zmogutis ir gera teisininke tikrai savo darba ismano..galite drasiai pas ja kreitis visada pagelbes suras iseiti.Man padejo lb.daug ir byla laimejom!didelis aciu ir sekmes!
Noreciau pareiksti padeka juristei p.Onutei Maciulaitienei uz kruopsciai ir teisingai surasytus dokumentus i teisma. Tai zmogus kuris ismano savo darba puikiai. Byla laimejome. Aciu Jums
Norėčiau iš visos širdies padėkoti Onutei, kurios besąlygiškas atsidavimas savo darbui ir tikėjimas tuo ką daro, padėjo man nenuleisti rankų ir patikėti, kad teisybė dar gali triumfuoti. Dvi bylos jau laimėtos, dirbame toliau, kadangi dar liko neišspręstų klausimų. Dirbant kartu radau draugą su kuriuo galiu pasikonsultuoti bet kuriuo metu ir ne tik teisiniais klausimais. Ačiū Jums be galo.
Laba diena! Noreciau padekoti siems gerai savo darba dirbantiems zmonems tureta ne viena byla ir ne vienoje srityje ir esu patrnkinta ju darbais patariu visiems apsilankyti ir tikrai suprasite kad sie zmones zino savo darba ir tikrai patarsite savo artimiems tik cia kreiptis....
Laba diena, rasau jums nes noriu padekoti teisininkei Onutei Maciulaitienei-moteriai is didziosios raides ir tikrai visiems patariu kreiptis pas sia savo darba ismanancia teisininke kuri verta tiesiog gero advokato vardo.Tai zmogus neprarades orumo, garbes turintis begaline sirdi.Kai uzgriuna bedos susiijusios su teismais ir jus negalite pakovoti uz savo teisybe, nes esate vargsas LT pilietis ir jusu finansine padetis prasta (juk uz viska reikia moketi)-jauciates tiesiog bejegis, sugniuzdytas ir neberandantis iseities beviltiskoje situacijoje-tai si teisininke jums visada isties pagalbos ranka. Kai kreipiausi pas Onute buvau palauzta-gyvenimas slydo is po koju, nes negalejau padeti savo dukrytei irodyti teisybes, bet si teisininke sugebejo mane nuraminti, suteike vilti ir nora gyventi. tai ne tik teisininke bet ir gera psichologe, kas ypac svarbu zmogui pakliuvus i aklaviete.Zingsnis po zingsnio ji sutvarke dokumentus ir byla sekmingai buvo isspresta, be visa to nereikalaudama didelio atlygio, neieskanti pelno is vargsu zmogeliu.Onute tiesiog dievo dovana duota teisininke kuri gime su siuo pasaukimu padeti zmonems ir sugrazinti sypsenas ju veiduose. MIELIEJI, kreipkitespas Onute Maciulaitiene ir jus pamatysite koks tai nuostabus zmogus ir patyres teisininkas. Ir nesvarbu kokiam Lietuvos kampelyje jus uzklupo beda si teisininke visada isties pagalbos ranka ir pades isspresti jusu problemas.Aciu
Su Ona Mačiulaitiene bendrauju ne pirmą kartą. Man labai patiko su ja bendrauti. Neteko nusivilti. Kaip advokatė labai gerai nusimano savo darbą. Noriu palinkėti jai sėkmės ir ištvermės darbe, kad ir toliau laimetų visas bilas.
Su Ona Mačiulaitiene bendrauju jau ne vienus metus ir dalyvavome ne vienoje byloje. Visus dokumentus sutvarkė teisingai ir laiku. Darbų įkainiai irgi yra tokie kaip ir kitur. Tegul jai sveikatos dar daug metų dirti ir nepavargti.
Turiu pastebėti kad byla bylai nelygi. Yra bylų kurios atrodo nesudėtingos bet pradėjus nagrinėti kartais reikalai pakrypsta kita linkme.
Su Ponia Onute bendrauju jau daugiau nei tejus metus. Per ta laika laimejome tris bylas. Ir siuo metu vyksta dar dvi bylos. Todel net neabejoju, kad mes jas laimesim. Visiem, kam tik reikia teisininko paslaugu, tikrai rekomenduoju kreiptis i Ponia Onute.
Sveiku protu nesuvokiamas komentaras "viską darė mano nenaudai", koks teisisninkas rizikuos savo geru vardu, siekdamas klientui nepalankaus sprendimo? Žmonės komentuodami kartais pagalvokite ką rašote ir kokiu tikslu!!!
Su O. Mačiulaitiene susipažinau per jos esamus klientus, kai jau atrodė nebėra kur kreiptis ir nebėra jokios išeities. Padarė savo darbą labai greitai, atsakingai, važinėjo bylos reikalais iš savo lėšų, nes neturėjau iškart kaip atsiskaityti. Bylą laimėjome, tik šios teisininkės dėka. Man ją rekomendavo, dabar tai darau ir aš. Labai patikimas ir atsakingas žmogus.
Dėl kaltinimų pritariu komentavusiam, turėtumėte kreiptis į atitinkamas institucijas, už savo veiksmus turi žmonės atsakyti.
Visai neseniai buvau praktiskai nusivyles teisesauga.Nors byloj dalyvavau kaip nukentejes, vis delto byla itartinai buvo vilkinama, bet p. Onos Maciulaitienes deka visi dokumentai buvo paruosti, sutvarkyti, byla pagaliau daejo iki teismo. As asmeniskai abejoju pries tai kelis rasytus komentarus, nes pats asmeniskai pamaciau profesionalu, konkretu ir greita darba. Savo pazistamiems ar seimos nariams ramiai rekomenduociai kreiptis. Todel linkiu tik sekmes tokiame nepaprastame darbe.
Su p. Ona Mačiulaitiene bendradarbiaujame jau seniai, ne vieną bylą turėjome savo šeimoje, ir nei vienos pralaimėtos. visus dokumentus sutvarkė tvarkingai, rūpinimosi bylomis buvo minimaliai iš mūsų pusės, jokių nesusipratimų niekada nebuvo. Advokatė dirba atsakingai ir su rūpesčiu, kad viskas pasisektų ir byla būtų laimėta. Jei nėra galimybės atvykti į advokatės kontorą, tai p. Onutė pati atvyksta iki mums patogios vietos ir patogiu laiku, kas sutikite, tikrai nėra įprasta. Dabar taip pat dirba su viena mano byla, ir sėkmingai viskas vyksta. O dėl viename komentare minėto dokumentų nuslėpimo tai siūlyčiau p. Onutei kreiptis gal net ir į prokuratūrą dėl išaiškinimo, visdėlto tai nejuokas kaltinti tokiais dalykais. Sėkmės darbuose advokatei

MAGNUSSON ir partneriai, advokatų profesinė bendrija
MAGNUSSON

Adresas: Konstitucijos pr. 7, 27 aukštas, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Teisines paslaugas Lietuvoje teikiame beveik 20 metų – veikiame nuo 1998 m., turime biurus Vilniuje ir Kaune. Esame sukaupę vertingos profesinės patirties bei žinių įvairiose verslo teisės srityse. Kvalifikuoti Magnusson advokatai ir teisės specialistai konsultuoja visais verslo teisės, komercinės veiklos...
Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teisinės paslaugos, juridinės paslaugos, mokesčių konsultacijos, teisinis auditas. Verslo teisė, mokesčių teisė, sutarčių teisė, jungtinė veikla, IT teisė, informacinių technologijų teisė, telekomunikacijų teisė, žiniasklaidos teisė, reklamos teisė, ES teisė, darbo teisė, tarpininkavimas sprendžiant ginčus...
Tailors
Adresas: Švitrigailos g. 11M, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; konsultacijų paslaugos; sąjungos, fondai, asociacijos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos; žemės ūkio paslaugos.
Agro verslas ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų administravimas Viešieji pirkimai Nekilnojamasis turtas ir statybų teisė Intelektinės nuosavybės teisė Elektroninė komercija Rinkodaros teisė Įmonių teisė. Įmonių įsigijimai ir susijungimai Restruktūrizavimas ir bankrotas Darbo teisė Ginčų sprendimas Privatus ir...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Drabuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Pilaitėje uždaroma "Hyper Norfa"
Pilaitėje uždaroma "Hyper Norfa" 09-22 07:03
Vilniuje esanti parduotuvė negeneruoja pakankamai pajamų, todėl nuspręsta išsikraustyti iš nuomojamų patalpų.
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą 09-21 21:42
Telekomunikacijų bendrovė "Telia Company" pasiekė tarptautinį susitarimą su teisėsauga ir sutiko sumokėti 965 mln. USD dydžio baudą dėl kaltinimų kyšininkavimu Uzbekistane.

Ar turite skolų?

UAB Baltic master