Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Merula

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Merula"

Atsiliepimai apie UAB "Merula"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Merula"

Ačiū labai, kad atsižvelgiante į žmonių atsiliepimus. 101 autobuso rytinio maršruto autobusas idealus. :)
Nesilaiko grafiko prie sustojimu nepristoja paimti keleiviu, autobuso salone prirukyta
Sveiki, nežinau ar jūs juokaujate ar didesnio autobuso prireikė, kitam maršrutui, bet bent duokite žinote ar jūs ruošiatės sugražinti didesnį autobusą, nes neįmanoma jau. Anksčiau didžiausią autobusą žmonės užpildydavo, o dabar tą patį kiekį žmonių i mažesnį... Ir vairuotojo pasakymas paeikite į galą, visai nepadeda... Autobusas 101, rytinis maršrutas ^^
Labai apmaudu kaip issiruosus su seima i svecius 150 autobusas atvaziuoja anksciau. Nesilaikymas grafiko kainavo sestadienines nuotaikos sugadinimu. Tai buvo marsrutas balandzio 29 diena, sestadieni, Eiguliu sustojimas 15val. 20 min.
Šių metų balandžio 10 dieną Kalniečių stotelėje įlipau į 150 - to maršruto autobusą važiuojantį į Karmėlavą (11.46 val.), prie manęs priėjusios konduktorės paprašiau bilieto į Karmėlavą su 80% nuolaida,
konduktorė, išduodama man bilietą, garsiai, girdint visiems keleiviams, pareiškė, kad šio maršruto autobusais važiuoja tik tokie kaip aš, t. y. invalidai, kitokie čia nevažiuja. Buvau įžeista ir pažeminta.
Nejaugi, jei aš turiu negalią, tai turiu sėdėti namuose ar vaikščioti pėsčia?Todėl ir naudojuosi visuomeniniu transportu, nes taksi man per brangus. Ir dar viena pastaba: šio reiso vairuotojui vertėtų
pasimokinti parkavimosi prie šaligatvio manevro, juk galima privažiuoti prie pat bordiūro, o ne atsistoti per metrą nuo jo
Eilini karta 168 autobusas neatvaziuoja i stotele!!!!!!! Iseini anksciau, lauki ir kaip ner taip ner!! Gal keiskit vairuotojus arba stoteles. Jei nesugeba atvaziuoti i griezles gatve tai gal stotele turetu stoveti plento gatvej?????? O kam tas nr ikistas? Jus net pakelt ragelio nesugebat!!! Kas per imone?!!!!!!
Kokiais telefonais prisiskambinti Merulai? Ar ji iš vis veikianti????
Sveiki. Norėčiau pasakyti, kad autobusiukas kuris važiuoja numeriu 101 yra visiškai nepritaikytas tokiai miniai žmonių, stovinčių keleivių kiekis yra apie tris kart didesnis nei tų kurie sėdi, visi būna susispaude prie durų, trūksta oro, darosi silpna. Šis autobusas stoja tik trijose stotelese, bet nebeištvėrus tenka išlipt iš autobuso stotele anksčiau ir tiesiog nueiti pėsčiomis iki mokyklos, nes būna silpna. Taigi prašau paleiskite truputi bent didesnį autobusą, nes tenka antrus metus važiuoti tokiame prigrūstame autobuse... Ačiū
Peržvelgiau atsiliepimus - vargu ar kas į juos bent akį kada buvo užmetęs. Kitaip kas nors vis šiek tiek pasikeistų.
Autobusai kaip "dingsta taip dingsta". Šeštadienį, rugpjūčio 20 stotelėje prastovėjome visą valandą - ir nieko....Nesulaukėme. Nebuvo autobuso 19, 14 (iš Garliavos Tulpių stotelės). Beje, į stotelę atėjome 18, 54 - bijojome pavėluoti. Mačiau, kad link Mastaičių nuvažiavo autobusas. Tikėjomės sulaukti sekančio - 19, 44. Deje, autobusas prašvilpė pro šalį jau 19, 51, tačiau net nebandė stoti - autobuse buvo tik konduktorė ir vienas asmuo - tiek matėsi pro langus. Gal tiek vėluodami nesitikėjo, kad dar kažkas gali laukti stotelėje ir labai atidžiai apžiūrinėti pravažiuojančius autobusus.
Ar bus nors koks atsakymas - paaiškinimas iš administracijos.
Beje, keleiviai jau yra visiškai atpratinti, kad stotelė :"Vytauto tiltas" šiam maršrutui neegzistuoja. Bus stotelėje žmonių ar ne - šio maršruto autobusas prašvilpia pro šalį.
Dar klausimas - ar duotu telefonu įmanoma prisiskambinti, ar tai tik butaforija. Man rugpjūčio 23 niekaip nepavyko - patarška kažkas ir atsijungia.
Važiavau "įžymiuoju" 150 maršrutu. Autobusas nevelavo, konduktorė papuolė maloni, tačiau vėlgi, autobusas mano manymu nebuvo techniškai tvarkingas - stabdant girdėjosi stiprus pašalinis garsas. Jei išvis kas nors iš "Merulos" valdžios skaito šiuos nusiskundimus, tai norėčiau paprašyti - Gerbiamieji, sutvarkykite autobusus ir nerizikuokite keleivių saugumu.
2016 08 08 6:58 Čėčėnijos a. stotelėje neatvyko autobusas. Atėjau 6:53 min, 5 min anksčiau, bet jo nebuvo. Gal pravažiavo dar anksčiau? Bet tai įprasta - ta firma kaip nori, taip veža keleivius. Vairuotojai grubūs, su konduktore aptarinėja kolegas vairuotojus ir asmeninius reikalus, Grafiko nesilaiko, skuba greičiau į klinikas, o ten jau eina į kioskelius apsipirkti. O žmonės blaškosi, nežino, kada ateiti, kad pataikytų į vairuotojo nuotaiką. Ir niekas jų negali sutvarkyti.
2016 07 08, 101 maršruto autobusas, turėjęs vykti į Kauno pilį iš Ievų g stotelės (Giraitė) nevažiavo. laukiau ten nuo 21.30 iki 22.10h. Taip pat dažnai vairuotojai nemuša bilietų, o paprašius primygtinai pūrkštaują lyg keleivis, ne vairuotojas darytų nusikaltimą prašydamas bilieto:)
Mindaugas Kerevičius
2016-07-01 14:05:51 IP 84.15.180.230
turiu viena klausimą jums ar galete atsiusti 150 autobuso bilieto kainas
Noriu pareikšti savo nuomonę apie įmonės turimą inventorių kuriuo likau nepatenkintas. Pradėsiu nuo to, kad šeimoje vairuojančių nėra, taigi tenka važinėti 168 maršruto autobusu. Dėl grafikų viskas gerai, nevėluoja, jei vėluoja, tai nebent 2-3 minutes, kas nėra labai daug, tačiau dabartinio autobuso būklė manęs netenkina. Dabartinis mikroautobusas Fiat Ducato galimai pargabentas iš Vokietijos, galima apie tai spręsti iš likusių užrašų yra švelniai tariant kiauras. Pro durų keleiviams įlipti plyšius lietaus metu į saloną kartkartemis veržėsi vanduo, apie žiemą baisu net pagalvoti - juk jau daug metų 168 maršruto autobusu besinaudojantiems pensininkams šaltuoju metų laiku važiuoti bus tikrai šalta, kadangi per plyšius skverbsis šaltis. Pastebėjau, kad daugelio Merulos autobusų "amžius" - 20 metų arba senesni. Nejaugi tikrai nėra lėšų atsinaujinti ir įsigyti nors vieną naujesnį, modernesnį autobusą arba mikroautobusą ir pagerinti kelionės sąlygas keleiviams? Nejau visa ką gali padaryti Merula yra pargabenti, beveik garantuoju, nurašytus vokiškus mikroautobusus ir jais transportuoti keleivius?
Birželio 5 d. 101 neatvyko 19:04 į giraitės ginklų gamybos sustojimą. Laukiau 18:50-19:20.„ Puikiai atliekat savo darbą”
Siandien 150autobusas naujakuriu stoteleje buvo 18:38 o pagal tvarkarascius 18:44 turetu buti. Tai kaip zinoti kada jis veluoja ir kada jis anksciau atvaziuoja? O poto laukti reikia 40min. Vaziuokit savo laiku ir pagaliau stokit stotelese:)
Siandien, 12:22 Asigalio g. Stoteleje sustojo 150 autobusas. Norejau paklausti ar vaziuoja iki urmo bazes, konduktore linktelejo (galbut neisgirdo mano klausimo) as ilipau, durys uzsidare, konduktore paklause kokia stotele, as vel pakartojau klausima: iki urmo bazes vaziuojat? Ten stotele prie ziedo, nezinau kaip vadinasi.tai ji atsove pakeltu tonu: is kur man zinoti, kur jus norite vaziuoti? Ka skaityt nemoki? Iki karmelavos vaziuoja!Ir piktu gestu grazino mano duotus pinigus. Vairuotojas isleido mane kitoje stoteleje, o man lipant ji dar burbejo. Siaip buciau nelinkusi skustis, bet norejau atkreipti tos konduktores (raudonplauke, vyresnio amaziaus moteris)demesi ir galbut jos vadovu, kad man, kaip ne Kauno gyventojai, toks elgesys labai nuvilia ir neparodo zmogiskumo, bei pagarbos, nesuteike informacijos ir pasijutau kalta, kad isvis ilipau i 150autobusa., Be to, zmogus dirbantis su zmonemis turetu atlikti savo darba maloniai atsakyti net i kvailiausius klausimus.Tikiuosi, miela konduktore, kita karta kitiems zmonem busit malonesne ir nereksite ant zmoniu vien del to, kad jie nesusipazine su Kaunu.
Važinėju šiuo autobusu jau 4 metus ir pirma kartą matau ko nebūna nei kituose autobusuose ar troleibusuose, kad vairuotojai net nestotų kai kuriuose stotelėse tik tam, kad atvažiavus prie Kauno Klinikų būtų laiko išlipti parūkyti ir pavalgyti. Kodėl jei tvarkaraštyje parašyta, kad autobusas bus tarkim 14.43, jis atvažiuoja arba 6-7 minutėm netgi per ankščiau? Ypač jeigu savaitgalis ir jie važiuoja man kas valandą, jis pralekia tiesiai pro akis nors net nėra jo laikas būti Ašigalio g. Nesuprantu dar vieno dalyko kodėl jis nestoja Žugausko stotelei važiuojant iš Karmėlavos? Jeigu autobuso tvarkaraštyje įrašyta šita stotelė ir laikas, net stovint toje stotelėje ir mojuojant, kad sustotų jis nestoja? Rašau, nes atsibodo toks nepunktuolumas, visi autobusai kaip autobusai važiuoja savo laiku, ne per anksti, jei per vėlai tai tik kokiom 3minutėm.
Skaitau as tuos skundus ir galvoju nejaugi visi tokie skropulingi, saziningi, darba savo atlieka be jokiu kliuciu, be avariju, ir t.t.atrodo elektronines masinos, o ne zmones.Kas su jumis darosi tik skustis ir skustis daugiau nieko, o ko nesiskundziat kai jus valdininkai mausto, paskutine skura lupa, tylit, nes cia pries veja nepapusi, o ka cia paprasti darbuotojai tai ir galima ant ju siuksles pilti, meluoti, kaip man cia vargseliui atsitiko ;autobusas nesustojo nes, kazkur zioplinejau, arba prie pat nosies nesustojo, mat tingiu paeeti du metrus, na galima dar prisikabinti prie konduktoriu nes ne taip paziurejo, ai dar bilietuka padave ne taip, nespejau atsisesti, nes kitas uzeme vieta nusiziureta, mokiniai taip pat vargseliai amzinai pazymejimus paliekantys, tai ko mobilau neuzmirsta pasiimti, ar tevai nesugeba iskiepinti savo atzalom, kad dokumentas-pravaziavimo toks pat svarbus kaip tas telefonas, tai ko nesiskundziat savivaldybei kai jusu asmeniski automobiliai sugenda, gal savivaldybe buferi atspardys ir jusu automoto prades vaziuoti be remonto, o cia autobusai sugenda baisus triuksmas, mat jie i darbus veluoja iseje paskutine minute is namu.....vargas su tais klientais visi dirbantys tokie blogi, tik jie tokie, geruciais, saziningi, supratingi, uzjauciantys darbininkai, bet makaronus moka gerus uzkabinti ant ausu, tik spek klausytis, man atrodo savivaldybes pasisamde bedarbiu, alkogoliku, kad skustusi, rasinetu nesamoniu, nes reikia imones suzlugdyti, nes monopolistams reikia uzvaldyti viska, uz tai tokie keleiviai aktyvus tas nevaziavo, tas velavo, o tas dar ne taip paziurejo, gerbemi vairuotojai kokie jus nepakenciami, nejaugi negalite savo klientus geriau aptarnauti-uzvaziuokite i kiemus is lovu iskelkite, sugedo autobusas taksi iskvieskite ir neuzmirskite sumoketi, pazymejimus uzmirso vezkit, bet patys bauda sumokekit kontroles metu, nes jie vargsai uzmirso, ir t.t.aisku?
2016-02-11 laukiau autobuso 101 varniu g. stoteleje autobuso laikas 12:38. Vairuotojas net nesivargino sustoti, negana to dar is toli pamacius, pamojau jam ranka kad stabteltu. (buvo daugiau zmoniu su manimi) O jis net nesivargino greicio suletinti leke ir nuleke, ir seip jam privalu buvo sustoti varniu.g. stoteleje. Tad man teko laukti kito autobuso kuris uz 40 minuciu, negano to lauke lijo ir stotele buvo remontuojama tai net pasislepti nuo lietaus nebuvo kur!!!!!!
Mastaičių gyventoja
2016-02-02 22:51:01 IP 78.31.229.96
2016 02 01 išdrįsau konstatuoti faktą konduktorei, kad autobusas vėluoja (pagal „Trafi“ vietoj 17.31 prie Aleksoto poliklinikos - Mastaičių link - buvo 17. 56), puikiai žinodama, kuo rizikuoju. Neapsirikau. Pamokslą klausiau, kol nuvažiavo beveik 3 stoteles. Ne pusbalsiu. Eilinį kartą “malonumas “ paklausyti konduktorės monologo teko pusei autobuso keleivių (rytais kai kurios konduktorės stebina savo iškalbingumu, pademonstruotu prorėksme įvairiomis temomis : ne taip įvardinta įlipimo arba išlipimo stotelė, ne tokiu pavidalu paduoti pinigai, viena burba : ”Nekišk pinigų panosėn, pati prie visų prieisiu!”, o kita (dažniausiai grįžtant) : ”Ar sunku jums prieiti, vaikščiok čia paskui kiekvieną?!“...). Bet aš ne apie autobuso vėlavimą ir net ne apie moteriškių storžieviškumą (nors per tiek važinėjimo metų sutikau ir puikių darbuotojų), o apie dar negirdėtą vėlavimo pateisinimą „Čia jums ne LONDONAS“! Banalus jau įprastas pasiūlymas, jei kas nepatinka, važiuoti nuosavu transportu taip nublanko po šitokios replikos 
Kiek gali veluoti ar visai neatvaziuoti 150 marsruto autobusas? Siandien vel kalnieciu poliklinikos stotrleje nepasirode 6.26. Turintis buti 6.41, atvaziavo 6.45. Tai kas cia per nesamones?
01.23 d. dulksnio g.stotele. Vaziuot i klinikas. 07.22 autobuso nebuvo, pralaukiau 30min. I darba nenuvaziavau. Saunuoliai. Taip ir toliau. Ir siaip salta lauke! Jokio pasitikejimo jusu 150 grafiko autobusais.
Na ka, tenka ir man paburbeti, pries kucias 12.23 autobusas taip ir nepasirode 07.25 mes pripratom kad jis veluoja iki 8min, bet kai nepasirodo isvis siutas ima. negana to kad kito isvis nera. zmones skuba juk i darbus bet jiem vienodai. kas dar pikciausia tai kad vienas vairuotojas nuvaziuoja 10-15 min anksciau nei jam grafikas yra, kitas laiku vaziuoja trecias isvis veluoja arba net neatvaziuoja, tai nesuprantu tokiu vairuotoju, pamenu vaziavau namo ir konduktorei sakem kaip jus cia naksciau vaziuojat? sako nei vienam sustojime nera musu grafiko. pasiulem islipti ir pasiziureti kad yra. tad jie visada sakys kad jie laiku vaziuoja, nesupykciau jai butu miestinis autobusas padarytas jie bent uztikrintai vaziuoja o ne cia noriu vaziuoju noriu ne, arba delse laiku isvaziuoti is sustojimo kai yra labai salta.
. Dažnai tenka važiuoti autobusu Nr.150, todėl neliko nepastebėtas vairuotojas Kymantas. Tai labai kultūringas, ir matyt, labai padorus darbuotojas. Visada paslaugus ir mandagus. Į Karmėlavos kapines važiuoja daugiausia garbaus amžiaus moterys. Kitos sunkiai skaičiuoja centus, gal neįžiūri. Ponas Kymantas, kada važiuoja be konduktorės, visada padeda, palaukia, kol senutės susitvarko situacijoje. UAB "Merula" administracija turėtų deramai įvertinti ir skatinti tokį darbuotoją, nes tokių išties mažka.
150-ojo marsruto autobuso keleiviu minimum 50 proc. - Kauno universitetiniu kliniku darbuotojai, kuriems labai svarbu atvykti i darba pries 8a val. Vasara autobusas atvykdavo laiku, o dabar - veluoja visada. Suprantama - kamsciai. bet ar negaletu autobusas isvaziuoti 5 min. anksciau is Mastaiciu? suprantu, reiktu keisti grafika, bet tik nesakykite, kad tai neimanoma, nes motyvacija - svari. ir dar - labiausiai veluoja putliojo vairuotojo vairuojamas autobusas. bent jau sitam laikui sodinkite ne putluji, nes jam kur kas svarbiau visa kelia pliurpti, nei laikytis grafiko
2015.09.29 laukiau 150 autobuso buvo laiko 14.10min bet jis stojo senoi stotelei julijanavos gatvei o ne naujoi prie senuku. Islaipino zmones senoi stotelei o pro nauja pravazevo tik pasiriuredamas nors as jo laukiau naujoi.Bukit malonus ir praneskit vairuotojams kad jie turi dabar stoti naujoi sena nesiskaito jau.
Belaukianti autobuso
2015-08-07 10:19:00 IP 37.157.148.38
Nu "superinė" įmonė. 103 autobuso numatytu laiku šiandieną nebuvo. Viskas gerai, juk gali autobusai vėluoti, ar neatvažiuoti dėl techninių gedimų.... aišku stovėti autostradoj pusvalandį ir laukti autobuso prie +30 laipsnių tikrai malonumas menkas.... Bet labiausiai papiktino Įmonės nekonpetencija bendravimo, informacijos atžvilgiu. Skambinu į ofisą paprastu telefonu... signalas geras... pakelia ragelį, girdžiu kabinete garsus, bet su manim niekas nešneka.... Gerai po minutės bandau dar kartą.... ir vėl tas pats.... tada dar kartą ir vėl tas pats.... Trūko kantrybė... skambinu direktorei į mobilų.... pirmą kartą nekelia.... antrą kartą atmeta..... trečią kartą atsiliepia..... Ir man paaiškina, kad ji atostogauja ir man nieko negalės padėti, sako skambink į ofisą, sakau ten neatsiliepia.... nu tipo nieko negaliu padėt... man atostogos.... Gerai suprantu, kad tikrai nesinori per atostogas apsikrauti darbais ir rūpesčiais, bet kai tu esi pagrindinis įmonės asmuo tu negali nesiskaityti su žmonėm ir į viską numoti ranka.... Jei nesugebi turėti darbe normalaus kolektyvo, kuris SUGEBĖTŲ NAUDOTIS ŠIUOLAIKINĖM TECHNOLOGIJOM - TELEFONU..... Tai gal tada uždaryk įmonę ir pati varyk į visas keturias puses..... Arba bent nupirk MOBILŲJĮ Į ĮMONĘ, gal tada "kompetentingi darbuotojai" mokės pakelti ragelį. Žodžiu MERULA yra įmonė, kuriai ant visų giliai nusispjaut (čia labai sucenzuravus)....
Taip pat jiem labai gerai reikėtų peržiūrėt ir vairuotojų kvalifikaciją ir mokėjimą bendrauti su keliaiviais (103 maršrutas). Nes kai kurie net į moksleivio pažymėjimą žiūrėdami, nesugeba atskirti žmogaus.... ir dar apkaltina nepagrįstai..... ir dar sugeba paklausinėti ar keleivis nemato kad dabar yra vasara ir vasarą nuolaidų tai nėra..... o paskui paaiškėja, kad jų visai neturi būti.... bet juk reikia iš pradžių žmogų žmogų apkaltint, pasišaipyti iš jo o paskui pasakyti, kad ištikro tai visai nepriklauso Tau nuolaida....
keleive 2015-01-31 22:07:14
toks transprtas isvis neimanomas> vaziavau penktadieni 6.38 i klinikas konduktore nesusigaudo sustojimuose, kad zmoniu marios, o ji dar buka pasodinta- puse uz dyka veza
zmones juokias, bilietai neatitinka tikroves.
kreipsiuosi pagal vadovo kompetensija kad to dauiau nebutu,
perduosiu biletu kontrolei kad to daugiau nebutu.
bilietas laukia retrospektyvos audite pagal firmos kompetcija.
jei kazkoks nepasitenkinimas tuomet prasom vazinetis nuosavu transportu, nebus problemu, o tautieciai tik ir tezino kaip kazka paskusti lekstyti po visokias instancijas
Vasario 2d....autobusas nr.150 veluojantis atvaziavo i 2-Karmelava ir dar...durys pacios atsidarineja.Autobuse pucia vejas....kiauras kazkoks...nuo stogo pucia.Vasarinis variantas.Konduktore suregavo, bet padaryti nei konduktore nei vairuotojas negalejo.
zmones juokias, bilietai neatitinka tikroves.
kreipsiuosi pagal vadovo kompetensija kad to dauiau nebutu,
perduosiu biletu kontrolei kad to daugiau nebutu.
bilietas laukia retrospektyvos audite pagal firmos kompetcija.
Laba diena.Ar autobusas nr 150 panaikintas?2015m.sausio 12d. nuo Kalnieciu iki Karmelavos nuo 19.30 iki 20.10 autobuso nebuvo.Ir tai ne pirmas kartas kai nera autobuso arba jie vaziuoja ne pagal tvarkarasti.Zinotumem kad nebus nebestovetumem su viltim kad pasirodys autobusas nr. 150 ir vaziuotumem Jonavos autobusu.
Laba diena.Norėjau paklausti paprasto klausimo. Ryte mano vaikai išskubėjo į stotele, kad su 150 autobusu nuvažiuoti į mokykla, bet viena dukrytė pamiršo moksleivio pažymėjimą, o bilietų pardavėja-tikrintoja liepė pirkti bilietą.Nejaugi nesimato kad vaikas su kuprine (moksleivis) ir nori nuvažiuoti į mokykla? Gerai kad kiti vaikai paskolino pinigėlių ant bilietuko, o jei niekas neturėtu pinigų, tada vaiko nevežtumet į mokykla ? Žmogiškumo ir paprastumo Jum reiktu išmokti.
Šiandien gruodžio 02 dieną nebuvo 150 autobuso iš Mastaičių į miestą stotelėje „Sankryža“ 16:25; 16:45, tačiau važiavo 17:00 - ne pagal grafiką. Kada šio maršruto autobusai prad ės kursuoti pagal grafiką?
dddd 2014-11-09 06:06:54
gerb.iseik anksciau, spesi 7, 05, ir tada ne vieluosi
o tai tas autobusas kadanors vaziuoja savo grafiku ar jis pagal debesis vaziuoja////??????????
nuolatinė keleivė 2014-10-13 14:52:59
Kada 150 autobuso tvarkaraštyje bus pataisymai, nes kai kurie autobusai iš viso nevažiuoja pagal nurodytą grafiką? Kai kurios konduktorės jau seniai visiems keleiviams garsiai sakė, (nes žmonės nepatenkinti būna dėl neatvažiavusių autobusų), kad nuo spalio mėn. keisis 150 autobuso grafikas ir, kad reikia domėtis kada bus pakeista. Laukiu ir nesulaukiu to naujojo grafiko, todėl ir tenka stovėti stotelėje po 40 min! Liūdna...
Grafikus tvarko savivaldybes, o nu lapkricio 15d keisis grafikai i ziemos grafikus, ir vairuotojai su konduktoremis ne atsako uz padarytas klaidas savialdybes
keleive 2014-10-20 18:16:04
TAateinu i stotele 7: 20 autobusas turi vaziuoti 7:25. deja amzinai veluoja arba isvis nera. speskit sia problema, nes jau atsibodo rasyti pasiaiskinimus kad veliuoju i paskaitas.
vakare 18:47 turi buti garliavoje, bet pravaziuoja dauk anksciau o kitas tik puse astuoniu jeigu buna o dazniausiai jo nebuna. bent tegu vaziuoja tie autobusai kurie yra parasyti grafike.
gerb.iseik anksciau, spesi 7, 05, ir tada ne vieluosi
Stovejau stotelej, laukiau 150autobuso, kad gryzt po darbo i garliava. Deja autobusas pravaziavo nesustojes, todel dabar tenka pedinti ir vaziuoti keliais autobusais. Tai jau ne pirmas kartas. O stotelej dariaus ir gireno aerodromas isvis niekad nestoja, tai gal jau ir stotele murava isbraukta is jo sustojimu?
Esu nuolatine 150 autobuso keleive, o vaziuoju juo tik todel kad y Kauno klinikas is Garliavos daugiau nera kaip nuvaziuoti. Mano nuomone sis autobusas arba turetu buti visai panaikintas ir zmonems nereiketu laukti po 20 minuciu veluojanciu arba visai neatvaziuojanciu atobusu, susirastume kaip kitaip nuvykti, arba imones savininkai turetu sutvarkyti grafikus, kad bent vaziuotu kiekvienas grafike nurodytas autobusas !!!!!!
Nes tas grafikas visiskai neatitinka tikroves ir autobusai vaziuoja turbut burtu keliu issirinkdami kada vaziuoti o kada ne!!!!!
Kadangi tenka į Mastaičius važiuoti gana anksti, tai ne visada 150 autobusas stoja ten kur jam priklauso. Pavyzdžiui šią savaitę (37 savaitė) teikėsi du kartus 6.45 val. neatvykti į sustojimą Kauno pilis (ir taip kiekvieną savaitę). Sužinojau, kad yra vairuotojas, kuris nusprendžia kokiu maršrutu jam geriau vykti. Tai gal UAB Merula direktorius gali suderinti su vairuotojais maršrutą ir paskelbti viešai?
keleivio mama 2014-05-04 21:07:59
2014-05-04 Mastaičiuose atvyko paskutinis autobusas ir išleido keleivius 20:10 ir toje pačioje vietoje, net neprivažiavęs artyn prie sustojimo, apsisukęs nuvažiavo 20:11. Internete tokio grafiko nerandu. Lauke +6 šilumos, baisus laukuose vėjas. Mano automobilis stovėjo pačiame sustojime (palikus pakankamai vietos autobusui), norėjau vaiką įsodinti į paskutinį autobusą. Stotelėje laukti juk šalta, o išleidus keleivius į autobusą vairuotojai NIEKADA NEPRIIMA KELEIVIŲ, jau bandėme ne kartą. Laukėme mašinoje, kad vaikas nesusirgtų. Supratus, kad galbūt mūsų mašinos stotelėje nematė (!!!), bandėme vytis autobusą - išsukant iš įvažiavimo pypinau signalu, mirksėjau šviesom, daviau visaip kaip suprasti, kad mes būtent autobusą vejamės. Galvojau, kad vairuotojas susipras ir sekančiam sustojime sustos. Bet, 60 greičiu net nepamažinus, nuskuodė per Mastaičių viaduką Garlliavos link. Su sūnum nusprendėm, kad autobusas grįžta į garažą. Bet privažiavus Vytauto prospekte Tulpių sustojimą, greitis autobuso pasikeitė - važiavo 20 greičiu iki sekančio sustojimo, prie Lukšos gimnazijos ir didžiosios iki. Bet ten irgi nestojo, nors pristabdė. Tai vis tik šis autobusas važiavo maršrutu... Iškyla klausimai: 1) pagal kokį grafiką išvyksta autobusai, ypač paskutinieji? 2) ar prie Mastaičių sustojimo net privažiuoti nereikia? Tai kurioje vietoje vaikui kitą kartą laukti? 3) Ar autobusai jau dabar taip važiuoja, 60; po to 20 greičiu? 4) prašymas - norėčiau gauti atsakymą raštu apie vairuotoją, senyvo amžiaus, padžiūvusio veido, kuris vairavo 605 valstybinio numerio autobusą - kaip suprati tokį vairuotojo elgesį ir kokių priemonių buvo imtasi, kad vairuotojas atliktų savo darbą kaip priklauso. Beje, mikroautobusus nuiminėjat, o autobusais pasinaudoti neįmanoma - gaudomės po pusę miesto.... Laukiu atsakymo į mano išdėstytus klausimus nurodytu el. paštu.
sveika mamyte, dabar nesuprantu kokio amziaus tavo vaikutis, ir ko trenktis is namu nakciai, o beto tamsta galejai ir pati pavezti savo vaikuti pasivalkioti nakti po miesta, prie ko cia autobuso vairuotojas, ir baiges darba tavo vaikuti dar kazkur vezioti, Reikejo i Garliava pavezeti, jai gaila kuro, ten 6 mar.autobusas vaziuoja, reikejo ten prie sustojimo palikti, o nesivaikyti autobuso, kurio tokio, net pagal laika nera.Ir dar kodel turetu galiniuose punktuose isileidineti keleivius i autobusa, kad ilipe bezdetu, o tuo metu vairuotojas valgytu, turi buti riba tar reikalavimu, Kauno autobusai, atvazeve i galini sustojima taip pat neisileidzia keleiviu, o privaziuoja prie sustojimo pagal laika tik tuomet visi sulipa, baikit skustines niei vienoje imoneje klientai neileidziami ankciau laiko, o tamsta mamyte jai zinoma kur nors dirbi, o pati isileidi kada tau yra pertrauka? zinoma, kad ne, tai malonek maziau kelti triuksma del nieku, o tavo vaikis namuose turi sedeti, o ne bastytis kazkur naktimis, ir ne bus problemu, ir ne bus salta ar dar kas darysis.sekmes.
koks 101 mikriuko vairuotojo vardas?
keleivė 2014-03-05 15:05:50
Kartais susidaro įspūdis, kad etatinis darbuotojas dirba, replikuojantis skundus ir dar tokiais žodžiais. Reiktų susirūpinti. O moteris tikrai teisėtai išreiškė savo "komplimentą" moterėlei su raudona liemene,
o tau kas kas raso, nemeluokit ir nebus komentaru
koks skirtumas 2013-09-12 15:40:32
Sveiki, norėjau pasidalinti savo šiandienos ryto patirtimi.
Esu mokinė. Kaip jau kažkas anksčiau rašė, taip pat gyvenu užmiestyje, todėl man nemokamai priklauso nuolatinis 50 autobuso bilietas kelionei į mokyklą ir atgal. Kadangi musu mokyklai jie dar neišduoti turiu teisę su mokinio pažymėjimu važiuoti nemokamai. Bet nutiko taip:
Įlipau į 50 autobusą, parodziau moksleivio pažymėjimą ir jau ėjau sėstis, kai juodų, pečius beveik siekiančių plaukų konduktore mane sulaike ir pareikalavo susimokėti. Mandagiai pasakiau, kad su moksleivio pažymėjimu galiu važiuoti nemokamai. Tada pakeltu, pašaipiu tonu, girdint visiems keleiviams buvau iškoneveikta, nors tokių jos veiksmų niekaip neprovokavau. (dabar smulkiau dialogo nerašysiu). Susilaukiau patyčių net už tai, kad mokėjau tik 30ct už savo kelionę (esu neįgali ir turiu teisę į šitą lengvatą) Situacijos nepagražinau.
Taip pat norėjau pridurti, kad ir įprastai kelionė 50 autobusu sukelia daug nepatogumų. Vairuotojai visai nepaiso tvarkaraščių: vieną kartą autobusas atvažiuoja 5 minutėm anksčiau, kitą kartą 5 ar net visom 10 minučių vėluoja, o žiemos rytais dažnai pasitaiko, kad net neatvažiuoja. Nepaisant to iki dabar vis dar važinėjau šiais autobusais dėl man suteikiamos galimybės važiuoti nemokamai ir prie pamokų labiau derančio laiko, tačiau dabar manau, kad nuo rytojaus leisiu sau mokėti pinigus kituose autobusuose ir važiuoti patogiau, padoriau.
O visiems kitiems linkiu laimingesniu kelioniu ir nepriestaraukit konduktorems
SEKMES
keleivė 2014-03-05 15:05:50
man atrodo mes kalbame pirmoje apie zmogiskuma, o beto ta konduktore su raudona liemene per daug rami moteris, kad ji ka nors izestu, tik paziurekim ar mes patys gerai elgemes pasidarem tokie siltnamio gyventojai, man paciai darosi geda skaityti tokius kvailus skundus, pasiziurekim o kaip mes savo pareigas atliekame, mano nuomone savo pykti isreiksti ant kito zmogaus ir ji apsmeisti mums lietuviams yra budingas uzsiemimas, nes daugiau neturime ka veikti, gaila kad nemokame taikiai gyventi, ir musu skaniausias patiekalas lietuvis.linkiu sekmes daugiau skustis, meluoti, gal taip lengviau bus gyventi.
lasduasyds tradyast tas fastd asgfagfs fas atrs trdats gfasfg tas ats tas tas ttas tas ta stat st asta sta sta st atsasass as as as as as as as as

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje 05-24 18:18
Staigus lūkesčių dėl būsimos monetarinės politikos euro zonoje pasikeitimas gali sukelti didelę neigiamą reakciją šio regiono obligacijų rinkoje.
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo 05-24 17:38
Jungtinės Karalystės pareigūnai tiria versiją, kad teroristinę ataką Mančesteryje įvykdė organizuota grupė asmenų.
"MG Valdos" apyvarta augo, pelnas traukėsi
"MG Valdos" apyvarta augo, pelnas traukėsi 05-24 17:34
Nekilnojamojo turto (NT) vystymo ir plėtros bendrovių grupės "MG Valda" apyvarta 2016 m. išaugo - iki 43 mln. Eur, bet grupė uždirbo šiek tiek mažiau grynojo pelno - 5,67 mln. Eur.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%