Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Asta 2017-05-03 16:31:19
Labai nemaloniai ir pažemintai pasijutome Kaune, naujai atidarytoje parduotuvėje Savanorių prospekte.Balandžio 30 d. apie 9 val ryte apsipirkinėjome, dirbo viena kasa, eilė buvo didelė.Pardavėja į kasą įmušė ne akcijinį melioną, bet brangesnį, skirtumas gavosi 2 eurai.Kai pasianalizavome čekį, tuomet sūnus sugrįžo prie kasos ir paprašė grąžinti skirtumą.Pardavėja labai nemandagiai pasiūlė stoti į eilės galą ir kai prieis eilė, tuomet ir pasikvies parduotuvės vadovą grąžinti pinigus.Taigi kyla klausimas, kodėl vėl turim stovėti eilėje, jei tai pačios kasininkės klaida.Kažkoks siaubas, niekada daugiau negrįšim į šią parduotuvę.
Kasininke paprase atsistoti i eile, nes jei jus priimtu be eiles butu negrazu kitu pirkeju atzvilgiu, kurie jau stovi eileje. Tokiu atveju galejote paprasyti klientu, kad jie jus uzleistu i prieki. Kasininke juk neatsisake grazinti pinigu ir istaisyti savo klaida.
Geriause parduotuve lietuvoj, kuri galvoje ne tik apie save, bet ir apie klijentus, puikus aptarnavimas, kokybiskos prekes, nemelagingos kainos, ko negali pasigirti maxima, ir likusios parduotuves.
Indre 2016-11-27 15:59:47
Siandien buvau parduotuvej antra valanda kasos nepamenu bet skaiciukas ceki rodo 94 kasininkas.Man nepatiko kad kasininke skenuoja labai greitai nespeji net paziuret ka musa o jau prekes nuskenuotos per greitai skenuojama reiketu manau leciau ta daryti parduotuve puiki nera prie ko prikibt tik del greito darbo kasoj sekmes
Ta prasme jūs dabar rimtai??? jūs rimtai skundžiates kasininkes greitumu?? pačiai nejuokinga? stovit maximoj, norfoj, iki rileise ir verkiat kokie kasininkai miegantys, ir kaip greičiau norit apsipirkti, tik atsiranda prekybos tinklas pateikiantis tokią galimybę, jūs vėl esate nepatenkinta greitu apsipirkimu. beje, kas karta kasininkei paprašius susimokėti, jūs galite paprašyti, jog ji atvertu ekrane visą pirkinių sąrašą. Mažiau lietuviai būkit tokie priekabūs prie visko, nes jau kai nėra prie ko prikibti, griebiates tikrai nelabai reikalingo šiaudo. Daugiau pozityvo ir mažiau niurzgėjimo! Justė
Nuvyle Lidl vidines taisykles. Atrodo europietiska parduotuve, taciau asmenys su mazais kiseniniais suniukais nepageidaujami. Nesuprantu, uzsienyja niekada neteko but isprasytai is parduotuves del mazo sunelio, o kas keiciasi lietuvoje?
"Lidl Lietuva" korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė Agnė Dalia Gaižauskienė (mob. tel. +370 698 23789, tel. +370 5250 3012, agne.gaizauskiene@lidl.lt) taiko nešvarius viešosios nuomonės manipuliavimo metodus bei cenzuruoja "Lidl Lietuva" Facebook paskyros komentarus.
Viešai pranešus apie "Lidl Lietuva" Vartotojų teisių į informacijos rinkimą nepaisymą https://www.youtube.com/watch?v=jDWcwOWNY74, Agnės Dalios Gaižauskienės nurodymu buvo pašalinta eilė komentarų bei užblokuota komentavimo galimybė "Lidl Lietuva" Facebook paskyroje.
"Lidl Lietuva" Skaidrumo testas. Kaip vertinti?
„Lidl Lietuva“ apsaugos darbuotojų rankomis, prisidengiant „Lidl“ vidaus taisyklėmis, nori neleisti fiksuoti kainų arba visiškai neleisti į „Lidl“ parduotuves: https://www.youtube.com/watch?v=jDWcwOWNY74
Vartotojų teisių apsaugos įstatyme, Civiliniame kodekse ir Visuomenės informavimo įstatyme yra numatyta vartotojo teisė į informacijos rinkimą. Jis gali užsirašinėti kainas prekybos centre, fotografuoti, filmuoti prekes. Tai leidžia Visuomenės informavimo įstatymas.
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakulteto Vadybos katedros docentas Vytautas Liesionis spėja, kad „Lidl“ prekybos tinklas Lietuvoje gali būti pritaikęs skverbimosi strategiją. „Ypač komunikacine prasme. Skverbimosi kainodaros strategija - tai kuomet veiklos rinkoje pradžioje nustatoma žemesnė produktų kaina vėliau ją keliant. Manau, kad strategija nebus koreguojama - priešingai - tęsiama. Ir tęsimas - tai kainų „atstatymas“.
„Lidl“ pirkėjų pastebimas ir galimas kainų augimas, tikėtina, yra skverbimosi strategijos tąsa. „Kaip jau minėjau, manau, kad kompanija strategijos nekeičia. Pritraukus vartotojus žemesne kaina, juos galima išlaikyti net ir po truputį keliant kainas iki objektyvių, padengiančių kaštus ir garantuojančių normalųjį to sektoriaus pelną“
Kas dedasi ant LIETUVOS su tom kainos-ce gyvena turtingesni zmones nei Skandinavijoj....suvirinimo aparatas PARKSIDE PESG 120 B3 lietuvos Lidl kainuoja 69EUR...tuo tarpu Danijos Lild 53EUR...........elektrodai-tiek LT tiek DK kainuoja po 4EUR
Ar kazkas is LIDL LIETUVA gali apie tokius kainu skirtumus kazka pasakyti?
Buvome visi nemaloniai supykinti, kai ispyleme sultis ir poko dugne radome nesuprantamą "priedą". Sultis pirkome Klaipėdos LIDL parduotuvėje.
2017-04-24 uzsukau i naujai Ukmergeje atidaryta Lidl parduotuve apsidairyti, nusipirkau 3 pakuotes akcijinio kiaulienos ir jautienos farso kuri be perstojo reklamavo per tv. Atplesus pakuote lauke nemaloni staigmena, farsas kaip guminis, dar tokio gyvenime neteko matyti, skleide silpna rugsteles ir kazkokiu chemikalu kvapa, net mano suo, didziulis farso megejas, ir tas neede, tai buvo bene pirmas kartas gyvenime kai man teko ismesti maista. Ar cia ta isgirtoji Lidl kokybe? Nejaugi veterinarijos tarnybos netikrina kuo prekiaujama? Manau visi kurie pirko ta farsa ir bent jau zino kaip turi atrodyti mesa, patvirtins mano zodzius. Ten tikrai ne mesa, ten nezinia kas. Labai laukiau Lidl atidarymo, bet daugiau ten tikrai gyvenime kojos nekelsiu. Ant indelio dugno yra parasytos sudedamosios dalys, 78% kiauliena, 12% jautiena ir dar kelios eilutes visokiu chemikalu, ir tai skirta zmonems vartoti?
Kodel Kaune taip letai vyksta Lidl pletra?
Didzioji miesto dalis vis dar nepadengta, toli vaziuoti iki Lidl.
Man is Vilijampoles, tenka pravaziuoti turbut visus tinklus kol nusigaunu iki artimiausios Lidl. Tevams, kurie gyvena Draugystes g. irgi visi kiti tinklai arciau nei Lidl.
Teko susimoketi už stovėjimo aikštele tai produktai tapo brangesni nei būčiau pirkęs kitur
Na taip uzsukom mes i ta nauja Lidl siauliuose kur taip reklamavosi.
Pameginom si ta nusipirkt. Pasimem ceki ir su seimyna nuvaziavom pietaut. Pameginus apanalizuot ceki pasirode kad irasyta tai ko mes net nepirkome....
Buvo irasytos musu prekes ir vidury saraso: "Tradic. Juoda duona". mes nei tam skyriuje buvom nei ta duonele pirkom, o sumoket uz nieka visgi teko. aisku gryzau paklaust kodel taip ivyko tai nedelsiant buvo grazinti pinigeliai, bet tai tik patvirtina kad arba cia pardavejos kaska makle suka arba ju sistema apgaudineja zmones. tai vat tikrinkit cekius ka perkat to tai patys to nezinodami apsipirksit :P
po sio incidento nei mes patys nebesilankysim Lidl ir stirpriai agituosim pazystamus kad ten neitu.
Parasyk apie tai Lidlui
Rita 2017-02-10 19:56:50
LIDL Baltų pr. 10 Kaunas pirkau prekių už 22.26 eurus. Kvitas 0131 150569/16/04 10-02-17 17:29 Kasininkė 16. elgėsi ji keistokai, daužė svarstykles, nes blogai dirbo, galiausiai man priskaičiavo už pieną 0, 59x2 vnt., nors pirkau tik vieną vnt. žinoma, pastebėjau namuose. tiek to, būsiu dar vienas žmogus apsuktas, nes komentarų dėl priskaičiuotų nesamų prekių čia yra ne vienas. aš, kad ir pensininkė, gal kaip nors išgyvensiu, tik labai šlykštu, ponia kasininke Nr 16.
Kreipkis i lidl per ju saita
Laba diena.labai gaila kad jusu parduotuveje negalejau atsiskaityti mokejimo kortele Dnb.Man tai sukele nepatogumu... ir taip jau du kartus.pardaveje negalejo paiskinti kodel taip ivyko.tik pasake kad kazkodel neveikia.. labai gaila, nes daznai tenka lankytis jusu parduotuveje.
Lidl darbuotojas 2017-03-27 01:36:50
Marija, carlsberg pakuotė sunkiai skanuojasi, ant pačios dėžutės yra barkodas, tačiau dažniausiai skaneris užgaudo atskirai skardinę, todėl tikėtina, kad tiek pakuote ir skardine pasižymėjo.Visada čekį galite pasitikrinti parduotuvėje. Prie ko čia kaimas tai nelabai suprantu.Gal negerkit.Mažiau nervinsitės :)
Kasininke klaida pastebejo. Paprase atgal paduoti paduoti, nuskanavo dar karta ir pasake, kad dabar jau gerai. Gal pirma klaidas ismokt taisyt reikia pries sedant i kasa.
Marija 2017-03-21 21:00:03
Kodėl perkant pakuote Carlsberg (6vnt) yra ismusamas 1vnt. O poto dar 6vnt. Kaimietes kasoj dirba ar kaip suprast? Negi visada turiu tikrinti čekius gryzus namo!
Buvau sudėjęs 4 vienodus atvėsintos menkės pokus į vienkartinį maišelį, pardavėja, vietoj to, kad būtų sudėjus atgal, išėmė visus žuvėtus pokus iš maišelio ir nesudėjusi atgal užmetė ant kitų pirktų prekių, taip pat ir žuvėtą maišelį. Man pasipiktinus, paklausus ar taip ir turi būti, tos dienos parduotuvės vadovas pasakė, kad taip.

Lidl Dūkštų 34, Vilnius.
Kasininkė nr. 34
24.03.17
9:37 val
Vakar nusipirkau nekokybiska sugadinta vafline, pakuote buvo pazeista netvarkynga ir be apsauginiu blokeliu viduje, greit pasitikrinau ar visos detales ir pasiemiau, nes buvo paskutines trys likusios prekyboje, o kitoje pakuoteje truko detaliu. Pasirodo nepastebejau, kad vaflines pavirsius buvo subraizytas, ka pamaciau tik namie. Man teko ne tik antra kart vaziuot is kito miesto galo i parduotuve, bet dar akis draske pardavejas, sake: vadovas sutiko pakeist, nezinau kodel, nes paprastai niekad nekeicia, is kur mums zinoti kad jinai buvo neiskritusi jums, kodel jus nepasitikrinot parduotuveje, as jums sakau tai, kad daugiau nepasikartotu, sikart patikesime jusu zodziu ir pakeisime. Jeigu nemoki bendrauti su zmonem ir neismanai savo darba ko dirbi toj kasoj, be to yra jusu sales darbuotoju ir kasininku darbas tikrinti ir priziureti parduotuves asortimenta, kad prekyboje nebutu nekokybisku sugadintu prekiu, nuo kuriu nukencia pirkejas.Jei jus laiku nespejat suziureti visu prekiu cia yra tik jusu kalte, kitose parduotuvese prekes patikrina prie kasos bet cia dar atsilikusi sistema. Jei man ta preke ir butu nukritusi, ko nebuvo, cia butu vel tik jusu kalte, nes pardavinejat prekes su pazeistom netvarkingom pakuotem. Ko pagal LR istatymus negali buti, nebent tokios prekes parduodamos jau su nuolaidom nukainuotos, be to darbuotojai visada privalo tokias prekes pakeisti. Kiek nusipirksiu brokuotu sugadintu prekiu tiek ir nesiu atgal, nesvarbu kuri tai bus parduotuve, nes ne tam moku pinigus kad uz juos gauciau slamsta ir nepaaiskins man kazkoks pardavejas kad nenesciau nepriimsim atgal, gal pats pardavejas noretu nusipirkt tokia preke ir turet pas saves namie.Ne mums zmonem jas ziuret ir tikrinti reikia, tai jusu Lidlo darbuotojai darbas, zmones ir taip sioje parduotuveje apsikrove pilnais vezimais maisto ilgai uztrunka sioje parduotuveje, dar turime jusu darba priziureti, jums uz tai moka pinigus prasau ir dirbkite.
Agne 2017-03-21 12:14:10
As irgi esu nepatenkinta kavos aparatu Vilniuje. Sumazejo kavos porcija per pus o ir kokybe suprastejo : (
nesuprantu ką namuose negalit kavos pasidaryti. būtinai reikia parduotuvėje gerti. jau negalite ištverti ir priklausomi nuo kavos.ir dar ponai reikia būtinai su pieneliu (iš vargšų veršiukų atimat pieną, jei kūdikiams neduotumėt pieno o girdytumėt vandeniu kas būtų.).
Marija 2017-03-21 21:00:03
Raminta 2017-02-22 21:51:57
Esu pasipiktinusi, kad jau kelis kartus teko pirkti nekokybiškai paruoštą kavą (kavoje nebuvo pieno) iš pastatyto kavos aparato Tauragėje esančiame LIDL.
O kas pasakys kur geriau dirbti Aibeje ar Lidl?
Šiandien nupirkta kiaulienos nugarinė, žr. paskutinis gabaliukas, kurio nesimatė perkant, nepanašus į nugarinę...
Keista, kad atejus i parduotuve su vezimeliu tenka atstoveti visa ilga eile. Tokie prekybos centrai, o tevu ir vaiku kasu nera. Jauciu Lietuvoje vienintelis toks, kuris neturi tokiu kasu.
Aurimas 2017-03-05 21:41:59
Matau kad tau reik akiniu ar seip su matematika nekazka ar matai kaina ant pakuotes ir ceki jai dar nematai galiu papasakoti kad butu aiskiau cekije nuolaidai pritakyta nuo 0, 99 -0, 30=0, 69 o ant pakuotes nurodyta kaina 0, 55 tai kam cia tu akiniu reik
ka buvo vietoje išaiskinti, o ne namie, , gal ne ta markiruote uždejo..markiruodami..visko buna, , ir vietoje neisejus is parduotuves, , kasininke butu iskvietus parduotuves vadove prie kasos..ir butumet išsiaiškine vietoje, o kas neaiskiu su kaina saleje, pasikvieciu sales darbuotoja, , o ji per mikrofona susisiekia su admistracija,.ir išsiaikiname, greitai.o neskubiu po apmokejimo deti i kuprine prekes, patikrinu tada dedu..matau jums kita su kuom išsikrauti reikia, , tikimybe buvo bloga markiruote, nes kasa surišta kas ivesta ju pagirgindime kompe.ji nuskanuoja o pagrindinis komputeris isduoda kaina, kita gal koks pirkejas nuemes nuo kito markiruotes kaina, prilipde.bet strix kodo neapgausi, kuris yra jau ivestas parduotuves kompe,
viktoras 2017-03-05 15:48:45
pažiūrek atidžiau savo kasos kvita, ar akinius užsidek, pažiūrek nuolaida pritaikyta..pirma kasos kvita be nervu išstudijuok.iki galo..-30 cnt skumbriu file, kita ir galutine nuolaida -60 cnt..jei nežiūri nuolaidos eilutes, galvoji apgavo..jau.. buna žmogiskas faktorius kartais, ne kasininke kalta o kaip nustatytas nustatymai kompe, , tam yra parduotuvei atsg darbuotojas, lr mam buve neatikimu, , bet kasininke atsiprasė, bučiau ir nepastebejas, toks tempas kasoje vyksta, , tiesiog paslūliau kompromisa, už permokėta prekia, paimsiu prekia dar viena, kad ne - ir išnaujo, ir man gerai ir jei, , kita tiek pardaveju/konsultantu vakšto po sale su mikrofonais, ju reikia paklausti ir pasitikslinti, jie greitai susiriš su parduotuves vadovybe, del kainos.tiesiog patikrine vietoje o ne išeja, vietoje sutvarkyti viska,.mačiau dauguma palike prekia neisidėja ja i krepši skuba pro duris, , poto reiškia pretenzijas, ,.tik viena bėda kasu, maža vietos jame prekiams, po skanavimo, tai viska metame i maišelius ar krepšius be patikros vietoje, , tik parėja namo pasigendame..kažkios prekes, tiesiog visa čeki žiūrekit, ne išėjus namo..o ten visa informacija, apie nuolaidas, tiesiog buna prekia su nuolaida rades ta pačia prieke, pirkejas palieka ja, nuolaidu dežeje, paėmes su nuolaidos kodu, o kodas kitas yra visai..
Raminta 2017-02-22 21:51:57
Tiesiog kam priklauso aparatas patingejai pažiureti, ten visa informacija yra kam skambinti, , atvyks ggreitai bei gražins už skambuti., jei buvo tai velai, bet paskambinote, gražins sumokėta suma..patikrine rinkima jusu kada ivyko..technikos amžius.jei nemato tai ne reiškia nemato automatika,
Aurimas 2017-02-18 20:58:26
Visada apsiperku lidl bet sendien pastebejau kad mane apgavo uz nukainuota preke net permokejau skumbriu file su zolelemis sena kaina 0, 79. Nauja kaina 0, 55. O cekija ismusta sena kaina 0, 99. O nauja0, 79 tai kaip suprast dar ir foto padariau
Jie nori bulves maišais parduoda kitą dieną sugalvoja jau neparduoda nesvarbu kad perki ne akcijine kaina o moki pilna...
Paaiškinimas neturi kodo (pametė)))))
Ir čia vadinasi su tokia pasauline patirtimi tinklas...
Varau į Maxima ir mano kojos čia nebus
Julius Rayetzkas, privatus asmuo
2017-02-18 21:36:28 IP 79.132.163.32
LIDL Ateities Vilniuje pirkau "Aukščiausios rūšies karštai rūkyta kiaulienos šoninė", gamintojas Gustoland Gmbh, produkto kodas 20013523. Atidariuis pakuotę, viduj šalto rūkymo kiaulienos šoninė6 labai kieta, tampi ir labai sūdi. Galvojau priduoti jau atidarytą produktą, bet žmona nusprendė kad jį iškeps. Tačiau vistiek reikia kad LIDL ir kad pirkėjai žinotų, todėl nusprendžiau čia parašyti. Tikiuosi klaida bus atsekta ir pataisyta. Pridedu nuotraukas kurios nėra pakankamai kokybiškos, tačiau juk pateikiau prekės kodą.
Buvęs Lidl pirkėjas
2017-02-08 01:38:26 IP 188.69.209.246

būkite budrūs, neužsibūkite ir neleiskite sau atsipalaiduoti palikę automobilį Lidl aikštelėje - nemalonus siurprizas garanduotas. Tiesa jo kaina tik... 9.4o Eur. Pasirodo Lidl ne tik maisto produktų prekyba užsiima, bet ir iš parkavimo prisiduria :) Išeini iš Lidl parduotuvės nešinas "pigiais" maisto produktais, o čia bum - niespodzianka :)

Daugelis skundžiasi nepirktomis, bet priskaičiuotomis kitomis prekėms. Taip pat kasininkių mikliomis rankų manipuliacijoms.
Tačiau nepatingėkite parsinešę namo produktus persisverti. Nesvarbu, kad jie supakuoti gamykliškai ir pateiktas grynasis produkto svoris. Nustebsite, kai sužinoste realų, Jūsų pirktų, produktų svorį. Deja, bet ne Jūsų naudai...
Esu šokiruota Klaipėdoje Smiltelės g. įsikūrusia parduotuve.Lankausi gan dažnai, bet ir vagiama, net nemirksint.Reikai tikrinti kiekvieną įmuštą prekę, o primuša tai oho.Vietoje vieno pakelio smulkinto kumpio faršo du vnt., po to seka vietoje vieno- 3 pakeliai šoninės.Na, o kulminacija buvo vasario 5 d. kai patikrinus čekį, buvo įmušta vietoje pirktų bulvių (svoris buvo 2, 5 kg., kaina 0, 21 cnt.)pomidorai po 1, 99 eur. už kg.Bulvės virto pomidorais, na stebuklai lygioje vietoje.
Mieli klientai, pastebėkite savo čekius.Gal ir Jūs ne kartą buvote apgauti, , sumaniųjų pardavėjų, , .
:) skanaus
kalvariju g.
2017 02 02
Kainos neadekvacios Lietuvos rinkai.... POWERFIX Repliu rinkinys (4 vnt.) - Danijoje LIDL pries savaite kaina - 5.35EUR/40DK........tuo tarpu Lietuvos LIDL - 7.99EUR/60DK Nesuprantama kainu politika ant LT....gal uzteks mulkinti ir taip jau nuskurdintus Lietuvos zmones! Dekoju
Aciu uz parduotuve Aleksote. Dar Zaliakalnyje labai reiketu. Kada bus?
Inesa 2017-01-19 18:37:54
Laba diena, ieškau darbo.gyvenu Stanevičiaus g.norečiau su kom nors pasikal;beti del darbo sales darbuotojo į Stanevic.nauja parduotuve.bet reikia su tokiu grafiku tik darbo dienomis iki 17v.savaitgaliai ir šventin.d. laisvi.su kuom iš valdžios galiu susisiekti ??
Siūlyčiau ištaisyti gramatines klaidas pridėtame CV ir siųsti el. Paštu info@lidl.lt
Ar bus Lidl parduotuvė netoli Ąžuolyno Kaune?
Labai toli iki Lidl kurios yra Baltų ar Šiaurės prospekte. Tą kurią statot Savanorių prospekte irgi tolokai nuo Perkūno alėjos.
keisti jus man:)
galvojat cia kam nors idomu tie jusu verkslenimai? neikit ir nepirkit:)))
Akcija išreklamuota - prekės nėra, nors teoriškai turėtų būti iki paskutinės akcijos minutės, žodžiu eilinis pirkėjų mulkinimas
Perskaičius visus komenrarus, supratau, kiek daug Lietuvoje - nevispročių... vietoj to, kad informuotunėt įmonės atstovus, jūs konentarus rašinėjat, kažkokiam puslapyje :)))) Galvojat, kas nors iš
Lidl skaito jūsų bambėjimus čia?
2017 01 08 apsipirkinejom Kaune silainiu Lidl parduotuveje, nebe pirmas atvejis kai kasininke imusa i ceki didesni prekiu kieki nei istikruju perkama, siuo atveju imuse 88 vnt tortilu nors pirkau tik 2vnt ryziu imuse 2 vnt nors pirkau tik 1, kaip cia iseina gerai pliusa kelia Lidl parduotuvei. Apgaudineja klientus.!!!!!
Del slidzios dangos prie duru sureagavos per 2min.is Vilniaus paskambino i panevezi.Aciu lidl
Saule 2016-12-21 14:53:00
Vakar Jusu parduotuveje (zemaites gatveje, vilniuje) apsipirkinejant teko stebeti keista toki reiskini. Kazkoks vyriskis juoda striuke tamsiaplaukis issirikiaves 4 ar 5 darbuotojus saleje prie klientu stauge ant ju. Pradzioje nesupratau kas vyksta, bet is rekimo supratau, kad tai kazkoks vadovas, kuris nepatenkintas kazkuom. As asmeniskai po to kas nutiko nebeturiu jokio entuziasmo eiti I sia parduotuve, kur personalasa tikrai malonus, paslaugus, visuomet palydes prie prekes ir pan. Net sustingau bestebint toki regini ir pamasciau negi cia imones politika sitaip zeminti darbuotojus saleje prie klientu??? gretimais apsipirkinejantys klientai nesuprato pradzioje, nes galvojo, kad pradejo ant klientu saukti. Nesuprantu zinokit, atrodote rimta imone norinti pritraukti klienta, bet kai pamatai toki vadovu elgesi su darbuotoju, zinokit nebekyla noras lankytis siame tinkle. Kazkoks terorizmas grazu vakara, kai nori ramiai apsipirkti ir pasimegauti parduotuve. Jei jusu vadovai nemoka zmoniskai bendrauti, tai keiskit juos, juk ne baudziavos laikai... Visur gyvenime tenka lankytis, bet toki fokusa pirma kart matau lidlo parduotuveje. JAu beveik para praejo po nutikimo, bet vis dar negaliu atsigauti nuo patirto pasislykstejimo nuo zmogaus nekulturos ir galios demonstravimo. As tikiuosi Jusu kompanija sureaguos I toki pastebejima, nes tikrai po tokiu ivykiu "atsoka"noras lankytis parduotuveje, nors ji ir labai megiama ir personalas tikrai nepriekaistingai dirba prie tokio kiekio klientu, aisku yra keistu zmoniu, bet jie visad malonus, entuziastingi, nes kai daznai lankaisi, ten beveik visus is matymo pazysti ir tave pazysta ir tai tikrai malonu. Bet po vakarykscio vaizdo ir to rekimo ant visos sales, nezinau ar as ten greit sugrysiu. Pagarbiai, Saule
Problema tame kad tas staugūnas garantuotai pries tai dirbes vergvaldžių atstovu IKI, Rimi, Maxima sistemose ir išmokes taip elgtis su darbuotojais. Tokiems tai norma. Išvis didžiuosiuose PC tinkluose vergovė ir darbuotojų beteisiškumas yra įteisinta ir suprantama kaip sistemos norma

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas
DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas 05-23 19:50
Trišalė taryba įvykdė antradienį Seimo duotą paliepimą įvertinti Darbo kodekso nuostatas, kurios buvo sugalvotos ar pakeistos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitete (SRDK).
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų 05-23 19:00
Gomelio pieno perdirbimo įmonė "Milkavita" pateikė bendrą ieškinį 205 esamiems ir buvusiems darbuotojams dėl 100.000 USD išieškojimo. Ir tai ne vienintelė byla, kai įmonė reikalauja darbuotojų...
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru 05-23 18:53
Tarp naujausių savaitės reklamų: "Statoil" virsmas į "Circle K" (SMFB, Norvegijos reklamos agentūra), linksmi pamokymai kaip tarti naująjį prekės ženklo vardą ("Clinic 212", "Idea Prima") ir "SB...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Bananai 1063,54 -1,09%