Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Sveiki, as "aborigenas" o gal LT tokia salis?..net nezinau kaip ce pasakyt??..greiciausiai LIDL'as ir galvoja kad atejo i aborigenu sali - o aborigenams nieko daug nereikia!!!! Situacija tokia - nueinu i LIDL nusipirkt kavos..siokios tokios "gyvulines" radau.. toliau "kavos skyriuje" ieskau kavos filtru-nematau... (apejau visa parduotuve-neradau)..klausiu darbuotojo kur rasti kavos filtrus-sako kad neprekiaujam!! Vat tikrai pasijutau "aborigenu"!!!!!! Tai ka man siulot- tuoletini popiliu naudoti ar vaziuoti i EUROPA nusipirkt tu filtru..??? beje DK belekokioj krautuvej salia kavos stovi visa lentyna fiiltru pakuociu po 200vnt-1EUR (netgi maziau kainuoj) JEIGU ATEJOT IS VOKIETIJOS TAI IR ISLAIKYKIT TAS VOKISKAS KAINAS!!!!!!!..nes jau uzkniko tie uzlenkti nagai i save---vien tik pelnas pelnas pelnas!!!!!!! aciu uz demesi, ce tomas:)
Sauja 2017-10-17 09:14:45
Gerbiamas Viliau esu pats pirkejas.. visose Lidl yra nemokamas WC. Nieko prasyti nereikia.. tieaiog eini.. nusimauni kelnes ir darai.. nebent tu pries einant visada atsiklausi ar galima :))). Ir beje zmones bukit tolerantiski dirbantiems.. juk ne paprasti darbuotojai kuria imones vidaus taisykles.. jai jau taip blogai kvieskit auksciausius vadovus.. ar jums tada kinkos dreba su jais bendrauti...
Tai kad tas nemokamas wc uzrakintas ir paprasius rakto niekas nesiteikia subines pajudinti ir ji atrakinti
Nepatinka S. Stanevičiaus g. 3 parduotuvėje, pvz. vakar norėjau pirkti vyną, kaina kabo, o prekes nėra, vietoj to kad nuimti kainą pristatyta kito panašaus brangesnio rūšies vyno, pagal savotišką prekės barkodą neatskirsi, tik pavyko pagal laipsnius atpažinti kad vynas kitas. Ir tai būna ir su kitomis prekėmis.
Vilius 2017-10-06 20:28:34
Supratingumo nulis, paprasiau ileisti sunu 3metu i toleta, tai sulaukiau tiesiog neigiamo atsakymo ir tiesiai sviesiai pasakyta kad cia ne pardavejos problema
Apsiperku pastoviai. kainos, aptarnavimo kokybe tenkina. gerai kad yra atsvara kitiems prekybos tinklams.
komentaruose keistu dalyku prirasyta.
matyt komentaruose galaimaidirba konkurentai, kuriems Lidl rakstis-neleidzia siauteti su kainomis ir aptarnavimo kultura.
susidaro ispudis is komentaru, kad pirkejams orientacijos truksta-tai cekio nebeturi, tai vietoje vieno avokado desimt prideda.....
Rada 2017-10-15 00:07:23
Nesusipratimas man tas lidl'as. Buvau i ji priversta eiti, kai uzdare salia esanti PC remontui. Nepasakyciau, kad jame kazkas labai pigaus. Akcijos, tai pasityciojimas is zmoniu. Reklamuoja, reklamuoja per visur kur tik imanoma, kad nuo ketvirtadienio bus tas ir tas tokia ir tokia kaina. Nuejus, kad ir 8h, randi padeta tiek daiktu, kad gali ant ranku pirstu suskaiciuoti, kuriu po keliu valandu nebeimanoma rasti, nei vienoje parduotuveje, o jos ir toliau, taip reklamuojamos.
Kasos dirba kelios, kuriose zmoniu milijonai. Del batono ar grietines indelio, net neverta eiti, nes neuztenka kantrybes joje atstovet.
I kasininkiu skubejima skenuot prekes, net slykstu ziuret. Atrodo tuoj ant galvos prades jas deti, kad tik ju skenavimo laikas butu geras, gi joms ta skaiciuoja. O prekiu takelio nera, vieta kur sudeda prekes 30×30cm dydzio. Net nespejus susideti savo prekiu, jau ant ju kito pirkejo krauna. Zemo lygio man sis prekybos centras!!!
Tikriausiai kalba eina apie Karoliniškių Lidl, taip?
1. Ten didžiulis žmonių trūkumas, todėl ir nevisada spėja iš ryto iškrauti prekes, bet per dieną pildo tikrai daugiau nei vieną kartą (išskyrus ne maisto prekes, kurios yra sudėtos spec.zonoje, staluose)
O jei šnekate būtent apie šias prekes, tai nereikia tikėtis, kad jų užteks visiems. Juk akcijos keičiasi 2 kartus per savaitę...
2. Takelis - ne kasininku bėda, o projektuotojų, kurie neatsižvelgė į galimą žmonių srautą. Dėl dirbančių kasų skaičiaus tikrai galiu pasakyti, kad nebuvo nė karto, kad ten dirbtu tik kelios kasos, o žmonių būtų "milijonas".
3. Skenavimo greitis nėra prioritetas tokiose parduotuvėse, kuriose yra tokio tipo takeliai, nes paskubėti ten tikrai nepavyks, bet išlaikyti tam tikrą greitį vis tiek reikia. Negi norite toje eilėje vietoj 5min stovėti kokias 10 ar 15min, vien dėl to, kad kasininkas (-ė) letai skenuoja? Nemanau...
Klientų aptarnavimas - tiesiog tragedija. Pasiskundžiau administracijai - ten sėdi tokie patys chamai kuriems nusispjauti į klientus. Kainos gal ir žemos, bet kokybė - atitinkama.

Norejau informuoti, kad svieziu visciuku broileriu slauneles po 0.69 eur matomai, kad visa ar didzioji dalis sugedusi pas jumis. Galiojimo laikas nurodytas iki 12d.
Pirkau vakar 3 pakuotes Dūkštų g. 34 Vilniuje ir siandien norejome pasigaminti. Deja teko visas ismesti, nes maistas visose pakuotese buvo sugedes.
FRAUD THIEF'S AT LIDL KAUNAS-LTU - Lidl with the weights and deception, stealing money from buyer's !!!! Information to other shoppers (users), BE CAREFULL NOT TO BE SCAMED BY LIDL !
During buying Peking-Beijing ducks they change weight. Cashier and Shift Chief and Lidl Chief Operating Officer - Asked for Compensation for naughty fraud - was ugly spit !
2017 Sept 21 - We bought four Beijing ducks. Sale-Action 2, 99 Eur/kg. Initial price (non-substitute) 3, 99 Eur.
After the cash register, we notice that the ducks in the check "got more heavy" - about 500 grams each (~ 34%). At the same time the price was charged higher!
Total was stolen from us about 8, 12 Euro. I was reluctant to cash the cashier - when I sharply demanded a call for the head of the shopping center. But this person is also the behavior of the retarder - the fact that there are collectively persecuted and wounded shoppers there.
Photo tags and labels are attached. In our opinion, as Lidl loses many shoppers, acting so deceitful as the poor treats.
P.S. Market Center mentioned Eur difference returned. But for time and energy waist - no compensation! We'll post information on Germany and EU internet forums about crime-fraud in Lidl !
SUKCIAUJA LIDL - su svoriais ir apgaule-vagia pirkeju pinigus !!!! Informacija kitiems pirkejams (vartotojams), BUKITE ATIDUS - kad NEAPVOGTU !
Perkent Pekino antys "pasunkejo" kasose - ima ir pakeičia svorį, t.y. pasunkėja. Kasininke ir pamainos vyresnysis ir Lidl centrines bustines darbuotojai - kreipusis del kompensacijos uz apgavystes metu patirta neturtine zala - arogantiskai-akiplesiskai issisukinejo !
09 21 d. pirkome keturias Pekino antis. Akcija 2, 99 Eur/kg. Pirminė kaina (neakcijinė) 3, 99 Eur.
Iskarto uz kasos pastebim, kad antys čekyje "pasunkejo" po mazdaug 500 gr. (~34%). Tuo paciu ir kaina priskaiciuota didesne!
Iviso buvome apvogti-apgauti ant mazdaug 8, 14 Euru. Pinigus nenoriai grazino kasininke - kai grieztai pareikalavome iskviesti pamainos vyresnyji. Bet tas irgi elgesi atstumianciai - matesi kad ten kolektyviai sukciaujama ir apvaginejama pirkejai.
Kvitu ir etiketes foto prisegta. Musu nuomone - taip apgavikiskai kaip vargani padugnes eldamiesi tie Lidl praras daug pirkeju !
P.S.Prekybos centras mums skirtumą nenoriai bet grąžino. Uz sugaista laika ir energija - jokios kompensacijos nesuteike ! Issiusime sia info i Vokietija ir EU interneto forumus !
Teisingas straipsnis apie "žemas" Lidl kainas:https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/lidl-vel-sulauke-kritikos-uz-skirtingas-kainas-lietuvoje-ir-vokietijoje-663-863656
O argumentai niekinantys, deja.
Kasininkai galetu "nenusukineti" nuo vaikams isduodamos grazos...
Sveiki, noreciau suzinoti kas reguliuoja Lidl LT kainas....kodel siuvimo masina SilverCrest SNM 33 B1 reklamuojama TIK DABAR!!! uz 89eur....tuo tarpu kad ant Lidl.de (Vokietijos) kaina-59eur. Tokiu pavyzdziu labai daug....nesuprantu ar Lietuvos zmones yra "kosmonautai" ar ant LIDL'o dirba "kosmonautai".. zodziu esu nesivyles Lietuvos LYDL kainom - manau kaip ir dauguma zmoniu kuriems yra aktuali kaina! Dekoju uz demesi, Tomas:)
norėčiau Jus informuoti, kad Pekino antys "priplaukę " link kasų ima ir pakeičia svorį, t.y. pasunkėja.
09 24 d. pirkome Pekino antį. Akcija 2, 99 Eur/kg. Svoris 2300 kg. Pirminė kaina (neakcijinė) 3, 99 Eur. Kaina ant pakuotės 9, 18 Eur.
Parsinešę namo pirkinį pastebim, kad įmušta kaina 9, 18 Eur. Kilogramo kaina - 2, 99 Eur. Bet antis čekyje "pasitaisius" net 770 gr. ir sveria 3070 kg.

Norėtusi pasidomėti - tai kiek savo nuolatinių pirkėjų jau apgavote? Labai gaila, bet tai ne pirmas kartas. Žaidžiate su svoriais:
faršai ir t.t.
P.S.Prekybos centras mums skirtumą grąžino.
Klientė 2017-09-18 19:43:41
Šiandien lankiausi Lidl Kaune, K.Baršausko g. Likau tikrai nepatenkinta kasininkės Emilijos darbu, jau nekalbu, kad spirgėjo skanuodama prekes, toks jausmas, kad kuo greičiau, tuo "geriau" man, be to jas trankė, tai net paliko idomu, kada skenuojami jogurtai prakiuž.. Galiausiai pribložkė tai, kad nespėjus nusikrauti prekių, pradėjo krauti prie mano kito kliento, p.s. ten prekių atleidimo stalas tikrai per mažas, kad taip daryt. O gal kitas klientas privalėjo lipti man per galvą, kad pasiimtų savąsias?
Pirktas Lidl parduotuvej pniaumatine viniakale PARKSIDE, visiskai netinkamas naudojimui net megejiskam. Ikalus 10 vnt. vineliu 50mm. ilgio, nuluzo viniakales viniu kaliklis (kaliklio plokstele. O jug neatlaike net 10 min. darbo. Apie kokius 3 metus garantijas suteikia. Turbut laikant lentynoje neispakavus. GEDA GAMINTOJUI, ir nepagarba vartotojui.
Neseniai pirkau Lidl'e du pokelius varskes 0, 9% (ne liesa) po 0, 55 eur., liesa nekainavo nei 0, 50 eur. Siandien akcija siuloma 4 pokeliai liesos varskes uz 2, 07 eur. Tipo 3 perki +1 nemokamai...
Nuostabi firma ir nuostabus kolektyvas. Kas ieskot darbo butinai bandykit.
LIDL 'as parduoda šūdą...arbūzo negalima jėsti....ant salietros augintus imat po 5 kapeikas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ir aplamai kainas laikot didesnes nei Danijoj...vot tak
Į klausimus atsakinėja ne Lidl vadovas! Kažkas tikrai neturi ką veikti. Jau viskas yra perduota atitinkamiems asmenims dėl tokių komentarų :)
Čia parodėte tikra firmos veidą, vietoj to kad atsiprašytumėte jus klijentą kurčiu išvadinote.Atsisukite tos dienos vaizdo kameras ir isitikinsite kad ne aš kurčias, gėda dar kartą isitikinau kad LIdl supuvę vadovai, tai ko norėti iš darduotojų.Svaidydamiesi tokiais siulymais kreiptis pas gydytojus pirmiau patys pasitikrinkite, jeigu pagal jus aš kurčias, kodėl atėjusi jusų parduotuvės administratorė atsiprašinėjo.Ten prie tos kasos stovėjau ne aš vienas, pagal jyus mes visi kurti.Dar kartą GĖDA, geriau jau butų neatėjes toks prekybos tinklas į Lietuvą.
Esu LIDL kliente, kai dar LIDLo nebuvo Lietuvoje (keliavau užsienyje). Nuo pat pirmos atidarymo dienos Vilniuje, esu pastovi kliente. Pastebiu, kad labai auga kainos, pvz Kaiserio sūris, sviestas, ir tai ne keliais centais, bet po 10-20 centų. Dingsta prekės, kurios buvo einamiausios, silkės įpokavimuose po 0, 49euro. Visi juk žinome, kad nei atlyginimai nei pensijos nėra didinamos, tai kodėl prekės brangsta?
2017.08.31d Dariaus ir Girėno g. Visiškas pasityčiojimas iš klientų. Taromatas neveikia, pranešus apsaugos darbuotojai, reakcija nulinė, žmonės laukia, personalui net neįdomu, niekas nesiteikia pranešt ar laukt ar nepranešė kad tvarko ar sutvarkys ar ne neaišku. Visiškas kolūkis.
Rita 2017-07-13 22:12:46
Tokie suniukai yra svaresni uz kai kuriuos parduotuvese apsilankancius zmones...suniukai iki 5 kg ileidziami i lektuvu salonus ir i daugeli pasaulio ligoniniu, kaviniu, bei restoranu.
Sekmingai apsipirkinejame kitu maisto tinku parduotuvese LT.Siandien susidureme su tokia situacija (komentara parasiau)ir Lietuvoje i Lidl tikrai daugiau neisime.
Suo yra suo ir nesvarbu kokio jis dydzio.Reikia tureti sveiko proto ir su suniukais eiti i lauka pasivaikscioti ne i maisto prekiu parduotuve.
Tokio cinizmo arba bukumo, kokiu susiduriau Lidl parduotuvėje Kaune Šiaurės pr, neteko niekur patirti.Pranešė, kad dirba 7 kasa, sukroviau ant transporterio prekes, apie penkes minutes per mikrofona kvietė darbuotoja į kasą, galiausei atidarė 8 kasą.Taip ir likau stovėti prikroves pilną transporterį prie neveikiamčios kasos, prekes teko palikti ir važiuoti į kitą parduotuvę apsiprekintinti.Čia pasityčiojo iš pirkėjų, arba darbuotojai nepažysta skaičių.Gėda tokiam prekybos tinklui, nes kaip sakoma kokie vadovai, tokie ir darbuotojai.
Sausainiai su obuoliu dzemu. Suvalgiau virsutini ir po juo pamaciau kas darosi. Kraupu..... taspats su pievagrybiais buvo. Virsus grazus o viduryje su pelesiu... neturiu cekio, ka cia nei atgal nesi nei ka.
Panevėžio lidl'o apsaugos darbuotojas viešai tyčiojosi iš kito prekybos centro pardavėjos, vadinamas ją tarne ir žemo luomo žmogumi, pabrėždamas kur dirba. Minusas ir gėda, kad tokie žmonės dirba prekyboje
Pirkau saslykus klaipedos mesines su majonezu.slyktu.valgyti neimanoma ir dar raso is sprandines.kazin suo dar ar estu.pries parduodami patys paragaukite.
Nu kiek jau galima! Kelis kartus pirkau arbūzą Lidl
Fabijoniškių gatvėje ir tiek kartų kasoje pasverdavo dviem kg.daugiau.Pirmą kartą nesureišminau, bet kitus kartus pasvėrus parduotuvės svarstyklėmis ir gavus vieną kg.rezultatą, o kasoj atitinkamai 2 kg.daugiau. Esu paauglys, galbūt tai lemia Lidl požiūrį į klientą. Lidl, ne tik laukiu bet ir reikalauju atsakymo!
Zygimantas 2016-07-12 13:09:12
Laba diena, turiu labai viena pastaba... Pas jumis tokia viena moteris vardu Kristina ar vedeja ar kaip ji tenais skaitosi... Pastebejau ne viena karta kad ji su darbuotojais isvis nesiskaito, elgiasi atsiprasant kaip su sunimis, per veidas trankosi, virgdo merginas... Cia viskas vyksta Mazeikiu LIDLE... Nesuprantu kas cia dedasi, bet labai nepagarbiai ir negraziai ji elgiasi, jei mergina pravirksta... Ir labai matomoj vietoj cia viskas viksta pire visu pirkeju ir zmoniu... Labai zemina darbuotojus... Iskur yra tokiu vadovu nesuprantu... Cia zmogaus pazeminimas prie visu, kaip toliau galima darbuotis jai taip nutinka prie visu zmoniu...
Kristina šiuo metu yra Mažeikių LIDL parduotuvės vadovė. Negaliu garantuoti, kaip būdavo ankščiau, bet dabar tokios nepagarbos su darbuotojais tikrai nėra. Visas kolektyvas bendrauja draugiškai ir tausoja vienas kitą.
Jau pikta darosi dėl prekių kokybės. Du kartus grąžinau rūkytą ešerį su, , kvapeliu" dabar nekokybiški šiukšlių maišai. Aišku čekio nebeturiu, nes pirkti prieš mėnesį, be to tik papildomas vargas. Maxima nors atsiprašo ir kompensuoja už suteiktą nepatogumą. Gėda Lidl prek tinklui
Telefonas niekam tikes, susisiekti su vadovu neimanoma. O kai pareikalauji, kad sujungtu su vadovu kas atsiliepia tuo telefonu numeriu, kuris pateiktas, atsisako duoti " pagal savo kazkokia politika" jo duoti negali. Tai kam teikiat klaidinga informacija...??? Ir kur butu galima gauti jusu - "Lidl" nuostatas ar pan. ?
Apsipirkau LIDL parduotuvėje Alytuje, Jazminų g.šiandien vakare (truputį prieš 20 val).Labai nemaloniai nuteikė salės darbuotojos elgesys.Tvarkydama lentynas ji užkliudė keptos duonos indelius.Trys nukrito ant žemės.Vieno indelio dangtelis atsidarė ir dalis duonos išbyrėjo.Ir ką gi darė darbuotoja?Ogi ramiausiai sušlavė ranka duoną nuo žemės ir....sudėjo į atsidariusį indelį.Po to ramiausiai pastatė į lentyną.Skanaus tiems, kas tą indelį nusipirks ir valgys duonytę.Čia taip priimta LIDL centruose elgtis?Ar čia vadovaujamasi principu, kad vistiek nupirks ir suvalgys?Nedaro garbės tokie dalykai.
Siandiena uzejau i parduotuve lidl zemaites gatveje, bet pamates, kad labai daug zmoniu norejau iseiti nes nenorejau paveluoti i darba, bet iseinant mane sulaike apsaugos darbuotoja ir neprisistaciusi grubiai pareikalavo parodyti savo asmeninius daiktus, bet man nesutikus buvau laikomas kaip v***s visu akivaizdoje apie pusandros valandos, kur praejo daug pazystamu zmoniu ir labai nemaloniai jauciausi.Apmaudu, kad taip vyksta Lietuvoje ir dar karta supratau kiek mes toli net nuo kaimynines Lenkijos, kur kultura aukstesne ir kainos mazesnes!
Šauni parduotuvė, ir prekės nebrangios bei kokybiškos.
Šiandien po piet LIDL Stanevičiaus gatvėje, Vilniuje, apsauginio elgesio dėka pasijutau didžiausia nusikaltėlė. Man prekinantis šalia laisvai bėgiojo mano dukrytė, ji nieko neėmė ir nemėtė, tik man nepastebėjus palipo ant vienos tuščios apatinės lentynos, ir gavau labai grubią pastabą pakeltu tonu "prižiūrėkit savo vaiką" (akivaizdžiai apsauginis nemėgsta vaikų), aš ramiai sudrausminau dukrytę, ir nuo tada pastebėjau, kad apsauginis mus persekioja po parduotuvę lig kokias nusikaltėles, kad galėčiau toliau prekintis teko savo dukrytę pasodint į vežimėlį, žinoma, ji pradėjo verkt, tad turėjau baigt prekinimasi, net pasijaučiau lig mus varytų lauk. Nežinau kas įeina į apsauginio pareigas, bet be abejonės, jis savo darbą turi atlikti santūriau ir mandagiau, tai nenormalu, tokioj didžiulėj parduotuvėj jaustis persekiojamai.
Jusu mesainis su kiausiniu ar kaip ten tesiog neskanus maza to kad jis labai sausas tai plius jo tsg neimanoma valgyti mesainiui duociau 2balus is 10
Just 2017-06-25 01:53:26
Jokie gyvūnai. Nepageidaujami dėl kryžminės taršos. Taip yra ne tik lidl.
Likome labai nustebinti ir nuliudinti Lidl poziuriu i klientus: (
Ieje i parduotuve Kaune Barsausko g.rankose laikydami 1 kg svorio
Rusu Toy terjero veisles suniuka, buvome apsaukti ir isprasyti is parduotuves, dar pagrasinta, jog siuo metu yra atvyke vokieciai, o jei jie pamatys....!!!!!.Mums buvo pasakyta, kad yra sunims pririsimo vieta prie parduotuves:)
Su tuo paciu suniuku esame apkeleve visa europa ir per 12 metu, dar niekur neteko sulaukti tokios reakcijos, nors suniuka visur vezames ir nesames kartu.Beje Vokietijoje visada apsiperkame Lidl parduotuvese ir visada su suniuku:)
Sandra 2017-06-02 20:42:05
2017-06-02 15val31 min UAB "Lidl Lietuva" S.Neries g. 16, esančioje parduotuvėje pirkau kolos skonio gaivų gazuotą gėrimą FREEWAAY 1 butelį sumokėjau 0, 69 euro ir plius 0, 10 euro, grįžus namo ir pasižiūrėjus į žurnaliuką pamačiau, kad šiam ğėrimui yra 1 perki 1nemokamai, tačiau kasininkė (10) LF JB 00000046E667, neįspėjo, kad aš turiu paimti dar 1 butelį ir labai nemaloniai mane nuteikė šios parduotuvės darbuotojų kvalifikacija, kuri taip aplaidžiai dirba, nes teko susidurti kituose prekybos tinkluose, kuriuose kasininkai įspėdavo apie esamas akcijas. Žinoma aš sekantį kartą vietoje patikrinsiu čekį, nes pasitikėjimas Jūsų darbuotojais pradingo.
Atleiskite, bet cia jusu beda. Kodel jus turi kas nors ispeti? Tuo labiau prie prekiu kabo "1+1" zenklai. Tai manau pakankamai aisku turetu buti.
Likau labai nustebintas Lidl požiūriu į klientą.
Pirkau Jūsų parduotuvėje trintuvą, kuris nustojo veikti po kelių kartų naudojimo. Aišku, kaip dažnai būna, mintis išlaikyti čekį nekilo. Norėjau pasiteirauti, ar galima daiktą grąžinti pateikus banko išrasą. Paskambinus į Jūsų liniją, paklausė kelių klausimų, ir surado mano pirkimo kvitą.
Visas bendravimas buvo labai malonus, daiktą grąžinau, ir nuo šiol tikrai rekomenduosiu Jus visiems aplinkinams.
Kitoms panašaus pobūdžio parduotuvėms reikia stipriai temptis, kad bent dalinai atitiktų Jūsų standratus.
Ačiū už pagalbą, ir sėkmės darbuose :).
O "Lidl" šašlykai visai neblogi... kaip su šunų ėdimu nežinau, bet supjausčius smulkiai, smulkiai mano kiatė suėdė..., beje reikėjo labai aštraus peilio, nes tų kremzlių paprastu peiliu supjaustyti neįmanoma.
Dar tokiu šašlyku nesu mačiusi, nes buvo neimanoma valgyti nei vieno gabaliuko visus turejome išmesti...trūksta žodžių....Jūs pardavinejate žmonėms ar šunims?Nei šunys neėda...Gėda..
Lydlai, suknisti, jūs neiškepat iki galo savo batonų! Viduje žalia tešla. Taupote elektrą mūsų skrandžių sąskaita.
Visada džiaugiausi pigiomis Lidl kainomis, tačiau dabar jau visiškai pasikeitė nuomonė. Pirmą kartą paragavus Lidl kiaulienos faršo nesupratau ir nieko įtartino nepastebėjau, tačiau vis toliau tą faršą perkant ir iš jo pasigaminus maisto jaučiami kažkokie nesukramtomi gabalėliai-tarsi kokie smulkinto kartono gabalėliai būtų įmaišyti. Kokybė faršo tikrai labai prasta... neaišku kas ten yra įmaišyta, bet būtinai rytoj nueisiu į Lidl nufilmuosiu perkamą faršą ir jį nugabensiu į laboratoriją ištirti.
Sveiki, man patinka pirktis Jūsų parduotuvėse, geros kainos, bet dažnai nusiperku rūgimo skonį ir kvapą turinčius vaisius: bananus, obuolius, trešnes. Tokie produktai nepalankūs organizmui ir tik dėl nenorėjimo terliotis tokių produktų negražinu atgal. Tikiuosi pateiksite paaiškinimą kodėl taip atsitinka. Perku Kretingos parduotuvėje.

Pagarbiai, Stasys Giedra
Romas 2017-06-08 21:40:40
Pirkau Kauno Silainiu Lidl karstai rukytos medziotoju desreliu Baroni.Pradejus virti taip pasmirdo slapimo kvapas kad teko atidaryt langus isvedint kambarius.Neimanomas kvapas tiesiog.Kaip galima tokiom desrelem prekiauti.manau imsites kazkokiu veiksmu kad daugiau zmoniu nekiltu pasipiktinimo.
Skambini i ta firma kur gamina tas dešreles ir skundiesi, prie ko čia Lidl?
UAB Krėslynų močiutės
2017-06-26 16:30:48 IP 78.58.129.31
Nežinau kaip kitose šio tinklo parduotuvėse, tačiau perkant didesnius kiekius įmonei, Kaune Savanorių pr. tenka laukti sąskaitos-faktūros apie 40 minučių.Tačiau perkant šiandien pralaukiau valandą laiko. Tai tikrai nenormalu. Gal reikėtų imti pavyzdį iš ERMITAŽO, apsipirkęs įkiši čekį į aparatą ir lygiai per minutę gauni sąskaitą. Dar gerai būtų, kad kas nors pasirūpintų silkių pakuočių švara. Jų neįmanoma nusipirkti. Jos visada šlykščiai taukuotos.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Lietuva ribos transriebalų kiekį maisto produktuose
Lietuva ribos transriebalų kiekį maisto produktuose 10-23 16:24
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą, kuriuo bus ribojamas transriebalų kiekis maisto produktuose. Šio įsakymo projektas buvo notifikuotas Europos Komisijoje (EK), jį...
Šešėlio kaina valstybei – 2,1 mlrd. Eur
Šešėlio kaina valstybei – 2,1 mlrd. Eur 10-23 16:19
Dėl šešėlinės ekonomikos Lietuvos valstybė kasmet netenka 2,1 mlrd. Eur pajamų, o šešėlį išnaikinus pensijos galėtų augti 120%, teigia Vyriausybė.

Kaip dažnai keičiate telefoną

UAB Baltic master