Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Pirkau saslykus klaipedos mesines su majonezu.slyktu.valgyti neimanoma ir dar raso is sprandines.kazin suo dar ar estu.pries parduodami patys paragaukite.
Nu kiek jau galima! Kelis kartus pirkau arbūzą Lidl
Fabijoniškių gatvėje ir tiek kartų kasoje pasverdavo dviem kg.daugiau.Pirmą kartą nesureišminau, bet kitus kartus pasvėrus parduotuvės svarstyklėmis ir gavus vieną kg.rezultatą, o kasoj atitinkamai 2 kg.daugiau. Esu paauglys, galbūt tai lemia Lidl požiūrį į klientą. Lidl, ne tik laukiu bet ir reikalauju atsakymo!
Zygimantas 2016-07-12 13:09:12
Laba diena, turiu labai viena pastaba... Pas jumis tokia viena moteris vardu Kristina ar vedeja ar kaip ji tenais skaitosi... Pastebejau ne viena karta kad ji su darbuotojais isvis nesiskaito, elgiasi atsiprasant kaip su sunimis, per veidas trankosi, virgdo merginas... Cia viskas vyksta Mazeikiu LIDLE... Nesuprantu kas cia dedasi, bet labai nepagarbiai ir negraziai ji elgiasi, jei mergina pravirksta... Ir labai matomoj vietoj cia viskas viksta pire visu pirkeju ir zmoniu... Labai zemina darbuotojus... Iskur yra tokiu vadovu nesuprantu... Cia zmogaus pazeminimas prie visu, kaip toliau galima darbuotis jai taip nutinka prie visu zmoniu...
Kristina šiuo metu yra Mažeikių LIDL parduotuvės vadovė. Negaliu garantuoti, kaip būdavo ankščiau, bet dabar tokios nepagarbos su darbuotojais tikrai nėra. Visas kolektyvas bendrauja draugiškai ir tausoja vienas kitą.
Jau pikta darosi dėl prekių kokybės. Du kartus grąžinau rūkytą ešerį su, , kvapeliu" dabar nekokybiški šiukšlių maišai. Aišku čekio nebeturiu, nes pirkti prieš mėnesį, be to tik papildomas vargas. Maxima nors atsiprašo ir kompensuoja už suteiktą nepatogumą. Gėda Lidl prek tinklui
Telefonas niekam tikes, susisiekti su vadovu neimanoma. O kai pareikalauji, kad sujungtu su vadovu kas atsiliepia tuo telefonu numeriu, kuris pateiktas, atsisako duoti " pagal savo kazkokia politika" jo duoti negali. Tai kam teikiat klaidinga informacija...??? Ir kur butu galima gauti jusu - "Lidl" nuostatas ar pan. ?
Apsipirkau LIDL parduotuvėje Alytuje, Jazminų g.šiandien vakare (truputį prieš 20 val).Labai nemaloniai nuteikė salės darbuotojos elgesys.Tvarkydama lentynas ji užkliudė keptos duonos indelius.Trys nukrito ant žemės.Vieno indelio dangtelis atsidarė ir dalis duonos išbyrėjo.Ir ką gi darė darbuotoja?Ogi ramiausiai sušlavė ranka duoną nuo žemės ir....sudėjo į atsidariusį indelį.Po to ramiausiai pastatė į lentyną.Skanaus tiems, kas tą indelį nusipirks ir valgys duonytę.Čia taip priimta LIDL centruose elgtis?Ar čia vadovaujamasi principu, kad vistiek nupirks ir suvalgys?Nedaro garbės tokie dalykai.
Siandiena uzejau i parduotuve lidl zemaites gatveje, bet pamates, kad labai daug zmoniu norejau iseiti nes nenorejau paveluoti i darba, bet iseinant mane sulaike apsaugos darbuotoja ir neprisistaciusi grubiai pareikalavo parodyti savo asmeninius daiktus, bet man nesutikus buvau laikomas kaip v***s visu akivaizdoje apie pusandros valandos, kur praejo daug pazystamu zmoniu ir labai nemaloniai jauciausi.Apmaudu, kad taip vyksta Lietuvoje ir dar karta supratau kiek mes toli net nuo kaimynines Lenkijos, kur kultura aukstesne ir kainos mazesnes!
Šauni parduotuvė, ir prekės nebrangios bei kokybiškos.
Šiandien po piet LIDL Stanevičiaus gatvėje, Vilniuje, apsauginio elgesio dėka pasijutau didžiausia nusikaltėlė. Man prekinantis šalia laisvai bėgiojo mano dukrytė, ji nieko neėmė ir nemėtė, tik man nepastebėjus palipo ant vienos tuščios apatinės lentynos, ir gavau labai grubią pastabą pakeltu tonu "prižiūrėkit savo vaiką" (akivaizdžiai apsauginis nemėgsta vaikų), aš ramiai sudrausminau dukrytę, ir nuo tada pastebėjau, kad apsauginis mus persekioja po parduotuvę lig kokias nusikaltėles, kad galėčiau toliau prekintis teko savo dukrytę pasodint į vežimėlį, žinoma, ji pradėjo verkt, tad turėjau baigt prekinimasi, net pasijaučiau lig mus varytų lauk. Nežinau kas įeina į apsauginio pareigas, bet be abejonės, jis savo darbą turi atlikti santūriau ir mandagiau, tai nenormalu, tokioj didžiulėj parduotuvėj jaustis persekiojamai.
Jusu mesainis su kiausiniu ar kaip ten tesiog neskanus maza to kad jis labai sausas tai plius jo tsg neimanoma valgyti mesainiui duociau 2balus is 10
Just 2017-06-25 01:53:26
Jokie gyvūnai. Nepageidaujami dėl kryžminės taršos. Taip yra ne tik lidl.
Tokie suniukai yra svaresni uz kai kuriuos parduotuvese apsilankancius zmones...suniukai iki 5 kg ileidziami i lektuvu salonus ir i daugeli pasaulio ligoniniu, kaviniu, bei restoranu.
Sekmingai apsipirkinejame kitu maisto tinku parduotuvese LT.Siandien susidureme su tokia situacija (komentara parasiau)ir Lietuvoje i Lidl tikrai daugiau neisime.
Likome labai nustebinti ir nuliudinti Lidl poziuriu i klientus: (
Ieje i parduotuve Kaune Barsausko g.rankose laikydami 1 kg svorio
Rusu Toy terjero veisles suniuka, buvome apsaukti ir isprasyti is parduotuves, dar pagrasinta, jog siuo metu yra atvyke vokieciai, o jei jie pamatys....!!!!!.Mums buvo pasakyta, kad yra sunims pririsimo vieta prie parduotuves:)
Su tuo paciu suniuku esame apkeleve visa europa ir per 12 metu, dar niekur neteko sulaukti tokios reakcijos, nors suniuka visur vezames ir nesames kartu.Beje Vokietijoje visada apsiperkame Lidl parduotuvese ir visada su suniuku:)
Sandra 2017-06-02 20:42:05
2017-06-02 15val31 min UAB "Lidl Lietuva" S.Neries g. 16, esančioje parduotuvėje pirkau kolos skonio gaivų gazuotą gėrimą FREEWAAY 1 butelį sumokėjau 0, 69 euro ir plius 0, 10 euro, grįžus namo ir pasižiūrėjus į žurnaliuką pamačiau, kad šiam ğėrimui yra 1 perki 1nemokamai, tačiau kasininkė (10) LF JB 00000046E667, neįspėjo, kad aš turiu paimti dar 1 butelį ir labai nemaloniai mane nuteikė šios parduotuvės darbuotojų kvalifikacija, kuri taip aplaidžiai dirba, nes teko susidurti kituose prekybos tinkluose, kuriuose kasininkai įspėdavo apie esamas akcijas. Žinoma aš sekantį kartą vietoje patikrinsiu čekį, nes pasitikėjimas Jūsų darbuotojais pradingo.
Atleiskite, bet cia jusu beda. Kodel jus turi kas nors ispeti? Tuo labiau prie prekiu kabo "1+1" zenklai. Tai manau pakankamai aisku turetu buti.
Likau labai nustebintas Lidl požiūriu į klientą.
Pirkau Jūsų parduotuvėje trintuvą, kuris nustojo veikti po kelių kartų naudojimo. Aišku, kaip dažnai būna, mintis išlaikyti čekį nekilo. Norėjau pasiteirauti, ar galima daiktą grąžinti pateikus banko išrasą. Paskambinus į Jūsų liniją, paklausė kelių klausimų, ir surado mano pirkimo kvitą.
Visas bendravimas buvo labai malonus, daiktą grąžinau, ir nuo šiol tikrai rekomenduosiu Jus visiems aplinkinams.
Kitoms panašaus pobūdžio parduotuvėms reikia stipriai temptis, kad bent dalinai atitiktų Jūsų standratus.
Ačiū už pagalbą, ir sėkmės darbuose :).
O "Lidl" šašlykai visai neblogi... kaip su šunų ėdimu nežinau, bet supjausčius smulkiai, smulkiai mano kiatė suėdė..., beje reikėjo labai aštraus peilio, nes tų kremzlių paprastu peiliu supjaustyti neįmanoma.
Dar tokiu šašlyku nesu mačiusi, nes buvo neimanoma valgyti nei vieno gabaliuko visus turejome išmesti...trūksta žodžių....Jūs pardavinejate žmonėms ar šunims?Nei šunys neėda...Gėda..
Lydlai, suknisti, jūs neiškepat iki galo savo batonų! Viduje žalia tešla. Taupote elektrą mūsų skrandžių sąskaita.
Visada džiaugiausi pigiomis Lidl kainomis, tačiau dabar jau visiškai pasikeitė nuomonė. Pirmą kartą paragavus Lidl kiaulienos faršo nesupratau ir nieko įtartino nepastebėjau, tačiau vis toliau tą faršą perkant ir iš jo pasigaminus maisto jaučiami kažkokie nesukramtomi gabalėliai-tarsi kokie smulkinto kartono gabalėliai būtų įmaišyti. Kokybė faršo tikrai labai prasta... neaišku kas ten yra įmaišyta, bet būtinai rytoj nueisiu į Lidl nufilmuosiu perkamą faršą ir jį nugabensiu į laboratoriją ištirti.
Sveiki, man patinka pirktis Jūsų parduotuvėse, geros kainos, bet dažnai nusiperku rūgimo skonį ir kvapą turinčius vaisius: bananus, obuolius, trešnes. Tokie produktai nepalankūs organizmui ir tik dėl nenorėjimo terliotis tokių produktų negražinu atgal. Tikiuosi pateiksite paaiškinimą kodėl taip atsitinka. Perku Kretingos parduotuvėje.

Pagarbiai, Stasys Giedra
Romas 2017-06-08 21:40:40
Pirkau Kauno Silainiu Lidl karstai rukytos medziotoju desreliu Baroni.Pradejus virti taip pasmirdo slapimo kvapas kad teko atidaryt langus isvedint kambarius.Neimanomas kvapas tiesiog.Kaip galima tokiom desrelem prekiauti.manau imsites kazkokiu veiksmu kad daugiau zmoniu nekiltu pasipiktinimo.
Skambini i ta firma kur gamina tas dešreles ir skundiesi, prie ko čia Lidl?
UAB Krėslynų močiutės
2017-06-26 16:30:48 IP 78.58.129.31
Nežinau kaip kitose šio tinklo parduotuvėse, tačiau perkant didesnius kiekius įmonei, Kaune Savanorių pr. tenka laukti sąskaitos-faktūros apie 40 minučių.Tačiau perkant šiandien pralaukiau valandą laiko. Tai tikrai nenormalu. Gal reikėtų imti pavyzdį iš ERMITAŽO, apsipirkęs įkiši čekį į aparatą ir lygiai per minutę gauni sąskaitą. Dar gerai būtų, kad kas nors pasirūpintų silkių pakuočių švara. Jų neįmanoma nusipirkti. Jos visada šlykščiai taukuotos.
Visada mielai renkuosi Lidlą, arti namų, kasoj sėdi malonūs žmonės. O šiandien dar ir buvau labai nustebinta Kalvarijų gatvės Lidle, nes kasoje, kurioje ir apsipirkau, sėdėjo be galo maloni kasininkė Laimutė. Labai nudžiugino! Ačiū :)
vytautas 2017-06-20 13:13:57
galbūt Lidl ir skaitosi kaip geriausias darbdavys, tačiau viduje dedasi labai blogi dalykai.
na visi mes galime pasakyti jog blogi dalykai dedasi toje ar kitoje kompanijoje...
taciau gal galima placiau????
Kai visa Lietuvos valdzia plysauja, kad reikia mazinti alkoholizma Lietuvoje tai tuo tarpu Lidl alkoholizma tik skatina!!! Vakar stovejau eileje Utenos Litl parduotuveje, buvo gal be kokiu 20 min desimta kai pardaveja pranese, kad visi kurie perka alkoholi praeitu i kasos prieki be eiles! gautusi, jei as perku ne alkoholi turesiu uzleisti gal kokiu 10 zmoniu, nes jie su alumi ir degtine stovi?Suprasciau, kad pasiulytu nesciai moteriai ar su mazameciu vaiku praeiti i prieki, bet ne su degtines buteliu! visiska nepagarba eiliniam pirkejui nei kaip klientui nei kaip zmogui!!! daugiau nepirksiu siose parduotuvese
Kamilė 2017-05-29 20:04:57
Šiandien apsilankymas Lidl labai smarkiai sugadino nuotaiką. Galbūt gali kasnors paaiškinti, kodėl maži augintiniai nėra pageidaujami? Atėjome su mažu šuniuku, kuris sveria 1, 5kg galima įsivaizduoti koks mažas šuo yra, tikrai tokio šuns lauke nepaliktų nei vienas mylintis savo gyvūną šeimininkas. Kitas dalykas, kad esame puikiai suprantantys žmonės, kad VESTIS gyvūną į parduotuvę negalima, o nuo kada neštis gyvūno negalima? Tuo labiau, kad šuniuką nešėmes ne ant rankų, o tašėje, iš kurios nėra nei traukiamas gyvūnėlis, nei judinamas, kad nebūtų nemalonu aplinkiniams ar panašiai. Ir galų gale vos įejus į parduotuvę (šuniukui nespėjus atsigulti ir patogiai įsitaisyti) priejęs darbuotojas pasakė, kad čia negalima šūnų vestis, aš atsakiau, jog šuo tašėje, o šis man pasakė, kad nesvarbu, nors ir tašėje. Tai labai įdomu kodėl tik Lidl šitokie, , draudimai", kodėl Lietuvos visose parduotuvėse NEŠTIS gyvūnėlį galima, o Lidl negalima? Taip pat ir užsienyje apsauginiai ne, , išvaro" iš parduotuvės, o kaip tik nusišypso pamatę mažą augintinį.
Jokie gyvūnai. Nepageidaujami dėl kryžminės taršos. Taip yra ne tik lidl.
Sveiki
Pirkau lidle koncervuota agurkų sriubą, lietuvių gamintojas, mėgstu agurkine sriuba pamačiau ir galvojau pamėginsiu, nes pritingau pati savo naminę išsivirti. Neplatinkite šios produkcijos neparagave skonis siaubingas, net ir baisiai alkana nevalgiciau, viską ispyliau į toleta.
Taip pat pirkau ne visai nepigiai jautiena troškinimui, supjausciau smulkiai troškinau vos ne tris valandas, kieta, visai nesusikramto, visa gysluose, pasigailejau, kad pirkau, teko šuniui atiduoti.
Uzsakinekite prodikcija atsakingiau, nes kitaip klientai renkasi kitas parduotuvės.
as kaip vartotojas nusivyles ldlo kiaulienos sprandines saslykais. du savaitgalius pirkau po du kilogramus skonis puikus iskepe gerai bet mesos gabaliuke pilna kremzliu. puse ju teko mano suniui. raso kad sprandine bet neteko matyt sprandines su kremzlemis praejo noras pirkti vel grisiu i maxsima.
pirkau piknikui Lidle (Vilnius)šašlykus iš sprandinės.Kaina virš 5 eurų.Labai nusivylėme.Tiesiog negalima sukramptyti, kaip guma. Kur tokią sprandinę galima ir gauti !!!.Tiesiog reikėjo visą kilogramą šašlykų išmesti.Gaila
Apie prekes nekalbu, viskas kokybiška, pasirinkimas pakankamai platus. Bet aptarnavimas kraupus kiek važiavome į šią parduotuvę buvo viskas gerai, tačiau šiandien... pardavėja prekes tiesiog mėtė, suprantama kad svarbus aptarnavimo greitis, tačiau tokie produktai kaip jogurtas labai lengvai trūksta ar plyšta jų plėvelės, pati esu ne vienus metus dirbusi prekybos centre todėl kad ir kiek žmonių buvo, kiekvieną aptarnavau ne mėtydama prekių, apie kitas prekes nekalbu, daržovėm irgi nėra gerai jas trankyti bet jau kaip nors. Negana to pardavėja suskaičiuoja sūrelius ir nežiūri kad skirtingos rūšys, specialiai sudėjau į du atskirus maišelius po 6, o čekyje radau 12 vienos rūšies, man kaip klientui tas pats svarbiausia kaina vienoda, tačiau kalbant apie prekių likučius, darbuotoja turėtų būti suinteresuota darbą atlikti teisingai. Parduotuvė Utenoje.
Kamilė 2017-05-29 20:04:57
Pritariu Kamile! Ypac mazi suniukai yra 80 proc daugiau priziureti, nei kita kart parduotuveje besilankantys benamiai, nuo kuriu koktu kai stovi eileje. Kitas dalykas atviros sveriamos produkcijos nera parduotuveje. Dar daugiau bacilu nei mazytis ant ranku suniukas, uznesa zmones ciupinedami drabuzius, juos vel numesdami bet kaip, tada paciupinedami darzoves arba vaisius. O jei pries tai tas pats zmogus neploves ranku... tai mazytis suniukas - yra tik 1/10000 dalelyte neleist jo isinest. Galu gale sunkuku yra ivairiu! Yra ir dekoratyviniai. Tokiu lauke negalima nei minutei palikt nes nesaugu. Tas pats kas pinigine vidury gatves palikt ir teigti kad saugu! Absurdo akademija su tuo Lidl (Aleksote) ypač!
Smagu, kad nauja parduotuve, bet jau ir Aleksoto Lidl vadovybė daro neapgalvotus sprendimus. Vienas tokių - arti gatvės, kur pagrindinis takas ir pėsčiųjų perėja, nepadaryti keleto trinkelių tako, o pėstiesiems versti juos eit aplink - pan kaip per Zarasus vykt į Palangą ir teigti kad tai arti.. Absurdas.
O antrasis, dažniau pasitaikantis, ypač vyresnių kasininkių bruožas - tai griebti pinigus ir skubėti atiduoti grąžą, nelaukiant kol centus paduos klientas, kaip kad man nutiko 2017-05-31, 21:40 su kasininke Aušra. Toks skubėjimas neišlaukt bent kelių sekundžių yra pats bjauriausias kasininkių bruožas!
Skiedi visiškas nesąmones
Nejuokaukit. Kiekviena sekundė yra apmokėta. Jei turi reikalų - gali pasiimti laisvą dieną ar susitarti, kad pakeistų darbo laiką. 12 valandų niekas nedirba tikrai. O jeigu ir dirba viršvalandžius tai tikrai, kad visi dirba dar neatsižimėję. Jeigu tai būtų nešvarių pareigų indas, nemanote, kad dirbtų vien draugai ir pažįstami. TAIP TIKRAI NĖRA! Mažiau skieskite nesamones. O gal čia konkurentai mėšlą pila? :)
Siandien antra karta susiduriau su pardaveju sukciavimu o gal adminisracija liepia taip dirbti.Vietoje vieno pokelio desreliu ismuse 19, suma buvo virs 10 euru paklausus is kur kadangi pirkau nedaug prekiu greit perskaiciavo.Kasininkas 92 kvito nr LF 08 00000046A503.Perskaiciavus liko 2.81.Pirma karta pirkau daug prekiu atsiskaiciau kortele tik namie pastebejau kad vietoj vienos pakuotes kiausiniu buvo imusta 12.suma nemaza gaunasi.Prarandat pasitikejima.stengsimes pas jus lankytis reciau.Kvita issaugosiu si karta.
Asta 2017-05-03 16:31:19
Labai nemaloniai ir pažemintai pasijutome Kaune, naujai atidarytoje parduotuvėje Savanorių prospekte.Balandžio 30 d. apie 9 val ryte apsipirkinėjome, dirbo viena kasa, eilė buvo didelė.Pardavėja į kasą įmušė ne akcijinį melioną, bet brangesnį, skirtumas gavosi 2 eurai.Kai pasianalizavome čekį, tuomet sūnus sugrįžo prie kasos ir paprašė grąžinti skirtumą.Pardavėja labai nemandagiai pasiūlė stoti į eilės galą ir kai prieis eilė, tuomet ir pasikvies parduotuvės vadovą grąžinti pinigus.Taigi kyla klausimas, kodėl vėl turim stovėti eilėje, jei tai pačios kasininkės klaida.Kažkoks siaubas, niekada daugiau negrįšim į šią parduotuvę.
Kasininke paprase atsistoti i eile, nes jei jus priimtu be eiles butu negrazu kitu pirkeju atzvilgiu, kurie jau stovi eileje. Tokiu atveju galejote paprasyti klientu, kad jie jus uzleistu i prieki. Kasininke juk neatsisake grazinti pinigu ir istaisyti savo klaida.
Geriause parduotuve lietuvoj, kuri galvoje ne tik apie save, bet ir apie klijentus, puikus aptarnavimas, kokybiskos prekes, nemelagingos kainos, ko negali pasigirti maxima, ir likusios parduotuves.
Indre 2016-11-27 15:59:47
Siandien buvau parduotuvej antra valanda kasos nepamenu bet skaiciukas ceki rodo 94 kasininkas.Man nepatiko kad kasininke skenuoja labai greitai nespeji net paziuret ka musa o jau prekes nuskenuotos per greitai skenuojama reiketu manau leciau ta daryti parduotuve puiki nera prie ko prikibt tik del greito darbo kasoj sekmes
Ta prasme jūs dabar rimtai??? jūs rimtai skundžiates kasininkes greitumu?? pačiai nejuokinga? stovit maximoj, norfoj, iki rileise ir verkiat kokie kasininkai miegantys, ir kaip greičiau norit apsipirkti, tik atsiranda prekybos tinklas pateikiantis tokią galimybę, jūs vėl esate nepatenkinta greitu apsipirkimu. beje, kas karta kasininkei paprašius susimokėti, jūs galite paprašyti, jog ji atvertu ekrane visą pirkinių sąrašą. Mažiau lietuviai būkit tokie priekabūs prie visko, nes jau kai nėra prie ko prikibti, griebiates tikrai nelabai reikalingo šiaudo. Daugiau pozityvo ir mažiau niurzgėjimo! Justė
Nuvyle Lidl vidines taisykles. Atrodo europietiska parduotuve, taciau asmenys su mazais kiseniniais suniukais nepageidaujami. Nesuprantu, uzsienyja niekada neteko but isprasytai is parduotuves del mazo sunelio, o kas keiciasi lietuvoje?
"Lidl Lietuva" korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė Agnė Dalia Gaižauskienė (mob. tel. +370 698 23789, tel. +370 5250 3012, agne.gaizauskiene@lidl.lt) taiko nešvarius viešosios nuomonės manipuliavimo metodus bei cenzuruoja "Lidl Lietuva" Facebook paskyros komentarus.
Viešai pranešus apie "Lidl Lietuva" Vartotojų teisių į informacijos rinkimą nepaisymą https://www.youtube.com/watch?v=jDWcwOWNY74, Agnės Dalios Gaižauskienės nurodymu buvo pašalinta eilė komentarų bei užblokuota komentavimo galimybė "Lidl Lietuva" Facebook paskyroje.
"Lidl Lietuva" Skaidrumo testas. Kaip vertinti?
„Lidl Lietuva“ apsaugos darbuotojų rankomis, prisidengiant „Lidl“ vidaus taisyklėmis, nori neleisti fiksuoti kainų arba visiškai neleisti į „Lidl“ parduotuves: https://www.youtube.com/watch?v=jDWcwOWNY74
Vartotojų teisių apsaugos įstatyme, Civiliniame kodekse ir Visuomenės informavimo įstatyme yra numatyta vartotojo teisė į informacijos rinkimą. Jis gali užsirašinėti kainas prekybos centre, fotografuoti, filmuoti prekes. Tai leidžia Visuomenės informavimo įstatymas.
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakulteto Vadybos katedros docentas Vytautas Liesionis spėja, kad „Lidl“ prekybos tinklas Lietuvoje gali būti pritaikęs skverbimosi strategiją. „Ypač komunikacine prasme. Skverbimosi kainodaros strategija - tai kuomet veiklos rinkoje pradžioje nustatoma žemesnė produktų kaina vėliau ją keliant. Manau, kad strategija nebus koreguojama - priešingai - tęsiama. Ir tęsimas - tai kainų „atstatymas“.
„Lidl“ pirkėjų pastebimas ir galimas kainų augimas, tikėtina, yra skverbimosi strategijos tąsa. „Kaip jau minėjau, manau, kad kompanija strategijos nekeičia. Pritraukus vartotojus žemesne kaina, juos galima išlaikyti net ir po truputį keliant kainas iki objektyvių, padengiančių kaštus ir garantuojančių normalųjį to sektoriaus pelną“
Kas dedasi ant LIETUVOS su tom kainos-ce gyvena turtingesni zmones nei Skandinavijoj....suvirinimo aparatas PARKSIDE PESG 120 B3 lietuvos Lidl kainuoja 69EUR...tuo tarpu Danijos Lild 53EUR...........elektrodai-tiek LT tiek DK kainuoja po 4EUR
Ar kazkas is LIDL LIETUVA gali apie tokius kainu skirtumus kazka pasakyti?
Buvome visi nemaloniai supykinti, kai ispyleme sultis ir poko dugne radome nesuprantamą "priedą". Sultis pirkome Klaipėdos LIDL parduotuvėje.
2017-04-24 uzsukau i naujai Ukmergeje atidaryta Lidl parduotuve apsidairyti, nusipirkau 3 pakuotes akcijinio kiaulienos ir jautienos farso kuri be perstojo reklamavo per tv. Atplesus pakuote lauke nemaloni staigmena, farsas kaip guminis, dar tokio gyvenime neteko matyti, skleide silpna rugsteles ir kazkokiu chemikalu kvapa, net mano suo, didziulis farso megejas, ir tas neede, tai buvo bene pirmas kartas gyvenime kai man teko ismesti maista. Ar cia ta isgirtoji Lidl kokybe? Nejaugi veterinarijos tarnybos netikrina kuo prekiaujama? Manau visi kurie pirko ta farsa ir bent jau zino kaip turi atrodyti mesa, patvirtins mano zodzius. Ten tikrai ne mesa, ten nezinia kas. Labai laukiau Lidl atidarymo, bet daugiau ten tikrai gyvenime kojos nekelsiu. Ant indelio dugno yra parasytos sudedamosios dalys, 78% kiauliena, 12% jautiena ir dar kelios eilutes visokiu chemikalu, ir tai skirta zmonems vartoti?
Kodel Kaune taip letai vyksta Lidl pletra?
Didzioji miesto dalis vis dar nepadengta, toli vaziuoti iki Lidl.
Man is Vilijampoles, tenka pravaziuoti turbut visus tinklus kol nusigaunu iki artimiausios Lidl. Tevams, kurie gyvena Draugystes g. irgi visi kiti tinklai arciau nei Lidl.
Teko susimoketi už stovėjimo aikštele tai produktai tapo brangesni nei būčiau pirkęs kitur

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW 08-16 20:29
Automobilių gamintojos BMW, ir technologijų bendrovių "Intel" bei "Mobileye" partnerystė sužavėjo dar vieną rinkos žaidėją. "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) paskelbė prisijungianti prie šios...
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune 08-16 19:39
"YIT Corporation" per Helsinkio vertybinių popierių biržą paskelbė, kad Kaune statys 35.000 kv. m gamybos ir logistikos patalpas.
Skaitmeninė rinkodara – tik skaičiai pagrindžia sėkmę
Skaitmeninė rinkodara – tik skaičiai pagrindžia sėkmę 08-16 19:03
Vis didesnę reklamos ir komunikacijos biudžeto dalį verslai investuoja skaitmeninėje erdvėje, tad apie klaidas ir geruosius pavyzdžius kalbamės su Aurelija Kazlauskiene, "Lietuvos draudimo"...

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

American Express 86,79 +1,54%