VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kraleks, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kraleks

Atsiliepimai apie Kraleks, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kraleks, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Apgautas k 2017-05-19 21:41:35
Apgautas HTML kodas ini teksta dokumentuose skirstuomi ir naudojami ne tik teksto formavimo budu, siuolaikiskai tekstu ruosimas programuose skirai keli tekstai.
Komandos kurios visos formuoja turi pradzios ir pabaigos lemia tik teksto esancio tarp dvieju zymiu, vaizdo, tekste esanciame tarp vienos komandos pradzios ir pabaigos, galima naudoti ir kitas komandas, Pagrindiniai teksto stiliai, iprasti parsyskinimai ir pabraukimai. Jei sriftas kuris yra nurodomas visam dokumento tekstui iskirus ribojama komanda, be pavbaigos zymes kurios apributai kaip ir komandos esantis tarp siu komndos pabaigos ir pradzios zymiu realus vaizdas gali keistis.<CITE> tekstas <CITE> komanda palioginus su <VAR> tekstas </VAR> yra dazniausiai parasytas kursyvu, teksto formavimo komandos <SMALL> tekstas </SMALL> analogija paryskintam poligrafiniui kursivui. Tarp ju yra komandos ir taip pat keleta kitu.Kalbant apie nuorodas Body nebuvo nurodytas siu komandu formatas, todel siame skyriuje, iskirti ne tik HTML dokumentakaip jo atskira strukturos elementa, bet ir nurodyti kitas charakteristikas. VLINK="spalvos kodas|vardas"nurodo, kokios spalvos bus "senos" nuorodos: nuorodos, kurios jau buvo aplankytos vartotojo (užfiksuotos naršyklės, kaip lankytos).BACKGROUND="bylos_vardas|nuoroda"nurodo, kokia grafinė byla bus naudojama kaip fonas HTML dokumentui. Paprastai tai nedidelis grafinis fragmentas, kartojamas tiek kartų, kol užpildo visą HTML dokumentą.
Kita vertus buvo mineta apie nuorodos dokumentus kuriems galima naudoti uneversalius saltiniu adresus ir pagrindinius tipus.
:) o as asmeniskai devinu si koda, nes jeigu pazvelgti kiekvienas tinkl parasytas sia kalba, aisku galima galvoti apie koda kaip apie skeleta kuri sukuria kiekviena tinklalapio struktura, greit bus rengiami eilini nuostabus mokymai kur mes naudosimes kodo pridoities rubrikos vaizu ir nuorodos i tinklalapi.

Buna kai spaudziame issaugoti ir siusti kodeksa rezultatyvumas skirtukas veiks kaip bet kokia narsykle o jos darbas yra pervesti kodo tekstus ir atpazinti kaip isdiestyti puslapiaI.
Atsakyti
UML 2017-05-17 17:43:54
Igita daug patirties UML vaidmenije, gebejimas atlikti visas analizes ir projektavimo uzduotis. Esu pasiruoses visiems specifiniams egzaminams! OMC modelis gristas architekturos, kurimo ir integracijos zingsnyje- mano stiprioji puse.

Metodologijos pagrinda irgo pavyko iveikti ir uzfiksuoti, todel esu tikras savo gebejimais. unifikuota modeliavimo kalba buvo silpna, taciau dabar viskas tapo aisku kai placiau isigilinau.
Jie gali būti skirstomi į dvi pagrindines kategorijas; struktūra diagramos ir elgsenos diagramos. Visi 14 UML diagramos rūšys yra išvardytos su pavyzdžiais ir trumpas įvadas į jų aiškinama, kaip jie naudojami, kai modeliavimo programas.
Kiti tipai, UML diagramas su struktūra diagramos ateina pirmas ir elgesio schemos, pradedant nuo padėties 8. Paspaudus ant bet kokios diagramos ir galima aplankyti šį specifinį diagramos tipa aprašymas
Atsakyti
Evelina Vadko 2017-04-22 09:23:51
Įmonės komunikacijos, tiek išorinės, tiek vidinės, tikslas - reprezentuoti įmonę ir išreikšti jos tikslus, svarbu užmegzti santykį su klientais ir įgyti jų pasitikėjimą.

Nekreipiant dėmesio į tai, kaip įmonė kuria savo teigiamą įvaizdį rinkoje, net ir tokios palankios kainos ir sąlygos neužtikrins ir nepakeis visokiausio “brūdo, kaimo ir nelaimungų nevykėlių “ pasireškimus.
Noriu pareikšti ir pagrįsti savo nuomonę: esu įmonės partnerė nuo 2017 pradžios, šiuo metu lūkesčiai viršija negu tikėtasi. Nuo pat pirmos dienos visi įmonės pažadai buvo tinkamai vykdyti, buvo suteikta daugiau nei kalbėta. Dirbsiu kartu dar labai ilgai, komanda ir komandos nariai visi kaip vienas, nuostabus ir geri. Visiems linkiu daugiau gyvenime pozityvo :)
Atsakyti
KempDovyd 2017-05-23 10:00:36
Grafinis vaizdas orentuojamas į kairį ar dešinį HTML dokumento kraštą, o tekstas (ar kiti objektai), rašomi po komanods IMG "apgaubia" vaizdą iš dešinės ar kairės pusės. Taigi, vaizdas niekaip neišskiriamas ir "įjungiamas" į bendrą vaizdą. Štai šalia teksto matomas dešinėn orientuotas grafinis vaizdas. Naudojama komanda: <IMG SRC="images/Worldmap.gif" ALIGN="RIGHT">.
Grafinio vaizdo pradžios linija lygiuojama su prieš tai esančios teksto eilutės viršumi. Vienoje eilutėje su vaizdu tebus viena teksto eilutė. Kitos bus žemiau vaizdo pabaigos.Grafinio vaizdo vidurio linija lygiuojama su teksto bazine linija.Sąrašo pabaigos žymę rašyti būtina. Sąrašo elementams atskirti naudojama komanda <LI>, kuria prasideda kiekvienas naujas sąrašo elementas. Komandoje <UL> arba <LI> naudojant atributą TYPE="disc|square|circle" galima pakeisti sąrašo elemento simbolį. Jei atributas naudojamas komandoje <UL>, tai jis galioja visiems sąrašo elementams, jei su komanda <LI>, tai jis galioja tik elementams, esantiems po tos komandos. Kitas sąrašas taip pat gali būti sąrašo elementas. Jei atributas TYPE nenurodomas, tai elemento simbolis priklauso nuo sąrašo gylio. Elemento simboliai gali būti trijų tipų:Komanda turi papildomą atributą START="numeris", kuriuo galima nurodyti, kuriuo numeriu pradėti numeraciją. Tai pat komandoje <LI> galima naudoti atributą VALUE="numeris", numeracijos pakeitimui, pradedant šiuo elementu. Tada naujoji numeracija galios visiems elementams, esantiems po komandos.
Dar vienu komandos <OL> atributu galima nurodyti, kokius simbolius naudosite numeracijai. Tai atributas TYPE="kodas". Galimi keletas numeracijos tipų:
Asmeniskai i versijos numeri neziuriu man pagrindinis reikalas kad gerai veiktu ir butu patogu. Naujau programoj instalioti gaunasi greiciau nei prasibrauti per visas lenteles su tokia narsykle ir tai yra naujai sukurtoje

as galiu nesunkiai paziureti programos kodus ir suzinoti kuo skiriasi techniskai windows juri neturi jokios teises nei paziureti i windows programini koda ir jokio pagrindo neigti si mano teigini kuris matyt ir yra tiesa. lieka reklamuoti naujausias ir geriausias savo OS mygtuku isdestymo ir spalvu technologijas.

galima laisvai paskaiciuoti kiek truks visiska instaliacija, bet kadangi tai vienintelis atvejis tai realiai galiu pasakyti kad uztruks panasiai kaip ir praeitais kartais ir greiciausiai atsigrebs kituy atveju kai turesiu gera source atlikti programiniam komplektavimui. Reikia kitu specifiniu programu, manau greitu metu turetu kazkas ir pasirodyti kitu atveju teks kreiptis i kitas saltinius bet manau kad viska bus gerai, kitaip ira nebu vo aisku ankciau
Atsakyti
Apgaudas k 2017-05-20 06:58:27
Noreciau dar atkreipti demesi kad apgautas kodas su dokumentais t.y. nuorodos galimos ne tik tarp dokumentu bet ir vieno dokumento ribose, ir yra naudojamas papildomas atributas.
<A NAME="vardas">
Gal but tavo dokumente yra tam tikra vieta, ok!, bet tu gal ikreiptis is kitos tos pacios vietos dokumento puses, tik tada dokumento vieta i kuria kreipeisi iterpk nuoroda su atributu tarp komandos pradzios ir pabaigos zymiu galimas ir rasyk komanda <A NAME="vardas"> sioje dokumeto vietoje is kurios yra kreipimasi rasoma nuoroda i reikiama vieta tokiu budu kad dokumento pavadinimas nebutu rasomas o vietos vardas nurodomas toks koks yra apibreztas atribute su zenklu groteliu prekyje.Vien tik teksto kaip graziai neisdeliosi puslapyje daznai nepakanka nes puslapis atrodytu tip graziai kaip noretusi Grafinis dizainas bus pateikiamas bedra komados israiska. Pagrindinis ir butinas komandos atributas oyra ta nuoroda kurios byla rodoma kaip grafinis vaizdas dokumente. Byla nurodoma ne tik vardu bet ir nuoroda savo dislokacijos vieta ir naudojama kaip alternatyva vaizdui jeigu del neaiskiu priezasciu neatvaizduoja grafinio vaizdo ir neranda bylos, tekstine prieziuros progrma ir uzgautas grafiniu vaizdu naudojimas. Tada vietoje grafinio vaizdo bus rasomas naudojamas tekstasorentuotas i kaire ar desine kodo puse, o dokumentio tekstas ir krastas rasomi po komandos apgauja vaizdo desines ir kaires puses. Taigi vaizdas niekaip neiskiriamas ir jungiamas i bendra vaizda ir salia teksto matomas desinens orientuotas grafinins tektas
Grafinis vaizdas orentuojamas į kairį ar dešinį HTML dokumento kraštą, o tekstas (ar kiti objektai), rašomi po komanods IMG "apgaubia" vaizdą iš dešinės ar kairės pusės. Taigi, vaizdas niekaip neišskiriamas ir "įjungiamas" į bendrą vaizdą. Štai šalia teksto matomas dešinėn orientuotas grafinis vaizdas. Naudojama komanda: <IMG SRC="images/Worldmap.gif" ALIGN="RIGHT">.
Grafinio vaizdo pradžios linija lygiuojama su prieš tai esančios teksto eilutės viršumi. Vienoje eilutėje su vaizdu tebus viena teksto eilutė. Kitos bus žemiau vaizdo pabaigos.Grafinio vaizdo vidurio linija lygiuojama su teksto bazine linija.Sąrašo pabaigos žymę rašyti būtina. Sąrašo elementams atskirti naudojama komanda <LI>, kuria prasideda kiekvienas naujas sąrašo elementas. Komandoje <UL> arba <LI> naudojant atributą TYPE="disc|square|circle" galima pakeisti sąrašo elemento simbolį. Jei atributas naudojamas komandoje <UL>, tai jis galioja visiems sąrašo elementams, jei su komanda <LI>, tai jis galioja tik elementams, esantiems po tos komandos. Kitas sąrašas taip pat gali būti sąrašo elementas. Jei atributas TYPE nenurodomas, tai elemento simbolis priklauso nuo sąrašo gylio. Elemento simboliai gali būti trijų tipų:Komanda turi papildomą atributą START="numeris", kuriuo galima nurodyti, kuriuo numeriu pradėti numeraciją. Tai pat komandoje <LI> galima naudoti atributą VALUE="numeris", numeracijos pakeitimui, pradedant šiuo elementu. Tada naujoji numeracija galios visiems elementams, esantiems po komandos.
Dar vienu komandos <OL> atributu galima nurodyti, kokius simbolius naudosite numeracijai. Tai atributas TYPE="kodas". Galimi keletas numeracijos tipų:
Atsakyti
Apgautas k 2017-05-19 21:41:35
Apgautas HTML kodas ini teksta dokumentuose skirstuomi ir naudojami ne tik teksto formavimo budu, siuolaikiskai tekstu ruosimas programuose skirai keli tekstai.
Komandos kurios visos formuoja turi pradzios ir pabaigos lemia tik teksto esancio tarp dvieju zymiu, vaizdo, tekste esanciame tarp vienos komandos pradzios ir pabaigos, galima naudoti ir kitas komandas, Pagrindiniai teksto stiliai, iprasti parsyskinimai ir pabraukimai. Jei sriftas kuris yra nurodomas visam dokumento tekstui iskirus ribojama komanda, be pavbaigos zymes kurios apributai kaip ir komandos esantis tarp siu komndos pabaigos ir pradzios zymiu realus vaizdas gali keistis.<CITE> tekstas <CITE> komanda palioginus su <VAR> tekstas </VAR> yra dazniausiai parasytas kursyvu, teksto formavimo komandos <SMALL> tekstas </SMALL> analogija paryskintam poligrafiniui kursivui. Tarp ju yra komandos ir taip pat keleta kitu.Kalbant apie nuorodas Body nebuvo nurodytas siu komandu formatas, todel siame skyriuje, iskirti ne tik HTML dokumentakaip jo atskira strukturos elementa, bet ir nurodyti kitas charakteristikas. VLINK="spalvos kodas|vardas"nurodo, kokios spalvos bus "senos" nuorodos: nuorodos, kurios jau buvo aplankytos vartotojo (užfiksuotos naršyklės, kaip lankytos).BACKGROUND="bylos_vardas|nuoroda"nurodo, kokia grafinė byla bus naudojama kaip fonas HTML dokumentui. Paprastai tai nedidelis grafinis fragmentas, kartojamas tiek kartų, kol užpildo visą HTML dokumentą.
Kita vertus buvo mineta apie nuorodos dokumentus kuriems galima naudoti uneversalius saltiniu adresus ir pagrindinius tipus.
Noreciau dar atkreipti demesi kad apgautas kodas su dokumentais t.y. nuorodos galimos ne tik tarp dokumentu bet ir vieno dokumento ribose, ir yra naudojamas papildomas atributas.
<A NAME="vardas">
Gal but tavo dokumente yra tam tikra vieta, ok!, bet tu gal ikreiptis is kitos tos pacios vietos dokumento puses, tik tada dokumento vieta i kuria kreipeisi iterpk nuoroda su atributu tarp komandos pradzios ir pabaigos zymiu galimas ir rasyk komanda <A NAME="vardas"> sioje dokumeto vietoje is kurios yra kreipimasi rasoma nuoroda i reikiama vieta tokiu budu kad dokumento pavadinimas nebutu rasomas o vietos vardas nurodomas toks koks yra apibreztas atribute su zenklu groteliu prekyje.Vien tik teksto kaip graziai neisdeliosi puslapyje daznai nepakanka nes puslapis atrodytu tip graziai kaip noretusi Grafinis dizainas bus pateikiamas bedra komados israiska. Pagrindinis ir butinas komandos atributas oyra ta nuoroda kurios byla rodoma kaip grafinis vaizdas dokumente. Byla nurodoma ne tik vardu bet ir nuoroda savo dislokacijos vieta ir naudojama kaip alternatyva vaizdui jeigu del neaiskiu priezasciu neatvaizduoja grafinio vaizdo ir neranda bylos, tekstine prieziuros progrma ir uzgautas grafiniu vaizdu naudojimas. Tada vietoje grafinio vaizdo bus rasomas naudojamas tekstasorentuotas i kaire ar desine kodo puse, o dokumentio tekstas ir krastas rasomi po komandos apgauja vaizdo desines ir kaires puses. Taigi vaizdas niekaip neiskiriamas ir jungiamas i bendra vaizda ir salia teksto matomas desinens orientuotas grafinins tektas
Atsakyti
Apgautas kodas 2017-05-19 18:50:54
Sitas kodas reiskia ne tik galimybe gauti kita atvirini koda, sios progrmaines irangos platinimas turi atlikti kelis kriterijus, tokius kaip pvz. licenzijos draudimas
kuri neturi uzdrausti kam nors parduoti ar perduoti programines irangos distribucijos dalies, kuria sudaro is keliu papildomu saltiniu, kuri neturi reikalauti atligio ar kokio kito mokejimo, privalo tureti iseitini koda bei turi leisti platinama iseitiniu kodu o taip pat sukompletuota formata, ir jeigu kazkuri dalys neplatina iseitiniu kodu tai turi buti aiskiai apibreztos galimybes gauti kita atviraji koda apmokant nedaugiau motyvuotu kopijavimo islaidu arba labaiu priimtinai atsiunciant internetu nemokamai, kita iseitis kodas turi buti pateiktas kad kiekvienas galetu ji modefekuoti, tycinis modifikavimas gali klaidinti ir yra draudziamas tarpine formakaip per procesoriaus ar translaitoriaus rezultatus yra neleidziami. Ji gali uzdrausti platiniti modefikuota iseinamaji koda tiktai tuo atveju jei ji leidzia platinti originalu koda kartu su pataisomais failais kurie leistu modifikuoti galutini produkta komplektacijos metu, ji turi aiskaia leisti modifikuoti kurie turi toki pavadinima ar versijos numeri nei autoriasu originalus produktas. Licenzija jokiais budais negali riboti programines irangos platinamos kartu su licenzijuotomis programomis, kuri neturi reikalauti kad visa programine iranga platinama toje pacioje laikmenoje privaletu buti atvirojo kodo. Ne viena licenzijos salyga neturi priklausyti nuo individualiu poreikiu ar technologijos ar naudojomos sasajos tipo, ji neturi uzdrausti programos naudoojimo tam tikroje specifineje srityej. pavyzdziui licenzija negali naudotis progrmaos komercijos tikslams arba kitu pvz. ginetiniu tyrimu atlikimu
Apgautas HTML kodas ini teksta dokumentuose skirstuomi ir naudojami ne tik teksto formavimo budu, siuolaikiskai tekstu ruosimas programuose skirai keli tekstai.
Komandos kurios visos formuoja turi pradzios ir pabaigos lemia tik teksto esancio tarp dvieju zymiu, vaizdo, tekste esanciame tarp vienos komandos pradzios ir pabaigos, galima naudoti ir kitas komandas, Pagrindiniai teksto stiliai, iprasti parsyskinimai ir pabraukimai. Jei sriftas kuris yra nurodomas visam dokumento tekstui iskirus ribojama komanda, be pavbaigos zymes kurios apributai kaip ir komandos esantis tarp siu komndos pabaigos ir pradzios zymiu realus vaizdas gali keistis.<CITE> tekstas <CITE> komanda palioginus su <VAR> tekstas </VAR> yra dazniausiai parasytas kursyvu, teksto formavimo komandos <SMALL> tekstas </SMALL> analogija paryskintam poligrafiniui kursivui. Tarp ju yra komandos ir taip pat keleta kitu.Kalbant apie nuorodas Body nebuvo nurodytas siu komandu formatas, todel siame skyriuje, iskirti ne tik HTML dokumentakaip jo atskira strukturos elementa, bet ir nurodyti kitas charakteristikas. VLINK="spalvos kodas|vardas"nurodo, kokios spalvos bus "senos" nuorodos: nuorodos, kurios jau buvo aplankytos vartotojo (užfiksuotos naršyklės, kaip lankytos).BACKGROUND="bylos_vardas|nuoroda"nurodo, kokia grafinė byla bus naudojama kaip fonas HTML dokumentui. Paprastai tai nedidelis grafinis fragmentas, kartojamas tiek kartų, kol užpildo visą HTML dokumentą.
Kita vertus buvo mineta apie nuorodos dokumentus kuriems galima naudoti uneversalius saltiniu adresus ir pagrindinius tipus.
Atsakyti
Min 2017-05-16 20:32:02
Sveiki ! Aš manau galima sukurti nuorodą laiško rašymui. Kad ji tinkamai suveiktų reikia turėti instaliuota ir tvarkingai sukonfiguruotą elektroninio pašto programinę įrangą pvz.: Thunderbird ar MS Outlook. Tokios nuorodos padidina jūsų patogūmą, perkelta į dominčią vietą program ir t.t. Paspausti ant jūsų sukurtos nuorodos anchor tipo reikia naudoti žymę <a>. Pirmiausia puslapio vietoje, į kurią norime perkelti lankytoją aprašome <a> žymę su atributu name. Name reikšmė gali būti bet kokios raidės. Pvz.:\
<a name="pirma">Pirma pastraipa</a>
<a> žymė su nurodytu atributu name sukuria anchor tipo nuorodą.
Sukuriame naują nuorodą, tik šį kartą ne anchor, bet nuorodą, kuri nurodys nuslinkti puslapį į tą vietą, kur yra aprašyta pirmoji nuoroda. Kokio name nuorodai reikia ieškoti nurodoma gale po ženklu #.
<a href="#pirma">Pirma pastraipa</a>
Sitas kodas reiskia ne tik galimybe gauti kita atvirini koda, sios progrmaines irangos platinimas turi atlikti kelis kriterijus, tokius kaip pvz. licenzijos draudimas
kuri neturi uzdrausti kam nors parduoti ar perduoti programines irangos distribucijos dalies, kuria sudaro is keliu papildomu saltiniu, kuri neturi reikalauti atligio ar kokio kito mokejimo, privalo tureti iseitini koda bei turi leisti platinama iseitiniu kodu o taip pat sukompletuota formata, ir jeigu kazkuri dalys neplatina iseitiniu kodu tai turi buti aiskiai apibreztos galimybes gauti kita atviraji koda apmokant nedaugiau motyvuotu kopijavimo islaidu arba labaiu priimtinai atsiunciant internetu nemokamai, kita iseitis kodas turi buti pateiktas kad kiekvienas galetu ji modefekuoti, tycinis modifikavimas gali klaidinti ir yra draudziamas tarpine formakaip per procesoriaus ar translaitoriaus rezultatus yra neleidziami. Ji gali uzdrausti platiniti modefikuota iseinamaji koda tiktai tuo atveju jei ji leidzia platinti originalu koda kartu su pataisomais failais kurie leistu modifikuoti galutini produkta komplektacijos metu, ji turi aiskaia leisti modifikuoti kurie turi toki pavadinima ar versijos numeri nei autoriasu originalus produktas. Licenzija jokiais budais negali riboti programines irangos platinamos kartu su licenzijuotomis programomis, kuri neturi reikalauti kad visa programine iranga platinama toje pacioje laikmenoje privaletu buti atvirojo kodo. Ne viena licenzijos salyga neturi priklausyti nuo individualiu poreikiu ar technologijos ar naudojomos sasajos tipo, ji neturi uzdrausti programos naudoojimo tam tikroje specifineje srityej. pavyzdziui licenzija negali naudotis progrmaos komercijos tikslams arba kitu pvz. ginetiniu tyrimu atlikimu
Atsakyti
Norėčiau atkreipti visų būsimų darbuotojų ar klientų (mano atveju, aukų) dėmesį, į įmonės UAB „Kraleks“ vykdomas atrankas bei jų organizuojamus mokymus.
Mano patirtis
Su manimi susisiekė Neringa Sabonaitytė ir pasiūlė darbą UAB „Kraleks“. Atrankos- pokalbio metu visa informacija pateikiama, tarsi per miglą, tačiau daugiausia buvo kalbama apie sveikatos produktų pardavimą įmonėms. Produktas kažkoks sveikatą gerinantis, lyg oro difuzorius, tačiau nei karto nėra tiksliai įvardinamas. Pasirodo, kad tai „Librex“ firmos dulkių siurblys, kainuojantis išskirtinai daug. Jų internetiniame puslapyje http://sveikatra.lt/ paieškoję info apie produktą, niekur nerasite žodžio siurblys. Mokymai buvo organizuojami nuotoliniu būdu, už juos atsakingas buvo mokymų ir pardavimų vadovas Mindaugas Cvilikas, medžiaga buvo siunčiama dalimis. Baisiausia yra tai, kad jų kaina yra 150eur., kuriuos deja, sumokėjau, o turinys visiškai neatitiko mano lūkesčių ar elementaraus profesionalumo. Taip pat buvo sudaryta iliuzija, kad komunikacija pagrinde vyks su juridiniais asmenimis, o pasirodo, kad su fiziniais naudojant aukšto įtaigumo prezentacijas. Neturėjau jokio noro bendradarbiauti su įmone, kurios tikslas yra apgauti, suklaidinti, įvilioti darbuotoją į jų pinkles. Todėl norėjau nutraukti mokymų sutartį, susigrąžinti pinigus ir atsisakyti dirbti. Tačiau susisiekus su minėtais asmenimis šioje įmonėje man buvo atsakyta, kad tik tęsdama ir praėjusi pilnai mokymus, įrodžius savo įsisavintas žinias (nufilmavus daugiau nei valandos prezentacinį monologą) bei atlikus n prezentacijų bei pasirašius bendradarbiavimo sutartį, galėsiu atgauti savo sumokėtus pinigus!! Vartotojų teisės tokio tipo skundų nenagrinėja, taigi liko vienintelė išeitis - paduoti juos į teismą.
Taigi, buvau apgauta UAB „Kraleks“, kurioje dirbo Neringa Sabonaitytė, Mindaugas Cvilikas. Ne tik likau be darbo, bet ir praradau pinigus.
Atsakyti
Editas 2017-04-21 19:20:42
Eilinį kartą įsitikinau, nieko nėra geriau už kokybiškai pravestus apmokymus.Bendrojo ir nemokamo naudojio programinė įranga vadinama programine įranga, už kurią autoriai nori gauti didelį atlyginimą.

Tai nurodoma programų dokumentacijoje ar jas pristatant. Nors manau, kad gana dažnai atviroji programinė įranga painiojama su nemokama. Nors paprastai abiejų tipų programas galima gauti nemokamai, tačiau nemokama programa yra autoriaus nuosavybė, ir jis bet kada gali nuspręsti nemokamai jos neplatinti, o atvirasis kodas tampa ir jūsų nuosavybe.
Laisvai kopijuojama programinė įranga vadinamos programos, kurias paprastai sukuriai programuotojai - entuziastai ir be jokio atlygio platina tinklo naudotojams per elektroninį paštą, naujienų grupes ir kitas elektroninio bendravinmo priemones.

Pagal licenciją asmeninio kompiuterio naudotojas dažniausiai glai tą programą vykdyti tik savo kompiuteryje ir pasidaryti atsarginę programos kopiją. Kai kurios licencijos leidžia vartotojui tūrėti kelias programos kopijas skirtinguose kompiuteriuose su sąlyga, kad vienu metu nebus vykdoma skirtinguose kompiuteriouose.
Igita daug patirties UML vaidmenije, gebejimas atlikti visas analizes ir projektavimo uzduotis. Esu pasiruoses visiems specifiniams egzaminams! OMC modelis gristas architekturos, kurimo ir integracijos zingsnyje- mano stiprioji puse.

Metodologijos pagrinda irgo pavyko iveikti ir uzfiksuoti, todel esu tikras savo gebejimais. unifikuota modeliavimo kalba buvo silpna, taciau dabar viskas tapo aisku kai placiau isigilinau.
Atsakyti
Ina 2017-05-13 08:06:20
Sisteminė (bendroji) 150 ERR PĮ tai kompiuteriui eksploatuoti ir aptarnauti, skaičiavimams organizuoti ir taikomųjų programų sudarymui automatizuoti. Tai 150 ERR PĮ, be kurios kompiuteris apskritai negalėtų funkcionuoti. Sisteminė 150 ERR PĮ pradeda veikti kompiuterio įjungimo metu ir yra jo techninių komponentų bei taikomųjų programų darbo koordinatorė.Taikomąją PĮ sudaro programos ir jų sistemos, skirtos konkretiems vartotojo uždaviniams spręsti. Ją kuria ne tik profesionalūs programuotojai, bet ir kvalifikuoti vartotojai.Programavimo sistemos.
Tai programavimo kalbos ir programavimo priemonių visuma, leidžianti kurti programas ta kalba ir jas vykdyti.
Automatizuoto projektavimo, programavimo priemonėse yra: ANTIVIRUSINES PROGRAMOS IR ARCHYVATORIAI
Eina sau, geras! Mano darbai zenkliai palengvejo deje sios programos ir info. Kas galetu pagalvoti, sitas catingas mane tikrai veza, patogus ir afigenas. Nors pries tai serviakas daug sukele galvos skausmu, bet galu gale ivertinimas tik I teigiaman pusen. Dalykas ne is lengvuju, bet o ka tu gali padaryti, reikia tai reikia, daug kolos ir pirmin. Nors ir as galiu patarti bet vis delto pasitikesiu. Tas Freeware neatligintinio naudojmo programele, dazniausiai pakankamai gera, nemokamai sioloma tik sudominti, nes autoriai zinoma sekia uzdirbti
Atsakyti
Danas 2017-05-13 14:37:42
:) Mane zavi labiausiai php kalboje y keli specialūs masyvai, vienas iš jų yra masyvas $_GET kuris saugo reikšmės, kurias pateikia vartotojas pateikęs formą, kurios atributas method turi reikšmę get. <form action="html_formos_ivedimas_pvz.php" method="get">
<input type="text">
<input type="submit" value="Siųsti">
print ($_GET['vardas']);
Adreso pabaigą, kas eina po.php. Klaustukas reiškia, kad prasideda get masyvo kintamieji, tada matome kintamojo pavadinimą, lygybę ir jo reikšmę. Jei norėtume perduoti daugiau kintamųjų, tada reikėtų dėti ženklą & rašyti sekančio kintamojo pavadinimą, lygybę ir reikšmę, vėl & kintamojo vardą, lygybę ir reikšmę. Galiausiai puslapio adresas ir būtų maždaug toks.
Sveiki ! Aš manau galima sukurti nuorodą laiško rašymui. Kad ji tinkamai suveiktų reikia turėti instaliuota ir tvarkingai sukonfiguruotą elektroninio pašto programinę įrangą pvz.: Thunderbird ar MS Outlook. Tokios nuorodos padidina jūsų patogūmą, perkelta į dominčią vietą program ir t.t. Paspausti ant jūsų sukurtos nuorodos anchor tipo reikia naudoti žymę <a>. Pirmiausia puslapio vietoje, į kurią norime perkelti lankytoją aprašome <a> žymę su atributu name. Name reikšmė gali būti bet kokios raidės. Pvz.:\
<a name="pirma">Pirma pastraipa</a>
<a> žymė su nurodytu atributu name sukuria anchor tipo nuorodą.
Sukuriame naują nuorodą, tik šį kartą ne anchor, bet nuorodą, kuri nurodys nuslinkti puslapį į tą vietą, kur yra aprašyta pirmoji nuoroda. Kokio name nuorodai reikia ieškoti nurodoma gale po ženklu #.
<a href="#pirma">Pirma pastraipa</a>
Atsakyti
Tadas 2017-04-24 15:15:07
Man irgi tiko viska, tik neisidemejau keliu svarbiu dalyku: kokiu 5 pagrindiniu nelegalaus programines irangos naudojimo rusys? Kiekvienas is jus supratymas mano veikloje lemia labai daug. Nors seminaras buvo nemokamas, bet tikrai labai saunus, gal galima ji atkartoti, as mielai sumokeciau arba gal yra tokiu kurie gerai isidimejo butent sia tema? Nes sios piratavimo budai atsiranda tik tada, kai per daug zmoniu naudoja centrine kopija tuo paciu metu, Zinau kokie jus visi draugiski, todel prasau pagalbos sio klausimu, skolingas neliksiu. Galiu atliekti I bet koki miesta. Darkatra aciu uz seminara.
Aukšta apmokymų klasė. Savaitgalis praėjo naudingai ir labai reikšmingai, Turiu taip pat kuom papildyti CSS perametro -border-left- width: galimos jos reiksmes: thin- plonas, medium- vidutinio storumo, tarpine reiksme tarp thin ir thick, kuris reiskia storas, Plotis nurodomas css matavimo vienetais: px, em irk t. ; inherit - element stiliai turi būti paveldimi iš tėvinio elelmento, kuriame yra šis elementas. NEKANTRIAI LAUKIŲ PRĄTESIMO :)
Atsakyti
Kliente Ewe 2017-03-13 15:37:54
Mielai pareikšiu ir savo nuomonę , kuri yra labai paprasta: AČIŪ. už jūsų pastangas, kruopštų darbą ir profesinį atsidavimą. Iki šiol esame labai patenkinti įsigyta preke. Mums buvo pranešta, Jūsų atstovės Ingridos, kad šiais metais pasirodė naujas modelis. Puikiomis sąlygomis mūsų įsigyta prekė buvo pakeista į atnaujintą modelį, kuri į namus atneša efektyvią energiją ir daug teigiamų emocijų. Ačiū jums už tai! Jeigu reikės dar mano šeimos atsiliepimų arba rekomendacijų apie Jus ir Jūsų darbus, mes būtinai pateiksime savo nuomonę. Sėkmės jums!
Įsigytas produktas yra nuostabus, labai patiko, patenkino visus lūkesčius (oras ir automatiškai atmosfera pasikeitė kardinaliai namuose). Pristatymas buvo atliktas profesionaliai, su pagarba klientui. Moters (jūsų atstovės) balse tvyrojo pasitikėjimas tuo, ką ji daro, pagarba savo darbui. Jos prašymų dalinamės savo patirtimi. Tapome jūsų nuolatiniais klientais ir draugais!
Atsakyti
:) 2017-05-13 14:30:14
Asmeniskai naudoju php ir net beans versijas ir galiu tik jas patarti. Pradedantys programininkas gales naudotis sio irankiu nes jis patogiai pateikia kodo pasiulyma, rodo klaidas su visais sudetingais dalykais.
Kita labai nieko programa NetBeans IDE. Buvo nemokama, daug tobulesnė už Notepad++. Palaiko visas i kalbas, taip pat Java SE, JavaFX, Java, Ruby ir C/C++. Galima parsisiųsti pilną versiją su visų kalbų palaikymu arba PHP versiją, kuri palaiko PHP, HTML, CSS, JavaScript ir kitas internetiniam PROGRAMAVIMUI SKIRTAS KALBAS.
PHP yra skriptų kalba, daugiausiai naudojama interneto serveriuose, naudojančiuose programinę Apache HTTP serverio įrangą, todėl nematau perspektyvos toliau rengti panašius informatyviūs susibūrimus, nors noriu pastebėti kad tai ką sužinojau visai patyko. Nors yra daug PHP pritaikymo galimybių, ši kalba skirta taikomosioms interneto programoms kurti. Su PHP nesunkiai ir greitai sukursite dinaminius ir interaktyvius interneto puslapius. TODEL DRASIAI REKOMENDUOJU :)
Atsakyti
D. Kaciulis 2017-03-10 13:45:23
Onlain seminaras praejo neitiketinai gerai ! Aciu labai! Likau labai patenkintas! Kai ateis laikas, svarstysiu tik jusu kandidatura del bendradarbiavimo ir darbo kartu!!! Jusu prasymu trumpai apie labiausiai patikusia tema: Lietuvos visu mokyklu, ir didzioji dalis student, gales greitu metu nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. „Microsoft“ pasirase konspendija su EDINA konsorciumu, vienijančiu didesne dali visu kolegiju ir uneversitetu. Jo ir kitos svietimo institucijos gales pigiau paimti programine iranga savo darbuotojams, o studentai ja gales naudotis nemokamai.
:) Mane zavi labiausiai php kalboje y keli specialūs masyvai, vienas iš jų yra masyvas $_GET kuris saugo reikšmės, kurias pateikia vartotojas pateikęs formą, kurios atributas method turi reikšmę get. <form action="html_formos_ivedimas_pvz.php" method="get">
<input type="text">
<input type="submit" value="Siųsti">
print ($_GET['vardas']);
Adreso pabaigą, kas eina po.php. Klaustukas reiškia, kad prasideda get masyvo kintamieji, tada matome kintamojo pavadinimą, lygybę ir jo reikšmę. Jei norėtume perduoti daugiau kintamųjų, tada reikėtų dėti ženklą & rašyti sekančio kintamojo pavadinimą, lygybę ir reikšmę, vėl & kintamojo vardą, lygybę ir reikšmę. Galiausiai puslapio adresas ir būtų maždaug toks.
Atsakyti
Ina 2017-05-12 21:48:27
Uždaras kodas gali leisti ir paslėpti kompiuteryje viską, ką tik nori perskaityti įmanoma. Bet asmeniškai mane šis dalykas maloniai nuteikia. O tai, kad dauguma uždaro kodo programų renka bent jau statistinę informaciją ir tuo sulėtina jūsų kompiuterio darbą, jau mažai kam lieka paslaptimi.
Ši operacinė sistema kaip reta nestabili, menkiausias nesklandumas ją išveda iš rikiuotės. Sakau taip todėl, kad pats ja naudojausi apie 5 metus, per kuriuos ji man įgriso tiek, kad sunku apsakyti. Ypač tie kiekvieno veiksmo patvirtinimo reikalaujantys langeliai su klausimais, pastoviai užsiteršiantis registras ir sulėtinantis viso kompiuterio darbą, tyliai vykdoma defragmentacija ir.. ir.. ir..Gera operacinė sistema žaidimų mėgėjams, kitiems vargo keliai..
Asmeniskai naudoju php ir net beans versijas ir galiu tik jas patarti. Pradedantys programininkas gales naudotis sio irankiu nes jis patogiai pateikia kodo pasiulyma, rodo klaidas su visais sudetingais dalykais.
Kita labai nieko programa NetBeans IDE. Buvo nemokama, daug tobulesnė už Notepad++. Palaiko visas i kalbas, taip pat Java SE, JavaFX, Java, Ruby ir C/C++. Galima parsisiųsti pilną versiją su visų kalbų palaikymu arba PHP versiją, kuri palaiko PHP, HTML, CSS, JavaScript ir kitas internetiniam PROGRAMAVIMUI SKIRTAS KALBAS.
Atsakyti
Edikas 2017-04-25 15:15:35
Palaikau tave ir tavo zodzius bro simtu proc. Judame i preki visi kartu ir tas yra nuostabu, visa kita nesvarbu.

Musu sukurta atmosfera, pastovus pasnekesiai apie ivairias situacijas, man yra didziausias privalumas. Svarbu nepamirsti, kad ne kas kitas, o mes patys esame atsakyngi uz savo vidine busina. Musu planingas darbo/poilsio padeda siekti ko norime. Jau seniai ismokome atrasti sasaja tarp zodziu veikla ir malonumas. Esame partneriai, lygus vienas kitam, su vienu tikslu.
Daug ismokau, suzinojau. Tikrai nesigailiu ir kiekvienam patariu. Viskas kas buvo zadeta, buvo padaryta. Siuo metu sekmingai bendradarbiaujame, uzdarbio galimybes kaip uzsienyje, tik vaziuoti niekur nereikia, kiekvienas naujas menuo atnesa vis daugiau ziniu, patirties, gereje atlygis. Imones prasymu pareiskiau savo nuomone, kuri yra mano asmenyne. Esu dekingas uz suteikta galimybe. Mokiausi, stengiausi ir galu gale rezultatai pradejo dziugynti. REKOMENDUOJU IR 100% PATARIU KIEKVIENAM
Atsakyti
Edi 2017-04-26 12:59:54
Sis naujas modelis patogus ir patrauklus jeigu kalbeti apie persperktyva darbuose ateityje. Idemiai klausiau ir mokiasi 3 val. Ir supratau jog visa informacija bendrai, str. 150, ir kiti programos privalumai atnes daug permainu ateityje. Aisku dar reikia sulaukti galutinio variant, sis dar nedaibgtas, bet as su dideliu nekantrumu laukiu kada galesiu isigyti is jusu sia 150 ERR versija. Zinau kad rengsite dar kelis panasiu seminarus, todel butinai pasirodysiu darkarta ir pakviesiu kelis kolegas.
Sisteminė (bendroji) 150 ERR PĮ tai kompiuteriui eksploatuoti ir aptarnauti, skaičiavimams organizuoti ir taikomųjų programų sudarymui automatizuoti. Tai 150 ERR PĮ, be kurios kompiuteris apskritai negalėtų funkcionuoti. Sisteminė 150 ERR PĮ pradeda veikti kompiuterio įjungimo metu ir yra jo techninių komponentų bei taikomųjų programų darbo koordinatorė.Taikomąją PĮ sudaro programos ir jų sistemos, skirtos konkretiems vartotojo uždaviniams spręsti. Ją kuria ne tik profesionalūs programuotojai, bet ir kvalifikuoti vartotojai.Programavimo sistemos.
Tai programavimo kalbos ir programavimo priemonių visuma, leidžianti kurti programas ta kalba ir jas vykdyti.
Automatizuoto projektavimo, programavimo priemonėse yra: ANTIVIRUSINES PROGRAMOS IR ARCHYVATORIAI
Atsakyti
Edi 2017-04-26 12:59:54
Sis naujas modelis patogus ir patrauklus jeigu kalbeti apie persperktyva darbuose ateityje. Idemiai klausiau ir mokiasi 3 val. Ir supratau jog visa informacija bendrai, str. 150, ir kiti programos privalumai atnes daug permainu ateityje. Aisku dar reikia sulaukti galutinio variant, sis dar nedaibgtas, bet as su dideliu nekantrumu laukiu kada galesiu isigyti is jusu sia 150 ERR versija. Zinau kad rengsite dar kelis panasiu seminarus, todel butinai pasirodysiu darkarta ir pakviesiu kelis kolegas.
Uždaras kodas gali leisti ir paslėpti kompiuteryje viską, ką tik nori perskaityti įmanoma. Bet asmeniškai mane šis dalykas maloniai nuteikia. O tai, kad dauguma uždaro kodo programų renka bent jau statistinę informaciją ir tuo sulėtina jūsų kompiuterio darbą, jau mažai kam lieka paslaptimi.
Ši operacinė sistema kaip reta nestabili, menkiausias nesklandumas ją išveda iš rikiuotės. Sakau taip todėl, kad pats ja naudojausi apie 5 metus, per kuriuos ji man įgriso tiek, kad sunku apsakyti. Ypač tie kiekvieno veiksmo patvirtinimo reikalaujantys langeliai su klausimais, pastoviai užsiteršiantis registras ir sulėtinantis viso kompiuterio darbą, tyliai vykdoma defragmentacija ir.. ir.. ir..Gera operacinė sistema žaidimų mėgėjams, kitiems vargo keliai..
Atsakyti
Apgaviku gauja mazo to kad uz "mokymus" jiems sumoki 150 € tai ir tu mokymu nera duoda teksta ir sedek skaityk tai pas juos vadinama mokymais.iseinant is darbo nesumoka primeta mat neivykdyta sutarties dalis del atligynimo nors reikalingas prezentaciju skaicius atliktas.mausto zmones APGAVIKU GAUJA O NE KOMPANIJA!
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors iš buvusių ar esamų darbuotojų gali detaliau pakomentuoti apie šią įmonę??? siūlo intensyviai darbą, tačiau jau taip įtartinai viskas atrodo.
Atsakyti
Tadas 2017-04-24 15:15:07
Man irgi tiko viska, tik neisidemejau keliu svarbiu dalyku: kokiu 5 pagrindiniu nelegalaus programines irangos naudojimo rusys? Kiekvienas is jus supratymas mano veikloje lemia labai daug. Nors seminaras buvo nemokamas, bet tikrai labai saunus, gal galima ji atkartoti, as mielai sumokeciau arba gal yra tokiu kurie gerai isidimejo butent sia tema? Nes sios piratavimo budai atsiranda tik tada, kai per daug zmoniu naudoja centrine kopija tuo paciu metu, Zinau kokie jus visi draugiski, todel prasau pagalbos sio klausimu, skolingas neliksiu. Galiu atliekti I bet koki miesta. Darkatra aciu uz seminara.
Sis naujas modelis patogus ir patrauklus jeigu kalbeti apie persperktyva darbuose ateityje. Idemiai klausiau ir mokiasi 3 val. Ir supratau jog visa informacija bendrai, str. 150, ir kiti programos privalumai atnes daug permainu ateityje. Aisku dar reikia sulaukti galutinio variant, sis dar nedaibgtas, bet as su dideliu nekantrumu laukiu kada galesiu isigyti is jusu sia 150 ERR versija. Zinau kad rengsite dar kelis panasiu seminarus, todel butinai pasirodysiu darkarta ir pakviesiu kelis kolegas.
Atsakyti
Danas 2017-03-10 13:14:10
Kolegos prasymu ir as galiu viska labai teigiamai ivertinti. Svarbiausia manau pasisakyti, kai pats dalyvauji jau SENIAI, ir viska zinai nuo a iki z. Ir zinau tokiu kaip as minimum 15 vien tik Klaipedoje. Jeigu reikia visi pasisakysime tiek kiek reikia, nes jeigu mumis rupinasi, rupinsimes ir mes. Va tokie vat reikalai. Viskas yra labai aiskiai ir konkreciai, papasakos, patars, atsilieps, zinoma tik rodyk nora ir iniciatyva. Stebuklu nebuna, kai viska uz nieka ir lengvu keliu. Bet svarbiausias dalykas yra kitas. Mielai tai rasau, nors niekada ir nesileisciau iki tokio lygio kaip komentaru rasymas, bet mano komandos prasymu padarysiu bet ka. Jusu Danas
Palaikau tave ir tavo zodzius bro simtu proc. Judame i preki visi kartu ir tas yra nuostabu, visa kita nesvarbu.

Musu sukurta atmosfera, pastovus pasnekesiai apie ivairias situacijas, man yra didziausias privalumas. Svarbu nepamirsti, kad ne kas kitas, o mes patys esame atsakyngi uz savo vidine busina. Musu planingas darbo/poilsio padeda siekti ko norime. Jau seniai ismokome atrasti sasaja tarp zodziu veikla ir malonumas. Esame partneriai, lygus vienas kitam, su vienu tikslu.
Atsakyti
Dovydas K. 2017-03-02 13:31:12
Laba diena, instaliuoju centrini man neinstaliuoja CheckStr.exe failo, rodo kad
CheckStr.exe has ecountered a problem and needs to close.
Reikia pasalinti problema ir instaliuoti si faila. Tai kas pirmiausia reikia pradėti nuo Windosų legalizavim. Niekaip negaliu ispresti sios problemos, prasyciau pagelbeti greiciau, dirbt gi negaliu. Ir gal galite kas patarti, kaip atsinaujinti programą. Kai siunčiuosi atnaujinimą, meta įvyko klaida ir neleidžia atsinaujinti, ką darau ne taip. Anksčiau kai atsinaujindavau programą viskas būdavo gerai, o dabar ne. Nesugebu susitvarkyti SAM 2 versija.Dabar atsinaujinau programą CENTAS 564+8, atsidarau SAM 2 versija klausia ar atsinaujinti programa-taip.Ir išmeta lentelę, , Netinkamas bylos formatas'' Ką turiu daryti, padėkite, nes nežinau kaip tai padaryti, nes iki tol versija 1 buvo viskas tvarkoje.Ačiū, lauksiu
Man irgi tiko viska, tik neisidemejau keliu svarbiu dalyku: kokiu 5 pagrindiniu nelegalaus programines irangos naudojimo rusys? Kiekvienas is jus supratymas mano veikloje lemia labai daug. Nors seminaras buvo nemokamas, bet tikrai labai saunus, gal galima ji atkartoti, as mielai sumokeciau arba gal yra tokiu kurie gerai isidimejo butent sia tema? Nes sios piratavimo budai atsiranda tik tada, kai per daug zmoniu naudoja centrine kopija tuo paciu metu, Zinau kokie jus visi draugiski, todel prasau pagalbos sio klausimu, skolingas neliksiu. Galiu atliekti I bet koki miesta. Darkatra aciu uz seminara.
Atsakyti
Nuomone 2017-03-31 14:55:52
Daug naudos sia sav gavome, puikiai issaiskinta visa info. Manau reikejo toki seminara apmokestinti, tikrai nebutu gaila pinigu. Taciau poziuris suprantamas ir abiem rankom palaikomas, musu bendradarbiavimas islyks ilgam laikui.

Mano nuomone: galite patys palyginti sios duomenis operac sistem Linux, vidine atmintis - 16 MB, procesorius, pPatys matote, kad pagrindinis kompiuteris imontuotas i Launch X431 master yra labai silpnu parametru. ten tikriausiai kitokia programinė iranga ir neveiktu, tik Linux Sis kompas bet kokiu Windows nepatemptu.
Be to siame prietaise ir instaliuota Linux operacine sistema. Kadangi ji nemokama. Kinieciams matyt per brangu isigyti legalią "Windows" programine iranga.
KODEL PRADEJAU DOMETIS prietaise Launch X431 master imontuotu kompiuteriu? O gi todel, kad Launch X431 master labai letai dirba. Ipatingai jeigu dirbtuvesez metu salciau, tai gali įjungti ir eiti kava gerti. Kol isyla, tai dirbti visai nenori. O termis spauzdintuvas prie bet kokio salcio is vis nespauzdina.
Įmonės komunikacijos, tiek išorinės, tiek vidinės, tikslas - reprezentuoti įmonę ir išreikšti jos tikslus, svarbu užmegzti santykį su klientais ir įgyti jų pasitikėjimą.

Nekreipiant dėmesio į tai, kaip įmonė kuria savo teigiamą įvaizdį rinkoje, net ir tokios palankios kainos ir sąlygos neužtikrins ir nepakeis visokiausio “brūdo, kaimo ir nelaimungų nevykėlių “ pasireškimus.
Atsakyti
Nuomone 2017-03-31 14:55:52
Daug naudos sia sav gavome, puikiai issaiskinta visa info. Manau reikejo toki seminara apmokestinti, tikrai nebutu gaila pinigu. Taciau poziuris suprantamas ir abiem rankom palaikomas, musu bendradarbiavimas islyks ilgam laikui.

Mano nuomone: galite patys palyginti sios duomenis operac sistem Linux, vidine atmintis - 16 MB, procesorius, pPatys matote, kad pagrindinis kompiuteris imontuotas i Launch X431 master yra labai silpnu parametru. ten tikriausiai kitokia programinė iranga ir neveiktu, tik Linux Sis kompas bet kokiu Windows nepatemptu.
Be to siame prietaise ir instaliuota Linux operacine sistema. Kadangi ji nemokama. Kinieciams matyt per brangu isigyti legalią "Windows" programine iranga.
KODEL PRADEJAU DOMETIS prietaise Launch X431 master imontuotu kompiuteriu? O gi todel, kad Launch X431 master labai letai dirba. Ipatingai jeigu dirbtuvesez metu salciau, tai gali įjungti ir eiti kava gerti. Kol isyla, tai dirbti visai nenori. O termis spauzdintuvas prie bet kokio salcio is vis nespauzdina.
Eilinį kartą įsitikinau, nieko nėra geriau už kokybiškai pravestus apmokymus.Bendrojo ir nemokamo naudojio programinė įranga vadinama programine įranga, už kurią autoriai nori gauti didelį atlyginimą.

Tai nurodoma programų dokumentacijoje ar jas pristatant. Nors manau, kad gana dažnai atviroji programinė įranga painiojama su nemokama. Nors paprastai abiejų tipų programas galima gauti nemokamai, tačiau nemokama programa yra autoriaus nuosavybė, ir jis bet kada gali nuspręsti nemokamai jos neplatinti, o atvirasis kodas tampa ir jūsų nuosavybe.
Laisvai kopijuojama programinė įranga vadinamos programos, kurias paprastai sukuriai programuotojai - entuziastai ir be jokio atlygio platina tinklo naudotojams per elektroninį paštą, naujienų grupes ir kitas elektroninio bendravinmo priemones.

Pagal licenciją asmeninio kompiuterio naudotojas dažniausiai glai tą programą vykdyti tik savo kompiuteryje ir pasidaryti atsarginę programos kopiją. Kai kurios licencijos leidžia vartotojui tūrėti kelias programos kopijas skirtinguose kompiuteriuose su sąlyga, kad vienu metu nebus vykdoma skirtinguose kompiuteriouose.
Atsakyti
Komentarų paprastai nerašau, tačiau dabar nesusilaikysiu. Nerekomenduoju eiti dirbti į šią įmonę, nes tik laiko gaišimas. Greičiausiai patys sau prisirašė gerų komentarų, kad blogi žemiau liktų.
Prašo mokėti jiems už "mokymus" 150 eur., bet paprašius, kad atsiųstų bendradarbiavimo sutartį į elektroninį paštą nesutinka dėl konfidencialios informacijos...
Tiems, kurie planuoja ten darbinis rekomenduočiau pasiskaityti visus komentarus ne tik gerus.
Atsakyti
Sveiki, matau, kad atrasote tik i pozytivius komentarus. O ka atsakysite i tai, kad mano siurblys yra sugedes. Jusu telefonai isjungti, kur kreiptis pagalbos? Kur jusu garantija 10 metu? Man ji dabar ismesti? Laukiu atsakymo!
Atsakyti
Kliente Ewe 2017-03-13 15:37:54
Mielai pareikšiu ir savo nuomonę , kuri yra labai paprasta: AČIŪ. už jūsų pastangas, kruopštų darbą ir profesinį atsidavimą. Iki šiol esame labai patenkinti įsigyta preke. Mums buvo pranešta, Jūsų atstovės Ingridos, kad šiais metais pasirodė naujas modelis. Puikiomis sąlygomis mūsų įsigyta prekė buvo pakeista į atnaujintą modelį, kuri į namus atneša efektyvią energiją ir daug teigiamų emocijų. Ačiū jums už tai! Jeigu reikės dar mano šeimos atsiliepimų arba rekomendacijų apie Jus ir Jūsų darbus, mes būtinai pateiksime savo nuomonę. Sėkmės jums!
Taip, sutinkame visu 100%. Esame tikri dėl jos patikimumo, nes patys su aparatų irgi dirbame. Nėra jokių nesusipratimų, kurie iškildavo vėl ir vėl su kitos įmonės produktų. Labai džiaugiuosi, kad būtent mane profesionaliai apmokė per savaitę, suteikė visą reikalinga man informaciją. Nors atstovas prašė jo vardo neminėti, mūsų šeima siunčia jam geriausius linkėjimus. Esame tikri ir žinome, kad visada mums padės ir mumis rūpinsis.
Atsakyti
Tadas P. 2017-03-10 12:07:54
Man yra tekę dalyvauti mokymuose, kurie pakėlė mano rezultatus dvigubai. Likau patenkintas, nekantriai laukiu kitų. Malonu gauti tiek rūpesčio. Rašau šį komentarą nes noriu atsidėkoti. Man yra tekę dalyvauti kituose mokymuose, kuriuos vedė niekada realaus darbo su klientais neturėjęs žmogus, todėl žinau apie ką kalbu. Labai svarbu santykio su klientu kūrimo ir palaikymo aspektai. Mokymų Vadovas moka pateikti ne tik kietuosius vadybos dalykus, tačiau ir minkštuosius elgesio niuansus, kurie, kas yra svarbiausia, tiesiogiai susija su šia veikla.
Daug naudos sia sav gavome, puikiai issaiskinta visa info. Manau reikejo toki seminara apmokestinti, tikrai nebutu gaila pinigu. Taciau poziuris suprantamas ir abiem rankom palaikomas, musu bendradarbiavimas islyks ilgam laikui.

Mano nuomone: galite patys palyginti sios duomenis operac sistem Linux, vidine atmintis - 16 MB, procesorius, pPatys matote, kad pagrindinis kompiuteris imontuotas i Launch X431 master yra labai silpnu parametru. ten tikriausiai kitokia programinė iranga ir neveiktu, tik Linux Sis kompas bet kokiu Windows nepatemptu.
Be to siame prietaise ir instaliuota Linux operacine sistema. Kadangi ji nemokama. Kinieciams matyt per brangu isigyti legalią "Windows" programine iranga.
KODEL PRADEJAU DOMETIS prietaise Launch X431 master imontuotu kompiuteriu? O gi todel, kad Launch X431 master labai letai dirba. Ipatingai jeigu dirbtuvesez metu salciau, tai gali įjungti ir eiti kava gerti. Kol isyla, tai dirbti visai nenori. O termis spauzdintuvas prie bet kokio salcio is vis nespauzdina.
Atsakyti
Pasulia 2017-03-03 13:37:37
Sveiki Marija. Noreciau jums uzduoti kelis klausimus del sio darbo. Mano el.pastas paska.pasulia1@gmail.com
Sveiki, gal galite parasyti man, labai susidomejau daurija@list.ru
Atsakyti
D. Kaciulis 2017-03-10 13:45:23
Onlain seminaras praejo neitiketinai gerai ! Aciu labai! Likau labai patenkintas! Kai ateis laikas, svarstysiu tik jusu kandidatura del bendradarbiavimo ir darbo kartu!!! Jusu prasymu trumpai apie labiausiai patikusia tema: Lietuvos visu mokyklu, ir didzioji dalis student, gales greitu metu nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. „Microsoft“ pasirase konspendija su EDINA konsorciumu, vienijančiu didesne dali visu kolegiju ir uneversitetu. Jo ir kitos svietimo institucijos gales pigiau paimti programine iranga savo darbuotojams, o studentai ja gales naudotis nemokamai.
Programnes irangos kurimas yra tikras kuribingumas jeigu turiu teise taip sakyti, ir sie mokymai bei patarimai yra mums labai svarbus. Tokiam pedagoniniui darbui reikia daug pastangu ir kantrumo.Esu dekingas. Ir as sutinku, kad kiti isliedzia millions programiniu irangu licenzijom, ir tai yra teisinga. Ka mums daryti kai programos taip reikalingos mums sistemu naudotojams, vengiama atnaujinti, tikras kasmaras ir haosas.

Kiti zmones vadovaujasi IT pasaulyje isisaknijusia aksioma, nesugeba nekisti nagu. Kalbant apie 10 windausa esama kur kas gilesniu problem nei vein palankumas senos problemos bei ivaizdzio. Daugelis tiesiog nepatikliai ziuri I nauja micrasoftoi poziuri I viska arba atsargiai vertina tai.
Atsakyti
Anna,Germantas ir Ieva 2016-05-17 10:44:30
Norėjome savo dukros Ievos ir mūsų šeimos vardu nuoširdžiai padėkoti, esame patenkinti, pajutome didelį skirtumą, ženkliai pagerėjo gyvenimo kokybė. Ačiū :). Jūsų klientai: Anna, Germantas ir Ieva.
Mielai pareikšiu ir savo nuomonę , kuri yra labai paprasta: AČIŪ. už jūsų pastangas, kruopštų darbą ir profesinį atsidavimą. Iki šiol esame labai patenkinti įsigyta preke. Mums buvo pranešta, Jūsų atstovės Ingridos, kad šiais metais pasirodė naujas modelis. Puikiomis sąlygomis mūsų įsigyta prekė buvo pakeista į atnaujintą modelį, kuri į namus atneša efektyvią energiją ir daug teigiamų emocijų. Ačiū jums už tai! Jeigu reikės dar mano šeimos atsiliepimų arba rekomendacijų apie Jus ir Jūsų darbus, mes būtinai pateiksime savo nuomonę. Sėkmės jums!
Atsakyti
Darius 2016-12-07 14:58:04
Sveiki,

jums raso jusu klientas Darius Kaciulis. Man reikalinga pilna informacija apie programine iranga ZipanCall. Prasau su manimi susisiekti. P.S. kompiuteri gavau ir likau patenkintas. Aciu
Onlain seminaras praejo neitiketinai gerai ! Aciu labai! Likau labai patenkintas! Kai ateis laikas, svarstysiu tik jusu kandidatura del bendradarbiavimo ir darbo kartu!!! Jusu prasymu trumpai apie labiausiai patikusia tema: Lietuvos visu mokyklu, ir didzioji dalis student, gales greitu metu nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. „Microsoft“ pasirase konspendija su EDINA konsorciumu, vienijančiu didesne dali visu kolegiju ir uneversitetu. Jo ir kitos svietimo institucijos gales pigiau paimti programine iranga savo darbuotojams, o studentai ja gales naudotis nemokamai.
Atsakyti
Tadas P. 2017-03-10 12:07:54
Man yra tekę dalyvauti mokymuose, kurie pakėlė mano rezultatus dvigubai. Likau patenkintas, nekantriai laukiu kitų. Malonu gauti tiek rūpesčio. Rašau šį komentarą nes noriu atsidėkoti. Man yra tekę dalyvauti kituose mokymuose, kuriuos vedė niekada realaus darbo su klientais neturėjęs žmogus, todėl žinau apie ką kalbu. Labai svarbu santykio su klientu kūrimo ir palaikymo aspektai. Mokymų Vadovas moka pateikti ne tik kietuosius vadybos dalykus, tačiau ir minkštuosius elgesio niuansus, kurie, kas yra svarbiausia, tiesiogiai susija su šia veikla.
Kolegos prasymu ir as galiu viska labai teigiamai ivertinti. Svarbiausia manau pasisakyti, kai pats dalyvauji jau SENIAI, ir viska zinai nuo a iki z. Ir zinau tokiu kaip as minimum 15 vien tik Klaipedoje. Jeigu reikia visi pasisakysime tiek kiek reikia, nes jeigu mumis rupinasi, rupinsimes ir mes. Va tokie vat reikalai. Viskas yra labai aiskiai ir konkreciai, papasakos, patars, atsilieps, zinoma tik rodyk nora ir iniciatyva. Stebuklu nebuna, kai viska uz nieka ir lengvu keliu. Bet svarbiausias dalykas yra kitas. Mielai tai rasau, nors niekada ir nesileisciau iki tokio lygio kaip komentaru rasymas, bet mano komandos prasymu padarysiu bet ka. Jusu Danas
Atsakyti
Ana Spūdienė 2017-02-07 12:23:06
O aš patariu, visų pirma dėl to, kad jau ilga laiką dirbu kartu ir žinau tikrą situaciją, antra, dėl puikių finansinių galimybių, trečia, dėl galimybių siekti daugiau, kelionių ir labai įdomių pažinčių. Privalumus vardinti galima dar ilgai. Žinoma reikia dirbti, stengtis ir mokytis, be viso to nebus rezultato. Bet jis bus vertas įdėtų pastangų.
Man yra tekę dalyvauti mokymuose, kurie pakėlė mano rezultatus dvigubai. Likau patenkintas, nekantriai laukiu kitų. Malonu gauti tiek rūpesčio. Rašau šį komentarą nes noriu atsidėkoti. Man yra tekę dalyvauti kituose mokymuose, kuriuos vedė niekada realaus darbo su klientais neturėjęs žmogus, todėl žinau apie ką kalbu. Labai svarbu santykio su klientu kūrimo ir palaikymo aspektai. Mokymų Vadovas moka pateikti ne tik kietuosius vadybos dalykus, tačiau ir minkštuosius elgesio niuansus, kurie, kas yra svarbiausia, tiesiogiai susija su šia veikla.
Atsakyti
Marius 2017-03-09 16:02:15
Parasysiu faktine realybe apie R2-Renaissance. Siulau nesivilioti gerais ir lengvais pinigais, nes jie visiskai neskaidrus.
Motyvai: pirma, imones buveines adresas visai ne gabijos g. 32, antra, zmones kalba, kad prasoma pasirasineti vekselius, trecia, net savo mailuose rasanti mergaite bijo save identifikuoti (apsurdas visiskas, kur rimta imone raso anonimiskai), ketvirta, pilna blogu atsiliepimu rekvizitai.lt (nekelia ragelio, nekokybiska ir t.t.) (nekelt ragelio ar ignoruot, kokia save gerbianti imone tokiom nesamonem uzsiima, cia trintukai taip daro), penkta, praso mokescio uz mokymus, kuriu net neveda (info el. pastu atsiuncia uz 150 eur), sesta, bijo net el. pastu savo sutartis atsiusti (sako priestarauja istatymams, istatymu zinovai, idomu kokiems priestarauja), tiesa ta, kad nori vietoi spontaniskai pramesti ir neduoti normaliai susipazinti, septinta, imones vadovas neskaidri zuvis (apie jo kitas imones vien blogi atsiliepimai). Is tiesu galeciau toliau testi, bet pabodo, gaila man zmoniu, kurie susigundys tokiais neskaidriais reikalais.
Sveiki mariau, gal galit man apie imone parasyt ncsncs3@gmail.com?
Atsakyti
Parasysiu faktine realybe apie R2-Renaissance. Siulau nesivilioti gerais ir lengvais pinigais, nes jie visiskai neskaidrus.
Motyvai: pirma, imones buveines adresas visai ne gabijos g. 32, antra, zmones kalba, kad prasoma pasirasineti vekselius, trecia, net savo mailuose rasanti mergaite bijo save identifikuoti (apsurdas visiskas, kur rimta imone raso anonimiskai), ketvirta, pilna blogu atsiliepimu rekvizitai.lt (nekelia ragelio, nekokybiska ir t.t.) (nekelt ragelio ar ignoruot, kokia save gerbianti imone tokiom nesamonem uzsiima, cia trintukai taip daro), penkta, praso mokescio uz mokymus, kuriu net neveda (info el. pastu atsiuncia uz 150 eur), sesta, bijo net el. pastu savo sutartis atsiusti (sako priestarauja istatymams, istatymu zinovai, idomu kokiems priestarauja), tiesa ta, kad nori vietoi spontaniskai pramesti ir neduoti normaliai susipazinti, septinta, imones vadovas neskaidri zuvis (apie jo kitas imones vien blogi atsiliepimai). Is tiesu galeciau toliau testi, bet pabodo, gaila man zmoniu, kurie susigundys tokiais neskaidriais reikalais.
Atsakyti
Įtartinai atrodo šį įmonė, su savo darbo pasiūlymu. Ar kam nors dar siūlė? kokios sąlygos? Ką žada? Kokios info turit apie šią įmonė?
Atsakyti
Marija 2017-03-02 22:22:49
Sveiki. Dirbu šioje įmonėje jau metus. Savo darbą, kaip ir visi, pradėjau nuo mokymų, kurie yra įdomūs ir naudingi kasdieniame gyvenime. Pradžioje gavau labai daug pagalbos ir paramos iš savo vadovo. Taip pat visus metus lankiau seminarus su užsienio profesionalais. Jokių vekselių nepasirašinėjau ir kolkas niekas neprašė jų pasirašyti :) Atlyginimai yra europietiški, dėl kurių verta stengtis. Savo žodžius galiu įrodyti bet kam ir bet kada.
Marija, labai norėčiau Jūų paklausti kelių patarimų, esu naujokė. Parašykite man prašau, agata.osinskaja16@gmail.com
Atsakyti
Karolis AutoDiL 2017-01-25 20:09:02
Sveiki,

2015 02 isigijome daugiafunkcini irengini BF310Z. Puiki kokybe, priekaistu nera, puikiai tarnauja. Yra kitas klausimas: priedai, jau kai kuriuos reiketu keisti del nusidevejimo: CVE, CVC, CVK maisa tiesiog praradom, EMF. Telefonas nurodytas sutartyje yra isjungtas. Prasome su mumis artimiausiu metu susisiekti. Aciu
Sveiki, mūsų partneriai parekomendavo Jus. Prieš pradedant rinktis įrangą, noriu susipažinti su šiomis charakteristikomis:

- Slėgis. Taip matuojamas vandens srovės stiprumas į kvadratinį metrą. Didesnis slėgis reikalingas, jei pageidaujate didesnės valymo jėgos - kuo labiau prilipusias apnašas norėsite nuplauti, tuo didesnis slėgis pravers. Slėgis svyruoja nuo 100 bar paprasčiausiuose modeliuose iki daugiau nei 250 bar pramoniniuose.

- Vandens debitas, kitaip sakant vandens pratekėjimas per tam tikrą laiką, arba tiesiog vandens srautas. Didesnis debitas naudingas skalavimo atžvilgiu - kuo didesnis srautas, tuo daugiau jis gali nuplauti. Šiems įrenginiams jis matuojamas litrais per valandą ir vidutiniškai svyruoja tarp 300 pigiuose ir 1100 pramoniniuose.

- Išeiga. Jei jums nereikia nei didesnio slėgio, nei didesnio vandens debito, o norite tiesiog „pajėgesnės“ plovimo įrangos, tuomet apsiskaičiuokite išeigą. Sudauginkite slėgį ir debitą. Gautas skaičius parodys, kuris modelis turi daugiau potencialo.

Ar šios trys charakteristikos parodo, kuris modelis geriausias? Kur kreiptis?
Atsakyti
Marija 2017-03-02 22:22:49
Sveiki. Dirbu šioje įmonėje jau metus. Savo darbą, kaip ir visi, pradėjau nuo mokymų, kurie yra įdomūs ir naudingi kasdieniame gyvenime. Pradžioje gavau labai daug pagalbos ir paramos iš savo vadovo. Taip pat visus metus lankiau seminarus su užsienio profesionalais. Jokių vekselių nepasirašinėjau ir kolkas niekas neprašė jų pasirašyti :) Atlyginimai yra europietiški, dėl kurių verta stengtis. Savo žodžius galiu įrodyti bet kam ir bet kada.
Marija, ar galima būtų su Jumis susisiekti ir pabendrauti dėl šio darbo?
Atsakyti
Paulius 2017-03-03 13:19:58
Man tai EZSKC programa labai patinka, ji labiausiai patiko.
Išvardintų minusų naujojoje versijoje neliko... :)
Labai svarbu naudojant buhalterinę programą, tai greitas aptarnavimas. Man su konsultante pasisekė, bet viską gaunu, ko pageidauju.....

Beje, jei ketinate įsigyti ir personalą, tai būtinai pirkite BONUS: super integruotos sitemos.
Manau visiškas teisingas pastebėjimas :)

Yra atlikti piratavimo lygio tyrimai. Galime skaičiuoti programinės įrangos nuostolius, bet ka galiu pridurti gana retai susimąstoma apie tai, ka patiria bendrovės, institucijos ar asmenys naudojantys nelegalią programinę įrangą.

Ar 5manoma bent jau apytiksliai pasakyti, kiek kainuoja neapdairus žingsnis naudoti nelegalią programinę įrangą? Nemanau...
Atsakyti
Marija 2017-03-02 22:22:49
Sveiki. Dirbu šioje įmonėje jau metus. Savo darbą, kaip ir visi, pradėjau nuo mokymų, kurie yra įdomūs ir naudingi kasdieniame gyvenime. Pradžioje gavau labai daug pagalbos ir paramos iš savo vadovo. Taip pat visus metus lankiau seminarus su užsienio profesionalais. Jokių vekselių nepasirašinėjau ir kolkas niekas neprašė jų pasirašyti :) Atlyginimai yra europietiški, dėl kurių verta stengtis. Savo žodžius galiu įrodyti bet kam ir bet kada.
Sveiki Marija. Noreciau jums uzduoti kelis klausimus del sio darbo. Mano el.pastas paska.pasulia1@gmail.com
Atsakyti
Man tai EZSKC programa labai patinka, ji labiausiai patiko.
Išvardintų minusų naujojoje versijoje neliko... :)
Labai svarbu naudojant buhalterinę programą, tai greitas aptarnavimas. Man su konsultante pasisekė, bet viską gaunu, ko pageidauju.....

Beje, jei ketinate įsigyti ir personalą, tai būtinai pirkite BONUS: super integruotos sitemos.
Atsakyti
Sveiki. Dirbu šioje įmonėje jau metus. Savo darbą, kaip ir visi, pradėjau nuo mokymų, kurie yra įdomūs ir naudingi kasdieniame gyvenime. Pradžioje gavau labai daug pagalbos ir paramos iš savo vadovo. Taip pat visus metus lankiau seminarus su užsienio profesionalais. Jokių vekselių nepasirašinėjau ir kolkas niekas neprašė jų pasirašyti :) Atlyginimai yra europietiški, dėl kurių verta stengtis. Savo žodžius galiu įrodyti bet kam ir bet kada.
Atsakyti
Dovydas K. 2017-03-02 13:31:12
Laba diena, instaliuoju centrini man neinstaliuoja CheckStr.exe failo, rodo kad
CheckStr.exe has ecountered a problem and needs to close.
Reikia pasalinti problema ir instaliuoti si faila. Tai kas pirmiausia reikia pradėti nuo Windosų legalizavim. Niekaip negaliu ispresti sios problemos, prasyciau pagelbeti greiciau, dirbt gi negaliu. Ir gal galite kas patarti, kaip atsinaujinti programą. Kai siunčiuosi atnaujinimą, meta įvyko klaida ir neleidžia atsinaujinti, ką darau ne taip. Anksčiau kai atsinaujindavau programą viskas būdavo gerai, o dabar ne. Nesugebu susitvarkyti SAM 2 versija.Dabar atsinaujinau programą CENTAS 564+8, atsidarau SAM 2 versija klausia ar atsinaujinti programa-taip.Ir išmeta lentelę, , Netinkamas bylos formatas'' Ką turiu daryti, padėkite, nes nežinau kaip tai padaryti, nes iki tol versija 1 buvo viskas tvarkoje.Ačiū, lauksiu
Greičiausiai, pas Jūs yra programa, kuri naudoja senesnę BDE versiją (pavedimų ar ryšio su banku) arba liko kokios nors programos griaučiai.
Jeigu norite, kad veiktų Centas (bet tada neveiks kitos, naudojančios senesnę BDE), padarykite taip:
Start->Run->Įrašote "regedit"->OK
Atidariusiame lange išskleiskite HKEY_LOCAL_MACHINE - Software. Suraskite segtuvą Borland ir pažymėjus paspauskite DEL.
Uždarykite langą ir dar kartą paleiskite censetup.exe
Atsakyti
Ignas 2016-12-23 10:45:15
Kad Centas niekuo dėtas žinantys jau anksčiau suprato.Nes meta lentelę su SAM lapo atributais:3FE16E2F-BB90-4821-BDBA-0E2951D8462D.
Sodros programišiai pridirbo.Galėtų Edlonta Sodrą informuoti, o tai panika pakyla tarp buhalterių, kuomet padaro klaidų deklaracijoje, o prieš tai mėto lenteles perspėjimo....Belieka kaltinti kraštinį:Centą
O prieš tai dėl interneto atjungimo nejuokavau.Pabandykite:atjungi kabelį ir lentelės nebėra.Dar vienas Cento programos nekaltumo įrodymas
Ir nesvarbu, kokia programos versija...Finval nesidžiaugs
Paprasčiausiai deklaruojame (nekreipdami dėmesio į pradinį perspėjimą) ir deklaracijos yra priimamos, išbandyta.Žinoma, jei pačioje deklaracijoje nepadaroma klaidų.
Laba diena, instaliuoju centrini man neinstaliuoja CheckStr.exe failo, rodo kad
CheckStr.exe has ecountered a problem and needs to close.
Reikia pasalinti problema ir instaliuoti si faila. Tai kas pirmiausia reikia pradėti nuo Windosų legalizavim. Niekaip negaliu ispresti sios problemos, prasyciau pagelbeti greiciau, dirbt gi negaliu. Ir gal galite kas patarti, kaip atsinaujinti programą. Kai siunčiuosi atnaujinimą, meta įvyko klaida ir neleidžia atsinaujinti, ką darau ne taip. Anksčiau kai atsinaujindavau programą viskas būdavo gerai, o dabar ne. Nesugebu susitvarkyti SAM 2 versija.Dabar atsinaujinau programą CENTAS 564+8, atsidarau SAM 2 versija klausia ar atsinaujinti programa-taip.Ir išmeta lentelę, , Netinkamas bylos formatas'' Ką turiu daryti, padėkite, nes nežinau kaip tai padaryti, nes iki tol versija 1 buvo viskas tvarkoje.Ačiū, lauksiu
Atsakyti
įmonė vis keičia el. puslapius, matyt norėdama pritraukti daugiau žmonių, atsiuntė darbo pasiūlymą kuriame buvo nurodytas šis adresas www.r2-renaissance.com ir kitame pasiūlyme medperlas.lt. Siunčia darbo pasiūlymus visiems iš eilės, kas yra darbo skelbimų puslapiuose. Įmonė negarantuoja jokių socialinių garantijų, tik žada bendradarbiavimą. O parduoti jų siūlomus produktus yra ganėtinai sunku, nes jie kainuoja kelis tūkstančius eurų. Prižada daug, kalba gražiai, bet kiek naudos iš to, nelabai žinau, bet sodros duomenimis, jie turi skolą ir tik vieną automobilį (automobilis yra žadamas) ir prašo užstato už mokymus...

Taip pat rekomenduojame

CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
Verslo ir investicijų konsultacijos
VIK

Adresas: Žalgirio g. 92, verslo centras „Kernavė“, 1 įėjimas, 9 aukštas, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Verslo ir investicijų konsultacijų įmonė, teikianti kompleksines verslo investicijų ir konsultavimo paslaugas: nuo projekto idėjos parengimo iki projekto įgyvendinimo, nuo rinkos (tiek vietinės, tiek užsienio) tyrimo atlikimo iki bendradarbiavimo sutarties pasirašymo, nuo idėjos išgryninimo iki investuotojo...
Sistemų registras
Vadybos sistemų sertifikavimas ISO

Adresas: Pramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; sertifikavimo paslaugos.
UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: Vadybos sistemų sertifikavimas pagal ISO standartus Asmens įgytų kompetencijų vertinimas Neformalių mokymų organizavimas ir vykdymas Paraiškų rengimas ES paramai gauti Kitos verslo konsultacijos SERTIFIKAVIMO PASLAUGOS LT EN ISO 9001:2008 (EN ISO 9001:2008) Kokybės...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Drabuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
Valstybės žemės fondas
Visi žemėtvarkos bei geodezijos darbai

Adresas: Konstitucijos pr. 23-401, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; konsultacijų paslaugos; socialinės paslaugos; žemėtvarka.
Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas, yra stambiausia Lietuvos įmonė, visos šalies teritorijoje vykdanti visus žemėtvarkos, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, topografijos, kartografijos, geografinės informacinės sistemos (GIS), dirvožemio tyrimo ir vertinimo, melioracijos kadastro...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Naujausios skraidyklės gebės į orą pakelti ir toną
Naujausios skraidyklės gebės į orą pakelti ir toną 05-28 14:54
Kinijos Šaansi provincija iki šiol buvo garsi tuo, kad čia prasidėjo Šilko kelias – senovinis prekybos tinklas. Netrukus ši provincija bus garsi ir dėl naujoviško krovinių gabenimo būdo.
Estija pirmauja pagal reklamos investicijas
Estija pirmauja pagal reklamos investicijas 05-28 14:52
Pernai Baltijos šalių reklamos rinka paaugo 2,9% ir sudarė 278,8 mln. Eur. Pagal bendrą apimtį Lietuvos reklamos rinka – didžiausia, tačiau lygindami vienam gyventojui tenkančią reklamos lėšų sumą...
Kaip pasakyti, kad klausytojas išgirstų pranešimą
Kaip pasakyti, kad klausytojas išgirstų pranešimą 05-28 09:45
Net ir milijono vertos idėjos gali praslysti pro ausis, nes jei jos nebus aiškiai suformuluotos, klausytojas jų nesupras ir neįsimins. Todėl komunikacijos specialistai pataria pasitelkti apgalvotą...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

NVIDIA 141,84 +2,59%
Goodyear 32,60 +1,81%
Twitter 18,23 +1,56%
AutoZone 615,62 +1,36%
Symantec 29,61 -1,14%
Western Union 19,07 -1,24%
Manchester United 17,30 -2,81%
Avon 3,41 -3,94%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 155,90 -2,19%
Benzinas 1,61 +8,05%
Dujos (JAV) 3,08 +7,32%
Mediena 688,44 +2,37%
Varis 5683,90 -2,42%
Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%
Anglis 90,69 +5,09%
Cukrus 28,72 -3,72%