Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kraleks, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kraleks

Atsiliepimai apie Kraleks, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kraleks, UAB

Danas 2017-03-10 13:14:10
Kolegos prasymu ir as galiu viska labai teigiamai ivertinti. Svarbiausia manau pasisakyti, kai pats dalyvauji jau SENIAI, ir viska zinai nuo a iki z. Ir zinau tokiu kaip as minimum 15 vien tik Klaipedoje. Jeigu reikia visi pasisakysime tiek kiek reikia, nes jeigu mumis rupinasi, rupinsimes ir mes. Va tokie vat reikalai. Viskas yra labai aiskiai ir konkreciai, papasakos, patars, atsilieps, zinoma tik rodyk nora ir iniciatyva. Stebuklu nebuna, kai viska uz nieka ir lengvu keliu. Bet svarbiausias dalykas yra kitas. Mielai tai rasau, nors niekada ir nesileisciau iki tokio lygio kaip komentaru rasymas, bet mano komandos prasymu padarysiu bet ka. Jusu Danas
Palaikau tave ir tavo zodzius bro simtu proc. Judame i preki visi kartu ir tas yra nuostabu, visa kita nesvarbu.

Musu sukurta atmosfera, pastovus pasnekesiai apie ivairias situacijas, man yra didziausias privalumas. Svarbu nepamirsti, kad ne kas kitas, o mes patys esame atsakyngi uz savo vidine busina. Musu planingas darbo/poilsio padeda siekti ko norime. Jau seniai ismokome atrasti sasaja tarp zodziu veikla ir malonumas. Esame partneriai, lygus vienas kitam, su vienu tikslu.
Dovydas K. 2017-03-02 13:31:12
CheckStr.exe has ecountered a problem and needs to close.
Reikia pasalinti problema ir instaliuoti si faila. Tai kas pirmiausia reikia pradėti nuo Windosų legalizavim. Niekaip negaliu ispresti sios problemos, prasyciau pagelbeti greiciau, dirbt gi negaliu. Ir gal galite kas patarti, kaip atsinaujinti programą. Kai siunčiuosi atnaujinimą, meta įvyko klaida ir neleidžia atsinaujinti, ką darau ne taip. Anksčiau kai atsinaujindavau programą viskas būdavo gerai, o dabar ne. Nesugebu susitvarkyti SAM 2 versija.Dabar atsinaujinau programą CENTAS 564+8, atsidarau SAM 2 versija klausia ar atsinaujinti programa-taip.Ir išmeta lentelę, , Netinkamas bylos formatas'' Ką turiu daryti, padėkite, nes nežinau kaip tai padaryti, nes iki tol versija 1 buvo viskas tvarkoje.Ačiū, lauksiu
Man irgi tiko viska, tik neisidemejau keliu svarbiu dalyku: kokiu 5 pagrindiniu nelegalaus programines irangos naudojimo rusys? Kiekvienas is jus supratymas mano veikloje lemia labai daug. Nors seminaras buvo nemokamas, bet tikrai labai saunus, gal galima ji atkartoti, as mielai sumokeciau arba gal yra tokiu kurie gerai isidimejo butent sia tema? Nes sios piratavimo budai atsiranda tik tada, kai per daug zmoniu naudoja centrine kopija tuo paciu metu, Zinau kokie jus visi draugiski, todel prasau pagalbos sio klausimu, skolingas neliksiu. Galiu atliekti I bet koki miesta. Darkatra aciu uz seminara.
Nuomone 2017-03-31 14:55:52
Daug naudos sia sav gavome, puikiai issaiskinta visa info. Manau reikejo toki seminara apmokestinti, tikrai nebutu gaila pinigu. Taciau poziuris suprantamas ir abiem rankom palaikomas, musu bendradarbiavimas islyks ilgam laikui.

Mano nuomone: galite patys palyginti sios duomenis operac sistem Linux, vidine atmintis - 16 MB, procesorius, pPatys matote, kad pagrindinis kompiuteris imontuotas i Launch X431 master yra labai silpnu parametru. ten tikriausiai kitokia programinė iranga ir neveiktu, tik Linux Sis kompas bet kokiu Windows nepatemptu.
Be to siame prietaise ir instaliuota Linux operacine sistema. Kadangi ji nemokama. Kinieciams matyt per brangu isigyti legalią "Windows" programine iranga.
KODEL PRADEJAU DOMETIS prietaise Launch X431 master imontuotu kompiuteriu? O gi todel, kad Launch X431 master labai letai dirba. Ipatingai jeigu dirbtuvesez metu salciau, tai gali įjungti ir eiti kava gerti. Kol isyla, tai dirbti visai nenori. O termis spauzdintuvas prie bet kokio salcio is vis nespauzdina.
Įmonės komunikacijos, tiek išorinės, tiek vidinės, tikslas - reprezentuoti įmonę ir išreikšti jos tikslus, svarbu užmegzti santykį su klientais ir įgyti jų pasitikėjimą.

Nekreipiant dėmesio į tai, kaip įmonė kuria savo teigiamą įvaizdį rinkoje, net ir tokios palankios kainos ir sąlygos neužtikrins ir nepakeis visokiausio “brūdo, kaimo ir nelaimungų nevykėlių “ pasireškimus.
Nuomone 2017-03-31 14:55:52

Eilinį kartą įsitikinau, nieko nėra geriau už kokybiškai pravestus apmokymus.Bendrojo ir nemokamo naudojio programinė įranga vadinama programine įranga, už kurią autoriai nori gauti didelį atlyginimą.

Tai nurodoma programų dokumentacijoje ar jas pristatant. Nors manau, kad gana dažnai atviroji programinė įranga painiojama su nemokama. Nors paprastai abiejų tipų programas galima gauti nemokamai, tačiau nemokama programa yra autoriaus nuosavybė, ir jis bet kada gali nuspręsti nemokamai jos neplatinti, o atvirasis kodas tampa ir jūsų nuosavybe.
Laisvai kopijuojama programinė įranga vadinamos programos, kurias paprastai sukuriai programuotojai - entuziastai ir be jokio atlygio platina tinklo naudotojams per elektroninį paštą, naujienų grupes ir kitas elektroninio bendravinmo priemones.

Pagal licenciją asmeninio kompiuterio naudotojas dažniausiai glai tą programą vykdyti tik savo kompiuteryje ir pasidaryti atsarginę programos kopiją. Kai kurios licencijos leidžia vartotojui tūrėti kelias programos kopijas skirtinguose kompiuteriuose su sąlyga, kad vienu metu nebus vykdoma skirtinguose kompiuteriouose.
Komentarų paprastai nerašau, tačiau dabar nesusilaikysiu. Nerekomenduoju eiti dirbti į šią įmonę, nes tik laiko gaišimas. Greičiausiai patys sau prisirašė gerų komentarų, kad blogi žemiau liktų.
Prašo mokėti jiems už "mokymus" 150 eur., bet paprašius, kad atsiųstų bendradarbiavimo sutartį į elektroninį paštą nesutinka dėl konfidencialios informacijos...
Tiems, kurie planuoja ten darbinis rekomenduočiau pasiskaityti visus komentarus ne tik gerus.
Sveiki, matau, kad atrasote tik i pozytivius komentarus. O ka atsakysite i tai, kad mano siurblys yra sugedes. Jusu telefonai isjungti, kur kreiptis pagalbos? Kur jusu garantija 10 metu? Man ji dabar ismesti? Laukiu atsakymo!
Kliente Ewe 2017-03-13 15:37:54
Mielai pareikšiu ir savo nuomonę , kuri yra labai paprasta: AČIŪ. už jūsų pastangas, kruopštų darbą ir profesinį atsidavimą. Iki šiol esame labai patenkinti įsigyta preke. Mums buvo pranešta, Jūsų atstovės Ingridos, kad šiais metais pasirodė naujas modelis. Puikiomis sąlygomis mūsų įsigyta prekė buvo pakeista į atnaujintą modelį, kuri į namus atneša efektyvią energiją ir daug teigiamų emocijų. Ačiū jums už tai! Jeigu reikės dar mano šeimos atsiliepimų arba rekomendacijų apie Jus ir Jūsų darbus, mes būtinai pateiksime savo nuomonę. Sėkmės jums!
Taip, sutinkame visu 100%. Esame tikri dėl jos patikimumo, nes patys su aparatų irgi dirbame. Nėra jokių nesusipratimų, kurie iškildavo vėl ir vėl su kitos įmonės produktų. Labai džiaugiuosi, kad būtent mane profesionaliai apmokė per savaitę, suteikė visą reikalinga man informaciją. Nors atstovas prašė jo vardo neminėti, mūsų šeima siunčia jam geriausius linkėjimus. Esame tikri ir žinome, kad visada mums padės ir mumis rūpinsis.
Tadas P. 2017-03-10 12:07:54
Man yra tekę dalyvauti mokymuose, kurie pakėlė mano rezultatus dvigubai. Likau patenkintas, nekantriai laukiu kitų. Malonu gauti tiek rūpesčio. Rašau šį komentarą nes noriu atsidėkoti. Man yra tekę dalyvauti kituose mokymuose, kuriuos vedė niekada realaus darbo su klientais neturėjęs žmogus, todėl žinau apie ką kalbu. Labai svarbu santykio su klientu kūrimo ir palaikymo aspektai. Mokymų Vadovas moka pateikti ne tik kietuosius vadybos dalykus, tačiau ir minkštuosius elgesio niuansus, kurie, kas yra svarbiausia, tiesiogiai susija su šia veikla.

Pasulia 2017-03-03 13:37:37
Sveiki Marija. Noreciau jums uzduoti kelis klausimus del sio darbo. Mano el.pastas paska.pasulia1@gmail.com
Sveiki, gal galite parasyti man, labai susidomejau daurija@list.ru
D. Kaciulis 2017-03-10 13:45:23
Onlain seminaras praejo neitiketinai gerai ! Aciu labai! Likau labai patenkintas! Kai ateis laikas, svarstysiu tik jusu kandidatura del bendradarbiavimo ir darbo kartu!!! Jusu prasymu trumpai apie labiausiai patikusia tema: Lietuvos visu mokyklu, ir didzioji dalis student, gales greitu metu nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. „Microsoft“ pasirase konspendija su EDINA konsorciumu, vienijančiu didesne dali visu kolegiju ir uneversitetu. Jo ir kitos svietimo institucijos gales pigiau paimti programine iranga savo darbuotojams, o studentai ja gales naudotis nemokamai.
Programnes irangos kurimas yra tikras kuribingumas jeigu turiu teise taip sakyti, ir sie mokymai bei patarimai yra mums labai svarbus. Tokiam pedagoniniui darbui reikia daug pastangu ir kantrumo.Esu dekingas. Ir as sutinku, kad kiti isliedzia millions programiniu irangu licenzijom, ir tai yra teisinga. Ka mums daryti kai programos taip reikalingos mums sistemu naudotojams, vengiama atnaujinti, tikras kasmaras ir haosas.

Kiti zmones vadovaujasi IT pasaulyje isisaknijusia aksioma, nesugeba nekisti nagu. Kalbant apie 10 windausa esama kur kas gilesniu problem nei vein palankumas senos problemos bei ivaizdzio. Daugelis tiesiog nepatikliai ziuri I nauja micrasoftoi poziuri I viska arba atsargiai vertina tai.
Anna,Germantas ir Ieva 2016-05-17 10:44:30
Norėjome savo dukros Ievos ir mūsų šeimos vardu nuoširdžiai padėkoti, esame patenkinti, pajutome didelį skirtumą, ženkliai pagerėjo gyvenimo kokybė. Ačiū :). Jūsų klientai: Anna, Germantas ir Ieva.
Darius 2016-12-07 14:58:04

jums raso jusu klientas Darius Kaciulis. Man reikalinga pilna informacija apie programine iranga ZipanCall. Prasau su manimi susisiekti. P.S. kompiuteri gavau ir likau patenkintas. Aciu
Tadas P. 2017-03-10 12:07:54
Ana Spūdienė 2017-02-07 12:23:06
O aš patariu, visų pirma dėl to, kad jau ilga laiką dirbu kartu ir žinau tikrą situaciją, antra, dėl puikių finansinių galimybių, trečia, dėl galimybių siekti daugiau, kelionių ir labai įdomių pažinčių. Privalumus vardinti galima dar ilgai. Žinoma reikia dirbti, stengtis ir mokytis, be viso to nebus rezultato. Bet jis bus vertas įdėtų pastangų.
Marius 2017-03-09 16:02:15
Parasysiu faktine realybe apie R2-Renaissance. Siulau nesivilioti gerais ir lengvais pinigais, nes jie visiskai neskaidrus.
Motyvai: pirma, imones buveines adresas visai ne gabijos g. 32, antra, zmones kalba, kad prasoma pasirasineti vekselius, trecia, net savo mailuose rasanti mergaite bijo save identifikuoti (apsurdas visiskas, kur rimta imone raso anonimiskai), ketvirta, pilna blogu atsiliepimu rekvizitai.lt (nekelia ragelio, nekokybiska ir t.t.) (nekelt ragelio ar ignoruot, kokia save gerbianti imone tokiom nesamonem uzsiima, cia trintukai taip daro), penkta, praso mokescio uz mokymus, kuriu net neveda (info el. pastu atsiuncia uz 150 eur), sesta, bijo net el. pastu savo sutartis atsiusti (sako priestarauja istatymams, istatymu zinovai, idomu kokiems priestarauja), tiesa ta, kad nori vietoi spontaniskai pramesti ir neduoti normaliai susipazinti, septinta, imones vadovas neskaidri zuvis (apie jo kitas imones vien blogi atsiliepimai). Is tiesu galeciau toliau testi, bet pabodo, gaila man zmoniu, kurie susigundys tokiais neskaidriais reikalais.
Sveiki mariau, gal galit man apie imone parasyt ncsncs3@gmail.com?
Įtartinai atrodo šį įmonė, su savo darbo pasiūlymu. Ar kam nors dar siūlė? kokios sąlygos? Ką žada? Kokios info turit apie šią įmonė?
Marija 2017-03-02 22:22:49
Sveiki. Dirbu šioje įmonėje jau metus. Savo darbą, kaip ir visi, pradėjau nuo mokymų, kurie yra įdomūs ir naudingi kasdieniame gyvenime. Pradžioje gavau labai daug pagalbos ir paramos iš savo vadovo. Taip pat visus metus lankiau seminarus su užsienio profesionalais. Jokių vekselių nepasirašinėjau ir kolkas niekas neprašė jų pasirašyti :) Atlyginimai yra europietiški, dėl kurių verta stengtis. Savo žodžius galiu įrodyti bet kam ir bet kada.
Marija, labai norėčiau Jūų paklausti kelių patarimų, esu naujokė. Parašykite man prašau, agata.osinskaja16@gmail.com
Karolis AutoDiL 2017-01-25 20:09:02

2015 02 isigijome daugiafunkcini irengini BF310Z. Puiki kokybe, priekaistu nera, puikiai tarnauja. Yra kitas klausimas: priedai, jau kai kuriuos reiketu keisti del nusidevejimo: CVE, CVC, CVK maisa tiesiog praradom, EMF. Telefonas nurodytas sutartyje yra isjungtas. Prasome su mumis artimiausiu metu susisiekti. Aciu
Sveiki, mūsų partneriai parekomendavo Jus. Prieš pradedant rinktis įrangą, noriu susipažinti su šiomis charakteristikomis:

- Slėgis. Taip matuojamas vandens srovės stiprumas į kvadratinį metrą. Didesnis slėgis reikalingas, jei pageidaujate didesnės valymo jėgos - kuo labiau prilipusias apnašas norėsite nuplauti, tuo didesnis slėgis pravers. Slėgis svyruoja nuo 100 bar paprasčiausiuose modeliuose iki daugiau nei 250 bar pramoniniuose.

- Vandens debitas, kitaip sakant vandens pratekėjimas per tam tikrą laiką, arba tiesiog vandens srautas. Didesnis debitas naudingas skalavimo atžvilgiu - kuo didesnis srautas, tuo daugiau jis gali nuplauti. Šiems įrenginiams jis matuojamas litrais per valandą ir vidutiniškai svyruoja tarp 300 pigiuose ir 1100 pramoniniuose.

- Išeiga. Jei jums nereikia nei didesnio slėgio, nei didesnio vandens debito, o norite tiesiog „pajėgesnės“ plovimo įrangos, tuomet apsiskaičiuokite išeigą. Sudauginkite slėgį ir debitą. Gautas skaičius parodys, kuris modelis turi daugiau potencialo.

Ar šios trys charakteristikos parodo, kuris modelis geriausias? Kur kreiptis?
Marija 2017-03-02 22:22:49
Marija, ar galima būtų su Jumis susisiekti ir pabendrauti dėl šio darbo?
Paulius 2017-03-03 13:19:58
Man tai EZSKC programa labai patinka, ji labiausiai patiko.
Išvardintų minusų naujojoje versijoje neliko... :)
Labai svarbu naudojant buhalterinę programą, tai greitas aptarnavimas. Man su konsultante pasisekė, bet viską gaunu, ko pageidauju.....

Beje, jei ketinate įsigyti ir personalą, tai būtinai pirkite BONUS: super integruotos sitemos.
Manau visiškas teisingas pastebėjimas :)

Yra atlikti piratavimo lygio tyrimai. Galime skaičiuoti programinės įrangos nuostolius, bet ka galiu pridurti gana retai susimąstoma apie tai, ka patiria bendrovės, institucijos ar asmenys naudojantys nelegalią programinę įrangą.

Ar 5manoma bent jau apytiksliai pasakyti, kiek kainuoja neapdairus žingsnis naudoti nelegalią programinę įrangą? Nemanau...
Marija 2017-03-02 22:22:49
Man tai EZSKC programa labai patinka, ji labiausiai patiko.
Išvardintų minusų naujojoje versijoje neliko... :)

Dovydas K. 2017-03-02 13:31:12
CheckStr.exe has ecountered a problem and needs to close.
Greičiausiai, pas Jūs yra programa, kuri naudoja senesnę BDE versiją (pavedimų ar ryšio su banku) arba liko kokios nors programos griaučiai.
Jeigu norite, kad veiktų Centas (bet tada neveiks kitos, naudojančios senesnę BDE), padarykite taip:
Start->Run->Įrašote "regedit"->OK
Atidariusiame lange išskleiskite HKEY_LOCAL_MACHINE - Software. Suraskite segtuvą Borland ir pažymėjus paspauskite DEL.
Uždarykite langą ir dar kartą paleiskite censetup.exe
Ignas 2016-12-23 10:45:15
Kad Centas niekuo dėtas žinantys jau anksčiau suprato.Nes meta lentelę su SAM lapo atributais:3FE16E2F-BB90-4821-BDBA-0E2951D8462D.
Sodros programišiai pridirbo.Galėtų Edlonta Sodrą informuoti, o tai panika pakyla tarp buhalterių, kuomet padaro klaidų deklaracijoje, o prieš tai mėto lenteles perspėjimo....Belieka kaltinti kraštinį:Centą
O prieš tai dėl interneto atjungimo nejuokavau.Pabandykite:atjungi kabelį ir lentelės nebėra.Dar vienas Cento programos nekaltumo įrodymas
Ir nesvarbu, kokia programos versija...Finval nesidžiaugs
Paprasčiausiai deklaruojame (nekreipdami dėmesio į pradinį perspėjimą) ir deklaracijos yra priimamos, išbandyta.Žinoma, jei pačioje deklaracijoje nepadaroma klaidų.
CheckStr.exe has ecountered a problem and needs to close.
įmonė vis keičia el. puslapius, matyt norėdama pritraukti daugiau žmonių, atsiuntė darbo pasiūlymą kuriame buvo nurodytas šis adresas www.r2-renaissance.com ir kitame pasiūlyme medperlas.lt. Siunčia darbo pasiūlymus visiems iš eilės, kas yra darbo skelbimų puslapiuose. Įmonė negarantuoja jokių socialinių garantijų, tik žada bendradarbiavimą. O parduoti jų siūlomus produktus yra ganėtinai sunku, nes jie kainuoja kelis tūkstančius eurų. Prižada daug, kalba gražiai, bet kiek naudos iš to, nelabai žinau, bet sodros duomenimis, jie turi skolą ir tik vieną automobilį (automobilis yra žadamas) ir prašo užstato už mokymus...
Andrius 2016-02-16 13:36:01
Kažkada darbinaus čia. Praėjau "mokymus" pasirašiau sutartį. Tai prieš išduodant pirmąjį siurblį ir važiuojant pas klientą davė pasirašyt vekselį kad aš skolingas 10.000 LT :D paaiškino kad jei dingčiau ar pavogčiau tą siurblį tai kad ilgas teismo procesas nebūtų iš manęs iškart paimtų :D suplėšiau ir išėjau. Niekam nerekomenduoju čia darbintis ir atėjau šitą komentą parašyt tik todėl kad darbo paieškos saituose vėl matau jų skelbimus.
Sveikas Andriau, gal galėtum daugiau papasakoti apie savo patirtį šiame darbe?
Karolis AutoDiL 2017-01-25 20:09:02

Iranga puiki ir as patvirtinu, jau 2 metus sekmingai Norvegijoje dirbu, ir susiekti telefonu irgi sunkiai gaunasi. Prasom parasyti man nes reikia priedu: denismarekov090@gmail.com
Ignas 2016-12-23 10:45:15
Ir nesvarbu, kokia programos versija...Finval nesidžiaugs
Man viska liuks su SAM ir Edlona. Apmokymai praejo fantastiskai, gavau daug naudos, todel centrui tik pagarba, uzteks ilgam laikui, kitas reikalas viskas kas 3 metus keiciasi, kaip sake tobulina, bet nieko
Giedrė 2017-01-04 09:57:26
mes irgi labai labai esame patenkinti jusu sistema!
Norime ir mes paliudyti dėl produkto efektyvumo ir naudos, bei parekomenduoti. Įmonės prašymu mes ir keli mūsų draugai mielai patvirtinsime kitiems :).
Įmonė "Kraleks" kaip jie sakė yra "Librex Holding Inc" įgaliotas asmuo Lietuvoje. Pirmiausia pasikviečia darbo pokalbiui, kurio metu užduoda klausimus, nesidomi asmenine patirtimi ir asmenybe. Nieko konkrečiai nepapasakoja apie darbo pobūdį, reikia žaisti šaradas (uždavinėti klausimus, atspėk - kokį darbą dirbsi :D). Nerekomenduoju dirbti su šia įmone

Anna,Germantas ir Ieva 2016-05-17 10:44:30
mes irgi labai labai esame patenkinti jusu sistema!
Pas mane irgi lygiai tas pats, lentelėje identiški skaičiai aukščiau aprašytai lentelei:? Su sena versija buvo, atsinaujinus (5.7.8+1 (2))- niekas nepasikeitė.
Beje, tik vienas skirtumas: Sodra deklaracijas priėmė.Bet kodėl lentelę meta?Spaudi gerai, pildai ir viskas praeina...Viskas prasidėjo nuo šio mėnesio, deklaruojant liepą jokių lentelių nebuvo.
Ir nesvarbu, kokia programos versija...Finval nesidžiaugs

Įmonė, kuri prisistato kaip "Swiss Health" / swisshealth.eu ir prašo į pirmąjį darbo pokalbį atsinešti 150€ „užstatą už mokymus“...
Motodiada 2016-08-22 16:50:04
Pats didžiausias nusivylimas šia įmone !!!
Paprastai labai gaila laiko tokiems dalykams, bet šį kart neiškentėjau:
Paprastai, mes kaip vartotojai ieškodami vieno ar kito produkto kreipiamės i profesionalus išsakydami savo pageidavimus ir poreikius. Iš pirmų pabendravimų ši įmonė pasirodė ir profesionali ir netgi žmogiška.
Dėja, šios įmones darbuotojai ir manau taip apmokinti direktoriaus tik kalba profesionaliai.
Beabejonės, prieš užsakydami prekę mes konsultavomės su šios įmonės darbuotoju ir buvome įtikinti tam tikro produkto nauda. Dėja, jis neatitiko mūsų lūkesčių. Žinoma iš pradžių "nurašinėjom" savo nesugebėjimu naudotis įranga, bet išspaust iš daikto daugiau nei jis gali paprastai neišeina.
Taigi, skambinome, išsakėme apie produkto neatitikimą poreikiams problemą. Lyg ir žmogiškai pakalbėjus, pardavėjas pažadėjo pasitart su direktoriumi kaip būtu galima rast kompromisą. Po savaitės tylos susirūpinome, pinigai sumokėti (kad ir pusė avansinė suma), agregatas stovi be veiksmo... Skambinome kartą, kitą.. neatsiliepia. Ir praėjus tam tikram laikui tiesiog parašo laišką su priminimais bei grąsinimais dėl likučio apmokėjimo. Jokių kompromisų nebeliko !
Liūdna, bet šios įmonės nei iš tolo nepavadinsiu profesionalais nei technikos išmanimo nei žmogiškąja prasme !!!
Sveiki. Pas mus pamasi situacija... tik, kad sugedo roll brush, perdele ar kas jam ir ta plovimo sistema niekam tikusi, nes neimanoma su ja plaut is visu galu lasa vanduo. Gal galetume su Jumis asmeniskai susisiekt?
Ši įmonė, pagal daugelį atsiliepimų "yra nepatikima", mes norime palikti savo komentarą, kuriuo galime patvirtinti, kad mes buvome irgi šių komentarų išsigandę, tačiau surizikavome, bei likome maloniai nustebinti, laiku pristatyta užsakyta įranga, bei padarytomis nuolaidomis. Tad dėkui šiai įmonei, bei kitiems kurie nepabijos įmonės siūlomais produktais pasinaudoti.
Su Pagarba UAB "OBELIKSAS"
Pats didžiausias nusivylimas šia įmone !!!
Paprastai labai gaila laiko tokiems dalykams, bet šį kart neiškentėjau:
Sveiki, kur nelabai suprantu kur kreiptis naudojimo ir gedimu klausimais? Visi tel. numeriai yra isjungti?!
Tikimės ir tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo dar ne vienerius metus.Aciu.
Anna,Germantas ir Ieva
2016-05-17 10:44:30 IP 5.20.122.100
UAB "Kraleks" 2016-03-22 17:04:55
Gerb. kliente, atsiprašome už įvykusius nesklandumus. Mes neatidėliodami išsiaiškinsime visas aplinkybes, atitinkamai reaguosime į tai ir išspręsime visus nesklandumus.
Laba diena, kaip atitinkamai reagavote? Jau praėjo du mėnesiai, o buvusių nesklandumų neišsprendėte. Primenu: pristatinėjo Mindaugas Cvilikas, apie dovanas net neužsiminė. laukiame dovanų, jei esate tokie sąžiningi.
Noriu prisidėti prie gerų atsiliepimų ir padėkoti. Rekomenduoju.
Noriu nuoširdžiausiai padėkoti ir truputį pakritikuoti: visų pirma, AČIŪ už puikias dovanas. Siūloma produkcija yra išskirtinė ir verta kiekvieno dėmesio, laikas praleistas ne veltui. Drąsiai rekomenduoju. Bet, negaliu suprasti, kodėl klientai turi ilgai laukti ir atsiimti laimėtas dovanas savo lėšomis, nors buvo žadėta atvirkščiai?
Veronika 2016-03-21 10:42:13
Gerbiamieji, manau nėra už ką dėkoti. Dalyvavau pristatyme, tačiau jokių dovanų negavome, nebuvo pristatyta įmonė, be to pristatymas buvo padrikas.Nerekomenduočiau.

CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
Sistemų registras
Vadybos sistemų sertifikavimas ISO

Adresas: Pramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; sertifikavimo paslaugos.
UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: Vadybos sistemų sertifikavimas pagal ISO standartus Asmens įgytų kompetencijų vertinimas Neformalių mokymų organizavimas ir vykdymas Paraiškų rengimas ES paramai gauti Kitos verslo konsultacijos SERTIFIKAVIMO PASLAUGOS LT EN ISO 9001:2008 (EN ISO 9001:2008) Kokybės...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; konsultacijų paslaugos; matavimai, prietaisai, laikrodžiai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Drabuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
Valstybės žemės fondas
Visi žemėtvarkos bei geodezijos darbai

Adresas: Konstitucijos pr. 23-401, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; konsultacijų paslaugos; žemėtvarka.
Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas, yra stambiausia Lietuvos įmonė, visos šalies teritorijoje vykdanti visus žemėtvarkos, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, topografijos, kartografijos, geografinės informacinės sistemos (GIS), dirvožemio tyrimo ir vertinimo, melioracijos kadastro...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas 04-25 19:17
Tarp naujausių savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ("Adell Taivas Ogilvy"), pernelyg saldi "Pergalė" ("McCann Vilnius"), akį viliojantys "Iki" vaizdai ("Adell Taivas Ogilvy") ir geriausias...
Virtualus turas po kultūros sostinę
Virtualus turas po kultūros sostinę 04-25 19:03
Nuo balandžio 24 d. po Klaipėdą galima pasivaikšioti ir virtualiai. Tinklalapyje "Klaipėda 360°" talpinami virtualūs maršrutai po miesto kultūrines erdves ir svarbiausius renginius.

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Hasbro 101,70 +5,90%