Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Karjeros biuras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Karjeros biuras"

Atsiliepimai apie UAB "Karjeros biuras"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Karjeros biuras"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Toliau jiesko kvailiu dirpt picerijoj, nu kas ten dirbs tokiom salygom tragiskom. Istisai jiesko nes zmones pabega. Nebepudrinkit smegenu !
Ar jus matot kad UAB "KARJEROS BIURAS" skolinga valstybei daugiau negu 11 000 litu?! Nu ka galiu pasakyti - tikrai verta pasitikejimo imone...
Nezinom, parasykite savo vardus!?
Ana M. cia ne prie ko. Kokie gi Jusu vardai?!
Labai idomu, lausime atsakymo. Bet paziurejus i IP manau, kad nesulauksime atsakymo.
Vis tik laukiame!
Pgarbiai UAB Karjeros biuras
UAB KARJEROS BIURAS 2014-05-31 11:33:43
Niekas is nieku nebega apart keleto nesugebanciu atlikti elementaraus darbo. Darbas legalus pagal darbo sutartis.
Atlyginimas atitinka UK vyriausybes nustatyta minimalia alga.
Uztenka cia rasineti sitas visiskas nesamones, bei klaidinti sakaitytojus!
Jei ten dirbote-parasykite savo varda!
Kazkaip manome, kad atsakymo eilini karta nebus :D
Pagarbiai UAB Karjeros biuras.
Darbas nelegalus, neformina niekur. Salygos pasibaisetinos gyvenimo, darbas vergove o ne darbas. Nuo tokio darbo iki 4 nakties ir pamirt galima.
Taip ten dirbom ir pabegom. Pirma pabego Ana M ir po to mes, dar pasakykit kad nezinot?
Siunciat zmones i vergija ir dar bandot gintis!
Atlyginimas atitinka UK vyriausybes nustatyta minimalia alga.
Uztenka cia rasineti sitas visiskas nesamones, bei klaidinti sakaitytojus!
Jei ten dirbote-parasykite savo varda!
Kazkaip manome, kad atsakymo eilini karta nebus :D
Pagarbiai UAB Karjeros biuras.
toi picerijoi ziaurios salygos ir darbas tikrai nelegalus o moka visiskus grasius. ir dar nors darbas nelegalus vistiek atskaito po 50 svaru neaisku uz ka nors ir neformina. ne nereikalo visi bega is ten todel ir skelbiasi toliau kad jiesko nauju darbuotoju nes visi pabega is ten
привет из Фалкирка!!! 2014-05-23 20:39:58
Спасибо, Аня, что ты уехала, нам здесь сталo легче без такой сотрудницы. Сиди себе дома и читай, а мы будем работать
привет из Фалкирка!!!
Koks cia gudruolis apsireiske, taip ilgai Ana prisimena?Net jokinga/.Nusiramink, vaikeli, as jau seniai dirbu ir pamirsau sita pragareli.Be to niekada nesutikciau dirbti sitoj picerijoj uz jokius pinigus NORS IR UZ 1000 000.
Atsirado man cia advokatas.
Paziurekit kiem sita firma turi teismu ir kiek skolinga valstybei ir suprasit kokie jie yra melagiai !
nenusikalbek cia! as jau nuo sausio dyrbu sulciu gamykloje su broliu savo. uzdirbom preita menesi po 1600 euru. negaliu skustis.
zenonas 2014-05-22 18:58:55
man parasyti ne problema.
karjeros agentura labai gera darba dave kente limonado gamykloje dirbu su tara po 60 valandu i savaite alga 7.5 svaro i valanda.
Leicester miestas nuo 2012.11.17 dirbu spaustuveje. Vaziavau per Kauno Karjeros biuras atstovybe.
Viska gavau kas buvo pazadeta. Dirbu iki siol. Baikit smeizti sita agentura.
TADIK 2014-05-15 15:27:40
FRANKFURT DIRBAM JAU 10 MENESIAI DESRU GAMYKLOJE PER KARJEROSBIURO IR VILNIAUS VYKAU SU DRAUGU. ACIU AGENTURAI DYRBAM IR SEKASI GERAI. SEHR GUT! :D
Privet, dirbam ir mes sunkiai bet uzdirbam Germanijoj, ant konvejeris sulciu gamyklose.
2014-05-23 20:39:58 IP 5.62.15.75
A.S to ANA 2014-04-30 08:54:12
Jeigu cia ta pati ANA kuri pries menesi su mumis dirbo Skotijoje picerijoje raso, tai jinai 100% melage yra.
Nesugebejo dirbti, visada skundesi visada velavo i darba, visiems kolegoms galvas issuze kad jai viskas absoliuciai viskas blogai ir butas ir darbas ir kolegos ir darbdaviai, nu zodziu visi.....
O pati gyveno name kaip kiaule, nesitvarke, i darbo isvaziavimus nuolatos veluodavo nors dirbome nuo 14.00, ne nuo ryto, visi turejo ponios laukti, na o jau darbo vietoje, tai patyliu....visiskas 0, 0% naudingumas, zodziu po savaites trainingo, kiek zinau buvo pasikviete ja darbdaviai ant kilimo ir pasake, arba stengiesi ir dirbi, arba laisva, tai jinai baisiai isizeide ir isvaziavo i Londona, ir aciu dievui....nes su tokia ponia nei dirbt, nei gyvent nepyragai.
o, kas link darbo pizerijoje, tai viskas ten OK, tie kas stengiasi visi patenkinti darbo salygom, as jau nuo Lapkricio dirbu, dabar po visu atskaitymu (nuoma, mokesciai, transportas, maitinimas darbe) gaunu 180 i rankas i savaite, naujokams, kol nepakelta alga lieka 140-150. Neblogai, manrodos.
Bet stengtis butina.
привет из Фалкирка!!!
Taipogi norime padekoti savo klientams dirbusiems ar dar dirbantiems UK ir Vokietijoje uz parasytus atsiliepimus.

Labai pagarbiai,
UAB KARJEROS BIURAS
rasau tiesa 2014-05-23 11:35:37
Man parasyt irgi ne problema. Mano teta apgavo. Tik idomu kodel mano skundas istrintas? Visiskas niekingas melas kad picerijoj darbas legalus! Niekas neformina, dirbi be jokiu garantiju, nemoka net oficialaus minimumo. Salygos vergiskos, apgyvendino landynej. Vargse teta gryzo apsiverkus. Sake zmones neapsikente tokiu salygu pabega. Cia gryna tiesa rasau, pasidomekit vyksta teismai su sita imone!
Teismai nevyksta, o jau ivyko, jokiu pazeidimu del isipareigojimu vykdymo teismas nenustate ir negalejo nustatyti, o Jusu tetos niekas neapgavo, kaip ir kitu klientu!
Jei isviso jusu teta buvo musu kliente??!?!?!?!?
Parasykite jos varda!
Issiaikinsime tiesa!
Nekantriai laukiame!
Jei neparasysite, vadinasi melage eiline esate!
Tokiu atveju Jus susirasime ir i teisma paduosime!

Pagarbiai UAB KARJEROS BIURAS

Pasiskaitykit ir suprasit kokia cia imone.
kestas 2014-05-10 17:38:54
as miunchene mesos gamykloje pakuotoju dirbu jau 11 menesiu esu patenkintas karjeros biuro paslaugom!
gaunasi 7-8 eurai i rankas i valanda su visais virsvalandziais.
As nurnberg mieste ant linijos sandely su tara tuscia dyrbu. su dar 30 lietuviu. yra dauk valandu i savaite.
Kestas gerai parase. Darbo pilna.
man parasyti ne problema.
As maidstone uk darba jau turiu 10 menesiu per karjeros firma isvaziavau. gerai sekasi galiu ti padekoti sitai agenturai kad indarbino i obouliu fasavima saneliuose.
Eilinis niekingas melas, picerijoje darbas legalus kaip ir visuose kituose kontraktuose.
Faktas: nebuvo jokiam laikrastyje, jokio straipsnio, ir negalejo jokio buti.
Nei 2, nei 3 nei 15 moteru is niekur nebego. Niekada nevaziuoja grupemis dirbti i si kontrakta, visi individualiai vyksta lektuvu po 1 arba 2 zmones, kadangi siame kontrakte dirba tik angliskai susikalbantys zmones, jiems lydinciu asmenu paslaugu nereikia.
Uztenka meluoti ir smeizti musu imone pagaliau!
UAB KARJEROS BIURAS
eglute ir dija 2014-05-14 20:07:01
Buvome sumokejusios pinigus vaziuoti i Norvegija bet deje praradom tuos pinigus ir nervus susigadinom nes jokio darbo Norvegijoje taip ir negavom.
Jeigu tikrai buvote musu klientemis, parasykite prasome savo sutarciu nr! Taipogi parasykite kokiame mieste ir kokia data rasetes sutartis?! Nes klienciu tokiais vardais kazkaip nerandame savo duomenu bazeje. Nekantriai lauksime informacijos.
PAGARBAIAI UAB KARJEROS BIURAS
ADMINISTRACIJA.
pica skotija 2014-05-14 21:58:49
ziauru toj picerijoj pabegom is ten 6 zmones DARBAS NELEGALUS darbo valandu dauk o nemoka net to minimumo 6 svaru i rankas gaunasi apie 3 svarai tik dirbom pas pakistaniecius (ar indai ten neskiriu) tycojasi ir zemina darbotojus jautem kaip vergai be teisiu salygos darbo ziaurios nevaziokit ten tikrai
SIS KOMENTARAS 100% NIEKINGAS MELAS IR SMEIZTAS!
VISI DARBUOTOJAI GERBIAMI, IMONE UK DIRBA JAU 15 METU!

Visi dirba legaliai su darbo sutartimis. Jokie nei 6, nei 4, nei 3, nei 8 zmones is niekur nebego.

ANGLIJA-SIŪLOMAS DARBAS PICERIJŲ TINKLE
Miestai: Edinburgh, Glasgow, Falkirk ir kt.
Vaikinams, merginoms ir poroms.
Amžius: nuo 18 iki 45m.

Dirbsite picerijų tinklui, gaminančiam picas išvežiojimui, šaldymui, prekybai supermarketuose.
Darbo pobūdis: pagalbinai darbuotojai, picų gamintojai, pjaustytojai, pakuotojai, rūšiuotojai, valytojai.

Reikalavimai: darbštumas ir ištvermė, gera sveikata. Viso kito išmokys darbdaviai !
Grafikas: 6 darbo dienos po 10 val. nuo 14.00 iki 24.00

Alga: 300 gbp/sav. Yra atlyginimo kilimo galimybės, bet jos priklausys nuo jūsų darbo pažangos !
Būstas: 50 gbp/sav. Gyvenate namuose po 2-3 žmones kambaryje.
Transportas: 30gbp/sav. (arba važinėjate patys).
Maistas: yra galimybė maitintis darbo vietoje, 2 maitinimai per dieną, 30 gbp/sav. (arba maitinatės patys)
Garantijos: Darbo sutartis, garantuotas darbo krūvis, socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas.

TAIPOGI NUSKAICIUJAMI MOKESCIAI APIE 50£ NUO ATLYGINIMO!

TAIGI MATEMATIKA PAPRASTA 300-50 (butas)-30 (maistas 2kartus per diena-pasirinktinai)-30 (transpotas-pasirinktinai)-50 (uk valstybinai mokesciai)= 140£ po visu atskaitymu!
Galima maitintis paciam ir vazineti i/is darbo paciam tuomet +60£ per savaite!

DARBAS LEGALUS PAGAL DARBO SUTARTI 54valandos/savaite.

Darbo pradžia: Birzelio men.

ATRANKĄ VYKDO: UAB KARJEROS BIURAS
Mus galite rasti: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose
Daugiau info:
Tel. 864043734
karjeros.biuras@gmail.com
PAGARBAIAI UAB KARJEROS BIURAS
ADMINISTRACIJA.
dirbau pernai hamburge viskas cool buvo siemet birzeli vel varau.
norejau vaziuoti i vokiecius per Karjeros Biura bet darbo negavau. pinigus irgi negrazina
Jei nemoka mokesciu ir apgaudineja valstybe reiskias yra nesazininga fyrma. O jei apgaudineja valsyybe reiskias apgaudineja ir klientus. Faktas. Reiketu kad tokias a******u kontoras patkrintu mokseciu inspekcija ir darbo inspekcija.
Ka tu cia varai ant KB. Normaliai dirbo sita agentura dar pernai kovo, kai vaziavau i Osla i gamykla pakuotoju dirbti. Dirbau 6 menesius be problemu viskas buvo. Net neabejoju, kad ir dabar kai darbina sita firma, tai irgi patikimai kaip ir seniau. O prie ko cia Sodra, tai niekaip nesusije su idarbinimu....??? Cia juk ne klientam skolinga. Paziurek, daugiau nei puse imoniu skolingos Sodrai, bet tai niekaip neitakoja ju paslaugu kokybes!
apie koki patikimuma galite kalbeti jeigu nemokat valstybei mokesciu ir esat skolingi sodrai beveik 10 000 LT? gana liaudziai knisti prota. visi jau supranta kas jus per "veikejai"... patikima ir solidi imone tikrai tokiu dalyku nedarytu.
Ignas T. 2014-05-01 08:55:04
Del vokietijos nemeluokite! Pats ten dirbu per Karjeros Biura is Vilniaus vaziavau dar pernai sausio menesi. Dirbau iki siol Nurnberge taros sandelyje ir tikrai ne lageris ar kasyklos. Uz 50 darbo valandu gaunu 1400euru i rankas uz buta nemoku nes firma dengai transportas nemokamas i darba man reikia tik maistui 50 euru i savaite. Tai galiu ir po 70 dribti valandu tai tai ir darau pries atostogas tadai 1800-1900 gaunasi i menesi po mokesciu atskaiymo.
Kazkas cia nesamones visiskas raso ant agenturos.
sveiki norejau paklausti kiekkainavo kelione i voketija
gaunasi 7-8 eurai i rankas i valanda su visais virsvalandziais.
Jokiu gudrybiu nera ir niekada nebuvo.
Atsakingai pareiskiame kad visi klientai yra gerbiami ir visiems paslaugos teikiamos vienodai kokybiskai.
Visos pretenzijos taipogi sprendziamos civilizuotai pagal LR galiojancius istatymus.
Taciau tokiu pretenziju is klientu labai labai nedaug ir visos jos seniai issprestos!
Jokiu nenagrinetu skundu kruvu jokioje policijoje nera ir nebuvo.
Manau, kad Jus ponas ar ponia, nesate nei policijoje buve, nei musu klientu buvote.
Policija visus skundus tiria be isimties ir jokie skundai stalciuse neguli, tai bobuciu pasakos!
Musu imone niekada nesiule jokiu darbu Danijos karalysteje.
Nuo 2013.09 men musu imone nesiulo darbu Norvegijoje.
Dirbame Lietuvoje jau 7 metus, siulome darbo vietas Vokietijoje, Anglijoje, Olandijoje.
Jei istiesu buvote musu klientu, laukiame jusu laisko musu el pastu: karjeros.biuras@gmail.com
Jei negausime Jusu laisko iki 2014.05.12d. 15val. vadinasi esate apsisaukelis-melagis ir smeizikas!
Pagarbiai (kol kas), UAB KARJEROS BIURAS
P.S. Kodel kiekviena savo komentara pasirasote vis kitu vardu (uz teisybe, maxas, pica pica, siaubas, nevaziuokit, pelene, as, anonimas, nukenteje ir kt.) akivaizdu, visi sitie atsiliepimai vieno zmogaus darbas! Idomu ir mums ir skaitytojams, ir tikiuosi www.rekvizitai.lt administracijai.
Laukiame atsakymo!
KARJEROS BIURUI:
1. Jeigu jusu isipareigojimas yra apgauti zmogu, tuomet jus jo laikotes visu 100 procentu.
2. Patys kuo puikiausiai zinote, kad uzsiimate sukciavimu, nes internete ir biure siulete ir zadejote darbus
Norvegijoje ir Danijoje, o kuomet zmogus pasirasydavo sutarti su jumis (sutartis budavo is dvieju daliu ir daugelis zmoniu, kurie dazniausiai budavo nepakankamai issilavine, kad ta suprastu), tuomet kau zmogui siulydavote vaziuoti i Anglija. Jei zmogus atsisakydavo, prarasdavo sumoketus pinigus.
3. Vienoje sutartyje JUS ISIPAREIGOJOTE KONSULTUOTI, SUTEIKTI INFORMACIJA IR VERSTI DOKUKEMTUS del Norvegijos ar Danijos. Ir uz sia sutarti imdavote pinigus.
4. Kitoje sutartyje jus teigdavote, kad jeigu darbdavys "neva nepasirinks zmogaus kandidaturos, isilareigojate PASULYTI DARBA ANGLIJOJE". Uz sia sutarti pinigu neimdavote.
5. Jei zmogus paijusdabo apgautas, nes reliai pinigus mokejo uz darba Norvegijoje arba Danijoje, bet vietoj to gavo pasiulyma vaziuoti i Anglija, pinigu negrazindavote.
6. Taciau teismas priimdavo palanku nuosprendi jusu imonei tik del to, kad pagal tai, ka pasirase zmogus, jus neva savo isipareigojimus kaip ir ivykdete, nes pasiulete darba Anglijoje.
7. Del pinigu grazinimo taip pat sprendimas budavo palankus jums, nes jus neva kazkokia paslaugas suteikdavote. Taciau tai yra tik manipuliacija. Nes kol kas dar teismas nevertindavo abieji sutarciu kaip visumos.
8. Vargsas zmogelis tikrai nesuprasdavo sitos jusu gudrybes.
9. Taciau visai neseniai buvau policijoje, kur rasiau pareiskima del jusu imones, policija pati yra pasiurpus nuo pareiskimu gausos ir del jusu cinisku sukciavimo veiksmu.
10. Patys tyrejai jau kalba, kad jau pats metas imtis rimtu veiksmu ir stabdyti jusu sukciavimus. Ir kad jau visai greit teismai turetu sitas bylas pradeti vertinti kaip sukciavima, o ne tim aklai vadovautis istatymo raide.
11. Taip, kad visa sirdim viliuosi, kad jusu sukciavimams jau greit ateis galas ir teisybe vis del to triumfuos.
UAB KARJEROS BIURAS to Maxas
2014-05-08 16:24:00 IP 188.69.193.34
maxas 2014-05-08 14:07:08
Jei Karjeros biuras surengtu atviru duru dienas vadinamiem buvusiems ir esamiems "klientams" tai juos sudraskitu i gabalus. Nes 70 procentu "klientu" buvo ant tiek naivus kad patikejo pasakaitem kad juos idarbins norvegijoi ir danijoi ir susimokeko pinigus o vietoi to gavo "pasiulymus" vaziuoti i anglija nes ju kandidaturas "atmete" bet i anglija nevazevo nes zadeta buvo danija arba norvegija ir prarado pinigus. Kiti 10 procentu "klientu" irgi susimokejo uz pazadus idarbinti norvegijoi ir danijoi bet kai ju kandidaturas "atmete" isvazevo i anglija nes nenoreko visiskai prarasti pinigu. O like 20 procentu savo noru vazevo i anglija bet vietoi zadetu fabriku skine geles laukuose arba rinko labdara. Vat visa ju klientura
1. Niekada nesiuleme darbu Danijoje!
2. Niekas nemokejo uz pazadus. Visi zinojo kur vaziuos ir ka dirbs.
3. Visi kas isvyko dirbti i Norvegija, Anglija, Olandija ir Vokietija, gavo tai kas buvo isipareigota!
4. Visi kas atsisake priimti pasiulymus-padare tai patys, mes uz Ju sprendimus ir su tuo susijusias pasekmes neatsakome!
5. Visi kas buvo ir yra nepatenkinti musu paslaugomis-zino kaip elgtis, pagristu pretenziju nei mes, nei valstybines institucijos neesame gave!
6. Jusu 70% 10% 20% tariami paskaiciavimai yra is pirsto islauzti ir niekuo nepagristi-MELAS!
8. Visiems be isimties klientams musu isipareigojimai ivykdyti 100%-visus kas nori pabandyti teigti kitaip: MES SUDRASKYSIME I GABALUS TEISMO SALEJE! Ir jau esame tai ne karta padare! Galite pabandyti!
Pagarbiai UAB Karjeros Biuras
siaubas 2014-05-07 13:39:47
Apie koki idarbinima cia rasinejat? Kazkur pries metus laiko esame sumokeja sitiem apgavikam KARJEROS BIURAS po 1600 lt (cia tipo sukelione kurios nebuvo) uz darba Norvegijoje. Aisku jokio darbo mes negavom o pinigu irgi neatgavom. O kiek dar sutikom tokiu pat apgautu kol vaiksciojom ir bandem grazintis pinigus... Siaubas
Kliento vardu SIAUBAS musu imoneje nebuvo, nuo pat isikurimo pradzios. O visiems kitiems musu buvusiems klientams visos paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiskai, tai patvirtina kiekvieno be isimties parasas ant sutarciu!
Jei turite pretenziju rasykite karjeros.biuras@gmail.com
Pagarbiai, UAB KARJEROS BIURAS.
nuomones 2014-05-07 16:31:54
PASIULYMAS AGENTUROS DARBUOTOJAMS
Ar galite organizuoti leiskim ATTVIRU DURU DIENA KADA NORS.NES TIKRAI JEIGU JUS ISITIKINE KAD GERAI IR KOKYBISKAI DIRBATE.PAKVIESKITE ZMONES, TEGUL PASIDALINA SAVO ISPUDZIAIS APIE DARBUS UZSIENY.ATEIS TUO, MET NAUJI KLIJENTAI, BUS GALYMYBE AKIVAIZDZIAI PADISKUTUOTI, PAKLAUSTI APIE NAUJAS DARBO GALYMYBES IS SAVO PUSES JUS PAPASAKOSITE APIE NAUJUS DARBO KONTRAKTUS, KURIAS NUMATUOTE ATEITYJE.NES JEIGU VISKAS O.K DAROM DISCUSSION-NEW JOB.. VACANCIES ABROAD.NETGI IDOMU
LEISKITE SUSITIKTI SENIEMS JUSU KLIJENTAMS PABENDRAUTI SU NAUJAIS, PADISKUTUOTI, TAI BUS JUM TIK I NAUDA.GAL PABANDOM ORGANIZUOTI TOKI ATVIRU DURU SVENTE JUSU IMONEJE???KA MANOT?
Aciu, labai idomus pasiulymas, apsvarstysime. Tik vienas sunkumas bus, visi arba dauguma musu klientu dirba ne Lietuvoje, taigi Juos susikviesti i kazkoki rengini bus problema. Yra zinoma ir buvusiu klientu esanciu turbut Lietuvoje, bet rysiu su jis mes nepalaikome. O visi musu darbo pasiulymai yra www.karjerosbiuras.lt arba facebook. Kiekvienas besidomintis darbo vietomis yra laukiamas musu biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipedoje, Panevezyje ir Siauliuose. Taipogi daug informacijos teikiame el pastu. Taip, kad nelabai matome tokio poreikio organizuoti kazin kokius seminarus ar “atviru duru dienas”. Musu durys ir taip atviros visiems!
pica pica 2014-05-07 15:54:59
ziaurios salygos toi picerijoi. dirbama pas pakistaniecius. darbas nelegalus jokiu sutarciu nera. jokiu soc. garantiju nera. darbo diena 12-14 valandu. uz tai juodais pinigais sumoka 30-35 svarus. plius dar privalai pas juos valgyti ir uz tai jie dar nuskaiciuoja po 5 svarus per diena. jau geriau lietuvoi dirbti uz 1000 litu negu vergu buti pakistanieciam kurie visai nesiskaito su tavim ir zmogum nelaiko
Ka tu cia paistai nesamones. darbas pagal darbo sutartis max 60 valandu i savaite po 6 dienas dirbi, jei pavargsti gali imti extra day off, jokiu problemu nera. maitinti nebutina gali savo valgyti tik i darba nestis negali nes darbas su maistu, tai pagal higienos reikalavimus negalima maito isinesti i objekta. Dirba per 100 zmoniu ir jokiu tokiu nesamoniu kur cia rasai nera, idomu kad parasyta is lietuvos ip adress, labai idomu ar ten isviso buvai ir dirbai. abejoju nes tokiu nesamoniu nera kaip rasai. parasyk picerijos pavadinima jei ten dirbi?!

Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 1220 kab., LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, mokymo kursai.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Esame auganti kompanija ir siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius...
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 1A, LT-09312 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, konsultacijų paslaugos.
Manpower Group yra pasaulinis lyderis personalo valdymo paslaugų versle, kuriantis ir teikiantis modernias ir išskirtinai kiekvienam poreikiui pritaikytas paslaugas. Manpower savo veiklos srityje žengia pirmas, nes suteikia galimybę...

Žibininkų kaimas virsta nauju kurortu
Žibininkų kaimas virsta nauju kurortu 08-31 20:47
Kretingos rajonas plačiai veria duris turistams. Už kelių kilometrų nuo Palangos, netoli poilsiautojų pamėgto HBH pramogų komplekso, įsikūrusiame Žibininkų kaime jau veikia etnografinis "Mėguvos...
Norite "Rolex" padirbinio? Skolinkitės iš netikro "Goldman Sachs"
Norite "Rolex" padirbinio? Skolinkitės iš netikro "Goldman Sachs" 08-31 20:09
Apie Kinijoje padirbtus "Rolex" laikrodžius, prabangius aksesuarus ar netgi automobilius esame girdėję kone visi, tačiau išgirsti apie nuo 2013 m. gegužės veikiančią finansinę bendrovę "Goldman...
Vilkyškių pieninė: pajamos krito 30%, pelnas – 3,7 karto
Vilkyškių pieninė: pajamos krito 30%, pelnas – 3,7 karto 08-31 20:04
Šių metų I pusmetį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, pieno perdirbimo AB Vilkyškių pieninė gavo 30% mažiau pajamų, o grynasis pelnas krito 3,7 karto, rodo per "Nasdaq Vilnius" biržą...

Kaip dažnai perkate internetu?

UAB Baltic master

Chevron 80,43 +3,59%