Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Karjeros biuras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Karjeros biuras"

Atsiliepimai apie UAB "Karjeros biuras"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Karjeros biuras"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
melagiai 2014-04-16 20:47:14
Nu va KARJEROS BIURAS eiliny karta APSIMELAVO ! Meluojate kad nesiulot darbu skandinavijoje. Turiu pasirasius su jum ta apgavikiska konsultacine sutarti del "idarbinimo norvegijoje". Ir esu per jus praradus 1500 litu. Taip jokioj norvegijoj manes ir neidarbinot!! Sakot nesiulot darbu skandinavijos salyse?? Tai is kur tada atseit geri atsiliepimai apie jus kad zmones tipo dirba per jus norvegijoje???? Islindo yla is maiso. Taip tik dar karta irodo kad visus atseit gerus atsiliepimus apie save rasot patys !!!!!
Jokio melo nera!
Nuo 2013 rugsejo, darbu Skandinavijoje nesiulome!
O, jeigu istiesu turite sutarti pasirasyta veliau nei 2013 rugsejo men., tai ne su musu imone!
Taipogi abejoju, kad negavote darbo pasiulymo i jokia sali?!
Jei neisvykote dirbti, tai del savo sprendimo!
Musu el pastas nepasikeite, parasykite, labai idomu.
Beja, musu imones mokamos paslaugos niekada nekainavo 1500lt?!?!?!?!
Galite ir cia nurodyti savo varda ir pavarde, atsakyma parasysime viesai!
O visi kas dirbo ir parase atsiliepima-isvyko iki 2013 spalio pradzios.
Visi sutartinai isipareigojimai visiems musu klientams ivykdyti pilnai ir laiku, taip kaip numatyta sutartyse!
Nekantriai lauksime Jusu atsakymo.
Pagarbai, UAB KARJEROS BIURAS.
UAB KARJEROS BIURAS 2014-04-11 22:41:45
ŠIAME KOMENTARE, KAIP IR NEMAZAI KITŲ, PATEIKTA INFORMACIJA YRA MELAGINGA IR KLAIDINANTI SKAITYTOJUS, BEI ŽEMINANTI MŪSŲ IMONĘ.
UAB KARJEROS BIURAS NESIULO DARBO VIETU SKANDINAVIJOJE !!!
SITA ATSILIEPIMA PARASE MELAGIS ARBA MELAGE !!!
TAIPOGI SVETAINEJE: http://karjerosbiurai.skelbiu.lt/
UAB KARJEROS BIURAS.
Labai neblogas variantas dirpti Hamburge sulciu gamykloje. pernai dirbau per vasara 2 menesius patiko.
dabar dirba pusbrolis tenai isvaziavo pries 2 savaites siap patikimas variantas.
UAB KARJEROS BIURAS to DEDE 2014-04-13 20:42:58 IP 188.69.193.28
PAAISKINIMAS PAGAL DEDES KOMENTARA:

ANGLIJA-SIŪLOMAS DARBAS PICERIJŲ TINKLE
Miestai: Edinburgh, Glasgow, Falkirk ir kt.
Vaikinams, merginoms ir poroms.
Amžius: nuo 18 iki 45m.

Dirbsite picerijų tinklui, gaminančiam picas išvežiojimui, šaldymui, prekybai supermarketuose.
Darbo pobūdis: pagalbinai darbuotojai, picų gamintojai, pjaustytojai, pakuotojai, rūšiuotojai, valytojai.

Reikalavimai: darbštumas ir ištvermė, gera sveikata. Viso kito išmokys darbdaviai !
Grafikas: 6 darbo dienos po 10 val. nuo 14.00 iki 24.00

Alga: 300 gbp/sav. Yra atlyginimo kilimo galimybės, bet jos priklausys nuo jūsų darbo pažangos !
Būstas: 50 gbp/sav. Gyvenate namuose po 2-3 žmones kambaryje.
Transportas: 30gbp/sav. (arba važinėjate patys).
Maistas: yra galimybė maitintis darbo vietoje, 2 maitinimai per dieną, 30 gbp/sav. (arba maitinatės patys)
Garantijos: Darbo sutartis, garantuotas darbo krūvis, socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas.

TAIPOGI NUSKAICIUJAMI MOKESCIAI APIE 50£ NUO ATLYGINIMO!

TAIGI MATEMATIKA PAPRASTA 300-50 (butas)-30 (maistas 2kartus per diena-pasirinktinai)-30 (transpotas-pasirinktinai)-50 (uk valstybinai mokesciai)= 140£ po visu atskaitymu!
Galima maitintis paciam ir vazineti i/is darbo paciam tuomet +60£ per savaite!

DARBAS LEGALUS PAGAL DARBO SUTARTI 54valandos/savaite.

Darbo pradžia: Balandžio - Gegužės mėn.
Išvykimai: Balandžio 10d. 17d. 23d. 30d.

ATRANKĄ VYKDO: UAB KARJEROS BIURAS
Mus galite rasti: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose
Daugiau info:
Tel. 864043734
karjeros.biuras@gmail.com
PAGARBAIAI UAB KARJEROS BIURAS
ADMINISTRACIJA.
pelene 2014-04-02 21:26:06
Vau kiek fantazijos kuriant apie save teigiamus atsiliepimus. Bet deja realybe kitokia. Norejau vaziuoti per Karjeros Biura i Danija ir likau apgauta nes po pinigu inesimo sitai firmai darbai Danijoje man buvo atsakyti ir vietoje to gudruciai pasiule vaziuoti i Anglija skinti geliu. Kai paprasiau susigrazinti pinigus man atsake kad pknigu tikrai negrazins ir pasiule kreiptks i teisma. Ir dar be to kad apgaudineja zmones UAB KARJEROS BIURAS yra skolinga ir valstybei. Skola beveik 10 000 litu. Vat jums ir visa tiesa apie KARJEROS BIURA. NEPAKLIUKIT I JI APGAULES !
UAB KARJEROS BIURAS NESIULO DARBO VIETU SKANDINAVIJOJE !!!
SITA ATSILIEPIMA PARASE MELAGIS ARBA MELAGE !!!
TAIPOGI SVETAINEJE: http://karjerosbiurai.skelbiu.lt/
nu joo 2014-04-06 17:47:27
Nu kas per Brudai!!!, kiek galit muilint zmones!...negi nera tarnybu kurios turetu bausti ir uzdaryti tokius aferistus!zmones vieninkites ypac tie kurie buvo apgauti!, neleiskit Brudams klesteti is vargsu zmoniu kisenes!!!
UAB KARJEROS BIURAS IVYKDO VISUS SAVO SUTARTINIUS ISIPAREIGOJIMUS IR SUTEIKIA KOKYBISKAS DARBO VIETAS VOKIETIJOJE IR UK !!!
TAIPOGI SVETAINEJE: WWW.SKELBIU.LT
nukenteje 2014-04-03 22:36:26
Nukentejom ir mes nuo UAB KARJEROS BIURAS. Su drauge susigundem vaziuoti i Norvegija nes pilna skelbimu. Nors buvom prisiskaite daug blogu atsiliepimu apie sita firma bet nuvykus pas juos patikino kad darba Norvegijoje tikrai gausim o apie juos blogai rasineja neva konkurentai. Patikejom nes net i galva negalejo ateiti kad zmogus gali taip naglai i akis meluoti. Na bet po atsiskaitymo uz ju "paslaugas" sulaukeme "geros zinios" kad darbdavys deja musu nepasirinko ir teks mums vaziuoti ne i Norvegija o i Anglija. Kai pamlausem ar grazinsit pinigus jei atsisakysim nesileido net i kalbas ir labai grubiai bendravo. Tuomet paklausem gal gali idarbint Danijoje juk pilnas internetas apie neva laisvas vietas Danijoje. Bet mums buvo grieztai pasakyta arba vaziuojat i Anglija arba jokiu pinigu negrazins. Taip kad praradom gan didele pinigu suma o zadetu darbu taip ir negavom. Na ir galu gale tikrai isitikinom kad visus nepalankius komentarus raso ne kazkokie issigalvoti konkurentai o istikruju apgauti ir nukenteje zmones. Zodziu skelbimai del darbu Norvegijoje ir Danijoje yra tik jaukas privilioti zmones o galutiniam variante visiems yra pasiuloma vaaziuoti i Anglija... Taip kad mieli tautieciai nuosirdziai patariame nesusidet su sia kompanija
TAIPOGI SVETAINEJE: WWW.SKELBIU.LT
UAB KARJEROS BIURAS.
Apgavo ir mane UAB KARJEROS BIURAS. Rasysiu anonimiskai nes bijau ju susidorojimo. Pasirasiau su jai sutarti Kaune (kelis kartus buvau ir buvo du skirtingi vyrai). Visu pirma dave pasirasyti dvi skirtingas sutartis - mokamu paslaugu ir nemokamu (sutartis pateikia kaip viena ir neaiskina kad cia yra dvi atskiros). Isigilinti i sutartis neleidzia ir skubina pasirasyti. Mokamoje sutartyje jie isipareigoja TIK konsultuoti ir paruosti dokumentus o nemokamu paslaugu sutartyje yra labai gudrus punktas kur parasyta kad jeigu norvegijos darbdaviai nepasirenka kliento KARJEROS BIURAS isipareigoja vietoj zadetos Norvegijos pasiulyti darba Anglijoje. O tam kad zmogus nesuprastu gudrybes nemokamu paslaugu sutarti atsiunte man pastu daug veliau. O atsitiko lygiai taipat kaip raso zmones. Po kurio laiko buvau informuota kad norvegijos darbdavys manes nepasirinko. Kai nuvykau antra karta i Kauna aiskintis man pasiule vaziuoti i Anglija skinti narcizu. Aisku atsisakiau nes aiskinau kad man zadejo Norvegija o ne Anglija. Bet jokiu pinigu negrazino ir pasiunte grazioj formoj velniop. Tai stai kokia nemaloni pazintis su siais aferistais. Savo pinigu atgauti jau nebesitikiu bet noriu ispeti kad bent jau kiti zmones nebutu apgauti.
P.S. kuomet antra karta vaziavau aiskintis i Kauna pas juos prie ofiso sutikau dar 3 lygiai taip pat apgautas moteris kuriom buvo zadeti darbai Norvegijoje bet vietoj to irgi pasiule vaziuoti i Anglija ir jokiu pinigu negrazino.
arnoldas 2014-03-30 20:08:37
Noreciau pagirti Karjeros biuro firma uz surasta gera darba mesos kombinate Vokietijoje, Hamburge, per juos ten isidarbino mano tevukas. Dasrbo sutarti pasirase 6 menesiams su darbdaviais. Alga perveda i lietuviska saskaita, viskas tvarkingai vokiskai:). Butai kur gyvena tvarkingi ir visi patogumai. TV, internetas, skalbianke, indaplove, visi indai, tik nera patalynes. Tevas dirbes panasu darba Olandijoje, tai jam nepersunkiausia, sake lengviau nei Olandijoje.
Viskas sutvarkyta labai profesionaliai. Aciu.
Nepisk proto cia visiems!!!!, buvom zinom, matem ir pabegom po 2 savaiciu, darbo nedave, liepe laukti, kol nesulaukia, isvaziavom, skambinom i sita firma, o pasake, kad dar pakentekit, tipo darbo ieskom kitoi vietoi-Melas!!!!!!!!
Jei kas vaziuojat si men I vokecius parasikit arba paskambikit
868301825
Hamburge taros sandelyje dirba mano draugas su tevu, labai sunkus darbas, ir tempo gero reikia, bet uzkala po 1500euru per menesi, sake iki vasaros padirbes,
jei nori uzkalt piniga reikia ir Lietuvoj ir Vokietijoje ir kitur sunkiai dirbti.
Praradom pinigus ir dar ylindom I skolas per situos sukcius KARJEROS BIURAS ! Prizadejo darba Norvegijoj bet vsietoj pazadu gavom spyga. Neidarbina jie Norvegijoj nes tik susirenka pinigus (islupo is musu 5100 litu) o po to lasake kad yra vietu tik Anglijoj. Tail praradom ir visus pinigus ir dar niekur neisvaziavom. Visiski nieksai be sazines. Kaip galima taip apgaudineti zmones ir tyciotis is ju??????? Patys apie save gerai raso ir bando kuo daugiau zmoniu apgauti.
Viskas sutvarkyta labai profesionaliai. Aciu.
Elena 2014-03-26 20:33:43
As dirbu Falkirk miestelyje, prie teslos sverimo ir porcijavimo, gaunu 290£ i savaite, nuo kito menesio zadejo pakelti 20£ i savaite. Butas 50£ per savaite, UK mokesciai 40-45£ per savaite. Lieka 200£. Maitina darbe. Darbas nelengvas iseina 54 valandos pagal payslipa i savaite. 6 dienos nuo 14.00 iki 24.00 val. Ryte iki 14.00 laisva. galvoju paieskoti papildomo darbo, noriu iki liepos galo daugiau uzdirbti.
Elena.
skotuose jau 3 men prie produktu porcijavimo i picerijas dirbam su zmona flkirk gyvenam po 2 per kambari 3 kambariai name, dirbam 6 dienas 1 diena iseigine. kol gerai dirbi tol darbdavys irgi gerai i zmogu ziuri ir juo rupinasi, kas bijot sunkaus darbo geriau likti namie.
SPALDINGE DIRBU NUO RUGSEJO MEN.
PAKUOJA IR RUSIUOJA TAM SANDELY GELES I SUPERMARKETUS. VIEN RYTU EUROPIECIAI DIRBA BET NERA BLOGAI DIRBTI.
IS KARJEROS BIURO TIKRAI DAUG ATVYKUSIU DIRBA.
NELABAI KAS SKUNDESI DEL DARBO.
Elena 2014-03-26 20:33:43
Elena.
Zmona mano jau 6 savaites darbuojasi prie uzsakymu i namus.
Viskas neblogai, tiktais nelabai patenkinta bustu nes gyvena su jaunimu, tai triuksmo daug ir tvarkos mazai.
O aplamai viskas gerai.

Be rezervų Lietuva taptų Ukraina
Be rezervų Lietuva taptų Ukraina 04-23 19:15
Aukso ir valiutų atsargos Lietuvoje šiuo metu net nesiekia investuotojų reikalaujamo įprasto minimumo, tad jas nukreipus, kaip pasvajoja politikai, pensijoms, algoms padidinti ar tiesiog...
Baltarusija pareikalavo licencijų impotuojamam alui
Baltarusija pareikalavo licencijų impotuojamam alui 04-23 18:28
Baltarusijos ministrų taryba paskelbė, kad nuo gegužės 1 d. alui, įvežamam iš ne Muitų sąjungos valstybių, bus reikalingos licencijos, rašo Baltarusijos naujienų agentūra "BelTA".
Skelbs pirmųjų Lietuvoje mechaninio rūšiavimo įrenginių operatoriaus konkursą
Skelbs pirmųjų Lietuvoje mechaninio rūšiavimo įrenginių operatoriaus konkursą 04-23 17:22
Trečiadienį Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje paskelbtos Alytaus regiono atliekų mechaninio rūšiavimo įrenginių eksploatacijos paslaugų pirkimo techninės sąlygos, o gegužės...

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

NASDAQ OMX 36,62 +3,21%
Colgate-Palmolive 66,36 -0,72%