Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Karjeros biuras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Karjeros biuras"

Atsiliepimai apie UAB "Karjeros biuras"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Karjeros biuras"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Toliau jiesko kvailiu dirpt picerijoj, nu kas ten dirbs tokiom salygom tragiskom. Istisai jiesko nes zmones pabega. Nebepudrinkit smegenu !
Ar jus matot kad UAB "KARJEROS BIURAS" skolinga valstybei daugiau negu 11 000 litu?! Nu ka galiu pasakyti - tikrai verta pasitikejimo imone...
Nezinom, parasykite savo vardus!?
Ana M. cia ne prie ko. Kokie gi Jusu vardai?!
Labai idomu, lausime atsakymo. Bet paziurejus i IP manau, kad nesulauksime atsakymo.
Vis tik laukiame!
Pgarbiai UAB Karjeros biuras
UAB KARJEROS BIURAS 2014-05-31 11:33:43
Niekas is nieku nebega apart keleto nesugebanciu atlikti elementaraus darbo. Darbas legalus pagal darbo sutartis.
Atlyginimas atitinka UK vyriausybes nustatyta minimalia alga.
Uztenka cia rasineti sitas visiskas nesamones, bei klaidinti sakaitytojus!
Jei ten dirbote-parasykite savo varda!
Kazkaip manome, kad atsakymo eilini karta nebus :D
Pagarbiai UAB Karjeros biuras.
Darbas nelegalus, neformina niekur. Salygos pasibaisetinos gyvenimo, darbas vergove o ne darbas. Nuo tokio darbo iki 4 nakties ir pamirt galima.
Taip ten dirbom ir pabegom. Pirma pabego Ana M ir po to mes, dar pasakykit kad nezinot?
Siunciat zmones i vergija ir dar bandot gintis!
Atlyginimas atitinka UK vyriausybes nustatyta minimalia alga.
Uztenka cia rasineti sitas visiskas nesamones, bei klaidinti sakaitytojus!
Jei ten dirbote-parasykite savo varda!
Kazkaip manome, kad atsakymo eilini karta nebus :D
Pagarbiai UAB Karjeros biuras.
toi picerijoi ziaurios salygos ir darbas tikrai nelegalus o moka visiskus grasius. ir dar nors darbas nelegalus vistiek atskaito po 50 svaru neaisku uz ka nors ir neformina. ne nereikalo visi bega is ten todel ir skelbiasi toliau kad jiesko nauju darbuotoju nes visi pabega is ten
привет из Фалкирка!!! 2014-05-23 20:39:58
Спасибо, Аня, что ты уехала, нам здесь сталo легче без такой сотрудницы. Сиди себе дома и читай, а мы будем работать
привет из Фалкирка!!!
Koks cia gudruolis apsireiske, taip ilgai Ana prisimena?Net jokinga/.Nusiramink, vaikeli, as jau seniai dirbu ir pamirsau sita pragareli.Be to niekada nesutikciau dirbti sitoj picerijoj uz jokius pinigus NORS IR UZ 1000 000.
Atsirado man cia advokatas.
Paziurekit kiem sita firma turi teismu ir kiek skolinga valstybei ir suprasit kokie jie yra melagiai !
nenusikalbek cia! as jau nuo sausio dyrbu sulciu gamykloje su broliu savo. uzdirbom preita menesi po 1600 euru. negaliu skustis.
zenonas 2014-05-22 18:58:55
man parasyti ne problema.
karjeros agentura labai gera darba dave kente limonado gamykloje dirbu su tara po 60 valandu i savaite alga 7.5 svaro i valanda.
Leicester miestas nuo 2012.11.17 dirbu spaustuveje. Vaziavau per Kauno Karjeros biuras atstovybe.
Viska gavau kas buvo pazadeta. Dirbu iki siol. Baikit smeizti sita agentura.
TADIK 2014-05-15 15:27:40
FRANKFURT DIRBAM JAU 10 MENESIAI DESRU GAMYKLOJE PER KARJEROSBIURO IR VILNIAUS VYKAU SU DRAUGU. ACIU AGENTURAI DYRBAM IR SEKASI GERAI. SEHR GUT! :D
Privet, dirbam ir mes sunkiai bet uzdirbam Germanijoj, ant konvejeris sulciu gamyklose.
привет из Фалкирка!!! 2014-05-23 20:39:58 IP 5.62.15.75
A.S to ANA 2014-04-30 08:54:12
Jeigu cia ta pati ANA kuri pries menesi su mumis dirbo Skotijoje picerijoje raso, tai jinai 100% melage yra.
Nesugebejo dirbti, visada skundesi visada velavo i darba, visiems kolegoms galvas issuze kad jai viskas absoliuciai viskas blogai ir butas ir darbas ir kolegos ir darbdaviai, nu zodziu visi.....
O pati gyveno name kaip kiaule, nesitvarke, i darbo isvaziavimus nuolatos veluodavo nors dirbome nuo 14.00, ne nuo ryto, visi turejo ponios laukti, na o jau darbo vietoje, tai patyliu....visiskas 0, 0% naudingumas, zodziu po savaites trainingo, kiek zinau buvo pasikviete ja darbdaviai ant kilimo ir pasake, arba stengiesi ir dirbi, arba laisva, tai jinai baisiai isizeide ir isvaziavo i Londona, ir aciu dievui....nes su tokia ponia nei dirbt, nei gyvent nepyragai.
o, kas link darbo pizerijoje, tai viskas ten OK, tie kas stengiasi visi patenkinti darbo salygom, as jau nuo Lapkricio dirbu, dabar po visu atskaitymu (nuoma, mokesciai, transportas, maitinimas darbe) gaunu 180 i rankas i savaite, naujokams, kol nepakelta alga lieka 140-150. Neblogai, manrodos.
Bet stengtis butina.
привет из Фалкирка!!!
Taipogi norime padekoti savo klientams dirbusiems ar dar dirbantiems UK ir Vokietijoje uz parasytus atsiliepimus.

Labai pagarbiai,
UAB KARJEROS BIURAS
rasau tiesa 2014-05-23 11:35:37
Man parasyt irgi ne problema. Mano teta apgavo. Tik idomu kodel mano skundas istrintas? Visiskas niekingas melas kad picerijoj darbas legalus! Niekas neformina, dirbi be jokiu garantiju, nemoka net oficialaus minimumo. Salygos vergiskos, apgyvendino landynej. Vargse teta gryzo apsiverkus. Sake zmones neapsikente tokiu salygu pabega. Cia gryna tiesa rasau, pasidomekit vyksta teismai su sita imone!
Teismai nevyksta, o jau ivyko, jokiu pazeidimu del isipareigojimu vykdymo teismas nenustate ir negalejo nustatyti, o Jusu tetos niekas neapgavo, kaip ir kitu klientu!
Jei isviso jusu teta buvo musu kliente??!?!?!?!?
Parasykite jos varda!
Issiaikinsime tiesa!
Nekantriai laukiame!
Jei neparasysite, vadinasi melage eiline esate!
Tokiu atveju Jus susirasime ir i teisma paduosime!

Pagarbiai UAB KARJEROS BIURAS

Pasiskaitykit ir suprasit kokia cia imone.
kestas 2014-05-10 17:38:54
as miunchene mesos gamykloje pakuotoju dirbu jau 11 menesiu esu patenkintas karjeros biuro paslaugom!
gaunasi 7-8 eurai i rankas i valanda su visais virsvalandziais.
As nurnberg mieste ant linijos sandely su tara tuscia dyrbu. su dar 30 lietuviu. yra dauk valandu i savaite.
Kestas gerai parase. Darbo pilna.
man parasyti ne problema.
As maidstone uk darba jau turiu 10 menesiu per karjeros firma isvaziavau. gerai sekasi galiu ti padekoti sitai agenturai kad indarbino i obouliu fasavima saneliuose.
Eilinis niekingas melas, picerijoje darbas legalus kaip ir visuose kituose kontraktuose.
Faktas: nebuvo jokiam laikrastyje, jokio straipsnio, ir negalejo jokio buti.
Nei 2, nei 3 nei 15 moteru is niekur nebego. Niekada nevaziuoja grupemis dirbti i si kontrakta, visi individualiai vyksta lektuvu po 1 arba 2 zmones, kadangi siame kontrakte dirba tik angliskai susikalbantys zmones, jiems lydinciu asmenu paslaugu nereikia.
Uztenka meluoti ir smeizti musu imone pagaliau!
UAB KARJEROS BIURAS

Expertus
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 a., LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, konsultacijų paslaugos, mokymo kursai.

"Apranga": didesniam apyvartos augimui III ketv. trukdė orai
"Apranga": didesniam apyvartos augimui III ketv. trukdė orai 10-31 11:10
Per trečią šių metų ketvirtį "Aprangos" grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta (su PVM) augo 5,6%, nuo 167,840 mln. Lt iki 177,195 mln. Lt. Tuo metu pelnas prieš apmokestinimą per metus sumažėjo...
"Amber Grid" perduotų dujų kiekis mažėja
"Amber Grid" perduotų dujų kiekis mažėja 10-31 10:49
Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius AB "Amber Grid" sausio–rugsėjo mėnesiais gavo 126,9 mln. Lt pajamų ir 14,6 mln. Lt grynojo pelno, per "Nasdaq Vilniaus" biržą pranešė bendrovė.
Teisme – ginčas dėl žymėto dyzelino kainos
Teisme – ginčas dėl žymėto dyzelino kainos 10-31 10:39
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) penktadienį pranešė priėmęs nagrinėti Lietuviškų degalinių sąjungos (LDS) skundą dėl Konkurencijos tarybos priimto sprendimo netirti bendrovės...

Ar tikitės mažesnių dujų kainų pastačius SDG terminalą?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Visa 236,65 +10,24%