Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Egreda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Egreda

Atsiliepimai apie Egreda, UAB

Mano namukas

"Visada šalia Jūsų"
Parašyk savo nuomonę apie Egreda, UAB

Esu patenkinta "Mano namuko" darbo kokybe ir kainomis. Prieš dvejus metus užsakinėjau langus savo namukui (be montavimo darbų), likau patenkinta, todėl kai šios vasaros pradžioj keitėm langus sename močiutės name, nutarėm vėl kreiptis į šią įmonę (šį kartą su montavimo darbais) ir vėlgi likome patenkinti. Ačiū :)
"Mano namukas" administracija
2017-07-13 17:14:40 IP 77.90.72.135
Šarūnas 2017-02-12 22:25:50
Man statė ši įmonė langus. Šios įmonės pliusai:
1. Vadybininkė labai greitai suorganizavo langų išmatavimus.
2. Iškart po išmatavimų pateikė pasiūlymą.
3. Atvyko lygiai po 5 savaičių kaip ir žadėjo.

Minusai:
1. Atvyko penktadienį po 18:00 ir baigė darbus apie 21:00, tai tikrai nepatiko.
2. Atvežė per trumpą išorinę palangę, o taip pat neturėjo likusių skardų, kurios buvo suderintos su projektuotoju.
3. Projektuotojas atvažiavo po dviejų savaičių permatuoti palangę. Taip pat teigė, kad dėl papildomų skardų nieko mes nesitarėm. Bet viską dar kartą išsimatavo ir teigė, kad skardos gali papildomai kainuoti. Tos skardos buvo neįtrauktos į sutartį, nes kai paklausiau kodėl nėra, sakė, kad čia smulkmena. Iš dalies mano kaltė, kad patikėjau. Susidariau nuomonę, kad čia toks yra jų metodas pateikti mažesnę kainą, o po to dar papildomai paimti iš kliento pinigų.
4. Vadybininkė pradėjo meluoti. Skambinau vadybininkei paklausti kada atvažiuos pabaigti darbus. Pradžioj sakė, kad medžiagos pagamintos ir atvažiuos kitą savaitę. Neatvažiavo. Paskambinau po savaitės, pasakė, kad šiuo metu neturi tokio ilgio palangės ir laukia kada atveš. Supratau, kad nieko nebus ir reikia pačiam pabaigti darbus.
5. Visgi po penkių savaičių paskambino montuotojų vadovas/sandėlininkas ir klausė kada gali atvažiuoti pabaigti darbus. Tai buvo kažkas nesuprantamo, kad nepabaigti darbai yra nukeliami už visų naujų užsakymų. Be to labai neišauklėtas tipelis.

Išvada būtų tokia: Jei visi darbai būtų atlikti iš pirmo karto, galbūt nebūtų buvę tiek problemų. Patarčiau pasiderinti montavimo laiką dienos metu, nes vakare montuotojai būna pavargę, tai gali įtakoti sudėjimo kokybę. Kitas dalykas, jei suderinat užsakymą, tai viską nurodykite sutartyje, nors ir atrodo sąžiningas projektuotojas ir viską sutarėt žodžiu. Langų kokybė ne itin kokia, nes atidarant langus reikia labai tiksliai pataikyti į reikiamą poziciją. Atidarant langą per viršų pradžioj buvo jausmas, kad langas gali iškristi. Dėl garantinio aptarnavimo abejoju, kad iš vis atvažiuoja (nebent žiemą, kai darbų beveik neturi). Bet kol atsidarinėja ir nekrenta, tol nėra ko apie tai galvoti. Taigi aš nerekomenduočiau šios įmonės.
Sveiki Šarūnai,

Esame Jums dėkingi už taip išsamiai išdėstytą savo grįžtamąjį ryšį. Džiugu, kad Jūsų laiške pastebime ne tik neigiamas pastabas, bet ir keletą malonesnių pastebėjimų.

Dirbant su daugybe užsakymu ir klientų, deja, labai retai pavyksta dirbti įprastomis darbo valandomis. Manau pritarsite mums, jog nesame išskirtiniai rangovai, kurie sezono metu planuojasi darbus vėliau nei 5 val vakaro.
Dėkui, jog rūpinatės mūsų darbuotojais. Galime Jus užtikrinti, jog jie mums visuomet išlieka prioritetu, kadangi būtent jie ir kuria mūsų įmonės tikrąją vertę.

Apmaudu, jog kilo tiek nesusipratimų su Jūsų užsakymo pilnu įvykdymu.
Kaip ir pats paminėjote, raštiškai patvirtinti ir tikslūs reikalavimai turi būti pateikti abiejų pusių aiškiai ir suprantamai. Vis dėl to darbų įvykdymą sudaro grandis skirtingas funkcijas atliekančių žmonių ir jeigu Jūs nepateiksite aiškių reikalavimų, jie gali likti nesuprasti arba klaidingai įvykdyti.

Meluoti Jums tikrai niekas nemelavo, Jūs buvote informuotas eigoje darbų apie jų statusą patikslinant jį pagal esamas aplinkybes.

O garantinį registruoti yra būtina. Kaip suprantu iš jūsų aprašymo, Jums tereikia langų pareguliavimo, ką galime suplanuoti kartu su jūsų bendradarbiavimu. Patarčiau tai apsvarstyti, nes ne visuomet "pačiam pabaigti darbus" yra gera mintis, ypač jei tai gali sukelti dar didesnių problemų bei nesusipratimų :)

Su linkėjimais,
Mano namukas komanda
Esu labai patenkinta šios įmonės paslaugomis. Nusiuntus užklausą, jau kitą dieną su manimi susisiekė administratorė ir užregistravo specialisto vizitui, po 3 savaičių galėjau džiaugtis naujais langais. Ačiū! Kreipsiuos dar sykį.
Man statė ši įmonė langus. Šios įmonės pliusai:
1. Vadybininkė labai greitai suorganizavo langų išmatavimus.
2. Iškart po išmatavimų pateikė pasiūlymą.
3. Atvyko lygiai po 5 savaičių kaip ir žadėjo.

Minusai:
1. Atvyko penktadienį po 18:00 ir baigė darbus apie 21:00, tai tikrai nepatiko.

prieš metus įstatė langus, jokių pretenzijų, gerai padaryta. Aišku, reikėjo palaukti apie mėnesį, bet meistrai atliko savo darbą tinkamai, negali pykt. Ačiū.
Esu labai nusivylusi, šios įmonės veikla. Man vadybininkas pažadėjo, kad mano durys bus per 2-3 savaites, perskambinus nurodytasi kontaktais internete administratorė patikino, kad bus durys per mėnesį, eina antras mėnuo, bet durų nėra....Tas duris turėjo įdėti mano meistras, bet dabar neįdės nes visi darbai jau seniai pabaigti....
Labai patenkintas šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Ačiū kad esate.
Profesionalus pasiūlymų pateikimas bei malonus bendravimas kiekviename žingsnyje! Malonu, kad specialistai geba pasiūlyti tinkamiausią variantą bei atlikti darbus laiku ir be priekaištų.
vežioju žmones į Vokietija ir atgal, tai puikiai žinau, kad žmonės padėkoti nesivargina, atseit tai tavo pareiga, toks tavo darbas ir kam čia vargintis pasakyti ačiū, ar kokį kitą gražesnį žodelį, bet neduok Dieve kam nors kažkas nepatiko - tai juk net nebando pasiaiškinti kodėl taip nutiko, iškarto pilna laišku facebuke ir t.t. koks aš blogas vežėjas. Bet neapie tai, teko pirkti pas mano namuką langus į sodo namelį, esu labai patenkintas, langų kokybė nelabai rūpėjo, ieškojau kainos bet gavau ir kainą ir kokybę ir svarbiausia - rūpesti manim kaip klientu. Tegu pasielgsiu ne lietuviškai - nuoširdžiai ačiū chebra už gera darbą. Susitiksim kitą pavasarį. Linas su mėlynu mersu :)
Gintas 2016-08-24 22:28:18
Noriu perspėti, kad norintys užsisakyti langus šioje firmoje '' mano namukas '' nepasimaukit ant jų kabliuko !!!
Pažadėjo pagaminti per 2 savaites, o trečioj savaitėj pristatyti į objektą. Po trijų savaičių teko skambinėti ir klausti, kur langai?
Vadybininkė pasakė, kad langus pagamino ir parvežė, bet transportuojant juos pažeidė. Tai nusprendė gražinti į gamyklą ir pagaminti iš naujo, dar pažadėjo ir nuolaidą. Kai po 5 savaičių pristatė langus, nuolaida jau išgaravo. Vairuotojas pasakė '' aš nieko nežinau apie nuolaidas'', o vadybininkė nekėlė ragelio. Būkit atsargūs !!!
Sveiki ponas Gintai, suprantame Jūsų pykti dėl pavėlavusių gaminių, labai apgailestaujam, kad taip atsitiko tikimės, kad dabar pas Jus viskas gerai. Nedidelė pastaba - vadybininkas negali suteikti nuolaidos, tai gali padaryti įmonės vadovas, nuoširdžiai prašom susisiekti su direktoriumi ir pasikalbėti apie nuolaidas. Geriausios kloties Jums.
Viktorija Bitinaitienė
2016-06-06 11:55:41 IP 78.56.180.34
Kreipiuosi į vadovą, Mums V.Druskio d. 5-1, 2, 3, 4, 5, butų gynebtojai užsakėme frontono ir vieno buto šarvuotas duris, Tada prasidėjo mūsų vargai,
Prisikviest meistrą pareguliut vienas ar kitas duris - beprasmybė. Galu gale išaiškėjo, kad šarvuotas duris gaminote ne jus.
Šarvuotose durye netyčia pagadinom spynos apdailą. Jūsų darbuotojas Andriejus pakeltu tonu rėkia, kad turim rekalauti iš kažkokio gamintojo. Kaip čia išeina? Mes aomokėsim, bet nežinom kam ir iš ko rekalauti.
Gaila, kad prasidėjom su jumis,
Teks kreiktis į žiniasklaidą, kad kiti nepasikabintų ant tokios įmonės kaip jus.

REKOMENDUOJU!

Statausi namą ir priėjęs prie langų etapo kreipiausi į daugelį įmonių, tačiau Mano namuko operatyvumas ir pirminė konsultacija su sąmata padarė didelį įspūdį ir nusprendžiau pirmiausia susitikti su jais. Specialistai jaučiasi, kad senai dirba ir yra savo srities profesionalai, davė daug patarimų ir argumentuotai siūlė pakeitimus.
Pasirinkimo ir paslaugų gausa šioje įmonėje taip pat labai nustebino. Specialistai pasiūlė ir pagrindines duris, ir vartus, o įsigyjant viską kartu buvo pritaikyta dar didesnė nuolaida.
Po sutarties pasirašymo gaminius pristatė laiku, pažadėto termino nepradelsė ir, kaip parodė termovizinės nuotraukos, sumontavo kokybiškai.

Puiki įmonė su profesionaliais darbuotojais.
Ačiū ir sėkmės darbuose!

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
Reynaers Vilnius
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47/ 4, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
UAB "Langų Parkas"
Adresas: Vieversių 1A, Ginduliai, LT-91284 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
UAB „Langų parkas“ tai langų, durų, fasadų gamybinė įmonė, savo klientams siūlanti geros kokybės produkciją iš plastiko ir aliuminio. Įmonė specializuojasi sudėtingose statybos konstrukcijose iš stiklo ir aliuminio. Sukaupta ilgametė darbuotojų patirtis leidžia įgyvendinti sudėtingus ir didelių apimčių projektus...
Aveplast, UAB
TIKS langai

Adresas: Kertupio g. 59, Neveronys, LT-54487 Kauno r.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
„TIKS langai“ – tai vienas didžiausių Lietuvos specializuotų plastikinių langų ir durų, aliuminio konstrukcijų tiekimo tinklų, kuriame galite įsigyti ne tik langus, duris ar jų priedus, bet ir visas su jų įrengimu ar techniniu aptarnavimu susijusias paslaugas. „TIKS langai“ – tai UAB „AVEPLAST“, sėkmingai...

Socialdemokratų skyriai pradeda apsispręsti dėl koalicijos
Socialdemokratų skyriai pradeda apsispręsti dėl koalicijos 07-24 22:45
4 iš 60 Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skyrių apsisprendė dėl koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Skyrių nuomonės buvo paprašęs partijos Prezidiumas.
Kolektyvinėje sutartyje įtvirtino minimalias komandiruojamų darbuotojų pajamas
Kolektyvinėje sutartyje įtvirtino minimalias komandiruojamų darbuotojų pajamas 07-24 19:36
Krovininio autotransporto profesinės sąjungos "Solidarumas" pirmininkas Gintaras Kondrackis ir UAB "Ogun" direktorius Andrejus Perje skelbia pasirašę pirmąją Lietuvoje kolektyvinę sutartį, kurioje...
Emigracija: vieniems verslininkams – baubas, kitiems – galimybė
Emigracija: vieniems verslininkams – baubas, kitiems – galimybė 07-24 18:27
Apklausa rodo, kad verslo atstovai emigraciją įvardija kaip didžiausią netolimos ateities iššūkį ir net kas antras jų bijo pasekmių. Tačiau kai kurių įmonių vadovai mano, kad šios baimės yra...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%