Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Busturas Laisvoji Profesinė Sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Busturas" Laisvoji Profesinė Sąjunga

Atsiliepimai apie UAB "Busturas" Laisvoji Profesinė Sąjunga

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Busturas" Laisvoji Profesinė Sąjunga

Šiauliuose kažkas baisaus su 21autobusu ryte pries septynias ar po septyniu ryte visi žmones važiuoja i darbus paleisti autobusai mažiausi ankščiau važiuodavo ilgas autobusas nebuvo problemu o dabar jau nuo akropolio žmones susispaude stovi netelpa normaliai bet niekam neidomu už talonėlius mokam nemažus pinigus i diena už tai kad važiuoti per visa miesta susispaudusiems kaip silkems :) ???
Kiek galima. Autobusai pastoviai vėluoja. Aś suprantu, kad visi mes žmonės ir kad visiem visko pasitaiko, taćiau kai autobusai vėluoja beveik kiekvieną dieną ir daugiau nei 10min, tai jau nedovanotina. Žmonės planuoja savo laiką, jiem reikia į darbus, mokyklas.
Turiu labai gerą nuomonę apie Busturo autobuso vairuotojus maršrutu Šiauliai- Mažaičiai. Jie visada malonus, besišypsantys ir supratingi. Gaila, kad vežioti pradėjo nauja firma..
Uzpiso busturo miesto autobusu vairuotojai. Kelinta kart begu i autobusa kad spet, pribegu prie autobuso- vairuotojas uzdaro duris ir nuvaziuoja. Norisi spet iki kitos stoteles ir ispirt i sikna tokiems vairuotojams. Veidrodeliu neziuri ir daro tikrai labai negrazjai, neskaitant kad pagal grafika 5min anksciau atvaziuoja ir netinka kiti autobusai
Šiaulių raj. Ginkūnų km.pastovei neatvažiuoja 18h 12 min 21autobusas pasikeiskit grafikus arba kontroliuokit savo darbuotojus kad žiūrėtų į savo darbą atsakingiau. Visgi už lango jau šaltukas spaudžia žmonės šąla ant lauko tikėdamiesi autobuso! Suprantama, kad technika genda ar kas atsitinka tik retkarčiais o ne pastovei imkitės veiksmų!
Kam skirti grafikai jei vairuotojai ju neailaiko, paaiskinkit???Siandie (2016-11-02)Geriatrijos centro stoteleje autobusas turejas buti 13, 20h pravaziavo 13, 16h.yra zmoniu kurie tokiu laiku vaziuoja i darba ir paskui veluoja, gal pagaliau padarykit tvarka, kiem tie vairuotojai savivaliaus?Ir cia nevienintelis atvejis kai vairuotojai vaziuoja bet kaip, o jai jiems kazka pasakai liepe islipt lauk jai kas nepatinka.darykit tvarka pagaliau, ar reikes surinkus daugiau skundu, filmuotu medziagu kreiptis i savivaldybe ar dar kur, kad pagaliau busture butu tvarka!!!
Prasidejo nauji mokslo metai ir naujos bedos su autobusais.2016.09.07 ryte is Rekyvos 4A autobusas nesustojo Piktmiskio stoteleje 7.06val., kurioje lauke daug mokiniu, matesi kad autobusas popilnis bet tikrai nepilnas, kodel vairuotojai neinformuoja valdzios kad siuo laiku 7.06 vaziuoja daug zmoniu, mokiniu ir netelpa i maza autobusa!!!!!!!!!!! Kodel siuo laiku neskiria dvigubo autobuso kad tilptu visi mokiniai ir laiku ir saugiai pasiektu mokyklas.Gal Busturas raso pateisinamus rastelius i mokyklas kodel buvo mazas autobusas ir netilpo visi norintys vaziuoti mokiniai, del ko jie turejo veluoti i mokyklas! Tai gerai kad nelijo ir nebuvo salta, bet streso vaikai turejo daug, nes nezinojo ar sustos ir tilps i kita autobusa.Prasome siuo laiku 7.06 skirti dviguba autobusa, kad visi mokiniai tilptu ir laiku pasiektu mokyklas!
Karolis 2016-07-25 18:23:25
6 autobusas į prekybos sandėlių stotele link dainų žiedo, maršruto nurodytu laiku 18:16 net neatvažiavo lyg tokio laiko nebūtų, o 16:03 turėjęs būti Atvažiavo anksčiau nei 16:00.
18:00 turėjęs būti atvažiavo anksčiau nei 18:00
Kristina Samuiliene
2016-07-14 20:20:22 IP 83.191.4.222
Siauliuose kazkas baisaus dabar su tais el bilietu papildymais ant kiekvieno kampo nera kubu ar tau parduotuviu o autobusu stotis toli kam reikalingi tada spaudos kioskai ? Ir seip kubas draugystes pr 14. Neturi aparato kaip papildyti o atsidare jau senai palyginus ir kur zmonems pasipildyti kortele ? Or pardavejos akis drasko draugystes kube kad neturim kodel neivedate tenai aparato ?esame labai pasipiktine.
Liepos 4 diena, tvarkant tilzes gatve, prie Ir Is prekybos centro, ryte 8.58h. 7 autobuso vairuotojas nesustoja sustojimuose. Mes, su kitais zmonemis, turejome barskinti i langus kad isileistu i autobusa, kuris stovejo viduri gatves, del susidarusių spusciu. Vairuotojas buvo nekulturingas, jam buvo nusispjaut i kelevius, kurie nebuvo informuoti apie tokia situacija. Hnc 721 sis autobusas.
Svieki.kaip as maciau autobusas 6 vazines tik d.d. ir sekmadieniais nuo liepos menesio.man nuo liepos iki rugpjucio pabaigos reikes sestadieniais vaziuoti į mokyklą.tai darykit kanors.
Sveiki. Dar neteko nusiskūsti viešuoju transportu Šiauliuose. Tačiau šiandien stotelėje prie Tomo viešbučio 7nr. 17.45 maršruto autobuso vairuotojas suspaudė manę durimis. Prieš manę stovėjo vos du žmonės, tačiau vairuotojui vistiek reikėjo garsiai užrikti, kad pravertų duris. Gaila, bet vairuotojas nepamanė net atsiprašyti. Beje, vairuotojas nesustojo prie Tilžės stotelės, o prie degalinės stotelės nei nestabtelėjo. Galbūt viešasis transportas dėl vieno norinčio išlipti asmens nestoja, Ar čia tik man šitaip pasirodė?.. Taigi, buvau ne tik suspausta tarpdury, bet dar ir galimybę išlipti gavau dvejomis stotelėmis toliau nei buvau planavusi.
21 autobuso vairuotojas nepastemejo mazamecio vaiko ir tiesiog privere ji su autobuso durimis. uzuot atsiprases jis pradejo rėkti ant jo ir jo mamos.
ar nebera normaliu vairuotoju?nauja autobusa patikite tokiem veilokam?siandien, 17.36 ties Aukstabalio stotele, autobuso vairuotojas (valst.nr GEN 814, 12 marsrutas), sove per raudona, nors jau augusios moterys ruosesi eit per pereja, tas pats "sumacheris"pries menesi, nuprause keleivius prie elektros tinklu stoteles.....darykit vadovai isvadas...
12 maršruto autobuso vairuotojas 13:08 h. prie Vijolių mokyklos stotelės (važiuodamas į centrą) atsisakė parduoti bilietą, daviau lygiai be grąžos, jis pareiškė, kad tam skirti kioskai, nors jo šalia nebuvo. Piktai rėkė ant keleivių ir liepė praeiti neparduodamas nė vienam bilieto.Jei būtų stabdžiusi kontrolė kaži kas turėtų mokėti baudą? Tokio nemandagumo nebuvau dar mačiusi. Dar ne gana to jis neatidarė durų sekančioje stotelėje. Vairuotojas stambaus sudėjimo, tamsintais akiniais. Reikalauju skirti vairuotojui papeikimą.
As nesuprantu kaip taip gali vairuotojai begau i autobusa buvau sialia autobuso ir pries nosi uzdare duris cia Siauliuose nr.4 autobusas
Nesuprantu ar sumautas Busturas visiskai nupirko savivaldybe?, mikriukus grazinkite nes busturo paslaugos neimanomos, kad is pietinio i centra pakliuti 8val., reikia kokia 06 00 laukti Nr 3, vaziuoja kada nori kaip nori, jokiu grafiku nera, sendien speju isvis jo net nebuvo zmones su taksi islakste i darbus lygei tas pats su Nr 12, totalus bardakas. po darbo vaziuoja minutes tikslumu kada to visai nereikia, o ryta kada labiausiai zmones skuba bardakas neimanomas, aplamai per mazai reisu ryta, pilna moksleiviu nebetelpa zmones, grazinkit mikriukus jei nesusitvarkote !!!
Taigi, esi pasipiktinusi dėl labai daug autobusų vairuotojų elgesiu, paklausi kokio paprasto klausimo atsako su pagieža. Bet čia dar niekas, su vakarykščiu 12 vairuotojo elgesiu, buvo vėlu prieš paskutinis, o gal net ir paskutinis autobusas iš Dainų žiedo. Įlipau su savo tikrai nedideliu šuniuku, šuniuką buvau pasiemusi ant rankų, vairuotojas pamatęs pradėjo pakletu balsu sakyti ''jokių šunų'', pasakiau, kad šuo bus ant rankų, tai jis man pakeltu balsu pasakė perki bilieta ir šuniui. Tai atsiprašau, kas per NESĄMONĖ?? Kur yra parašyta, kad tolono reikia ir šuniui? Jie ir rašote parašykite visiems matančioj vietoj! Kiek kartu esu važavusi, su savo šunimi, NIEKAS nėra sakęs nieko blogo taip, kad darykite išvadas, nes jau greit bus nebeįmanoma važiuoti su viešuoju transportu.
Šiandien Šiauliuose 7:32, atvažiavus 4 autobusui prie pc Saules miestas nebuvo atidarytos priekinės durys, nors jos skirtos TIK ILIPTI, o galinės TIK IŠLIPTI. Laukeme vairuotojo reakcijos, bet jam buvo taip sakant dzin.. ;) Kam tuomet ta tvarka, jei jos nesilaikoma?
Kaip ir kada bus sprendžiamas susisiekimas iš pietinio rajono Tilžės gatvėje iki ligoninės. Važiuoja tik 12 maršrutas ir tai tik pro bažnyčią, o 14 maršrutas paliktas "ant juoko", važiuoja kada nekada. Su tokiu svarbiu objektu kaip ligoninė turėtų būti geras susisiekimas ir tai galėtų išspręsti 14 maršruto grafiko koregavimas.
laba diena noreciau paklausti kur jusu zadetas sutankitas grafikas kur saket kad vaziuos pirmas autobusas septintas kas septynes minutes bet as grafike to nematau kam zadeti jei to netesit ir kaip jus manot kaip autobusai susitvarkys su zmoniuir mokiniu srautu taip vaziuodami.
2013 metu sausio 19 diena vykau is Rekyvos 4 marsruto autobusu 13.00 atsisedus sedimoje vietoje prie vairuotojo isgirdau replikas, kad negalima cia koseti ciaudeti, snargliuotis ir persti.Po tokiu repliku islipau is autobuso ir perlipau i kita.Daugiau pamates sio autobuso vairuotoja i toki autobusa nebelipsiu.Geriau vaziuosium su mikroautobusu.
Noreciau pranesti kad autobusas vaziuojantis is medelyno ziedo 21:47 antra diena is eiles neatlieka savo reiso, ir vaziuoja tiesiai i garaza, zmones pasipiktine!!

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01127 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
Tailors
Adresas: Švitrigailos g. 11M, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; konsultacijų paslaugos; sąjungos, fondai, asociacijos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos; žemės ūkio paslaugos.
Agro verslas ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų administravimas Viešieji pirkimai Nekilnojamasis turtas ir statybų teisė Intelektinės nuosavybės teisė Elektroninė komercija Rinkodaros teisė Įmonių teisė. Įmonių įsigijimai ir susijungimai Restruktūrizavimas ir bankrotas Darbo teisė Ginčų sprendimas Privatus ir...

Socialdemokratų skyriai pradeda apsispręsti dėl koalicijos
Socialdemokratų skyriai pradeda apsispręsti dėl koalicijos 07-24 22:45
4 iš 60 Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skyrių apsisprendė dėl koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Skyrių nuomonės buvo paprašęs partijos Prezidiumas.
Kolektyvinėje sutartyje įtvirtino minimalias komandiruojamų darbuotojų pajamas
Kolektyvinėje sutartyje įtvirtino minimalias komandiruojamų darbuotojų pajamas 07-24 19:36
Krovininio autotransporto profesinės sąjungos "Solidarumas" pirmininkas Gintaras Kondrackis ir UAB "Ogun" direktorius Andrejus Perje skelbia pasirašę pirmąją Lietuvoje kolektyvinę sutartį, kurioje...
Emigracija: vieniems verslininkams – baubas, kitiems – galimybė
Emigracija: vieniems verslininkams – baubas, kitiems – galimybė 07-24 18:27
Apklausa rodo, kad verslo atstovai emigraciją įvardija kaip didžiausią netolimos ateities iššūkį ir net kas antras jų bijo pasekmių. Tačiau kai kurių įmonių vadovai mano, kad šios baimės yra...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%