Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Bauer Int

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Bauer Int"

Atsiliepimai apie UAB "Bauer Int"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Bauer Int"

toks retas įkyrumas darbuotojų - jau 10-ai bobai sakau, kad atsižymėkite ir man neskambinkite, nes man iš jūsų nieko nereikia. tiesa, prieš kokius 8 metus pirkau puodą už 2000 litų ir gana - daugiau manęs neišdursite. man tikriausiai skambinėja iš Kauno skyriaus... ne kokie laikai atėjo Bauer, nes niekas nebeperka jų neadekvačių prekių...
Sveiki, esu labai dekingas bauer saziningumu grazinus i mano saskaita 170, 00 eur. Nors paejo zadetas laiko terminas, taciau SIANDIENA GAVAU 170 EURU. TUO LABAI DZIAUGIUOSI. DAR KARTA, DEKOJU BAUER ATSTOVYBEI. BUKITE SVEIKI.
Pries dvi savaites gavo bauer mano prasyma, be to buvau atvykes i bauer atstovybe Vilniuje Karoliniskese esancia Karolinos viesbutyje.Sako, laike dvieju savaiciu grazinsime 170 euru. PRAEJO ZADETAS LAIKO TERMINAS! KUR MANO 170 EURU ???? ! JAUCIU KREIPTIS BUTINA I KITAS SVARBIAS INSTANCIJAS. NORS ESU 15 METU bauer klientas daug ka isigijes. ATSAKYKITE, KADA GRAZINSITE PINIGUS?
Neseniai grįžau iš kelionės į Maltą. Tai tikrai nepigi kelionė. Viskas būtų gerai, jei atvykus nereikėtų tokių pinigų mokėti dar ir už ekskursijas- pasakiški pinigai. Įdomu, ar pati Bauer atstovybė žino, kiek jos klientai moka už ekskursijas? Juk net nepateikiami bilietai į įvairius objektus. 2 dienos (iš 7) skirtos grynai atvykimui ir išvykimui. Pritrūkau profesionalių patarimų kaip geriausiai pažinti šalį. Manau, kad prie kelionės turi būti priderinti skrydžiai. 11 val. turėjome atlaisvinti kambarius, o skrydis tik 19.45 val. Šiaip oras buvo geras, maistas taip pat. Dėkoju gidei Daivai, kuri įdomiai ir profesionaliai pristatė Maltą.
Klientė 2017-04-11 17:02:47
Juokinga darosi perskaičius komentarus.....pakvietė, atėjau, negavau pavalgyti, negavau pagert....š.....įmonė. Nebūtume lietuviais. Gavau dovanėlę ar bent šiek tiek vaišių, ačiū už skirtą dėmesį. Žmonės, ar nuėjus į bent kurią parduotuvę gaunate nors šiek tiek dėmesio iš personalo, kaip iš Bauer???? Kasininkė net "laba diena" nepasako.
O čia įmonė dirba su klientais, su kiekvienu indvidualiai, kviečia, supažindina su prekėmis.
Juk kai kviečia galite atsisakyti, niekas su botagu nevaro.
Įpiršo, užkerėjo....JUOKINGA. Gal per daug vynelio prigėrei todėl nesupratai ką darai???? tokiu atveju, kalčiausia lieka įmone, bet ne pats (Lietuvio sterijotipas).
Turiu prekių, užsisakau ko man reikia, apgalvoju prieš pirkdama ir lieku patenkinta. Sėkmes augti, tobulėti ir kantrybės su tais kurie tik nori pavalgyti ir gauti mašiną už atėjimą į renginį.
Klijentė? Greičiau Bauer darbuotoja esate. Individualus priėjimas? Smegenų pudrinimas, melavimas ir prekės apibūdinimas neegzistuojančiais privalumais. Ir tai gerai? Kokios ten vaišės? Greičiau prisidengimas tuo kad bus vaišės. Keli saldainiai ant stalo. Melas kviečiant, meluoja kad nebus prekiu pristatymo. Aiškino kad laimėjau viso kūno masaža, o realybėj patekau i banalų prekių pristatyma.
Juk kai kviečia galite atsisakyti, niekas su botagu nevaro.
Siandien pristatymas vyko antisanitarinem salygom.Pone Vaida pries spaudziant sultis reikia isplauti rankas !Sulciaspaude buvo purvina ir maisiuke buvo atlieku, Vaisiai pjaustyti valyti turi galiojima.Jus su savo nudazytais nagais kisot ir spaudet vaisius uogas o marka dar ir spaudet, tam ant jusu stalo gulejo tam skirtas grustuvelis.Kita karto nors pirstines uzsidekit nes ir manikiurui kenkia ir zmonems nesaugu!
Gintaras 2015-12-20 04:09:06
As tikrai nedirbu.ir nesuristas su Baueriu.bet gaminiais tikrai esu ju patenkintas.turiu ir puodu rinkiny.ir vilnos patalyne.super daiktai.o svarbiausia.labai maloniai.aiskiai.issamiai motetys pristato siuod gaminius
Sveiki, labai butu idomu isgirsti kuo patinka puodai? Tai geri puodai, bet ne uz tokia kaina. Sake manu kose isvirsim nemaise
Tikri lietuviai, tik skųstis ir mokat....negi niekas neįsigijote kokybiškų prekių.
Mes su žmona jau daugiai kaip 10 metų naudojamės Bauer produkcija ir patenkinti. Paskutinis pirkinys- lėtaeigė sulčiaspaudė, ja gal 4 metai naudojuosi, net ir vaikai atvažiuoja sulčių išsispausti.
Vladas 2017-03-09 10:53:36
Kęstuti. Nekurk pasaku, gi du mėnesius naudojai ta krėsla nei cento nesumokėjęs, kokios 6 dienos. Aišku kiekvienas lietuvis nori išdurti kitus ir kažką nemokamo gauti, bet tu čia jau visas ribas peržengei. Ir pats nekliedėtum apie teismus ir televizijas, pakaktų tau vartotojų teisių apsaugos, jei būtum per 6 dienas atsisakęs ir gražinęs. Koks sekantis žingsnis? Pasiimsi mašina lizingu, nieko nemokėsi ir už metų reikalausi kad pasiimtų, nes nugarai netinka?
Kokius 2 mėnesius naudojausi? Atsisakymo pareiškimas buvo išsiustas po 6 dienų, tame tarpe 5 dienas buvom komandiruotėj. Iškarto po atsisakymo telefonu pasakiau kad preke nesinaudojam. Bauer telefonu tempė laika, žadėdami paimti prekę. Ir ne aš vienas susidūriau su atsisakymo pareiškimo ignoravimu, neatsiunčiant jokio atsakymo o tik telefonu žadant paimti. Sutinkam su betkokia ekspertize, kad prekė yra ir dabar nenaudota.
Kestutis 2017-02-06 12:05:02
Marija. Tai mes ir planuojam daryti. Lygiai tokia pati situacija. Ipiršo demonstracijos metu masažini krėsla. Pripasakojo koks tai vaistas nuo visų ligu. O man yra nugaros problemos. Išbandžius, nugaros problemos paūmėjo, reiškia jis netinka. Po 6 dienų po atvežimo išsiuntėm atsisakyma tas buvo 2016, 12, 12. Ir iki šios dienos negavau jokio oficialaus atsakymo, nors pradžioj žadėjo paimti o prieš kelias dienos paskambino kodėl nemokam imokos, grasina anstoliais. Ieškom nukentėjusiu žmonių kad kartu kreiptis ir i televizija ir i teisma. Parašykite faustaser@gmail.com.
Kestutis 2017-02-06 12:05:02
Sveiki, esu Lina iš Joniškio. Turime įsigiję labai nemažai iš Jūsų firmos daiktų.Tad, kai buvome pakviesti ateiti į pristatymą, vakar t.y vasario 27d., net nesudvejojau pasakyti Taip... Paklausus manęs ką aš atsivesiu, iš karto atsakiau, kad savo vyrą.Tai firmos darbuotoja iš karto man pasakė, kad mes galėsime rinktis dovanu, rankšluosti, arba skalbiniams dėžę... Per renginį jau buvom sugalvoję pirkti čiužinį, nes tokiu tikslu ir ėjome... Tačiau, renginio pabaigoje buvome apgauti... Niekas jokio rankšluosčio ar dėžės net nepasiūlė, pametė, po kažkokį pirkinių maišelį..Kam reikia apgaudinėti žmones???? Žinoma sekantį kartą, kai jau būsime pakviesti mes jau tikrai nebeisime, į tokį melagingą renginį.. Dar ir kitiems pasakysime, kad tokiuose renginiuose yra apgaudinėjami žmonės.. Dar firmos darbuotoja primygtinai siūlė mums tą čiužinį įsigyti, bet... Mes abu su vyru pasitarę, pagalvojome..Jei žiūri į akis ir sako, kad jūs laimėjote tokias dovanas, o pameto po maišelį, tai kur garantija, kad iš to pačio žmogaus lūpų sklindanti informacija koks geras čiužinys yra VĖL NE MELAGINGA???????? Pasijutome labai apgauti......Tikiuosi, kad kažkas atsakys į klausimą. Kodėl taip apgaudinėja žmones, BAUER įmonėje dirbantys žmonės??????
Sveiki.Esu is Rokiskio.Turime isigije nemazai jusu firmos gaminiu, taciau sikart rasau su nuoskauda, nes jauciames su vyru apgauti jusu firmos darbuotoju.O situacija tokia: neseniai, vasario men.22d.man paskambino jusu firmos darbuotoja, berods, Ausra, jei neklystu, ir pasake, kad laimejau dovana:jei viena ateisiu i pristatyma "pagundos"kavineje tai gausiu ranksluosti dovanu, o jei dviese su vyru-tai gausim nuostabu kelionini krepsi dovanu. Taciau nueje dviese su vyru dovanu gavome MAISELI PIRKINIAMS, kurio tikrai negalima pavadinti kelioniniu lagaminu...KODEL. KODEL???Pristatyma vede OKSANA.Musu paskutinis isigytas pirkinys BAUER masazinis kreslas. LABAI PRASAU PAAISKINTI SITUACIJA ir kur "dingo"kelioninis lagaminas???
Marija 2017-02-06 10:48:17
Sveiki, siunciau registruotu laisku atsisakyma, jokio atsakymo rastu negavau, visas bendravimas buvo tik telefonu, o komentaru jie gal net neskaito, reiketu ta kompanija paviesinti per televizija, tegu visi pamato ka jie isdarineja, nesilaiko savo sutarciu, manau tai jiems nebus naudinga, juk musu cia daug tokiu.
Regina 2016-10-25 13:21:16
Sveiki visi, dar tęsinys kaip elgiasi Bauer: nesugeba nutraukti moki lizingo sutarties, pasirašytos spalio 13d., aišku bando kantrybę ir gadina nervus, mąsto kaip nugvelbti avansu įneštus pinigus. Būkite budrūs, o geriausia nemaitinkime jų 100 kartų brangesnių puodų pinigėliais, jie taip išpuiko ir taip pralobo, kad visiškai su žmogum nebesiskaito.O kas norit gerų puodų tokios pat kokybės netgi geresnės, kaip šveicariški, tai irgi kai paieškojau informacijos, tai pilnas internetas visokiausių nuo mažučio puodo iki puodų rinkinių ir 20 kartų pigesni. Sėkmės aplenkiant bauer.
Parašykite faustaser@gmail.com nes negalima nusileisti. Nes su tokiom bėdom ir mes susiduriam šiuo metu. Jie jaučiasi nebaudžiami.
įspėjimasklientams 2017-02-01 15:22:34
Ištiko tokia pati situacija kaip ir žemiau rašančiai Marijai. Darbuotojai sugeba dirbti tik vieną, įsiūlyti prekes. Grąžinti netinkančia prekę tas pats kas nuskristi į mėnulį. Atsakymo dėl prekės prašymo grąžinti sulaukti neįmanomą. Prekė taip pat net nebuvo išpakuota iš dėžės. Lizingo pirmosios įmokos terminas jau praėjas, antroji taip pat ne už kalnų. Ką gavau iš įmonės? NIEKO!! Aplamai, prašymas turi būti kaip priedas priimant grąžinamas prekes!
Kompetencijos - nulis. Pagarbos eiliniam klientui - nulis.
Šviečiasi tik vienas kelias - teisinis. Nes dabar tai jau principo reikalas, kad įgytumėte pagarbos klientui ir atliktumėte visas pardavėjo pareigas.
Lygiai su ta pačia situacija susiduriam dabar Parašykite faustaser@gmail.com. Bandysim kovot kartu. Mums net anstoliais grasina.
Marija 2017-02-01 14:40:07
Sveiki, taip labai gaila, kad kompanija nesilaiko savo sutartyje pasirasytu punktu.Per 14d.galima grazinti-nesamone nieko negalima, nes jie nepasiraso, kad atsisako lizingo ir tu nieko negali padaryti.Tiesa, paprase, kad palikciau 200, -euro vien uz tai, jog sutvarkys lizinga ir pasiims preke, juk tai bausu, beveik visur pristatymas nemokamas, o cia is Vilniaus i Kauna atvezimas kainuoja lygiai 200, -euru.Ir dar istryna zinutes, , jei teisus, tai ko slepti, preke net neispakuota-ar taip sunku priimti atgal, jei tokios geros prekes!
Kompetencijos - nulis. Pagarbos eiliniam klientui - nulis.
Kestutis 2017-01-24 01:35:02
Su šia firma niekam nerekomenduoju prasidėti. Mandagus bendravimas baigiasi tuoj po to kai iperša preke. Preke iperša tikraja to žodžio prasme. Apžiūrejus atvežta preke supratome kad ji neverta net penktadalio savo kainos ir tiesiog mums netinka.Pasinaudojome savo teise atsisakyti netinkančios prekės per 14 dienu. Atsisakymo rašta nusiuntėme po 6 dienu po prekės atvežimo. Tada jau prasidejo linksmoji dalis. Bauer firmos darbuotojai elgiasi blogiau nei turgaus pardavėjai. Pirmiausiai man buvo pasakyta kad imokėtus pinigus gražins ir preke paims. Po to prasidėjo laiko tempimas tai pavaduotoja atostogauja, šventinis laikotarpis. Vėliau jau prasidėjo ragelio mėtymas ir neatsiliepimas i mano numeri, nors skambinant iš kito numerio atsiliepdavo iškarto.2 mėnesius negaunu jokio oficialaus atsakymo.Spėju kad gali tekti kreiptis i teisma. Neužkibkit ant šios kompanijos kabliuko.
Kestuti, patyriau tą patį, reikèjo rašyti registruotu laišku paprastą prašymą ir kopiją siųsti sutarties. Grasino, kad už prekės paėmimą reikės mokėti berods 25 eurus kurjeriui.Beje tai tos pačios bauer kaškurios vyras, kuris paėmęs prekę jau rytojaus dieną turėjo perduoti iš pat ryto.Tačiau 11val dar jis voliojasi savo namuose lovoj ir firma nepatvirtina kad gavo mano atveju 9l puodą. Beje paėmus prekę netgi neduoda jokio popieriuko kad tikrai jis ją gavo, tik mano naglumo dėka grąžinau tą vairuotoja ir ačiu jam kad pasiraše jog gavo prekę, nors nenorėjo to daryti, nes atseit neįpareigotas.Taigi būkit visi atsargūs, neturėsit ne tik prekės, bet dar ir toliau mokėsit, jei tai lizingas.Apgavikų kompanija
nnnnnnnnnnnnnn 2017-01-11 21:57:56
Antrą kartą Bauer apgauna.Viskas, daugiau jokių ryšių su jais. Paskambino ponia atstovė tel. nr.863810967 ir pakvietė į masažinių krėslų pristatymą. Pasakė, kad manęs laukia pavėluota Kalėdinė dovana - didelis rankšluostis porai, taip pat nemokamas masažas. Na ką, didelis rankšluostis gal ir neblogai, nes tuos krėslus jau esu mačiusi. Pasiteiravau ką aš prarandu jei atvyksiu be poros. Atstovė mandagiai ir gražiai pasakė, kad aš prarandu kelionę antram asmeniui. Aš dar pasitikslinu kokia dovana priklauso, atsakymas - didelis rankšluosti. Sutartu laiku nueinu ir išsėdėjusi visą pristatymo laiką paprašau dovanos. Deja, ji nepriklauso, nes krėslus pristatė kita atstovė. Paskambinu vėl tuo pačiu numeriu ir pasiteirauju, kaip čia suprasti, man atsako, kad ji visų firmos niuansų nežino, nes dovanos gali būti dalijamos ir poroms ir pavieniams atstovams, o kodėl aš negavau ji neturi atsakymo. Taigi, kai kviečia į pristatymus, tai žino viską, o kai iškyla nesklandumai tada kažkaip praranda atmintį ir tai jau antras kartas su šia firma. Tai ar galima jais patikėti? Viena atstovė renka lengvatikius žmones ir siūlo dovanas, kurių nėra, kita atstovė teigia, kad ji nieko nežino apie dovanas.
Tas pats modelis, nors ir sakiau, kad nenoriu jokių reikalų turėti su Bauer, bet susigundžiau didelio rankšluosčio, nuėjau į pristatymą, tačiau gavau tik uźpakaliui tinkantį pasišluostyti, , nosinuką*, vaišina irgi tik arbata kava keliais saldainiais, absurdas, tokio didingumo firma, o taip kiauliškai elgiasi.NESIGUNDYKIT JŲ DOVANOMIS, jie vis ieško naujų lengvatikių.IR KAIP jie neužsirauna ant ryžtingų žmonių, kurie duotų juos į teismą. Manau kad geriau nemaitinti tos armijos mums savo patiklumu ir ji savaime dings nuo vaizdo. O kokius apartamentus jie valdo kad jūs matytumėte, taigi iš mūsų nerealiai brangių pirkinių. Masažinė kėdė apie kurią eina kalba kainuoja internetinėse parduotuvėse nuo 250 eurų, o bauer prašo 2590 eurų. Nu suprantama jiems reikia prabangiai gyventi Venecijas, Maljorkas aplankyti, tai ar duosimės ir toliau mulkinami?
Kas nukentėjote nuo firmos Bauer rašykite faustaser@gmail.com. Gal kartu paieškosime teisybės teisme, nes tikrai matau kad nukentėjusiu yra daug.
Turiu kai kuriuos Bauer produktus. Ypač džiaugiuosi lygintuvu. Šį mėnesį įsigijau vilnonę antklodę Prestige.
Nusivyliau-tai ne antklodė, o pledas. Šiuo metų laiku miegoti po šiuo pledu šalta. Dovanų dar gavome pledą-tačiau argi tai dovana-jei ji naudojama dar paildomai prie vadinamos antklodės? Tai bendras produktas. Todėl šios kainos "antklodė" neverta-tai paprasčiausias pledas. Gal ji tinka šiltesniuose kraštuose? Bauer atstovams siūlau apklausti savo klientus dėl šio produkto. Vis dėlto tenka pripažinti kad Jūsų produktų kainos per aukštos. Pamastykite...
ant prikolo nuėjau paklausyti. juo labiau kai gyvenu netoli. ale kažką aš ten laimėjau. Atvarau. taure vyno vaišino (nors negėriau, ir šiaip nemėgstu, ir už vairo buvau), saldainių kregždutės... pristatė prekes... kur iki šiol nesuprantu kam pirkti tokius brangius puodus, kai ir paprastas puodas gerai. jei nedidelė šeima ar esi vienas ar dviese, kam reikia tų brangių puodų. sudomino lygintuvas, bet aišku tik tol, kol nepasakė kainos. na sorry, kai parduotuvėse lygintuvas paprastas kainuoja 37 eurus kaip vidurkis, na manau iki 100 eurų, o ten praktiskai visa mėnesio alga... tai sorry, , , prabanga tokį pirkti. geriau jau keisti kaip kojines tuos paprastus. sėdėjau ri vis laukiau, na tai kada ta dovanėlė. nes tik dėljos ir atėjau, pažiūrėti kaip bus.. ir ką. liepė traukti bilietėlius ir laimėjau receptų knygutę :A5 formatas, 60 puslapiu kazkur. juokas. tokių prekybos centruose ir kitur gali prisirankioti ir susiklijuoti ir turėsi receptu knygute. slamstas. kita ten kelionei nuolaidu ceki, nors aisku kad bevertis prizas, kita vel ten kazkoki fuvlo. juokas. na dar uzpildyti kuponus reikejo, aisku telefona irasiau kurio jau nenaudoju, kad nebepristotu... taigi vnz.... grybu karas... neverta gaisti laiko. na bet jei rengia prezentacijas matyt randa lengvatikiu. juk is principo tie daiktai ne bauer, o iprasti daiktai, tik su ju lipduku, uz kurio dar susimoki papildomai. tai kam pirkti is ju, jei gali kitur paieskoti, ir zymiai pigiau.
Jeigu trumpai - BAUER a******u kompanija, kad privilioti klientus naudoja Ostapo Benderio metodus. Neeikite į BAUER prezentacijas, nedalyvaukite BAUER loterijose. Skambinant Jums gali prisistatyti kaip visiškai kitokia įmonė.
Laba diena, nesenei parvykome iš nuostabios kelionės Kipre. Su Bauer keliauju nepirmą kartą ir noriu labai padėkoti už galimybe keliauti su Bauer, ačiū už šiltą bendravimą, gerą nuotaiką nepamirštamus įspūdžius. Didelis ačiū Rasai ir Sauliui :)
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Šiandien žmona sulaukė skambučio. O grįžo laiminga. Savo skeptišku požiūriu šitoms nesąmonėms nuliūdinau žmoną... Bet va radau šitą saitą, tai galutinai įtikinau, kad nieko ji neprarado nenueidama.
tikrai firma galutinai nusigyveno, nepatikėkite siūlymais, dovanomis, neikite į pristatymus, nes tik prarasite savo brangų laiką...paskambino, atseit kažkur užpildžius lapelį, esu atrinkta kaip laimėtoja, prašome ateiti, gausiu dovaną, bus vaišės ir t.t., šiaip seniau taip ir būdavo...tai va, atėjau, dovanos jokios, užpildėme lapus kažkokiai loterijai, pasakė, kad čia ir bus dovana, jei laimėsim...su vaišėm irgi panašiai, na pasiūlė kavos ar arbatos, ant stalo buvo keli saldainiai...ant spintelės stovėjo vyno buteliai, bet kad nors būtų užsiminę...matyt, pačios pasiima, atseit, suvaišino...žodžiu, neapsigaukite ir nepraradinėkite savo laiko
Perspėjimas tiems, kas sugalvos atsisakyti sutarties su Bauer : turėsit N problemų, sugadintą dieną ir nervus taip kaip atsitiko mano vyrui. Bauer rūpi tik kaip prigauti, išmonyti pinigų nesuteikiant jokio pasirinkimo kaip grąžinti prekę, nes jokios informacijos stengiasi neteikti, o kad ir kelis kartus skambinus ir pačiam klausinėjant, tai numeta ragelį, o paskui matydami jau pasikartojantį numerį visai nebekelia ragelio. Pirmas Bauer skambutis ne apsitarti kaip galima grąžinti prekę, bet sausai praneša, kad apie 14 val atvyks kurjeris paimti prekės, klausiu ar reiks mokėti, nagi 21 eurą, konsultantas prekių negali parvešti, bet vakar prekę paėmė visai ne kurjeris, o greičiausiai artimas Bauer žmogus, sutartis atvežė tik be 5 min. 17 val. ir susirinko ant jų parašus, bet klientui priklausančio egzemplioriaus netgi nesiteikė atvešti, patys atsikopijavom dublikatus, dokumentai pilnai neužpildyti, nėra kas atstovauja priimant prekę, neaprašoma kokios būklės gauna prekę. Tai tik patiems susivokus, žinoma ir su vartotojų teisėmis pasitarus paimtas iš vairuotojo parašas, kad puodą gavo. Dar nežinia kaip rutuliuosis visi įvykiai toliau ar atgausim pradinio įnašo pinigus, ar mokilizingas neprigalvos kokių procentų nuo sutarties pasirašymo iki jos nutraukimo nors pagal grafiką jokia įmoka nepriklausė. Žodžiu Bauer bent su 3 darbuotojom teko bendrauti telefonu, bet visos be elementariausios kultūros, nesuteikia informacijos, manau kad žmogus praleistų terminus, kažko nesupratęs, o paskui tik mokėk ir mokėk. Taigi geriau su Bauer neturėti reikalų
Noriu visiems pranešti, kad firma BAUER galutinai nusigyveno. Prieš kelis metus, būdama prezentacijose, visada gaudavau bent mažą dovanėlę, kokią nors smulkmeną. Š.m. spalio 12d. buvau pakviesta Šiauliuose į prezentaciją, buvo žadėtos dovanėlės, prizai. Žinoma, nieko panašaus neįvyko, atseit laimėjom kelionę, kuri visai nedomina, nes žymiai pigiau ji kainuos, užsakant turizmo biure. Apie vaišes nėra ko ir kalbėti. Rezultate sugaištas laikas, sugadinta nuotaika (VEDANČIOJI VIS KARTOJO, KAD UŽ VISKĄ REIKIA MOKĖTI, VELTUI NIEKO NEBŪNA).Bet juk čia reklama, tik firmoje BAUER nemokama, jiems tai labai patogu. Nusigyvenot, gėda, daug žadat, o rezultate- nulis.Ateityje Bauer aplenksime iš tolo ir aplinkiniams tą patį patarsjme.
a*******i, nieko jie nedavonaja, melagiu kontora, laika gaisina sekdami pasakas.
esame susidure ir mes su Bauer Int atstove Irma, susilaukeme skambucio, kad ruosiamos vaises, staliukai rezervuojami, dovana 60 euru vertes laukia, ispanisko vyno degustacija laukia, pora valandu teko praleist tvankioje, purvinoje, belangeje saleje Karolinos viesbutyje, su dar keliais prakaitu lasanciais zmonemis, beliaukiant stebuklo, kalba buvo apie puodus, sulciaspaude ir lygintuva, kur neva geresniu nera, aisku tai marketingas ir kiekvienas konsultantas bando isgirt savo preke, nes nuo to priklauso jo alga, baisiausia buvo tai, kai zmona noredama nusiplaut rankas pries degustacija uzsuko i virtuvele kur buvo ruosiamos vaises, tokios antisanitarijos nebuvo maciusi, patalpa tragiska ant stalu purvini indai, siuksles, maistas, mesa, darzoves, vaisiai, ir visa tai kartu, prie vaisiu neprisilietem, gale gavom daug skrajuciu, kita diena susilaukem jau skambucio is kitos atstoves Bauer Int Marijos, kur musu jau lauke dovana 400 euru vertes... Nesuprantu vienno, kaip su tokiu poziuriu i klientus jie ruosiasi parduot savo prekes, vien melas, pazadai ir sugaistas laikas
Pirkusi puodus, ciuzini ir vilnone patalyne. Paciais daiktais esu patenkinta, tik baisiai nepatenkinta sios firmos aptarnavimu. Po kazkiek laiko nusprendziau valyti ta vilnone patalyne, bet pagalvojusi, kad namuose kokybiskai neisskalbsiu, kreipiausi i Bauer, kad jie isvalytu. Dar nemazai sumokejau uz tipo "valyma", o kai apziurejau namuose, tai buvo taip, kad gal namuose rankiniu budu buciau kokybiskiau isskalbus. Nezinau jie ten turbut skalbia ir dar nezemoj temperaturoj - paklodziu apatinis medvilnes sluoksnis susitraukes ir pati vilna atrode tragiskai. Buvo parasyta patalynei garantija 5 metai - tai maniau nors uz skalbima kompensuos sumoketus pinigus. Man telefonu baisiai nepatenkinta ponia atsove, kad nesitikeciau. Po to prisizadejau nieko nebepirkti is sios ir panasiu firmu ir negaisti laiko ju pristatymuose.
Poilsiaudamas Palangoje sulaukiau iš gerb.Irmos, Bauer darbuotojos, gyv.Marijampolėje, skambučio, ir buvau mielai pakviestas i BAUER, finalinį renginį.Nors neturėjau tam noro dėl prasto oro kazkur vykti, bet žadėjo atvykstansčoms poroms po dovaną- šampano butelį.Taip pat minėjo, kad bus ne prezentacija, o degustacija su patiekalais ir prizais išskirtiniams pakviestiems asmenims. Bet viešbutyje Ambertone įvyko eilinė prezentacija, kurią vedė ponas Kęstutis. Eilinį kartą buvo pildomos kortelės 400 eur prizams ir 60 eur kelionėms. Kiekviena pora nebuvo apdovanota šampanu. P. Kęstutis net nustebo, kad šitokiu būdu ponia Irma bando prisikviesti klientų. Minėta Irma net žadėjo kartu išgerti tą gautą šampaną, kai grįšime. Ne šampane ir vaišėse esmė, bet labai nepatiko p. Irmos melaginga informacija ir nesiskaitymas su žmonėmis. Juk galėjo tiesiai šviesiai pakviesti į prezentaciją, o ne meluoti. Tokiu būdu firmos Bauer renginius ir gaminius aplenksime ratu.
Sveiki. Dekoju imonei, kad pakviete. Pasake, kad dovana- masazas. Supratau klaidingai. Tikejausi, kad masazas bus atliekamas kazkur, kazkada. O cia buvo pristatymas masazinio kreslo ir ji isbandyti galejo visi susirinke. Neketinome nieko pirkti, bet pasiulytas masazas nuvede i pristatyma ir buvome taip suzaveti, kad is 3 ju poru, dalyvavusiu pristatyme, 2 nusipirko. Tame tarpe ir mes. Taip kad esame be galo dekingi Rimutei, kuri pravede prezentacija itin nuosirdziai, profesionaliai ir su pasiulymu nebuvo ikyri. Netgi leido pareit namo, apmastyt, ir sugryzt kai apsispresime. O po to dar ir dovaneliu nuo saves pridejo, nors kai sugryzome jau apsisprende pirkti, galejo ir nebeduot. Kreslu esame labai patenkinti, o ir aptarnavimas vyko gana sklandziai. Dauguma besiskundzianciu pralosia ne del to, kad kazka naujo suzinojo, bet del to, kad isivaizduoja, kad jei jau pasake savo telefono numeri, tai jau jie gali tiketis netgi vertingu dovanu. Manau, kad netgi arbatos puodelis yra dosnumo ir dekingumo uz atvykima israiska, nes reik pagalvot, kad visas dovanas, kuriu jie tikisi, teks apmoketi prekes perkantiems.
Nusivyliau tokiu nesazingumu....Paskambino kad atvyktau pasiimti piniginoi laimejimo ir davana. Tai atsiprasau nieko negavau tik pusantros valandos klauseme ten susirinke laimetojai kaip naudotis puodais kuriu pati didziausia kaina 1800eu. Ir kai pasakiau kad jau noriu namo tada dave bilietukus traukti ir zinoma kaip ir visur kelione....Tai yra aferizmas zmones neapsigaukite as net masina samdziau kad mane nuveztu i alytu nes tai paskirtai valandai neturejau kuo nuvaziuoti.Tai va pralosiau duagiau nei laimejau....Naikinti tokias aferas
Viena kas nesuvokiama, kodėl VVATAT ir konkurencijos taryba iki šiol nesiima tyrimo dėl tokios kompanijos, kuri skleisdama melagingą reklamą kviečia kaip dauguma ir sako žmonės į visokius nebūtus dalykus, prikalba daug visko, o atvykus sužinai, kad patekai ne nur kitur, o pas paprasčiausią prekybos agentą, kuris reklamuoja tau Bauer produkciją.
Mano atveju buvo tas pats, kad sulaukiau skambučio, kur neva pildžiau kažkokią anketą Norfoje ir dėl to esu kviečiamas į superfinalą. Išgirdęs tokią informaciją visų pirma paklausiau kada, kur ir ką pildžiau, nes tikrai nieko jokione norfoje nesu pildęs, kadangi Norfoje aplamai esu gal kelis kart per savo gyvenimą prekinęsis. Įvardino kažkokią datą, beveik prieš metus, o kokią anketą pildžiau deja skambinančioji mergina negalėjo atsakyti, nes ji neva tik gavo informaciją, kad aš esu laimėtojas ir patekau į super finalą.
Paklausus kas ten per super finalas, sakė ten atrinkti laimėtojai ir reikėtų, kad ir Jūs dalyvautumėte ir pasakė, kad dalyvaujant super finale turėsiu galimybę laimėti super prizą.
Akivaizdu, kad labai įtikinamą melą yra sugalvoję kaip suvilioti žmones, nes kai tau siūlo sudalyvauti super finale su galimybe laimėti super prizą, pasako, kad tau bus rezervuotas staliukas, kad gali ateiti su šeima, kad laukia vaišės, tai koks žmogus neis? Žinoma sutikau.
Vėliau gavau net keletą žinučių su priminimais, kad tokią ir tokią dieną, tokią valandą turiu atvykti nurodytu adresu. Tą pačia dieną kai turiu atvykti, dar kartą gaunu žinutę, kur vėl meluojama pie super finalą, nurodoma, kad būtinai reikia, kad atvykčiau, nes neva be manęs renginys neįvyks ir rašo, kad mane pasitiks tam tikras žmogus.
Kaip koki i*****i nuvykome, niekas nepasitiko kai pbuvo žadėta, paskui paklausus kur čia mums reikia pasako, kad ai, Jūs čia į Bauer prezentaciją. Atsakau nežinau, sakė atvykti ir pasitiks tas ir tas. Pasiūlo prisėsti ir palaukti. Ateina pasiimti visai ne tas kas turėjo ir su dar pora žmonių nusiveda į kažkokią kamurkę, kur stovi du stalai, kur kaip reikia suprasti čia tas žadėtas rezervuoti stalas. Pasiūlo arbatos, vyno, ant stalo padėti keli saldainiai. Priešais tuos du stalus kitas stalas nukrautas Bauer produkcija.
Ir čia supraskite super finalas, kur Jums rezervuotas taliukas, paruoštos vaišės ir kuris neįvyktų be Jūsų :) O realiai prekybos agentas vėliau pristatinėja ir giria Jums Bauer produkciją už kosminę kainą, kuri tikrai niekuo nesiskiria nuo kitų gamintojų produkcijos, kuri kainuoja kelis kart pigiau.
Kaip Jums atrodo, ar tai nėra žmonių apgaudinėjimas ir melagingos reklamos skleidimas?
Kur žiūri VVTAT, kur žiūri konkurencijos taryba?
Gal p. Feliksas Petrauskas galėtų visuomenei pakomentuoti, kodėl vartotojai nėra ginami nuo tokių melagių, kurie kaip matosi eilę metų pažeidinėja žmonių teises, juos apgaudinėja su tikslu pasipelnyti.
Gal p. Šarūnas Keserauskas galėtų pakomentuoti ar tai nėra klaidinanti reklama, kai tau skambina ir primeluoja, siunčia melagingas žinutes.
Ir galų gale, ar nėra pažeidimo, kur akivaizdu skambina bet kokiais numeriais, meluoja neva žmogus kažkur paliko savo numerį?
Asmeniškai manau, kad tai ne kas kita, o mūsų tarnybų, kurios turi saugoti piliečių teises aplaidumas.
Dauguma tarnybų motyvuoja tuo, jog nėra gavę skundų iš piliečių, bet gerbiamieji, jei pažiūrėti į Jūsų funkcijas, kiekviena tarnyba gali tyrimus atlikti nepriklausomai nuo to gautas skundas ar ne.
Nereikia skundo, kad VVTAT ar konkurencijos tarnyba imtusi tokio tyrimo, nes čia pilna žmonių skundų, kuriuos jos turėtų patikrinti.
Noriu padėti tiems kas nori keliauti su Bauer kelionėmis, bet gal padės ir kitiems netapti kvailiais. Aš vykau su šia kompanija į Antaliją, pirkau kelionę pati. Turėjau gidę vardu OZLYŠ (atsiprašau jei neteisingai parašiau). Ji siūlė paketus.Paketą nusipirkau ir aš. Ten buvo ir ėjimas į hamamą. Grįžusi iš vienos ekskursijos nuėjau ir aš. Deja nusivyliau. Man padarė pusę to kas priklausė pagal šį paketą ir paliko, nes aš nepirkau jų siūlomo medicininio masažo. Vietoj to, kad atsipalaiduočiau man išderino energetiką, todėl naktį labai blogai miegojau. Po to pati turėjau galvoti kaip tą padėtį pasitaisyti. Man 62 m. Gal jauni žmonės kitaip į tokius masažus reaguoja, bet manau pusė kūno masažo niekam negerai. Grįžusi namo nuėjau pas savo masažistę, ji man padarė atpalaiduojantį masažą, tada pagerėjo.Visa tai vyko Beleko rajone esančiame viešbutyje VERA.
Solveiga 2016-01-28 15:04:48
Sveiki mes tai pat su šia melagiū firma turėjome reikalū, vyras sudalyvavo kažkokioj pieno produktū apklausoj, po keliū dienū sulaukėme skambučio kad laimėjome 50eur čeky, suderinome laika kada atvyksime.Kita diena jau sulaukėme dar vieno skambučio jau nebe 50 eur čeky o 60eur ysigyti ju produkcijai ir sudalyvauti finale finalo prizas440eur čekis kelionei arba degalam, na gerai nuvykome minėtu laiku.Radome sėdinčius 2 žmones (kaip supratau vyras su žmona)na ka davė užpyldyti finalo kortele, pasiūlino kavos, arbatos ant stalo buvo padėtos kelios saldainės, mes paklausėme tai kur tas laimėtas 50eur čekis atnešė kažkokia kortele ir paskė kad tai yra jūsū prizas ysigyti jū produkcija su 50eur nuolaida, na paklausiau pvz kiek dvigulei lovai kainuotū pledas.Pasakė 400eur (patikėkit manim už 4eur humanoj nupirksit gražesny)firma bauer gal ir nebloga bet tokiū gaminiū pilna maksima.Jaigu jau jūs pranešat žmonėm kad jie laimėjo prizus, tai informacija suteikit iki galo kad jųs laimite ysigyti mūsū produkcija su tarkim 50eur nuolaida/nuolaida o ne kažkokius neegzistuojamus čekius.
Rašyti išmokti pirma reikėtų.
vyras gavo skambuti, tipo jus laimejote priza, kurio verte 60 e, pakviete atvykti, nuvaziavome abu, visa valanda klauseme marazmus, na gi laukeme zadetos dovanos, isejau pasipyktinusi, gavome lapeli su nuolaida kelionei, veltui sugaistas laikas, as kelione galiu rasti daug pigesne, nei jie siulo, net nei kavos, nei arbatos nepasiule
Sveiki, as taip pat jauciuosi apgauta sios firmos. Man paskambino ir pasake, kad esu finalininke, kad istrauke mano kortele ir pakviete mane i sventini sios firmos vakara. Pasake, kad priza jau iskart viena gausiu ir bus sventinis vakaras, pasiteiravo keliese ateisim, nes neva reikia zinoti kiek tiksliai zmoniu, nes bus uzsakomos vaises ir t.t. kai paklausiau kiek laiko uztruks tai pasake, kad tai sventinis vakaras, kiek noresim tiek galesim but. Pasikvieciau drauge ir nuvykome, o ten dar 2 moterys lauke. vietoj zadetu vaisiu gavome kavos po puodeli (tom 2 moterim dar sumaise, prase arbatos o gavo kavos) ir ant stalo buvo 3 saldaines, kuriu nei nepasiule:) ir virs2valandu pristatymas:)jokio sventinio vakaro nebuvo, jokiu vaisiu ir t.t taip ir nesupratau, ka ten reikejo uzsakineti ar tas 3 saldaines? :) kad ir patiktu gaminiai jau vien nepirkciau uz toki zmoniu apgaudinejima, gi ne tokiu melu reikia kviestis klijantus. o dovana tai liepe traukti ir ala nuolaida kelionei:) tai net neemiau to lapelio ''dovanos'' (kai planuosiu vaziuoti tai manau pigiau rasiu su akcija kelionei, nei ju ta su nuolaida:)). tiesa cia viskas vyko Alytuje 2016m sausio8 d 18 val
Petronėlė Janulevičienė
2016-01-07 16:28:34 IP 188.69.193.38
Labadiena, norėčiau ir aš drąsiai pasisakyti apie "susidūrimą" su šia įmone. 2016-01-26 d. 13-30h. ALYTUJE, SU ŠIOS ĮMONĖS darbuotoja V. ARMANAVIČIENE. Ir man teko sudalyvauti šios įmonės pristatyme. Jausmas kurį patyrėme buvo labai nemalonus, pasijautėme apgauti, pažeminti ir norėjosi tik iškviesti jiems policiją už tokį elgesį su senais žmonėmis- "SINJORAIS", vargšais pencininkais.
SKAMBINA į namus ir įtikinėja neva laimėjome prizą, kurį būtina atvykti ir pasiimti. Išpradžių nepatikėjome, ir neketinome važiuoti, bet skambučiai nesiliovė: skambino pora kartų ir drąsiai teigė jog prizą mes laimėjome. pasiteiravus ir pasitikslinus dar kartą : ar prizas tikrai yra laimėtas ir ar verta važiuoti iki jų 50km atstumą jį pasiimti ji dar kartą pasakė jog verta ir mes turime pasiimti šį prizą, taip pat paklausiau kad gal vėl bus tik loterijos kvitų pildymas, ji atsakė ne, prizas yra paruoštas.
Nuvažiavus 50km į pristatymą buvome šokiruoti: visų pirma pats pristatymas nebuvo kompetentingas, antra prizas kurį neva laimėjome- jo negavome, ir nesame jokio prizo laimėję. sudalyvavom tik "vietinėje" loterijoje kurioje gavome rankų kremą už 1, 7 eur. buvome šokiruoti nes manome kad esame apgauti, O mūsų prizas pasisavintas darbuotojų...grįžome be prizo tik su rankų kremu rankose, kiti senjorai visai tuščiom rankom patraukė namų link... kai bandėme išsiaiškinti kur mūsų jau laimėtas prizas, dėl kurio mes čia atvažiavome, pasakė jog tai yra rankų kremas, kai reikalavom pakviesti direktorių ar atsakingą asmenį- jo nekvietė. Kai norėjom skambinti policijai, kad ji išsiaiškintų kur yra jau senai laimėtas prizas, dėl kurio mes važiavome tokį kelią jie išsigando ir nuėjusi ponia kuri dirba V. ARMANAVIČIENĖ atnešė mums "pašikniuką" vilnonį, kitaip tariant ant taburetės užklotėlį...

Susidariusi nuomonė apie šią įmonę yra BAISI, kitą kart kai skambins jums mielieji ir jūs dalyvausite pristatyme ir kai jus apgaus SKAMBINKIT IR IEŠKOKIT TEISYBĖS už apgaudinėjimą ir pažeminimą
Gintaras 2015-12-18 23:38:40
Ginti, toks įspūdis kad dirbi Bauer? Gal prieš 6 metus šioj tavo "super firmoj" pirkau puodus tai buvo pirmas ir paskutinis kartas nes kokybės ir kainos santykis žemas.
Gintis 2015-11-12 20:58:37
Neturiu pretenziju.labai super firma.verta pirkti.labai kokybiskos prekes.o kokiam mieste buvo pristatymas.noreciau paklausti ponios Ausros

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. UAB „SDG kodas“ įsteigta 2009 metais. Mūsų tikslas - gerinant darbuotojų saugos ir sveikatos būklę įmonėse, suteikti įmonių vadovams profesionalią...
ELMO technologijos
Šviestuvai | LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui, kiemui, namams ar pramonei. Galimybė atsinaujinti skirtingas Jūsų namų zonas:...

Adresas: Kalvarijų g. 140, LT-08209 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...

Šešėlis – posovietinis sindromas užsitęsė
Šešėlis – posovietinis sindromas užsitęsė 08-16 21:45
Jei naujajai Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovei Editai Janušienei pasiseks įgyvendinti didžiąją dalį užmojų, yra vilčių turėti modernią, skaidrią, efektyviai dirbančią instituciją...
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW
"Fiat Chrysler" autonominius automobilius plėtos su BMW 08-16 20:29
Automobilių gamintojos BMW, ir technologijų bendrovių "Intel" bei "Mobileye" partnerystė sužavėjo dar vieną rinkos žaidėją. "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) paskelbė prisijungianti prie šios...
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune
"YIT" gavo 17 mln. Eur užsakymą Kaune 08-16 19:39
"YIT Corporation" per Helsinkio vertybinių popierių biržą paskelbė, kad Kaune statys 35.000 kv. m gamybos ir logistikos patalpas.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

American Express 86,79 +1,54%