Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic Trade Company

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Baltic Trade Company"

Atsiliepimai apie UAB "Baltic Trade Company"

Pirktipigu.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic Trade Company"

RIČARDAS 2017-06-21 06:47:58
Ačiū. Greitas pristatymas. Malonūs žmonės. Sekmės jums.
Laba diena, Ričardai,

Dėkojame už įvertinimą :) Linkime gero naudojimo!

PirktiPigu.lt komanda
Ačiū. Greitas pristatymas. Malonūs žmonės. Sekmės jums.
Saulius 2017-05-21 18:06:46
Puiki ir patikima parduotuve.Pigiausia kaina.Gera informacija ir greitas pristatymas.Saunuoliai.Aciu.
Laba diena, Sauliau,

Dėkojame už paliktą atsiliepimą. Malonu, kad apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje paliko teigiamą įspūdį.

Kliente 2017-05-19 19:15:22
Labai greitai gavau preke, is tiesu esu labai patenkinta sia imone :)

Dėkojame, kad įvertinote mūsų darbą :) Visada stengiamės kuo operatyviau įvykdyti klientų užsakymus.

Geros dienos !

PirktiPigu.lt komanda
Labai greitai gavau preke, is tiesu esu labai patenkinta sia imone :)
Gerda 2017-05-10 11:50:44
10 su pliusu! Kaina geriausia iš visų siūlomų internete, bendravimas ir aptarnavimas tiesiog super.
Sekmes Jums.
Laba diena, Gerda,

Ačiū Jums, labai malonu, kad įvertinote mūsų darbą :) Linkime gero naudojimo !

Sekmes Jums.
Jurgita 2017-04-22 06:53:28
Internetu perku dažnai, niekada nerašau komentarų ir atsiliepimų, bet šį kartą negaliu neparašyti :) šios įmonės darbuotojai nustebino labiausiai. Kainą pasiūlė geriausią, stengėsi pristatyti kaip galima greičiau, bendravimas nuoširdžiai malonus. Apsipirkimą įvertinčiau 10. Norėtųsi, kad ir kiti pardavėjai imtų pavyzdį iš jų.
Visai komandai linkiu sėkmės !
Laba diena, Jurgita,

Dėkojame, kad įvertinote mūsų darbą, tikrai malonu skaityti tokį atsiliepimą :)

PirktiPigu.lt komanda
Visai komandai linkiu sėkmės !
Dainius 2017-04-08 11:12:46
Puiki įmone. Išsirinktos prekes sandelyje nebuvo, reikejo palaukti. Apie viską informavo, dažnai kontaktavo su mumis. Gavome greičiau negu žadejo. Ir kaina buvo geriausia iš visų internetinių parduotuvių. Matosi, kad šiai įmonei klientas yra svarbus. Rekomenduojame.
Laba diena, Dainiau,

Dėkojame Jums už įvertinimą. Džiugu, kad apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje paliko teigiamą įspūdį :)

Ruslanas 2017-04-04 18:42:16
Patikima įmonė. Išsirinktos prekės sandėly neturėjo, šiek tiek palaukėme kol atsiveš. Prekę gavome daug greičiau nei tikėjomės, nepaisant to, kad mokėjome tik pristatant. Pirksime iš jūsų ir vėl.
Sveiki, Ruslanai,

Dėkojame už paliktą atsiliepimą. Jūsų žodžiai motyvuoja stengtis ir toliau :)

Ernesta 2017-01-19 11:18:05
Šaunuoliai. Pirkau vaisių džiovyklą. Turėjau papildomų klausimų, susisiekė patys telefonu, maloniai bendravo. Pristatė žymiai greičiau nei tikėjausi, nors prekės, kaip rašė, sandėly neturėjo. Sėkmės Jums.
Laba diena, Ernesta,

Ačiū, kad įvertinote mūsų darbą ir palikote atsiliepimą. Linkime gero naudojimo!

Narimantas 2016-12-30 21:52:21
Profesionaliai, greitai, informatyviai
Laba diena, Narimantai,

Dėkojame, kad įvertinote mūsų darbą. Linkime gero naudojimo ir lauksime sugrįžtant !

Profesionaliai, greitai, informatyviai
Dainius 2016-11-02 18:11:15
Pirkom dulkiu siurbli - kaina pigiausia buvo pas jus, labai greitas pristatymas, dekuj !
Labas vakaras, Dainiau,

Dėkojame už komentarą. Linkime gero naudojimo !

Arūnas 2016-09-30 10:59:20
Pirkau indaplovę Bosch iš šio įmonės. Pristatė greitai, operatyviai reaguodavo į užklausas.Super!
Iš pradžių kiek ilgokas pristatymo laikas pasirodė, bet po to kažkaip įmonė greičiau atvežė, nei žadėjo. Vertėjo palaukti. Konkurentai pardavinėjo brangiau, kainų nenuleido, reagavo daug lėčiau (atsakymus gavau po 2 dienų)
Senukai apskritai parašė, kad pas juos yra užsakymų eilė, ir būkit malonus-į eilę, dar parašė, kad "jūsų prekė ekspozicinė".. tai reiškia, kad ją turi išlupti ir vitrinos ir supakuoti+ reikės laukti (po apmokėjimo!!) dar kokią savaitę
Žodžiu konkurencija yra geras dalykas ir Baltic Trade Company ją neblogai išmano. Šaunuoliai! Rekomenduoju pirkti per juos. Arūnas, Vilnius.
Laba diena, Arūnai,

Dėkojame Jums už išsamų mūsų darbo įvertinimą :) tikrai malonu skaityti tokį atsiliepimą. Džiugu, kad apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje paliko tik teigiamų įspūdžių :)

Linkime gero naudojimo

ineta 2016-09-28 18:15:22
Viskas labai puiku!!!!aciu jums uz greita pristatyma!!!sauni komanda, rekomenduoju!!!
Laba diena, Ineta,

Dėkojame, kad įvertinote mūsų darbą. Džiugu, kad apsipirkimas pas mus patiko :)

Linkime gero naudojimo :)

Andrius 2016-09-20 20:37:23
Dirba puiki vadyba. Kadangi uzsakytos prekes tektu ilgai laukti, patys paskambino, isrinko is siuo metu sandelyje esanciu prekiu panasiausias alternatyvas, atsiunte nuoroda, kad galeciau issirinkti. Issirinkau brangesne - padare nuolaida, kad nereiketu primoketi. Be to mano issirinktas prekes internete pasiule pigiausiai. Uzsakytas prekes atsiemiau kita diena. Saunuoliai :)
Laba diena, Andriau,

Dėkojame, kad įvertinote mūsų darbą :) Linkime gero naudojimo, bei lauksime sugrįžtant :)

Fausta 2016-09-19 12:10:48
Sveiki, ačiū už greitą pristatymą, buvo rašoma pristatymo laikas iki 3 savaičių, gavau per 4 dienas, maloniai nustebinote :) Pas Jus radau norimą prekę pigiausia kaina.
Laba diena, Fausta,

Dėkojame, kad įvertinote mūsų internetinę parduotuvę. Tikrai malonu girdėti, jog apsipirkimas pas mus paliko tik teigiamą įspūdį :)

Giedre 2016-09-16 08:30:33
Labai dekoju uz super greita pristatyma, nors buvo rasoma, kad sandelyje prekes nera, buvau nusiteikusi laukti 2 savaites, gavau per 3 dienas :) super. Preke geros kokybes. Liux :)
Laba diena, Giedre,

Malonu, kad įvertinote mūsų darbą. Visada stengiamės kuo greičiau įvykdyti klientų užsakymus, tad džiugu, kad prekė Jus pasiekė greičiau, nei buvo planuota :)

Vaida 2016-09-12 15:41:34
Pristatymas įvykdytas labai greitai, kurjeris įspėja prieš atvykstant ir atvažiuoja sutartu laiku, mandagus. Puikus servisas.
Viskas greita ir profesionalu. Ačiū Jums, būtinai grįšime.
Laba diena, Vaida,

Dėkojame už atsiliepimą ir išsakytą nuomonę. Malonu, kad teigiamai įvertinote mūsų ir mūsų partnerių darbą. Džiaugiamės, kad pateisinome lūkesčius.

Linkime gero naudojimo bei lauksime sugrįžtant :)

PirktiPigu.lt komanda
Viskas greita ir profesionalu. Ačiū Jums, būtinai grįšime.
Loreta 2016-09-09 23:49:40
Puikus aptarnavimas, tikrai nustebino! Dekoju! Operatyviausias ir aiskiausias serviso ivykdymas, koki yra teke gauti :) jus saunuoliai! Tikrai dar grisiu ;)
Laba diena, Loreta,

Ačiū už išsakytą nuomonę apie mūsų internetinę parduotuvę. Tikrai malonu girdėti, kad pateisinome Jūsų lūkesčius :) Linkime gero naudojimo ir lauksime sugrįžtant.

Kristina 2016-08-24 19:18:05
Šioje parduotuvėje pirkau pirmą kartą ir esu tikrai patenkinta. Rekomenduoju, čia radau norimą prekę mažiausia kaina. Ačiū už greitą užsakymo įvykdymą, malonų aptarnavimą. Manau, kad ateityje vėl čia kažką įsigysiu.
Laba diena, Kristina,

Dėkojame už Jūsų komentarą, malonu, kad įvertinote mūsų darbą. Lauksime sugrįžtant ateityje :)

Dovilė 2016-08-12 08:12:43
Rekomenduoju visiems, tikrai patikima parduotuvė, visas iškilusias bėdas sprendžia operatyviai greitai ir pirkėjo naudai, Ačiū Jums ir sėkmės darbuose :) Kitą kartą vėl pirksime pas Jus.
Laba diena, Dovile,

Dėkojame Jums už išsakytą nuomonę apie mūsų internetinę parduotuvę, tikrai vertiname kiekvieno kliento atsiliepimus, nes jie padeda mums tobulėti :) Džiugu, kad apsipirkimas pas mus paliko tik teigiamų įspūdžių, linkime gero naudojimo bei lauksime sugrįžtant :)

Gero artėjančio savaitgalio.
Kęstutis 2016-07-15 11:54:01
Labai esu patenkintas šia parduotuve. Užsisakiau televizorių, buvo blogas vienas pixelis, parašiau jiems laišką, labai greitai buvo viskas sutvarkyta pakeistas televizorius į naują. Ačiū! Tikrai rekomenduosiu visiems šią parduotuvę.
Laba diena, Kęstuti,

Dėkojame už Jūsų komentarą. Džiaugiamės, kad esate patenkintas įsigyta preke ir linkime gero naudojimo :)

Mantas 2016-06-22 20:57:16
prekė užsakyta per pietus, o kitą dieną jau pas mane. tiesiog puiku, ir tai už pačią mažiausią kainą :)
Laba diena, Mantai,

Dėkojame už komentarą. Džiaugiamės, kad apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje Jums patiko.

Linkime gero naudojimo :)

Kristina 2016-06-22 14:59:32
Labai patenkinta šia įmone. Prekės pigesnės nei kitur, malonus bendravimas, užsakymą įvykdė laiku.
Laba diena, Kristina,

Ačiū Jums už išsakytą nuomonę, mums ji tikrai labai svarbi ir vertinga :) Džiaugiamės, kad apsipirkimas pas mus, paliko teigiamą įspūdį, tad ir toliau dirbsime bei tobulėsime, kad galėtume klientams pasiūlyti geriausią prekių kainą.

Lauksime sugrįžtant ! :)

Pirktipigu.lt komanda
Viskas labai šaunu!!! Pristatymas nustebino greitumu!! Ačiū jums už kokybiška prekę!
Hmz 2015-07-28 09:51:13
Kažkokia nerimta kompanija...ignoruoja žinutes, neįdomu jiems parduoti prekę :) užsakymas kaba, o ar atveš prekę neaišku..čia gal dėl to, kad pasirinkau būdą apmokėti grynais pristatymo metu? Žadėjo, kad susisieks vadybininkas, bet nei skambučio, nei žinutės. Gal ir pigios prekės, bet NEREKOMENDUOJU pirkti iš jų!!!

Ačiū Jums už išsakytą nuomonę ir pastabas. Atsiprašome, kad tik dabar reaguojame į skundą. Įmonėje įvyko daug pokyčių, pradedant nuo personalo, klientų aptarnavimo ir baigiant sisteminiais dalykais. Tikimės, jog ateityje tokia situacija nepasikartos. Atsakant į Jūsų klausimą, dėl apmokėjimo grynaisiais pristatymo metu, norime patikslinti, kad pasirinkta atsiskaitymo forma (grynieji pinigai, pavedimas, lizingas) nedaro įtakos komunikacijai su klientu, todėl atsiprašome, kad nesulaukėte tinkamo atsakymo.

Jeigu turite papildomų klausimų - galite su mumis susisiekti el.paštu (parduotuve@pirktipigu.lt) arba mūsų puslapyje nurodytais kontaktiniais telefonais (http://www.pirktipigu.lt/kontaktai).

Pirktipigu.lt

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Kalvarijų g. 140, LT-08209 Vilnius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Teofilius Matulionis paskelbtas palaimintuoju
Teofilius Matulionis paskelbtas palaimintuoju 06-25 14:20
Sekmadienį Vilniuje arkivyskupas, vyskupas Teofilius Matulionis buvo paskelbtas palaimintuoju.
10 ženklų, kad niekada nebūsite turtingas
10 ženklų, kad niekada nebūsite turtingas 06-25 10:54
"Kiekvienas žmogus turi vienodas galimybes tapti turtingu", – tikina Steve Sieboldas, milijonierius, motyvacinis pranešėjas, atlikęs šimtus interviu su daugiausiai uždirbančiais pasaulio žmonėmis...
Brangiausių ir pigiausių užsieniečiams miestų TOP dešimtukai
Brangiausių ir pigiausių užsieniečiams miestų TOP dešimtukai 06-25 10:51
Kasmet atliekamas tyrimas, kur pasaulyje brangiausia gyventi išvykusiems dirbti užsieniečiams, rodo, kad labiausiai kišenę pakratyti tenka Afrikoje – Angolos sostinėje. Tuo tarpu pigiausia...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master