VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Atostogų parkas, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Atostogų parkas

Straipsniai apie Atostogų parkas, UAB

Investuok į save, mylėk save!
kurortu koziris viliojant poilsiautojus milijonines investicijos
Kurortų koziris viliojant poilsiautojus – milijoninės investicijos 2016-04-23
Lietuvos kurortai atranda vis sėkmingesnių receptų, kaip poilsiautojų privilioti kiaurus metus, tačiau auksiniu laiku vis dar laikomas šiltasis sezonas. Keturi šalies kurortai – Birštonas, Druskininkai, Neringa ir Palanga – pasirengimo vasarai namų darbus jau atliko. Ne tik pasirengimo – į poilsio ir turizmo sektoriaus objektus per kelerius pastaruosius metus investuota dešimtys milijonų eurų.
geoterminio vandens siulys gydykloms ir spa centrams
Geoterminio vandens siūlys gydykloms ir SPA centrams 2016-03-16
Geoterminę šilumą Klaipėdoje gaminančiai UAB "Geoterma" atrištos rankos žemės gelmėse slypintį natūraliai šiltą ir druskingą vandenį naudoti sveikatingumo tikslams. Ilgai šio leidimo siekusi bendrovė jau planuoja naujas veiklas.
nenuleidzia ranku del geoterminio vandens
Nenuleidžia rankų dėl geoterminio vandens 2016-02-09
Klaipėdoje vėl prabilta apie planus sveikatingumo tikslams išnaudoti žemės gelmėse slypintį natūraliai šiltą ir druskingą geoterminį vandenį. Iš kilometro gylyje glūdinčio vandens šilumą gaminanti UAB "Geoterma" antradienį valstybinėms institucijoms pateikė teisės aktų projektus, kuriuos priėmus atsivertų galimybės geoterminio vandens panaudojimui sveikatingumo reikmėms.
ekspertas lietuvai truksta svetingumo tradiciju ir aptarnavimo kokybes
Ekspertas: Lietuvai trūksta svetingumo tradicijų ir aptarnavimo kokybės 2015-12-21
Lietuva Europos kontekste giriama už modernią ir naują viešbučių infrastruktūrą, tačiau mums trūksta svetingumo tradicijų ir aptarnavimo kokybės.
Sparčiausiai augančioms įmonėms sparnus suteikia eksportas 2015-11-14
Tarp sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių vėl dvi Lietuvos bendrovės – "Ruptela" ir "nSoft". Iš 50-uko iškrito pernai jame buvusi UAB "Data House". Pradedančiųjų marškinėlius išaugusi ir taip smarkiai didinti apsukų jau nebegalinti "Ruptela" smuktelėjo beveik 30 pozicijų žemyn, o "nSoft" pakilo 5 laipteliais į viršų.
Netoli Palangos atidaromas SPA kompleksas 2015-11-07
Kretingos raj., Žibininkų k., netoli Palangos, šeštadienį, lapkričio 7 d., atidaromas naujas laisvalaikio, sveikatinimo ir grožio kompleksas "Atostogų parkas". Pasak Raimondos Jagminaitės, "Atostogų parko" rinkodaros vadovės, trijų aukštų pastate ir šalia jo poilsiautojai galės mėgautis daugiau nei 200 grožio ir sveikatos paslaugų, o pagrindinis šio komplekso akcentas – žemės gelmėse glūdintys natūralūs ištekliai.
netoli hbh atidaro spa kompleksa
Netoli HBH atidaro SPA kompleksą 2015-10-21
Lapkričio pradžioje veiklą pradės sveikatinimo ir SPA kompleksas "Atostogų parkas".
zibininkai pretenduoja tapti antrais druskininkais
Žibininkai pretenduoja tapti antrais Druskininkais 2015-09-13
HBH pramogų kompleksu garsėjantis Žibininkų kaimas Kretingos rajone pretenduoja tapti antrais Druskininkais. Vasaros pabaigoje čia ėmė veikti etnografinis "Mėguvos kaimas", o netrukus duris atvers sveikatinimo ir SPA kompleksas.
druskininkai turi nauja konkurenta
Druskininkai turi naują konkurentą 2015-09-13
HBH pramogų kompleksu garsėjantis Žibininkų kaimas Kretingos rajone pretenduoja tapti antrais Druskininkais. Vasaros pabaigoje čia ėmė veikti etnografinis "Mėguvos kaimas", o netrukus duris atvers sveikatinimo ir SPA kompleksas.
zibininkai pretenduoja tapti antrais druskininkais
Žibininkai pretenduoja tapti antrais Druskininkais 2015-09-01
HBH pramogų kompleksu garsėjantis Žibininkų kaimas Kretingos rajone pretenduoja tapti antrais Druskininkais. Vasaros pabaigoje čia ėmė veikti etnografinis "Mėguvos kaimas", o netrukus duris atvers sveikatinimo ir SPA kompleksas.
zibininku kaimas virsta nauju kurortu
Žibininkų kaimas virsta nauju kurortu 2015-08-31
Kretingos rajonas plačiai veria duris turistams. Už kelių kilometrų nuo Palangos, netoli poilsiautojų pamėgto HBH pramogų komplekso, įsikūrusiame Žibininkų kaime jau veikia etnografinis "Mėguvos kaimas", o spalio pradžioje atsidarys didžiulis sveikatinimo ir SPA kompleksas.
kretinga kratosi klaipedos miegamojo rajono etiketes
Kretinga kratosi Klaipėdos miegamojo rajono etiketės 2013-09-22
Kretingos rajonas per kelerius pastaruosius metus sulaukė vos vieno stambesnio investuotojo – Žibininkuose, netoli Palangos, kyla sveikatingumo kompleksas. Todėl Kretingos valdžia ėmėsi veiksmų plano: sukūrė nuolaidų investuotojams mechanizmą, rengia investicinius sklypus ir laukia verslo iniciatyvų.
Kretinga kratosi Klaipėdos miegamojo rajono etiketės 2013-09-20
Kretingos rajonas per kelerius pastaruosius metus sulaukė vos vieno stambesnio investuotojo – Žibininkuose, netoli Palangos, kyla sveikatingumo kompleksas. Todėl Kretingos valdžia ėmėsi veiksmų plano: sukūrė nuolaidų investuotojams mechanizmą, rengia investicinius sklypus ir laukia verslo iniciatyvų. Tačiau verslininkai visame rajone mato esminių bėdų – darbo jėgos trūkumą ir gyvenimo sąlygas, esą, Kretingoje nėra ką veikti.
sveikatingumo ir turizmo kompleksas prie palangos dar ne siemet
Sveikatingumo ir turizmo kompleksas prie Palangos – dar ne šiemet 2013-04-26
Šiam vasaros sezonui duris ketinęs atverti "Natura Termo SPA" kompleksas Žibininkuose, Kretingos rajone šalia Palangos, planus nukėlė kitiems metams. Nors komplekse statybos verda, oficialiai jos turėtų būti baigtos metų pabaigoje.
Naujas žiemos kurortas – Žibininkai 2011-12-01
Pradedamas įgyvendinti vienas didžiausių turizmo ir sveikatinimo projektų Kretingos rajone, jam skirta beveik 18 mln. Lt ES paramos. Pirmuosius klientus naujasis Žibininkų kurortas priims 2013 m. pavasarį.
vakaru lietuvoje 36 mln lt investuojami i nauja kurorta
Vakarų Lietuvoje 36 mln. Lt investuojami į naują kurortą 2011-12-01
Pradedamas įgyvendinti vienas didžiausių turizmo ir sveikatinimo projektų Kretingos rajone, jam skirta beveik 18 mln. Lt ES paramos. Pirmuosius klientus naujasis Žibininkų kurortas turėtų priimti 2013 m. pavasarį.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Apie 700 Vokietijos bendrovių atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše"
Apie 700 Vokietijos bendrovių atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše" 07-21 23:51
Apie 700 Vokietijos bendrovių ir asmenų atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše", į kurį įtraukti terorizmo rėmimu įtariami subjektai, o tiksliau – JAV gyvenančio dvasininko Fethullah Gueleno simpatikai.
Kino legenda Charlotte Rampling: padaryčiau viską, kad išvengčiau tikrovės
Kino legenda Charlotte Rampling: padaryčiau viską, kad išvengčiau tikrovės 07-21 23:49
Septintą valandą vakaro atvykstu į "La Mediterranee" – tradicinį žuvų patiekalų restoraną Paryžiuje, kairiojo Senos kranto literatų kvartale, tačiau jo mėlynas duris randu tvirtai užsklęstas...
Biržoje pritrauktą kapitalą EWA investuoja Lietuvoje
Biržoje pritrauktą kapitalą EWA investuoja Lietuvoje 07-21 18:24
Žemės ūkio technikos prekybos bendrovė "East West Agro" (EWA) Šiaulių rajone, Kairiuose, atidarė techninės priežiūros ir prekybos atstovybę, į kurią investavo daugiau kaip 0,5 mln. Eur. Lėšų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

Moody's 132,57 +4,25%
AutoZone 511,46 +1,77%
Colgate-Palmolive 73,27 +1,64%
Visa 99,60 +1,52%
ConocoPhillips 42,65 -2,31%
Ford 11,53 -2,54%
General Electric 25,91 -2,92%
Yahoo! 50,40 -4,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 46,79 -0,70%
Jautiena 206,16 +2,87%
Dujos (Rusijos) 4,98 -1,78%
Mediena 697,44 -1,00%
Cukrus 27,83 -2,11%
Kava 144,10 -4,68%
Sidabras 1693,10 +1,11%
Anglis 85,67 +6,93%