Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Assorti.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Assorti.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Assorti.lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Assorti.lt"

Esu nusivylusi Assorti.lt. personalo darbu.Liepos 4 d. užsisakiau prekes vaikui, dariau užsakymą, nes vaikui sauskelnės jau baiginėjosi.. pasižiūrėjusi pristatymo laiką, buvau rami, kad sauskelnes gausiu sekančią dieną, nes užsakymą dariau iki pietų.Vakare gavau žinutę į telefoną, kad kurjerių tarnyba pristatys prekes 07 05 d., t.y. sekančią dieną. Galiausiai, sekančią dieną, atvažiuoja kurjeris, o mano lauktų vaikui sauskelnių nėra prie siuntos... Iš karto skambinau kurjeriui, gal netyčia pamiršo dar vieną pakuotę paduoti, bet jis pasakė, kad pas jį tikrai daugiau man skirtų siuntų nėra ir turėčiau kreiptis į pardavėją. Tada skambinau į Assorti nurodytu kontaktiniu telefonu, atsiliepė mergina ir patikino, kad įvyko klaida ir sauskelnes gausiu sekančią dieną iki 10:00 val. ryto..t.y. 07 06 d, dar aš jos paklausiau ar ne darbo dieną pristatys, ji patikino, kad taip. Atėjus 07 06 d. sauskelnių aš taip ir negavau, o kurjerių tarnybą atsiuntė žinutę, kad pristatys 07 07 d., taigi aš įvykdžiusi visus užsakymo reikalavimus, apmokėjusi iš karto už prekes, jų negaunu kaip žadėta.Visiškai yra nesiskaitoma su klientu, meluojama, turėjau pati aiškintis, skambinti, ieškoti teisybės ir galiausiai turiu ruoštis važiuoti į parduotuvę ir nusipirkti sauskelnes, nes man jų šiandien reikia..Assorti.lt. įrašinėja pokalbius, tai mano atsiliepimą galima nesunkiai patikrinti patiems.
Sveiki, as jau ne karta perku is sios internetines parduotuves ir esu labai patenkinta.Prekes kokybiskos, kaina pussetina ir labai greitai pristato.Is mano puses tik geriausi atsiliepimai :)
Labai nusivyliau kaip parduotuvė Assorti pristatinėja prekes pagal užsakymus. Nesilaiko taisyklių. Prekės pristatomos po 4-5 d., net ir tos, kurios reikia kuo greičiau pvz. vaikui. Išvada: nevertina savo klientų.
Kiekvieną kartą vis labiau nusiviliu šia parduotuve. Informacijos nesuteikia. Pasinaudojau 30% akcija naujagimio kraiteliui. Keletą kartų nesugebėjo nuskaičiuoti nuo kortelės turimos sumos. Apie skambią akciją 9 pakus sauskelnių perki -10 nemokamai, sužinojau visai netyčia ir ne iš aptarnaujančio personalo. Kortelės sauskelnėms duodamos labai nenoriai (toks įspūdis, kad pardavėjos iš savo kišenės nuolaidas dalija). O jau 10-tą sauskelnių paką, tai kaip išmaldą davė ir dar kažką apie kitus kartus kalbėjo.
Labai patinka produktai, esantys šioje parduotuvėje. Dažnai čia pirkdavau tiek maisto, tiek higienos prekes, deja ieškosiu kitų vietų, kur galima įsigyti įdomesnių prekių. Anksčiau stengdavausi nekreipti dėmesio į personalo aroganciją, šiandien buvo paskutinis lašas. Abejoju, kad bus dar bent kartas, kad įkelsiu koją į bent vieną iš šių parduotuvių
Klientas 2014-05-19 18:40:59
Ne karta pirkau assorti parduotuve, tiek internetu, tiek pacioje parduotuveje, taciau kuo toliau tuo labiau nusiviliu sia parduotuve. Is pradziu kurjeriai laiku negalejo pristatyti prekiu, sumaisydavo prekes (grazinimo vazinejo min 4 kartus, nors ji patys buvo pasieme), konsultaciju internetu gauti neimanoma, o pasitaikius nekokybiskam gaminiui nesiteikia net atrasyti. Labai gaila tokiu parduotuviu, kurie nevertina savo klientu.
Labas rytas, Kliente. Ar galėtumėte man konkrečiai parašyti su kokiomis bėdomis teko susidurti perkant iš mūsų bendrovės? Iš esmės labai gerbiame savo pirkėjus, bet tobulėjimui ribų nėra :). Būčiau labai dėkingas, jei suteiktumėte mums galimybę dar labiau pagerinti savo aptarnavimą. Visada, nepavykus gauti tinkamo aptarnavimo, galima rašyti man tiesiai verneris@assorti.lt. Ir tai bus svarbiausias mano dienos darbas - padėti išspręsti problemą ir padaryti viską, kad ta problema nebepasikartotų.
Man vis tik Assorti parduotuve labai patiko. Turi tikrai įdomių ir kokybiškų prekių, kurių tikrai nenusipirksi Maximoje, ypač mažiem vaikam. Įdomu lankytis parduotuvėje, kurioje gali ne tik pasidomėti, bet ir susipažinti su visai dar negirdėtom prekėm, salė darbuotojos mielai viską paaiškina. (Internetu niekad nepirkau, tačiau kai būnu Vilniuje, visuomet užsuku į šią parduotuvę). Tikrai įspūdį paliko amerikietiški Radius dantų šepetėliai, buteliukai kūdikiams, iš kurių vaikai nepritraukia oro, daugkartiniai rankšluosčiai, kurie yra kaip vienkartiniai, tačiau ne iš suyrančio popieriaus, o keletą kartų plaunamo, kempinės trintukai, veiksminga dėmių išėmimo priemonė ir t.t.
Ko geriausios sėkmės vadovams ir personalui :)
Grizau atostogu i lietuva ir pritrukau vaiko maistelio, tai nieks nieko ir nepristate ir neatsake, uzsienyje su klientais geriau skaitosi.Palikau angliska numeri tai matyt imone taupe kad parasyti ar paskambinti, internetine prekyba lyginant su uzsieniu labai atsilikusi.
Na paviziui pirkti voss vandeni labiau apsimoka uz 14 lt, nes is pacio tekejo ju internetiniam psl uzsisakyt kainuoja apie 40 doleriu o is ebay 10 doleriu ka dar reikia dauginti is 2.8 paypal kurso taip, kad nereikia peikti kas kaip moka taip gyvena.
Elena 2013-05-24 14:36:17
Įdomu, kur gi būtų pigiau? Mes dažnai perkam iš assorti.lt internetu, nes mūsų miestelio parduotuvėse - pasirinkimas mažas, kainos - didelės. Siuntinėjimaisi iš kitur - irgi brangūs, o kai daugiau užsisakai iš assorti.lt, tai nemokamai gaunasi. Kai vaikas mažas namie, tai prisidedi kelis pokus sauskelnių, skalbimo miltelių, maisto kokio ir jau surenki sumą nemokamam pristatymui.
Elena, is tokiu kaip jus pirkeju, kurie nemoka ebay ar kitais puslapiais naudotis ir klesti lieetuvos oligarchai
Nieko gero prekes kaip ir visur kokybes atzvilgiu, tik kainos aukstesnes nes tinklas mazas su maxima nepasivarzys
egidijus 2013-05-17 09:43:11

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai,drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai, drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
ELMO technologijos
Šviestuvai | LED apšvietimas

Adresas: Reg. adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui, kiemui, namams ar pramonei. Galimybė atsinaujinti skirtingas Jūsų namų zonas:...
UAB "ŠALNOS PREKYBA"
Kondicionavimas, vėdinimas, šaldymas

Adresas: Šilutės pl. 101A, LT-95112 Klaipėda.
Veiklos sritys: autoservisai; buitinė technika; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; restoranų, kavinių, barų įranga; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Šalnos prekyba“ tiekia šaldymo įrenginius, šaldymo technika, kondicionavimo įrenginius, bei mikroklimato prietaisus ne tik buičiai, pagrindinė mūsų darbo sfera – įrenginių projektavimas, montavimas ir priežiūra pramoniniuose objektuose bei logistikos srityje. Prekyba šaldikliais ir šaldytuvais skirtais...

TOP 10 technologinių dovanų hitų 2016
TOP 10 technologinių dovanų hitų 2016 12-07 15:04
Ką dovanosime šiemet? Dronai, išmaniosios apyrankės, virtualieji akiniai - tai tik keli įrenginiai, kurie šiais metais kaip dovana po eglute bus ant bangos. Varle.lt...
"Brexit" derybininkas į pereinamąjį laikotarpį žiūrį skeptiškai
"Brexit" derybininkas į pereinamąjį laikotarpį žiūrį skeptiškai 12-09 19:18
Davidas Davisas, už "Brexit" atsakingas Jungtinės Karalystės (JK) sekretorius, skeptiškai žiūri į galimą pereinamąjį laikotarpį. Šio pageidauja verslas, ypač Londone įsikūrę bankai.
Tikintiems knyga – "Vilniaus lapai" ir "Paviljono knygų savaitgalis"
Tikintiems knyga – "Vilniaus lapai" ir "Paviljono knygų savaitgalis" 12-09 18:37
Sutapimas ar ne, šį savaitgalį Vilniuje vyksta du skirtingi renginiai su knygomis ir apie jas: gruodžio 10 ir 11 d. – "Paviljono knygų savaitgalis", gruodžio 9–11 d. – literatūros festivalis...

Ar šiais metais didėjo Jūsų atlyginimas?

UAB Baltic master

Goldman Sachs 241,45 +2,50%