Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Assorti.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Assorti.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Assorti.lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Assorti.lt"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Klientas 2014-05-19 18:40:59
Ne karta pirkau assorti parduotuve, tiek internetu, tiek pacioje parduotuveje, taciau kuo toliau tuo labiau nusiviliu sia parduotuve. Is pradziu kurjeriai laiku negalejo pristatyti prekiu, sumaisydavo prekes (grazinimo vazinejo min 4 kartus, nors ji patys buvo pasieme), konsultaciju internetu gauti neimanoma, o pasitaikius nekokybiskam gaminiui nesiteikia net atrasyti. Labai gaila tokiu parduotuviu, kurie nevertina savo klientu.
Labas rytas, Kliente. Ar galėtumėte man konkrečiai parašyti su kokiomis bėdomis teko susidurti perkant iš mūsų bendrovės? Iš esmės labai gerbiame savo pirkėjus, bet tobulėjimui ribų nėra :). Būčiau labai dėkingas, jei suteiktumėte mums galimybę dar labiau pagerinti savo aptarnavimą. Visada, nepavykus gauti tinkamo aptarnavimo, galima rašyti man tiesiai verneris@assorti.lt. Ir tai bus svarbiausias mano dienos darbas - padėti išspręsti problemą ir padaryti viską, kad ta problema nebepasikartotų.
Man vis tik Assorti parduotuve labai patiko. Turi tikrai įdomių ir kokybiškų prekių, kurių tikrai nenusipirksi Maximoje, ypač mažiem vaikam. Įdomu lankytis parduotuvėje, kurioje gali ne tik pasidomėti, bet ir susipažinti su visai dar negirdėtom prekėm, salė darbuotojos mielai viską paaiškina. (Internetu niekad nepirkau, tačiau kai būnu Vilniuje, visuomet užsuku į šią parduotuvę). Tikrai įspūdį paliko amerikietiški Radius dantų šepetėliai, buteliukai kūdikiams, iš kurių vaikai nepritraukia oro, daugkartiniai rankšluosčiai, kurie yra kaip vienkartiniai, tačiau ne iš suyrančio popieriaus, o keletą kartų plaunamo, kempinės trintukai, veiksminga dėmių išėmimo priemonė ir t.t.
Ko geriausios sėkmės vadovams ir personalui :)
Grizau atostogu i lietuva ir pritrukau vaiko maistelio, tai nieks nieko ir nepristate ir neatsake, uzsienyje su klientais geriau skaitosi.Palikau angliska numeri tai matyt imone taupe kad parasyti ar paskambinti, internetine prekyba lyginant su uzsieniu labai atsilikusi.
Na paviziui pirkti voss vandeni labiau apsimoka uz 14 lt, nes is pacio tekejo ju internetiniam psl uzsisakyt kainuoja apie 40 doleriu o is ebay 10 doleriu ka dar reikia dauginti is 2.8 paypal kurso taip, kad nereikia peikti kas kaip moka taip gyvena.
Elena 2013-05-24 14:36:17
Įdomu, kur gi būtų pigiau? Mes dažnai perkam iš assorti.lt internetu, nes mūsų miestelio parduotuvėse - pasirinkimas mažas, kainos - didelės. Siuntinėjimaisi iš kitur - irgi brangūs, o kai daugiau užsisakai iš assorti.lt, tai nemokamai gaunasi. Kai vaikas mažas namie, tai prisidedi kelis pokus sauskelnių, skalbimo miltelių, maisto kokio ir jau surenki sumą nemokamam pristatymui.
Elena, is tokiu kaip jus pirkeju, kurie nemoka ebay ar kitais puslapiais naudotis ir klesti lieetuvos oligarchai
Nieko gero prekes kaip ir visur kokybes atzvilgiu, tik kainos aukstesnes nes tinklas mazas su maxima nepasivarzys
egidijus 2013-05-17 09:43:11

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai,drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai, drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

UAB Istvestas (IN VINO VERITAS)
Adresas: Konstitucijos pr. 20, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), importas, kavinės, klubai, barai, restoranai, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, renginių organizavimas, viešbučiai, moteliai.
Jungent Lietuva, UAB (SHELL)
Veiklos sritys: autodalys, autokosmetika, medžiagos, didmeninė prekyba, gėrimai (alkoholiniai), gėrimai (nealkoholiniai), higienos reikmenys, kuras, naftos produktai, degalinės, maisto produktai, tepalai, alyvos.
Manrasta (Sweets Guru)
Adresas: Pramonės pr. 16, Urmas, LT-51185 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, dovanos, suvenyrai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto parduotuvės, maisto produktai, mažmeninė prekyba, vaikų prekės.
Taurakalnis (Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba)
Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos, indai, valgymo įrankiai, kavinės, klubai, barai, restoranai, kepyklos, tiekimas, konditerija, saldumynai, maisto gamyba, maisto produktai, renginių organizavimas.
Viking Malt
Adresas: Pramonės g. 2, LT-35100 Panevėžys.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai), maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai, žemės ūkis, paslaugos.

Eksportas blėsta, o vartotojų lūkesčiai – ant bangos
Eksportas blėsta, o vartotojų lūkesčiai – ant bangos 03-31 10:35
Traukiantis eksportui ir silpstant pramonės augimui, namų ūkių vartojimas tampa vis svarbesniu ekonomikos augimo veiksniu. Iki aukščiausio lygio nuo 2007 metų pabaigos išaugęs...
"Regitra" prisijungė prie ES vairuotojų pažymėjimų tinklo
"Regitra" prisijungė prie ES vairuotojų pažymėjimų tinklo 03-31 15:13
VĮ "Regitra" antradienį prisijungė prie Europos Sąjungos (ES) vairuotojo pažymėjimų tinklo (RESPER) – asmenys nebetenka galimybės vienu metu turėti kelis dokumentus.
Turkija liko be elektros
Turkija liko be elektros 03-31 14:45
Pusėje Turkijos antradienį ryte dingo elektra. Dėl sutrikimo sustojo Stambulo metro, traukinių linijos, kilo chaosas oro linijų veikloje.

Ar pritariate privalomąjai karo tarnybai?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Western Union 20,40 +3,55%