Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Assorti.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Assorti.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Assorti.lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Assorti.lt"
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Sveiki, as jau ne karta perku is sios internetines parduotuves ir esu labai patenkinta.Prekes kokybiskos, kaina pussetina ir labai greitai pristato.Is mano puses tik geriausi atsiliepimai :)
Labai nusivyliau kaip parduotuvė Assorti pristatinėja prekes pagal užsakymus. Nesilaiko taisyklių. Prekės pristatomos po 4-5 d., net ir tos, kurios reikia kuo greičiau pvz. vaikui. Išvada: nevertina savo klientų.
Kiekvieną kartą vis labiau nusiviliu šia parduotuve. Informacijos nesuteikia. Pasinaudojau 30% akcija naujagimio kraiteliui. Keletą kartų nesugebėjo nuskaičiuoti nuo kortelės turimos sumos. Apie skambią akciją 9 pakus sauskelnių perki -10 nemokamai, sužinojau visai netyčia ir ne iš aptarnaujančio personalo. Kortelės sauskelnėms duodamos labai nenoriai (toks įspūdis, kad pardavėjos iš savo kišenės nuolaidas dalija). O jau 10-tą sauskelnių paką, tai kaip išmaldą davė ir dar kažką apie kitus kartus kalbėjo.
Labai patinka produktai, esantys šioje parduotuvėje. Dažnai čia pirkdavau tiek maisto, tiek higienos prekes, deja ieškosiu kitų vietų, kur galima įsigyti įdomesnių prekių. Anksčiau stengdavausi nekreipti dėmesio į personalo aroganciją, šiandien buvo paskutinis lašas. Abejoju, kad bus dar bent kartas, kad įkelsiu koją į bent vieną iš šių parduotuvių
Klientas 2014-05-19 18:40:59
Ne karta pirkau assorti parduotuve, tiek internetu, tiek pacioje parduotuveje, taciau kuo toliau tuo labiau nusiviliu sia parduotuve. Is pradziu kurjeriai laiku negalejo pristatyti prekiu, sumaisydavo prekes (grazinimo vazinejo min 4 kartus, nors ji patys buvo pasieme), konsultaciju internetu gauti neimanoma, o pasitaikius nekokybiskam gaminiui nesiteikia net atrasyti. Labai gaila tokiu parduotuviu, kurie nevertina savo klientu.
Labas rytas, Kliente. Ar galėtumėte man konkrečiai parašyti su kokiomis bėdomis teko susidurti perkant iš mūsų bendrovės? Iš esmės labai gerbiame savo pirkėjus, bet tobulėjimui ribų nėra :). Būčiau labai dėkingas, jei suteiktumėte mums galimybę dar labiau pagerinti savo aptarnavimą. Visada, nepavykus gauti tinkamo aptarnavimo, galima rašyti man tiesiai verneris@assorti.lt. Ir tai bus svarbiausias mano dienos darbas - padėti išspręsti problemą ir padaryti viską, kad ta problema nebepasikartotų.
Man vis tik Assorti parduotuve labai patiko. Turi tikrai įdomių ir kokybiškų prekių, kurių tikrai nenusipirksi Maximoje, ypač mažiem vaikam. Įdomu lankytis parduotuvėje, kurioje gali ne tik pasidomėti, bet ir susipažinti su visai dar negirdėtom prekėm, salė darbuotojos mielai viską paaiškina. (Internetu niekad nepirkau, tačiau kai būnu Vilniuje, visuomet užsuku į šią parduotuvę). Tikrai įspūdį paliko amerikietiški Radius dantų šepetėliai, buteliukai kūdikiams, iš kurių vaikai nepritraukia oro, daugkartiniai rankšluosčiai, kurie yra kaip vienkartiniai, tačiau ne iš suyrančio popieriaus, o keletą kartų plaunamo, kempinės trintukai, veiksminga dėmių išėmimo priemonė ir t.t.
Ko geriausios sėkmės vadovams ir personalui :)
Grizau atostogu i lietuva ir pritrukau vaiko maistelio, tai nieks nieko ir nepristate ir neatsake, uzsienyje su klientais geriau skaitosi.Palikau angliska numeri tai matyt imone taupe kad parasyti ar paskambinti, internetine prekyba lyginant su uzsieniu labai atsilikusi.
Na paviziui pirkti voss vandeni labiau apsimoka uz 14 lt, nes is pacio tekejo ju internetiniam psl uzsisakyt kainuoja apie 40 doleriu o is ebay 10 doleriu ka dar reikia dauginti is 2.8 paypal kurso taip, kad nereikia peikti kas kaip moka taip gyvena.
Elena 2013-05-24 14:36:17
Įdomu, kur gi būtų pigiau? Mes dažnai perkam iš assorti.lt internetu, nes mūsų miestelio parduotuvėse - pasirinkimas mažas, kainos - didelės. Siuntinėjimaisi iš kitur - irgi brangūs, o kai daugiau užsisakai iš assorti.lt, tai nemokamai gaunasi. Kai vaikas mažas namie, tai prisidedi kelis pokus sauskelnių, skalbimo miltelių, maisto kokio ir jau surenki sumą nemokamam pristatymui.
Elena, is tokiu kaip jus pirkeju, kurie nemoka ebay ar kitais puslapiais naudotis ir klesti lieetuvos oligarchai
Nieko gero prekes kaip ir visur kokybes atzvilgiu, tik kainos aukstesnes nes tinklas mazas su maxima nepasivarzys
egidijus 2013-05-17 09:43:11

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai,drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai, drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Veiklos sritys: biuro įranga, buities technika, remontas, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, mažmeninė prekyba, prekybos įranga, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
El. parduotuvėje: Kompiuterių komponentai, Aušintuvai, DVDRW, Blu-ray įrenginiai, FDD, CARDREADER, Garso plokštės, Kontroleriai SATA/RAID, Kietieji diskai, Klaviatūros, Pelės, Korpusai, Korpusų mait. šaltiniai, Pagrindinės plokštės...
UAB "ELMO technologijos" (Šviestuvai | LED apšvietimas)
Adresas: Reg. adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, projektavimas, architektai, šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui...
Rodeta (HERRMANNS)
Adresas: Purienų g. 1, Šniūrų k., Alšėnų sen., LT-53303 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys, pašarai, gyvulinis maistas, sveiki produktai, veterinarija.
UAB RODETA yra oficialus ekologiško maisto naminiams gyvūnams gamintojo HERRMANNS Manufaktur atstovas Baltijos šalyse ir Skandinavijoje. Bavarijos regione Vokietijoje įsikūręs gamintojas turi 10 metų produktų kūrimo ir gamybos patirtį...
UAB "ŠALNOS PREKYBA" (Kondicionavimas, vėdinimas, šaldymas)
Adresas: Šilutės pl. 101A, LT-95112 Klaipėda.
Veiklos sritys: autoservisai, buities technika, remontas, didmeninė prekyba, eksportas, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramonės įrengimai, restoranų, kavinių, barų įranga, šaldymo įrenginiai, šildymas, įrenginiai, ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Šalnos prekyba“ tiekia šaldymo ir kondicionavimo įrenginius, bei mikroklimato prietaisus ne tik buičiai, pagrindinė mūsų darbo sfera – įrenginių projektavimas, montavimas ir priežiūra pramoniniuose objektuose bei logistikos...
Greater Outdoors (HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS)
Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, batai, didmeninė prekyba, drabužiai, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramogos ir poilsis, sporto, turizmo reikmenys, vaikų prekės.
HIATUS – „Columbia“, „Sorel“ ir „Didriksons“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. NAPAPIJRI parduotuvė http://rekvizitai.vz.lt/imone/napapijri_parduotuve_ozas/ Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse...

Investicija į darbuotojų sveikatą - profesionalūs oro valymo sprendimai pramonei 05-19 11:20
Viena aktualiausių pastarojo meto problemų, dažnai siejama ne tik su sveikatos problemomis (galvos skausmas, akių suirzimas ar bronchų ligos), bet ir nuolatiniu nuovargiu peraugančiu į depresiją -...
Ginčas dėl krantinių baigtas, bet laimėtojas dirbti nebenori
Ginčas dėl krantinių baigtas, bet laimėtojas dirbti nebenori 05-27 11:11
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė latvių kompanijos BMGS ieškinį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai (KVJUD), kuriame latviai bandė įrodyti, jog didelės vertės uosto viešųjų pirkimų...
"Google" laimėjo prieš "Oracle" dėl "Java" kodo
"Google" laimėjo prieš "Oracle" dėl "Java" kodo 05-27 10:58
"Google" laimėjo didelį teisinį mūšį prieš programinės įrangos bendrovę "Oracle", kuri kaltino "Google" dėl autorinių teisių pažeidimo.

Kokioje įmonėje dirbate?

UAB Baltic master