Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Assorti.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Assorti.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Assorti.lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Assorti.lt"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Grizau atostogu i lietuva ir pritrukau vaiko maistelio, tai nieks nieko ir nepristate ir neatsake, uzsienyje su klientais geriau skaitosi.Palikau angliska numeri tai matyt imone taupe kad parasyti ar paskambinti, internetine prekyba lyginant su uzsieniu labai atsilikusi.
Na paviziui pirkti voss vandeni labiau apsimoka uz 14 lt, nes is pacio tekejo ju internetiniam psl uzsisakyt kainuoja apie 40 doleriu o is ebay 10 doleriu ka dar reikia dauginti is 2.8 paypal kurso taip, kad nereikia peikti kas kaip moka taip gyvena.
Elena 2013-05-24 14:36:17
Įdomu, kur gi būtų pigiau? Mes dažnai perkam iš assorti.lt internetu, nes mūsų miestelio parduotuvėse - pasirinkimas mažas, kainos - didelės. Siuntinėjimaisi iš kitur - irgi brangūs, o kai daugiau užsisakai iš assorti.lt, tai nemokamai gaunasi. Kai vaikas mažas namie, tai prisidedi kelis pokus sauskelnių, skalbimo miltelių, maisto kokio ir jau surenki sumą nemokamam pristatymui.
Elena, is tokiu kaip jus pirkeju, kurie nemoka ebay ar kitais puslapiais naudotis ir klesti lieetuvos oligarchai
Ne karta pirkau assorti parduotuve, tiek internetu, tiek pacioje parduotuveje, taciau kuo toliau tuo labiau nusiviliu sia parduotuve. Is pradziu kurjeriai laiku negalejo pristatyti prekiu, sumaisydavo prekes (grazinimo vazinejo min 4 kartus, nors ji patys buvo pasieme), konsultaciju internetu gauti neimanoma, o pasitaikius nekokybiskam gaminiui nesiteikia net atrasyti. Labai gaila tokiu parduotuviu, kurie nevertina savo klientu.
Nieko gero prekes kaip ir visur kokybes atzvilgiu, tik kainos aukstesnes nes tinklas mazas su maxima nepasivarzys
egidijus 2013-05-17 09:43:11

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai,drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai, drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Žada ir keliasdešimties tūkstančių algą
Žada ir keliasdešimties tūkstančių algą 10-23 07:11
Itin gerą atlyginimą, lanksčias darbo sąlygas, tobulėjimo galimybes siūlančios bendrovės vadovas tikina, kad jų poreikius atitinkančių specialistų pritraukti sekasi sunkiai. Mat ir reikalavimai...
Prezidentė skelbia Lietuvos energetinės izoliacijos pabaigą
Prezidentė skelbia Lietuvos energetinės izoliacijos pabaigą 10-23 07:00
Į Europos Sąjungos ekonomikos ir energetines problemas svarstysiantį bendrijos valstybių vadovų susitikimą Briuselyje ketvirtadienį išvykusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžia, kad Lietuva jau...
Lietuvą gali užgriūti nemalonumai dėl nesutvarkytų pakuočių atliekų
Lietuvą gali užgriūti nemalonumai dėl nesutvarkytų pakuočių atliekų 10-23 05:37
Spėjama, kad Lietuva 2013 m. neįvykdė pakuočių atliekų tvarkymo užduoties. Jei tokios prielaidos pasitvirtins, šaliai gali grėsti Europos Komisijos baudos. Aplinkos ministerija ramina: kol nėra...

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master