Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Assorti.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Assorti.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Assorti.lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Assorti.lt"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Elena 2013-05-24 14:36:17
Įdomu, kur gi būtų pigiau? Mes dažnai perkam iš assorti.lt internetu, nes mūsų miestelio parduotuvėse - pasirinkimas mažas, kainos - didelės. Siuntinėjimaisi iš kitur - irgi brangūs, o kai daugiau užsisakai iš assorti.lt, tai nemokamai gaunasi. Kai vaikas mažas namie, tai prisidedi kelis pokus sauskelnių, skalbimo miltelių, maisto kokio ir jau surenki sumą nemokamam pristatymui.
Elena, is tokiu kaip jus pirkeju, kurie nemoka ebay ar kitais puslapiais naudotis ir klesti lieetuvos oligarchai
Ne karta pirkau assorti parduotuve, tiek internetu, tiek pacioje parduotuveje, taciau kuo toliau tuo labiau nusiviliu sia parduotuve. Is pradziu kurjeriai laiku negalejo pristatyti prekiu, sumaisydavo prekes (grazinimo vazinejo min 4 kartus, nors ji patys buvo pasieme), konsultaciju internetu gauti neimanoma, o pasitaikius nekokybiskam gaminiui nesiteikia net atrasyti. Labai gaila tokiu parduotuviu, kurie nevertina savo klientu.
Nieko gero prekes kaip ir visur kokybes atzvilgiu, tik kainos aukstesnes nes tinklas mazas su maxima nepasivarzys
egidijus 2013-05-17 09:43:11

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai,drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai, drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Linkevičius: sutartį su ES Ukraina ratifikuos rugsėjį
Linkevičius: sutartį su ES Ukraina ratifikuos rugsėjį 08-22 18:13
Ukraina pripažįsta ją slegiančius ekonominius sunkumus bei būtinybę imtis kardinalių, nors ir skausmingų reformų, kurios ilgainiui padėtų tuos sunkumus įveikti.
Sutriko SEB atsiskaitymai
Sutriko SEB atsiskaitymai 08-22 17:57
AB banko SEB bankomatai, mokėjimo kortelės ir inetrnetinė bankininkystė penktadienio pavakarę neveikė dėl sistemos gedimo.
FED apie palūkanas: klausimas "ar kelti?" pavirtęs į "kada kelti?"
FED apie palūkanas: klausimas "ar kelti?" pavirtęs į "kada kelti?" 08-22 17:49
JAV centrinio banko (FED) vadovė Janet Yellen penktadienį pareiškė, kad šalies ekonomika artėja prie būklės, kokią nori matyti centrinis bankas.

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master