Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Assorti.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Assorti.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Assorti.lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Assorti.lt"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Grizau atostogu i lietuva ir pritrukau vaiko maistelio, tai nieks nieko ir nepristate ir neatsake, uzsienyje su klientais geriau skaitosi.Palikau angliska numeri tai matyt imone taupe kad parasyti ar paskambinti, internetine prekyba lyginant su uzsieniu labai atsilikusi.
Na paviziui pirkti voss vandeni labiau apsimoka uz 14 lt, nes is pacio tekejo ju internetiniam psl uzsisakyt kainuoja apie 40 doleriu o is ebay 10 doleriu ka dar reikia dauginti is 2.8 paypal kurso taip, kad nereikia peikti kas kaip moka taip gyvena.
Elena 2013-05-24 14:36:17
Įdomu, kur gi būtų pigiau? Mes dažnai perkam iš assorti.lt internetu, nes mūsų miestelio parduotuvėse - pasirinkimas mažas, kainos - didelės. Siuntinėjimaisi iš kitur - irgi brangūs, o kai daugiau užsisakai iš assorti.lt, tai nemokamai gaunasi. Kai vaikas mažas namie, tai prisidedi kelis pokus sauskelnių, skalbimo miltelių, maisto kokio ir jau surenki sumą nemokamam pristatymui.
Elena, is tokiu kaip jus pirkeju, kurie nemoka ebay ar kitais puslapiais naudotis ir klesti lieetuvos oligarchai
Ne karta pirkau assorti parduotuve, tiek internetu, tiek pacioje parduotuveje, taciau kuo toliau tuo labiau nusiviliu sia parduotuve. Is pradziu kurjeriai laiku negalejo pristatyti prekiu, sumaisydavo prekes (grazinimo vazinejo min 4 kartus, nors ji patys buvo pasieme), konsultaciju internetu gauti neimanoma, o pasitaikius nekokybiskam gaminiui nesiteikia net atrasyti. Labai gaila tokiu parduotuviu, kurie nevertina savo klientu.
Nieko gero prekes kaip ir visur kokybes atzvilgiu, tik kainos aukstesnes nes tinklas mazas su maxima nepasivarzys
egidijus 2013-05-17 09:43:11

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai,drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Pas jus yra labai didelės kainos ir neapsimoka nieko pirkti. Pigiau viską galima atsiųsti internetu iš kitų pasaulio šalių. Pvz: Pampersai, drėgnos servetėlės ir visos kitos prekės.Su tokiu požiųriu ilgai rinkoje neišsilaikysit.

Geros dienos

Per porą metų versle išmoko daugiau nei per visą gyvenimą
Per porą metų versle išmoko daugiau nei per visą gyvenimą 10-25 10:58
Žvejams skirtą sonarą "Deeper Smart Fishfinder" sukūrusi Lietuvos bendrovė "Friday Lab" ruošiasi šuoliui į tarptautinius vandenis. Bendrovė socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje skelbia...
Į atsinaujinančią užsienio kapitalo įmonę žiūri pavydžiai
Į atsinaujinančią užsienio kapitalo įmonę žiūri pavydžiai 10-25 10:06
Kiliminius verpalus gaminanti UAB "Danspin", vasaros pradžioje baigusi įgyvendinti plėtros projektą su ES parama, gamybos pajėgumą padidino 40%. Kitiems tekstilininkams gauti paramos kliudo per...
Šilumininkų pelno maržas siūlo perleisti vežėjams
Šilumininkų pelno maržas siūlo perleisti vežėjams 10-25 09:11
Didžiausias pajamas ir pelną uždirba savivaldybių valdomos šilumos ūkio bendrovės. Ekspertai ragina karpyti pelno maržas šioms monopolininkėms ir neleisti vegetuoti viešojo transporto įmonėms...

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Moody's 96,94 +2,53%