VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Tvorų Tiekimas

Tvorų Tiekimas, UAB

TVOROS | VARTELIAI | VARTAI

Įmonės kodas 302580882
PVM mokėtojo kodas LT100005868010
Vadovas Edgaras Gorodničenko
Adresas P. Lukšio g. 9D, LT-76207 Šiauliai
Telefonas Tvoru Tiekimas Telefonas
Mobilus telefonas Tvoru Tiekimas Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.tvorutiekimas.lt
Bankas AB Bankas „Swedbank“
Atsiskaitomoji sąskaita LT757300010125418930
Darbuotojai 34 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2087916
Apyvarta (be PVM) 2014: 1 000 001 - 2 000 000 € Apyvartos istorija »
Įvertinimas
6.4 / 10 (įvertino 196)
Įmonės aprašymas:
UAB „TVORŲ TIEKIMAS“ pagrindinis tikslas – tiekti tik geros kokybės tvoras ir jų tvirtinimo elementus bei teikti kokybiškas tvorų statymo paslaugas.

Pas mus įsigysite produkciją, atitinkančią Europos Sąjungos standartus bei turinčią atitikties sertifikatus.
Užtikrinsime, kad bus atsižvelgta į visus kliento pageidavimus.
Mūsų įmonės pranašumas – kvalifikuotų specialistų paslaugos
Turime filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šialiuose, tačiau paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai gali atvykti įvertinti teritoriją bei tvorų parinkimo galimybes bet kurioje, net ir atokiausioje Lietuvos vietoje, o profesionalūs montuotojai operatyviai atliks tvorų montavimo darbus.

Įmonei vadovauja savo darbą išmanantis vadovas. Vadybininkai maloniai bendrauja su klientais, konsultuoja, padeda išsirinkti tinkamą prekę. Montuotojai – gerai savo darbą išmanantys specialistai – montuoja įvairių tipų tvoras, vartelius, vartus nepriekaištingai, jų darbu lieka patenkinti net ir reikliausi užsakovai.

Kreipkitės į mus ir mes padėsime įgyvendinti bet kurį, net ir nestandartinį bei labai sudėtingą tvoros įrengimo projektą.

„Tvorų tiekimas“ – tai profesionalūs tvorų įrengimo sprendimai vienoje vietoje. Projektus įgyvendiname nuo planavimo stadijos iki pilno projekto įgyvendinimo.

SEGMENTINĖS TVOROS

Segmentinę tvorą dabar labai dažnai galima pamatyti bet kuriame Lietuvos mieste. Šio tipo tvora nepasižymi meniškumu, kuriuo pasižymi kaltinė tvora, tačiau ji turi ir savų privalumų:

Nebrangi:

Ją galima pagaminti per trumpą laiką, nes ji nėra sudėtinga.
Segmentine tvora aptvertos teritorijos gana elegantiškai atrodo. Tiek tinklinė tvora, tiek segmentinė tvora tinka tiems, kurie nori, jog jų teritorija matytųsi, kuriems patinka, kad kiemas, sodas būtų šviesus ir tvora neužstotų saulės.

Segmentinę tvorą rekomenduojame norintiems tverti parkus, sporto aikštynus, vaikų darželius, žaidimų aikšteles, mokyklas, ligonines, verslo centrus, automobilių stovėjimo aikšteles.

Segmentinės tvoros tveriamos iš vienodų segmentų (panelių). Segmentai suvirinti iš atskirų metalinių strypų. Segmentai pritvirtinami prie stulpų apkabomis. Stulpai betonuojami į gruntą. Kad stulpai nerūdytų, ant jų viršaus užmaunami kamšteliai, kurie saugo stulpus nuo sniego ir lietaus.

Išsirinkę segmentinę tvorą Jūs neapsiriksite – ši tvora nekels Jums jokių rūpesčių, nes segmentai ir stulpai yra cinkuoti karštuoju būdu, o po to nudažyti. Tokiu būdu apdoroti segmentai nerūdija.

Mūsų pagamintą kokybišką segmentinę tvorą bei atraminius stulpus gali Jums pristatyti ir sumontuoti mūsų tvorų montavimo specialistai bet kuriame Lietuvos mieste ar kaime.

Naujo tipo segmentinė tvora:

Siūlome išskirtinio dizaino suvirintos vielos segmentinę tvorą. Tai naujovė Lietuvoje.

Galite rinktis A tipo (tvoros išgaubimas į viršų) arba B tipo (tvoros išgaubimas į apačią) segmentinę tvorą. Galimi šie tvoros aukščiai : 900 mm, 1100 mm, 1300 mm ir 1500 mm.

TINKLINĖS TVOROS

Tinklinė tvora – viena pigiausių iš siūlomų tvorų, tinkančių tiek nuosavų namų, tiek didelių teritorijų aptvėrimui. Galite pasirinkti suvirintos vielos bei pinto tinklo tvorą.

Tinklinės tvoros tinklas gali būti skirtingų išmatavimų. Suvirintos ar pintos cinkuotos vielos tinklas yra padengtas žalios spalvos plastizoliu.

METALINĖS / SKARDINĖS TVOROS

Metalinės tvoros iš vertikalių strypų

Bet kokią teritoriją reikia aptverti, jei norime ją apsaugoti, bet labai norisi, kad tvora būtų ir patraukli, ir kaina būtų prieinama. Mūsų įmonė primygtinai siūlo įsirengti metalinių vertikalių strypų tvorą, nes medinė – per daug primityvi ir reikalauja daug priežiūros, o metalinė tvora yra elegantiška ir stilinga. Griežta klasikinio stiliaus lygi tvora atrodo gražiai ir gali būti iki 2,5 metrų aukščio.

Ir tvoros karkasas, ir strypai yra padengti cinku, nudažyti dažais ir RAL paletės, todėl gaminiai tarnauja kelis dešimtmečius ir nepraranda savo pirminės išvaizdos. Vertikalių strypų tvora nebrangi. Tvoros strypai neužstoja saulės spindulių. Šią tvorą mūsų įmonės montuotojų brigada sumontuos jums per trumpą laiką ir kokybiškai.

Galimi 20×30 mm profilio arba kitokių matmenų strypai.
Plieninių stulpų standartiniai matmenys – 60×40 mm. Galimi ir kiti matmenys.
Tvora gali būti padengta poliesterine danga (miltelinis dažymas) iš RAL spalvų paletės.
Tvora gali būti pagaminta pagal kliento pateiktus brėžinius, arba nuotraukas.

STULPAI

Skirtingoms tvorų rūšims naudojami skirtingi tvoros stulpai.

Segmentinių tvorų stulpai. 60x40mm metalinio profilio stulpai naudojami montuojant įvairaus tipo segmentinės tvoros elementus. Stulpai gali būti cinkuoti karštuoju būdu. Stulpai padengiami cinku tiek iš išorės, tiek iš vidaus (minimalus cinko dangos storis – 80 mikronų), taip pat gali būti padengti bet kokios spalvos poliesterine danga iš RAL spalvų paletės. Stulpai parduodami su plastmasiniais kamšteliais.

Skardinės tvoros iš tvoralenčių stulpai. Stulpai pagaminti iš 80×40 mm profilinio plieno, sienelė – 2.50 mm.

Metalinės tvoros iš vertikalių strypų stulpai. Plieninių stulpų standartiniai matmenys – 60×40 mm. Galimi ir kiti matmenys.

Vartų ir vartelių stulpai. Vartų stulpai pagaminti iš 80×80 arba 100×100 mm plieno profilio. Vartelių stulpai pagaminti iš 60×40 mm plieno profilio.

Tinklinės tvoros stulpai. Stulpai parduodami sukomplektuoti, t.y. į kainą įeina plastikinis stulpo kamštelis bei atitinkamas skaičius vielos laikiklių.Stulpai pagaminti iš plieninio apvalaus vamzdžio, padengti karštu cinku (minimalus cinko dangos storis – 80 mikronų) arba (ir) padengti norimos spalvos poliesterine danga (PVC).Populiariausi tvorų stulpų išmatavimai pateikiami žemiau esančioje lentelėje. Pateikus išankstinį užsakymą – galimi ir kiti stulpų išmatavimai.

Stulpų atramos. Montuojant tinklinę tvorą yra naudojamos stulpų atramos. Atramos tvirtinamos prie stulpų specialiomis metalinėmis apkabomis.Stulpų atramų išmatavimai pateikiami žemiau esančioje lentelėje. Pateikus išankstinį užsakymą – galimi ir kiti išmatavimai.

Papildoma informacija apie tvorų stulpus.

Tvoros stulpai yra neatsiejama visos tvoros dalis. Galima drąsiai teigti, kad tai vienas iš pagrindinių elementų, nuo kurio prasideda visi tvoros montavimo darbai. Labai dažnai susiduriama su nuomone, kad tvoros stulpai – tai tik stulpeliai, kurie „prilaiko“ tvorą ir daugiau nieko, tačiau juose slypi kur kas platesnis funkcionalumas ir reikšmingumas visai tvoros kokybei.

Tvoros stulpai – pamatas

Pagrindinis tvoros stulpų darbas yra atlaikyti visas tvorą veikiančias pašalines jėgas ir laikyti jos lenteles ar strypus savo vietoje. Tačiau patį didžiausią darbą tikriausiai atlieka kampiniai stulpai, kadangi jiems tenka dvigubai didesnė apkrova, todėl kiekvienos tvoros projektas turi būti kruopščiai apgalvojamas ir parenkamos kokybiškiausios medžiagos tvoros montavimui.

Didelė įvairovė

Kadangi tvorų gali būti pačių įvairiausių tai tvoros stulpai taip pat pasižymi plačia pasirinkimo palete tam, kad kiekviena tvora atrodytų tiesiog nepriekaištingai. Skirtingos tvorų stulpų medžiagos, konstrukcijos, formos bei spalvos padės jums realizuoti savo idėją ir sukurti tobulą bendrą tvoros vaizdą.

Svarbiausia – kokybė

Montuojant naująją tvorą yra pradedama nuo tvoros stulpų. Įvertinkite visus faktorius, kurie ateityje veiks jūsų tvorą, o tiksliau – tvoros stulpus, ir pasirinkite tvirtą, patikimą pagrindą tvorai. Taip pat didelį dėmesį skirkite ir tvoros stulpų montavimui. Rekomenduojama tvoros stulpus įtvirtinti betono arba žemių pagalba (dažniau yra pasirenkamas betonas). Verta atkreipti dėmesį ir į patį betono naudojimą: pilkite betoną tik tada, kai stulpas jau yra įstatytas į duobę, kadangi taip išvengsite galimo vandens kaupimosi, kuris darytų įtaką jūsų tvoros stulpams. Taip pat nepamirškite, kad skubėjimas prie nieko gero nepriveda, tad leiskite stulpams „susistovėti“, tik taip užtikrinsite maksimaliai išnaudotas galimybes tvoros kokybei pagerinti.

Kad tvora būtų graži

Kadangi visos tvoros skirtingos, tai ir tvoros stulpai pasižymi skirtingomis savybėmis. Derinkite ne tik medžiagas, spalvas, formas ir kitas detales, kurios gali daryti įtaką bendram visos tvoros vaizdui, tačiau ir jos tvirtumui. Rinkitės tvoros stulpus, kurie turi apsauginius sluoksnius, pvz.: mediniai tvoros stulpai dažniausiai jau būna impregnuoti ir taip apsaugoti nuo pašalinių veiksnių.

TVIRTINIMO ELEMENTAI

VARTELIAI

VARTAI

Vartai, varteliai, kaip ir tvora, ne tik saugo nuo nekviestų svečių bei gyvūnų. Jeigu tiek vartai, tiek varteliai yra suprojektuoti specialistų, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, profesionaliai sumontuoti, jie suteikia Jūsų teritorijai nuostabų vaizdą. Kadangi šiuo metu medžiagos, iš kurių gaminami vartai bei varteliai, gali nustebinti savo įvairove, klientui be galo sunku išsirinkti tinkamiausią. Mūsų įmonė Jums siūlo vartus bei vartelius, pagamintus iš cinkuoto metalo, po to nudažyto bet kuria RAL dažų paletės spalva. Iš šiuo būdu apdoroto metalo pagaminti vartai ir varteliai bus atsparūs bet kokioms oro sąlygoms ir tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Mes gaminame šių tipų vartelius ir vartus: stumdomus vartus, varstomus vartus.

Taip pat montuojame automatines vartų sistemas, kurios leidžia vartus atidaryti nuotolinio pultelio pagalba.

Mes Jus nustebinsime aukštos kokybės segmentinėmis, tinklinėmis, skardinių tvoralenčių, vertikalių strypų tvoromis.
Mes Jums pasiūlysime tik aukštos kokybės įvairių tipų vartelius ir vartus.
Mes Jums suteiksime nepriekaištingas tvoros ir vartų montavimo (demontavimo) paslaugas.
Mes Jums garantuojame prieinamą prekių kainą.
Mes savo paslaugas teikiame visuose Lietuvos regionuose.

Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis vartus.

Dažniausiai namų kiemai yra aptveriami tvoromis, todėl yra labai svarbu pasirūpinti ir vartais. Vartai – tai vieta, pro kuria galima įeiti arba įvažiuoti į kiemo vidų, todėl šiuo elementu turi apsirūpinti visi, kurie nori, kad tvora atliktų savo funkciją – atskirtų namų erdvę nuo gatvės ir kaimynų. Tinkamai parinkti vartai taps ne tik funkcionaliu kiemo elementu, tačiau ir savotiškai pagražins bendrą kiemo vaizdą.

Viskas apie vartus

Automobilius turinčioms šeimoms yra aktualu ne tik įėjimo vartai, tačiau ir šiek tiek didesni, skirti jų autotransporto priemonei. Jeigu vartais yra rūpinamasi dar nepastačius tvoros – situacija šiek tiek lengvesnė, kadangi viską iš anksto galima aptarti su šį darbą išmanančiais žmonėmis, išsirinkti labiausiai patinkantį derinį bei kompoziciją, tačiau jeigu jūs turite pasistatę tvorą ir norite įsimontuoti vartus – užduotis šiek tiek sudėtingesnė, kadangi jums gali tikti tikrai ne visi variantai. Tokia dažnai pasitaikanti situacija, kai norai „prasilenkia“ su realybe tampa tikra kliūtimi įgyvendinti savo svajonę, todėl tokiais atvejais į pagalbą yra pasitelkiami puikiai savo darbą išmanantys specialistai, kurie geba realizuoti jūsų svajones per itin trumpą laiką ir už patrauklią kainą.

Vartų įvairovė

Kaip ir kiekviena gyvenimiška situacija, taip ir šis klausimas reikalauja apsisprendimo, kuris dažnam yra itin sunkus, kadangi vartai šeimininkams turėtų tarnauti ne vienerius metus ir šie jais turėtų likti patenkinti. Tačiau labai dažnai nutinka taip, kad nuolatos tobulėjančios technologijos pasiūlo vartotojams vis naujesnių ir modernesnių variantų, kurių įsigeidžia bet kuris patogumo siekiantis žmogus. Vienas iš geresnes funkcijas atliekančių vartų variantų yra automatizuoti vartai. Šis pasirinkimas džiugina automobilių savininkus, kadangi būtent jų pagalba pastarieji išvengia lietaus ar sniego sukeliamų nemalonių pojūčių bėgant atidaryti ar uždaryti vartus išvažiuojant.

Būkite originalūs!

Vartai yra puiki galimybė išsiskirti iš kitų. Jeigu jūsų tvora yra pati paprasčiausia ir visiškai niekuo neišsiskirianti iš kitų tai jūs turite puikią galimybę išsirinkti ekstravagantišką vartų variantą, kuris jūsų namams ir kiemui suteiktų savito žavesio bei puikiai atliktų savo pagrindinę funkciją, tad nebijokite eksperimentu.

SUOLIUKAI, ŠIUKLŠIADĖŽĖS

STOGINĖS, STOGELIAI

VOLJERAI

LAUKO TRENIRUOKLIAI

VARTŲ AUTOMATIKA

Miltelinis metalo gaminių dažymas.

Šiuo būdu nudažyti gaminiai patikimai saugo bei dekoruoja metalo paviršių. Dažymo proceso metu sausi, iš anksto įelektrinti milteliai, tolygiai užpurškiami ant dažomo paviršiaus ir vėliau metalo gaminiai kaitinami krosnyje kol išsilydo dažai, aptraukdami paviršių tarsi plėvele. Maksimalūs dažomo gaminio išmatavimai: ilgis – 4700 mm, plotis – 2000 mm, aukštis – 2000 mm.

Metalo konstrukcijų cinkavimas karštuoju būdu.

Padengti šiuo būdu metalo gaminiai ilgam apsaugomi nuo korozijos.

Tvorų projektavimas Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje.

Žmonėms, kurie nori savo valdas apsitverti nestandartine tvora, siūlome projektavimo paslaugas. Projektuojame, gaminame bei montuojame tvoras atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus.

Atliekame tvorų montavimo bei demontavimo darbus.
Patyrę mūsų darbuotojai montuoja bet kokio tipo tvoras visoje Lietuvoje ar už jos ribų.

Siūlome įvairių tipų metalines tvoras bei jų tvirtinimo elementus.

Tiekiame visas aptvėrimo medžiagas, padedame jas sukomplektuoti, apskaičiuoti sąmatą, vykstame į vietą išmatuoti Jūsų sklypo ar suprojektuoti tvorą pagal Jūsų pageidavimus.

KONTAKTAI

Uždaroji akcinė bendrovė „Tvorų tiekimas“

PVM mok.kodas: LT100005868010
Įmonės kodas: 302580882
Adresas: P. Lukšio g. 9D Šiauliai
AB Bankas „Swedbank“, banko kodas 73000
A.S. LT 75 7300 0101 2541 8930

Šiaulių filialas
Lukšio g. 9D Šiauliai
Mob.: 8 (611) 39997
El. paštas: siauliai@tvorutiekimas.lt

Vilniaus filialas
Savanorių pr. 124 (prieš „LUKOIL“ degalinę)
LT-⁠03153, Vilnius
Mob.: 8 (683) 52050
Mob.: 8 (695) 54334
Mob.: 8 (620) 12832
El. paštas: vilnius@tvorutiekimas.lt

Kauno filialas
Kalantos g. 49 Kaunas
Mob.: 8 (611) 22662
El. paštas: kaunas@tvorutiekimas.lt

Partneriai
Mūsų partneriai Estijoje:
Esselen OÜ
Vilja 5, Maardu linn, Harju maakond, 74115
Įmonės nuotraukos:
Tvorų TiekimasTvorų Tiekimas nuotraukaFoto Tvorų Tiekimas (302580882)Įmonės Tvorų Tiekimas nuotraukosUAB „TVORŲ TIEKIMAS“ pagrindinisTvorų Tiekimas, UAB nuotraukaFoto Tvorų Tiekimas, UAB (302580882)Įmonės Tvorų Tiekimas, UAB nuotraukostvoros stulpai tvoraTvorų TiekimasTvorų TiekimasTvorų TiekimasTvorų TiekimasTvorų TiekimasTvorų Tiekimas
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Raktažodžiai: vartai, tvoros stulpai, metalinės tvoros, lauko treniruokliai, voljerai, tvirtinimo elementai, stogeliai, suoliukai, segmentinės tvoros, varteliai, vartų automatika, skardinės tvoros, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302580882
Papildykite įmonės Tvorų Tiekimas, UAB (įmonės kodas 302580882) informaciją, patikslinkite rekvizitus, įkelkite logotipą ir nuotraukas, įveskite Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Šalčininkai vėl pažeidinėja viešųjų pirkimų taisykles
Šalčininkai vėl pažeidinėja viešųjų pirkimų taisykles 05-30 15:15
Šalčininkų rajono savivaldybė vėl pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą. Šį kartą nusižengimų rasta 826.446 Eur (be PVM) vertės pirkime.
PVM mokėtojas turi informuoti VMI apie užsienyje įsigytą automobilį
PVM mokėtojas turi informuoti VMI apie užsienyje įsigytą automobilį 05-30 14:39
Jeigu fizinis asmuo, PVM mokėtojas, įsigijo automobilį kitoje Europos Sąjungos šalyje savo asmeninėms reikmėms, jis apie tai turi informuoti VMI.
Apklausa: "Brexit" pakenktų Didžiosios Britanijos ekonomikai
Apklausa: "Brexit" pakenktų Didžiosios Britanijos ekonomikai 05-30 14:09
Devyni iš dešimties britų leidinio "The Observer" atliktos ekonomistų apklausos dalyvių teigia, kad Didžiosios Britanijos pasitraukimas iš Europos Sąjungos pakenktų šalies ekonomikai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kokioje įmonėje dirbate?

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

Twitter 15,10 +5,59%
Macy's 32,72 +3,64%
Yahoo! 37,82 +2,88%
Xerox 9,83 +2,29%
Lexmark 37,89 -0,34%
Amazon.com 712,24 -0,37%
McDonald's 123,25 -0,44%
ConocoPhillips 44,33 -0,89%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (Rusijos) 4,02 -1,71%
Benzinas 1,45 +20,83%
Kava 154,20 -1,75%
Ryžiai 376,05 +1,50%
Cukrus 27,90 +6,00%
Vištiena 111,55 -0,01%
Nafta 49,33 -0,30%
Varis 4872,74 -1,64%