Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TV3, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TV3

Atsiliepimai apie TV3, UAB

Tv3 televizija

Parašyk savo nuomonę apie TV3, UAB

Kodel neikelta sios dienos univero seriju tv3play puslapyje?
Prasau rodikite turkiska serijala GÜNEŞIN KIZLARI as labau nireciau pamatyti si serijala bet nesuprantu ka sako. Ziurejau kelis klipus ir labai sudomino.
Aš tai labai džiaugiuos dėl turkiškų serijalų, gal jau atėjo laikas keistis
Aš labai pasipiktinusi, kad visi Lietuvos televizijos kanalai rodo tik Turkus ir Indus. Pakeltumėt savo reitingus jaigu rodytumėt TELEMUNDO serialus.
Sveiki, kodel nerodote nauju Univeras sezonu per tv6 vis tie patys ir tie patys, vis laukiu ir laukiu naujo sezono : (pats mylimiausias serialas...
Norim meksikiečių serialų!!!!!!!!! visi kanalai rodo vien indų arba turtisku serialus norit reitingų tai keiskite... LNK TV 1 ir kiti vien turkiški kiek galima
Kodėl pamilti vėl 8-os serijos nėra lietuviškai?
Labas. Labai noreciau kad rodant oru prognoze parodytumete orus Bulgarijoje (Varnoje). Nes daug poilsiauti vikstama is Lietuvos.... Dėkui....
Ernesta 2017-05-05 20:01:54
Sveiki, kodel vietoje meksikietisku serialu rodote turkiskus ar indiskus? Noreciau suzinoti ar daugiau nebesulauksime muilo operu prie kuriu taip buvome ipratusios? Sugadinote visa popiete ikele vietoj Italiskos meiles kazkoki turkku seriala : (
Pritariu... nesiziuri visai...
Vėl neykeltos iš peties laidos!!!
Evelina 2017-01-31 12:17:28
Norėčiau, kad tv3 rodytų serialą "Aurora" 2011 metais jį rodė. Labai norėčiau, vėl jį pamatyti, man labai patiko.
Turkiško serialai visiškai atsibodę. Norisi kažko meksikietiško ir verto dėmesio:)
Man atrodo tv3 mums nori ikisti turku darbus, gal jie pigesni
Neykeliamos iš peties laidos!!!!!!!!!
TV3 play prašo pakeisti standartinius naršyklės nustatymus, ar tai atitinka vartotojo saugumą?
Norèjau paklausti, kodėl per tv3 žinias rodant visų užsieniečių interviu uždedamas įgarsinimas, o kai rodo interviu iš Rusijos uždedami tik titrai? Gal tik aš įžvelgiu bėdą ten kur jos nėra, bet juk mes nebe SSRS dalis ir jaunoji karta rusiškai nebesupranta??? Tiesiog man tai atrodo nesuprantama.
Laba diena, norejau paklausti ar jau visam nutraukete serjala Storm of Love (Meiles sukurije) ????????? :O jau kuria diena neberodo, rodo kita serjala.
Kreipsiuos i teisma!!!! Jus neturejot jokios teises mane rodyti per televizija!!!! As ta vakara nesutikau!!!! Dabar yra psichologine situacija man ir mano sunui, reikalauju vieso atsiprasymo bei zalos atliginimo!!! Uz gedos nepelnytos jausma!!!!
Sveiki. Perskaičiau keletą komentarų apie TV pagalbą. Aš žiūriu šią laidą ir žiūrėsiu tol kol ją rodys. Tai yra mūsų veidrodis! Tai ir yra tikro kaimo ar miesto žmogaus gyvenimas, jo amžinos problemos, skurdas, nepriteklius. Mes dažnai nebematome kas vyksta mums už sienos, ar tvoros, už tai visa tai matome per TV. Tai yra gyvenimas, o jis būtent toks kokį rodo TV PAGALBA. Gyvuokit ir toliau, rodykit Lietuvai tai, ko daugelis tautiečių nemato ir nenori matyt. Nenuspalvinsi gyvenimo ryškiomis spalvomis, jei jis visada PILKAS.
Sveiki.Stengiuosi žiūrėti ekstrasensai tiria laidą per tv3 play, nes neišeina pažiūrėt per tv. Ir ką jūs galvojate? Pusėje serijų nėra vertimų, bei trūksta serijų. Taippat ir su ekstrasensų mūšiu. Taip išeina, noriu keliu, noriu ne, noriu verčiu, noriu ne. Tai kam jūsų kanalą ir žiūrėt, jei taip atmestinai dirbate... Esu nusivylusi...
Sveiki, viskas būtų neblogai su Jūsų kanalu, tik kokybė pakankamai apgailėtina. Nacionalinis transliuotojas suteikė HD formatą, ko komerciniai kanalai nesugeba. Gėda sakyčiau...
Na visas kanalas rodo puikiai. Man patinka ziureti tv3. Pasiulo kazka ivairesnio. Laidos idomios, viskas saunu, taciau.... Tik prasidejus zinioms tenka perjungti kanala i LNK. Atsiprasau, taciau i pon. Aleknaite neimanoma ziureti, ka jau kalbeti apie klausymasi. Na TV3 Jus esate savo srities rpfesionalai, bet klausytis kaip praneseja kiekviena karta desimtis kartu "uzsikirtineja" istarti sakini, tai jau kelia abejoniu. Dar vienas pastebejimas, per didelis "ASMENINES" nuomones rodymas eteryje. Noreciau ziureti zinias ir pats pasirinkti kas blogai, ar gerai. Tai tiek. Laikykites. Jus populiariausi Lietuvoje.
Na tas jūsų realybės šou tai totali nesąmonė. Rodykit naktimis, nes vaikams nekokia įtaka daro. Plius kad ten bent kiek mokėtu dainuot, o tik geria, varo vienas ant kito net neidomu žiūrėt. Dar vienas pastebėjimas ar jūs neturite ka rodyt. Jau nervina ekstrasensų ta laida kartojimo.
Sveiki atsidarius jūsų puslapį ir noriu palikti aktualioje man temoje komentarą, išmeta žodžius jog aš neturiu teisės komentuoti.visad komentavau jei patiko tena, o dabar draudzia.kas nutiko, kodel man draudzia
Jei jau per zinias darot papu cenzura, tai gal padarykit padoresne, nes per mazyte migla viskas mates, o mano sunus ziurejo zabtus isziojes. Tai bent tada normalesnius papus galejot parodyt, nekoks pirmas ispudis tikriausiai susidare. Neziurim televizijos apskritai, ijungiau zinias, nes galvojau ten tikrai nieko nepadaraus, jokiu kandinu reklamu bent neparodys, ir se tau..
Juozas ilgalaikis bedarbis
2017-02-08 21:44:58 IP 84.15.186.173
Dėl kelio užversto akmenim kaišiadorių raj nemaitonių sen mykoliškių km kur seniūne atsisakė jo pripažinti kad priklauso jei kreipiausi į kaišiadorių policija buvo sureguota atvažiavo viešosios skyriau viršinykas apžiuret atliko tyrima ačių jam prisegu atsakyma gero skaitymo.
Juozas ilgalaikis bedarbis
2017-02-08 21:35:40 IP 84.15.186.173
Dėl kelio kaišiadorių rajone nemaitonių seniūnijoje užversto akmenim ir krumais teko kovoti nuo 2016 metų spalio 14 ir nebuvo reguojama kol neparašiau skundo Lietuvo respubliko Prezidentes kanciliarijai kaišiadorių savivaldybės administracija buvo atvažiavy apžiureti kelio bet akmenai da stovi ant kelio.
Ilgalaikis bedarbis
2017-02-08 20:49:22 IP 84.15.189.22
Apie kaišiadorių raj nemaitonių seniunijo kelia einanty per mykoliškių kaima užversta akmenimi ir netvarkoma tik po ilgo skundo rašymo krumus nu kelio pašalino ykelsiu foto
Laba diena
Ziuriu jusu zinias, teikiu jums pirmenybe pries LNK, bet labai skurdziai nusvieciate pasaulio politinius ivykius. Juk Zinios turetu ir apie tai papasakoti.Gal tiesiog trukstate laiko, bet tada sutrumpinkite kazkokius reportazus is Lietuvos padanges.Jie kartais pernelyg isplesti.
TV3 komanda bukite atsargus rasydami pavardes. Vilniaus meras Simasiu.
Kodel per tv3 play nera titru isverstu I lietuviu Kalba, o per televizija rodote su titrais. Juk ne visi mokam rusu kalba ir juk gyvenam Lietuvoje
Norėčiau pasidalinti savo nuomone apie Jūsų vadinamas "Žinias", kurios geriausiu atveju yra aktualijų laida. "Aktualijų" ir taip per stipriai pasakyta, nes iki dienos aktualijų Jums trūksta kokių 55min. iš visos valandos. Jeigu neturite ką parodyti, bent jau pakeiskite laidos pavadinimą ir neklaidinkite žmonių, nes tai, ką rodote, tikrai nėra žinios (kaip pasidaryti žvakę, kaip išskobti moliūgą, rubrika apie išpopuliarėjusį Youtube vaizdo įrašą ir t.t. (šį sąrašą galima tęsti ir tęsti)). Nieko prieš neturiu dėl šių reportažų, tik, deja, tai nėra žinios.
Jurgita 2017-01-10 22:12:42
Jei kreipes tevai ko denget veidus
Todel Jurgita kad cia a*******i visur susirinke, o tv parduota, dirba uz pinigus
Jei kreipes tevai ko denget veidus
Kada bus faru nauja serija 2017-01-05
Jusu televizijai linkiu dar daug metu gyvuoti, ji beveik gera. Tik yra mazu pastebejimu. Kai kuriamos visos pramogines pvz. sok, dainuok, ir t.t, dalyviai tik eterio zvaigzdes. Kodel nebuna dalyviai renkami konkurso budu, eiliniai Lietuvos gyventojai. Laidos, kaip" Musu sodai", " Interjiero stebuklai" ir t.t, ir vel tik einate pas tuos kuriems ir taip nieko nertuksta.Kodel nepadarot tokiu proektu kaip "Ekstrimalus namu pokiciai"" ir t.t. Butu labai malonu, kad atsirastu tokiu projektu, kur padeda tiems kurie nelabai gali patys, nors truputuka pasimaloninti.

Aciu uz isklausyta nuomone
Gero jums darbo
Sveiki, norėjau paklausti, kodėl nustojote rodyti per TV6 "Univeras. Naujas bendrikas"? Tiek daug serijų parodėte, liko vos 100 jų ir nustojote... kokiu tikslu?
Dėl Dainos tv pagelboje
2016-12-29 12:49:16 IP 90.138.198.207
Tv3 pagelbai. Būkit geri, nerodikite tokiu laidu! Pirma labai žemina Lietuvos kultūra, vaikai mato kaip elgesi vaikai su tevais, paskui yra daug, ne tiesos. Pirma jūsų laidos vedėjai yra tinginiai, neisigiline i Dainos bėda paleide i etiri toki šau, patys sėdi per šau ir žiūri viens i kita kaška šneka ir kraipo galvas. Tai man tokia mintis galvon lenda, geriau gerti alkogoli nei žiūrėt jūsų tv pagelba o Dainos nepateisinu! O Alinai gryžo da ir su graža. Ačiu už dėmesi
O Jums ne atrodo labai juokingai kad mes susede su seima prie pietu stalo ijungiam tv3 kanala pamate reklama pagalvojom kad neperjungsim paziuresim ka rodo spejom papietaut, pasikalbet o reklama dar vis nesibaige???? Jus toks nuskurdes kanalas? O kodel nuejus i jusu kanalo internetini puslapi nera kur palikti atsiliepimu? Slepiat visus? Gieda rodyti?
dėl „Žinių“
2016-12-22 19:00:08 IP 78.58.97.21
DĖL TV3 ŽINIŲ. Po galais, jau atsibodo. Kas čia per rusų kalbos išskirtinumas? Kodėl reportažuose TIK TUOMET, kai kalbama rusiškai, verčiama subtitruose, o ne įgarsinama? Negi ši kalba kažkuo geresnė ar blogesnė? Nebe tie laikai kai visi moka rusiškai ir gali be vertimo viską suprast. Juokinga ir graudu, kai net tame pačiame reportaže vienas po kito kalba tarkim rusas ir anglas, o tik ruso kalba subtitruojama.
as labai jumis pasislykstejau, jus is kart po devintos vakaro leidziat gandonu reklama, o mano mazamete dukra ziuri jusu idiotiska seriala moterysss. man slykstu kokie jus esat parsidave siuksles
nesuprantu vieno dalyko kodel keiciantis ziniu vedejui su sporto ziniu vedeju bandoma iskamantineti kas bus juk zmogus atejo susikaupes ir laukia kada gales perskaityti sporto naujienas o ir pokalbiai apie buvusias aktualijas atrodo nenuosirdziai kvailai tikrai nenoriu nieko izeisti bet dar pasakysiu cia tik mano nuomone kad zilinskas ir sakalyte netinka vesti issipildymo akcijos koncertu taip kaip ir kudabiene nes yra nenuosirdu nezinau kaip pasakyti gal jie ir nuosirdus bet atrodo kitaip kazkaip netikrai per daug ispustai
zmogus nepasitenkines playeriu
2016-12-14 00:44:37 IP 80.0.228.67
Ar nesuprantu, nejaugi taip sunku sutvarkyti TV3PLAY player'i? negi tai kazkas neimanoma?? niekada neiseina normaliai kazko paziureti, visada arba stringa, arba video visiskai nepaleidzia, prasau zmones, istaisykit sita beda!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marijus 2016-12-09 18:31:28
Labas vakaras.
Aš asmeniškai pasišlykštėjau Jūsų TV pagalbos laida, kuri rodyta 2016-12-09 vakare nuo 16, 30-18, 30. Kur buvo ieškomas vyras Vokietijoje! Man gaila, kad pas jus toks skurdus kolektyvas, kuris nemoka nei anglų, nei vokiečiu, vos rusų veblena! Ir jus tokius žurnalistus siunčiant į užsienį kur daro Lietuvai ir žurnalistams gėda. Ir manau, kad dauguma piliečių pasakytų tą patį.
Gero vakaro
matau kad ne vienas as pasislykstejau zurnalistu neisprusimu :) ir kur ziurejo laidos prodiuseris kai paleido si irasa i eteri isvada persasi kad visi jus ten pagal giminystes linija priimti :D :D :D GEDA TIKRAI VAZIUOJAT ZEMYN RITATES :) SITAIP ZIUROVO TIKRAI NEISLAIKYSIT
Labas vakaras.
Gero vakaro
Erika 2016-12-08 17:04:36
Laba vakara, labai daug laiko tylejau, Bet noriu pasakyt, kad ponas Kaluginas tik trukdo jusu laidai, ir CIA daugelio zmoniu nuomone. Tiesiog tuo targi kai sneka jis, Reikia perjungti kanala. Yra daug juany ir takentungu zminiu
Taip tikrai irgi pritariu kad is jo toks psixologas kaip is manes kosmonautas, tokius elementarius dalykus bet kas gali is situacijos papasakoti ir prikurti :D lai nejuokina zmoniu ir priimkit normalu nusimananty zmogu kuris nebus juokdariu ir tiks vedanciajai normaliai i pora vesti sita laida :D
O gerbiamoji Kazlauskiene irgi galetu labai nesireiksti ten apie istikimybes :) ir tt :D
where is Valdas, men from Lithuanija arba guten morgen, jus nejuokaukit :) ir tikrai gedos nedarykit fu
labai gerai kad rado jei nesurezisuota buvo bet kad sitaip tokia sarmata daryt visai Lietuvai nu zinokit tikrai geda ir tvirtina i kamera kad jie nesako nekalba su ja nu tikrai geda stovi kaip amo netekus juk geda NU BLEMBA BAISU - atvaziuok daryk gera darba :) cia jos fraze :) daryti gera darba yra gerai bet jei tu esi zurnaliste buk kompetetinga ir daryk tai profesionaliai :)
GEDA TAI SVIESIAPLAUKIAI :) pasimokyk kalba buk gera simpatiska iskalbi dirbti gali tikrai geriau tik eik i kursus ismok angliskai del bendro isprusimo :) kad nedarytai gedos Lietuvai, TV3 fui..... GELBETOJAI :D
Labas vakaras,

Ziuriu TV3 pagalba, zinokit labai nustebau pamates jusu laida ir nesupratau - ar jusu zurnalistai visi tokie nekompetetingi ar jus padarete kazkokia klaida ??? kai issiuntete zurnaliste i vokietija parvezti zmogaus kuri nemoka nei anglu kalbos nei vokieciu :) ir tvirtina i kamera kad ligonines darbuotojai nekalba su ja :) kaip gali kalbeti kad jusu gerbiama zurnaliste neisaiskina situacijos ko atvaziavo :D
Jus geda darot tiek Lietuvai tiek savo kanalui baikit tokias klaidas daryti. Nerodykite neisprusimo musu salies zurnalistu :) jug tikiu kad turite ir tokiu kurie tikrai moka bent anglu kalba !
Geda !!!!!!
Labas vakaras, tikiuosi atsikreipsyt i zmoniu norus manau kad tv3 galetu parodyt Cris Morenos kurtus serialus jaunimui pvz: Casi Angeles, Patito Feo, Rebelde Way ir daug kitu..... na bent jau savaitgaliais galetumete rodyti!!! :)))

UAB "Init"
Televizija | Internetas | Telefono ryšys

Adresas: Laisvės al. 30A, LT-04450 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; televizija ir radijas.
Šviesolaidinio interneto, skaiteninės televizijos bei fiksuotojo telefono ryšio paslaugos. INIT - lietuviško kapitalo telekomunikacijų bendrovė, savo veiklą pradėjusi nuo 1990 m. šiandien yra trečia pagal dydį telekomunikacijų paslaugų teikėja Lietuvoje. Šiuo metu paslaugas teikiame: Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...

Sąskaitų finansuotoja "SME Finance" pritraukė 1 mln. Eur investiciją
Sąskaitų finansuotoja "SME Finance" pritraukė 1 mln. Eur investiciją 05-24 18:34
Sąskaitų finansavimo paslaugas teikianti "SME Finance" išplatino obligacijas ir pritraukė 1 mln. Eur investicijų plėtrai.
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje 05-24 18:18
Staigus lūkesčių dėl būsimos monetarinės politikos euro zonoje pasikeitimas gali sukelti didelę neigiamą reakciją šio regiono obligacijų rinkoje.
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo 05-24 17:38
Jungtinės Karalystės pareigūnai tiria versiją, kad teroristinę ataką Mančesteryje įvykdė organizuota grupė asmenų.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%