Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tuvlita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tuvlita

Atsiliepimai apie Tuvlita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tuvlita, UAB

Pirmą kartą apsilankiau Tuvlita skyriuje Avižieniuose. Užsiregistravau iš anksto dieną prieš vizitą. Atvažiavus jokių eilių nebuvo. Automobilį tikrino jaunas kontrolierius. Noriu tik pagirti, kad bendravo labai mandagiai, korektiškai. Toks darbuotojas tikrai nusipelno pagyrimo. Palinkėčiau TUVLITAi turėti būtent tokius darbuotojus.
kaip ir dauguma čia rašančių patariu į lentvario g. nevažiuot, tyčiojasi iš žmonių. nepraleido dėl to, kad kažkaip per "šviesi" oranžinė spalva posukių galinių buvo, nors lemputės keistos prieš mėnėsį. mašina 2001 metų. visa kita gerai. liepė pasikeist lemputės ir grįžt. servise juokėsi, kad pakeist gali į tokias pačias.
ž*****i.
2017 07 17 apsilankiau Tuvlitos centre Lentvario g. Apžiūros meistras (Nr.0092) jokių trūkumų nerado, bet nurodė, kad vairuotojo pusės priekinis žibintas šviečia per žemai (nors automobilis yra praėjęs tech. apziūrą Italijoje 2017 03 mėn). Liepė man pačiam reguliuoti. Aš pasakiau, kad nežinau kaip tai darosi. Tada jis (aiškiai nepatenkintas) pamakalavo atsuktuvu ir pasakė, kad žibintas nesireguliuoja. Liepė važiuoti į servisą ir vėl stoti iš naujo į eilę. Servise meistras juokdamasis pasuko su atsuktuvo du sūkius ir man paaiškino, kad vairuotojo pusės žibintas vakarų Europoje yra taip sureguliuotas, kad neakintų priešpriešinio vairuotojų srauto, o Tuvlitos meistrai taip elgiasi specialiai, nes nuo kiekvieno nepraėjusio tech. apžiūros automobilio yra skatinami darbuotojai. Atstovėjau antrą eilę, teko dar kartą papildomai mokėti. Bet blogiausia, po šių akivaizdžių patyčių, nespėjau į automobilių tapatybės patikrinimą, nes jie dirba iki 16.15 val. Praradau visą savo darbo dieną nuo 8 ryto. Rytoj vėl turėsiu vykti į Lentvario g. Ar tai yra normalu per visą dieną neužregistruoti automobilį? Klausimas, gal laikas per soc. tinklus skelbti akciją, rinkti vairuotojų parašus, kreiptis pvz į susisiekimo ministą ir pakeisti įmonę?
Toks įspūdis, kad kai atvažiuoji su senesniu automobiliu (pvz., 10-15 metų) į tave žiuri kaip į antrarūšį. Šiandien pats mačiau iš šono kaip Tuvlitos darbuotojai šaipėsi iš mano mašinos ir tuo pačiu pripaišė prigalvotų gedimų (ir kratė ant stendo kaip paskutinę š..). Neatvažiavau su "triperiu" ar vežimu be arklio, bet po apsilankymo tech. apžiūroj jaučiuosi kaip šūdais apipiltas. Pripaišė kaip DT net tas detales, kurios visai neseniai buvo keičiamos (prieš 2 mėn).
Dėkoju Naujosios Vilnios techninės apžiūros kontrolieriui vakar inspektavusiams mano automobilį. Buvau maloniai nustebinta mandagumu, paslaugumu, profesionalumu. Ačiū, grįšiu pas Jus, po 2 metų :)
Pastaruoju metu iš vis Tuvlita nuprotejo... keli pastebėjimai:
Jei jūsų automobilis senas - tai 100%, kad jūsų iš pirmo karto nepraleis, nes panašu jiems reikia dėl statistikos.
Susitvarkiau automobilį servise, nuvažiavau, tai prisikniso, kad nera NAUJUOSE šarnyruose VIELOKAIŠČIŲ :D nors komplektacijoje jų net nebuvo, o varžtai buvo spec. su plastikiniu žiedu :D purte automobili 40 minučių.... apakęs buvau... kai varau kitą gerokai naujesni automobili, tai per 5-10 min praeinu TA, o kai nuvarau savo "sekmadienini" senuką, tai toks vaizdas, kad pas juos ten iš viršaus pasakyta, kad nepraleisti senų auto iš pirmo karto :D ir tokių pavyzdžių tikrai žinau nemažai vien iš savo draugų rato.
Reiketų truput konkurencijos Tuvlitai, o tai visai nužmogėjo.
Indre Jaraite-Graziene
2016-12-19 13:34:37 IP 5.20.193.148
Labai noriu padekoti Naujosios Vilnios Linksmoji gtve.Vilniuje tech.apziuros kontrolieriui (pavardes nezinau bet tamsiais plaukais:))
Labai profesionalus, veiklus darbuotojas ir negana to linskmas bei geras zmogus, kas siais laikais reta, ypac panasiose istaigose.
Dekui Jums, butinai sugrisiu!
Super, kad toks reikalas yra.
bent susitvarkom masina, bet: pasigedo gale saugos dirzo (kuris buvo), nieko nedariau! sviesos netiko, nieko nedariau, gale posukiai permazai geltoni, nieko nedariau... nuimamas kablys, turejau buti uzsidejas, uzdejau... sumokejau pakartotini, apvaziavau rata, viskas tiko. i kabli net nepaziurejo, posukio net neijunge, sviesas patikrino, viskas gerai. PASITYCIOJIMAS
Siandien ejau tech apziura motociklui vilniuje virsuliskiu skg. labai geras greitas aptrnavimas, malonus bendraviams. vyrai supratingi dar ir pataria.
Valerijonas Žalkauskas
2016-08-19 10:49:12 IP 78.31.186.143
Nuoširdžiai dėkoju jūsų darbuotojui, atidžiai tikrinusiam mano 1996 m. Marcedes-Benz C200 ir apart privalomų trūkumų nurodymo dar davusiam neprivalomų naudingų patarimų, ką vertėtų pataisyti.
Noreciau padekot Utenos tech. apziuru darbuotojui, pavardes nepaklausiau zinau tik stampo numeri 921. Iki darbo pabaigos likus 5 ioms minutems nuvikau pakartotinai atlikti apziura, nes pirmu kartu buvo netvarkingi stabdziai, galvoau kad jau nesuspejau ir norejau uzsiregistruoti kitai dienai taciau jisai nepatingejo isijugti stabdziu tikrinimo stendo, kuris jau buvo isjunktas ir patikrinti automobili.ACIU jam.
Dujų įrangos dokumentai Tuvlitos darbuotojams negalioja. Eilinį kartą prikibo prie dujų baliono galiojimo, neva nesimato pagaminimo datos ant jo. Parodžiau įrangos montavimo dokumentus, tai neįtikino. Sakė keist balioną, arba praeit ekspertizę, kuri kainuoja panašiai kaip pats balionas... absurdas kažkoks, žinau, kad galioja dar bent 2 metus, ir dokumentai tą parodo.
Laba diena, lankiausi Avižienių TAS. Buvo atliekamos dviejų automobilių techninės apžiūros. Stotyje teko apsilankyti keturis kartus, nes buvo rasti trūkumai. Noriu padėkoti už puikų darbo organizavimą ir profesionalų aptarnavimą. Personalas paliko patį geriausią įspūdį. Ačiū Jums. Esate puikus pavyzdys kitiems.
visiskas pasiticijomas is zmoniu, buvau lentvorio gatvei prisikibo prie stabdziu vamzdziu kurie buvo pusiau padiengti antikorozine danga pries "N" metu, pries tai niekam tas netrugde dabar nepatenkinti, zibintai irgi atskira tema servize regulioti jiems netinka, prasiau kad pareguliotu, atsisake, is pakabos parase vairo antgali ir sharnirus, nuvariau keit mestrai pakeite parode senus sake kad jie dar tarnautu ir tarnaut, kaskokia nesamone.
Laba diena, šiadnien Viršuliškėse buvau techninėje apžiuroje. Viskas labai patiko, priemė laiku, darbuotojas Nikolaj Gordej buvo labai malonus viska paaiškino ir i visus mano klausimus atsakė. Esu labai patenkintas neturiu jokiu priekaištavimu. Labai ačiū už puiku darbą.
Labadiena.Esu pasibaisejusi jusu darbuotojais. Del techninnes apziuros automobiliu. Sestadieni prastovejus eileje 2valandas darbuotojos net nerado duju galiojimo ploksteles ir prie akumuliatoriaus fiskes. Tai mat todel nepraejau thnines apziuros. Supykusi nuvaziavau i serviza ir viska man parode kur kas yra. Pirmadieni gryzau vel pas jus tai kai parodziau jie nustebo. Tai kokie ten pas jus speselistai dirba kad net nezino elementariu dalyku apsurdas.
Norėčiau padėkoti Lentvario Tuvlitos skyriaus darbuotojui, kuriuo spaudo numeris 0124, už profesionalu ir malonu aptarnavimą. Buvo suteikta visapusiška informacija apie automobilio techninę būklę, bei išaiškinta apie transporto priemonės gedimus kurie gali iškilti ateityje. Į visus užduotus klausimus atsakė kompetentingai ir aiškiai. Linkiu gero darbo.
Kaunas Taikos pr. 116h. 2016.03.31
Labai būtų malonu jei administrators darbuotojai atliktų savo darbą ir užsiregistravus internetu tam tikram laikui, juo ir priimtų. Kam ta registracija jei lauki valandą laiko apžiūros ir galiausiai neapsikentus paklausi, kodėl viskas vėluoja. Darbuotojai pabunda. Ai Jūs užsiregistravot. Tai Jums laukti nereikia. Na ir pasiteisinimas „aš Jūsų ieškojau“, kai pateiktas tiek mano telefono numeris tiek elektroninis adresas manau kiek kvailas.

Sumokant už pakartotinę automobilio tech. apžiūrą (kovo 04 d.))buhalterė apskaitininkė Jadvyga Bulevičienė paklausė, ar reikia sąskaitos. Pasakiau, kad taip. Ji jau buvo bespausdinanti sąskaitą, kai dar netyčia sugalvojo pasitiksilinti, ar reikia sąskaitoje įrašyti PVM mokėtojo kodą. Pasakiau, kad be abejo reikia. Tačiau nežinojau. Gavau daug priekaištų, kad, norint gauti sąskaitą su pilnais rekvizitais, juos reikia ir turėti (kažkur tai užsirašius). Dabar gi jai teko pavargti nueiti į rekvizitai.lt...

Vėliau pasižiūrėjau dar ir pirminės tech. apžiūros išrašytą sąskaitą (vasario 29d.). Pasirodo, buhalterė apskaitininkė Teresa Černiavskytė, paklausus ar reikia sąskaitos, ją ir atspausdino, tačiau PVM mokėtojo kodo niekas net ir nebandė įvesti!

Nelabai suprantu, kam gali būti reikalinga PVM sąskaita faktūrą be PVM mokėtojo kodo? Kaip suprantu, "Tuvlitos" buhalterės absoliučiai nesusigaudo apskaitoje ir nenutuokia, kad, jei klientui reikia PVM sąskaitos faktūros, tai reikia ir įvesti PVM mokėtojo kodą (beveik visos įmonės, kurios turi automobilius, yra PVM mokėtojai).

Manau, kad yra būtina išaiškinti apskaitininkėms buhalterėms, kad PVM kodą būtina įrašyti sąskaitoje, o ne kvailai spausdinti sąskaitas be joms būtinų rekvizitų.
Aš nelabai galiu suprast, kokiais tikslais yra padaryta laiko rezervacija? Rezervavau laiką 11:20, bet į T.A pakviete 12:50, kaip suprast šį reiškinį?
Virsuliskiu 36 Tuvlitai reiketu pasirupinti informacija, kad atvaziavusiems i TA vairuotojams butu aisku, kur parkuoti masina, laukiant savo eiles. Del stovinciu masinu netvarkos tarp laukianciu savo eiles ir veliau atvaziavusiu vairruotoju kyla bereikalingi konfliktai. Dar vienas pastebejimas - TA praejau be problemu, taciau isvaziavau su ispudziu, kad kAi kurie TA specialistai su klientais elgiasi arogantiskai
lyg darytu MALONE klientui, nors pastarasis uz paslauga mokejo pinigus. Pakvipo Sovietiniu laiku atmosfera. Be to klientas neturetu buti uzgauliojamas nepelnytomis replikomis, pvz. Leiskit mane prie vairo, BUS MAZIAU PROBLEMU...ir pan.
lentvario tuvlita.kazkoks pasityciojimas.nuvariau masina apziurai surase kas negerai, sutvarkiau viska.sekancia diena nuvariau prirase tiek pat trukumu bet nauju.kazkoks pasityciojimas.Lempas reguliavo servise ir tos vistiek negerai
Nemencineje pats maciau kaip praeina Tech abziura netvarkingi ir papuvie auto, Nemencineja dirba toks Stanislovas o jo sunus dirba Tech abziuroj, atvaziavus pas stanislova jis patikrina auto jam sumokejus 100 lt ir pasalinus trukmus jis duoda savo vizitine, atvaziavauz i nemencineje esancia TUVLITA paduodi auto tech pasa su vizitine (tipo sumoketa) ir praeini Tech abziura, dizelinius variklius nedusina tada o tik karta pagazuoja.
nekompetetingi, ne savo srities specialistai, bet i pasipinigavima ziuri labai teigiamai. Tech apziura praeinu kiekviena karta, buna nedideliu pastebejimu, be siemet parase tokia litanija, kad net suabejojau ar isvis masina vaziujanti...
Tikra š*******o kontora. Kas prieš du metus buvo gerai, net nekreipė dėmesio, tai dabar prisikabino, nes neturėjo prie ko prikibti. Tik važiuok pas juos ir pinigėlius vežk. Fui, net britku. Jeigu atsirąstu kita tokias pat paslaugas teikianti firma, tai šitie lupikai greitai apsiramintu.
Įdomiausia, kad Prancūzijoje mašina iškart perėjo TA, o Lietuvoj nepraėjo. Nors paskaičiavus, tai teisingai, Prancūzija didelė, mašinų daugiau praeina, o lt maža tai ir stengiasi kuo daugiau pinigų išplėšti.
Mačiau, kaip kito savininko seną audi bulką taip prievartavo, nežinau kokias apsukas ten kėlė, bet net už uždarytų durų reikėjo ausis užsikimšti
Tuvlita siandien liepe 3 karta vaziuoti, del to kad sviesu lygio reguliatorius nevienodai nuleidzia abi lempas. Pasirodo tas niekada nenaudojamas mygtukas, kuris 20 m. automobilyje veikai neidealiai - yra kritinis paziedimas. Toj pacioj Tuvlitoj uz 100 Lt inspektoriui "i rankas" sis gedimas taptu nebekritinis :). Taigi ponai - saziningumas kainuoja.
Esu nusivilęs tuvlitos reikalavimais dėl gesintuvų. EU pakanka standartinių gamyklos komplektuotų gesintuvų-1lr. Tuo tarpu Ietuvoje atsiranda lobistins nutarimas, kad reikia 2lr. talpos gesintuvo. Ar jus netarnaujante gesintuvų prekeiviems- tai akivaizdus reketas, nes miltelinis gesintuvas veiks tik apie 30 sekunkundžių o efektas lygus nuliui. Tad ar Lietuvoje nepataikaujama gesintuvų gamintojajams, kurių visose prekybos centruose nuverstos lentynos ir galiojimo laikas yra ribinis. Be to pavieniens asmenims yra sunku atlikti gesintuvų patikrą, kadangi ji atliekama tik organizacijoms, o ne pavieniems naudotojamas- nurodadama pirkite naują gėsintuvą. Tai labai rafinuotas valstybinis organizacijų reketas. Manau vartojų teisės apsasauga turetų nuspresti ir nubausti lobistus bei tuvlitos administraciją.
Kristina 2013-09-21 13:30:42
Norėčiau asmeniškai padėkoti Naujosios Vilnios Tuvlitos skyriaus darbuotojams ir rekomenduoju visiems kas žada eiti privalomąjį patikrinimą rinktis Naujosios Vilnios skyrių! Vyrai labai supratingi, malonus ir puikiai išmano ir profesionaliai dirba savo darbą. Jie ne liepė atvažiuoti dar kartą kitą dieną užtat vietoje padėjo pašalinti nesklandumus su lempute, kurią reikėjo pakeisti ir sureguliuoti bet ir dumingumu, kurio kiekis pradžioje viršijo normas. Vyrai taip pat davė naudingų patarimų kaip važinėjant sunaudoti mažiau kuro, kokias dalis turėčiau greitu metu pakeisti ir ką sureguliuoti, kad automobilis tarnautų ilgiau. Be jų pagalbos tikrai turėčiau eiti tech. apžiūrą dar kartą, bet jų dėka viską praėjau per vieną valandą. Džiaugiuosi, kad Naujoje Vilnioje Tuvlitoje dirba tokie puikus žmonės!
man toje pacioje apziuroje del menkesniu trukumu nedave praeiti.Gal kad as vyras??Gal juos paduoti uz diskriminacija??
Laba diena!Bandziau pereit tehnikine 3 kartus, kaskart per naujo rase kortele, kaskart rado kazkuo naujo.Eigu TA kontrolieriai ne sugeba is pirmo karto pasakyt ka daryt, kur tada profesionalumas?Ne vazuokit Nemencinoe praeiti TA, atruodo be kysio ne praeisit bukite tikri....
jelena 2013-04-20 13:29:59
Laba diana! Esu labai pasipiktinusi! Siandien bandziau pereit technikine su Mersedes modelio masina 2006 metu. Prastovejau eilej 4, 5 valandu, ir ka jus galvuojat?, nepraejau del to kad zibintai sviecia angliskai o ne europietiskai !!! ABSURDAS Gal jums ir saule tuoj prades kiniskai sviest?!
jeigu norit kysio, tai jau tiesiai sviesiai taip ir parasykit prie duru:, , BE KYSIO NEPRIIMAM !". Kad zmones veltui savo laiko negaistu!
Žiopla boba nusipirkai matyt perdarytą anglišką automobilį ir dar šūkauji :))))))))
pasikeisk žibintus į europinius ir nebus bėdų su TA.
Na, ir as pakliuvau i pinkles, Lentvario g. Tuvlitoje, kazkoks jaunas vaikis apziurinejo. Na, aisku, auto jau 20 metu, tad nebus idealus, nors pagrindinius mazgus sutvarkiau. Pakelus auto pasimate, kad reikia keisti galinio balkio ivore - klibejo. Ok, cia trukumas (nors auto vaziavo tyliai, niekas nebildejo). Na, po to pasipyle - lempos sureguliuotos ok (reguliavau autoservise), bet - pas mane pakeistos lempos, ir nera pakelimo - nuleidimo varikliuku, pravodke istraukta. Zodziu, uzrase kaip trukuma, nes nera. Tada smagiausia dalis - bamperio kampelis ties arka, mazdaug 3cm nuskiles. Aisku uzrase kaip trukuma, neva galima susizeisti - idomu kaip:D
Atvira reketuotojų kompanija - tėvas nuvarė savo išpuoselėtą ir labai prižiūrimą Subaru Forester, tai ieškojo visų imanomų smulkmenų. Prie nieko neprikibsi. Galiausiai rado vieną neva tai laisvesnę įvorėlę (ji nesulūžusi, nėra išklibusi) ir parūpino pakartotiną patikrinimą. DIdelis trūkumas? Absurdas. Kur žiuri visos kontroliuojančios ir prižiūrinčios instancijos? Kam jos reikalingos, jei eilinis UAB'as šokdina visus?
Genių kontora: Tuvlita dirbantis Vaikėzas aiškina, kad jam žibintas kliba, turbūt tarpe kojų kliba – neišmano vokiškų automobilių konstrukcinių ypatumų, reguliavimo servų mechanizmų, dar ištepė šviesų automobilio saloną! Rinkitės kitą miestą ar kitą apžiūros centrą.
Vakar teko patirti nekompetetinga tuvlitos darbuotoja (Aukštadvaryje) kuris pasake jog nedega galinis gabaritas bet kai jau uzrase i lapa kad nedega o as jam sakau nueikit ir paziurekit dar syki tada jau jam pradejo degti gabaritas, , , dumingumas virsijo 4x ir nevatai buvo trukes priekinis stiklas o to tai tikrai nebuvo susapnavo zmogelis... tada dar ta pacia diena nuvaziavau i vilniu ten dumingumas pilnai isipaise i normas net nepasieke ribos gabaritai visi dege stiklas netrukes zodziu automobilis tvarkingas 100%
Man labai įdomų koks proto bokštas prigalvojo gazuoti iki 5000 apsukų, ar tai sportinės mašinos? Po jūsų d...... gazavimo pradėjo baltai dumais varyti matyt jūsų dar niekas nebaudė už tokius dalykus.
Afanasij 2013-03-27 07:53:48
Po kovo 1 d. TA "pasikeitimų" laukti TA eilėje teko
net 3 val., nors tuo metu Lentvario g. 4 dirbo 5 eilės (boksai).
Tikrinant, aišku, rado trukūmų, nes automobilis nenaujas.
Klibėjo abiejų pusių šarnyrai ir vairo traukės antgalis, bei
parodė padidėjusį variklio dūmingumą, nors oro filtras prieš
važiuojant į TA buvo pakeistas.
Sutvarkiau pakabą ir po savaitės pakartotinai TA nuvažiau į provinciją (Aukštadvarį),
nes maniau, kad bus greičiau. Pasirodo, klydau. Eilėje prastovėjau
vėl tas pačias 3 (tris) valandas, nors prieš mane buvo tik penki
automobiliai. Įdomiausia buvo tai, kad varikliui nieko nedariau ir
nieko nereguliavau. Kaip ir prieš pirmąją apžiūrą kelyje trečia pavara
užkėliau apsukas beveik ik maksimumo ir važiavau kurį laiką.
Labai keista, bet provincijoj parodė gerą dūmingumą. Atsiprašau, bet
kodėl iš manęs tikra ta žodžio prasme "legaliai" buvo pavogta 12 Lt
už pakartotiną apžiūrą, kuri nebuvo būtina ? Matau čia "legalaus"
pasipinigavimo interesų.
jojo, ir tave legaliai apšvarino, sveikinu!
Eidamas automobilio techninės patikros procedūrą, prieš savaitę, sužinojau, jog mano automobilio vairo užraktas yra sugedęs, nes vairas užsirakina dar rakto neištraukus iš spynelės, ir tai laikoma dideliu trūkumu. Taipogi, darbuotojas, atlikęs patikrą man paaiškino, kad jeigu vairas neužsirakina išvis - tai jau nedidelis trūkumas. Didelis trūkumas, darbuotojo patarimu, buvo ištaisytas į nedidelį, kainavpo 150 lt. Tačiau šiandien, atlikdamas pakartotinę techninę patikrą, 0004, vadovaudamasis savo, kaip spėju, savaitės pradžios emocine būsena, nusprendė, jog tai yra didelis trūkumas, o tai man, kaip paprastam žmogui kainavo papildomus 21 litą, 3 valandas stovėjimo eilėje. Paskambinau į technį skyrių - mano trūkumas vėl jiem pasirode nedidelis. NUILIS KOMPETENCIJOS!!! žodžiu - ar neužsirakinantis vairas kelia didelę grėsmę eismo saugumui Lietuvos keliuose, priklauso nuo darbuotojo 0004 nuotaikos, VALIO!. Paaiškinti kuo didelis trūkumas skiriasi nuo mažo niekas irgi nesugeba. Totral pravalas.
Ale, jau, kai poniutės iš Tuvlitos ofiso išeina, eilėj stovint bematant, tai jau iš tolo matosi, kad apsirengimas jųjų traukia ant kokių 3000 Lt, o ir mašinėlės darbuotojų aikštelėj stoviniuoja nuo kokių 2007 m. gamybos, ne senesnės. Tai, sorry. iš kokių gi pinigėlių viską imat, gerbiamieji UAB Tuvlita "juodadarbėliai"?... Dievų kontora, vienok, Lietuvos Auto-bamba...
Tikrai nesąmonė, kada taip Tuvlita kaip monopolininkė nesugeba susitvarkyti su savo darbu. Pinigus lupa nemažus, bet neskaičiuoja kitiems daromos žalos. Kažin ar jie yra paskaičiavę kiek žmogus praranda lėšų po 3-4 valandas stovėdamas eilėje. Lentvario g. Vilniuje išankstinio užsirašymo iš viso nėra. O galėtų būti. Galėtų būti ir užsirašymas Internetu. Stovint ilgoje eilėje užduminama variklio dujų išmetimo sistema, ją tikrinant atsiranda pagrindas dėl dūmingumo pasiųsti antrai apžiūrai. Tai paslėptas lupikavimas. Parašiau raštą Susisiekimo ministerijai ir Seimui. Pažiūrėsime.
Po kovo 1 d. TA "pasikeitimų" laukti TA eilėje teko
net 3 val., nors tuo metu Lentvario g. 4 dirbo 5 eilės (boksai).
Tikrinant, aišku, rado trukūmų, nes automobilis nenaujas.
Klibėjo abiejų pusių šarnyrai ir vairo traukės antgalis, bei
parodė padidėjusį variklio dūmingumą, nors oro filtras prieš
važiuojant į TA buvo pakeistas.
nes maniau, kad bus greičiau. Pasirodo, klydau. Eilėje prastovėjau
vėl tas pačias 3 (tris) valandas, nors prieš mane buvo tik penki
automobiliai. Įdomiausia buvo tai, kad varikliui nieko nedariau ir
nieko nereguliavau. Kaip ir prieš pirmąją apžiūrą kelyje trečia pavara
užkėliau apsukas beveik ik maksimumo ir važiavau kurį laiką.
Labai keista, bet provincijoj parodė gerą dūmingumą. Atsiprašau, bet
kodėl iš manęs tikra ta žodžio prasme "legaliai" buvo pavogta 12 Lt
už pakartotiną apžiūrą, kuri nebuvo būtina ? Matau čia "legalaus"
pasipinigavimo interesų.

American English School, Všį
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos akademijoje. Kodėl verta rinktis AMES...
CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Drabuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Verslo ir investicijų konsultacijos
VIK

Adresas: Žalgirio g. 92, verslo centras „Kernavė“, 1 įėjimas, 9 aukštas, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Verslo ir investicijų konsultacijų įmonė, teikianti kompleksines verslo investicijų ir konsultavimo paslaugas: nuo projekto idėjos parengimo iki projekto įgyvendinimo, nuo rinkos (tiek vietinės, tiek užsienio) tyrimo atlikimo iki bendradarbiavimo sutarties pasirašymo, nuo idėjos išgryninimo iki investuotojo...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Gintautas Bartkus palieka "TGS Baltic"
Gintautas Bartkus palieka "TGS Baltic" 09-20 18:51
Neseniai vadovo posto Registrų centre atsisakęs advokatas Gintautas Bartkus palieka ir advokatų kontorą "TGS Baltic". Teisininkas vadovaus į Lietuvą koją keliančiai tarptautinei advokatų kontorai.
Laikraščių pristatymui į kaimus kitąmet reikės 8 mln. Eur
Laikraščių pristatymui į kaimus kitąmet reikės 8 mln. Eur 09-20 18:06
Vyriausybė patvirtino periodinių leidinių pristatymo kaimo gyvenamųjų vietovių prenumeratoriams paslaugos didžiausius tarifus 2018–2020 m. laikotarpiui. Jie tokie pat, kokie buvo nustatyti ir...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master