Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mesoderma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mesoderma

Atsiliepimai apie Mesoderma, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mesoderma, UAB

Patiko, geros kainos, greitas pristatymas ir prekių kokybė puiki :) O aptarnavimo iš jūsų daug kam reikėtų pasimokint. Ačiū :)
Esu sudalyvavusi permanentinio makiažo mokymuose, likau labai patenkinta, nes meistrė puikiai išdėstė visą tiek teorinę, tiek praktinę informaciją labai aiškiai. Produkcija yra labai kokybiška, po mokymų, pati pradėjau dirbti su Mesoderma produkcija ir tikrai esu patenkinta, pigmentai puikiai išlieka ir nekeičia spalvos. Kolektyvas taip pat labai malonus.
Noriu palikti atsiliepima verta 100% ir dar daugiau verto kokybes ir profesionalumo! Esu apakusi kokio supratimo profesionalai dirba šioje įmoneje. Produktų krepšelis parinktas iš pirmo karto tinka? Taip, man tiko. Rekomenduoju visoms kosmetologems ir ne tik, čia viskas tik pagal tavo norus, greitai, taikliai ir labai kokybiškai!
Šiais laikais moterys savo grožį gali puoselėti įvairiais inovatyviais būdais. Kaip kiekviena moteris suprantu, kad metai negailestingi grožiui, tad ieškojau procedūros, kuri galėtų kuo natūraliau atjauninti veido odą. UAB Mesoderma mokymų metu, man buvo atlikta PRP procedūra, kuri, kaip paaiškino gydytoja, yra visiškai natūrali, be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų atjauninanti odą. Ji nesukelia jokių alerginių ar atmetimo reakcijų, nes atliekama mano pačios trombocitais praturtinta kraujo plazma. Po minėtos procedūros mano veido oda tapo daug skaistesnė, lygesnė, stangresnė, o aplinkiniai apipylė komplimentais! Atrodžiau tiesiog natūraliai atjaunėjusi. Rekomenduoju UAB Meoderma, nes čia procedūras atlieka patikimi ir patyrę specialistai, kurių darbo rezultatais esu labai patenkinta.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Akvatechnika
Adresas: Dunojaus g. 20, LT-02104 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; baldai (prekyba); didmeninė prekyba; gėlės ir dekoratyviniai augalai; grožio salonai ir kirpyklos; pirtys ir baseinai; santechnika; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB “Akvatechnika” - ilgametę patirtį turinti pasaulyje lyderiaujančių prekių ženklų atstovė Lietuvoje. * Kiemo baldai – Domus Ventures® (Vokietija), Life Outdoor Living® (Olandija) Bukatchi® (Olandija) * SPA masažiniai baseinai – Hotspring® (JAV), Softub® (JAV) * Vandes filtrai – Pentair Water®(JAV), Atlas filtri®...
UAB "Estetus klinika" Vilniaus filialas
Lazerinė ir estetinė dermatologija

Adresas: Pamėnkalnio g. 25, LT-01113 Vilnius.
Estetus klinika - privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia vieni geriausių Lietuvos plastikos chirurgų. Jei norite išsigydyti odos problemas ar esate pasirengę radikaliai pagerinti savo išvaizdą, susisiekite su mumis šiandien! Vilniuje ir Kaune Tel. +370 630 11177. PRP Plazmoliftingas arba...
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai...
Estetinės Chirurgijos Centras
Plastinė estetinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Adresas: Partizanų g. 17 / Savanorių pr. 284 (Ortopedijos technikos pastate, IV aukšte)., LT-49476 Kaunas.
UAB ESTETINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS VEIKLA: Plastinės operacijos, plastinė, estetinė ir rekonstrukcinė chirurgija. Trijų plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų gretas papildo kitų specializuotų medicinos sričių gydytojai specialistai: Otorinolaringologai (LOR) Ortopedas traumatologas Urologai...

Vilniečių laukia atsinaujinę paplūdimiai
Vilniečių laukia atsinaujinę paplūdimiai 05-26 18:58
Nors oficialiai maudymosi sezonas prasidės birželio 1-ąją, gelbėtojai jau budi Vilniaus ežerų paplūdimiuose. Šį sezoną atnaujinti Valakupių, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų paplūdimiai.
Kinijoje pristatomas menas iš Lietuvos
Kinijoje pristatomas menas iš Lietuvos 05-26 18:46
Penktadienį Kinijos nacionaliniame dailės muziejuje Pekine atidaryta pirmoji moderniojo ir šiuolaikinio Lietuvos meno paroda "Lietuvos menas: peizažinis mąstymas".
Uoste geležinkelį už 0,6 mln. Eur ties Geležinkelio tiesimo centras
Uoste geležinkelį už 0,6 mln. Eur ties Geležinkelio tiesimo centras 05-26 17:54
Antrinė AB "Lietuvos geležinkeliai" bendrovė UAB Geležinkelio tiesimo centras Klaipėdos jūrų uosto teritorijoje įrengs du naujus privažiavimo geležinkelio kelius.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%