Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TravelOnline Baltics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TravelOnline Baltics

Atsiliepimai apie TravelOnline Baltics, UAB

toptravel.lt

Parašyk savo nuomonę apie TravelOnline Baltics, UAB

Mūsų šeima jau daugelį metų naudojasi Toptravel agentūros, Klaipėda, Janonio g. paslaugomis (6 metai tikrai). Kiekvienais metais įsigyjame poilsines keliones šeimai, taip pat ir darbo komandiruočių lėktuvo, keltų, pervežimo bilietus mano minėtoje agentūroje.Nesiblaškome kitur, nes ten dirbantys kelionių konsultantai Lina, Živilė visada pasiūlys greitą ir optimaliausią kelionės variantą atitinkantį mūsų poreikius.Paskambinus pasitarti dėl kelionės maloniai ir profesionaliai suteiks informacijos.
Esu dekinga konsultantei Vitalijai, kuri visada maloniai pasiulo keliones, atitinkancias musu poreikius bei lukescius, todel planuojame toliau naudotis jusu paslaugomis keliaujant.
Paskutine kelione buvo organizuota novaturo, mums tikrai labai patiko, nors keliavom i sia sali jau ne pirma karta.
Perkam poilsines keliones is Toptravel, esam labai patenkinti gerais pasiulymais, kainos vienos geriausiu.Atskiras didelis aciu agentei Vitalijai, nuostabus zmogus.Viska paaiskina, pataria, pasiulo geriausius variantus, sutvarko visus dokumentus.Su tokia agentu smagu bendrauti ir rinktis keliones Jusu agenturoje.
Tikimes, kad ir ateityje naudosimes Jusu pasiulymais.
Linkime visam kolektyvui sekmes.
Pagarbiai.
Neringa
Pirkau ne kartą iš Judėk.lt. Viskas puikiai. Maloniai konsultuoja ir paaiškina. Be to ir kainos vienos geriausių.
Keliavome i Kostą Bravą kartu su mama. Kelialapius pirkome per keliones.lt svetainę. Viską laiku atsiuntė ir sutvarkė (check-in) jau buvo padarytas, atsiuntė visą reikalingą informaciją: kokia firma, kur pasitiks ir nuveš iki viešbučio ir atgal. Vienintelis nemalonus niuansas ištikęs kelionėje, tai Eros travel bus vairuotojas, kuris turėjo nuvežti iki viešbučio, nuvežė mus visai į kitą miestą, ekstra atvejui duotas telefono numeris yra beprasmis, nes operatorės nieko nepadėjo, teko skambinti į kelionių agentūrą Lietuvoje, kur mums viską išaiškino ir pagelbėjo. Reikėjo važiuoti taksi iki savo viešbučio ir paimti mokėjimo čekį, grįžus iš kelionės el. būdu užpildėme paraišką, nusiuntėme nuskenuota čekį ir mėnesio bėgyje grąžino pinigus.
Gauti Boarding Pass galima tik iki 24h pries skrydi. Kas cia per kvaila taisykle, jeigu perkant tiesiogiai pvz: is Ryanair galima veliausiai 2h iki skrydzio? Uzpildziau check-in diena pries skrydi, negaliu Boarding Pass atsispauzdint, ir tai man kainuos 70 euru. Niekada gyvenime nesinaudosiu sitos kompanijos paslaugomis ir niekam nepatariu.

Valstybės kontrolė patikrins biudžetą, atliekų tvarkymo sektorių ir teatrus
Valstybės kontrolė patikrins biudžetą, atliekų tvarkymo sektorių ir teatrus 07-21 17:20
Valstybės kontrolė iki šių metų pabaigos imsis papildomų patikrinimų – į atnaujintą valstybinio audito programą įtrauktos teritorijų planavimo, ikimokyklinio ugdymo, atliekų tvarkymo, teatrų ir...
Europos biržų dangus apniuko
Europos biržų dangus apniuko 07-21 16:54
Daugelis Vakarų Europos biržų darbo savaitę baigia kritimu, kurio priežastys – nuvylę įmonių antrojo ketvirčio rezultatai ar blogos naujienos iš pavienių įmonių. Baltijos biržos iriasi prieš...
Kaunas ruošiasi pirkti 173 butus
Kaunas ruošiasi pirkti 173 butus 07-21 16:35
Kauno miesto savivaldybė ketina nupirkti 173 butus, kurie artimiausiu metu papildys miesto socialinio būsto fondą. Butų įsigijimui kartu su ES parama skirti 6,7 mln. Eur.

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Nike 59,10 +2,30%