Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trasalis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trasalis

Atsiliepimai apie Trasalis, UAB

Išregistruotas: likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Trasalis, UAB

Sveiki.Tik ka is ''TRASALIS'' gryzome.Kambarys...truksta zodziu, grindys nemaciusios plovimo isvis, kilimams jau siurbimo nebeuztenka.Sienos nudauzytos ir nuspardytos, duse vien pelesis ir atsilupinejusios lubos.Bandant pasikabinti ranksluoscius laikikliai nukrito nuo sienos.Uzuolaidos vos kabo ir tos puse kabo puse nukritusiu.Kambaryje vien dulkes matosi valytos 2 men atgal.Televizorius senovinis kuris rodo puse ekrano melynai ir dar su suluzusiu distancinio pulteliu.Chalatai ir ransluosciai beveik baltos spalvos:).O visu geriausia tai LOVA su spyruokliniu ciuziniu kur visa nakti masazavo sonus:) Vandens ir pirciu pramogos 6 is 10.Restoranas : toli iki restorano lygio.Jei neuztenka staltiesiu per visa stala uztiesti pripjaukite stalus.Maistas skanus, bet galetu buti siltesnis.Poilsis nepateisino lukesciu.
Kambarys nuvylė, patalynės užtiesalas, kilimas
nešvarus, užuolaidos nešvarios bei suplyšusios. Vonios kambarys normalus.
Praleidome puikų savaitgalį, buvome įsigiję kuponus, maistas nuostabus, pusryčiams švediškas stalas gausus, pietums galėjome rinktis iš daugelio patiekalų, tiek vaikams tiek suaugusiems, vakarienei taip pat. Restorano darbuotojų darbas puikus, žmonės stengiasi, tiek, kad pastebėjom jog tie patys dirba vakare iki vėlumos ir ryte nuo ankstaus ryto vėl tie patys darbuotojai, matydavosi nuovargis veiduose.
Procedūros malonios, ir personalas puikus ir aplinka. Vandens parke vanduo šiltas, vaikams baseinėlis, džekuzi vonios, pirtys.
Tik kambaryje buvo šaltoka, trečiame aukšte kampinis kambarys, ir ta kiliminė danga galėtų būti švaresnė, nes tikrai sulaistyta, dėmėta.
Kambario atrakinimo kortelė buvo išsimagnetinus-neveikė, bet registratūros darbuotoja greitai tai patvarkė. Iš 10 vertinčiau 9 visumą. Aišku mokėjom pusė kainos per akciją. Bet vien maitinimas ir kambarys kiek kainuotų, o +vandens parkas ir kitos procedūros. Likome patenkinti.
Buvau su seima vandens pramogu parke, prisiskaites prastu atsiliepimu buvau nusiteikes nekaip, bet nuvykus buvo viskas normaliai. Vandens parkas nėra didelis, bet galima laisvai pailset, vanduo šiltas, pirtys neblogos, žmonių nebuvo daug tai tikrai pailsėjom. Pastebėjimas kad vandens pramogu zonoi reiktu bare asortimenta padidint, nes dabar tik ledai ir gėrimai. O šiaip 8 balus iš 10 duočiau.
Kaina visai neatitiko kokybės. Numeris buvo labai prastas: koridoriuje buvo perdegusi lemputė ir lubos buvo pūslėtos, duše plyteles ir užuolaida jau pradėjo pelyti, televizorius senovinis ir nuolat trūkinėjo vaizdas žiūrint lietuviškus kanalus. Į mūsų kelialapio kainą neįėjo chalatai, todėl mes nusprendėme juos išsinuomoti. Chalatus atnešė suplyšusius, su ištrauktais siūlais ir net buvo nuplėšta kilputė diržui. Restorane kainos dideles, karštas patiekalas buvo šaltas, užsakiau kokteilį Mimosa ir jautiesi tik spiritas nes į kokteilį įėjo sultys, kuriuos buvo ant tiek praskėstos vandeniu, kad jautiesi vien vanduo.
labai gaila, kad pries perkant kupona nepasiskaiteme atsiliepimu. Isties nei pati nevaziuosi ir kitiems nerekomenduoju vaziuoti. Tikras chaosas ir betvarke. Pries menesi rezervavom kambari ir perspejom, kad bus vaikas, o kai atvykom tai lovyte vaikui nebuvo suruosta, o kai paprasem patalynes pasake, kad pilnas viesbutis ir nieko neturi ka iduoti, tai is ranksluosciu darem vaikui guoli. Kambarys labai nejaukus ir saltas. Is tualeto nebuvo isnestos siuksles, kai atvykom.
SPA procedures kele vien stresa o ne ramybe, turejom apie 5 proceduras ir visos labai velavo, patiems teko kelis kartus ieskoti kas atliks proceduras.. administracija liepia lipti i antra auksta ir laukti, o laukti gali tekti ne 10 ir ne 15min. masazas buvo suplanuotas 17val. 30min o 18val turejome plaukti laivu tai net nespejome i laiva, nes velavo masazas. Vyrui net nepadare purvo aplikacijos nes joms pritruko purvo :D :D Maistas restorane skanus, bet ilgai teko laukti kol aptarnaus, meniu neatnese apie 20min. o ryte pusryciuose prie kavos aparato teko laukti ilgoje eileje.

Tikrai nesu is tu zmoniu, kur tik minusu ir ieskau, visada suprantu kokia klaidele ir zinau, kad visko gali pasitaikyti per tiek zmoniu, bet kiek esu kur buvusi uzsienyje ar lietuvoje dar neteko susidurti su tokia betvarke. Tikrai negrisiu i si viesbuti. Man gaila darbuotoju, kad jiems tenka tiek daug streso patirti kiekviena diena, nes daug zmoniu maciau pasipiktinusiu.
Ka tik gryzome is Trasalis UAB.Pries vaziuojant siek tiek nerimavau, nes atsiliepimus nekokius cia perskaiciau, bet kaina buvo patraukli.Man tai viskas ten patiko.Personalas suteikia visa informacija mandagiai, maloniai, tik klausti reikia.Kambarys pakankamai tvarkingas, tualas dusas normalus, o kilimas siek tiek demetas, tai netrukde, svarbu sienos svarios ir patalyne gera.Del baseino ir proceduru priekaistu neturiu, pusryciai irgi puikus, na pats restoranas galetu buti erdvesnis, bet tai smulkmena.Teko buti ir Birstone uz 70 euru geriau nenorekit.Visur panasiai, taip kad galima ten vaziuoti ramiai svarbu nusiteikti poilsiui, o ne kritikai ir priekabiu ieskojimui.
Jo, trys žvaigždutės..Beje, ką tik iš ten...Pradėsiu nuo viešbučio.Kambario kilimas kartais mato siurblį, bet tik ne plaunantį, nes dangos tikroji spalva matosi tik pagal sienas, visur dėmė ant dėmės ir dvokia tik įėjus į kambarį.Išskleidžiamame fotelyje, dengiant patalyne, radome šlapius buvusių gyventojų trusikus.Iš dviejų raktų -kortelių viena neveikė.Nėra jokio, kad ir miniatiūrinio šaldytuvo, visą atsivežtą maistą sekantį rytą išmesti teko.Vykome su paaugliu, kuriam ir poilsio metu aktyvus TV žiūrėjimas.TV pultas neveikė, TV kokybė tragiška, ekrane net rašo kad reikia atnaujinti kanalų sąrašą nuo liepos 1 d, jų nerodo, o šiandien jau rugpjūčio 13 d.Vandens pramogos-tragedija kažkokia informaciją girdėjau, kažką renovavo, tai tikriausiai rozetę kokią pas valytojas keitė, ne daugiau.Žmonių masė, chloro perteklius, jokios tvarkos ir jokio personalo viduj, kad palaikyti tvarką.Pirčių lubos suformuotos neišmanėlio, nes nuo jų pastoviai laša verdančio vandens lašai.Vakarienė-viskas labai gerai, maistas puikus, aptarnavimas labai geras.Pusryčiai-vėl tragedija.Salėje vienas aptarnaujantis žmogus (į virtuvę nelindome). Neveikė kavos aparatas, vienintelis visam viešbučio klientų pusryčių poreikiams.Kol jį padavėjas tvarkė, baigėsi lėkštės.Tad ir ir lėkščių ir kavos eilės nusidriekė kaip per LIDL parduotuvių atidarymą. 8.30 val ryte palikom viešbutį, nes nebesinorėjo dar toliau gadintis nuotaikos. (gautas neribotas vandens pramogų laikas galioja tik per vieno įėjimo metu, tad jei turškėtės iš vakaro, sekančią dieną tai pamirškite, arba mokėkite papildomai) Išvados-puikiai praleisite laiką, jei niekada nebuvote kur kitur.
Pirkau dovanų šiame viešbutyje. Nieko teigiamo negaliu pasakyti apie šią įstaigą. kambariai paprasti, švarūs, na viskas gerai.Vandens parke tiek smirda chlorkalke, kad negali isbūti nei 5 minučių, viskas taip atgyvenę, ne visos pirtys veikia. Apie kūno procedūras neturiu žodžių, kiek esu dariusi kūno procedūrų, bet tokios dar neturėjau kaip būtent šioje įstaigoje. Pasiima pirštine įtrina druska sako eik nusiprausk, nusiprausi sako stovėti pasispaudžia kelis lašus eilinio kūno kremą ir dar priduria pasibaikite pati ir visas kūno šveitimas, nu atsiprašau..Išėjau nieko nesupratusi, o dar klausia ar patiko. Taip tai patinka kai darausi namie, pati.. Dedu pliusą tik restoranui - maistas puikus. Savaitgalis buvo sugadintas. Nežinau kas ten gali važiuoti, kainos neatitinka siūlomų paslaugų kokybės.. Baisu.
Nepasiemiau paso is registratutos, bet per para laiko, kiek buvom viesbuty, niekas nei nesiteike man jo grazint. Juk pagal pavarde zino kokiam kambary mes gyvenom. Registraturos darbu pasibaisejusi. Be to tik atvaziave suzinojom kad neveikia vandens proceduros. O tik del ju vaziavom.
na niekaip nesuprantu kaip viesbutyje gali visa diena niekas neatsiliepti telefonu!
Su draugais nusipirkome kelialapius i Trasali galvojome bus smagu vandens parkas spa ir ko daugiau bereikia. Įvažiavus į kiema pirmas įspūdis geras. Įėjome į vidu viskas gerai prisiregistravome ir sužinojome kad vandens parkas užsarytas rekonstrukcijai o mums niekas nepranese na sake kad skambino ir panašiai bet neprisiskambino, gerai bet yra emailas ir beje aš registravau laika ir galejo pranesti kad vandens parkas bus uždarytas, o apie tai neužsiminė nei puse žodžiu. Paklausiau kas bus pakeitimui vistiek pinigai sumoketi ir vandens parkas buvo neribota laiką, o už tai gavome tik 20 min. negyvosios jūros baseina. Sugadinta visa diena įėjom i kambarį dar vienas šokas kilimai baisūs, duše kampuose pelesi, televizorius- pas močiute kaime jau naujesnis. Lova dvigule sujungta is dviejų vienviečių lovų kurios nakti skiriasi per tarpa. Pagalvės vaikiškos. Taigi čia buvo mano pirmas ir tikrai paskutinis kartas.
Padovanojau teciui+1 kupona i trasalio spa.. Kuponas buvo apmoketas, tereikejo uzsirezervuot laika taip ir buvo padaryta. Atvykus tevams i trasali, buvo liepta primoketi, nes nuo to laiko atseit paslaugos pabrango. Kaip taip gali buti????
ar tai yra normalu??? juk rezervavus kambari per bookinga ar kitaip atvykus i vieta niekas nepraso primoketi, nes rezervavotes vakar, o atvykot siandiena ir kainos skiriasi.. ar nusipirkus atostogine kelione i Turkija ar kitur dar ziema, o atvykus vasara turkai nepraso primoket, nes kelione pirkta buvo ne sezono metu..
Aisku priemoka buvo labiau simboline, bet pats faktas, kad buvo reikalaujama primoketi svelniai tariant nemalonus.. daugiau nevaziuosim ir pazistamiems nerekomenduosim.
Sugadintas savaitgalis ir nuotaika. Atvykus į Trasalį prašiau lovytės metukų vaikui, atsakymas: juk yra sofa. Galu gale atnešė suplyšusį maniežą, apie patalynę tyliu (suplyšus, o į maniežą, vietoj vaiko koldrytės 140/200 koldra). Telefonas kambaryje neveikė (o procedūras reikia užsisakyti ir laikus rezervuoti), virduliuko nėra (nors turėjo būti mini-virtuvėlė) paprašius, kad atneštu, nes reikia vaikui mišinuką daryti, vistiek jo negavome. Kilimas suplyšęs ir predegintos skylės (nors kambarys nerūkantiems). Televizorius kaip pas "močiutę" kaime. Tualeto dangtis sulūžęs, fenas sulūžęs, dušo užuolaidos neužsitraukia, chalatai suplyšę. Ir tai vadinasi APARTAMENTAI, kurie kainuoja parai 129 €. Vandens parkas remonto reikalauja.... Galėčiau minusus vardinti ir vardinti.... Baisu.
Esame pasibaiseje...
Sukilo labai auksta temperatūra, tai nuėjus pas administratore ir paprašius arbatinuką, buvo pranešta, kad arbatinukai išdalinti ir mums neduos, net nesugebėjo detaliau paieškoti, ar tiesiog paimti kokį iš darbuotojų... praseme ne šiaip pramogai, juk nelaimė atsitiko..ir buvo pirmadienis, viešbutis apytustis...
Požiūris į klientus pasibaisetinas...
Labai nepatiko kamabarys. Kilimas purvinas, sienos apipiltos, po lova ant medinės atramos buvo pilna dulkių. Televizorius senas, patalyne skylėta. ''Dvigulė lova'' buvo sustumta iš dviejų vienviečių lovų. Teko retkarčiais naktį užstrigti skylėje, kuri susidarė lovoms pasislinkus viena nuo kitos. Dušas su užuolaidėle, kaip bendrabučiuose studijų laikais. Pagalvės labai mažos. Teko net 3 kartus prašyti (3-ią kartą aš reikalavau) registratūroje pagalvės.
Patiko gausūs ir skanūs pusryčiai, restorano aplinka. Taipogi vandens pramogų zona su pirtim. Vanduo šiltas, nebuvo aštraus chloro kvapo.
2015.12.28 atvaziavome i SPA, kiemas buvo prisnigtas ir nenuvalytas, dukra nukrito ir labai uzsigavo ranka, tai nejaugi iki 13.00 val. nebuvo galima nuvalyti sniego ir pabarstyti smeliu, bent jau praeinamaja dali. (Gerai, kad nesusilauze rankos).
Isejome is pirties ir nuejome i sukurine vonia, o ten paprasciausias vandenukas, jokiu sukuriu- ka gi pasedejome islipome ir nuejome paplaukioti baseine. Kai sumoki tikrai nemazus pinigus uz poilsi, o tenka nusivilti, tai kam isviso taip save reklamuojate, jeigu vietoj poilsio gauni nemaza stresa.
Šią vasarą teko du kartus lankytis šiame viešbutyje darbo reikalais. Kambaryje internetas neveikė. Kambarinių darbas prastas: kambarių netvarko, šiukšlių neišneša kelias dienas, teko kreiptis į registratūrą ir tuomet vaikinukas atėjo pats sutvarkyti. Pusryčiai būtų neblogi jeigu karšti patiekalai būtų ruošiami ne iš vakaro, blynai prikepti iš vakaro tokio kietumo... Žmonių rytais buvo labai daug, padavėjos neatsibudusios, nespėja, žmonės patys tvarko stalus...
Ana 2015-07-07 09:27:38
Nakvojome šį savaitgalį.. deja, viskas labai labai nuvylė. Pirmiausia, noriu pasakyti, kad pinigai TIKRAI neatitinka kokybės. Standartinis kambarys tikrai žemesnio lygio nei 3 žvaigždutės.
1) Kambaryje kiliminė danga purvina.
2) Stiklinės vonioje purvinos, neišplautos su dantų pastos likučiais..
3) Rankšluosčiai paplyšę ir tikrai kvepia ne kaip naujai išplauti..
4) Nors turėjo būti internetas - jo nebuvo. Buvo laabai silpnas, o vėliau visai dingo. Skambinome į registraturą 3 kartus, bet aiškiai pasakė, kad niekuo negali padėti..
5) Vandens pramogos irgi labai vidutinės..

Bendrai, visa nakvynė su vandens pramogom neverta daugiau 30-40 Eur...
Sekmadienį su drauge atvykome į viešbutį "Trasalis" dviem dienom. Buvom maloniai sutikti ir informuoti visa reikiama informacija. Išvydę kambarį tikrai nenusivylėm nes kambarys tikrai atitinka tris žvaigždutes (pabandykit kur užsienį į trijų žvaigždučių viešbuštį užsukt :)), kambarys buvo tvarkingas, internetas stebėtinai greitas. Pramogos nenuvylė buvo tikrai smagu. Nėra viskas nauja tačiau tvarkinga ir atitinka kainą. Restorane taip pat nebrangu ir skanus maistas bei puikus aptarnavimas. Labai gerai praleidom laiką, atvažiuosim dar kartą.
1) Kambaryje kiliminė danga purvina.
2) Stiklinės vonioje purvinos, neišplautos su dantų pastos likučiais..
3) Rankšluosčiai paplyšę ir tikrai kvepia ne kaip naujai išplauti..
5) Vandens pramogos irgi labai vidutinės..

Bendrai, visa nakvynė su vandens pramogom neverta daugiau 30-40 Eur...
si, savaitgali turejau galimybe, apsilankyti, trasalyje, ir turiupriekaistu, ne aptarnaujanciam personalui, bet patiems sios imones seimininkams, brangieji reiketu labiau atkreipti demesi, kad kartais reikia ir jusu kompleksui kazkokio atsinaujinimo, as buvau vandens zonoje, viskas kaip ir puiku, bet spinteles tragiskos spynos sugede, pirtyse atsilaupe plyteles, dusuose, praustis nelabai imanoma, nes visa laika uzima krano spaudinejimas kad kazkiek begtu vanduo.tikiuosi kita syki neteks nusivilti, jeigu dar noresiu ten grysti.
Į Trasalį atvykome praleisti vasario 14 d. Dali sumos už kambarį buvom sumokėję iš anksto internetu. Įsiregistruojant administratorė paklausė, ar likusią sumą norėsim sumokėti iš karto, ar išvykdami. Sakėm, kad norim sumokėti iš karto, padaviau kortelę, surinkau pin kodą. Čekio nedavė, jo ir nereikalavom, juk ne daiktą pirkom, galvojom tikrai nereikės jo grąžinti, taigi ir čekio nereikės. Bet klydom. Išvykstant (vasario 15 d.) mūsų buvo paprašyta susimokėti. Pasakėm, kad tai jau padarėm tik atvykę. Tuomet administratore nepagarbiu ir įžūliu tonu pareiškė, kad arba mes susimokame, arba ji iškvies policija, nes jos sistema apmokėjimo nerodo. Musu paaiškinimai, kad nelabai norisi antrą kartą už tą patį mokėti, nebuvo išgirsti. Taip pat ne argumentas pasirodė ir tai, kad mes iš savo puses viska atlikom (davėm kortelę, surinkom pin koda, buvom informuoti, kad apmokėjimas sėkmingai), o jeigu dėl jų darbuotojų ar sistemos kaltės tie pinigai nebuvo nuskaityti, tai čia jie jau mus tuo turėtu įtikinti. Tai pat prašėm peržiūrėti kamerų medžiagą (nes ten puikiai matytųsi atliekamas apmokėjimas), sakė, kad tai užtruks dvi dienas arba kad, jei norim tai padaryti, galėsim daryti su policija. Mes sakėm, kad policijos i6kvietimui neprieštaraujam. Tačiau tai nebuvo padaryta, tiesiog toliau pakeltu tonu ir įžūliai reikalaujama sumokėti arba pateikti čekį. Vadybininkės tą dieną nebuvo, todėl ir galimybės šią situaciją aptarti su kuo nors iš vadovybės neturėjome. Kadangi, negalėjome daugiau laukti, tiesiog išvykome, administratorei paaiškinę (ką ji ir pati turėtų žinoti), kad jeigu apmokėjimas iš tikrųjų nebuvo atliktas, tai jie turi mūsų kortelės duomenis ir galės tuos pinigus nuskaityti. Ji mums atsakė, kad kvies policiją. Taip ir išsiskyrėm.

Blogiausia tai, kad antrą apmokėjimą padaryti (jeigu pirmasis nepavyko) mums tikrai nebuvo ir nėra problema, problema buvo darbuotojos elgesys ir sugebėjimas klientus apkaltinti vagyste, kai klaida įvyko (jeigu ji iš tikrųjų įvyko) dėl jos pačios arba sistemos kaltės. Gaila, bet apie aptarnavimą ji labai mažai supranta, o apie jo kokybę, matyt, apskritai nėra girdėjusi.
sveiki mums su vyru buvo vestuviu metines, tai nusprendziau vyrui padaryti staigmena ir palepinti ji atvykus i jusu grazia imone, bet buvom nustebe kai ijejom i registratura spa mus pasitiko administratore jurate buvo visiskai girta ir vos pastovejo ant koju buvom tiesiog pribloksti.kaip jusu imonei dirba tokie zmones
Viešbučio kambaryje buvo tikrai šalta, neįsivaizduoju, kokia temperatūra ten būna, kai už lango šalčiau nei -1. Lovos čiužiniai atskiri, tad arba miegi skirtinguose kraštuose - arba tarpe. Apie tai, kad patalynė su skylėm ir pagalvės skirtos kūdikiams turbūt, nes jokiame viešbutyje neteko tokių mini matyti, apie TV senumą net neverta kalbėti. Vandens pramogose teko laukti eilę, kad galėtume įeiti, o įėjus - nieko panašaus į poilsį. Į Trasalį tikrai daugiau nevažiuosiu. Taip, kaina gavosi sąlyginai nedidelė, bet kam tada rašyti, jog 60% nuolaida, kuomet realybės tai nei kiek neatitinka. Gaila, kad tenka taip nusivilti.
esu dirbantys trasalyje jau 1.5 metu. Tik viena galiu pasakyti, kad atsinesimas i darbuotojus tragiskas.. yaptingai kas liecia darba uz aciu po darbo valandu, tiek algu nemokejimo po 1 - 2 menesius.. ir vis tas pats atsakymas : va, ant dienu turetu buti alga !! ir taip tesiasai ilgai.. ilgai.. o direktorius Justinas vazineja su nauja audi Q7.. idomiai viskas ar ne.. na kaip ir daugumoje LT imoniu, vadovai vazineja su naujatelaiciais automobiliais, o darbuotojai sedi be algu.. daug kas pasakys, reikia eiti i darbo inspekcija.. na, taip, reiktu, bet darbo inspekcija informuota apie toki atsinesima i darbuotoja, taciau nieko padaryti negali.. kodel gi? o gi korupcija LT viespatauja !! ir nieko cia keisto, tiesiog susigyvenk su tuom ir tiek.. UAB Trasalis pasieke 1 mln. lt. skolas sodrai, tuomet graziai uzbankrotino UAB Trasalis, ir tie patys savininkai ikure UAB Alsakis - o valdzia juk ta pati.. personalas tas pats.. ir visi puikiai supranta, kodel buvo paskelbtas bankrotas, bet vel gi, niekas nieko negali padaryti.. tiesiog milijonine skola nusirase ir vel naujas UAB be skolu.. taciau niekas nepasikeite, algu taipogi niekas nemoka, sodrai isiskolinimai vel auga.. ir 100%, kad sio UAB laukia tokia pati ateitis - dar vienas bankrotas.. ir vel nauji automobiliai pas savininkus ir vel naujas UAB ir vel pasaka be galo :D va taip is valstybes vagiami pinigeliai, o teisesauga bejege akivaizdiems dalykams..
Turėjom kuponą dviem asmenims, prieš pusantro mėnėsio bandant užsirezervuoti kambarį, buvo pasakyta, kad standartinių kambarių pasirinktai datai nebėra, viskas ok, sutikau primokėti už aukštesnės klasės kambarį.
Atvykus į viešbutį pastebėjau keletą nemalonių dalykų: pusė iškabos nešvietė, veikė tik vienas liftas, o kadangi gavome VIP'inį kambarį, tai jis buvo tolimiausiame pastato gale. Balkono nebuvo, tad rūkyti galima TIK prie įėjimo į pastatą. Numeris erdvus, bet šaltas, sienos sutrūkinėjusios, kilimas pradegintas, sofa (kur miegojo vaikai) sulaužyta, lovų čiužiniai išgulėti.
Atrodo smulkmenos, bet nuotaiką gadina.

Personalas, tai pasirodė paslaugus (ne taip, kaip daugumoje komentarų, matyt mums pasisekė su pamaina).

Summa summarum, kaip už 400Lt/nakčiai, tikėjausi daugiau. Net Turkijoje 3* viešbutis yra geresnės būklės.
Visi suruge bet nieko keisto kai pinigu negauna... kambariuosia salta, dregna... restorane aptarnavimas super. tik nepatiko kad padavejos pacios stumdo didelius kruvius. turetu buti pagalbinis darbuotojas... vandens pramogos mum su drauge labai patiko, buvo silta, gera. dar zaideme boulinga, mergina stovejusi uz baro buvo labai maloni :)
Susigundeme isigyti kupona ir mes. Visu pirma kuponas skamba taip "Smagus, dviejų dienų poilsis Trakuose (galioja ir savaitgalį ir darbo dienomis)". Apie kokias dvi dienas kalbama, jeigu reikia atvykti pirmaja diena neanksciau 14h, o isvaziuoti jau kita diena iki 12h. Nezinau nuo kada 22h paroje yra dvi dienos? Bala nemate tu valandu, ziurime toliau. I kupona salygas ieina 2 apsilankymai vandens parke. Kadangi buvo nuostabi diena, nusprendeme pasivaiskcioti trakuose, o vakare pries miega pailseti pirtyje (juk pagal kupono salygas turime teise apsilankyti parke du kartus KADA TIK NORIME). Viena isimtis, apie kuria nieks neinformuoja, kad likus valandai iki parko uzdarymo klientai nebeileidziami. Viskas kaip ir suprantama, yra tam tikros taisykles, taciau jeigu apie tai butume zinoje, butume vakara planave visiskai kitaip. Is principo kas buvo pikciausia, kad priesais mus buvusios klientes, graziai pakalbejusios su administartore, buvo ileistos, neiskaitant to kad jau baigesi laikas uzeiti. Pasiteiravus mums to paties, gavome mela tiesiai i akis. Administratore saltu veidu melavo kad klientes buvo ileistos dar nesibaigus laikui. Nezinau pagal kokius kriterijus tos klientes buvo ileistos, jau pasibaigus laikui, o pagal kokius, mes ne. To jau greiciausai reiktu klauti imones vadovo, kiek darbuotojai zino apie savo pareigas ir atsakomybe. Nerekomenduociau viesbucio nei draugams, nei pazystamiems. Susigadinome nuotaika visam vakarui, del ko? Del aptarnaujanciojo personalo? Tai yra tikrai apgailetina kai zmones cia atvaziuoja pailseti.
Grįžau iš Trasalio. Atsiliepimai vien neigiami. Buvome liukso kambaryje (teko, nes nebuvo daugiau laisvų kambarių, nors toks jausmas buvo kad pusė jų tikrai tušti buvo). Kambariai buvo labai erdvus ir dideli. Bet nepatiko kad kambaryje nebuvo vandens atsigerti, teko gerti is ciaupo. kambariuose nera WIFI o kabelinė rodo tik 5 kanalus ir tie yra nesamoningi. 2014-08-23 d. dirbęs personalas restorane buvo nekompetetingas su klientais visiskai. Juokiamasi is klientu kai jie yra visai salia. Vakare atejus ir paklausus kur galetume prisesti, tai pasake tik kad nera vietu ir nubego. Jokios pagarbos. Administratores visiskai surugusios ar pavargusios, neaišku. Nepasisveikina ir neatsisveikina. I vandens pramogas nuejome tai pasirodo nedirba, teko pusvalandi laukti kol sutaisys. mum priklause hamam pirtis, tai irgi neveike, teko nueiti i paprasta. pilingas priklause 15 min, o truko gal 3 min. vandens pramogose irgi dvi pirtys neveike. Niekam niekada nerekomenduosiu si centra. Tikiuosi vadovai skaito atsiliepimus ir daro isvadas.
Nesenai buvome trasalyje, nusiskundimu neturime. Personalas malonus. Pusryciai kaip ir priklauso trims zvaigzdems. Proceduros atliktos kokybiskai.
Sveiki, norime palikti komentara apie trasali. mes tik sugryzome is SPA centro Trasalis. islipe is masinos vaizdas sukele ispudi- pastatai atrodo erdvus ir grazus. ieje i vidu mus pasitiko administratore vardu Karolina- kuri kita diena neatsizvelgia i praeinancius klientus, kad reikia pasisveikinti, o ne sedeti kedeje sudribus ir minkioti telefona, kai jos darbo vietoje metosi siuksles. baseinas mums patiko, pailsejome. velai vakare viesbutyje vyko didelis triuksmas-girtu zmoniu kompanija trankesi visa nakti iki pat ryto. o kameros kam?? del vaizdo, ar i jas bent kas nors uzmeta aki. po nakties atsikeleme su skaudanciomis nugaromis- ciuziniai LABAI prasti. pagalves, kaip vienas zmogus rase, kaip degtuku dezute.po maloniu masazu ant rytojaus ju kaip nebuta. kai iejome i kambari kai gavome rakta - ant sienos kibojo uzmustas vabzdys- o valytoja galvos nepakelia, ar tingejo nuimti- nes nepastebeti nebuvo imanoma. pusryciai tikrai skanus ir gausus- priekaistu neturime, tik barmenes labai neisvaizdzios ir veidai nera malonus. su proceduromis nieko pries neturime, tik reikia informacijos daugiau prie kiekvienos proceduros ka tureti su savimi, nes kai eini nezinai ka pasiimti. nera susumuota visi reikalingos priemones i bendra suma, kai reikejo eiti i viena procedura mes nebuvome gave chalatu kambariuose tai turejome lekti i pirma auksta, susimoketi uz chalatus ir vel gryzti. manau jie turi jau buti kambaryje, jei imat mokesti, tai sumuokite is karto, kad po to nebutu laiko gaisimo ir lakstymo.
kambaryje labai prastos programos nera ka ziureti, puse is ju blogai rodo. nera wifi- o jis tikrai parasytas, kad kambariuose nemokamas netas. balkonuose galetu buti virve pasidziauti slapius drabuzius, tuoleto glozetas apluzes. is tiesu miesto centras labai toli, kas be masinos tai ten ir liktu tunoti visa ta laika. vakarais noretusi pasivaikscioti prie ezero- tokios galimybes nera, jau buvo mineta, apie mini saldytuva- jis butinas ypac vasara kai norisi vesiu gerimu.o ka kalbeti kas atvazeve su vaikais.
didelis PLIUSAS SPA DARBUOTOJAMS IR VIREJOMS- ACIU JIEMS.
P.S INFORMUOKITE KLIENTUS APIE MIESTO RINKLIAVA-nes palike SPA centra liepe susimoketi uz miesto rinkliava, apie kuria nezinome visiskai nieko ir nebuvo apie tai net uzsiminta.
buvau nusipirkusi kupona 2asmenims i Trasali. Trukme 3h. Ieina 15min viso kuno pylingas, drusku kambarys su arbata 45min. ir 2h vandens parke. Uzsiregistravome is anksto pagal kupone parasyta numeri. Kai atvykome pasirodo mes buvome uzregistruoti i viezbuti, o ne i pati trasali kur proceduros. Kuno pylingas turejo buti mums paskutinis, o atsirado vieta mus priime is pat pradziu. I drusku kambari ejome iskart ir mes pavelavome i seansa tai prabuvome vos puse valandos, cia jau administracijos kalte, kad mes velavome. Negavome jokios mums priklausancios arbatos ir veliau ejome i vandens parka kuriame mes prabuvome vos 50min, vietoje 2h. Isejome pasipiktine ir nepatenkti jog sumokejome nemazus pinigus atsiprasant uz nieka. Tai po tokiu dalyku i trasali net kojos kelti nebesinori.
Pagaliau TRASALIUI bankrotas paskelbtas. Gal nors tokiu būdu darbuotojai atgaus nesumokėtą darbo užmokestį.
Didelis ačiū Trasalio vadovui, kad esate. Buvo man paskirta galima pasakyti 2 sav. rebilitacija, priekaištų aš neturiu. Man patiko viskas, jauki aplinka, visur tvarkinga [gal tik viename duše luboms jau reikėtu remonto], bet tai smulkmena, nėra reikalo žiūrinėti į lubas, aptarnaujantis personalas visada buvo labai malonus. Bent jau mane visada sutikdavo ir palydėdavo su šypsena ir gera nuotaika.Tai brangieji didelis ačiū ir Jums, kuriems teko su manimi padirbėti ir tiems kuriuos ten sutikau.AČIŪ.
Turiu kupona ir dabar baisu ir vaziuoti ten po tokiu komentaru. Prieš savaite buvome Druskininkuose viešbut Galia - aptarnavimas karališkas, personalas labai fainas ir mandagus, rankšluosčiai balti minkšti, numeri švara ir tvarka. bus galimybė vėl nuvažiuosiu ten.
Nepatiko. Buvome gruodzio menesi, labai salta, o paprasius papildomos antklodes, buvo atsakyta, jog laikys jas, jei netycia nakti atvaziuotu seima su vaikais, nes papildomos antklodes tik vaikams. Viesbutis toli grazu nebuvo pilnas, tad kyla klausimas, kiek t atsarginiu antklodziu reikia saugoti rezerve vienai nakciai? Vonioje buvo palikta stikline su lupdazio deme. Dauguma darbuotoju nemandagus, ypac registraturoje dirbantys. Isskyrus restorano darbuotojus, kurie besisypsantys, draugiski ir paslaugus. Taip pat ir pusryciai paliko gera ispudi. Pramogos vertinamos vidutiniskai (nedezinfekuojami boulingo bateliai ir kt.) Bendrai savo laika viesbutyje vertintume 3, 5 is 10
O man visai patiko. Maistas skanus, kambariai tvarkingi, pirtys, tiesa, dirbo ne visos, bet žmonių buvo mažai (tai pliusas). Nepatiko tik, kad druskų kambaryje leido ne relaksacinę muziką, o kažkokius idiotiškus multikus rusų kalba - tas dalykas sunervino.
Eugenija 2013-08-25 00:56:54
Viešbutyje buvom birželio gale, kambariai normalus pagal kaina, aplinka tyli ir rami. SPA centro darbuotojos labai malonios, viska paaiškina prieš procedūras ir teiraujasi ar viskas gerai procedūros metu. Nepatiko tik sporto salės darbuotoja, kai paklausem ar yra kažkokia programa nuo ko pradėti, tai ji atsakė "aš ne kinezeterapiautė" - tai jei žmogus ateis pirma karta ir susižalos bandydamas koki treniruoklį, tai kam ji tada reikalinga. Vandens parkas nelyginamas su Druskininkų ar Jurmalos (bet ir kaina netokia), mums patiko ir pirtys ir nusileidimo kalneliai, aišku remonto prašosi ir sienos ir parudyje durys, dušai tikrai veikė visi, o barmenas labai malonus.
Restorano valgiai skanūs pusryčiams turėjom švedišką stalą maistas tikrai labai įvairus ir skanus, vakarieniavome už pinigus, sąskaitos niekas nepadidino aptarnavimas malonus, o maistas mums buvo tikrai skanus.
Saulius 2013-03-12 12:28:49
Sutinku su nuomonėmis. Buvau, žinau. Ten tokie darbuotojai, kaip aš baleto šokėjas. Uždaryti reikia tą pritonąĄ
isejai dar ir praseisi atgal bet niekas jau neprieme niekas nekaltas kad norejai buti sawo wadowei gera ir arei be iseiginiu uz aciu...
Prieš keleta dienų apsilankiau pirmą kartą Trasalio vandens parke.Vandens pramogos man patyko, priekaištu neturiu, bet labai nuvyle nemalonus dirbantis personalas.Gave dovanų čekį vandens pramogoms visai dienai, atvykom apie 11 valandą, mums nemandagiai be jokių laba diena, pareiske kad dirba tik nuo 12 val.Na sugrįžom vėliau, kaip jau dirbo.Tad aš paklausiau, tai kodel kaip rašoma čeki informuokite prieš atvykdami, aš pasiskambinau, pasiklausti, man niekas nepaaiškino nuo keliu čia dirba, tad pareiškė, kad jie neprivalo teikti tokia informacija nors ant čekio parašyta, kad visa infotmacija sužinosit paskambine telefonu, ir be to pareiškė, kad galėjom pasiieškoti informacijos internetu, bet iš kur ji gali žinoti, kad as jį turiu, gal aš juom nesinaudoju. Baseinuose praleidom maždaug 3 valandas, per ta laiką, baro darbuotoja sugebejo 2 kartus išeiti pietauti.Kaip paprasiau arbatos puodelio, pareiškė, kad jų arbatinukas sugedes.Išejus iš baseinu, norejosi nusiprausti po dušu, tai puse dušų visai neveikė, ir dar be to plaukų džiovintuvai iš visų esančiu taip pat vos keli veikė, ir mano pastebėjimas, ir tie sudeti patys praščiausi tikriausiai. Tai vat kokie atsiliepimai apie šio vandens parko privalumus.Dėl pačių vandens malonumų, baseinų priekaištų neturiu, bet visą kitą manyčiau vadovaujantiems asmenyms reikėtu atkreipti į tai dėmesį.
Buvusi darbuotoja 2013-03-05 18:55:18
Negaliu atsidžiaugti, kad palikau šitą.... Po 6 darbo metų pagaliau pamačiau šviesesnį pasaulį. Dirbau tokį įtemptą ir sunkų darbą, kad vos neatsiguliau ant operacinio stalo dėl apgailėtinų darbo salygų, tik išėjus iš darbo supratau, kad esu visiškai sveikas žmogus. Darbo krūvos ir viršvalandžiai už ačiū, tik per visus metus girdėjau tą patį "palauk, atsilyginsim". Dar ir dabar žmonės už sausio mėn. negavę algų, to pasigailėtino minimalaus atlyginimo. Linkiu jums vargšai darbuotojai turėti stiprybės...
Trasalis - tai skylė, kurioje neaišku ką baigia "profesionalai" baigę? Masažus atlieka kiekvieną kartą kitas "specialistas", druskų kambaryje nukritau nuo kėdės, vos nesusilaužiau stuburo, taip kaip esu stambi, apie kažkokius rankšluosčius ar chalatus, kurie be abejonės priklauso, nėra net ką kalbėti. O jau aptarnavimas... O jeigu dar esi atėjęs ne už savo pinigėlius, o procedūros apmokėtos iš Ligonių kasos, tai tiesiog siaubas. Gėda. Po taip atliktų procedūrų iš viso negaliu atsilenkti. Reiktų atsiųsti priežiūros atstovus, nes čia rūpinamasi tik Ypatingais žmonėmis. Neatleisiu sužalotos sveikatos. nevažiuokit čia, neverta.
Trasalio restoranas nuvyle.Daugiau niekada cia negrisiu.Atejom su vyru pavakarieniauti.Staltieses purvinos, sviestuvas virs musu staliuko dulketas (tikriausiai metus laiko nevalyta).Uzsisakem vakariene, mano salotose buvo plaukas (toliau valgyti nesinorejo).Paprasem saskaitos, ji buvo neteisinga (zinoma, daugiau priskaiciuota, nei turi buti).Ryte pusryciai, velgi man "pasiseke", pusryciu lekstele plaukas.Esu pasibjaurejus.
aptarnavimas baisus, su valgimu restorane tai isvis teagedija, jai uzsimanei pavalgit kokia 21:30 tai zinok virtuve darbo dienom nedirba jau tokiu laiku, it papusk tu jiams i duda, nors priklauso dirbt iki 22:00. kambariai nlb kokie, pagalve kaip dektuku dezute. O vandens pramogojia barmeni reik dar paciam jiaskot:-) apue baulinga isvis patyliu, takeliai ziaurus, stringa, kamuoliai nedaaina iki aparato turi ait i takeli ir atsinest. Nu bet neskaitant viso to ir da.. tai viskas ok:-)
Sveiki, Trasalyje lankėmės su kompanija šį savaitgalį, pasibaisėjom, kad Super Vip pirtyje nieko nebuvo net pasiūlytą, o jau nekalbu apie rankšluoščius ir kepures, grindys slidžios, jokio patiesimo, tai gavom šluota į rankas ir pakaitomis valėmės, na super Vip ka noret, niekam nerekomenduočiau ten vykti ir susigadint šventės.....patalpose oro trūko, nes nei vienas langas neatsidaro, o ventiliacijos jokios, rūbines gal 3kw m.nei kur daigtų padėt, žodžiu žiauru....ir tiek, jau užuolaidas kai atitraukėm tai prieš akis atsivėrė aptriušusios tvoros vaizdas, džiaugėmės kad tik 2val užsakėm ir maisto savo turėjom...

Tvarkdarys
POOLPRO

Adresas: L. Asanavičiūtės g. 15, LT-03108 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; chemijos pramonė, gaminiai; pirtys ir baseinai; santechnika; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Vidaus ir lauko baseinų, fontanų projektavimas, įrengimas, įranga ir jos montavimas, priežiūra ir aptarnavimas. Prekyba baseino vandens priežiūros chemija (chloras, pH, flokuliantas, algicidas ir t.t.)UAB „Tvarkdarys“ ne pirmus metus Lietuvoje ir už jos ribų veikianti vidaus ir lauko baseinų, sūkurinių vonių...
Plastiko gaminiai
Adresas: Kauno g. 21, Ilgakiemio km., LT-53288 Kauno r.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; sporto, turizmo reikmenys; žemės ūkio technika; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB "Plastiko gaminiai" tai nedidelė, įmonė, turinti ilgametę patirtį ir dirbanti tik pagal individualius klientų užsakymus. Iš aukštos kokybės, ekologiško polipropileno (PP), kitaip dar vadinamo plastiko, gaminame: lauko ir vidaus baseinai lauko kubilai pantonai šalto vandens talpos prie pirties talpos...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas.Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
UAB "Palangos vėtra"
OLD MILL CONFERENCE

Adresas: Žvejų g. 20, LT-91241 Klaipėda.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Viešbutis Viešbutis „Old Mill Conference“ pastatytas Ryžių malūno vietoje. Tai buvo vienas didžiausių ir įspūdingiausių šios uosto dalies statinių. 2008 m. atlikus šio istorinio namo rekonstrukcijos darbus atvėrė duris viešbutis. Šis viešbutis įsikūręs vaizdingoje Klaipėdos uosto širdyje bei miesto centre, ant...
UAB "Palangos vėtra"
OLD MILL HOTEL

Adresas: Žvejų g. 22, LT-91241 Klaipėda.
Viešbutis „Old Mill Hotel"- įsikūręs pačioje Klaipėdos uosto širdyje bei miesto centre, ant marių kranto, senosios piliavietės teritorijoje. Puikus susisiekimas, erdvi nemokama stovėjimo aikštelė.KambariaiSvečių poilsiui viešbutyje siūlomi 31 komfortiškai įrengti dviviečiai, dviviečiai su atskiromis lovomis...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%