Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Translaineris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Translaineris

Atsiliepimai apie Translaineris, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Translaineris, UAB

Sveiki, pikta buvau ir as, bet tai ne sios imones kalte yra, tokie yra istatymai, perziurekite video.
Visiska idijotu ir vagiu kontora. Dar gyvenime nesutikau sitikiu apgaviku ir melagiu, bei profanu. Kol nepagasdinau, kad kreipsiuosi i teisma tol negalejau issimuitinti paprasciausios siuntos. As dirbu su uzsienio imonemis, kur kiekviena minute yra brangi ir Translaineris dirbtinai uzlaiko siuntas. Zodziu kvieciu visus kas tik gali bendromis jegomis pakovoti, kad si saika ir kontora butu likviduota, o i teima tai rekes kreipti be abejones.
Lukas 2017-04-17 17:56:47
Geriau atsisakykite prekės ir nemokėėkite nieko, tiesiog ją gražins tiekėjui, o jūs padarykite "refund" ir atgauktie pinigus. Geriau siųskitės iš amazon ir panašiai kur jie patys apmoka muitus, nes išeis vis tiek pigiau. Nes jums reiėks ne tik moėkti 21 proc pvm., bet ir translaineriui +- 23-30 eurų, už tai, kad jie vieną dokumentą nusiunčia.
sveiki, o kip galima atsisakyti prekes?
Likau patenkintas "UAB Translaineris" darbu, bendravimu su klientu, bet ne Lietuvos įstatymais ir Vyriausybės nutarimais.

Visų pirma, yra nutarimas, kuris trumpai skamba sekančiai "Mokestis už išmuitinimo/tarpininkavimo paslaugą mokamas, jei prekių vertė siuntoje viršyja €22 (kai skaičiuojamas PVM ir/ar muito mokestis). Vertinant €22 ribą - siuntimo mokestis nesiskaičiuoja, žiūrima tik į prekės vertę. Importo muitas, jeigu prekių vertė siuntoje viršyja 150 EUR.".

Turėjau sulaikytą siuntą, nes kinietis pardavėjas prekės vertę išsiųsdamas nurodė 40$. Nors aš mokėjau $18 už prekę ir $22 už siuntimą. Pateikus UAB "Translaineris" pardavėjo pasirašytą sąskaitos ir apmokėjimo kopiją viskas gražiai išsisprendė ir nereikėjo jokių PVM mokėti. Išmuitinimo paslaugos 5 eurai. (Sumoje gavosi žymiai pigiau, nei prekę pirkti Lietuvoje)

Kas turėjo blogą patirtį išmuitinant prekes pirma rekomenduoju susisiekti su pardavėju ir tvarkingai parengti siuntimo dokumentus, o ne kaltinti išmuitintoją dėl Valstybės nustatytų mokesčių ir labai mažo siuntos vertės limito.
galiu pasakyti tik tiek, kad korupcija lietuvoje aukščiausiame lygyje, vienu žodžiu įsitaisius firmelė kuri sugeba pelnytis belekaip gerai iš siuntų kurių vertė net 20 dolerių nesiekia, negaliu nakui dal ba jo bynas isvis trainslaineris xujaineris kazkoks na ch ui da l ba jobu kontora bandys apvogt is karto siulau atsisakyt siuntos ir neselpt tokiu dalbajobisku firmu
plesikiska imone, gavau siunta per DHL uz 90EUR, Translaineriui teko sumoket dar 50EUR, suprantu, kad reik sumoket PVM, bet PVM yra 21%, o ne 50+%.. kaskodel turejau sumoket 1EUR uz kaskoki draudima, 3EUR uz sandeliavima, kurio man tiesiog nereikia, atiduokit man mano siunta ir patys sandeliuokites tam sandely uz 3EUR.. aisku PVM ir 22EUR uz ju 'paslaugas', tai yra saskaitos, kuria as jiem pats nusiunciau persiuntima muitinei. negana to uz tuos 22EUR darbo kokybe prasta, nes jie uztruko visa darbo diena kol sugebejo atsiust man saskaita, o tai reiksia, kad viena diena ilgiau siunta stovejo sandely uz kuri as pats ir sumokejau, o ne buvo pristatyta man..
Šiemet, 2017 vasario 20, 21 d. turėjau bėdos per DHL gauti drapanų siuntą už 90 eurų. Prisirišo toks translaineris uab tarpininkauti mokestiniais popierėliais. Tai yra 2 dienos nervų ir visiško nesiskaitymo su klientu. Nors už tokią "paslaugą" jie pasiima sau 23 eurus. Darbuotojos bendrauja su klientu grubiai, nieko nepaaiškina, dingsta nežinia kur... ir t.t...Atsiunčia visiškai ne man skirtą dokumentą su kito asmens duomenimis. Galų gale - neatsiliepia paskelbtais telefonais,
Nežinia kaip tai pasibaigtų, jeigu nebūtų padėjusi DHL Vilniaus kontora
Kodėl DHL neturi normaliai dirbančio partnerio tokioms sintoms tvarkyt?
Nesu dirbusi su jokia kita agentūra, kuri būtų tokia nesąžininga ir tikrąja žodžio prasme plėšikiška. Sąžinė ir moralė nenuperkami dalykai. Mieli agentūros darbuotojai, neverta pardavinėti žmogiškumo už pinigus, linkiu švarios Jums sąžinės siekio.
Daugiau niekada nesinaudosiu šios įmonės paslaugomis. Tyčia vilkina laiką, sunkiai atsakinėja į klausimus, laiku nepateikė muitinei dokumentų. suma tikrai neverta paslaugų kokybės. Nerekomenduoju šio tarpininko niekam.
pliesikai... del pvm pilnai sutinku bet uz dokumentu 22 eur bet kokiam prekiui tai nesamone!!!! pirkdamas is ebay visada pasirinku ta preke kur jau iskaiciuotas muitas! arba prasau kad iskaiciuotu... kad netureti jokiu reikalu su sukciais... bet kartais pakliunu i spastus...
Добрый день! Жду свою посылку и ответное письмо от вас
BRANGIEJI, pries pirkdami preke ne is Europos sajungos, pirmoje eileje pasiskaitykite teises aktus Cust.lt ir nebus jokių problemų nei su vadybininkais, nei su mokesčiais.
Kainos kosminės, vadybininkė dirba lėtai, meluoja. NEREKOMENDUOJU
Nebuvo jokių problemų! Apie galimą tarpininkavimą pranešė patys, dar siuntai nepasiekus Lietuvos, viskas vyko sklandžiai, dokumentus priėmė, paruošė dar prieš atvykstant siuntai į mutinę. Išmuitino ir perdavė siuntą kurjeriui, ko pasekoje siunta pasiekė mane tą pačią dieną kaip ir Lietuvą.

Sutinku, mokesčiai gal ir didoki, bet ne už ačiū juk dirbama. Tikiuosi ir toliau taip sėkmingai bendradarbiausim :)
Jusu darbuotoja Laura G. Labai nekompetitinga!!! Praradau pinigus jos deka! Pirkau Amerikos e.parduotuveje (pirma ir paskutini karta) mane Laura informavo apie mokescius it ju teikiamas paslaugas as atsisakiau siuntos. Ji liepe atsiusti pavedimo kopija ir pasake kad siunta bus grazinta. Po kiek laiko kaip is medzio iskirtus pasake kad reika kontaktuoti su siuntu imone. Tai po galais kodel zmogus negalejo to pasakyti is kato?! Jau buvo praejes terminas, pinigai nebegrazinami. Ji suklaidino o kodel as turiu prarasti didelius pinigus, gal ji man grazins pinigus??? Susisiekit arba kreipsiuosi i vartotoju teises!!!!!!!!!!
Zydrune stravinskaite
2016-10-17 14:21:10 IP 5.20.170.49
Nor ciau kad kadnorssusisiektu su manimi is valdzios nes sios kompanijos darbuotoja Lauda Galinskiene perzengusi visas ribas megina nepadariusiu jokio darbo gauti uzmokesti 117€ kada prek net nepradeta muitinti, ir cia tik jos mokestis, nezinau kur ji issivaizduojadirbanti.
Suprantu Translainerį, nes pilną sukčių yra ir žmonės nori bet kaip praslysti su mokesčiais, bet iš kitos pusės neteisinga. Turiu draugę Amerikoje, kurį atsiuntę siuntinį kaip dovaną ir parašė, jog neatlygintinai. Siuntos vertė apie 100eurų, mokesčių sumokėjau irgi 100eurų. Skambino ir klausė visko ir pasakė: mes žinome kas būna su tomis ''dovanomis''. Logiškai pagalvojus, jei norėčiau ką nors pirkti internetu, tai tą daryčiau Europos parduotuvėse, kad kuo mažiau mokesčių, o iš Amerikos net nebandyčiau pirkti, bet gauti kažką nuo tau artimo žmogaus, kuris tau siunčia kaip dovaną ir dar už ją užmokėti, nu sorry.

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Marijampolės mere išrinkta Irena Lunskienė
Marijampolės mere išrinkta Irena Lunskienė 09-24 21:14
Socialdemokratė Irena Lunskienė išrinkta Marijampolės mere. Sekmadienį vykusiame antrajame šios savivaldybės mero rinkimų ture ji surinko apie 65% balsų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)...
Dulkėtos rožės, dėmėti mundurai
Dulkėtos rožės, dėmėti mundurai 09-24 20:51
Lažybas, kiek laiko ištvers koalicija – ar iki pirmųjų šviežių bulvių, ar iki vėlyvojo bulviakasio, laimėjo už "rudens darbus" statę lažybininkai. Tačiau net ir ne tokie įžvalgūs orakulai...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master