Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tolimojo keleivinio transporto kompanija, UAB - TOKS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tolimojo keleivinio transporto kompanija - TOKS

Atsiliepimai apie Tolimojo keleivinio transporto kompanija, UAB - TOKS

Parašyk savo nuomonę apie Tolimojo keleivinio transporto kompanija, UAB - TOKS

Važiavau vilnius - alytus š.m. balandžio 21 diena. Iš vilniaus pajudejome nustatytu laiku 15:10 alytuje turejome buti 16:50 tačiau autobusas velavo 40 min!!!! Alytuje buvome tik 17:27. Vairuotojas visa pusvalandį klaidžiojo po Trakus, nes ten vyko kelio darbai. To pasekoje nespėjau į autobusą kuris iş Alytaus išvažiavo 17:20 i Druskininkus pro VEISIEJUS, kur man ir reikėjo, o tai vienintelis autobusas kuris turejo mane parvežti namo. Teko pirkti bilietą atgal į Vilnių!!! Vairuotojas mažų mažiausiai turėjo informuoti keleivius kad tiek daug veluosime. Ačiū už sugadintą savaitgalį. P. S. Autobuse dar ir be proto šalta buvo.
Kaip autobusu vairuotoju darbas? Ar verta darbintis sioje imoneje? Aciu uz info.
Jau beveik metus laiko nors kartą per mėnesį tenka vykti maršrutu Vilnius-Klaipėda-Vilnius. Apie TOKS kompanijos teikiamas vežimo paslaugas turiu tik teigiamus atsiliepimus. Norisi padėkoti TOKS už komfortabilius autobusus, nepriekaištingai veikiantį Wi-Fi, galimybę pakrauti telefoną ar kompiuterį, tvarkingus tualetus, siūlomą vandenį ar karštus gėrimus kelionės metu ir malonius, paslaugius vairuotojus.
Tina 2017-01-31 06:38:39
Manau prie visos neigiamu atsiliepimu gausos jums puikiai ziuresis ir dar vienas!!!
Autobusas, turejes 2017-01-31 d. 5:45 Isvaziuoti marsrutu Vilnius - Taurage, is stoties pajudejo 6:27!!!
Pasiteisinimas- sugedo autobusas. Ar neturetumet jus savo autobusu paruosti kelionei is anksto?! Pakaitino atsiusti tuojau pat, o ne uz pusvalandzio?! Zmones, suplanave kelione siuo laiku, atitinkamai beveik 45 min veluoja i darba, paskaitas, pas gydytoja ir pan. !!! Kaimieciu bendrove, vasara neveikia kondicuonierius, zmones marinuojami saunos rezimu, ziema neveikia sildymas, salone salta.
Taip pat pries kelis menesius teko elektrenuose prastoveti beveik valanda nes vairuotojui pasidare bloga nes neisgere savo vaistu nuo spaudimo. Visi keleiviai sedejo autobuse kol greitoji auleido vairuotojui vaistu ir mes teseme kelione su tuo paciu vairuotoju, normalu??! Ar neturetu vairuotojai praeiti tam tikra sveikatos patikrinima? O jei jis nualps uz vairo?
Zodziu kaimieciu bendrove, daugiau nieko nepridursi. Jums iki Kautros autobusu komforto, atsakomybes isvykti visada minute minuten, vairuotoju mamdagumo ir kito komforto dar toli grazu... Sekmes kapstantis.
Sutinku su viskuo Tina, pats dirbau pries pora metu sioj bendrovej vairuotoju.Kolchozo laiku lygis, nematei dar pacio parko kur laikomi autobusai!Dirbtuves apverktinos bukles, visur tepalas, purvas, normaliu saltkalviu deficitas, nes visi nagingi meistrai senai issilakste, autobusus remontuoja tik tam kartui, kad sugebetum isvaziuot is parko, budavo tik uz vartu isvaziuoji stabdziai dingsta ar dar kas nors subyra.Ten, , lavonai, , ne autobusai, man paciam tokiu kurijozu buvo kelionese, kad baisu, ir uzsideges buvau ir tepalas tik po remonto is variklio isbego, variklis zinoma, , uzkale, , o davikliai paprasciausiai nesignalizuoja, nes jie neveikia.Buvo -15, ir teko laukt pagalbos su salanciais keliaiviais nakti 1.5val.Svarbiausiai-visad kaltas vairuotojas, nors ir taip dirbi uz aciu 400-500eur.o darbas labai itemptas.Direktorius sovietiniu laiku atgyvena, vairuotoju virsininkas isvis korumpuotas veikejas uz kysius suteikia geresnius marsrutus ir geresni autobusa duoda.Cia galiu daug ko pripasakot, na o visi geriausi vairuotojai issilakste, nes salygos nepakenciamos...
šiandien 2016-12-23 16:26 laiku turėjo atvykti autobusas Raseiniai - Kaunas - Vievis - Vilnius. vykau į Kauną, pralaukusi 40min autobuso nesulaukiau (baja šis autobusas paskutinis į Kauną). ar taip galima? žiema, žmogus gali sušalti ir mirtinai. jeigu sudarote grafikus tai malonėkite juo ir laikytis!!!! baisu kai šitaip, pavėlavau į traukinį ir turėjau sėdėti laukti kito traukinio dvi valandas. nepasitikėkit ir nesinaudokit jų paslaugomis, toks neatsakingumas, žmonės nori grįžti namo šventėms, o kaip jūs darote? malonėkite bent pranešti, kad neatvykstate internetu prie tvarkaraščių!!!!
Anželika Laužikienė 2016-11-07 15:12:26
Šiandien, lapkričio 7 d. (o ir ne tik) mano moksleivis sūnus važiavo su TOKS autobusu, maršrutu Rokiškis-Utena-Molėtai-Vilnius. Įlipo Utenoje ir nusipirko bilietą iki Suginčių. Bet telefonu susižinojęs, kad negalėsiu jo atvažiuoti pasiimti iš Suginčių stotelės, paprašė vairuotojo, kad jis išleistų už kelių kilometrų esančioje Čivylių stotelėje, pasiūlęs susimokėti bilietą net iki Molėtų. Tačiau žmogiškumą ir jautrumą praradęs piktas vairuotojas liepė vaikui lipti lauk. Betonkelis labai pavojinga vieta moksleivio "pasivaikščiojimui", daug įvyksta avarijų ir tame ruože yra ne vienas žuvęs pėstysis. Norėčiau sulaukti atsakymo iš TOKS vadovo kaip jis vertina tokią situaciją, tuo labiau, kad moksleiviui dažnai tenka važiuoti šiuo autobusu. Ar galima būtų tikėtis geranoriškumo ir supratimo, o moksleiviui galimybės išlipti Čivylių stotelėje be nervų ir pykčio?
Vairuotojas nevežė vien dėl to, jog jei keleivių kontrolė būtų pastabdžiusi už stotelės iki kurios vaikas važiavo, vairuotojas už pažeidimą galėjo lėkti iš darbo. Taip, kad mažiau verkit
Anželika Laužikienė
2016-11-07 15:12:26 IP 89.117.71.1
Anti 2016-10-08 16:00:36
Ar tu išties durna, ar tik apsimeti? Ir CAPS LOCK išsijunk
Šiaip - EKSKORTINĖ -ELITINĖ palyda ne durnam Anti....
Alisa 2016-10-04 18:14:19
.....klaida gramatinė : ištaisymas turėjo būti GRAND PRIX IR BENDRAVIMAS !!! SORY....
Ar tu išties durna, ar tik apsimeti? Ir CAPS LOCK išsijunk
Alisa 2016-10-04 11:38:51
2016-10-04 GRAND PRI - TOKK'se, REISAS A - M918 PALANGA - VILNIUS : KAUNAS-VILNIUS 09.30-11.05, IŠ KELEIVIO PUSĖS PUIKIAI (įvertinimo balas aukštas), SMAGU, EKIPAŽO APTARNAVIMAS IR BEBDRAVIMAS GRAND PRI !!! SĖKMĖS, SAUGAUS IR GERO KELIO
FDO 106 suduzo
uzuojauta TOKSui
KAS (klijentų aptarnavimo standartas) TOKS'e VEŽANT KELEIVIUS TARPMIESTINIO SUSISIEKIMO AUTOBUSAIS, REISAS M-918A PALANGA-VILNIUS : 9.30-11.05, 2016-09-07. AČIŲ. SAUGAUS IR GERO KELIO !
Gal kas is vairuotoju pasisakytu? Domintu vairuotojo darbas, kaip alga reali? Aciu uz info.
Sekmadieni 11, 55, is Klaipėdos atvažiavus i Nida, ir išlipęs, namuose pamačiau, kad neturiu tel.manau, gal liko autobuse.padekite, ačiū. I phone 4 s, juodas.vaziavau sekmadienį, liepos. 10 liepos.aciu labai.tumas.869994625.
DARBAS EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS - TROPINIS ORAS : 2016-06-30, REISAS M-911 VILNIUS - KAUNAS 19.20-20.55, DRAIVERIS J.RAKOVSKIJ LYG IR VISKAS GERAI, BET KONFLIKTAS SU KLIJENTAIS, BET J.RAKOVSKIJ PARODYTA SAVITVARDA - PUIKU IR NIEKO NEREIKALINGO. SAUGAUS IR GERO KELIO.
Olegas 2016-06-20 20:29:27
kas cia per bukaprote vistele sipnaprotiskus komentarus kuria;TOKSO agente?Na tai nieko nuostabaus, ten net administracijoj vieni teslagalviai dirba, normalus zmogus ten ilgai neatlaiko!!!
OLEGUI !
KOMENTARAS JŪSŲ LOGIKOS MINUSAS, T.Y. "MALIAVA" (slengas Pataisos namų. Tardymo izoliatoriaus ir t, t,)
MANO KOMENTARAS PADĖKA T.Y. PADĖKA VAIRUOTOJUI KURIS SUTEIKĖ PASLAUGĄ. SĖKMĖS "NEVYKĖLI", LAIKYKIS SUBORDINACIJOS......
Olegas 2016-06-20 20:29:27
OLEGUI :
HOMO HOMINI LUPUS...
PAGARBIAI " ALISA" (netau gaideli spręsti kaip rašyti man, pasilikit savo subjaktyvę nuomonę sau).
ALISA 2015-10-12 12:40:01
ČIA PRAEITIS JOS NEPAKEISI, BUVO, PRAĖJO IR LIKO PRAEITIS,.... IŠ KITO KIEMO "PALOTI " LENGVIAU, O KO TYLĖJOT DIRBDAMAS TOKS KOMPANIJOJ ?,..... 10 METŲ DIRBI DĖL PAVARDĖS, O POTO PAVARDĖ DIRBA TAU,.... KAIP SAVE PRISTATYSIN, TAIP TAVE PRIIMS IR T.T...... SUSIRASK VIETĄ PO SAULE, IŠSIKOVOK IR IŠGYVENSI ! SĖKMĖS BAMBEKLI.....
Pabandes savo kailiu.... 2015-11-06 09:15:28
Isdirbau 8menesius sioj imonej, daug kas atkalbinejo neiti cia dirbti, bet netikejau negatyvu ir nutariau padirbti, isitikinti.Viskas pasitvirtino, si imone apverktina, kai tik atejau darbintis jau buvo sokas, zvalgu gat.kur randasi garazai baisi betvarke, despecerine primena suovetinius laikus, viskas apsnerksta, pajuode, pasene, i tualeta baisu uzeit-givatynas.Remonto boksai primena tarybiniu laiku apleisto kolukio dirbtuves, visur purvas, betvarke...I pirma savo reisa kai vaziavau patyriau soka, begiai nesijungia, variklis meta juodus dumus, netraukia, puse prietaisu paneleje neveikia, stabdziai stabdo tik viena puse.Atidirbau vos vos ta diena, atvaziavau i garaza ir pasakiau mechanikui visus trukumus-o tas juokiasi, -sakyk aciu dievui, kad dar davaziavai, ka tu cia iskarto gera autobusa nori gaut?Na kuo tolyn tuo graziyn, dirbi praktiskai be iseiginiu, nes ner kam dirbt, nesiskaitymas su vairuotojais, smulkius remontus paciam reikia daryti, paciam plaut lauke su slangu kai-10t.lauke, autobusai slidineja, kai kurie apsidauzo, nes ledo luitai visur.d*****s virsininkas J.ANDRIJESVSKIS kurio ten nieks nekencia.Su keleiviais viskas gerai, esu pozytivus zmogus visat juos gerai nuteikdavau.Nusibodo kovot su pazeminimais, pinigu sumokedavo maziau kas priklauso, technika-lavonai, kurios vieta tik savartyne, vienu zodziu betvarke ir nusivilimas, chaosas.....Mano patarimas-kas dar susigunde cia dirbt-NEIKIT, juk uz tuos pinigus rasit tikrai geresni darba, kad ir sunkvezimio vairuotoju.Cia katarga...
Kaip situacija TOKS vairuotojams? Gal yra dar dirbanciu ir informacija galetu pasidalinti? Aciu.
Genute is Skuodo 2016-06-15 23:27:47
Labas vakaras.Skridom mes siandien is Skuodo i Plunge su TOKS autobusu, kuri vairavo Bytautas.Visa kelia sirdis nerimo, kad kazkas ivyks baisaus, vaziavo neprognozuojamu greiciu, leke lyg veztu daiktus, o ne zmones.Ir labai aiskiai girdejau vairuotoju pokalbi vos ilipus i autobusa, kad kazkas gali but ne taip.klause kitas vairuotojas ar gales Bytautas vairuot ir ar turi nusipirkes juodo sokolada.kazkaip keistai atrode.jei jautesi nekaip, tai kodel vairavo taip neatsakingai, galejo perduot kolegai vairuot.o Plungej nuo per didelio greicio nebebuvo imanoma autobuso sustabdyti ir jis krido tiesiai link tvenkinio.Ir atsivere bedugnes vaizdas pries akis, pabiro visi daiktai.Ivyki ivykis, iskvietem policija.Ir kaip gaila, kad niekas musu net nepaklause kaip mes jauciames ir kaip pasieksime savo keliones tiksla lietui lyjant ir po tokio siaubingo streso.viena moteris vaziavo i Telsius, kita i Vilniu, ir mes trys i Plunge.Taip ir likom soko istiktos.Man stuburas operuotas, su metalais, spaudimas sukilo didelis.Argi tiek verta zmogaus gyvybe, atsakykit jei galit.Kas atlygins patirta moraline zala? Pasakiau vairuotojui Bytautui, kad gal nors atsiprasytu keleiviu, kad gyvi likom.Sako viska pasakei ir vos nepavare i visas puses, ko lendu i akis.Siaubas, kokie mes abejingi nelaimes istiktiems.As nenoreciau to niekada patirti.Nuotraukose nelabai imanoma pateikti kaip realybej atrode vaizdas.Po to mes nuvaziavome, kad padaryt nuotraukas ir dar karta soka patyrem pamate, kad gal metras liko iki to, kad butume vertesi ir krite tiesiai i tvenkini.Prisegsiu kelias nuotraukas, jeigu jums isvis bus idomu, nors nelabai tikiu.
GENUTEI IŠ SKUODO:
NIL INULTUM REMANEBIT (niekas nelieka nenubaustas...) SĖKMĖS VISUR IR VISADA !
KAS (klientų aptarnavimo standartas) TOKS-e VEŽANT KELEIVIUS TARPMIESTINIO SUSISIEKIMO AUTOBUSAIS : 2016-06-09 REISAS M-967 KYBARTAI - VILNIUS (KAUNAS-VILNIUS, 16.30-18.05), DRAIVERIS (vairuotojas) V.KURPICKIJ - PUIKU, AČIŲ!SAUGAUS IR GERO KELIO. (TOBULA IR BE GRAND PARTNERS...)
BIRŽELIO TOPAS TOKS KOMPANIJOJE. 2016-06-07, REISAS M-967 KYBARTAI-VILNIUS (KAUNAS-VILNIUS 16.30-18.05), KELEIVIŲ VEŽIMO IR APTARNAVIMO BRENDAS - DRAIVERIS (vairuotojas) A.JAROŠ, AČIŲ ! SAUGAUS IR GERO KELIO.
Šiandien (birželio 2d.) važiavau maršrutu Kryžkalnis - Klaipėda. Įlipau į autobusą, pirkau bilietą17:22:51 ir paduodama pensininko pažymėjimą pasakiau, kad duotų bilietą pusė per pusė (nes man jau 81metai). Bet maršruto Nr 391909 vairuotojas Raseckij H. pasakė, kad mano pensininko pažymėjimas senas-netinkamas (popierinis), reikėjo man lyg pasikeisti 2000m. į naujo formato pažymėjimą ir paprašė paso, o aš jo neturėjau (o kam, jei pensininko pažymėjimas su nuotrauka ir gimimo data). Ir man teko sumokėti pilną bilieto kainą 7, 30€ Įdomu, ar vairuotojs pasielgė teisingai ir ar nenusižengė LIETUVOS RESPUBLIKOS TRANSPORTO LENGVATŲ ĮSTATYMUI 2000 m. kovo 30 d. Nr. VIII-1605 ? O jei nusižengė, kas man gražins permokėtus pinigus?
BLOGAI ! 2016-05-27 REISAS M-951 VILNIUS-ŠAKIAI (VILNIUS-KAUNAS, 10.45-12.25), VAIRUOTOJAS TIKRAS STUOBRYS. REKOMENDACIJA DRAIVERIUI:APSILANKYTI PAS PSICHOLOGĄ KITA ALTERNATYVA IŠKLAUSYTI ETIKOS PAGRINDŲ KURSĄ. NE "RUNKELIUS" SUNKVEŽIMIU VEŽA,.... SAUGAUS KELIO.
911 - THE CALL !!! KAIP MES VISI ŽINOM.... 2016-05-12, REISAS M-911 VILNIUS-KAUNAS : 19.20 - 20.05, TOKS KELEIVIŲ VEŽIMO SUTEIKTŲ PASLAUGŲ BRENDAS - DRAIVERIS K.ČASAS. PUIKU AČIŲ UŽ PAVEŽIMĄ (sutapatinau su 911 THE CALL...). SAUGAUS IR GERO KELIO.
PUIKUS IR GIRTINAS, PAVYZDINIS ELGESYS DRAIVERIO S.JUSEL VEŽANT KELEIVIUS REISU : M - 967 KYBARTAI - VILNIUS, KAUNAS -16.20 - VILNIUS -18.05, 2016-05-10, KELEIVIŲ VEŽIMO TOKS SUTEIKTŲ PASLAUGŲ BRENDAS - TOBULA. AČIŲ ! SAUGAUS IR GERO KELIO.
KELEIVIŲ VEŽIMO KOMPANIJOS SUTEIKTŲ PASLAUGŲ BRENDAS - DRAIVERIS (vairuotojas) V. SAKALAUSKAS, 2016 -05 - 06, REISAS M - 970, TAURAGĖ - VILNIUS, KAUNAS -15.55 - VILNIUS - 17.15. DARBAS PUIKUS, AČIŲ ! GEGUŽĖS TOPAS TOKS TARPMIESTINIO SUSISIEKIMO AUTOBUSU. SAUGAUS IR GERO KELIO.
BALANDŽIO TOP TOKS KOMPANIJOJE, REISAS 911 - VILNIUS - KAUNAS, 19.20 - 20.55, 2016 -04 -14. DRAIVERIS V. AŠMIANA - KOMPANIJOS PASLAUGŲ BRENDAS, PUIKU ! AČIŲ, GERO IR SAUGAUS KELIO.
2016-02-07, REISAS 918 (A) PALANGA...... VILNIUS, TOKS DRAIVERIŲ EKIPAŽAS IR NIEKO NEREIKALINGO TOPINIS APTARNAVIMAS, IR JOKIŲ KVAILŲ KLAUSIMŲ, REPLIKŲ - DARBAS ŠVARUS 10 BALŲ VISAIS ATVĖJAIS, KONDUKTORIUI K. CHMEL KOMPLIMENTAS (VYRAS VALO GINKLĄ, ŽMONA DAŽOSI. ABU EIS MEDŽIOTI...), KELIONĖ KAUNAS - VILNIUS IŠ KELEIVIO PUSĖS - PUIKU (aukštas balas). GERO IR SAUGAUS KELIO.
EISMO SAUGUMAS - PRIORITETAS, TOKS AUTOBUSAI NE VIENĄ KELEIVĮ VEŽA, BET TOKS KOMPANIJOS DRAIVERIAI "LAKSTO ", KELIAI ŠLAPI, SNIEGO DRUSKOS KOŠĖ TAŠKOSI, O BUSŲ DRAIVERIAI KARTU SU VILKIKAIS - " DRAGAUJA " T.Y. GREITKELYJE DRAGAS, SMAGU, BET ČIA ŽAIDIMAS SU DEKTUKAIS, PIKTA KALBĖJIMAS MOB.TELEFONU, VAIRUOJANT,..... GERO IR SAUGAUS KELIO.
TOKS KOMPANIJA MAN PRIMINĖ "MONSTRŲ GARAŽĄ ", BET NE VISAIS ATVĖJAIS. TOPINIS APTARNAVIMAS 2015-12-14, REISAS 951 ŠAKIAI - VILNIUS, DRAIVERIS - BILIETŲ PARDAVĖJAS - JODKA V, , PO KELIONĖS IŠ KAUNO Į VILNIŲ VĖLŲ VAKARĄ MALONIAI BUVOM NUSTEBINTI ŠIO ŽMOGAUS PASLAUGUMU. VISAM VAKARUI LIKO POZITYVAS. SMAGU. GERO KELIO,......
tiesiog as 2015-11-22 17:08:35
vairuotojas teisus. kiekvienam marsrutui yra leidimas isduotas susisiekimo ministerijos. ir tam leidime nurodyta kokiose stotelese autobusas turi teise sustoti. jeigu vietoveje ir yra pazymeta autobuso stotele tai dar nereiskia kad konkretus reisas ten gali isleisti keleivius. tai kad pasidomekite teises aktais reglamentuojanciais keleiviu vezimo veikla. kartais vairuotojai del savo gerumo sustoja isleisti keleivius ten kur jie papraso bet siaip pagal istatymus vairuotojas to daryti neprivalo ir vairuotojus uz tai baudzia
Tiesiog Jums.Labai idomu ar Jus pats pasidomejote konkretu marsruta reglamentuojanciais teises aktais ar tik aysirasinejat?
Nijole 2015-08-19 17:56:45
2015 08 19d ilipau i TOKS autobusa vaziuojanti is vilniaus i rokiski per Moletus.Moletuose buna apie 14, 25val.Paprasiau kad isleistu prie Moletu poliklinikos pazymetoje autobusu sustojimo vietoje.Gavau atsakyma kad cia sustojimo nera ir neisleido.1, 5km turejau grizti per miesta nors bilieta pirkau su nuolaida kadangi turiu neigalumo pazymejima.Ar vairuotojas teisus?Jei ne tai turetu buti kazkaip nors paaukletas.Apie 30m vazineju autobusais ir ne karto negirdejau kad Moletuose pazymetose sustojimo vietose neisleitu keleiviu
Pabandes savo kailiu....
2015-11-06 09:15:28 IP 78.56.64.186
O KAD TOKS KOMPANIJOJE YRA DRAIVERIŲ CHAMŲ 100%, DIRBA TIK ATLYGIMŲ MOKĖJIMO DIENĄ, O KITAS DIENAS PATYS TAMPA SAU PROBLEMA. DIRBANT SU KLIENTAIS MANAU NORISI, KAD TAVE ILGAM PRISIMINTŲ KAIP POZITYVĄ, TAIP IŠSILAIKYTI VELNIŠKAI SUNKU KELEIVIŲ DAUG DRAIVERIS VIENAS, BET KADA PERŽENGI NEGATYVĄ IR SKLEIDI IŠ SAVĘS POZITYVĄ T.Y NEKALTO JUMORO FORMA DAUGUMA PAGAUNA POZITYVO GAIDELĘ IR PAMIRŠTA, KAD DIENA PRASIDĖJO SUMAUTAI, O KELIONĖ TOKS KOMPANIJOS BUSU BUVO PUIKI, NES DRAIVERIS "SUMAUTĄ" DIENOS PRADŽIĄ PAVERTĖ POZITYVU IR T.T. SĖKMĖS !
BUVES vairuotojas 2015-09-27 22:48:34
Pasidalinsiu savo patirtim su busimaiis TOKS vairuotojais,...jeigu dar panores jais buti.Isdirbau sioj"SARAGOJ" kitaip nepavadinsi, 10, 5men. daugiau nervai nebeatlaike.Slykstesnes imones neteko reget per visa savo gyvenima (man jau 55m.)Betvarke, nesiskaitymas su zmonemis, autobusa po darbo plauni pats, technikka apverktinos bukles, teko vaziuot ir beveik be stabdziu ir su sugedusia sankaba ir su saltu salonu nes sildymo sistema neveikia, su neveikianciu spidometru o kaip lauke +30 kondiske neveikia, nes paprasciausiai jei sena masina nieks tau nieko neremontuoja, vaziuoji kaip kamikadze,..bet Tokse tai norma, na neduok dieve kas atsitiks....nubaus vairuotoja.Tokso vadovas P.indrasius ir dar vienas sovietiniu laiku veikejas, Indrasiaus chalopas tai J.Andrijevskis-tai tik ir laukia progos, kad uz kiekviena supuvusio tranto gedima suverst kalte vairuotojui ir uz remonta atskaiciuot is vairuotojo kisenes.Nenuostabu, kad man dirbant pasikeite apie 80 zmoniu, vieni po poros dienu pabega, kiti pora men.vos atlaiko.Grafikai suspausti, tenka vazineti maksimaliu greiciu, kartais rizikuoji zmoniu gyvybem, kitap niekur nespesi laiku.Atlyginimai pagal darbo kruvi ir salygas zemi, o dar atskaito...Chaosas sioj imonej ir didziule betvarke.Budamas keleiviu, niekad nevaziuociau sia kompaija.P:S:-Pakeiciau darba, po TOKSO tai rojus
Miglė Brazinskaitė
2015-10-05 20:55:58 IP 84.15.189.134
Labas vakaras, nežinau, kur dar galėčiau kreiptis, tačiau manau parašysiu ir čia, kas man šiandien nutiko, bandant važiuoti "TOKS" firmos autobusu.
Atskubėjau į autobusų stotį Kaune, kuri šiuo metu yra apsistojusi ties Kauno Akropoliu. Įlipusi į autobusą, kuris turėjo išvažiuoti 17:10 iš Kauno, padaviau vairuotojui 20 eurų ir pasakiau, jog man išmuštų pilną bilietą iki Elektrėnų, dėja, susilaukiau tik vairuotojo įžeidinėjimų ir riksmo. Jis man pasakė, kad, neturi grąžos ir nesiruošia lakstyti paskui mus, keistis pinigų, vien dėl to, kad mes visą dieną jam nešame stambiomis kupiūromis. Jis man sakė : IEŠKOK BENT PENKIŲ EURŲ. pasakiau ir patikinau, kad smulkesnių pinigų tikrai neturiu, tačiau turiu grįžti į namus,. Jis įžeidžiai toliau burnojo ant klientų, o tuo tarpu ant manęs, jo pasakymu, man nieko kito nebeliko, tik išlipti iš autobuso, kadangi aš neturėjau smulkių.. negaliu šito taip palikti, nes šiuo atveju aš likau pažeminta, ir kaip klientė, kuri naudojasi autobusų paslaugomis, buvau nesuprasta ir paprašyta išlipti lauk.
KOMPLIMENTAS TOKS VADUI A. INDRAŠIUI - KLAUSANTIS LRT LAIDOS - SU KELMICKAITE, VADAS KELIONINIUS KREPŠIUS -" TAŠĖM" (slengas turginis, gatvės,....) IŠVADINO, RANKINIS BAGAŽAS SUPYKTŲ, KELIONINIS KREPŠYS AR LAGAMINAS GARSIOS FIRMOS - GARIŪNŲ "TAŠĖ",..... SĖKMĖS !
Noriu padėkoti vairuotojui vakar važiavusiam reisu Vinius Skuodas.
Įsodinau į autobusą vaiką vakar 2015 07 15 d. 15.54 stotelėje Devintas fortas, vaikas vyko į Telšius.
Vairuotojas buvo labai malonus, padėjo bagažą į bagažo skyrių, maloniai aptarnavo, paaiškino, kad kelionės metu galima pasinaudoti autobuso WC.
Pasitinkantis asmuo Telšiuose tai pat perdavė, kad atvykus į Telšių miestą, vairuotojas padėjo išimti bagažą ir buvo labai malonus ir paslaugus.
Vaiko kelionė buvo nuostabi.
Dar kartą dėkoju.
Vakar važiavau į kelionę, maršrutu: Vilnius-Kaunas-Pakruojis-Joniškis-Žagarė. Autobusą vairavo patys nuostabiausi, mano gyvenime sutikiti vairuotojai, besišypsantys, malonūs ir rūpestingi!:))
Ačiū Jums :)
DAUGUMA TOKS VAIRUOTOJU NEMOKA BENDRAUTI SU KLIJENTAIS, ELGESYS IR KALBA CHAMIŠKA, NET VALSYBINĖS KALBOS NEMOKA NEKALBANT APIE VAIRUOTOJU APRANGĄ, ŠIUKŠLIŲ VEŽĖJAI IR TIE SPEC.UNIFORMĄ TURI, JEI ĮLIPUS STOTELĖJE PERKI BILIETĄ ESANT DVIEMS VAIRUOTOJAMS, AUTOBUSAS PRADEDA VAŽIUOTI PABANDYK IŠSILAIKYTI ANT KOJU MOKĖDAMAS PINIGĖLIUS. YRA IR PUIKIŲ VAIRUOTOJŲ NET VISAI DIENAI LIEKA POZITYVAS.TRŪKSTA PSICHOLOGO RANKOS TOKS APTARNAUJANČIAM KLIJENTUS KOLEKTYVUI. IR NUSIKALSTAMA VEIKLA VAIRUOTOJU KALBĖJIMAS MOB.TELEFONU VAIRUOJANT. IKI EUROPINIO LYGIO TOKS'ui DAR 20 METŲ VYTIS, PRARASIT KLIJENTUS. SĖKMĖS
Šiandien teko keliauti iš Vilniaus į Plungę. Labai nemalonu prisiminti kelionę. Karštis siaubingas lauke, o autobuse-baisu: langai uždaryti, liukai uždaryti, kondicionierius jau nebepaveža... O žmonės tai gyvi!!! Vairuotojas langą atsidaręs gaivinasi, o keleiviai tirpsta. Sakysit, reikėjo atsidaryti langus ar liukus? Vairuotojas sako negalima. Net tarybiniais laikais buvo geriau... Deja... Ką šitaip taupome?
vairuotojas tik ne tokso
2015-06-14 23:58:29 IP 82.135.148.185
Klientas 2015-04-06 21:46:18
2015.04.05 17.55val is Alytaus vaziavau i Vilniu. Didelis aciu tokso vairuotojui uz greita ir saugu vairavima. Nepaisant nedidelio velavimo atvikom laiku.
sitam marsrute is Vln i Alytu marsruto tvarkarastis yra sudarytas taip kad nevirsijant greicio laiku neimanoma suspeti. isvykimas is Vln 15.55 atvykstama i Alytu 17.30 toliau tik 25 min pertraukele ir is karto 17.55val atgal vaziuoti. jeigu isvaziuojant is Vln kamsciai tai i Alytu atvykstama kartais likus 5-10 min iki isvykimo belieka tik keleivius islaipinti paskui ilapinti naujus keleivius ir net be poilsio apsisukti ir vaziuoti atgal i Vln. jeigu minti dugnais 90-100 km/h tai kaip tik spejama laiku jeigu vaziuoji nors truputi leciau jau atsiranda pavelavimai. todel per visas gyvenvietes tenka vaziuoti virsijant greiti
Isdirbau TOKSo imoneje vairuotoju 2men. Daugiau nepavyko, nes jai vadovauja sovietinio sukirpimo vadovai, kuriems uz skatika parsidaves lankstosi visas personalas. Ne karta per garazo vartus buvau isstumtas imarsruta vezti keleivius netvarkingu autobusu.Is vairuotoju neteisetai isskaiciuojami pinigai imones transportui remontuoti.Keleiviai, pamastykit ar verta rizikuoti sesti i TOKS raidemis pazymeta transporta

UAB "BALTICALL"
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Autolux
Automobilių, mikroautobusų, autobusų nuoma

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-301, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
TRUMPALAIKĖ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Neringoje, Pasvalyje, Raseiniuose, Šalčininkuose, Telšiuose, Utenoje, Anykščiuose, Jonavaje, Kelmėje, Kupiškyje, Plungėje, Rietave, Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Marijampolėje, Palangoje, Skuode, Šilalėje, Tauragėje, Visagine...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Smart projektai
Adresas: Geležinkelio g. 6-1, LT-02100 Vilnius.
Vestuvinių Smart automobilių nuoma Tai vienas gražiausių mūsų projektų. Automobiliai tinka vestuvėms, sužadėtumėms, mergvakariui, bernvakariui prekės ženko pristatymui ir paprastam renginiui, kai reikia atkreipti dėmesį ar praskaidrinti nuotaiką. Fotosesija su šiais automobiliais (ypač jaunavedžiams) pagražint bet...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8
Lietuvoje pardavinės greičiausius "Audi" modelius: S, RS ir R8 04-24 19:32
Kaune atidaryta pirmoji "Audi Sport" atstovybė Lietuvoje. Tad greta įprastų kasdieniškų "Audi" modelių, Lietuvoje bus parduodami ir sportiniai.
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks
Mogherini: ES sankcijos Rusijai išliks 04-24 19:11
Federica Mogherini, ES užsienio politikos vadovė, po susitikimo su Sergejumi Lavrovu, Rusijos užsienio reikalų ministru, tikino, kad ES norėtų geresnių santykių su Maskva, tačiau Europa negali...

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Microsoft 66,40 +1,37%