Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tele2, UAB

Atsiliepimai apie Tele2, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tele2, UAB

Palangos salonas kiosko dydzio, atsiradus daugiau zmoniu (+-5) tenka stoveti lauke, nesvarbu ziema ar vasara. Kiek laiko gyvenu, tiek laiko tesiasi ta pati problema. Per maza patalpa lemia ir darbuotoju skaiciu ir darbo produktyvuma. Tikiuosi, kad kada nors bus atsizvelgta ne tik i klientu atsiliepimus, bet ir i darbuotojams sudarytas nekokias salygas. Aciu
Ciudu Ciudai 2, o ne Tele2, Sutartis su planu 7.82 euro turejo baigtis spalio 8 diena, Ir prasidejo skambuciai, sms su raginimais keist plana. Na ir rugpjucio 30 d ykiso. Planas 6.5 euro, kaip ir gerai, dar pigiau, bet. Gaunu saskaita uz rugpjucio men 14 euru. Aciu Tele2 uz rupinimasi klientais kad nepamirstume sudaryt nauja sutarti, ar pasibaigus sutarciai nepabegtume pas kita operatoriu. Gaves saskaita paskambinau trumpuoju numeriu kad paaiskintu dviguba saskaita. Pasijauciau kaip burtu salone, pasirodo cia viskas gerai. Mieli TELE2, nezinau kaip Jus pavadint darbuotojai: Mano reikalas uz rugpjucio menesi moketi pagal sutarti 2.34xxxxxxxxxx11908., Uz rugsejo menesi mokesiu pagal 2.37xxxxxxxxx10524 sutarti, kaip ir buvo tartasi. Daugiau jusu ieskot ir skambinet nesiruosiu. Del keliu Euru nenubiednesiu, tik noriu parodyt kitie m ar esate verti pasitikejimo, ar is karto ieskoti kito operatoriaus
Jau apie mėnesį tęsiasi "tragedija" su ryšiu. Gyvenu Giraitėje, namie telefonu neįmanoma susikalbėti, nes kalbant nutrūksta ryšys, arba manęs negirdi, arba pokalbis trūkinėja, o dažniausiai tai net nesujungia su skambinančiajam.Tik nesakykit, kad reik pakeisti sim kortelę.Jau pakeičiau ir vėl tas pats. Ir ne tik man. Skundžiasi ryšiu ir sūnus ir vyras.Jie dar kenčia, o mano kantrybė baigiasi, nes negaliu normaliai tvarkyti darbo reikalų (asmeniniai jau tiek to). Sutartis pasibaigė prieš pusmetį, skolų neturiu ir jei iki penktadienio ryšys nepagerės (anksčiau nusiskundimų neturėjau) pakeisiu operatorių.Grįšiu atgal iš kur atėjau kiek man tai bekainuotų.
BLOGIAUSIA KAS GALI BUT TAI TELE2
2017-09-18 10:34:37 IP 90.135.209.187
1--pastoviai didina sumas is oro, nors buvo nustatytas limitas, aiskina, kad skambinta i uzsieni, bors maziausiai bent 5 metus neskambinom i joki uzsieni ir net nera kam.
2-sumokejus uz saskaita, neijungia telefono, niekam negalim prisiskambint
3-jiems prisiskambint taip pat neimanoma
4--dar maza to, skambinant ir neprisiskambinat jiems, tai dar reikia klausyt kazkokios bjaurios is proto vedancios muzikos.
5--nusipirkau laikina pildyk kortele uz 2 eurus ir jie man aiskina, kad DAR MAZA IR REIKIA PASIPILDYT DAR BENT 5 eurus. Kosmaaaras!!!!!!
Beprotybė, užsisakau pildyk interneto planą, o jie sau pinigus nusiskaičiavo.Likau be interneto, be pinigų ir nuotaika sugadinta.poto pareikš kad pas mane problema buvo.Tobulėkit vaikai!!!nors čia Lietuva, visi v***s.
Visiška betvarkė. Tele2 paslaugomis naudojuosi daugybe metų. Bet pažadu, niekada nerekomenduosiu niekam, baigsis sutartis- kuo greičiau pas kitus operatorius. Kova pasirašiau naują sutarti, pasiemiau naują telefoną. Po kurio laiko pradėjo strigti, išsijunginėti, pasidarė lėtas. Sudužo ekranas liepos mėnesį. Žinoma, telefonas apdraustas. Nunešiau į tele2 salona Vilniuje, Akropolyje, jį priemė, bet pasakė, jog pakeis tik ekraną, o visą kitą galės tvarkyti tik kitą kartą atnešus telefoną. Pasitikslinau ar man kainuos telefono remontas, mane patikslino, kad tikrai ne. Bus suma itraukta į saskaitą kuria gausiu, bet mokėti nereikės, juk apdraustas. Pakaitinio telefono taip pat nedavė. Atsiemiau telefoną, ekranas skilo po poros dienų nukrites nuo automobilio sedinės ant kilimėlio. Mano matyt kaltė, ekranas kokybiškas. Atėjo saskaita +50 eur už taisymą. Tai kam tada tas draudimas, jei vistiek reikia mokėti už taisymą? Kodėl sudarant sutartis meluojate, kad taisymas nemokamas? Kodėl atiduodant telefoną taisyti meluojate, kad mokėti nereikės?
Sveiki, gal kas nors esa susidures su tokua situacija. Pavogtas telefonas Ispanijoje, jis apdraustas tele2 draudimu. Tele2 salone mum pasake, kad reikejo kreiptis i policija. Zmogus dirba ir tuo metu buvo Ispanijoje, kalbos nemoka. Viena savaite buna vienoje salyje kita savaite jau kitoje. Jei butu nuotraukos isilauzimo i masina, imones kurioje dirba patvirtinimas, kad tikrai buvo vagyste neuztektu?
nuskaiciavote antra karta suma uz ta pacia saskaita. Paskambinus i informacija pasake, kad reikia eiti i salona ir ten pareiksti grazinima, kuris bus ivykdytas per 2 sav. Juokauta, akmens amzius, 2 sav? kodel turiu del jusu klaidos gaisti laika, vazineti po salonus ir 2 dienas laukti pinigu, kurie jums nepriklauso? susitvarkykite sistemas savo, nes dabar isaldote pinigus (ir ne maza suma) ir dar priverciate klienta laukti 2 sav
Nerekomenduoju, ypac interneta is tele2 su modemu, metus veike puikiai, po metu, katastrofa, kreipemes ir i tele2 aptarnavimo skyriu, tipo nieko nemato, baigsis sutartis ieskosimes kito tinklo
Antra para neimanoma prisiskambinti į klientų aptarnavimo centrą. Ir trečia savaitė kaip negaunu atsakymo į skundą, žadėjo per 2 savaites susisiekti.
Siaubas!!!! Na ir aptarnavimo servisas, naudojausi 15metu šį ryšį, bet apgailėtinas aptarnavimas ir visa sistema priverčia palikti. Prekybos centre "Panorama", Tele2 salone darbuotojas visiškai negerbia klijentų, ir nesistengia jų išlaikyti.
Viena diena atsiranda telefone "no servis" atvykstu i saloną, pasakau problemą, o jie aiškina, kad reikia keisti SIM kortelę tai kainuoja 1€. Tai gal kas mėnesį reikės pradėti keisti?????Apsilankiau p.c "Mandarinas" Tele2 salone, norėjau pasitikslinti ar tikrai visas sąskaitas sumokėjau palikdama Tele2 ryšį, darbuotoja parikrino du kartus (pagal tel. nr., ir pagal a.k.), patvirtino, kad esu viską sumokėjusi. Šiandien gaunu SMS žinute, kad aš esu skolinga ir jeigu nesumokėsiu (toliau cituoju): "Neapmokėjus skolos ar pagrįstai jos neužginčijus, duomenys bus perduoti UAB „Skolų valdymo centras“ išieškojimo tikslais ir į skolininkų administravimo informacinę sistemą SAIS. Tikslūs jūsų asmens duomenys bus gaunami iš Gyventojų registro tarnybos." Tai kiek reikia kantrybės, laiko noro? Tikrai nerekomenduoju.
Kauno Megoje klientų aptarnavimo kokybė apgailėtina. Norėjau įsigyti planą su neribotu internetu, tačiau mane aptarnavusi vadybininkė ne tik nesugebėjo suteikti reikiamos informacijos, bei akivaizdžiai norėjo atsikratyti, kalbėjo nepagarbiai. Norėjau parašyti skundą elektroniniu paštu, tačiau įmonės skelbiamu el. paštu nusiuntus laišką, gaunamas atsakymas, kad jis atmestas. Matomai gauna tiek daug nusiskundimų, kad net slepia kontaktinius duomenis. Visada pasižymėjote geru klientų aptarnavimu, stebėtina, kad galėjote taip žemai kristi. Štai ir atsakymas į klausimą: "Kam mokėti daugiau?"
Inesa 2017-09-10 19:49:51
Uzsisakiau tele2 isklotine. Ir atejo saskaita pasirodo isklotine kainuoja 3 eur. Gerbiamieji kodel pildyk isklotines klientams nekainuoja? O tele2 kainuoja? Baigsis planas pereisiu i pildyk ir tegul tik ateina neaiski saskaita jums ne tiek kainuos
Gerbiama Inesa,

dėkojame už išsakytą nuomonę ir pastebėjimus. Mielai atsakysime į Jūsų klausimus. Parašykite laišką per savitarną, adresu mano.tele2.lt arba paskambinkite nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

zenona 2017-09-09 09:38:45
Laba diena. kokia abgavyste. papildziau 10 eur sasakaita, o kupryne neimanoma uzsakyt rodo kad nanumatyta klaida, to labiau pasyrinkti salono lentelei nera Vilniaus atsiemimo punkto. nesamone kaip visada su tele2
Gerbiama Zenona,

mielai Jums atsakysime. Kadangi naudojatės išankstinio mokėjimo ‚Pildyk“ paslaugomis, parašykite mums laišką per savitarną, adresu mano.pildyk.lt, arba paskambinkite numeriu 1577 (0, 05 Eur (0, 16 Lt)/ skamb.). Iš kito tinklo - tel. nr. +370 684 00077 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

liudmila vetrova 2017-09-07 23:23:07
laba diena pirkau papildima bet is nebegalioja, pildziau 10 euru.

Tele2 Klientų aptarnavimo skyrius
laba diena pirkau papildima bet is nebegalioja, pildziau 10 euru.
Pardavinėja brokuotas prekes. Jos yra ir parduodamos ir keičiamos į bonus. Bonai taip pat nėra nemokami. Jie gaunami pasipildžius sąskaitą internetu, o už kiekvieną papildymą bankas nuskaičiuoja 0, 23 €. Prekės pagrinde niekinės, bet yra ir geresnių. Bent jau taip maniau. Maždaug prieš 1, 5 mėnesio užsisakiau puodelį - termosą. Ir kai tik pirmą kartą norėjau juo "pasinaudoti", t.y. įsipyliau karštos kavos, atsitiko "mažytis" nemalonumas. Dangtis atsidarė ir visas karštas turinys nuplykė man pilvą, buvo ir pūliniai ir gerokai nusilupus oda. Dvi savaites kasdien po 2 kartus tvarsčiau žaizdą, kenčiau baisius skausmus. Dabar liko randas. Kątik grįžau iš atostogų, degintis teko pilvą prisidengus palaidine (po tokių nudegimų, jei deginama vieta, kuri turi būti uždengta, randas gali dar patamsėti, o kas "smagiausia", su laiku gali išsivystyti odos vėžys). Priedo, psichologinės problemos. Paplūdimyje nežinojau kur dėti akių, darbe irgi stengiuosi persirengti kaip galima greičiau. Tai ne paprastas ėbrėžimas, dėmė liko maždaug 10 x 15 cm. Tele2 šitą situaciją žino, aš grąžinau jiems puodelį, jie man bonus + 30 eur papildė telefono sąskaitą. Kaip pati jiems rašiau, jie padengė tik vaistų ir tvarsčių išlaidas (pirkau marlę, dėl ko baisiai skaudėjo nuiminėjant, jei pirkčiau pleistrus nuo nudegimų, tai vnt kaina 50 €). Nunešus į saloną termopuodelį, man pakišo lapą, kurį turėjau pasirašti, kad "pretenzijų neturiu". Ilgai žiūrėjau į jį ir man akyse kaupėsi ašaros. Kaip galiu pasirašyti? Pasijaučiau kaipšlapiu skuduru gavusi per veidą. Nepasirašiau. Tad žmonės, būkite atsargūs.
I jusu kompanija buvo kreiptasi iskart kai pastebejom kad vidinis stikliukas itrukes buvi rasyta jums telefonas siustas atgal kai telefono nepakeitete sutarties taip pat neleidote nutraukti, dabar jau ir garantini atemete
Vaidas 2017-09-05 21:02:54
Uzusakiys plana telefonu kartu su nauju telefonu kurieriui atvezus telefona jo vidinis stikliukas buvo itrukes telefono niekas nepakeite nors ir raseme i tele2 nunesus telefona i garantija garantinis buvo atsauktas nes atseit mes idauzeme vidini stikliuka, del to peteinu i kita tinkla su apgavikais nebendtadarbiausiu

atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Jūsų pateiktą situaciją galėsime išnagrinėti ir Jus informuoti tik gavę Jūsų kreipimąsi. Prašome parašyti laišką prisijungus prie savitarnos mano.tele2.lt.

Natalija Stockuviene 2017-09-02 20:23:22
2017m. rugsejo 1d. skambinau I Tele2 klientu aptarnavimo skyriu pakeisti mokejimo plana. Konsultantas atsake, kad turiu atvykti i skyriu, paaiskinau, kad negaliu to padaryti isvykstu I uzsieni ir planai buvo keiciami telefonu. Paaiskinus, kad man reikia sim korteles mokescio plano konsultantas apie toki nezinojo skubiai atsake, kad pakeis pokalbis buvo baigtas. Pranesimo apie plano pakeitima negavau, todel buvau priversta vel skambinti I skyriu uzsakymui uzsienio tarifais. Planas pakeistas nebuvo konsultante atsiprase ir pazadejo pakeisti. Laukiu...Prasau skyriaus atkreipti demesi I aplaidu konsultantu darba.

Natalija Stockuviene
2017-09-02 20:23:22 IP 94.197.121.204
Renata 2017-08-30 07:15:38
Sveiki. Telefona s7edg, dekliuka ir plevele pirkau salone.salono darbuotoja pasiule isigyti plevele nes jai suteikiama garantija metams ir kas jai nebenutiktu ja pakeis. Po puse metu plevele suduzo. Atvykus pasikeisti plevele jos nekeicia, nes ji suduzus.bet pazadejo paskambinti issiaiskinus pranesti kita diena. As jauciuosi apgauta.kai perki kalba viena be to ir net neskambina.
Gerbiama Renata,

apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Jūsų pateiktą situaciją galėsime išnagrinėti ir Jus informuoti tik gavę Jūsų kreipimąsi. Prašome parašyti laišką prisijungus prie savitarnos mano.tele2.lt.

Tomas 2017-08-28 14:31:56
Daug metu esame tele2 klientai visuomet buvome patenkinte paslaugomis, bet 08.21 pratesiant sutarti buvome apgauti tele2 salono darbuotojos. Norejome isigyti samsung galaxy note8 pratesdami sutarti. Tele2 salono darbuotoja mus informavo kad tele2 neprekiaus note 8 telefonais ir apskritai sis telefonas nebus pardavinejamas Lietuvoje. 08.28 tele2 jau skelbia priimanti isankstinius uzsakimus. Manau kad tele 2 bando iskisti senus telefonus ir apgaudineja klientus. Pasibaigus sutartims tikrai rinksimes kita operatoriu. Gaila kad su klientais elgiates kaip su.....

Martynas 2017-08-27 22:33:51
Džiaugiausi perėjęs į tele2 pusę, jau nemažą laiką naudojuosi jų paslaugomis, tik vat problema su jų internetu neseniai išlindo, pasiemus namų internetą, viskas buvo kaip ir tobula, ~50mbps, super, kuo toliau tuo prastėjo, ryšys pradėjo trūkinėt, internetas lėtėt kol galų gale liko ~1.5mbps... nei namų internetas neveikia kaip yra pateikta sutartyje, nei telefoninis, esu pasipiktinęs.
Gerbiamas Martynai,

nuoširdžiai atsiprašome dėl patirtų nepatogumų. Situacija dėl lėtesnio nei įprasta interneto jau išspręsta. Jei internetas vis dar lėtas, prašome paskambinti į Klientų aptarnavimo centrą nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

aurimas 2017-08-27 20:36:51
Sukčių kompanija. Pradėjus naudotis namų internetu, viskas buvo puiku, kol nepraėjo pusmetis. Internetas žiauriai sulėtėjo. Laukiu kada baigsis sutartis ir tikrai nebesinaudosiu šio operatoriaus paslaugomis. Ir prašom neduoti to standartinio atsakymo, nes labai jau juokingai skamba.
Gerbiamas Aurimai,

UAB TELE2 2017-08-01 18:40:27
Gerbiama Vida,

nuoširdžiai atsiprašome dėl patiriamų nepatogumų.
Situacija yra žinoma ir sprendžiama. Nuoširdžiai tikimės, kad artimiausiu metu galėsite sėkmingai naudotis Tele2 teikiamomis paslaugomis.

Tele2 Klientų aptarnavimo skyrius
kaip ir visi noriu pasipiktinti tele2 "4G" rysiu. kai planu pradejau naudotis buvo viskas grazu super 20-30 Mb, o dabar???!?? 1-3 Mb.
Prasusiu skunda, atsakymas "atsiprasome uz nesklandumus ir t.t.", bet teisybe pasakytu kad per daug vartotoju - nepatempiam, palaukti pora menesiu viskas pasikeis... zodziu baigias planas einu i MEZON ten bet kreipia demesi i vartotoja ir pasovus greitis!
interneto pralaidumo ir greicio palyginimas tele2 vs bite 4g.
Ta pati vietove, tas pats laikas, ta pati iranga :
pralaidumas (download) == tele2 : 1Mbit, bite : 23Mbit
greitis (ping) == tele2 : 50ms, bite : 25ms
gintas 2017-08-24 15:12:59
nupirktas telefonas sony f3111 skuode tele2 po savaites ar dvieju pastebejau kad pokalbio metu dingsta garsas o kartais isvis reikia keleta kartu perskambint kad isgirsciau pasnekova nunesiau i tele2 issiunte i TPC gryzo beveik po dvieju savaiciu laimyngas pasijemu bet nepatikrinau ar veikia kita diena reikia paskambint vel negirdziu pasnekovo nesu atgal i salona pademonstruoju pardavejai kas blogai kad gryzo nesutaisytas issiunte vel atgal i TPC po savaites grysta atgal su paaiskinimu kad gedimas nerastas rekomenduoja pasikeist sim kortele nors su kitais irenginiais ji veikia be trugdziu del visa ko nuperku nauja isbandymui po deje tas nepadeda vel nesu atgal i tapati salona vel siuncia i TPC o jie isiunte dar kazkur sedziu jau menuo laiko nei telefono nei pinigu daros apmaudu visdelto 270eu neskaitant to kad pirma karta buvau paprasytas susimoket 19eu uz duomenu saugojima katru neprasiau saugot nes pries atiduodant persikeliau kas buvo reikelinga i pc : (

Edgaras 2017-08-23 09:48:58
Nunesiau telefona del procesoriaus gedimo i salona, telefonas atitarnavo pusantru metu, po to eme ir isvien nenustojamai persikraudineja, buvo ant ekrano uzklijuotas papildomas stikliukas apsaugai, pries nesdamas i salona ji nulupau ir ekranas buvo kaip naujas. Po keliu dienu man skambina is garantinio (tpc) kad del apdauzytu EKRANO kampu reikia keisti ekrana uz 103eu ir tik tada gales tvarkyti iskilusia problema del persikraudinejimo. Nors ekranas visiskai sveikas nei vieno ibrezimo o nuo pusantru metu naudojimo korpuso kampu dazai apsilupe tik. Ir jie man sako kad reikia keisti ekrana. Atsisakiau ju paslaugos tvarkyti ir pats susiremontavau, baigsis sutartis, tikrai nezadu toliau jos prasitesti del tokiu nesamoniu.

Jolanta 2017-08-21 22:59:30
Kodel toks prastas tele 2 rysys vilniuje saliniku mikro rajone?esame 4asmenys seimoje nuolatiniai jusu klientai, del rysio stokos negalime normaliai susisiekti ir bendrauti ir isvykus i Traku rajona Lieponiu kaima ten jo visiskai nera.!!

apgailestaujame, jeigu Jums tenka susidurti su nepatogumais naudojantis Tele2 teikiamomis paslaugomis. Jums atsakysime, jeigu patikslinsite būtiną informaciją. Jeigu naudojatės išankstinio mokėjimo ‚Pildyk“ paslaugomis, paskambinkite numeriu 1577 (0, 05 Eur (0, 16 Lt)/ skamb.). Jeigu esate mėnesinio mokėjimo paslaugos vartotojas, prašome paskambinti į Klientų aptarnavimo centrą nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

Karina 2017-08-18 16:12:53
Kažkodel ne duoda atsiusti SOS papildymą i numerį 1553, nors aš visas taisykles išlaikau, prašau padėkite)

Tele2 Klientų aptarnavimo skyrius
Vyksta manipuliacinos su planais, viskas tele 2 naudai...baigiasi sutartis..keiciu operatoriu.
Jei taip dirbsite, greit klientu neturesite.
Arturas 2017-08-14 14:07:40
Neapsimoka šiuo metu po tarifų pakeitimo būti abonentu. Kaip pavyzdys Tele2 vienas iš pigiausių neribotų pokalbių ir SMS planų, su 200 MB duomenų (ir tai jau akcijos metu) kainuoja 6.5 eu/mėn. Toje pat bendrovėje Pildyk planas visi kainuoja apie 4 eurus (ne akcijos metu 6 eurai), o neriboti pokalbiai ir sms + 1 GB duomenų kainuoja 5.50 euro. Žmona pasibaigus senam planui užsakė pastarąjį, bet matau, kad reikės atsisakyti abonento ir įsijungti interneto planą tik kai reikia, o gal ir pereiti į Ežį, kur tarifai dar palankesni ("kalbėk neribotai" planas plius 1.5 GB duomenų tik 6.18 euro). Planų tarifai 2017-08-13 dienai...
Gerbiamas Arturai,

Ernestas Bukauskas 2017-08-17 17:39:25
Turėjau planą neribotas užn 6 euro. Kažkodėl jis pasibaigė, nes......... Nes dabar geriau kažkam į užsieni ir tt. Ir dabar pas mane, , automatiškai'' taip mane informavo tele 2 atstovas. Planas pasidarė, , neribotas'' 9, 90 euro. Matematiškai pabrangimas 40 procentu. Turėjau planą, jis mane tenkino. Nieko neprašiau keisti.?
Gerbiamas Ernestai,

Egidijus 2017-08-16 19:23:44
Kodėl Kauno rajone nėra tele2, ryšio nei internetas neveikia
Gerbiamas Egidijau,

Atsiprašome, jei susidūrėte su ryšio nesklandumais. Jūsų pateiktą situaciją galėsime išnagrinėti ir Jus informuoti tik gavę Jūsų kreipimąsi. Prašome paskambinti į Klientų aptarnavimo centrą nemokamu numeriu 117. Iš kito tinklo - tel. nr. +37068400117 (kaina kaip skambučio į Tele2 tinklą).

Arturas Zapolskas 2017-08-10 09:05:13
Taipogi su siuo pakaitiniu telefonu turiu problemu.nenori krauti jo.nunesiau i salona ir isjeau su tuo paciu telefonu nieko nesuzinojes is konsultanto.mobilusis man reikalingas, o kokia nauda is tokio telefono.gal pats laikas butu kazkaip visa sits reikala tvarkyti.ne vienas as toks nepatenkintas.
Gerbiamas Artūrai,

tam, kad galėtume išspręsti Jūsų situaciją, parašykite mums laišką per savitarną mano.tele2.lt. Tik tada galėsime imtis veiksmų ir ieškoti Jums palankaus sprendimo.

Kodėl Kauno rajone nėra tele2, ryšio nei internetas neveikia

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: Kalvarijų g. 140, LT-08209 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
"Grite" sužibėjo šmaikščia rinkodaros kampanija
"Grite" sužibėjo šmaikščia rinkodaros kampanija 09-21 16:47
Higieninio popieriaus gamintoja rudenį pasitinka įvaizdine rinkodaros kampanija, o ją inicijavo smagia istorija, prasidėjusia socialiniame tinkle "Facebook" apie neva mylimosios Jurgos paliktą...
Trišalė taryba susitarė – MMA kitąmet didės iki 400 Eur
Trišalė taryba susitarė – MMA kitąmet didės iki 400 Eur 09-21 16:21
Vyriausybės, darbdavių ir profsąjungų atstovus vienijanti Trišalė taryba susitarė, kad nuo kitų metų minimali mėnesio alga (MMA) turi būti padidinta 20 Eur iki 400 Eur. Galutinį sprendimą šiuo...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master