Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Technoaura, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Technoaura

Atsiliepimai apie Technoaura, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Technoaura, UAB

Nieko gero apie sia imone pasakyti negaleciu, kazkaip nerealiai atrodo visi patenkinti klientai, kogero pats Martynas cia bus nagus prikises.Nieko jau senai pas juos nebeperku Naujojoje Akmenėje, nes direktorius surukes atrodo, kad jam esi skolingas pirkdamas, o jei kokio problemos tai dar ir iskolios.Yra žymiai geresniu esopu ir nesuku sau galvos.
Sako, kad stebuklų nebūna - netiesa, tai gali padaryti šis kolektyvas. Pirkau viryklę. Pristatė sekančią dieną patogiu laiku. Malonus ir profesionalus aptarnavimas, gera gaminio ir pristatymo kaina. Sėkmės Martynui ir visam jo kolektyvui.
Keletą kartų pirkau lauko duris. Pristatymo ir prekės kaina palyginus su kitomis svetainėmis pati prieinamiausia.Geras aptarnavimas.Ačiū
Gera kaina ir operatyvus bei sklandus pristatymas, ačiū!
Tikrai gera kaina, paslaugus aptarnavimas, kaip sutarėm, taip ir gavom, rekomenduoju. Ačiū Martynui.
Pirkau saldikli, kaip sutarem viskas laiku pristatyta ir kaina gera. Rekomenduoju
Pirkau saldytuva. Labai greitai atveze! Malonus aptarnavimas! Rekomenduoju!!!
Ieškojome mažiausios kainos skalbyklei-džiovyklei ir radome šioje įmonėje. Atvežė labai greitai, prieš tai suderinę tinkamą laiką. Kultūringas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Pristatymas terminas atitiko nurodyta uzsakymo metu. Lankstus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Pirkau šaldytuvą. Atvežė į Plungę sekančią dieną. Pristatymas 6 Eur. Ačiū, esu patenkintas.
Kokybiškas, profesionalus Martyno aptarnavimas. Planuoju čia pirkti ir toliau, rekomenduosiu šią įmonę ir pažįstamiems.Sėkmės.
UAB "Technoaura" pirkau pirmą kartą. Kokybiškas, profesionalus aptarnavimas, žemos kainos, greitas pristatymas. Dėkinga vadybininkui Martynui už kultūringą ir profesionalų aptarnavimą. Planuoju čia pirkti ir ateityje. Rekomenduosiu šią įmonę savo pažįstamiems.
Prekiu kaina pati patrauklausia, netgi pristatymo data ir laika pavyko suderinti pagal pageidavima :) rekomenduoju sita imone
Mažiausia šaldiklio kaina, kurią pavyko rasti! Pristatė nemokamai Vilniaus mieste, kai visur kitur tokios prekės pristatymas ~15€ kainuoja
Pristatė laiku, kaip ir susitarta.
Dalykiškas ir konstruktyvus bendravimas.
Viskas aukštame lygyje!
Labai gera prekės kaina, pristatymo kaina palyginus su kitomis svetainėmis pati prieinamiausia. Žaibiškai greitas pristatymas.Rekomenduosiu visiems draugams ir pažystamiems.Likau labai patenkinta ir noriu palinkėti Jums sėkmės.
Geriausia kaina kuria pavyko rasti. Pristatymas per pora dienu. Rekomenduoju.
Puiki įmonė. Prekę pristatė labai operatyviai. Esu patenkinta kokybe ir kaina. Rekomenduoju.
Prekė pristatyta labai operatyviai, puikus aptarnavimas ir gera kaina
Gerai, greitai ir kas svarbiausia-pigiai.Puikus aptarnavimas.Rekomenduoju
Labai patenkinti aptarnavimu, neturime jokiu priekaistu.
Viskas greitai ir operatyviai!
Siuntą gavau per dvi dienas, 10 balų.
Patikima parduotuve, ypatingai greit ivykdo uzsakymus
Viskas operatyviai, 10 balų
Prekė kokybiška, pristatymas greitas
Pirkau jau antrą daiktą šioje bendrovėje, atvežė jau sekančią dieną, pirkau skalbyklę, tai dar ir dovanų gavau. Didelis ačiū už malonų ir greitą aptarnavimą
Super įmonė! :) labai greitai viskas įvyko, su atvežimu -100 balų. Labai greitai atvežė, punktualiai, nereikėjo laukti ilgiau nei pasakė. Pati buitinė technika-gražesnė nei nuotraukoje. Atitiko 110% lūkesčių.
Malonus bendravimas, greitas pristatymas. Pigiausios prekes. Rekomenduoju.
Jurgita Kaniuseniene
2016-10-12 10:16:09 IP 213.190.45.236
Pirkau Šaldytuvą. Viskas skandžiai, prekę gavau laiku. ačiū
Aš iš šio UAB pirkau jau dvi prekes.Likau patenkinta. Ačiū už greitą prekių pristatymą.
Greitai atsiuntė ir kaina viena iš pigiausiu, kituose tinkluose tokia preke brangesnė. Ačiū.
Viskas puikiai !
Puikus, greitas aptarnavimas, siuntinį gavau per porą dienų. Pigesnės kainos nei kitur.
Gaila, kad nežinojau, jog jie ir dušo kabinas pardavinėja...
Įsigijau puikų šaldytuvą. Kaina mažesnė nei kitur. Pristatymas greitas, jau sekantį rytą džiaugiausi pirkiniu. Į visus užklausimus pardavėjas skubiai ir išsamiai atsakė. Ačiū už kokybišką aptarnavimą ir sekmės darbe
Gera kaina, malonus aptarnavimas, viskas vyksta kaip sutarta.
Dekui imonei uz greitai ispildytus norus, preke buvo pristatyta laiku, darbuotojai paslaugus ir malonus.Sekmes jums! ir toliau taip su klijantais :-)
Gavom greitai, malonu buvo bendrauti
Esame labai patenkinti aptarnavimu bei greitai gautais daiktais.Ačiū
Patenkintas ir kaina ir aptarnavimu
Malonus ir profesionalus aptarnavimas, geros kainos ir greitas pristatymas-viskas aukštumoje. Pabandykite pirkti ir, manau, nenusivilsite
Labai profesionaliai patarė renkantis pirkinius, kurių kainos, kiek tuo laikotarpiu domėjausi, buvo mažiausios palyginus su kitų pardavėjų siūlytomis. Siuntinukas atkeliavo per dvi dienas, laukimas tikrai neprailgo. Sėkmės darbuose, tikrai dar ne kartą užsuksiu pasižvalgyti į Jūsų internetinį puslapį.
Pirkom šaldytuvą. Konsultantas aiškiai ir išsamiai atsakė į visus klausimus, kadangi artėjo savaitgalis, suderinome pristatymo laiką ir sąlygas taip, kad palanku būtų mums, puikus aptarnavimas ! Ačiū ir sėkmės!!!
Sveiki, pirkau pirma karta, viskas puiku, rekomenduosiu visiems..puikus aptarnavimas...
Gediminas Garkauskas
2016-08-26 12:28:08 IP 82.135.219.177
Techoaura UAB išsiskiria patogia, lengvai naviguojama internetine parduotuve. Tai kas buvo sutarta įvykdyta tiksliai ir laiku.
Dėkinga Martynui už greitą ir profesionalų patarimą renkantis skalbimo mašiną, pristatymu taip pat esu patenkinta.
Greita, pigu, patikima!
Pirkome saldytuva. Pristate sekancia diena. Viskas gerai. Aciu

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Kalvarijų g. 140, LT-08209 Vilnius.

Pasaulio turtingiausiųjų olimpe – permainos
Pasaulio turtingiausiųjų olimpe – permainos 07-27 17:23
Billas Gatesas, "Microsoft" įkūrėjas, po septynerių metų karaliavimo turtingiausiojo žmogaus pozicijoje užleido ją kitam. Nuo šiol planetos turtingiausias žmogus yra "Amazon" įkūrėjas Jeffas Bezos.
"Burpilio" regatoje varžosi senieji Kuršių marių laivai
"Burpilio" regatoje varžosi senieji Kuršių marių laivai 07-27 17:02
Liepos 27 d., ketvirtadienį, Neringoje startavo ypatingas renginys – tradicinių ir istorinių laivų regata "Burpilis". Penktąjį kartą Kuršių mariose rengiama regata skirta pagerbti tokius laivus...
Barnier įspėja – "Brexit" derybos vėluoja
Barnier įspėja – "Brexit" derybos vėluoja 07-27 16:46
Derybos tarp Jungtinės Karalystės (JK) ir Europos Sąjungos (ES) dėl ateities santykių turi mažiau galimybių prasidėti šių metų spalį, kaip tikėtasi anksčiau, sako Michelis Barnier, vyriausias...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

AT&T 38,03 +5,00%