Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Swedbank, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „Swedbank“, AB

Atsiliepimai apie „Swedbank“, AB

Parašyk savo nuomonę apie „Swedbank“, AB

Attn:

Ar esate kokių nors finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolos, kad išvalytumėte savo skolas? Ar ketinate padidinti savo finansus? Ar esate verslo žmogus, kuris nori išplėsti savo įmonę. Jūs esate čia per patariama kreiptis į tikrą, patikimas ir efektyvus paskolų skolinimo firma jūsų efektyvių paskolų aš pripažintų abiejų asmenų ir Vyriausybei mūsų efektyvumą, mes ne Uncle Buck Financial mes apdalinti paskolą 3% norma daugiau informacijos susisiekite su mumis elektroniniu paštu: unclebuckfinancelltd@gmail.com

PASLAUGOS, ĮSKAITANT:
* Asmeniniai paskolos
* Tarptautinės paskolos
Raimundas Stanaitis
2017-08-16 15:03:49 IP 84.15.188.23
Baisu, aptarnavimas tragiškas, uždariau savo sąskaitas, patariu ir kitiems greičiau taip padaryti.
Nu jau turėti kortele šio banko ir neduok dieve reikės kokiu skubių reikalų šiame banke. Tai pasiruoškite čia sedeti ilgai ir nuobodžiai. Klientų srautas didelis o atparnaujančio personalo minimumas... žodžiu baisu.
Prikalbino banke drausiti namą su vidaus turtu mano tėvą pasirašė sutarti -viskas gerai, bet kai atsitiko įvikis visas gėris išnyko tai nieko ir negavo, po to pasiduomėjome kitame draudime tai pasiūlė žymiai daugiau draudiminių rizikų, didesnės draudimo sumas ir už tą pačią kainą, tai siūlau swedbanke nedaryti turto draudimo, ir dar buvau apsidraudęs pats gyvybės ilgalaikę draudimo sutartį tai iš šio banko nieko negavau, kitur turėjau metinę draudimo sutartį kažkodėl sumokėjo už tą pačia traumą, tad dabar su šiuo banku nieko bendro nebenoriu turėti.
Antanas 2017-07-22 22:33:16
Nusvyliau Swedbank draudimu zodziu zmones apgaudineja pilnu tempu apsidraudem mokejom imokas kai reikejo moketi atsirado visokiu punktu kad uz tai nedraudziama ir ismokos nemokamos absurdas auksciausio lygio tokio busto draudimo nerekomenduoju!!!! Ilgai cia galeciau rasyti del ko bet zmones tikrai nusivils tad geriau iekokite kitu kompaniju
Prieš sudarydamas sutartį, draudimo taisykles skaitėte? Sprendžiant iš komentaro, susidariau nuomonę, kad pasirašinėjot bet ką, net neskaitęs taisyklių. Tai kas kaltas? Kitą kartą prieš sudarant sutartis reikėtų taisykles perskaityti, tuomet bus aišku kas draudžiama, o kas ne.
Kazkada pati dirbau siame banke, viename is Vilniaus KAC'u. Pati laimingiausia diena buvo gyvenime kai is tos beprotystes isejau. Jokios pagarbos klientams ir darbuotojams. Prisimenu stengiesi del kliento, aiskini kaip geriau jam, o valdytoja uz nugaros pyktu veidu stovi, mat per ilgai zmogu aptarnauji. Tie keli menesiai patys baisiausi mano gyvenime. Jauciausi kaip kalejime. Gaila klientai nemato kiek bankuose dirbancios mergaitea verkia. O dar ale solidi istaiga vadinasi "bankas", o tiksliau vergove.
Esu labai pasipiktinęs Pakruojo swedbank filialo darbuotoju (vardo bei pavardės nežinau, tačiau buvo vyras). Aš suprantu, jog visi esam žmonės ir norime uzžsidirbti, o bet tačiau. Visų pirma mane papiktino tai, jog jei nesi užsiregistravęs, į banką konsultuotis gali ateiti tik iki 13h - juk ne visada yra tokiu metu laiko. Esu dirbantis žmogus, todėl aukojau tam savo pietų pertrauką, tačiau pralaukiau ~valandą savo eilės, nes kažkodėl tokiu metu, kai buvo tikrai nemažai klientų, dirbo tik vienas asmuo. Sulaukęs savo eilės nuėjau pasiimti naujo slaptažodžio, nes užblokavau el.bankininkystę. Darbuotojas sistemoje pamatė, kad dar neturiu PAPILDOMO PENSIJŲ KAUPIMO sako: "Matau, kad dar neturite pensijų kaupimo, tai pažymesiu jums jį". Nieko neaiškinęs, atšvietė popierius ir liepė pasirašyti. Žinoma, dėl to kaltinu tik save, kad nesu pakankamai apsišvietęs asmuo bankinias klausimais, todėl juos pasirašiau. Grįžęs namo, pasikalbėjau su artimaisiais ir jie man pasakė, kad to kaupimo tikrai neverta turėti ir yra neįmanoma atsisakyti. Tuomet tikrai įsiutau, nes vėliau perskaičius sutartį (ko, žinoma, nepadariau, bet tai buvo paskutinis kartas ir gera pamoka) sužinojau, kad darbuotojas turėjo man paaiškinti, palyginti visus fondus ir tt. O tik tais numetė lapa pasirašyti ir paskui paklausus, ar antra kopija man, su šypsenėle atsakė, jog tai "skaitiniai prieš miega".
Reziume, po ilgo ir įtempto ieškojimo internete radau, jog pirmąkart turint pensijų kaupimo sutartį ją galima nutraukti el.banke (galbūt ir kitaip) per 30 dienų nuo pasirašymo. Žinoma, tai padariau nedelsiant.
Man buvo prirašyta sutartis "PENSIJA 4", kurios rizika 70% ir ji yra rekomenduojama 45-49m. asmenims.
Man yra 20m., esu studentas ir dirbu laikinai vasarą.
Apskritai, niekada nesidomėjau apie tuos pensijų kaupimus, todėl iš pradžių nežinojau, ar tai gerai, ar tai blogai. Neatleidžiu saves nuo nežinojimo, tačiau darbuotojo elgesys, mano nuomone, yra nekompepetingas ir savanaudiškas, nes už tokius "dalykėlius" jie gauna įvairias premijas.
Todėl siūlau visuomet visko išsiklausinėti, išanalizuoti ir jei ką nors siūlo banke (mano atveju tai net nebuvo siūlymas, o tiesiog "padarymas") galbūt atsisakyti ir jei jau tikrai norite siūlomo dalyko, visalaik galite ateiti kitą diena, nes pasiūlymas niekur nedings ir viską apmąstę priimsite sprendimą.
Geros dienos :)
Ar jums reikia skubios paskolos "Prašyti dabar" už pigų, prieinamą ir prieinamą paskolos pasiūlymą, sąlyga yra palankus atsakymas dėl išsamesnės informacijos el. Paštu: unitycredit111@gmail.com
ĮPERKAMOS PASKOLOS PASIŪLYMAS BE IŠANKSTINIŲ MOKESČIŲ

labas
Kokie jūsų finansinius poreikius?
Mes suteikiame paskolas nuo $2, 000.00 ne daugiau kaip
$100, 000, 000.00 su patogiai trukmė svyruoja nuo 1 iki 30 metų
labai sumažintas palūkanų norma yra 3 %.

Ar jums reikia verslo paskolą?
Ar norite refinansuoti?
Ar jums reikia būsto paskolą?
Ar jums reikia didžiulį kapitalą pradėti nuo savo verslo pasiūlymą arba
plėtra?

Ar jums neteko vilties ir manote, kad nėra jokios išeities, ir jūsų
finansinės naštos, vis dar tęsiasi?
Prašome nedvejodami susisiekite su mumis dėl galimo verslo bendradarbiavimo
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: constantloanfirm1@gmail.com
Sudinas aptarnavimas
2017-06-28 22:58:37 IP 78.58.61.51
Į klientą visuomet kreipiamasi TU, kitaip sakant terminalo darbuotojai mužikai. Kiek kartų teko lankytis šiame banke Mažeikiuose, tiek kartų išėjau mąstydamas "kas čia ką tik įvyko". Labai labai labai nemandagūs darbuotojai.
ĮSIPAREIGOJANČIO PASIŪLYMO DĖL NUOSAVYBĖS

Kokie yra jūsų finansiniai poreikiai?
Mes suteikiame paskolas mažiausiai nuo 2 000 USD iki maksimalios 100 000 000, 00 USD su patogia trukme, kuri yra nuo 1 iki 30 metų, o labai maža 3% palūkanų norma.

Ar jums reikia verslo paskolos?
Ar norite refinansuoti?
Ar jums reikia hipotekos paskolos?

Ar jums reikia didžiulio kapitalo, kad pradėtumėte savo verslo pasiūlymą ar plėtrą? Ar jūs praradėte viltį ir manote, kad nėra jokios išeities, o jūsų finansinė našta išlieka?
Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl galimo verslo bendradarbiavimo

Susisiekite su mumis el. Paštu: constantloanfirm@gmail.com
ĮSIPAREIGOJANČIO PASIŪLYMO DĖL NUOSAVYBĖS

Kokie yra jūsų finansiniai poreikiai?

Ar jums reikia verslo paskolos?
Ar norite refinansuoti?
Ar jums reikia hipotekos paskolos?

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl galimo verslo bendradarbiavimo

Susisiekite su mumis el. Paštu: constantloanfirm@gmail.com
aciu Siauliu Akropolyje esancio swedbanko padalyje dirbanciai klijentu konsultantei Birutei Petrauskienei uz suteikta issamia informacija ir malonu aptarnavima. Linkiu visoms darbuotojoms buti tokioms supratingomis ir pakaciomis klijentams kaip si darbuotoja, Ji visadai issamiai ir suprantamai paaiskina iskilusias problemas. Iseini is banko padalinio geros nuotaikos ir su sypsena. Atrodo kad problemu ie nebuvo. Aciu Birutei
Pasipiktinusi kliente
2017-06-23 12:56:01 IP 90.135.139.55
Esu pakraupusi swedbank pagrindines atstovybes aptarnavimo kokybe (kas nezino, tai randasi ji kitapus PC Europa). O situacija tokia - atejau siandien i banka pasikeisti valiutos, suprantu, kad isivedus eura sita paslauga gal ir nebe tokia populiari, taciau visiskas tokios paslaugos neteikimas, manau protiskai nesuvokiamas. Pralaukiau eileje pusantros valandos, belaukiant buvo aptarnauti desimtys zmoniu su skirtingais numeriukais, tavo 400-tojo taip ir nesulaukiau. Isivaizduokit per pusantros valandos nebuvo aptarnautas nei vienas zmogus pasirinkes sia paslauga. Nusispjoviau ir isejau, matyt, tikrai reikes svarstyti apie banko keitimma, juo labiau, kad bankomatu vln irgi reikia ieskot su ziburiu!
Prašau visus atydžiai skaityti kokius dokumentus banko darbuotojas paduoda pasirašyti. Norėjau įsigyti auksinę mastercard kortelę.Atsiuntimą užsakinėjau internetu, nes paslauga pigesnė.Paskambino banko darbuotojas ir pakvietė atsiimti kostelę į banko skyrių, nes reikia pasirašyti. Nurašė didenį mokestį dvien eurais, nei siunčiant paštu.Pasirašinėjant visą pluoštą dokumentų, tuo pačiu prie kortelės sutarties "pakišo" ligos ir nedarbo apsaugos draudimą, apie kurį net kalbos nebuvo. Pamačiau elektroninėje bankininkystėje jau suformuotą e.sąskaitą apmokėjumui. Manau, kad taip elgtis su ilgamečiais klientais gėdinga ir nepadoru. Šią nemaloną patirtį gavau Telšių banko skyriuje (darbuotoja Dalia) ir dabar žinau, kad būtina viską perskaityiti ir negalima pasitikėti banko darbuotojais.
Visa gyvenima, eiles Vilniaus akropoli Swedbanke. Laukimas trunka maziausiai 30min. Kodel nesimokote is savo klaidu ir erzinate klientus.l?
Labai liūdna, kad banko darbuotoja mano mamai - pensininkei įsiūlė paslaugų planą "Patogu" už 1, 7 Eur/mėn., nors darbuotoja puikiai žinojo, kad jai priklauso planas už 0, 7 Eur/mėn. (juk matė, kad pensija yra pervedama į sąskaitą pan.).
Nors turiu pilną įgaliojimą, telefonu paslaugų plano negalėjau pakeisti, nes neva iš balso girdima, kad tai ne mano mama (visus identifikacijos duomenis galėčiau pateikti be problemų). Dabar suprask, turiu arba aš, arba mano serganti mama vėl eiti į banką, gaišti laiką eilėse tik dėl darbuotojos kompetencijos stokos.
Tiesa, pasiūlyt mano mamai buto draudimą, papasakot, koks jis nuostabus, banko darbuotojai ūpo ir laiko užteko....
Kaune SAVAM pralaukiau beveik valanda, su grynuju pinigu operacijomis ypac ilgai reikia laukti.. Nepagarba klientui, diskriminacija, psichologinis prievartavimas naudotis el bankininkyste. Naudosiuos kai Sodra nuims aresta nuo saskaitos, bet nuoskauda del tokio banko elgesio liks. Ir ateityje turesiu omeny tai priimant sprendimus del sio banko..
Buvo pervesti ponigai i kita banka dar sestadieni. Is mano saskaitos nuskaiciuoti is karto. Taciau jau antradienis o kitam banke pinigu nematyti. Tvarkykit savo el.banko sistemas.
Su pagarba kreipiuosi į Jus. Bet Jūsų darbas ir metodika kviečiant klientus Kaune Megos padalinyje yra tragiškas. Man tiesiog gaila savo sugaišto laiko laukiant atsiimti banko kortelės kaip po manes atėjas žmogus greičiau priimtas buvo nei aš ir su tuo pačiu tikslus jis atvyko!!! p.s. visi mes gerbiam savo laiką!! tik iš Jūsų pagarbos dėja bet nėra..
Pasibaige kortele, neiks ne pranese, uzdare saskaita! Ateinu i banka, sako kad pasikeite istatimas nioko ne gali padarit! Reikia keist banka o to palei skundus ihvis ihnaglejo.
norejau pasiimti vartojama paskola.uzdirbu 1.400eu per menesi.paskolos norejau 3.500eu ant 3ju metu.garazo pirkimui.paskambinau i swedbanka.man pasake, kad atliginimas atitinka, galiu pilditi paraiska ir turiu paroditi savo alga uz 6 men.kita diena man paskambino ir pasake, kad neduos kredita, nes reikia paroditi savo atliginima uz metus laiko.nors jie jau patikrino mano banko saskaita, nes as gaunu visada swedbanke atliginima.anksciau dirbau uzsenije ir atliginimas budavo pervestas i si banka.ir gan ne mazas atliginimas 1.800eu.ir vistiek man ne duoda 3.500 kredito.tai kiek reikia uzdirbti pinigu, kad gauti ta kredita?absurdas ir idiotizmas
Siandien teko patirti nemalonia situacija Ignalinoje. "4 menesius" bankas dirba nauja tvarka, po 13valandos be registracijos nepriima (tik siandiena uzejus i banka tai isgirdau). Buvome du zmones be registracijos. Tiek man, tiek kitam zmogui buvo iskile keletas klausimu, del kuriu norejome trumpos konsultacijos. Ir ka, banko darbuotoja ironisku balsu besdama pirstu i "naujos tvarkos" lapa liepe mums iseiti, kadangi be registracijos nepriims, taciau kita zmogu nusivede konsultacijai. Taip jau yra pas mus turbut, jeigu vedi renginius - tave priims, taciau jei esi is paprastosios visuomenes dalies, net nesvajok apie tokias privilegijas ar elementaru mandaguma :) SEB banke niekada neteko to patirti. Geda uz jusu nemandagius darbuotojus, atsizvelgus i kitus skundus siulyciau nusiusti juos i mandagaus klientu aptarnavimo seminara.
Siandien teko apsilankyti banke esanciame vokieciu g. Vilniuje pralaukiau 2 val 15 min kol mane prieme, buvo labai pikta nes eile tikrai labai ilgai judejo.. piktinausi nes labai skubejau pas notara, bet staiga pamaciau kas vyksta visi darbuotojai neskubeko nes kiekvienam klientui stengesi kuo issamiau paaiskinti del ko jie atejo..bankas nedidelis todel puikiai viskas girdisi net ir nenorint, tada supratau kai lauki pikta, bet kai tave aptarnauja ir neskubins yra tikrai malonu ir tu nestresuodamas issprendi neaiskius klausimus ir atlieki tai del ko atvykai. Taigi visada bus 2 medalio puses
Rokiskio mieste jusu banko skyriuje pralaukiau daugiau negu valanda ir vis dar esu neaptarnauta.Dirba viena konsultante kitos sedi dvi su ijungtais numeriukais ir neaptarnauja zmoniu plepa su savo pazystamais, esu nusivylusi tokiomis paslaugomis ir tokia nepagarba kliantui.
Nesuvokiama, kada atsisakoma pratęsti/išduoti naują, pasibaigus kortelės galiojimo terminui, kreditinę kortelę, motyvuojant, kad buvo nustatytas kreditas kortelėje 289, 62 (perskaičiavus iš litų), bet dabar minimalus kreditas kortelėje gali būti suteikiamas ne mažesnis kaip 300 eurų. Tačiau tam, kad padidinti kreditą 10.38 eurų, reikalingas kito sutuoktinio laidavimas, nes neva pajamos per mažos. Toks požiūris į daugiametį klientą, manau, labai daug pasako apie patį banką, jo lankstumą!!!! Tiesiog juokinga
Jau ne pirma karta susiduriu su problema. Gaunu is bankomato (Zirmunu g, 106) suklijuotas lipnia juostele, apiplestas kupiuras, kuriu po to niekas nepriima. Turiu gaisti laika, vaziuoti i banko skyriu pakeisti. Jau ne pirma karta banko skyriuose prasiau, kad susitvarkitu, zadejo, bet visvien susiduriu su sia problema. Laikas man labai brangus, o bankui, kaip matau, vienodai. Tokia institucija turetu dirbti, mano nuomone, nepriekaistingai. GEDA.
Nusivylęs likau ir aš, už surinktus jaunimo programos taškus atsiskaitinėdamas kortele, įsigijau prizą banke - sąskaitos papildymą 6 eur. Parašė, kad jis mane pasieks per 42 dienas. Na šiaip, tokius dalykus, kurie užsisako, manau jiems jo reikia dabar, o ne po 40 dienų. Toks jausmas susidarė, kad jie ten prie derybų stalo susėdę diskutuoja ar duoti man tą papildymą ar ne...Apgailėtina, ir kaip gali pavadinti juos banku? Šykštuoliai ir tiek....Loterijoje laimi, iš karto laimėjimą netgi perveda. Tikriausiai milijoną greičiau ten gaučiau, nei čia sąskaitos papildymą. Tai didelės reikšmės neturintis galbūt skundas, bet šita situacija atspindi banko darbą, politiką vartotojų atžvilgiu, ir visa sistema manyčiau tokia. Na tai jų reikalas, kada klientai uždarinės sąskaitas ir išeidinės kitur, manau tik tada jie imsis kažkokių pokyčių. Kol pinigai plaukia, apyvarta didėja, niekam nerūpi tavo žemiškos problemos manau. Tai tik nuomonė, nepriimkit asmeniškai!!
Likau labai nusivylusi Kretingos padalinio darbuotoja. Eileje pasiėmusi bilietėlį su eilės numeriu laukiau 15min, prieš mane pagal bilietėlį pas konsultantą buvo viena mergina, jai palikus konsultanto kabinetą, be eilės buvo priimta moteris, kuri neturėjo bilietėlio su eilės numeriu, ir kuri buvo katik atėjusi į laukimo salę. Kai pasiteiravau kodėl moteris priimama be eilės, buvo pasakyta, kad ji tik greitai pasiims kortelę, tas greitai buvo dar 10min laukimo, po kurio nesulaukusi išėjau, taip ir neatlikusių norimų procedūrų, kurių beje negalima atlikti el. bankininkyste. Tikiuosi, kad vadovai atkreips dėmesį į tokį darbuotojų elgesį ir tiems, kurie laukia pagal taisykles, kantriai, taip nenutiks.
Nerekomenduočiau niekam draustis šitame banke... Kodėl? Todėl, kad draudžiau sodą: kai draudžiau pasakojo labai gražiai rodė sutartyje, kad jei kažkas atsitiks jūsų turtui bus atlyginta ar atstatyta išskaičius frančizę 57 eur.
Atsitiko nelaimė sode pavogė vartus, tai šie, , žalų specialistai'' maustė mane liepė ieškoti kas pigiausiai padarytų analogiškus vartus: 4 dienas skambinėjau visoms Lietuvos įmonėms užsiimančioms vartų gamyba...radau Panevėžyje pigiausiai, žalos vertintojai paprašė, kad šita įmonė atsiustų komercinį pasiūlymą. Susiskambinau su įmonės direktoriumi paprašiau, kad padarytų komercinį pasiūlymą, žmogus vargo, darė, atsiuntė, persiunčiau žalos vertintojai Ievai kuri sakė gerai peržiūrės.... Galutinis rezultatas: Niekas nežiūrėjo nei komercinio pasiūlymo, nei kiek kainuoja vartų padarymas įmonėse kurios užsiima šia veikla (normalūs draudikai apskambina tris įmones ir susidaro nuomonę kiek gali kainuoti sugadintas-pavogtas daiktas) čia viskas kitaip samdomi nekompetentingi žalos vertintojai, kurie iš samatinės programos, neaišku kurių metų kainomis... paima vartų kainą ir jums perveda pinigus. Jiems visiškai neįdomu ar jums kas pagamins vartus už šitą kainą....
Tiesa sakė, kad gaminčiau vartus toje įmonėje kuri atsiuntė komercinį pasiūlymą (kaip ir pripažintų, kad pigiausiai Lietuvoje) ir vėliau atsiusčiau čekius, o jie pagalvos ar dar mokėti ar ne...
Tai visiems pasiūlyčiau geriau mokėti brangiau už draudimą ir neturėti paskiau vargo, nei draustis swedbanko draudimu ir paskiau gaišti savo laiką ieškant kas padarys, kur pigiau... Ką manau turėtų daryti jie ir man pateikti įmonių komercinius pasiūlymus kurie atitinka realybę...
Apie draudima..Tai patirtis su situ banku nera gera: (esu apdraudus 4 namus ir dar visko...tai pastoviai tie patys zmones dirba..nagli ir nemalonus: (Kai apdrausti reikejo lindo i akis graziai ciulbedami....atsitikus ivikiui knisasi po asmeninius reikalus..landzioja visur kad tik numusti mokejimus..zodziu labai bjauru ir greitu laiku raugsiu su situ banku visus draudimus: (
Paskaičiau atsiliepimus, tikra tiesa personalas apgailėtina, tie patys veidai dirba 20metų, jaučiasi kaip namų šeimininkai, veidai susirauke viskuo nepatenkinti manyčiau rotacija būtina.Maža to dar mano adresu atsiustė banko kortelę kito žmogaus vardu kuris niekados negyveno ir nesu mates.Kaž kas nenormalaus.
** sitas bankas. Jau kelis kart zmogus perveda pinigus, darbo diena iki 16:00 bet pinigu saskaitoje nera. Atsisakau paslaugu nes tai ne bankas o neigali istaiga. O sitas yra apgavyste tai ka raso bankas:

Mokėjimo pavedimo pateikimo laikas Tarpbankinio lėšų pervedimo kliringo sistemoje apytikslis laikas*
07:00 iki 09:45 val. 11:15
09:45 iki 12:15 val. 13:45
12:15 iki 14:45 val. 16:15
14:45 iki 16:00 val. 17:45
Nuo 16:00 val. iki kitos darbo dienos 07:00 val. 09:00
Pasirodo jie ir mokesčius už sąskaitos egzistavimą įvedinėja neinformavę klientų. Banko skyriuje patarė dar neuždarinėti sąskaitos, ir patikino, kad už jos turėjimą jokių mokesčių nebus. Sugalvojus galiausiai už ~1metų uždaryti sąskaitą, nes suabejojau kaip bus įsigaliojant naujiems planams mano dabartinėje anudojamoje "SEB" sistemoje, pasirodo esu dar skolingas už sąskaitos administravimą paskutinį ketvirtį. Nebuvau niekaip dėl to informuotas, ir kaip suprantu atsiradus naujiems mokesčiams nebūčiau buvęs informuotas apie pasikeitimus. Niekam nepatarčiau atsidarinėti sąskaitos "Swedbank" sistemoje.
Esu nusivylusi Swed. Paveda ne vieną kart. Pirmą kart atsiemiau kortelę su pasirodo netinkamu pin kodu. Teko laukt naujos kortelės - savo laiko švaistymas. Antra pasiskambinus konsultantams buvo nurodyta, kad plc Megos Swed atlieka grynųjų operacijas. Kadangi tuo metu Mega buvo arčiausiai vykau iki jos. Pasirodo NEBEATLIEKA tokių funkcijų. Paskutinis lašas buvo tuomet kai paprašius uždaryti senąją sąskaitą uždarė naująją, o sunaikino senąją kortelę. Gryžusi namo pastebėjau neatitikimą. Šiandien perėjau į SEB tokių nesamonių tikiuosi ten neįvyks ir atrodo profesionalūs darbuotojai.
„Swedbank“, AB esu apsidraudes gyvenama busta, Gal kas turi asmeninės patirties ir gali parašyti apie tai, kaip atlyginama padaryta žala, nes pakol apsidraudi kalba labai gražiai, o nutikus nelaimei bus atlyginta tik simboliškai. Nesenei radviliškyje kai degė pjuvenos buvo sulieti ir uždumiti aplinkiniai namai.Kai kurie buvo drausti, tik neaišku kokiame draudime, ir kai per žinias teigė kad draudikai neižvegia draudimino įvykio, tai mane labai nustebino.
Серёга Баклажанов
2016-11-04 19:39:44 IP 88.119.206.193
Nessmone didele, 2 numerius laukt 1 val 35 minutes!!! Dirba kiap vezliai, zmoniu pilna o veikia tik 4 langeliai... kalbu apie akropolio filiala...
Ar gali swed bankas taip ne elegantiskai elgsis.nuimynety pinigus uz prekes Omnitel.kurios sugedodo po menesio.buvo kreiptasi omnitel direktore.su paaiskinimais Omnitel Direktore viska neige liepdavo kreiptis i gamintoja ir be to jau praejo beveik 5metai tai apsurdiska.
Swedbank'ui žmogus paskutinėje vietoje. Kiek tik reikia tvarkyti reikalus, eilės nežmoniškos. Šiandien laukiau 2, 5 valandos, visi žmonės pikti, o dar personalas pietų išėjo.
Atsibodo laukti eilese!!!! Ir Radvilisky ir Siauliuose pastoviai eiles. Po valanda reikia laukti. Nu kazloks kosmaras. Laiko ir taip nera. Gal pasamdykit daugiau darbuotoju? Dabar Radviliskyje sedziu. Gal 10 zmoniu, o viena darbuotoja dirba
Esu seb banko kliente, niekada neturiu problemu, eiles greit juda, aptarnavimas super.Si kart teko operacija daryt swed banke savanoriu prospekte, zmoniu pilna, tualeto nera, siuo metu laukiuosi labai sunku istovet tiek, savo eiles teko ilgai laukt virs valandos.kazkoks siaubas dvidesimt pirmas amzius, negi neimano sutvarkyt tokio dalyko.
Noriu pagirti vadybininke Migle Jakutyte už malonu aptarnavimą ir aiškiai pateikta informacija.
Sveiki, pasakysiu tik tiek, kad laisvės alėjoje esančiame filiale kuo skubiau reikia keisti darbuotojus.Na, bent jau tuos iš kurių pralaukusi gerą valandą nesulaukiau aptarnavimo, o tik žodelį "išsimuškite lapelį daug žmonių".Būčiau nieko nesakiusi jeigu visiems būtų taip pasakyta, o ne man vieninteliai.Kadangi prastovėjau eilėje prie administratorės gan ilgai ir visi priekyje manęs buvo aptarnauti ir netgi vyras kuris buvo atvestas iš kito langelio buvo aptarnautas be jokių "lapelių" o aš vat papraščiausiai atėjusi pasiimti savo banko kortelės ir išvaiščiusi savo brangų laiką buvau palikta ant "ledo" kitaip sakant.Tik tiek, kad po tokių atvejų apsisprendžiau, kad nebenoriu priklausyti šitam bankui.Dėkui.
Apsilankiau Konstitucijos pr. 20A mane konsultavo Dalia Baniulienė. Reikėjo skubios pagalbos dėl patvirtinančio dokumento, kad turiu sąskaitą Swedbank. Padėjo greitai, maloniai ir dar su kaupu, likau patenkinta šios darbuotojos darbu ir esu dėkinga. :)
Dabar esu išvykusi ir jei būtų tokia pati situacija, būtų žymiai daugiau keblumų ir tai daug kainuotų. Patys skatinate kuo daugiau naudotis jūsų paslaugomis internetu, bet dar labai daug spragų. Trūksta paslaugų kokybės dirbant su klientais, kurie yra užsienyje. Nesvarbu dirba ar atostogauja, būna tokios situacijos kai reikia dokumentų išvykus. O jūs paslaugos neteikiate iki galo, nes dokumentus reikia atsiimti Swedbank padalinyje. Kai tikrai būtų paprasčiau jei atsiųstumėte skenuota arba patalpintumėte mano paskyroje, kur galėčiau rasti tą dokumentą, kurio reikia. Na, o mūsų sutartis jau tikrai galėtų būti mano banko paskyroje, kad be vargo ja atsispausdinčiau.
Prieš keturias dienas gavau laišką, jog pagamino mano LSP. Per LSP puslapį pažymėjau 2016-09-23 atsiimimo datą, 10 valandą. Atėjau punktualiai 10 valandą, laukiau 2 valandas eilėje ir mano kortelė net nebuvo pristatyta.
Susiimkit.
Esu klientas dar nuo Hanza laiku. Geriausias bankas lietuvoje. Esu saskaitas ir korteles turejes tiek SEB tiek DNB abu nuvyle. Visada bus nepatenkintu ir jie rekia garsiausia, patikekit.
Nesuprantu kaip galima naudotis banko paslaugom kaip issimusi biletuka gryni pinigai ir pralauki 2 val kol patenti nes aptarnauja kitus asmenis o su grynais pinigais lauki kaip "ASILAS" plausi kodel taip yra tai paprastas atsakymas pagal laika cia normalu
Vilija 2016-05-20 10:40:30
Daug metu esu jusu banko kliente. Nei karto nesusiduriau nei su vienu nesklandumu. Personalas paslaugus, info issamus, el.bankininkyste super. Visos paslaugos europinio modern lygio. Kodel rasau atsiliepima ? Todel, kad nesenai tapau seb banko kliente. Turiu ka palyginti. Patyriau źema aptarnavimo ir skurdu visu operaciniu sistemu lygi. Sveiku protu nesuprantamas skirtumas. Seb bankas nuo jusu atsilieka visose operacinese ir aptarnavimo srityse. Atlikau nedidele statistine apklausa. Tegu seb darbuotojai ateina pas jus pasimokyti ir telydi sekme swed banko darbuotojus !
Matosi komentara rase swedbank darbuotoja gedos turekit pries apsikinedami seb banka. Jum toli iki seb nes jei ne pencininkai jusu bankas senai jau uzsilenktu.

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Paskolų garantas
Vartojamieji kreditai

Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, (18 aukštas), LT-92118 Klaipėda.
UAB „Paskolų garantas“ teikia vartojamuosius kreditus bei refinansavimo paslaugą. Galima kredito suma – nuo 100 eurų iki 3000 eurų. Maksimalus kredito grąžinimo laikotarpis – 36 mėnesiai. Vartojamieji kreditai išduodami, užpildžius paraišką internetu arba UAB „Paskolų garantas“ atstovybėse Klaipėdoje, Vilniuje ir...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos 08-20 15:20
Saudo Arabija ir Irakas planuoja atidaryti Araro sienos perėjimo punktą prekybai pirmą kartą nuo 1990-ųjų, kai dar Saddamo Husseino valdomas Irakas įsiveržė į Kuveitą ir diplomatiniai santykiai...

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%