Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Švaros broliai ir Ko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Švaros broliai ir Ko

Atsiliepimai apie Švaros broliai ir Ko, UAB

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Švaros broliai ir Ko, UAB

Sveiki, norėčiau nuoširdžiai padėkoti "Švaros Brolių" komandos darbuotojui, kuris dirba Panerių gatvėje, jis sureagavo greitai ir profesionaliai. Įvykis buvo išties keblus, važiavau, staigiai stabdžiau ir išsipylė paruoštas naudojimui mineralinis dekoratyvinis tinkas iš bagažinės. Jis pradėjo tekėti į automobilio saloną, užliejo visą sėdynę, kilimėlius, ketvirtadalis salono buvo siaubingai išpurvintas. Jūs esate Šaunuoliai! Išvalėte, net žymės nėra, kad būtų kažkas išsipylę! Tai įvyko 2017.06.29 anksti ryte. Ačiū Jums
Valdas Juknevičius
2017m. kovo men. uzsisakiau Kubiliaus gt. standartini plovima. Automobilis buvo plaunamas pirma karta po isvaziavimo is salono. Kai po plovimo pamaciau automobili, vos neapsiverkiau. Automobilio visas priekinis skydelis buvo subraizytas, subraizyta is keleivio puses panele ir dalis i kuria isideda begiu perjungejas. Pareiskus jiems pretenzijas, jie aiskina, kad tai jau buvo subraizyta. Apie automobilio nuplovima as jau nesneku, ratlankiai purvini, plastmase is vidaus ispurvinta kazkuo baltu, durys purvinos is vidaus. Jie sutinka nuplauti, kas buvo nenuplauta, bet as pati noriu automobili plauti, ten kur ji plauna, o ne braizo.Visada gerai apziurekite koki automobili jums grazina svaros broliai.
2016-10-13 Justiniškių 12, Vilnius. Masina buvo palikta plovimui su sausinimu ir vaškavimu + siurbimas salono kilimėliu. Labai gaila, kad mašinos nubrozdinima pamačiau tik šeštadienį. Nes net į galva nešautų mintis, kad reikia apžiūrėti masina kai paėmi. Teigiu tik todėl, kad matosi būtent plovimo neatsakingumas, kaip patrinta su kažkokiu šiurkščia šluoste. Esu šoke, nes masina visiškai nauja, LT dar nėra net mėnesio.
2016.04.27. Atvariau plaut automobilį į Ateities g 10. Buvo užsakytas komplektas PREMIUM 2, Atvykus pasiimt auto matau tokius vaizdus slenksčiai nedaplauti, bamperių apačios išvis neplautos, atidarius duris nei vienų durų tarpdūriai nedavalyti, prietaisų skydelis išilgai sudraskytas ir ant sėdynės randu nulaužta klijuojama ant stiklo anteną kurią dar bandė priklijuoti ir uždergė super glue visą šoninį stiklą... Einu pas kasininką, jis man sako jūsų antena supuvusi, imu antena lankstau specialiai bandau sulaužyt nepavyksta, tyla, sako mes tau paskambinsim.Skambina jau tuoj bus mėnesis laiko)))) Susimoku 37 e, važiuoju purvinu auto, klijais aptaškytu langu ir dar be radijo nes nėra antenos. GEROS DIENOS VISIEMS
Labai gerai organizuotas darbas Kubiliaus g-veje esancioje Svaros broliu automobiliu plovykloje.Automobili visada nuplauna ir isvalo super.Visada smagu paziureti kaip graziai dirba komanda o ypac vadovas Andzej Makarevic., kuris visuomet patikrina ar viskas gerai padaryta.Aciu jums ir sekmes.
vilnius nu zinokite anksciau irgi daug girdejau skundu, kol pati nenuejau dirbti zinokit zmones tikrai dirba kaip moka ir kaip paaiskinat taip ir valoma, kolektivas draugiskas valdzia irgi draugiska nera kuo cia rasyti skundu. patis turbut darbuotojas raso kur jau isejo is darbo????
Ateities g. "Švaros broliai" valiau automobilį, išvalė blogai, pasakiau kad pavalytų kur nenuvalė, tai su tuo pačiu purvinu skuduru pabraukė kur parodžiau.Bagažinė iš viso nevalyta.Sėdintis administratorius net užpakalio nepakėlė ir jokių emocijų nerodė-atrodo jo visai tai neliečia.
kaip ir wisose plovyklose.. Godumas savininku tai eina sikt. neaptarnauta masina= nuostolis... darbuotojai spaudziami belekaip... kad kuo greiciau ir gerai viska padarytum. Taigi pagailekit darbuotoju, jie no to wistiek gi daugiau neuzdirbs. Matai kad eile didele, atvaziuok rytoj.
Panoramoje "Švaros broliai" visada plauname automobilio išorę (vaškuojame ir pan.) - visada likdavome patenkinti. Tačiau vakar nusprendėme išvalyti automobilio vidų (išsiurbti, išvalyti dulkes, nuriebalinti langus ir t. t.) - ir išties nusivylėme - automobilio salonas ir bagažinė buvo išvalyti labai prastai - toks jausmas, kad bagažinėje išvis nesiurbta buvo, nes kai atidarėme, buvo daug purvo, bagažinės kišenėlėse gulėję daiktai nebuvo pajudinti iš vietos, o juos pakėlus buvo tiek purvo. Nu, baisu. Dulkes išvalytos prastai - paviršius ir viskas, vietos, kurias sunkiau pasiekti - nevalytos. Nežinau, dėl ko taip prastai išvalyta buvo, gal, kad skubėjo - nes gan ilgai laukėme, buvo daug užsakymų. Tačiau reikia atsakingai žiūrėti į savo darbą, juolab mokame pinigus ir tikimės kokybiškai atlikto darbo. Mes už paslaugą sumokėjome 39 eurus, tai tikrai nemaža suma.
Solveiga, jei tave apvogė - kreipkis į policiją ar į teismą, tikrai viską išsiaiškins. Neseniai ploviau auto, mačiau turi kameras, tai galima pasižiūrėti, kaip "vagia" :) Ar kreipeisi?
Švaros broliuose aptarnauja-vagiai!!!!!! Ploviau savo mašiną pas vyrą už mane dvigubai mažesnį ir ryžais plaukais Vilniaus Panoramoje.Grįžus namo pastebėjau, kad neradau sidabrinio žiedo ir akinių nuo saulės, vagiai!!!!!!!
Prašau akyliau stebėti savo darbuotojus, nes jau ne pirmas kartas, jog iš ten pat dingsta ir kilimėliai ir grandinėlės.
Siūlau visiems draugiškai, kurie ten buvę akylai apžiūrėti ar nieko nepavogė, kad uždaryti šitą š*******o kontorą.
Labai patinka atliekamas darbas Kubiliaus gatvėje. Kiek kartų teko plauti kitose plovyklose, kur keliais litais tik pigiau, bet darbo kokybės ir aptarnavimo lygis labai skiriasi. 10 iš 10.
Tikrai geras darbas už grašius!
Net keista jog apie juos blogų atsiliepimų yra, greičiausiai konkurentai nepatenkinti atimtu kąsniu :D Puikiai vyrai švaros broliuose dirba, niekada neturėjau jokių nusiskundimų. Sėkmės jiems.
sveiki ploviausi naujoje panorAmos plovykloje automobily ir galiu nuvilti tikrai prastai nuplove isvazevau i lauka visos apacios nedamuiluotos numerys priekio visai juodas buvo ir likes toks visiskas apsurdas sumokejau 29lt o nenuplauta dar liko tikrai pas juos nebegrysiu o galiu pagirt savanoriuose prie norfos bazes esu ploves pora kartu tiesiog nepriekaistingai nuplove masina tikrai lb ok ten
Galiu drasiai teigti, kad panoramos aiskteleje esantys svaros broliai lb prastai atlieka savo darba... Pasiemiau automobili, tai net nesimato, kad vidus valytas, dulkiu like, odinis sviesus salonas toks pat purvinas. Atejusi labai susinervinau, kad moki tokius pinigus ir dar turi baksnoti pirstu kur nesvaru. Ratailankiai kaip buvo po padangu keitimo juodi, tai ir liko toki patys, duru kiseneles taip pat nevalytos. Manau, savininkai turetu susirupinti kokius darbuotojus samdo, nes dabar galiu apibudinti juos tik vienu zodziu - sudarankiai. Labai nusivyliau, nes visada valyvau automobili ateities g. Svaros broliuose ir buvau begalo patenkinta kokybe ir bendravimu, o cia... Tuo labiau 2 val palikau automobili...susigadino savo varda visiskai..
Šiandien ploviau mašina. Sumokėjau 59Lt už išorės ir vidaus valymą. Nu ką galiu pasakyti - labai gerai organizuotas įmonės darbas, kol plovė sėdėjau ir žiūrėjau TV, pro stiklinę sieną mačiau kaip valo. Išvalė taip švariai, kad net nustebau. Labai atsakingai ir kruopščiai. Negana to po valymo vadovas apėjo mašiną apžiūrėt ar tikrai viską gerai padarė, liepė dar pavalyt. :D Nu super, ačiū, dabar lankysiuos visada. Tik nieko nekeiskite!, Veiksmas prie spaudos rūmų.
geri virukai sava hebra

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...
Ausegra
Adresas: Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUSEGRA – autoservisas Vilniuje priešais AKROPOLIS. Automobilių aptarnavimo centras teikia visų automobilių remonto bei techninio aptarnavimo paslaugas, prekiauja naujomis atsarginėmis detalėmis ir autoprekėmis. Autoservisas Vilniuje prie Akropolis, Gelvonų g. 2Tel. +370 (5) 240 56 36, +370 (5) 240 56 35Mob. +370...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą
Dėl prakiurusių lubų sustabdė Mindaugo "Maximos" darbą 08-20 21:46
Netikėtai per lubas pradėjus veržtis lietui, sekmadienį Vilniuje sustabdyta Mindaugo gatvėje esančio prekybos centro "Maxima" veikla.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%