VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Stora Enso Packaging

Stora Enso Packaging, UAB

Gazele 2016
Įmonės kodas 111556519
PVM mokėtojo kodas LT115565113
Vadovas Mikas Kibilda
Adresas Ateities pl. 32C, LT-52164 Kaunas
Telefonas Stora Enso Packaging Telefonas
Mobilus telefonas Stora Enso Packaging Mobilus telefonas
Stora Enso Packaging
Faksas Stora Enso Packaging Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.storaensopack.lt
Darbo laikas I-V 08.00-16.45
Darbuotojai 52 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 444552
Vidutinis atlyginimas 1457.41 € (2017 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 29029.74 € (2017 m. birželis)
Apyvarta (be PVM) 2016: 10 000 001 - 20 000 000 € Apyvartos istorija »
Pranešimai
VMI, Aplinkos apsaugos agentūra Skaityti visus »
Įvertinimas
7.0 / 10 (įvertino 32)
Įmonės aprašymas:

UAB “Stora Enso Packaging“ gamina gofruoto kartono pakuotes ir siūlo pakavimo įrenginių sprendimus įvairioms pramones šakoms. Produktų asortimentą sudaro pakuotės vartotojams, transportavimui, paruoštos prekybai, taip pat gofruoto kartono lakštai, bei pakavimo sistemos ir įrenginiai.


UAB "Stora Enso Packaging" įkurta 1996 m. Kaune, o 1999m. atidaryta gofruoto kartono pakuotės gamyba, kur gaminama įvairių konstrukcijų ir dizaino pakuotes iš E, B, C, BC, EB tipo gofruoto kartono. Nuo 2001 m. įmonei suteiktas ISO 9001:2001 sertifikatas, o nuo 2012 m. balandžio – ISO 22000:2005 atitikties sertifikatas (maisto saugos standartas) ir tapome vienintele gofruotojo kartono pakuočių gamintoja Baltijos šalyse, atitinkančia HACCP reikalavimus pakuotei.

Bendradarbiaudami su "Stora Enso Packaging" padaliniais kitose šalyse, įmonė gali pasiūlyti pilną pakuotės asortimentą: pakuotę su daugiaspalve HQ fleksografine, bei ofsetine spauda, reklaminius stendus, pakavimo įrengimus.

Nuolat keldama darbuotojų kvalifikaciją bei gerindama gaminių ir paslaugų kokybę, "Stora Enso Packaging" pelnė stipraus ir patikimo partnerio reputaciją. Nuolat kuriami nauji ir inovatyvūs, tausojantys gamtą pakuotės sprendimai, kurie yra patogūs ir saugūs vartotojui.

Gofruotas kartonas – ateities pakavimo medžiaga!

Nėra jokių abejonių, kad gofruotas kartonas yra ateities pakavimo medžiaga. Ji lengva, patvari, taupi ir lanksti – viskas vienu metu. Ir, priešingai nei kitos pakavimo medžiagos – ji ne tik perdirbama, bet ir visiškai atsinaujinanti, nes jos pagrindą sudaro medienos pluoštas.

Jeigu Jūs leisite mums, “Stora Enso Packaging“, tapti Jūsų pakuotės partneriu pasirinkdami gofruoto kartono pakuotę, laimėsite tiek Jūs, tiek mus supanti aplinka. Skirdami dėmesį visai paskirstymo grandinei, sumažinsime ir optimaliai pritaikysime Jūsų pakuotę pagal jos paskirtį, o tai padės Jums ženkliai sutaupyti versle.

Optimalus pakuotės funkcionalumas
“Stora Enso Packaging“ išmano ir gamina įvairių rūšių pakuotes iš gofruoto kartono: nuo ploniausių iki beveik nepažeidžiamų, ypač patvarių jo rūšių.

Tačiau Jums turbūt svarbiausia, kad pakuotė būtų pritaikyta pagal Jūsų klientų ir galutinių vartotojų poreikius bei norus. Todėl pakuotės funkcionalumas visada yra mūsų prioritetas.

Atitinkanti paskirtį pakuotė.
Išsikeldami funkcionalumą kaip didžiausią tikslą užtikriname, kad Jūsų pakuotė visada atitiks paskirtį, nesvarbu, ar ji turėtų būti pritaikyta lengviems, sunkiems, drėgniems ar dūžtantiems produktams, ar turėtų būti patvari tokiomis aplinkos sąlygomis kaip kraštutiniai temperatūros svyravimai bei drėgmė.

Daugiau panaudojimo galimybių, nei tikitės.
Gofruoto kartono pakuotės funkcionalumas gali būti pritaikytas ir platesniam panaudojimui, nei iš pradžių tikėtasi.

Kalbant apie iš tikrųjų sunkius gaminius ar aukštos vertės prekes, pavyzdžiui, pakavimas į medienos pakuotes gali pasirodyti kaip savaime suprantamas pasirinkimas. Tačiau daugeliu atvejų, gofruoto kartono pakuotė gali turėti reikiamas stiprumo charakteristikas ir palankesnė lyginant su medienos svoriu ir kaina.

Gofruoto kartono paslaptys.
Be pakavimo, gofruotas kartonas tinkamas naudoti ir daugelyje kitų sričių. Susisiekite su mumis, jei Jums reikia apsauginių lakštų, paletavimo sprendimų, parodomųjų stendų, pertvarų dėžėms, perdengimų padėklams ir pan. Tik labai nedaug medžiagų turi tiek daug panaudojimo galimybių, kaip gofruotas kartonas.

Spauda ant pakuotės.
Patrauklios spaudos dėka Jūsų pakuotė tampa pardavėju.
Vartotojai nuolat perka produktus įvairiais būdais, bet viena tendencija yra tikrai aiški ir jos svarba nuolat auga – vis daugiau ir daugiau įvairių produktų parduodama didelėse „Apsipirk pats“ parduotuvėse ir prekybos centruose.

Parduotuvėse „Apsipirk pats“ ir prekybos centruose vartotojo apsisprendimą dažnai lemia tik viena – pakuotė, kurios dėka pasirenkamas pirkinys. Prekės ženklų kūrėjai, suvokiantys šią galimybę ir atitinkamai veikiantys, neabejotinai bus pardavimų lyderiai.

Suteikite daugiau žinių apie prekės ženklą ir parduokite daugiau
Jeigu pridėsite prie savo pakuotės akiai patrauklią, informatyvią ir prekės ženklą pabrėžiančią spaudą, vartotojai ne tik pastebės Jūsų produktą ir geriau jį supras, bet ir padidės prekės ženklo žinomumas ir galiausiai – išaugs pardavimai.

Jūsų tylusis pardavėjas.
Spauda ant Jūsų pakuotės nėra vien tik būdas laimėti pardavimų kovą parduotuvėse. Visoje logistikos grandinėje Jūsų pakuotė veiks kaip tylus pardavėjas nepaisant to, ar ji bus krovinių skyriuje, ar sandėlių lentynose.

Daugelio kompanijų nuomone, pakuotė yra vertingiausia rinkodaros srityje, todėl mes, “Stora Enso Packaging“ darbuotojai, reaguojame į vis augantį spaudos ant pakuotės poreikį ir investuojame į spaudos technologijas bei įrenginius.

Mes padėsime Jums atrodyti patraukliau.
Mūsų patyrusių grafikos dizainerių komanda džiaugsis galėdama padėti sukurti Jūsų pakuotei patrauklių vaizdą ir dizainą. Mes galime paruošti grafiką pagal Jūsų nubraižytą brėžinį arba bendradarbiauti su Jūsų reklamos agentūra, kad surastume tobulą sprendimą. Su mūsų pagalba, spauda ir grafika pabrėš Jūsų prekės ženklo išskirtinumą, informuos apie viduje esantį produktą ir padės žmonėms pasirinkti būtent Jūsų produktą.

Įspūdinga, poreikius atitinkanti spauda.
Nesvarbu, ar Jūsų verslas yra maistas, gėrimai, elektronika, cheminės medžiagos, baldai, popierius, ar kiti produktai – mes galime papuošti Jūsų pakuotę įspūdinga ir patrauklia spauda.

Mes, “Stora Enso Packaging“ darbuotojai, dirbame su kokybiškomis spaudos technologijomis, tokiomis kaip ofsetinė ir fleksografinė spauda. Kurdami Jūsų spaudą, mes taip pat gebame tikslingai panaudoti specialiuosius efektus, pvz., matinį ar blizgų laką, reljefinių ornamentų puošybą, folinę puošybą ir dalinį padengimą tam, kad Jūsų produktas taptų išskirtinis.
Glaudžiai bendradarbiaudami su Jumis, rasime geriausią sprendimą, tinkantį Jūsų produktams, platinimo procesui ir kiekiams, ir dar daugiau - tai, ko tikisi iš Jūsų galutinis vartotojas.

Pakuotės dizainas.
Kurkime pakuotės dizainą, kuris kuria vertę.
Jūs, šių dienų vartotojai, dažnai turite patys apsispręsti, ar pirkti tam tikrą produktą. Kartais vienintelė pagalba, kurią Jūs gaunate, yra produkto pakuotė.
Nuomonė, kurią susidarote apie produktą pakuotės dėka, gali būti vienintelis Jūsų sprendimą lemiantis momentas - šiuo atveju svarbi ne tik patraukli, informatyvi spauda, bet ir svoris, vartotojui patogus gabenimo ir atidarymo būdas bei galimybė perdirbti.

Suformuokite teigiamą įspūdį.
Žinoma, pakuotės pritaikymas pagal vartotojo poreikius nėra vienintelis dalykas, į kurį Jūs turite atsižvelgti ją kurdami. Jūs negalite nevertinti ir specialių savo vartotojų ar prekiautojų poreikių, jeigu norite suformuoti teigiamą įspūdį apie savo prekės ženklą. Nenuostabu, kad pakuotės dizainas daugeliui kompanijų yra svarbiausias dalykas.

Esminė Jūsų prekės ženklo dalis.
Pakuotė yra esminė Jūsų prekės ženklo, gamybos proceso ir finansinės sėkmės dalis. Sukurti pakuotę, kuri formuotų optimalią vertę Jūsų klientams ir vartotojams yra tai, ką mes galime atlikti tik glaudžiai bendradarbiaudami su Jumis ir Jūsų ekspertais.

Kartu raskime geriausią sprendimą.
Kartu ieškant geriausio pakuotės sprendimo, pradžioje visada iškyla tokių klausimų: kaip ir kur bus gabenami Jūsų produktai, ar jie dūžtantys, šlapi, užšaldyti, o gal laikomi drėgnomis sąlygomis?
Toliau sprendžiame sudėtingesnius klausimus, pavyzdžiui: kaip galime supaprastinti Jūsų dėžių pakavimą? Kaip galime padėti sumažinti išdėstymo lentynose laiką? Kokius reikalavimus ir poreikius galima išskirti bei pritaikyti jiems pažangias pakavimo idėjas?

Bendradarbiaukite su mūsų ekspertais.
Įgyvendinant Jūsų pakavimo idėjas, mūsų profesionalūs grafikos ir pakuotės dizaineriai dirba vieningai su Jumis ir Jūsų ekspertais. Jei reikalinga, gali būti pritraukti papildomi kompetentingi darbuotojai iš „Stora Enso“ grupės personalo ar iš kitų išorinių šaltinių.

Tobula pakuotė Jūsų produktui.
Galiausiai, turime tobulą pakuotę Jūsų produktui, optimaliai pritaikytą kokybiškam naudojimui.

Peržvelgus visą pakuotės kūrimo – gaminimo ciklą, matome, kad optimizavimo nauda yra nesuskaičiuojama: efektyvesnis pakavimas, lengvesnis kėlimas, mažiau pažeidimų, sklandesnis didelių produktų kiekių tvarkymas, lengvesnis sandėliavimas ir identifikavimas, paprastesnis išpakavimas galutiniams vartotojams ir dar daug daugiau.

Specialūs sprendimai – mūsų standartas.
Iš esmės, mūsų pakavimo sprendimai yra pritaikomi pagal specialiuosius kliento poreikius. Mums tai nėra nieko keisto: Jūsų produktas yra ypatingas ir jis vertas ypatingos pakuotės.
Dėl visapusiškos Jūsų pakuotės poreikių analizės, sukūrėme dizaino studiją. Šioje kūrybinėje aplinkoje dirbame kartu su Jumis, apžvelgdami į kiekvieną Jūsų pakuotės aspektą siekiant rasti tinkamiausią sprendimą.

Įmonės nuotraukos:
Stora Enso Packaging
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: transportinės dėžės, tara, tara pakuotė, storaenso, spauda ant pakuotės, patvari pakuotė, pakuotės gamyba, pakuotės dizainas, pakuotė baldams, pakuotė, pakavimo medžiagos, pakavimo linijos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 111556519
Papildykite įmonės Stora Enso Packaging, UAB (įmonės kodas 111556519) informaciją, patikslinkite rekvizitus, įkelkite logotipą ir nuotraukas, įveskite Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Mūsų vasaros šventė": "Žinių radijas" išmaišė Nidą
"Mūsų vasaros šventė": "Žinių radijas" išmaišė Nidą 07-24 18:15
"Žinių radijas" – jau 17 m. veikianti radijo stotis. Veiklos pradžioje transliavęs vien operatyviai atnaujinamas žinias, šiandien "Žinių radijas" per savaitę parengia ne mažiau kaip 120 laidų...
"Vilniaus degtinės" vadovė perima Rytų ir Vidurio Europos klasterio finansų vairą
"Vilniaus degtinės" vadovė perima Rytų ir Vidurio Europos klasterio finansų vairą 07-24 17:52
Alkoholinių gėrimų gamybos AB "Vilniaus degtinė" vadovė Dovilė Tamoševičienė pakeliama pareigose - jai patikėta pagrindinės "Vilniaus degtinės" akcininkės "Marie Brizard Wine and Spirits" grupės...
Uspaskichas sugrįžo į Darbo partiją
Uspaskichas sugrįžo į Darbo partiją 07-24 17:10
Viktoras Uspaskichas, Darbo partijos įkūrėjas ir ilgametis jos vadovas, vėl yra šios politinės jėgos narys. Darbo partija patenkino jo prašymą priimti į gretas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

Moody's 132,57 +4,25%
AutoZone 511,46 +1,77%
Colgate-Palmolive 73,27 +1,64%
Visa 99,60 +1,52%
ConocoPhillips 42,65 -2,31%
Ford 11,53 -2,54%
General Electric 25,91 -2,92%
Yahoo! 50,40 -4,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,42 -5,96%
Cukrus 27,83 -2,11%
Dujos (JAV) 2,94 -5,77%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Jautiena 206,16 +2,87%
Sidabras 1693,10 +1,11%
Dujos (Rusijos) 4,98 -1,78%
Bananai 1098,07 +1,39%