Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sidabrinė kamėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sidabrinė kamėja

Atsiliepimai apie Sidabrinė kamėja, UAB

KAMĖJA

Parašyk savo nuomonę apie Sidabrinė kamėja, UAB

Žilvinas 2017-05-22 08:18:35
Gerbiama Judita,

Šiuo atveju būtinai reikėtų kreiptis į Lietuvos prabavimo rūmus, kurie atlieka Lietuvos valstybinio kontrolinio prabavimo ženklo, Vienos konvencijos bendrojo kontrolės ženklo, kitų šalių prabų ženklų ekspertizes ir prabų ženklų įspaudų bei kokybės pažymėjimų ekspertizę, taip pat gamintojų ženklų ekspertizes. Kiekvienas mūsų parduodamas dirbinys yra įspauduojamas tiek mūsų įmonės atsakomybės ženklu, tiek prabuojamas ir įspauduojamas Lietuvos prabavimo rūmuose. Mūsų dirbiniai parduotuvėse yra reguliariai tikrinami prabavimo rūmų darbuotojų. Taip pat mums brangus mūsų įmonės vardas, todėl rizikuoti "įkišti" pirkėjui nekokybišką daiktą nebandėme ir ateityje tikrai nebandysime. Tai pat maloniai prašome su mumis susisiekti el. paštu ir, jeigu įmanoma, atsiųsti grandinėlės nuotrauką, kurioje matytųsi įspauduoti mūsų įmonės atsakomybės ženklas ir praba. Šiuo atveju labai abejojame Jums paslaugą suteikusio "juvelyro" kompetencija. Kadangi kaltinate mūsų įmonę viešai nepatvirtinus "padielkos" fakto, neatmetame galimybės kreiptis dėl šmežto į atitinkamas institucijas.
Gerb. Žilvinai,

Nė vienas normalus žmogus šiaip sau nesusigalvos šmeižti Jūsų įmonės be pagrindo. Kadangi artimieji gyvena Druskininkuose patys atvešime grandinėlę į probavimo rūmus patikrinimui. Ženklinimo vietoj matosi kažkokie kvadratėliai. Meistro nuomone nedrįsčiau abejoti, nes taisyti nešiau į rimtą firmą o ne kioskelį. Tikiuosi patikrinus probavimo rūmuose išaiškės daugiau aplinkybių. Bandėme skambinti į parduotuvę, bet kažkodėl nepavyko susisiekti. Ačiū už patarimus. Kai žinosiu probavimo rūmų atsakymą būtinai informuosiu.
Judita 2017-05-19 18:38:45
2016 metų gruodį, Druskininkų Kamėjoje vyras man nupirko auksinę grandinėlę su pakabučiu. Viskas butų miela ir gražu, jeigu ne prieš savaitę sugedęs užsegimas ir netikėtos žinios... nunešus remontuoti į juvelyrinę meistras pasakė, kad mano grandinėlė ne auksinė. Patikrinom su vyru čekį ir lapelį nuo grandinėlės ten parašyta auksas. Likom labai nusivylę... nesuprantu kaip normalioj parduotuvėj parduoda kažkokias "padielkas". Bet iš anksčiai skaityto komentaro suprantu, kad ne mes pirmieji esam apgauti. Galvojam, kad reikėtų dėl apgavystės kreiptis į atitinkamas institucijas.
Gerbiama Judita,

Žilvinas 2015-11-26 15:50:39
Gerb. Inesa,

Prieš kaltinant įmonę sukčiavimu, galėtumėte bent truputį pasidomėti dirbinių iš tauriųjų metalų tikrinimo ir realizavimo tvarka Lietuvoje. Kiekvienas auksinis dirbinys, kuris yra parduodamas mūsų parduotuvėse, yra patikrintas Lietuvos prabavimo rūmuose ir įspauduotas galiojančiu prabos ženklu, atitinkančiu tauriojo metalo kiekį to dirbinio lydinyje. Jeigu Jums kilo įtarimas dėl dirbinio kokybės, jūs galite kreiptis į Lietuvos prabavimo rūmus, kur specialistai atliks žiedelio ekspertizę. Plačiau - http://www.lpr.lt/
Jūsų žiedelis tikrai yra auksinis, tik galvanizacijos proceso metu buvo padengtas platinos grupės metalo - rodžio danga, kuri ilgiau ir intensyviau žiedelį panešiojus, nusitrynė ir atsidengė po šia danga esantis aukso sluoksnis.
Gerb. Zilvinai, visu pirma imones atstovas, kuris atlieka savo darba profesionaliai turetu padekoti uz komentara, nesvarbu teigiamas ar neigiamas jis yra ir atsiprasyti kliento uz tai kad neliko patenkintas, o tik paskui aiskinama kur eiti ir ka daryti. Jus savo pimoje eiluteje kaltinate mane, kad neva kaltinu jus sukciavimu. Jeigu atidziau paskaitytumete mano komentara, tai isitikintumete, kad zodis sukciavimas nera paminetas, bet jums aisku geriau zinot kokia veikla uzsiimate.
Kitas dalykas-nereikia manes aukleti ir aiskinti kur ir ka tureciau tikrinti pries perkant parduotuveje. Tikrinti ir garantuoti kokybe yra jusu reikalas, o ne mano. Jeigu pirkciau aukso is gatves prekeivio-pati buciau kalta, bet pirkdama is parduotuves ir turedama oficialu pirkimo dokumenta tai yra ceki, galiu sau leisti miegoti ramiai-zinodama kad nusipirkau tai ka norejau o siuo atveju RAUDONO ir BALTO aukso gamini, o jusu pardaveja tai patvirtino kelis kartus. Siuo atveju tiesos ieskoti ir lakstyti su tikrinimais neketinu, nes neturiu tam laiko, bet turiu teise isreiksti savo nusivilima. Ateityje neketinu pirkti ko nors is Kamejos ir be abejo niekam nerekomenduoju to daryti. Sekmes.
Inesa 2015-11-01 09:42:59
Laba diena, rugpjucio men. Vilniays akropolyje nusipirkau nuostabu radono/balto aukso zieda. Baltas auksas labai puikiai dera prie akutes, ja tarsi apgaubia, kas nano manymu suteikia ziedukui dar didesnio zavesio. Pardaveja patvirtino, kad tai raudonas ir baltas auksas, gire zieda ir dekojo uz puiku pasirinkima Po 2men. Pastebejau, kad "baltas auksas" apsitrine, islenda geltonojo demes, apziurejau atidziai zieduka ir koks gi buvo mano nusivilimas kad raudonas auksas virto geltonu. Kitas zingsnis buvo patikrinti praba, deja vietoj jos tursiog uzdetas neaiskus kvadrateliai, po padidinamuoju stiklu nebuvo jokio 585.... isvada tokia, kad pigu turkiska ar kaip vadina dar cigoniska auksa paauksuojate ir parduodate kaip auksciausios kokybes gamini! Geda, tikrai nemaniau kad oficialus pardavejas taip daro.
Gerb. Inesa,

Likau labai patenkinta Kauno Megoje "Kamėjos" pardavėjos Linos aptarnavimu. Labai maloni mergina ir profesionali pardavėja, kurios tikslas ne tik "iškišti" prekę, tad pas tokią pirkčiau dar kartą. Taip pat kainos čia palyginus su kitomis aukso dirbinių parduotuvėmis Megoje pasirodė prieinamiausios.
O aš tik gerą atsiliepimą galiu parašyt apie šia įmonę. Šauni komanda ir puikios parduotuvės.
andrius 2013-12-07 22:13:47
pirkau jūsų įmonėje auksine grandinėlę, pas pardavėja paklausiau, kad ieškau geltono aukso grandinėlę ir parodė kuri man patiko, tai ir nupirkau sau kalėdinę dovaną, bet kitą dieną dienos šviesoje pastebėjau, kad ji yra ir dar su baltu auksu nors prašiau tik geltono aukso, nors perkant net nesimatė kad turi ir balto aukso ir pardavėja nesakė, o kai norėjau grąžint pasakė kad negalima nors praėjo tik 2 dienos, labai aciū už sugadintas šventes!!!!!!!!.
Reagavimas į komentarą.

Gerb. Andriau,
Jūs net kelis kartus buvote apsilankęs pas mus, matavotės šią apyrankę ir galiausiai, tvirtai apsisprendęs, nusipirkote. Netikiu, kad kelis kartus matuojantis, nepastebėjote balto aukso detalių gaminyje. Mūsų prekybos saloje, kurioje įsigijote apyrankę, apšvietimas nėra ryškus ar klaidinantis.

Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymą Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" patvirtintas Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių (Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas) netenkinamas įsigijus tokias prekes:
perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 71.00, išskyrus 71.17)

Taip pat norime priminti, kad siūlėme Jums apyrankę pakeisti į kitą, kiek brangesnę, tačiau mūsų pasiūlymas Jums netiko. Daugeliu atvejų mes geranoriškai reaguojame į pirkėjų prašymus dėl prekių grąžinimo ir pakeičiame jas į kitas. Tačiau, jei pirkėjas nemandagiai elgiasi ar pradeda grasinti, mes prekių atgal nepriimame ir nekeičiame.

Sąskaitų finansuotoja "SME Finance" pritraukė 1 mln. Eur investiciją
Sąskaitų finansuotoja "SME Finance" pritraukė 1 mln. Eur investiciją 05-24 18:34
Sąskaitų finansavimo paslaugas teikianti "SME Finance" išplatino obligacijas ir pritraukė 1 mln. Eur investicijų plėtrai.
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje
ECB įspėjo dėl rizikos obligacijų rinkoje 05-24 18:18
Staigus lūkesčių dėl būsimos monetarinės politikos euro zonoje pasikeitimas gali sukelti didelę neigiamą reakciją šio regiono obligacijų rinkoje.
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo
Įtaria, kad Mančesterio ataką organizavo ne vienas asmuo 05-24 17:38
Jungtinės Karalystės pareigūnai tiria versiją, kad teroristinę ataką Mančesteryje įvykdė organizuota grupė asmenų.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%