Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaulių bankas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaulių bankas

Atsiliepimai apie Šiaulių bankas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Šiaulių bankas, AB

Tomas 2017-08-21 10:37:08
Kas cia pas jus per nesamone niekaip neina prisiskambint
Laba diena, Tomai. Apgailestaujame, jei patyrėte neskandumų. Klientų aptarnavimui skiriame ypatingą dėmesį, tad kviečiame kreiptis į mus el. pastu klientai@sb.lt arba klientų centro telefonu 1813, ir mes skubiai išspręsime Jūsų klausimus.
Pagarbiai -
Šiaulių bankas
Kas cia pas jus per nesamone niekaip neina prisiskambint
Birute 2017-05-16 08:24:25
Ar tai jusu banko nr. jai jusu kodel neprisistato ir pokalbis neirasomas +37066106062.
Laba diena, Birute, dėkojame, kad informavote. Maloniai prašome Jūsų asmeniškai susisiekti su mumis, kad galėtume tiksliai išsiaiškinti situaciją. Galite paskambinti banko Kontaktų centro telefonu 1813 arba pranešti mums savo kontaktus "SB linijoje" ar el. paštu klientai@sb.lt (tik ne viešai).

Šiaulių bankas
Nesuprantu visų anksčiau komentavusių skundų, nes man po swedbankiu ir kitu skandinaviškų bankų ŠB vienas malonumas apsilankyti ir dirbti su jais. Aptarnaujantis personalas visą laiką malonus ir pasiruošęs padėti, eilių beveik noekada nėra, tad gali sutaupyti laiko. Esu naudojęsis ir Šiaulių banko lizingo paslaugomis ir galiu paneigti anksčiau minėtus komentarus, dėl perdėm didelių palūkanų. Greitu metu planuoju paimti vartojimo kreditą, jau pasitikrinau, kad tokių gerų sąlygų joks kitas bankas LTU nesuteikia.
..o ir pasimate kieno saskaita AB SIAULIU BANKAS gauna kiekvienais metais vis didesnius pelnus.Ju darbuotoju vidutinis atlyginimas 50 % mazesnis nei SWED IR SEB banku darbuotoju.Kur ziuri mokesciu inspekcijos vadovai, i kodel dirbantieji taikstosi su tokia neteisybe, kai per paskutinius 5 metus darbuotoju atlyginimai didejo vos keliais procentais.Biudzetas negauna tiek pajamu kiek galetu gauti. o banko darbuotoju gerbuvis tik blogeja.Retorinis klausimas.Ar ilgai tesis visas sitas marazmas ?????
Galėtumėte internetinėje bankininkystėje padaryti funkciją, kur būtų galima ištraukti išrašą apie gautas pajamas, nes dabar galima ištraukti tik išlaidas ir pajamas kartu. Kai eini į kitus bankus dėl būsto paskolos prašo išrašo apie gautas pajamas tai negi dabar neši 70lapų su visais savo pirkimais. O norink gauti pažymą kad matytųsi tik pajamos turi važiuoti į banką pildyti prašymą, sumokėti 8eur ir laukti svaitę ar dvi kol surinks duomenis. Kai kituose bankuose užtenka elektroninėje bankinikystėje tik nustatyti funkciją ir po 2 sekundžių tu jau turi tą išrašą.
labai nusivyles siauliu lizingu toks jausmas kad jie bankrutuoja ir apgaudineja zmones lizingas buvo ismoketas anksciau laiko pries tai dar pasiskambinau paklausiau kiek reikes moketi kad perskaiciuotu, perskaiciavo ir pasake reikia dar nueiti i banka parasyti prasyma del to kad nori anksciau grazinti taip ir padariau viska paskaiciavo tai buvo 2015 05 08 d o dabar 2016 01 08 gavau sms kad esu skolingas nuejau su ismokejimo dokumentais i sb lizinga man pasake vistiek reikia moketi nes negavo prasymo ir visos palukano is naujo prisidejo su jais bendradarbiauti nebesinori siulyciau ir kitiems neapsigauti su sia s*******o kontora perime ukio banko valdyma dabar patys link bankroto jei taip apgaudineja zmones idomu kiek be manes taip apgautu zmoniu nes lizinge pasake siandien daug kas gavo sms bukite atsargus
nukentejes 2015-02-27 00:56:33
Siauliu banko lizingas siekiantys naudos tik sau, trigubo pelno siekejai patikliu zmoniu saskaita. Graziai isduria patiklius zmones sudariusius lizingavimo sutartis. Bukit zmones labai atsargus!!!!!
Labai pritariu, aš irgi pritariu, delspinigiai skaičiuojami nuo pat pirmos dienos ir pats žmogus nėra informuojamas, o už imamą prekę permoki dvigubai.
Lankiausi Gargždų skyriuje 2015-04-30 16.40. Suprantu, kad tai darbo pabaiga, bet vistiek sugadino nuotaika visam vakarui. Kaip minėjau į banką užsukau 16.40. Buvo 3 darbuotojos, viena kaip suprantu dirbanti su verslo klientais (kadangi kitų neaptarnauja), o likusios dvi sėdėjo kasose. Viena kasininkė buvo užsiėmusi. Priėjus prie antrosios kasininkės ir paklausus ar turi pakeisti valiutos, man pareiškė, kad ji jau susitvarkė ir nebedirba. Sulaukus eilės prie kitos kasininkės, pradėjo rinktis ir daugiau žmonių, tai kasininkės akivaizdžiai susierzino, tarpusavyje pradėjo diskutuoti, kaip ji nespės visų aptarnauti, gal reikia uždaryti duris ir pan. Bet idomiausiai, kad kasininkė kuri jau "buvo susitvarkius" taip ir sėdėjo, kažka žiūrinėjo internete (tai akivaizdžiai matosi kai stovi prie šalia esančios kasininkės), bet nepriėmė nei vieno kliento. Taigi natūraliai kyla klausimas, ar bankas tikrai dirba klientams? Jei atėjus po darbo, turi jaustis kaltas, kad kažkas susitvarko anksčiau, ar susirenka neprognozuojamai daugiau žmonių :) (aišku suprantu kad darbuotojai taip pat žmonės ir nori laiku išeit namo, bet bent jau piktintis galėtu ne klientams)
ŠIAULIŲ BANKAS, AB Marijampolės KAC Kazlų Rūdos klientų aptarnavimo skyrius...Na sudarė ne patį gražiausią įspūdį. Kaip gali kilti tokios situacijos, kad senyvas žmogus kreipiasi su prašymu kartu keliauti į banką, nes nepasitiki kompetencija ten dirbančių žmonių. Ten nuvykusi tikrai gražiai nusiteikusi buvau, bet susidarė labai nekoks vaizdas kai su manimi bendraujama gražiai, o su senyvu žmogumi ne (buvo tildoma ir liepiama nesikišti, patylėti o paradoksas koks - juk ne aš vartotoja šio banko, jam net nepriklausau), tai ar ten dirbantys asmenys neturėtų būti pakantesni ir sugebėti gražiai be pakelto tono aiškinti banke vykdomas vartotojo operacijas? Todėl norėčiau banke dirbančiam kolektyvui patarti, būti draugiškesniu, gal ir naujų klientų pritrauksite, o ne tik paskatinsite pereiti į kitus bankus.
Marijampolėje, Kudirkos g. prie Maximos neveikia bankomatas. Ir niekam nerūpi. Rodo pranešimą " operacija anuliuota".
Esu labai supykusi ant sio banko, isimant pinigus bankomatas sugedo, tai pinigu negavau, kita diena banke parasiau pretenzija tai buvau informuota kad pretenzija nagrinejama 30 dienu.Kai jie apsigauna ta pacia diena iesko su policija (neseniai skelbtas ivikis), kai jie zmones apgauna tai tenka laukt menesi.Suma kaip mano seimai nemaza, vaikam i mokykla tuoj pat, tai kur zmoniskumo faktorius? Skambinau ir i vilniu sake parasys prie pretenzijos kad skubu, bet konkretaus atsakymo dar negavau, ko klausiu tai atsakyma gaunu kad informacija islaptinta ir atskleist negali, labai saunu "dekoju" bankui uz gera nuotaika artejant rugseji 1-ajai.Atgavusi pinigus tikrai keisiu banka!
Darbdavys paprašė, kad atsidaryčiau sąskaitą Šiaulių Banke atlyginimui pervesti. Banko darbuotojai apie tai buvo irformuoti, ir sakė, kad tokiu atveju banko kortelės mokesčiai nėra taikomi (t.y. nėra jokių banko kortelės mokesčių). Vėliau darbdavys pakeitė banką, ir reikėjo atsidaryti sąskaitą DNB banke.
Per keletą metų negavau jokių ataskaitų, jokios informacijos iš Šiaulių Banko, neatlikau jokių finansinių operacijų, ir po 3 metų sulaukiau skambučio iš banko darbuotojos, kuri pranešė, kad esu skolinga bankui administravimo mokesčių, ir jei nesumokėsiu, perduos mano "skolos" informaciją į "juodosius sąrašus"
Jei bankas būtų informavęs mane apie administravimo mokesčių skolas, būčiau anksčiau uždariusi savo nenaudojamą sąskaitą, nes ji man visai nereikalinga..
Ypač blogai dirba Sėlių g. skyrius.Dirba viena darbuotoja, o kitos vaikštinėja, krapštosi.
Esu labai nusivylusi šio banko paslaugomis, Praeitą savaitę Vilniaus Akropolyje, pritrūko pinigų išmokėti indėliams, nuvažiavus, per kamščius, į kita Vilniaus filialą, ten dirbančios darbuotojos nereagavo į susidariusią situaciją ir neskubėjo padėti... Deja...Labai apmaudu...Daugiau su šiuo banku pasistengsiu neturėti jokių reikalų ir pažįstamiems NEREKOMENDUOSIU!
Blogesnio banko nebėra tikriausiai kaip Šiaulių bankas, internetinė bankininkystė neveikia 3 dienas per mėnesį, svetainės dizainas siaubingas, neįmanoma susigaudyti kada ir kur buvo atlikti pavedimai, išsiėmus pinigus iš bankomato už poros dienu pamatai kad bankui likai skoloi už operacijos atlikima.Siaubas ne bankas bekite kuo toliau nuo tokio banko.SWEDBANK GERIAUSIAS

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Paskolų garantas
Vartojamieji kreditai

Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, (18 aukštas), LT-92118 Klaipėda.
UAB „Paskolų garantas“ teikia vartojamuosius kreditus bei refinansavimo paslaugą. Galima kredito suma – nuo 100 eurų iki 3000 eurų. Maksimalus kredito grąžinimo laikotarpis – 36 mėnesiai. Vartojamieji kreditai išduodami, užpildžius paraišką internetu arba UAB „Paskolų garantas“ atstovybėse Klaipėdoje, Vilniuje ir...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Jei norisi verslo – reikia pasiryžti
Jei norisi verslo – reikia pasiryžti 09-23 18:46
Verslas iš niekur negimsta: reikia idėjos, žinių ir, žinoma, pradinio kapitalo. Todėl daugelis samdomų darbuotojų, nors ir neslepia, kad norėtų dirbti sau, tačiau niekada taip ir nepasiryžta kurti...
Dovanų kortelės – su papildytos realybės sprendimais
Dovanų kortelės – su papildytos realybės sprendimais 09-23 18:43
Bendrovė "Gera dovana" nuo šiol siūlo įsigyti "gyvas" dovanas. Išmaniajame telefone įdiegus programėlę ir su ja nuskenavus dovanų kortelę, ši "atgis" parodydama vaizdo įrašą, kuris padės suprasti...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master