Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeimos krautuvėlė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeimos krautuvėlė

Atsiliepimai apie Šeimos krautuvėlė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Šeimos krautuvėlė, UAB

gal kasnors galetu man pasakyti kaip atgauti pinigus?praejo 2men vis prasau grazint rasau i e.p.ir jei kada ne kada atraso tai tik zada grazint bet taip ir nesulaukiu....
Diana 2017-06-24 19:09:45
Tai ar kas nors domisi tokiais A********S? Kas nors juos uždaro? Kodėl jie vis dar egzistuoja tiek laiko? Aš dar laukiu tik 2 savaitės, bet irgi pirma pervedžiau pinigėlius, o dabar pradėjau domėtis, kas per firma ir pasirodo še tau kad nori - a*******i. Kas nors kreipiasi į policiją, kad juos uždarytų?
As per antstolius atgavau savo pinigelius.
Oksana 2017-03-03 20:22:01
Jeigu kažkas organizuoja rašyti pareiškimą į policiją, tai aš prisidedu. Mano el.paštas oksanapcn@yahoo.com
Vilma ar pavyko atgaut per antstolius?
Buvau apgauta ir aš jų. Nei prekės, nei pinigu negražina. Ignoruoja skambučius ir žinutes. Susivieninkime visos ir bendrai parašykime skundą. Nepalikime šitiems aferistams savo pinigu.
Mes taip pat uzsisakeme prekes, pervedem pinigus.Prekes uzsisakeme kovo menesi, nei prekiu, nei pinigu.Taip pat kreipsimes i vartotoju teises.s*****i ten....
LABA DIENA, ESU APGAUTA ŠIOS ĮMONĖS, NES JAU GEGUŽĖS 29 DIENĄ PERVEDŽIAU PINIGUS UŽ UŽSAKYMĄ, BET IKI ŠIOL NEI PREKĖS NEGAUNU, NEI PINIGŲ.NETIKĖKIT, TAI SUKČIŲ FIRMA
Neesu dar įkliuvusi į sukčių rankas. Va šeimos krautuvėkė apgavo, nei pinigų nei prekių. Ryt jau kreipsiuosi į vartuotojų teises, kuek galima laukti.
Kaip padaryti uzsakymo atsaukima?
Taip, jau puse metų nei prekių, nei pinigų negražina....
pasirodo cia visi tiesa parase apie parduotuve, tikrai zmones apgaudineja.kai paprasiau atsaukt uzsakyma, nera nei atsakymo nei pinigu.rasiau i e.p jau ne viena karta niekas neatsako, kvaila buvau, kad pries uzsalant nepasiskaiciau atsiliepimu, na ka dabar jau negrazins, tai tegu lieka jiems ant sazines...kitoj parduotuvej uzsisakiau, dvi dienos ie suknele namie, aisku ismeciau 19e kaip i bala
dar tokios parduotuves nemaciau.daznai perku internetu nebuna problemu, visada atsako i reikiamus klausimus.kai paklausiau kada gausiu suknele ir kai pasakebkad po 5sav.man bloga pasidare.kaip gali tiek laiko keliaut preke, jeigu parduotuve randasi lietuvoj.suknele ziauriai faina uzsisakiau bet net neapsimoka laukt, jauciu kad niekad neatkeliaus.nusivyliau lb db net nzn ar grazins pinigus paprasiau atsaukt uzsakyma
Man po pusantro mėnesio laukimo grąžino pinigus. Siunčiau su visais dokumentais ir el. laiškų kopija, prašymu registruotą laišką. Gal su tapimas, gal ne, bet pinigus gavau tą pačią dieną. Na manau daugiau ten neužsuksiu.
As taip pat pakliuvau i tu zmoniu sarasa, kurie negauna nei prekiu nei pinigu...Gal kas zinot kaip su jais facebuke susisiekti? Is anksto dekoju.
Čia tie kas rašo, kad gavo tai tikrai patys rašo. Parduotuvė yra veikianti, sąskaitos yra veikiančios, bet prekių niekas nepristato. Aš pirkau, bet nieko negavau. Kreipiausi į vartotojų teisės, jie taip pat nepavyko, su jais susisiekti. Tai vartotojų teisės parašė nutarimą, su juo pas antsolius ir jie išreikalauja iš jų pinigus. Man suma nebuvo didelė, bet atgavau per atnstolius labai greitai iš jų pinigus, aišku jiems paties gavosi nemaža suma, nes turėjo antstoliams susimokėti papildomus mokeščius. Taip kad raginu visus, į vartotojų teises, gausit nutarimą ir tada iškart pas antstolius grąžinimas 100%.
apvogė. Prekių nepristatė, nors pinigus seniai pervedėme. Telefonu neatsako, į laiškus nereaguoja. Pristatymo terminas senokai praėjo. Nemanau, kad jie iš viso veikianti parduotuvė. Tie kas rašo, kad prekes gavo, turbūt yra jų pačių rašliavos. Nes tikrai pirmą kartą taip išsidūrėme...
Sveiki.Esame patenkinti firmos Šeimos krautuvėlė, UAB aptarnavimu.Kodel kiti neigiamai raso, nesuprantu.Prekes gavom laiku ir kokybiskas.Aciu uz tai. Klaipedos rajonas
Eglė 2017-03-22 16:15:40
Na va, ir aš ant šių sukčių "užsiroviau". Pirmą kartą taip apgavo, kiek pirkdavau iš internetinių parduotuvių, niekada taip nebūdavo, o štai ši parduotuvė kažkokia netikra. Pareikalavau grąžinti pinigus, labai tikiuosi, kad grąžins gražiuoju, jei ne, jau žinau ką darysiu toliau. Kažkas juk gina vartotojų teises, ar ne.
Kreipiausi ir aš į vartotojų teisės, deja ir jiems nepavyko susisiekti su šia a******ų įstaiga. Taigi vartotojų teisės parašė nutarimą kreiptis į antstolius. Taip ir padariau, dabar lauksiu savo pinigėlių.
Asta 2017-03-13 16:40:51
Negaliu pasakyti apie šią įmonę nieko bloga. Padariusi užsakymą ir paskaičius komentarus, kad jie prekių nepristato, susigriebiau, kad reikėtų atšaukti atsakymą. Taip ir padariau. Nebuvo jokių problemų su pinigų gražinimu. Greitai gražino pinigus po užsakymo padarymo-atšaukimo. Ačiū jiems už supratimą.
Matau, kad čia tikrai kažkas negerai, bet tikrai negaliu pykti ant šios įmonės. Nuo pinigų pervedimo jiems, atšaukimo užsakymo ir gavimo atgal pinigų užtruko viso labo 10 dienų. Nei gazdinau, nei pykausi su jais. Niekur kreiptis kitur taip pat nereikėjo. Ką galiu palinkėti Jums...Turgūt dar kantrybės.
Asta 2017-03-13 16:40:51
Asta, Jums pasisekė. O aš jau nuo 2016 m. birželio mėnesio laukiu prekių arba pinigėlių... Žinutės ir skambučiai jiems nepadeda - ignoruoja.
2016 09 26 buvo uzsakyta ir apmoketa preke, lapkriti gavau pranesima, kad prekes veluoja, o gruodi, kad negavo ir grazins pinigus. Poto sventes, didelis uzimtumas ir t.t., veliau ignor'as. 2017 kovo pradzioje Kilo mintis papostinti apgaule ju fb puslapyje ir ka jus manote, ta pacia diena gavau pinigu grazinima.
Nuo siol busiu begalo demesinga pirgdama internetu. Linkiu ir kitiems atgauti pinigus, sekmes.
Vilma 2017-03-02 09:18:32
O iš tikro jie ne UAB šeimos krautuvėlė, bet UAB “Invest group”, kurie yra išsipirkę domeną ir šitaip maišosi viskas dar labiau.
Pateikiau ir aš skundą vartotojams ir jau anstoliams...niekaip nesuprantu kelinti metai skundai eina apie aferas, o niekas neuždaro...negi reikia susivienyti ir pareiškimą policijai rašyti, kad bent uždaryt.
Vilma ar pavyko atgaut per antstolius?
Užsisakiau 2015 11 13, nei prekių, nei pinigų. Turiu Vartotojų teisių nutarimą, kad jie privalo grąžinti man pinigus, bet irgi negrąžino. Susiradau anstolę, kuri pagal teritoriją aptarnauja, pasakė, kad aš dar turėsiu susimokėti virš 20 eur, kad pradėtų išieškojimą. Paskui neva man juos išieškos iš šitos įmonės. Turto jokio neturi, gali išieškoti iš piniginių lėšų, kurios įplauks į banko sąskaitą. Aš jau ne kartą galvoju, kad paskelbsiu FB apie šią a******ų kontorą ir nepabijosiu dar pridėti oficialius dokumentus, kaip įrodymą, kad rašau tiesą. Gal nors kažkas atkreips dėmesį ir neužsiraus ant šitos įmonės.
Mano situacija tokia pati : (Užsisakiau suknelę sausio pradžioje, šiai dienai nei suknelės, nei pinigų : (kartas nuo karto ką nors parašo, atsiprašau, vėluoja, palaukite, grąžinsime pinigus, bet nei pinigų, nei suknelės.
Uzsisakiau suknele. Prekes laukiau 2 menesius, taip ir nesulaukiau. Pazadejo grazinti pinigus. Pinigu taipogi laukiu jau menesi. Reikes kreiptis i atitinkamas instancijas. a******u kontora!
Uzejau i sita krautuvele ieskodama maziesiems sokejukams komplektuku,. Prekiu labai daug, yra is ko pasirinkti ir mums daug kas tinka. Ieskom ne keliu, o apie 19 vienetu. Atsakymo nesulaukiau, o labai gaila.
As taip pat pirkau, bet jokiu pasisakymu is ju puses nesulaukiau, kreipiausi i vartotoju teises, jie taip pat nesekmingai bande su jais susisiekti, galiausiai vartotoju teises surase nutarima, su kuriuo eisiu pas antstolius, tikiuosi atgauti savo pinigus per antstolius, tik nesuprantu, kaip si imone gali dirbti, kodel jos niekas neuzdaro, juk cia akivaizdus sukciavimas...
Užsisakiau prekes dar gruodžio mėnesį bet prekių niekaip negaunu. Rašiau ir skambinau, telefonu neatsiliepia. Į žinutę atsakė, kad prekes siunčia 5 savaites. Jau du mėnesiai pradėjo, tai tikrai ne 5 savaitės... Negi tokių a******ų niekas nesutvarko???
Mi 2017-01-31 08:48:32
Aš irgi prekių negaunu jau kelis mėnesis, pradžioje dar bendravo atsiprašinėjo už prekių pristatymo vėlavimą.. O dabar jau ignoruoja...
Pritariu, kad reikia susiburti, a*******i, nei pinigų, nei prekių, Mačiau Viktorija Semeniuk asmeniškai pardavinėja sukneles, o kai pamačiau, kai FB a******ų grupėje pasisakė apie aferistus, tai nei verkt, nei juoktis.
JOLANTA 2017-01-30 18:57:29
Jau 2 menesius negaunu prekes, ir rasiau ir skambinau visapusiskai ignoruoja telefono nekelia, kai parasiau ispejama laiska kad graziuoju grazintu pinigus tai parase kad perduos del grazinimo ir vel dingo kaip i vandeni.Siulyciau visiem nukentejusiem susiburti ir juos perduoti atitinkamom instancijom, kad daugiau zmoniu neapgaudinetu., irvisur paviesinti ape sia internetine parduotuve kur tik imanoma kad kiti daugiau nuo ju nenukentetu.
Toma 2016-12-05 19:35:04
jau atgavau pinigėlius 27 eurus. viskas pavyko gerai, ačiū.
O kaip pavyko atgauti pinigelius? Kokiu budu?
Ir mane apgavo, pradžioje dar rašė, kad atsiųs po kelių savaičių, o jau 2 mėn kaip nieko. Pati kalta, kad nepasidomėjau ankščiau, suma nėra didelė, bet noriu įspėti kitus. s*****i!!!
jau atgavau pinigėlius 27 eurus. viskas pavyko gerai, ačiū.
a*******i, melagiai!!!!!!! nepirkit iš jų prekių. negausit nei prekės nei pinigėlių
Ramune 2016-11-25 15:42:33
gal galit pasakyt, kaip susisiekti su šiais "pardavėjais" per facebooką?
na mes tai įėjom į šeimos kratuvėlės facebooka ir ten yra palikti žinutę ir jie pasirašę jog greitai atsako..tai mes kai pradėjom iškarto nieko nelaukia prašyti griežtai jog gražintų pinigėlius, po kiek laiko gražino.., bet nervų ištampė..tai tik per fecebooka ir te bendravom nes kitaip jie nebendrauja...
gal galit pasakyt, kaip susisiekti su šiais "pardavėjais" per facebooką?
Pagaliau po 3 menesiu atgavau pinigus, ir skambinau ir rašiau jiems visur kaip i sieną atsimušdavau.Kreipiausi į vartotojų teises, ir po menesio laiko atgavau pinigėlius.NETYLĖKITE!!!! Mes neturime kažkam uždirbti pinigus!!!
Negaunu prekiu jau geru puse metu. Neatsiliepia skambinant, neatsako elektroniniu pastu. Ismeciau i bala nemazai pinigeliu... : (
Užsisakiau suknią už 14 Eur. rugpjūčio 29 dieną ir iki šios dienos negaunu savo užsakymo. :) Į gmailą jiems rašau, klausiu apie 3-5 sav. keliaujančią suknią - atsakymo jokio. :) O aš dar norėjau tą suknią vilktis rugsėjo pirmąją..
Labai gaila, skaitau komentarus ir negaliu patiketi, kad šitiek" išdurtų" žmonių. Vadinasi ir mane "išdūrė". Užsakiau mergaitei suknelę rugsejo 18d.iki šios dienos negavau, parašiau laišką, jokio atsakymo.Dabar įdomu kaip bus su pinigeliais, ar grąžins ar ne ?Gaila :- (
prekes uzsysakem birzelio 22 d.prekes laukem iki rugpjucio 22 vis raso kad dar negaunam prekiu vos vos turetu but.paprasiau grazint pinigelius parase kad perduos mano duomenis kad butu padarytos grazinimas.iki sios dienos dar negavom paskutine laiska nuo ju gavau rugsejo 8 diena kad per keletu dienu bus padarytas grazinimas.ir iki siol pinigeliu dar negavam.telefono ragelio nekelia I laiskus neatsako.
2016-09-28 11:05:25
Sakykite, o kiek laiko prekė vėlavo?
Prekės užsakymas buvo padarytas rugpjūčio 1 dieną. Prekė vėlavo 3 savaites.
Aušra 2016-09-27 21:21:58
Prekė vėlavo, nesulaukiau, bet pinigus grąžino.Tik parašiau, kad noriu atgauti pinigus ir už valandos jie jau buvo mano sąskaitoje.Labai ačiū.Visiems visko pasitaiko.
Sakykite, o kiek laiko prekė vėlavo?
Žmonės būkit atidūs ir prieš perkant prekę pasiskaitykite atsiliepimus apie įmonę. Padariau didelę klaidą užsisakydama iš UAB "INVEST GROUP" www.seimoskrautuvele.lt, tokių a******ų dar neteko sutikti. Prekės užsakytos 2015-11-12 ir 2016- 11-25 d. Dabar jau 2016-09-08 - nei prekių, nei pinigų. Pradžioje atsirašinėjimai el. paštu info@seimoskrautuvele.lt, vėliau jau ir nebeatrašinėjo, o telefonais apskritai niekad niekas neatsiliepia. Parašiau info@automarket.lt, nustebau jog atrašė, bet vėl tik pažadai grąžinti pinigus ir tyla...tyla....tyla...Teko kreiptis su skundu į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Ir dar: apie šią svetainę www.seimoskrautuvele.lt daugybė skundų UAB Šeimos krautuvele įmonės atsiliepimuose, o jie niekuo dėti, tiesiog jų toks UAB pavadinimas, o šitie UAB" Invest Group" tuo pačiu pavadinimu turi internetinę svetainę. Neapsigaukit.
Skaitau ir negaliu patiketi, na nejaugi ir as busiu ta apgauta, tik vakar padariau uzsakyma, bet skaitant komentarus viena mintis kad PAPUOLIAU, ir kaip dazniausiai buna TIK po uzsakymo pradedi dometis apie įmonę : (
Na, susidūriau ir aš su šia įmone... Nors suma 14 eurų, bet jie nesimėto. El.laiškai parašyti, bet atsako jokio... Užsakymas š.m. birželio 6 d.. Kaip matau čia greičiau "pagauti " galima. Stabdyti tokius reikia ir kuo greičiau.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Graikiją ir Turkiją supurtė žemės drebėjimas
Graikiją ir Turkiją supurtė žemės drebėjimas 07-21 09:20
Egėjo jūros regioną penktadienio naktį sukrėtė žemės drebėjimas. Labiausiai nukentėjo ir Lietuvos turistų pamėgta Graikijos Koso sala bei pietinė Turkijos pakrantė. Yra žuvusių ir sužeistų.
Mokėjimų "Ingenico" už 1,5 mlrd. Eur perka konkurentę Švedijoje
Mokėjimų "Ingenico" už 1,5 mlrd. Eur perka konkurentę Švedijoje 07-21 08:58
Prancūzijos mokėjimų kompanija "Ingenico" perka Švedijoje įsikūrusią konkurentę "Bambora" už 1,5 mlrd. Eur.
"LinkedIn" pristatė "Lite" versiją: mėgina sudominti besivystančias rinkas
"LinkedIn" pristatė "Lite" versiją: mėgina sudominti besivystančias rinkas 07-21 08:38
Karjeros socialinis tinklas "LinkedIn" nuo šiol turi ir mažiau duomenų suvartojančią "Lite" versiją. Kol kas ji veikia tik Indijoje, bet greitai bus plečiami ir į kitas besivystančias rinkas.

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Nike 59,10 +2,30%