Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeimos krautuvėlė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeimos krautuvėlė

Atsiliepimai apie Šeimos krautuvėlė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Šeimos krautuvėlė, UAB

Uzejau i sita krautuvele ieskodama maziesiems sokejukams komplektuku,. Prekiu labai daug, yra is ko pasirinkti ir mums daug kas tinka. Ieskom ne keliu, o apie 19 vienetu. Atsakymo nesulaukiau, o labai gaila.
As taip pat pirkau, bet jokiu pasisakymu is ju puses nesulaukiau, kreipiausi i vartotoju teises, jie taip pat nesekmingai bande su jais susisiekti, galiausiai vartotoju teises surase nutarima, su kuriuo eisiu pas antstolius, tikiuosi atgauti savo pinigus per antstolius, tik nesuprantu, kaip si imone gali dirbti, kodel jos niekas neuzdaro, juk cia akivaizdus sukciavimas...
Užsisakiau prekes dar gruodžio mėnesį bet prekių niekaip negaunu. Rašiau ir skambinau, telefonu neatsiliepia. Į žinutę atsakė, kad prekes siunčia 5 savaites. Jau du mėnesiai pradėjo, tai tikrai ne 5 savaitės... Negi tokių a******ų niekas nesutvarko???
Mi 2017-01-31 08:48:32
Aš irgi prekių negaunu jau kelis mėnesis, pradžioje dar bendravo atsiprašinėjo už prekių pristatymo vėlavimą.. O dabar jau ignoruoja...
Pritariu, kad reikia susiburti, a*******i, nei pinigų, nei prekių, Mačiau Viktorija Semeniuk asmeniškai pardavinėja sukneles, o kai pamačiau, kai FB a******ų grupėje pasisakė apie aferistus, tai nei verkt, nei juoktis.
JOLANTA 2017-01-30 18:57:29
Jau 2 menesius negaunu prekes, ir rasiau ir skambinau visapusiskai ignoruoja telefono nekelia, kai parasiau ispejama laiska kad graziuoju grazintu pinigus tai parase kad perduos del grazinimo ir vel dingo kaip i vandeni.Siulyciau visiem nukentejusiem susiburti ir juos perduoti atitinkamom instancijom, kad daugiau zmoniu neapgaudinetu., irvisur paviesinti ape sia internetine parduotuve kur tik imanoma kad kiti daugiau nuo ju nenukentetu.
Toma 2016-12-05 19:35:04
jau atgavau pinigėlius 27 eurus. viskas pavyko gerai, ačiū.
O kaip pavyko atgauti pinigelius? Kokiu budu?
Ir mane apgavo, pradžioje dar rašė, kad atsiųs po kelių savaičių, o jau 2 mėn kaip nieko. Pati kalta, kad nepasidomėjau ankščiau, suma nėra didelė, bet noriu įspėti kitus. s*****i!!!
jau atgavau pinigėlius 27 eurus. viskas pavyko gerai, ačiū.
a*******i, melagiai!!!!!!! nepirkit iš jų prekių. negausit nei prekės nei pinigėlių
Ramune 2016-11-25 15:42:33
gal galit pasakyt, kaip susisiekti su šiais "pardavėjais" per facebooką?
na mes tai įėjom į šeimos kratuvėlės facebooka ir ten yra palikti žinutę ir jie pasirašę jog greitai atsako..tai mes kai pradėjom iškarto nieko nelaukia prašyti griežtai jog gražintų pinigėlius, po kiek laiko gražino.., bet nervų ištampė..tai tik per fecebooka ir te bendravom nes kitaip jie nebendrauja...
gal galit pasakyt, kaip susisiekti su šiais "pardavėjais" per facebooką?
Pagaliau po 3 menesiu atgavau pinigus, ir skambinau ir rašiau jiems visur kaip i sieną atsimušdavau.Kreipiausi į vartotojų teises, ir po menesio laiko atgavau pinigėlius.NETYLĖKITE!!!! Mes neturime kažkam uždirbti pinigus!!!
Negaunu prekiu jau geru puse metu. Neatsiliepia skambinant, neatsako elektroniniu pastu. Ismeciau i bala nemazai pinigeliu... : (
Užsisakiau suknią už 14 Eur. rugpjūčio 29 dieną ir iki šios dienos negaunu savo užsakymo. :) Į gmailą jiems rašau, klausiu apie 3-5 sav. keliaujančią suknią - atsakymo jokio. :) O aš dar norėjau tą suknią vilktis rugsėjo pirmąją..
Labai gaila, skaitau komentarus ir negaliu patiketi, kad šitiek" išdurtų" žmonių. Vadinasi ir mane "išdūrė". Užsakiau mergaitei suknelę rugsejo 18d.iki šios dienos negavau, parašiau laišką, jokio atsakymo.Dabar įdomu kaip bus su pinigeliais, ar grąžins ar ne ?Gaila :- (
prekes uzsysakem birzelio 22 d.prekes laukem iki rugpjucio 22 vis raso kad dar negaunam prekiu vos vos turetu but.paprasiau grazint pinigelius parase kad perduos mano duomenis kad butu padarytos grazinimas.iki sios dienos dar negavom paskutine laiska nuo ju gavau rugsejo 8 diena kad per keletu dienu bus padarytas grazinimas.ir iki siol pinigeliu dar negavam.telefono ragelio nekelia I laiskus neatsako.
2016-09-28 11:05:25
Sakykite, o kiek laiko prekė vėlavo?
Prekės užsakymas buvo padarytas rugpjūčio 1 dieną. Prekė vėlavo 3 savaites.
Aušra 2016-09-27 21:21:58
Prekė vėlavo, nesulaukiau, bet pinigus grąžino.Tik parašiau, kad noriu atgauti pinigus ir už valandos jie jau buvo mano sąskaitoje.Labai ačiū.Visiems visko pasitaiko.
Sakykite, o kiek laiko prekė vėlavo?
Žmonės būkit atidūs ir prieš perkant prekę pasiskaitykite atsiliepimus apie įmonę. Padariau didelę klaidą užsisakydama iš UAB "INVEST GROUP" www.seimoskrautuvele.lt, tokių a******ų dar neteko sutikti. Prekės užsakytos 2015-11-12 ir 2016- 11-25 d. Dabar jau 2016-09-08 - nei prekių, nei pinigų. Pradžioje atsirašinėjimai el. paštu info@seimoskrautuvele.lt, vėliau jau ir nebeatrašinėjo, o telefonais apskritai niekad niekas neatsiliepia. Parašiau info@automarket.lt, nustebau jog atrašė, bet vėl tik pažadai grąžinti pinigus ir tyla...tyla....tyla...Teko kreiptis su skundu į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Ir dar: apie šią svetainę www.seimoskrautuvele.lt daugybė skundų UAB Šeimos krautuvele įmonės atsiliepimuose, o jie niekuo dėti, tiesiog jų toks UAB pavadinimas, o šitie UAB" Invest Group" tuo pačiu pavadinimu turi internetinę svetainę. Neapsigaukit.
Skaitau ir negaliu patiketi, na nejaugi ir as busiu ta apgauta, tik vakar padariau uzsakyma, bet skaitant komentarus viena mintis kad PAPUOLIAU, ir kaip dazniausiai buna TIK po uzsakymo pradedi dometis apie įmonę : (
Na, susidūriau ir aš su šia įmone... Nors suma 14 eurų, bet jie nesimėto. El.laiškai parašyti, bet atsako jokio... Užsakymas š.m. birželio 6 d.. Kaip matau čia greičiau "pagauti " galima. Stabdyti tokius reikia ir kuo greičiau.
Sveiki brangieji apgautieji.
Kadangi mūsų suma buvo apie 300 euru, bet nei prekių, nei pinigu...kreipėmės į advokatą, gavome teismo sprendimą, kreipėmės į antstolį. Ir pinigėlius atgavome, beveik po 2 metų tampymosi :O Aišku jiems suma padvigubėjo, nes turėjo padengti ir išlaidas ir įsiskolinimą ;)
Užsisakiau prekę 2016 07 02. Į elektroninį paštą užsakymo patvirtinimo neatsiuntė, kilo įtarimas, skambinau nurodytu kontaktiniu telefonu, NIEKADA neatsiliepia. Prekės nėra.
Sveiki. Su ta pacia situacija susiduriau ir as. Uzsisakiau birzelio menesi sukne vestuvems kurios reikejo liepos 16 dienai. Suknes negavau, pradzioj atsakinejo i laiskus siustus el.pastu. Dabar jau daugiau nei savaite laiko negaunu jokiu naujienu ir ziniu, i skambucius neatsako ir i laiskus siustus el.pastu taip pat. Gavimo termino laikas jau baigesi, lauksiu dar savaite ir jai negausiu nei suknes, nei jokiu ziniu kreipsiuosi i anstolius.
Sveiki. Ta pati istorija kaip visiems. Prekė apmokėta 2016-01-20. Į laiškus dar pradžioje atsakinėjo ir atsiprašinėjo dėl vėlavimo. Po 3mėn. atsakė, jog perduota buhalterei dėl pinigų grąžinimo kuris turi įvykti 10 dienų laikotarpyje.. Tai iki šiol ir laukiu - nesulaukiu savo pinigų. Į laiškus nebeatsako, duotu telefonu niekada (iš maždaug 30 kartų) nepavyko prisiskambinti.Mano manymu tokia "š*******o KONTORA' turėtų jau ir teisėtvarka pasidomėti ir uždaryti.
Laba diena. Noriu prisijungti prie visų, kurie nukentėjo nuo šios įmonės. Manau, reikėtų apsijungti visiems ir draugiškai kreiptis į vartotojų teises. Ir kitiems pirkėjams siūlyčiau būti atidesniems, kad nepakliūtų į šias pinkles. Mano prekė buvo užsakyta bei apmokėta 2016-03-24 iki šiol savo pinigų bei jų prekės negavau. Štai paskutinis mano ir šios "įmonės" susirašinėjimas.
Laba diena. Prekę užsisakiau 2016-06-23 ir visai nesijaudinau dėl to, kad atsiųs po kelių savaičių, bet visiškai kvailai padariau, kad nepasiskaičiau atsiliepimų apie šią įmonę kitų žmonių. Dabar kūnas pagaugais eina, tikriausiai nei prekės, nei pinigėlių nebeatgausiu, NES ĮMONĖ NEATSILIEPIA NEI Į SKAMBUČIUS, NEI Į EL. PAŠTĄ: (
Kaip matau komentarai net mirga nuo juodumo. Aš ko gero per kantri, nes vartotojų sprendimo taip pat nevykdo, jau baigėsi laikas - teks kreiptis į policiją, nepaisant to, kad tik 16eur. Neblogą versliuką susuko, o dar giriasi, kad ir ne vieną. Įdomu, kaip čia taip šitos svetainės dar neuždaro!!!!
2016-04-10 šioje int. parduotuvėje užsakiau vyriškus batus. Jau seniai praėjo pristatymo terminas. Susisiekti ir pabendrauti su šia įmone praktiškai neįmanoma. Kol kas nei prekės, nei pinigų. Pirma internetinė parduotuvė, kurios paslaugomis naudodamasi pasijutau apgauta, kitą kartą prieš pirkdama būtinai pasieškosiu atsiliepimų.
Nuo 2015. 11.23 negauname nei suknelės nei pinigų, iš pradžių dar atsakinėjo į emaila o dabar tyli. į skambučius išvis neatsakė. Kreipsiuos į vartotojų teises man pinigai iš oro nekrenta. Kaip tokia įmonė dar gali vykdyti savo veiklą? Nerekomenduoju pirkti iš šios internetinės parduotuvės, man skoloje 23€.
Jolantai 2016-04-06 19:55:45
Taip, terminas sueina rytoj kaip matome. Manau nera prasmes viesai bendrauti ir tai galim padaryti per el. pasta nuo kurio Jus paraset siekiant isspresti susiklosciusia situacija. Taip pat ir kitiems klientams pries rasant kazkokius neigiamus atsiliepimus maloniai pries tai susisiekti su mumis. Arba rasyti bendruoju adresu (svarbiais klausimais) info@automarket.lt, mielai padesime ir isspresime Jusu situacija. Aciu uz susipratima ir labai tikiuosi jog cia daugiau i atsiliepimus neteks atsakyneti nes manau imanoma viska isspresti susisiekiant. O del atsiliepimu.... apie bet kokia kita imone galite paskaityti kazkodel vis raso tik neigiamus, paimkite nors pigu.lt el. parduotuve. Lauksim ziniu.
Kaip su Jumis susisiekti????
Nepagalvojate kiek man nervu ir laiko isgadinote?
Nei prekiu, nei pinigu daugiau, nei metai !!!!!!! Skola apie 300 Euru Stambi zuvis uzkibo, ar ne???
Turiu TEISMO sprendima. Ji turite ir Jus !!!!!
Prašau man atsakyti.
Jau turiu parengusi dokumentus antstoliui, belieka išsiusti registruotu pastu !!!
Jums pasisekė, kad grąžino pinigus. Man pinigų negrąžina nuo 2016 sausio, net vartotojų teisės nepadeda. Komisija pripažino, kad neįvykdė mano užsakymo ir įpareigojo grąžinti 77 Eur iki 2016 05 15, dar negavau. Kaip informavo vartotojų teisių atstovas - neva jiems šita įmonė pranešė, kad man pinigus jau grąžino. Dar taip išdurta niekada nebuvau.
Žiginta Januševičienė
2016-05-27 17:33:36 IP 78.62.62.245
Laukiu jau keturis mėnesius. Tyla. Nei pinigų, nei suknelės.
inga 2016-04-13 13:35:43
2016.04.13 atgavau savo 20 euru nors apgauta buvau 2016.01.23 tai kreipiausi i vartotoju teises patarciau ir tau ta padaryti tik mokejimo ceki turek ar internetu pavedima mokejimo atsispauzdink ir uzsipildyk prasyma vartotoju teisiu tinklapyje yra pavyzdys ir pirmyn
Taip man buvo, reikejo skubiai suknelės artėjančiai šventei.Radau puslapį kuriame sukneles gražios, yra dydžių ir gan nebrangios..padariau greitai užsakymą ir negavau jokio patvirtinimo, tuomet ir aplankė negera nuojauta..atsidariau atsiliepimus ir supratau, kad čia nieko nebus.. tuomet greitai suskubau ieskoti parduotuves kontaktų..pavyko susisiekti tik feisbuke..nelaukiau tu dviejų savaičių pradėjau reikalauti jog gražintų pinigėlius ir atšauktų užsakyma.Tai po dviejų savaičių pinigėlius gražino, o buvo nei daug nei mažai 40euru.Bet ačiū Dievui susigrąžinau pinigėlius...ir Jūs būtinai reikalaukit, kad gražintų.
Pirma karta atsiverciau skundu puslapi nes norejau patikslint uzsakyma ir man nei tel nei el. Pastu neatsake. Kiek esu pirkus o perku daznai si karta kazkaip bloga nuojauta aplanke. O paskaicius jusu komentarus supratau kad prekes negausiu. Gaila bus laiko ismusinejant pinigus o ir sukneles reikejo skubiai. Reiks drauges perspet. O as dziaugiausi kad gera el.parduotuve radau. Na dar tikiuosi...gal man pasiseks.
Snieguolė 2016-04-11 15:42:26
Visiškai sutinku su šią nuomone, pinigus pasiim o prekių nėra. Kas blogiausia, kad įmonė per kurią pervedami pinigai neprisiima atsakomybės už šios įmonės darbelius. Už prekes sumokėjau 2015 09 14d.
Štai kopiją pirmo signalo 2015 10 12d., kad prekės negautos, niekas nesiteikia grąžinti pinigus
Sumokėjau už prekes, bet iki šiol jų negaunų. Tel. +37067757053 niekas neatsiliepia, informacijos jokios. Kada galiu tikėtis savo užsakymo? Užsakymas nr.1229 (52 eur)
Ir kaip jų dar nesutvarko VARTOTOJU TEISIŲ APSAUGOS TARNYBĄ?
Dėl tokių pardavėjų kenčia ir kitos el.parduotuvės.
kreipkites i vartotoju teises atgavau savo 20 euru 2016.04.13 o apgauta seimos krautuveles buvau 2016.01.23........ reik tureti ceki apmokejimo ar is banko nusikopinti mokejima parasyti i vartotoju teises.pildymo blanke ira internete vartotoju teisiu tinklapyje ir viska jie sutvarko palaukti reikia bet verta ir dar per el pasta susirasynejimus jai turite irgi siuskite kaip irodyma
Ir kaip jų dar nesutvarko VARTOTOJU TEISIŲ APSAUGOS TARNYBĄ?
Dėl tokių pardavėjų kenčia ir kitos el.parduotuvės.
Laukiu pinigėliu, jau labai ilgą laiką.... Tas jų gražinimas per ilgai truks, tikriausiai teks prie progos užsukti į svečius, pas gerbiama Zandovienę kavos puodeliui, nes pabodo, kad ir ne daug tas 30e. Bet per ilgai vyksta gražinimas. :)
P. Jolanta (kurios IP 78.63.92.224) Jums juokingi musu paaiskinimai, o mums Jusu komentarai kad kazkas tai kazka judino (vvtat ar paprastos pretenzijos dirba taip pat) ar kazkas tai Jus seke. Kiekvienas su savo tiesa
Kol policija šitos kompanijos nepajudino, tol ir jie nesijudino. Dabar uodegas primynė. Matyt bijo rimtesnių bilų, tai bent punigus grąžinti suskubo. O jau pasiteisinimai... juokingiau nebūna!
Jolanta 2016-04-06 19:40:27
Jūsų žiniai, Jūs skelbiatės, kad prekės pristatomos per 3-5 savaites. Aš kantriai laukiau 3, laukiau 4, laukiau, 5 savaites. Ar tai nėra maksimalus prekių pristatymo terminas? Apie kokias dar "nepažeistas taisykles" kalbate. Galų gale, save gerbianti įmonė, matydama, kad negalės prekių pristatyti per maksimalų terminą, manau, pati susisiektų su klientu ir viską paaiškintų (jei dar yra ką aiškinti). Gal tada tokių Jums nepalankių komentarų būtų mažiau. Nejaugi to dar nesupratote per "7 metus"...
Jolantai 2016-04-06 19:07:16
O Jus pries kazkur keliaujant ar bandet susisiekti su mumis? ne. Ar Jus skaitet pristatymo salygas, manau taip pat ne. Ar Jus praset grazinti pinigus, ne. Tik dabar gavome is Jusu laiska i kuri darbuotoja Jums atsakys darbo metu kuriame iskarto rasote apie policija nors mes net jokiu taisykliu nepazeidem. Aisku tai Jusu teise rinktis kur Jums kreiptis, taciau nieko neissiaiskinus ir kazka padaryti ir spresti manau nera logiska (net nebuvo prasymas anuliuoi uzsakyma jeigu jau taip norite grazinti pinigus :)). Tame ir esme, jog mes valdome tikrai ne viena ir ne 3 projektus ir dirbame ne metus ir ne 5 metus ir jau ivykdem virs 3000 uzsakymu skirtinguose projektuose o zmones remiasi tik zmoniu (20-30 zmoniu su kuriais jau viska issprendem o jie kazkodel netrina komentaru) nuomone kurie susirinko per visa musu egzistavimo laikotarpi (7 metai). Procentaliai tai nebus net 1% is visu pardavimu. Taip pat zmones kazkodel tai geru atsiliepimu niekad neraso, o tik neigiamus (tai idomi tendencija Lietuovoje). Pasidomekite... Grazios dienos
jolanta 2016-04-06 18:56:30
Gėda, bet užkibau ir aš.Dabar tik supratau, kad kovo 2 d.užsakytų prekių negausiu niekada.Vėpla, kad nepaskaičiau atsiliepimų anksčiau.Keliauju į policiją.
Sveiki, pagaliau mano pinigai sugrįžo. Ilgai laukiau, bet grąžino man juos.Daug visko perku internetinėse parduotuvėse, tačiau pirmą kartą man taip nutiko, kad taip ilgai reikėjo laukti savo pinigų. Dėkoju administratoriai, kuri kantriai atsakinėjo į mano laiškus, o pirkėjams patariu pirkti ir nebijoti, visi klystam, visko būna šiam gyvenime :) tik prieš perkant reikėtų pasiskambinti, nes telefono ragelio nekėlimas rodo, koks svarbus klientas.Sėkmės visiems ir būkite vieni kitiems atlaidesni:) Pagarbiai Jurgita
parasykite prasau el. pastu info@automarket.lt Jusu varda pavarde bei uzsakymo numeri - issiaiskinsim
Sveiki, Tame name (kur skambinote su skambuciu greiciausiai kuris yra prie vartu) tikrai nebuvo zmoniu, o zmones buvo aname name. Ir Jus mate, taciau kazkaip labai jau greitai isvaziavote, nors zmogus jau ruosesi iseiti. Taip pat kaip Jus galejo sekti jeigu sita masina pati ten (i pasta siusti prekes) atvaziavo pirma ir Jus pati kas kolege paklauset (Jus vaziavote is paskos) kur cia policijos nuovada. Tai vadinasi slepimas? Beje galejote taip pat analogiskai prieiti ir issiaiskinti jeigu jau vaziavote adresu. Blogai tai, kad zmones paskaito Jusu baisiu atsiliepimu ir poto pradeda visko bijoti, nors cia manau 99% zmoniu jau atgavo pinigus ar gavo savo uzsakyma bet atsiliepimus kazkodel tai netrina. Jeigu vis del to kazkas dar negavo, maloniai prasome rasyti tiesiai man info@automarket.lt adresu, tai bus greiciau ir patogiau. Dekojame uz supratima

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%