Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rubija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rubija

Atsiliepimai apie Rubija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rubija, UAB

Parasyta kad iesko sales darbuotojos bandziau isidarbinti isnaudojo tiktai:) isrusiuot apie 30maisu ir ate:)
Mokesčių Inspekcija
2017-06-13 21:16:15 IP 78.56.86.181
Kol vogė mokesčius ir PVM galejo prekiauti pigiai kad ir kilogramais, o kada pagavo mokesčių inspekcija ir nuodugniai iškratė viskas ir pasikeitė. Atgal nesugrysi nes vogti jau nebeišeis todėl mokesčių našta gulė ant pirkėju pečių nauju aukštu kainų pavidalu tačiau žmones perkantys dėvėtų parduotuvėse yra labai jautrus kainoms - reakcija jau matosi. O savininkai prekyboje grybai dabar bando padaryti legalu verslą kuriam reikia ir spec. žinių ir išsilavinimo kurio nėra. Prognozė - 2 maksimum 3 metai grybavimo kainuos kuris kainuos X suma pinigu (nuostolių) toliau mažės parduotuvių skaičius kils tik tos kurios kažką uždirba urviš 26 liks 6 parduotuves kurios reikalaus Daiva darbo ir nervu o pelnas bus mažas.
P.S. Prekybine sistema nesikeis tokiu fokusu kaip prekyba kilogramais bet Humana sau negali leisti nes prekiaujant kilogramais ir normaliai mokant mokesčius nebelieka pelno.
Sveiki vakar buvau jusu parduotuvej vilniuje kalvariju g.Daznai ten lankiausi pirkau prekiu. Bet atsiprasant darbuotoju elgesys... vaiksto jauna sales darbuotoja is paskos ziuri kaip i kokia nusikaltele, as ziuriu priekes ir ji su manim kitoj pusej, cia normalu?Pamatavus aprieke mane kad rubus palikau rubinej, nespejus man iseit is ten. Kasininke tikrai fainas zmogutis labai miela besisypsanti vyresnio amziaus. Bet del sitos atsiprasant baisios matyt nusivylusi gyvenimu abejoju ar dar trn eisiu po tokio incideto.
Šiandien apsilankiau Rubijoje Kaune Savanorių pr., esu pakraupusi kainomis. Rūbai tai vienas šlamštas o kaina 4, 5 už kg. Viskas kas geresnio tai aptverta negalima. Anksčiau buvo galima daug ko rasti o dabar daugiau neisiu.
Kainos per dideles! Stipriai per dideles! Lenkia net nauju drabuziu kainas.Isejau nieko nenusipirkusi, nes tiesiog kaip devetu rubu parduotuveje, gaila isleist tokius pinigus.
Laba, pirmą kartą rašau skundą šiai parduotuvei, nes jau peržengtos visos ribos! Maža to, kad kainos auga kaip ant mielių, tai dar ir batams ir rankinėms jau nebetaikamos nuolaidos. Šis Jūsų, , pokštas'' mane įsiutino... keliausi anksčiau, trenkiausi per visą miestą, kad nupirkt batų skudūrinę už kosminę kainą? Ej, balandžio 1-oji jau praėjo! Daugiau kojos ten nežengsiu vien iš principo, nors anksčiau kas mėnesį išleisdavau apie 50€ Rubijoje. Ir kitus agituosiu neapsipirkinėti pas aferistus. Pelningo jums prekiavimo mielieji įmonės vadovai.
Laima 2017-03-26 14:19:50
Kauno Savanoriu pr. Rubijos darbuotojos nenornalios! Is kur tiek arogancijos, is kur tiek uzriestos nosys esant eilinio skudurnyno pardaveja. Nesisveikina, neatsisveikina. Susiraukusios kaip siknos. Paklausus ar daznai nauju prekiu papildoma, nemandagiai atsake "kai atveza tai ir pildom". Be zodziu isejau. Sugryzti nesinori vien del siknaveidziu pardaveju. Tik viena vyresne moteris normali, su sypsena atsako. O kitas ismest. Kam tokios reikalingos, tegul emigruoja ir sedi siknu veidais uzsienyj.
Is Jusu komentaro, matosi, kad "tikrai" tik darbuotojos yra šiknaveides, o Jus esate puikiai išaukleta ir pilna teigiamu emociju asmenybe su labai graziu zodynu, ir Jums geros dienos iki kitu kartu:)
BUKIT ATSARGUS ŠI ĮMONĖ SUKČIAUJA
Buvau urmo bazes parduotuveje, labai patyko lankysiuosi dar ir dar...kainos zemiskos, pardavejos jaunos ir grazios, aptarnavimas mandagus. Uz 5€ kalnas prekiu isejo. Rekomenduoju visoms!
Dekoju visam Silutes Rubijos personalui ir vedejai Neringai uz gera nuotaika ir malonu aptarnavima. Visada malonu ten uzeiti.
Pirkeja... 2017-02-06 17:35:44
Gerb. Vilma, logiška tikriausiai butu tokiu atveju visai nepirkti, bet lietuvio prigimtinis bruožas skustis... Jusu prievarta niekas nevercia pirkti, tad atrodo truputi keista, kai zmogus perka, o po to viesai skundziasi... Kiekvieno pasirinkimas kur eiti, ka pirkti, kiek moketi... Tik nereikia poto kaltinti kitus už savo paties pasirinkimus!
Nežinau, kur Jūs mano žodžiuose įžvelgėte skundą ar kaltinimą...
Jeigu įsigyta prekė būtų pirkta naujų drabužių parduotuvėje, ir už ją būtų sumokėta daugiau negu galbūt būtų galima įsigyti kitoje naujų drabužių parduotuvėje, tai viskas suprantama. Bet kai dėvėtas drabužis kainuoja daug brangiau negu naujas, tai čia nėra logikos
Vilma 2017-02-05 12:13:22
Kiekvienas žmogus, kuris užsuka į dėvėtų drabužių parduotuvę, tikisi, kad nusipirks drabužį mažesne kaina. Taip ir turėtų būti, taigi drabužiai ar prastesnės, ar geresnės kokybės, bet jie nėra nauji... Deja kartais tenka skaudžiai nusivilti, kuomet už drabužį iš skuduryno sumoki 8 eurais brangiau, negu jis kainuoja naujas.
Nusivyliau Rubija.. Patiko sveriamų rūbų kainos, ir brangesnius rūbus esu pirkusi... BET kai pamačiau ORIGINALIĄ rūbo etiketę su parduotuvės (H&M firminės) su kaina 19 eurų, o RUBIJOS kaina užrašyta 25 euriukai, tai likau pasibaisėjus... Kur logika??? Jei net PARDUOTUVĖJ tekainavo 19 eurų, o Rubijoj pabrango visais 6?? :D
Žygimantas 2016-12-12 12:53:54
Sveiki, kreipiuosi į įmonės vadovus, jog sutvarkytų esamą pardavėjų savivaliavimą. Klaipėdoje, vingio gatvėje esančioje parduotuvėje, atkeliavus naujoms prekėms pardavėjos VISADA atsideda geriausios kokybės rūbus, jau daug kartų tiek aš tiek žmona susidūrėme su vienoda situacija kuri nesikeičia - pardavėjos gavus naują rūbų siunta išsirenka visus geriausius rūbus, kuriuos susideda už kasos. Kiekvieną kartą jų paprašius pasimatuoti, išgirstame atsakymą, , jie atidėti''. Mes suprantame, kad pardavėjos gauna nuolaidas rūbams, tačiau Jūsų įmonė dėl tokio savivaliavimo patiria nemažus nuostolius. Pažįstame daug žmonių, kurie lankosi parduotuvėje Vingio gatvėje Klaipėdoje, ir jie pastebi tą patį. Į prekybos salę keliauja prastesnės kokybės rūbai, nes visi geriausi jau, , atidėti'' nusipirkti pardavėjoms už ko gero simbolinę kainą. Dėl tokio jų savivaliavimo vis rečiau užsukame į šią parduotuvę, nes ten parduodami tik prastesnės kokybės rūbai.
Siūlau pažaboti šį pardavėjų savivaliavimą, nes prarasite daug nuolatinių klientų, ir pajamų kuriuos Jūsų įmonė uždirbtų pardavinėdama geriausios kokybės rūbus. Norėčiau sulaukti Jūsų reakcijos ir atsakymo į šį komentarą čia, arba mano nurodytu el paštu.
Pagarbiai, Nuolatinis Jūsų klientas
Gerb.Žygimantai, tai jūs įsidarbinkite ten ir galėsite įsigyti geriausios kokybės rūbus :) jos ir taip sunkiai dirba ir ne už "žibančias" algas, ir dar neturi teisės įsigyti sau patinkančių rūbų???nu ir įžulumas žmonių, o jūs nenorite pažiūrėti ką jos sandėly laiko, ko smulkintis kas po kasa :)
Pagarbiai, Nuolatinis Jūsų klientas
Panevėžyje pardavėjos visai naglai elgiasi.Parašyta nuolaida avalynei 30% ant kurios yra kaina ir ji nesveriama.Ir ką jūs manot.Visdėlto prie kasos pasveria ir kažka skaičiuoja..-paklausus kam ja reikia sverti..atsako:-kad joms taip reikia. Paskaičiuoja kainą lyg būtų nuolaida 25%.Paprašius pasiaiškinti iš kur tokia kaina atsirado?atsako:-Taip valdžia liepė pridėti PVM.Kokį dar PVM???? Koks vadovo telefonas nežino, parodo ant sienos kažkokį parašytą, kuris iš viso toks neegzistuoja, o vedėja pasivadinusi mergina juokiasi..čia kasdien tokie triūkšmai....išėjau toliau ieškoti tiesos, bet gal žurnalistams patikėti šia misiją, nes tylėti negaliu...kas čia darosi Lietuvoje???
Rubija nusivažiavo....Šilutės Rubijoj baisu.... antradieni rūbai išimami o kitą pirmadienį vėl tie patys rūbai pakabinami...AFERA
Gaila Tauragės Rubijos parduotuvės. Būdavo rūbų pasirinkimas, o dabar kas nutiko? Rūbai senoviniai, skudurai...kaip turgaus labdaryne. Net po namus ka dėvėt nenusipirksi. Vienas pliusas parduotuvej, kad bent darbuotojos malonios dirba. Gaila.
Man įkainotų drabužių sistema yra patogesnė nei sveriamų. Kainų skirtumų baisių nepastebėjau, vieni drabužiai yra brengesn, i kiti centus kainuoja. Tai yra normalu. Dažniau apsiperku Rubijoje nei prekybcentriuose. Rubų randu originalių, o kainos 3 ar net 4 kartus mažesnės. Kainos tikrai nesikandžioja, tik reikia atrast laiko atsirinkti ir piniginei neskaudės
Laukiu nauju, devetu rubu parduotuviu, kurios dirbs su sverimo sistema.O Rubijai ATE.Atejau, tuscia.Net pardaveja kazkur uz sales ribu.Ko sedeti prie kasos kai nera darbo, kai nera pirkeju.Nebent klijavo kainas, ant kiekvieno daikto sklade.Darbas ne su pirkejai, darbas su kainu etiketem.Nebus apyvartos, galit rakinti savo maisus ir krauti i rusius.
Buvau pastovi kliente, laisvadieniais vis uzsukdavau sau ir draugui kazka nupirkt. Bet syky uzsukus y rubija nustebau, nes parduotuvej buvom dviese. Galvoju kazkas negerai.. po to pasake kauno urmo bazes rubijos darbuotoja, kad kainos suklijuotos, ir y svory neziuret. Kai paziurejau y tas kainas, tai supratau kaf y rubija nebegrysiu. Tikrai neapsimoka. Akropolyj per ispardavimus nedeveti, nauji drabuziai tiek kainuoja. Tadien rubijoj airmax kedus sau radau.. matos kad deveti, bet nesiot dar galima.. kaina buvo 39 eurai. Wtf??? 10 euru prisidedi ir naujus nusiperki.. manau labai daug klientu prarado rubija, o tame tarpe ir as. Sekmes lupikaujant.
Laba diena, as viena tu kur buvo Jusu pirkeja, ejau pirkti i Seskines g, Rubija, kai kainos budavo nuo 19 eur uz kg, nes kitaip neapsimokejo, bet kai ivedete tas pastovias kainas, kazkas baisaus, ieskojau vaikui marskineliu, nu zinokite plemuoti, baisus, ir kainos nuo 3-4 eur.Uz tokia kaina as ir HM'e randu.O norisi kaip buvo anksciau, Kam aktualu ir uz 60 uer /kg pirko.O kam ir pigiau.laisve rinktis.Deja tuscios pardes tik liko :) ir kaltas kazkas, kas ivede nauja sistema.Manau jei taip bus, tai bankrotas Jusu lauks.Geros dienos.
Kainos pasidare neadekvacios, primark rubai deveti brangesni uz naujus is pardes. Baisu. Vaziuodavom su mama daznai i rubija, del sveriamu rubu, o dabar paprasta be rankoviu palaidine 18 e?!!! Nebeisiu, kol nepakeis senos tvarkos. Siulau atsizvelgt i zmoniu atsiliepimus, nes ir taip jau tuscios parduotuves.
Žiauru. Visa šia savaite internete stebėjau sveriamus rubu kainas Panevėžio parduotuvėje, niekas nepakitę. Nusprendžiau šeštadienį nuvaziuot apsipirkt, bet nuvykus, išvydau tuščia parduotuve...., žmonių nulis, nelabai is kart supratau. Priejus prie rubu, išvydau įkainotas kainas, gavau ir atsakyma, kodel nera pirkėju. Pardavėjos paklausus, nuo kada ikainuoti rūbai, ji atsakė, jog nuo pirmadienio. Nebėra žmogiškumo. Rubijos informacija neatitinka tikrovės, o rubu kainos-realybes. Pasibaisėjau.
SkudurinėsOnutėsPasakėlė
2016-07-12 10:35:05 IP 78.56.60.172
100 % sutinku, kad įkainavus rūbus, dalis (ir nemaža) klientų pabėgs - aš viena iš jų. Buvo mano mėgstamiausia sh parduotuvė (Šeškinės g.), o ir pardavėja (šviesi ilgaplaukė) labai paslaugi ir draugiška, bet dabar kai Primarko palaidinė kainuoja daugiau nei tame pačiame Primarke, o dėvėtų kelnių kaina kaip naujų.. Gaila ;)
Kol Rubija nesugalvojo įkainoti visų savo prekių, buvau pastovi lankytoja, drabužius temdavausi maišais, bet įvykus tokiems pokyčiams tikrai nuliūdau ir nustojau lankytis. Kainos kosminės, pigiau nueiti į Akropolį ir NAUJĄ nusipirkti, nei čia leisti pinigus. Rubija tuom ir išsiskyrė, kad drabužiai būdavo sveriami ir galėdavai rasti tikrai gražių ir madingų, o dabar kainos palyginamai nežmoniškos. Siūlau atsižvelgti į klientų nuomones ir gražinti senąja tvarka, nes netik aš taip manau, bet ir dar n pirkėjų. Aš čia nebesilankau, nors anksčiau be minimum 30€ išleidus neišeidavau.
labai nusivyliau Rubija, buvau pirkeja, kuri tempe didziausius maisus is ten... O dabar jau nebesilankysiu, kainos kosmosas...
Vienintele parduotuve, kurioje tikrai buvo galima rasti geresniu prekiu, taciau dabar.. pamacius kainas negali patiket, kad tokios kainos yra devetu rubu parduotuveje. Lauksim kito sveriamu rubu tinklo
Po apsilankymo parduotuveje netekau zado, kainos, tai neturiu zodziu. Viskam yra ribos, bet cia tai jau perlenket lazda, ir manau su tuo antru lazdos galu patys gerai gausit i kakta. Buvo parduotuve, kurioje lankiausi nuo jos atydarymo dienos, bet dabar deje....... Atsibuskit nes kainos tikrai nenormalios.
Viskas. Mano ''draugystė'' su Rubija baigta. Buvot tikrai išskirtinė parduotuvė su sveriamais drabužiais, dabar pakeitėt politiką... Dabartinės kainos - tragedija. Tačiau neprarandu vilčių, kad kažkas, paskaitęs šitiek nepatenkintų komentarų, ims ir įkurs naują dėvėtų drabužių parduotuvių tinklą. Sveriamų. Nebrangių. Labai lauksiu.
Lankėmės urmo bazėje kainos kosmines, vaikiškos basutes 17 e, maikutė 8 e nauji kainuoja pigiau.Batų kainos po 30 e.įdomu ar pati savininkė pirktų tokiom kainom.Nusivylėm ir daugiau tikrai neisim.Jei ir taip toliau bus bankrutuosit.
Jei jau įkainojot rūbus - bent kainas reikėjo parinkti adekvačias. Jokio noro apsipirkti nebeliko, kai dėvėtų rūbų kainos labai mažai tesiskiria (o kartais net lenkia) naujų. Grąžinkit sveriamų rūbų sistemą, kol nebankrutavot
Kodėl padarėt fiksuotas kainas? Sugadinot gerą sistemą kai buvo sveriamų rūbų kainos. Viskas labai pabrango.
Kazkokia nesamone sukainojimas tas rubu. Grazinkit sveriamus. Patys sau meskos paslauga darot.
Dėvėti drabužiai parduodami brangiau nei nauji. Nebelikus sveriamų drabužių ir avalynės pirkti išvis nebeapsimoka. Sugrąžinkite senąją tvarką, nes kokybė neatitinka kainų.
Būtų įdomu sužinoti, ar pirktumėt patys vaikišką dėvėtą suknytę 9-12mėn už 18eu? : (Grąžinkit sveriamus rūbus..
Prašau grąžinkite normalią sveriamų rūbų sistemą!
Nes dabar net dėvėti rūbai tampa nebeįperkami.
Buvo megstamiausia mano parduotuve, visiems girdavau ir rekomendavau, bet dabar kosmaras! Kainos kosmines.. Uz odinuke, kuri yra nutampyta prasote 28 eur???? kur tai matyta !! Anksciau uzeidavai ir galedavai apsipirkti ir ipirkti, o dabar uzeini, pasiziuri i kosmines kainas ir iseini! Greitai bankrutuosite su tokiom kainytem.. "Visiškai nesvarbu ką išsirinksite mokėsite tik už svorį" keiskite suki savo svetaineje.
Naujoji tvarka yra tragiška. Kainos yra neadekvačios, didelės. Kol nebegrįš senoji tvarka - į šią parduotuvę neisiu!
Mes šiandien paskaitę informaciją pažiūrėję plačiai skelbiamas kainas, išsiruošėme 50 km.keliauti į naujai atidarytą Alytuje Rubiją apsiprekinti.
Nuvykę nusivylėme. Nes kainos ne tokios, kokios yra skelbiamos.
šiandien skelbta, kad kg.kaina 4.5 €, o nuvykom ir nusivylėm, nes kaina buwo 6€.Tai kam jos oficialiai skelbiamos vienos, o nuvykę paaiškėja, kad kitos. Pasiteiravę gavom ats.kad kainas kaitalioja.
Tai kaip tada žinot tos dienos kainą?
Nes plakatuose pačioj parduotuvej neteisingos stovi, tik prie pat kasų vienas plakatas
ir ant stiklo 6 skaičiukas uždėtas. Ant stiklo 6, plakate 4.5, tai dviprasmiška. Arba tegul jau pataiso visur.
Man nepatiko. Nes nesilaiko savo nustatytų ir skelbiamų dienos kainų. Nes, būtent, mes važiavome pasižiūrėję internete kainas.
Ne karta lankiausi Seskines ir Kalvariju g. Vilniuje esanciose Rubija parduotuvese, o visai nesenei teko apsilankyti ir Vingio g. Klaipedos parduotuveje, tai galiu pasakyti, kad Seskineje uzdetos kainos tokios, kurios neatitinka rubu kokybes, jei kazkas geresnio tai kaina prilygsta Akropolio parduotuvems, tik cia moki uz padeveta ruba, o ten primokejus 5eur nusipirksi visiskai nauja preke, Kalvariju g. esancioje parduotuveje kainos gal neblogos sveriant, bet asortimentas tai ne kazka.. o va Klaipedoje tai likau be zado, kai uzejau ir pradejau ieskot.. asortimentas nerealus, pasirinkimo trigubai nei bet kurioje Vilniaus parduotuveje, ten bent kiek graziu rubu, kokybisku, neisteptu, nesugadintu ir kaina bent atitinka realybe. Tad darykite išvadas :)
Visad eidavau tik i Rubija pasiieskoti sau ir seimai rubeliu, kol dar buvo sveriami. Paskutini karta kai nuejau, sveriamu rubu nebeliko, visur kainos prikabintos. O tos kainos tikrai ne is pigiuju... Jei darote.kita sistema manau turetumete, tam tikromis dienomis taikyti po koki 50% ar po 1 eur, 2 eur. Visad nuejus budavo zmoniu, paskutini karta kai buvau, tai tik vos keli. Ir tai paziuri, i ruba i kaina ir paeina toliau. Taurage
nustebino pardaveju elgesys panevezyje. rubai po 6 eurus, vos pradejau ziuret rubus, pardaveja sueme rubus su pakabom ir nunese i kita vieta, ten jau apjuosta juosta ir imt rubu negalima.ir taip visoj parduotuvej, kur prieini rinktis rubus, vos ne is ranku surenka rubus ir isnesa.viena pirkeja norejo nusipirkt kelnes, pardaveja pasake, kad ju negalima pirkt, jos bus parduodamos pirmadieni po 15euru:)ji sako vakar jas norejau nusipirkt, o siandien jau negalima ir supykus isejo.taip ir nesupratau sios parduotuves taisykliu. jeigu jus isrenkat rubus ir po to vel prekiaujate kaip brangesniais, tai darykite tai kai nebuna pirkeju, nes dabar pasijauciau apgaudinejama ir nesupratau kodel visi rubai nurinkinejami, kai pirkejai juos renkasi.
Telšių Rubijoje rūbai įkainoti, o tai turėtų būti SVERIAMI RŪBAI.... o buvau dažna pirkėja.... dėja nebebūsiu.
rasa 2016-06-01 20:05:09
Dabar mazeikiuose rubai visi su kainomis. Nebesveria bei vieno rubo. Visi ikainoti :/
Tai va, kaip smagiai pirkėjai maustomi :)
Gintarė 2016-05-24 14:59:08
Visiška neteisybė, kad tai sveriamų drabužių išparduotuvė ir kad, kaip pati įmonė reklamuojasi "nesvarbu ką išsirinksite mokėsite tik už svorį". Visiški paistalai. MAŽEIKIUOSE drabužiai nesveriami. Svarstyklės stovi DĖL AKIŲ, o gal DĖL GROŽIO. Todėl, žmonės brangieji, TIKRAI SVARBU KĄ IŠSIRINKSITE, NES PAGAL TAI IR MOKĖSITE.
Daznai lankydavausi Kaune Savanoriu Rubijoj, pigesnej e salej, pirkdavau visuomet daug. Visos dirbancios merginos buvo puikios, mandagios. Taciau veliau susiduriau su labai nemalonia, nemandagia persona, save pristatancia kaip "atsakinga" parduotuveje (jauna, blondine). Elgesi, kalbejo izuliai, jokios pagarbos klientui, jauciausi pazeminta, nevertinama kaip pirkejas. Labai gaila, bet ten eiti nebenoriu, nors buvo viena megstamiausiu parduotuviu.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“ ir „Didriksons“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“ ir „Didriksons“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių, kanadiečių ir švedų prekių ženklai yra...
Dviračių arena
ZEG | BULLS | PEGASUS

Adresas: Laisvės pr. 77b, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; dviračiai; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
Dviračiai, dviračių dalys, dviračių remontas, slidės, snieglentės, apranga ir aksesuarai Klaipėdoje ir Vilniuje UAB „Dviračių arena" yra Lietuvos dviračių verslo asociacijos narys. UAB "Dviračių arena" yra vienintelis ZEG (virš 1000 narių turinčio Vokietijos dviračių prekybos kooperatyvo) narys Lietuvoje, todėl...
4 efektai
Toysland.lt / Zaislaisos

Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės; žaislai.
UAB „4 efektai" - užsienio kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla - didmeninė prekyba. Kompanija valdo prekinius ženklus TOYSLAND bei ŽAISLAISOS. Mūsų pagrindinė veiklos kryptis: žaislai, sporto prekės, drabužiai vaikams, kanceliarija, žaislų remontas. Apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje www.toysland.lt...
DSP Plius
darbosaugospriemones.lt

Adresas: Kalvarijų g. 124, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba.
Darbo rūbai, darbo apranga, darbo drabužiai, darbo pirštinės, darbo batai, apsauginė avalynė, darbiniai batai, galvos apsauga, šalmai, kvėpavimo apsauga, respiratoriai, apsauginės kaukės, apsauginės puskaukės, filtrai, oro filtravimo sistemos, skydeliai, suvirintojų skydeliai, suvirinimo apsauga, klausos apsauga...
Terrasport
RIEDUČIAI, PASPIRTUKAI

Adresas: Verkių g. 29, Ogmios miestas, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; dviračiai; interneto parduotuvės; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys.
UAB Terrasport – specializuota sporto prekių parduotuvė išsiskirianti profesionaliu personalu, maloniu aptarnavimu ir aukščiausios kokybės siūlomais produktais. Pagrindinės veiklos kryptys: Gatvės sportas – riedučiai, paspirtukai ir riedlentės; Žiemos sportas – kalnų bei lygumų slidinėjimas, snieglentės, nuoma bei...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
May pažadėjo mokėti į ES biudžetą iki 2020-ųjų, pasiūlė pereinamąjį laikotarpį
May pažadėjo mokėti į ES biudžetą iki 2020-ųjų, pasiūlė pereinamąjį laikotarpį 09-22 17:37
Theresa May, Jungtinės Karalystės ministrė pirmininkė, penktadienį Florencijoje pasakė ilgai lauktą kalbą apie tolimesnę šalies "Brexit" derybų viziją.
"Lietuvos energijai" laikinai vadovaus Keizeris
"Lietuvos energijai" laikinai vadovaus Keizeris 09-22 16:59
Penktadienį paskirta laikinoji UAB "Lietuvos energija" valdyba išsirinko pirmininką ir laikinąjį generalinį direktorių. Juo tapo Mindaugas Keizeris, bendrovės strategijos ir plėtros direktorius.

Ar turite skolų?

UAB Baltic master