Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Sveiki :) Noriu labai padekoti jaunutei, zemutei mergaitei dirbanciai RIMI raudonvario plente salei prie pieno ir kitu saldikliu, vardo gaila neprisimenu. Tu labai maloni ir vienintele radai laiko man padeti surasti ko neradau :) Pagaliau priime padoriu zmoniu, kurie neignoruoja pirkeju sakydami kad neturi laiko.
Šiandien įėjau į Rimi Pašilaičiuose su socializuotu, švariu triušiniu taksiuku ant rankų, prie maisto nesiartinau, tereikėjo tik mineralinio, deja nespėjau, prilėkė apsauginis ir išvarė, lydėdamas/skubindamas durų link, lyg rankose būtų bomba. Teko eiti į IKI, kurie ne tik teigia, bet ir leidžia įeiti, jeigu laikaisi taisyklių. RIMI atstovė Giedrė Bielskytė skelbė netiesą arba negeba infomuoti apie leidimą darbuotojų.
Rimi parduotuvėje Kaune, Megoje taip sunervino, kad nutariau netylėti. Nusipirkau saldainių Mešką Šiaurėje, visą kilogramą, norėjau vežtis į Vokietiją lauktuvių. Atidarau popieriuką, kvapas ne šviežio šokolado. Paragaunu, seni, neskanūs.
Kaina virš 9€ kilogramas.
Nuvežu į Megos Rimi parduotuvę su kasos čekiu, parodau. Tikėjausi kaip ir Vokietijoje, atsiprašys ir grąžins pinigėlius. Vietoj atsiprašymo atėjo dvi kasininkės, pakvietė vedybinkę ir ilgai įrodinėjo, kad šie saldainiai yra švieži, skanūs, kokybiški. Ir galiojimo data ant didžiulės dėžės yra teisinga ir tt. Sunervavo, aiškinausi nežinau, gal pusvalandį ir vistiek parduotuvės vadybinkė pinigų negrąžino, nes ji yra įsitikinusi, kad šie saldainiai švieži. Tipo aš pirma pirkėja atėjau pasiskųsti. Įdedu nuotraukytes Meškos Šiaurėje. Ir palyginimui Fortuna saldainių, kurie tikrai švieži ir skanūs.
Gėda man pačiai, mes aš atostogauju ne viena, bet su Vokiečiais. Kaip jiems tokią situciją paaiškinti?
Noriu pasakytis didelis aciu Rimi Savanoriu pr. Vilniuje. Nuostabus zmones, kolektyvas ten dirba. Malonus aptarnavimas, visada padeda kuom gali del prekiu ar nesusipratimu. Linkejimai is Anglijos visam kokektyvui.
2017.09.12 nusipirkau bulvyniu blynu su mesa, gryzus namo ir issipakavus juos dar siltus-paaiskejo, kad ju neimanoma atsikasti nes jie sukieteje o perlauzus pusiau pasirodo nepakartojamas aromatas.
Sveiki gerbiami rimi regiono vadovai. Noreciau paklausti ar savo darbuotojus esate supazondite su darbo taisyklemis? Pati esu dirbusi jusu imoneje, kitose imonese su pardavimai, bet niekur nesutikau tokiu atzagariu darbuotoju buvau pasibaisejus raudondvario pl, kaune isikurusioje rimi parduotuves darbuotojais. Skyriuje pastoviai zmoniu nera, istisai reikia laukti, arba visiskai ignoruoja klientus, kaip ir siandiena atsisuko paziurejo kad stoviu ir nusisuko ir taip prastovejau 10 min. Kai prisirinko daugiau zmoniu tada jo teikesi ateiti. Na o jau kasininkes tragedija. Ar bent viena zino standartus??!!!! Net laba diena neismekena, ka jau kalbet apie korteles paprasyma, ir atsisveikinima, visuomet uzsiemusios savais reikalais i klientus nereaguoja, ir dar perkreiptais veidais, as nesuprantu kaip tokie zmones dyrba, per slapto pirkejo apsilankyma gaunate turbut zemiausia lygi, jai kita kart apsilankiusi vel teks taip nusivilt, tikrai teks papasakot ziniasklaidai apie jusu darbp rezultatus :) p.s. si kart jusu darbuotoju vardus nuslepiau. Geros dieno
Šiandien apsipirkinėjau Baltjos Rimi, Kaunas. Infokasoje, kuri buvo vienintelė atidaryta, paprašius pardavėjos maišelio buvau pasiųsta i kitą kasą jo pasiimti, man paklausus ar neturite po ranka (juk jei būtų daug žmonių ir ilgos eilės argi irgi siųstų į kitą kasą ieškoti maišelio). kasininkės atsakymas buvo, - Tai jo, o jei ir visos prekės būtų po ranka iš viso būtų gerai
Gera ir malonu apsipirkinėti kai esi maloniai aptarnautas. Tokio tono ir manieros, įžūlumo žmogus- ar gali dirbti tokį darbą. A
Raudonplauke Agne, jei esate blogos nuotaikos ar darbas neįdomus- tai užleiskite vietą žmogui, kuriam ir darbas reiklalingas ir nepasitenkinimą palieka namuose
Visą pokalbį girdėjo ir kitas žmogus.
Sveiki vakar buvau 2017.09.06 PC Panorama rimi, buvo nuolaidu kriausiems TRIOMPHE DE VINE, 1kg 0.89 €., priejau prie kasos, jau viko konfliktas pardavejos su moteriske, del domino, ar priklauso kai duoti... Poto man kinderio negalejo praskanuoti, siule eiti pakeisti, atsisakiau, nes jau tiek zmonos lauke....ir til namuo atvaziavus pamaciau, kad man konferencijos kriauses paskaiciavo!!!gaila, kad taip velai pastebejau!tai jaigu jinai kriausiu neatsimena veisiu, kodel brangiausiai zino!!!!jau turejo zinoti, kad nuolaidos kittens!!!Aaa CIA per darbuodojai, jau Kiek Larry nusiviliu kasininkais toje parduotuveje!!!zirmunu gatvej rimi parduotuveje!!!zirmunu Kitas aptarnavimas lygis! O Saltoniskiu g. Melagiai, tik, kad zmones apgauti!ir mandagumo lygis zemas!
Šeštadienį, t.y. 09.02., apsipirkau PC MEGA RIMI parduotuvėje. Pirkau plokščiųjų persikų, kuriems buvo akcija, t.y. 85 eurocentai už kg. Deja, teko labai nemaloniai nustebti, kai pamačiau čekį (gaila, kad kitą dieną, nes iš karto kasoje nepastebėjau, labai skubėjau). Kasininkė (aštuntoje kasoje, vardo nepamenu), pasirodo, neskiria persikų (plokščiųjų) nuo nektarinų ir įskaičiavo nektarinų kainą (už kg - 2.49 eur). Tad permokėjau daug ir labai supykau, kad vyksta tokie dalykai. Pirkau beveik 2 kg. Gal tyčia ji taip padarė? Aš labai skubėjau ir tiesiog nepasižiūrėjau čekio vietoje. Deja...Kitą dieną tik peržiūrėjau ir nuvykti į parduotuvę nebuvo galimybių, nes gyvenu kitur. Kas atlygins man šitą nuostolį? Likau tiesiog apvogta. Dirbkit atsakingai ir neapgaudinėkit pirkėjų, nes mes tiesiog pasitikim, kad viskas bus teisingai įskaičiuota! O dar jeigu skubam, taip ir gaunasi...
Apipirkinėjau PC PANORAMA RIMI mane aptarnavo pardavėja - kasininkė Jurgita. Pirkau TELE2 papildymą už 3e ir maisto ir palikau čekį su papildymu ant lėkštutės tada atėjau paklausiau ar nematė to mano čekio su papildymu, ji pareiškė, kad aš pas ją neapsipirkinėjau ir ji jo nematė net nesiruošė jo paieškoti ir išmetė.

Pagarbiai Ugnė Macytė
Įmonė, nesilaikanti savo vertybių. Vis šneka apie gyvūnų gerovę, tačiau į pokalbius dėl narvuose augintų vištų kiaušinių atsisakymo taip ir nesileidžia. Dviveidžiai...
Sveiki.
Rugpjucio 27 d. lankemes Panoramos RIMI. Buvo apie 2 min. iki parduotuves uzdarymo. Uzeje i parduotuve atbego pardaveja, pasake, kad galim labai greit griebt preke ir begt i kasa. Taip ir padarem. Prie kasos stovejo apie 50-60 m. pardaveja trumpais baltais plaukais. Paklausem, ar dirba kasa? Ji neisgirdo. Antra karta paklausem, tada labai grubokai pasiziurejo i mus ir su nemalonia mimika negraziai the reke: Kaip as galiu praskanuot preke? Kasa jau nedirba, nematot? RIMI, kodel i darba imat tokius nekompetingas ir nemandagias darbuotojas? Nera noro eiti isvis i rimi
Siandien vakare noredamas uzeiti i Rimi 21:00, Bieliunu gatvei (priesais Big parduotuve), buvau net neileistas, kazkoks darbuotojas pusiau rusisku balsu sako viskas nedirbam, eikit is cia, negalima, be jokio paaiskinimo..chamiskai ir naglai..daugiau ten visai nera noro lankytis, nors tai buvo mano kasdienine parduotuve, rinksiuos Big'a. Maniau gyvename kitais laikais, geda kad tokie apsaugos darbuotojai dirba tokioj parduotuvei, geda ir nusivylimas.
Buvau apsiprekint rimi savas savanoriu 346 ir labai buvo malonu kadangi vienas jusu darbuotojas ernestas kiek maciau varda buvo labai malonus ir labai mandagiai man padejo surast man reikalinga preke aciu jam. Tikiuosiu ir daugiau tokiu maloniu darbuotoju turit...
Nusivyliau RIMI po jų formaliai sauso atsakymo savo pirkėjams dėl narvuose auginamų vištų kiaušinių ir po pirkėjų komantarų trinimo socialiniame tinkle. Rimi tinklas vis dar nepriima atsakingo sprendimo, dangstydamasis formaliom atsakymo klišėm rodo didelę nepagarbą savo pirkėjams.
Aš esu labai nusivylęs Rimi elgesiu. Kiekviena įmonė turėtų laikytis savų vertybių, bet Rimi, teigdama, jog jai rūpi gyvūnų gerovė, neatsisako 3nr pažymėtų kiaušinių. O komunikacija taip pat pasibaisėtina, kai komentarai, su išreikšta kritika buvo slėpiami. Ketinu nesinaudoti jūsų paslaugomis iki kol pradėsite laikytis vertybių ir atsisakysite 3nr pažymėtų kiaušinių.
Rimi nesilaiko savo deklaruojamų aukštų etikos standartų, remia gyvūnų išnaudojimą ir neturi valios įsipareigoti tai nutraukti : (
Aš vis laukiu kol RIMI atsisakys savo žiaurios praktikos pardavinėti nukankintų narvuose laikomų vištų kiaušinius. Turint omeny, kad tai yra skandinaviška įmonė, o juk lietuviai taip žiūri į skandinaviškus standartus, tai labai paskatinčiau jų ir laikytis tuomet. Ir nemeluoti savo puslapyje, kad jiems rūpi gyvūnų gerovė. Lai atsisako 3 nr kiaušinių, tada tai taps tiesa.
RIMI Lietuva teigia, jog jiems rūpi aukšti gyvūnų gerovės standartai, tačiau nenori įsipareigoti ir atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių. RIMI buvo mėgstamiausias mano prekybos tinklas, todėl tokie poelgiai labai nuvilia..
Esu nusivylusi Rimi prekybos centru. Tai visad buvo mano mėgstamiausias prekybos tinklas, bet po pastarųjų įvykių ir jų komunikavimo būdo dėl vištų dedeklių pradėjau aplenkti šį prekybos tinklą. Visad maniau, jog RIMI turi aukštesnius etikos standartus ir kad jie tikrai bus pirmieji verslo etiškumo kelyje. Deja, bet jiems vaizdai iš vištų fermų nekelia noro kažką keisti savo asortimente. Apmaudu.
Remdama tokias žiaurias višų laikymo sąlygas, RIMI vadovybe, naikinate ne tik vištas, kurios Jums turbūt atrodo tik kvaili padarai, bet naikinate gamtą, naikinate pasitikėjimą vieni kitais dėl gražesnio pasaulio vizijos. Kiekvienas, nors ir iš pažiūros menkas veiksmas, gali turėti labai stiprų atoveiksmį. Tikiuosi, jog pagalvosite apie tai ir priimsite teisingą sprendimą, kuris bus palankus gamtos labui.
Esu labai nusivylusi RIMI prekybos tinklu, nes jie viešai skelbia, jog jiems rūpi gyvūnų gerovė, vaizduoja, kad jų standartai aukšti, kuria atsakingo verslo įvaizdį (dėl to lig šiol ir rinkdavausi prekintis būtent Rimi), tačiau iš tiesų tai tik įvaizdis, kuris neatitinka tikrovės. Rimi savo prekybos centruose pardavinėja narvuose įkalintų vištų kiaušinius. Rimi šios praktikos neatsisako, nors didelė įmonių dalis visame pasaulyje jau įsipareigojo tai padaryti. Jaučiuosi mulkinama ir pastaruoju metu nustojau prekintis RIMI. Ketinu boikotuoti tol, kol jie taps Cage Free.
www.rimi.skriaudziagyvunus.lt
Labai gaila. kad tokių, rodos labai aukštų standartų prekybos centras, negeba laikytis savo žodžio gyvūnų etikoje, ir bando iš to "vartytis" kvailiausiais pasiaiškinimais.
Visada šis prekybos centras buvo mano mėgstamiausias. Kol nepamačiau, kokiais naiviais savo klientus laikote. Nes mėgstamiausias buvo dėl jūsų skelbiamų vertybių, dėl socialinio atsakingumo, dėl gyvūnų gerovės. Tačiau pardavinėja Rimi tuos kiaušinius ženklintus 3 nr iš baisių paukštynų. Nebeperku nuo tol, kai sužinojau, kad jie jų neatsisako. Peinu toliau į LIDL, kuris jau turi pasižadėjimą tų kiaušinių atsisakyti iki tikslios datos. Pats laikas atsakyti už savo žodžius. Ar tokios vištos normalu jums atrodo??!
Buvau siandien apsiprekint savanoriu 346 savas. Ir labai nustebau kai viena moteris metuose apie 50m gal direktore ar pavaduotoja labai nepagarbiai elgesi su darbuotoju. Vienas vaikinukas darbuotojas krove prekes alkoholi "alu" salia buvau kai buvo tarp ju kontaktas konfliktas kad moteris labai nemandagiai pasielge su darbuotoju nes darbuotojas dirbo savo darba o "ponia kiek supratau is valdzios" ji pazemino pasakydama. Cituoju. " Jei kazkas netinka eik yra baltas popierius ir rasyk pareiskima" tai kiek supratau prekybos centre savas su darbuotojais elgiamasi kaip su SIUKSLEM. Anksciau teko girdet atsiliepimu apie si prekybos centra nekokiu bet dar neteko paciam girdet kaip vadovybe elgiasi su darbuotojais. Tai labai zema. Tad manau yra labai blogas lygis dirbt tokiam prekybos centre dirbt kur valdzia taip blogai elgiasi su darbuotojais...
Labai nusivyliau RIMI. Jie deklaruoja, kad jiems rūpi gyvūnų gerovė, tačiau perka kiaušinius atkeliaujančius iš tokių sąlygų. Galėtų atlikti šitą jiems nesudėtingą pakeitimą ir nebepardavinėti 3 numerio kiaušinių, bet spyriojasi ir kratosi atsakomybės. Nepirksiu, kol neatsisakys tokių neetiškų produktų
Labai nusivyliau šiuo prekybos tinklu. Jie teigia, kad laikosi aukščiausių gyvūnų gerovės standartų, tačiau nesutinka atsisakyti narvuose augintų vištų kiaušinių, atkeliaujančių iš pasibaisėtinų sąlygų. Be to, klientams socialiniuose tinkluose pasipiktinus šiuo neatitikimu tarp jų deklaruojamų vertybių ir realybės, buvo ištrinti visi komentarai, o žmonės užblokuoti...
Esu labai nepatenkintas: „Rimi" turi tokį gerą įvaizdį, propaguoja tokias vakarietiškas atsakingo verlo vertybes, o nesugeba paskelbti, kada atsisakys narvuose augintų vištų kiaušinių, tik pasakėles seka, kaip jų vištos nemato narvų. Gaila, nes turite daug mano mėgstamų produktų. Kols kas pas jus nesilankysiu.
Atsisakiusi iš prekybos išimti narvuose laikomų vištų kiaušinius Rimi labai nuvylė. Grįšiu apsipirkinėti ir žmonėms apie Rimi teigiamai atsiliepti tik tada, kai ši politika pasikeis ir kai Rimi pradės laikytis savo tokių gražių gyvūnų gerovės standartų, aprašytų visur spaudoje.
Jei ant kiekvienos kiaušinių pakuotės būtų po nuotrauką iš kokios vietos tie kiaušiniai atkeliavo, manot pirkėjai juos vis dar rinktųsi?
Tikiuosi priimsite teisingą sprendimą atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių arba kiekvienoje parduotuvėje viešinsite vaizdus iš savo tiekėjų paukštynų. Nes kai skelbiate, kad palaikote ir įgyvendinate aukštus gyvūnų gerovės standartus, o iš tikrųjų jūsų produkcija atkeliauja iš tokių vietų, tai yra pirkėjų apgaudinėjimas bei mulkinimas.
CITATA IŠ RIMI PUSLAPIO:
"RIMI įsiklauso į vartotojus ir visuomet veikia pagal jų norus"
"RIMI išlaiko atvirą dialogą tiek bendrovės viduje, tiek su ją supančia aplinka"

Ar ištrinti komentarai ir užbaninti gyvūnų gerove susirūpinę žmonės atitinka Rimi Lietuva vertybes?
Ar jiems tikrai atrodo, kad gali mėtytis žodžiais "socialiai atsakingi" ir toliau remti žiaurų verslą?
Ar elementariausia Žodžio laisvė Jiems ką nors reiškia?
Esu ŽIAURIAI nusivylęs savo mėgstamu prekybos centru.
Teigia besirūpinantys gyvūnų gerove, o palaiko pasibaisėtinas fermų praktikas vištas sugrūst į narvus, kur jos ne tik kad nemato saulės šviesos, bet ir sparnų išskleist negali...
Galiausiai, RIMI trina savo klientų nuomones iš savo FB paskyros :D
nebežinau, ar čia juoktis...

apmaudu.
Milena Kolesinskaitė
2017-08-10 11:23:19 IP 78.58.159.168
RIMI Lietuva komunikacija pasibaisėtina! Išreiškus savo nepasitenkinimą dėl RIMI vertybių deklaravimo ir veiksmų nesutapimo, mano komentaras Facebook platformoje buvo ištrintas per kelias minutes, o jokios asmeninės žinutės tuo klausimu nuo RIMI negavau. Taip pat, panaikinta galimybė toliau komentuoti. tai ar šitaip reikia bendrauti su savo klientais? Visiškas vertybių neatitikimas. RIMI parodė savo tikrąjį veidą.
Rimi, apmaudu, kad trinate savo klientų komentarus iš FB paskyros. Ar Jūs užsimerkiate prieš tiesą - remiate žiaurų vištų kankinimą narvuose, nes prekiaujate narvuose auginamų vištų kiaušiniais!
Rimi gyvūnų gerovę iškelia kaip savo vertybę, tačiau nesutinka atsisakyti narvuose augintų vištų kiaušinių. Tad kodėl yra meluojama klientams ir sudaromas įvaizdys, kurio iš tiesų nesilaikoma? Štai nuotraukos, iš kokių sąlygų atkeliauja kiaušiniai, esantys Rimi lentynose.
RIMI perka kiaušinius iš paukštynų, kuriuose vištos sugrūstos į ankštus, perpildytus, nešvarius narvus tamsiose paukštidėse. Paukščių išmatos skleidžia toksiškus garus, kurių vištos negali išvengti. Nepalaikysiu šios pasibjaurėtinos praktikos.
Sveiki nzn kas vyksta sioje savanoriud esancioje rimu viln.va pridaviau tara ir paemus suniuka nuejau iki info kasos paimti pinigėlių nes tuo metu nebuvo žmonių net negalvojau eiti giliau i parduotuve apsipirkineti bet deja nespejus net pasisveikinti moteriske su akinukais mane PERSPEJO kad negaliu su suniuku (nikstukinis pekinas)uzeiti i o parduotuve.Nzn manau tikrai nieko blogo nepadariau uzejus tik iki info kasos su augintiniu bet moteriskei reiketu ismokti nuleisti tona ir maziau PERSPETI pirkejus
Siandien apsipirkinejant Kauno stoties Rimi kasoje aptarnavo vaikinas (vardo nepamenu) 13:20 laiku, negana to, kad letai dirba, bet net nesugeba laba diena atsakyt, ka jau kalbet, kad pats galejo sveikintis pirmas, bet nuskanavus preke mano graza buvo tiesiog nemesta pries nosi, apie zodi prasau, ar linkejima geros dienos jau net nesvajoju
Pirkeja 2017-06-15 22:39:02
Šiandien buvau apsiprekint rimi esančioi savanoriu 346. Kaune ir esu labai maloniai patenkinta. Vienas jusu darbuotoju su kazkokiu tai "aparatu ziurinejo prekes" aukstas sviesiais plaukais vardo neisidėmėjau bet labai malonus ir dragiškas. Paprašiau kad parodytu kur randasi termometrai lauko arba kambario. Pradziai jis nežinojo bet greit susitvarke nuejes pas darbo koleges ir parodė kur yra man reikalinga preke ačiu jam nes jis buvo labai mandagus ir labai stengesi padeti. Taip ir toliau...
Su skeneriu matyt kainas tikrino arba likucius :D
Rimi, Dituvos soduose, vakarais eiles, per puse parduotuves, dirba tik dvi kasos.Viena pardaveja prie sveriamo skyriaus.Atsakinga darbuotoja uz pamaina, pasake, nepatinka, eikit i Maxima, parasem skunda, pasieme ir pasake, vistiek niekas nepasikeis, o zmones stovi eilej su mazais vaikais, kiti po darbo, kas cia per aptarnavimas?
Sveiki noreciau pasakyti kad kaune rimi parduotuveja juozapaviciaus prostekte neygaliu besilaukianciu ir su mazais vaikais niekas neaptarnauja be eiles kurie tikrai turi mazu vaiku ar besilaukianciu mamyciu visiskai nekreipiama demesio ir su drauge stovime didziauses eiles mes prasau perspekit darbuotojus kad toja kasoja tinkamai atkreiptu demesi ir tinkamai aptarnautu.
Alytuje dvi yra rimi cukraus jau trys dienas nera sako atveza ryte bet isnesa nuvejom ryte sako nera ir nebus tai nezinau kam tas absurdiskas akcijas daryt jei prekiu neturi durniu laivas kazkoks.
Nesuprantu kodel raso nuolaidas kuriu nera kiekviena diena einu pavyz.sia savaite cukrus sako ispirko bet kaip tuscios lentynos taip tuscios ir isviso sioj rimi kaune baltijos gatveje geresnes prekes niekada nerandu nors gyvenu salia ir einu daznai
Larisa Antanavičienė
2017-06-15 12:31:26 IP 85.206.23.5
Vakar 2017-06-14 vakare, Š.miestely esančioje Hiper Rimi, mano vyras pirko anakardžių riešutus ir "Liesnaja" dantų pastą su ąžuolo žvieve. Prie kasos nebuvo pritaikyta nuolaida, nors į vyro telefoną atėjo šios parduotuvės žinutė, kad būtent tokioms prekėms yra nuolaida! Ne gano to pardavėja liepė pirkti prekes, nors vyras pamatęs kainą prie kasos ir supratęs, kad nuolaidos nėra nusprendė nepirkti. Jaučiamės labai apgauti, neklaidinkite žmonių, kad yra akcijos, jei jų ištiesų nėra!
Jonavoje rimi is jokios priezasties apsauginis mane aptikrino ir beiseinant su keiksmaziodziais pasake dink Is parduotuves, jei nepades skundas sitas kreipsuos kitur.dekui
Šiandien buvau apsipirkt rimi Savas esančia kaune savanoriu 346. Labai sugadino nuotaika viena jusu darbuotoju zemo ugio juodu plauku krove miltus paklausius kur galima rast surius ji labai piktai atreže kad pasivaikščiokit po visa parduotuve ir rasit nes pati nežino kur jie randasi. Atrode labai pikta ir matesi kad šiai darbuotojai šis darbas nemielas o dirba tik kad atidirbtu savo darbo laika... Žinau ir matau kad jusu prekybos centre yra permainos viska keičiat iš vienos vietos i kita keliat bet darbuotojai galetu buti ir mandagesni.
Apmaudu kad pirkėjai yra klaidinami melagingomis akcijomis. Skelbiama 50proc. nuolaida akcijos lipduku pažymėtomis prekėms, o pasitikslinus ar pardavėja pritaikė nuolaidą ji sako, kad tokios nuolaidos nėra. Smulkmena, tačiau tokios situacijos labai nemalonios, gadina parduotubvės vardą.
Š.m.gegužes 22 d.Didžiojoje Rimi Vilniuje šiaures miestelyje pirkau pjaustytą ananasą.Apie 30% turinio neįmanoma sukramtyti nes labai kietas ananaso vidurys buvo sudetas į dežutę.Ar darbuotojai nežino ir nemoka išpjaustyti ananaso.Ananasų pjaustytojai turetų žinoti, kad šerdis nevalgoma.Gėda.
Rimi Lietuvoje yra viena prabangiausiu ir geriausiu parduotuviu, deja, laikas bega ir prekes sensta. Siuo metu pavasaris, bet rimi nerasite ukininku kampelio su svieziomis salotomis.. Visos darzoves atrodo kaip po trecios dienos, man labai gaila, bet as nebemegstu eiti ir smagiai apsipirkineti parduotuveje. Pastaruoju metu vengiu Rimi, nes pakeles 12 salotu paku nenusprendziu, kuri yra visgi labiau sugedus. Man labai gaila, bet Rimi yra prastai..

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Jei norisi verslo – reikia pasiryžti
Jei norisi verslo – reikia pasiryžti 09-23 18:46
Verslas iš niekur negimsta: reikia idėjos, žinių ir, žinoma, pradinio kapitalo. Todėl daugelis samdomų darbuotojų, nors ir neslepia, kad norėtų dirbti sau, tačiau niekada taip ir nepasiryžta kurti...
Dovanų kortelės – su papildytos realybės sprendimais
Dovanų kortelės – su papildytos realybės sprendimais 09-23 18:43
Bendrovė "Gera dovana" nuo šiol siūlo įsigyti "gyvas" dovanas. Išmaniajame telefone įdiegus programėlę ir su ja nuskenavus dovanų kortelę, ši "atgis" parodydama vaizdo įrašą, kuris padės suprasti...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master