Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Šiandien buvau apsipirkt rimi Savas esančia kaune savanoriu 346. Labai sugadino nuotaika viena jusu darbuotoju zemo ugio juodu plauku krove miltus paklausius kur galima rast surius ji labai piktai atreže kad pasivaikščiokit po visa parduotuve ir rasit nes pati nežino kur jie randasi. Atrode labai pikta ir matesi kad šiai darbuotojai šis darbas nemielas o dirba tik kad atidirbtu savo darbo laika... Žinau ir matau kad jusu prekybos centre yra permainos viska keičiat iš vienos vietos i kita keliat bet darbuotojai galetu buti ir mandagesni.
Apmaudu kad pirkėjai yra klaidinami melagingomis akcijomis. Skelbiama 50proc. nuolaida akcijos lipduku pažymėtomis prekėms, o pasitikslinus ar pardavėja pritaikė nuolaidą ji sako, kad tokios nuolaidos nėra. Smulkmena, tačiau tokios situacijos labai nemalonios, gadina parduotubvės vardą.
Š.m.gegužes 22 d.Didžiojoje Rimi Vilniuje šiaures miestelyje pirkau pjaustytą ananasą.Apie 30% turinio neįmanoma sukramtyti nes labai kietas ananaso vidurys buvo sudetas į dežutę.Ar darbuotojai nežino ir nemoka išpjaustyti ananaso.Ananasų pjaustytojai turetų žinoti, kad šerdis nevalgoma.Gėda.
Rimi Lietuvoje yra viena prabangiausiu ir geriausiu parduotuviu, deja, laikas bega ir prekes sensta. Siuo metu pavasaris, bet rimi nerasite ukininku kampelio su svieziomis salotomis.. Visos darzoves atrodo kaip po trecios dienos, man labai gaila, bet as nebemegstu eiti ir smagiai apsipirkineti parduotuveje. Pastaruoju metu vengiu Rimi, nes pakeles 12 salotu paku nenusprendziu, kuri yra visgi labiau sugedus. Man labai gaila, bet Rimi yra prastai..
Sveiki. Pasiziurekit kaip jusu pardavejos dirba ir zmones mulkina. Nu slykstu eiti i tokias parduotuves kaunas vytauto prospektas. Pirkta 2017-04-15 11:57:32
Baisiai nusivyliau Rimi parduotuve Nemuno gatveje Panevezyje. Tai buvo viena megstamiausiu parduotuviu del kokybes ir greito aptarnavimo. Vakar vakare labai skubejau, todel butent cia uzsukau apsipirkti. Kai prisirinkes prekiu priartejau prie kasu nuotaika greitai subjuro. Tokio auksto lygio parduotuvej (bent taip isivaizdavau) dirba gal 2 ar 3 kasos ir savitarna. Eiles iki lentynu ir dar toliau! Turejau greitai apsispresti ar mesti prekes ir lekti is ten, ar stoveti eileje ir veluoti i susitikima. Daugiau cia tikrai nebeisiu ir savo brangaus laiko negaisiu.
Vienu žodžiu...yra blogai su Rimi Bigo, Klaipėdoje. Padaro nuolaidas, (pvz.: milteliai Ariel, su nuolaida 6.99 e. Kasoje paskaičiuoja: 8.99 e. Dauk prekių yra su geltonom kainom (nuolaidos), bet prie kasų paskaičiuoja baltom kainom (be nuolaidos). Aš manau vadyba dirba blogai, nesusižiūri, nesutvarko kainų kasose, skaičiuoja sena kaina, o ne nuolaida. Čia nėr ko kaltinti pardavėjas. Čia vadyba blogai dirba. Arba, kad privilioti pirkėja, -padaro nuolaidas, prisiperki visko su nuolaida, o jokių nuolaidų nebegauni, argi viską atsiminsi, kai daug prekių perki....Kitą kartą reikės fotografuoti, kainas su nuolaida.......
Mano mama pirko 2017 04 04 d. Panevėžyje, Babilone esančiame RIMI. Pasiskundė kasoje, kad jos kortelė nuplyšusi, jai pakeitė, tik patvirtinti kortelę tai reikia Terminale. Mano mamai 70 metų, dar ji labai blogai mato, o kai ekrane, iš viso viskas mirga. Tai ji pasakė, kad nemokės ir neprimato. Tai pardavėja labai maloniai nuėjo su ja ir padėjo viską, netgi pažiūrėjo, kokių jai yra nuolaidų ir atspausdino norimą kvitą. Mama paėmė norimus produktus su nuolaida ir prisiminė, kad dar vieno produkto norėjo, o kvitą atsispausdinti nepagalvojo. Pasiskundė kitai pardavėjai salėje, ji labai maloniai sutiko mano mamą palydėti ir padėti vėl prie terminalo. Mama prašė būtinai parašyti padėką Babilono Rimi komandai, nes tikrai malonūs ir paslaugūs žmonės dirba. Šaunuoliai! Ačiū labai!
Siandien vingio Rimi rinkausi sau vistienos nugetsus, padejau pirma pakuotr nugetsu ant desreliu kad pasimti pakuote is apacios.Ir linijos darbuotuoja kuri dirba prie mesos, salotu pradejo sukauti kad padeciau nugetsus i vieta o ne ant desreliu.As ta ir norejau padaryti kai issitinkau kuo man reikia, bet darbuotuja pradejo klikti rekti kad turiu gerbti jos darba, ir viska deti i vieta ka pasiemiau.Ka tada veiks parduotuves darbuotojos?jaigu reikalauja kad pirkejai tvarkytusi?labai izuli moteris dirbo linijoi.Prasau pasnekekit su ja, kad daugiau jinai ne pultu pirkejus.
Siandien apsipirkinejau savitarnos kasoje ir imant prekes iskrito misraine ant zemes. Krentant atsidare indelio dangtelis ir misraine atsireme visa i zeme. Esme ne tame, kad laukciau kazkokiu tai pasipelnymu is to, bet suerzino priziurincios pardavejos-konsultantes reakcija. Ji pradejo juoktis ir pasake, kad as jau uz tai sumokejau. Ar man vienai ta situacija nejuokinga? Kodel pardavejos gali tyciotis is klientu, kuriems netycia atsitinka nelaime?
Siandien per klaida nusipirkai per brangia preke, nepastebejau, kad kaina uz vienieta o ne uz kilograma, aisku klaida pastebejau jau sumokejes ziuredamas i ceki. Parduotuve atsisake pasiimti preke atgal. Jeigu jums rupi tik parduoti tai butent tai is jusu atimsiu - rimi apsipirkinejau paskutini karta.
Neimanoma niekur rasti Rituals namu kvapu. Ieskojau bent 3jose rimi parduotuvese Kaune ir vienoje Ukmergeje, taciau visur ispirkta ir nepapildoma. Tai kam tada isvis skelbti tokia akcija.
Kovo 27 dieną lankiausi naujame RIMI prekybos centre Vilniuje Zarasų g.Pardavėjos dirbančios mėsos, žuvies, pusgaminiu skyriuje susirinkusios vienoj kruvoj šnekučiavosi.Net nekreipdamos dėmesio i klientus.Maža to viena iš moteryčiu fasavo Serano vytinta kumpi.Vis atidedama gabaliukus i maišeli.Ir dar garsiai pasisakė, kad reikia nukainuot ir pasimt namo tipo papigiai.O skyriui jau antra savaite nėra šio kumpio nuopjovų...Akcijinio kumpio taip pat neskuba nunešti.Taip pat salotos buvo ne pirmo šviežumo.Vienu žodžiu nauja parduotuve labai nusivyliau.O darbuotojas tai iš vis nežinau iš kur tokias ištraukėt tingines.P.S.kasoje dirbančiom moterim pretenziju neturiu.Ačiū už dėmesi.
Rimi vadovai, vadybininkai ir kiti veikejai -siulyciau Jums nustoti atvirai tyciotis is pilieciu.Atkreipkit demesy i akcija 1perki-1nemokamai.Senjoras atejes apsipirkti turi nestis padidinimo stikla, kad susektu su kuriuo barkodu si, , tipo akcija galioja ir kokia cia akcija jeigu uz ta N E M O K A M A pakloji kaip minimum 7, 5 euro... cia tai jau tikrai virs bet kokio naglumo ir virs matematikos (moralu butu bent siek tiek sumazint produkto kaina o ne spesti spastus pilieciui) Susidaro ispudis, kad apie pirkeja Jus galvojat, kaip apie visiska debila...
Kovo 20 diena pridavus butelius taromate, nuejau i parduotuve Klaipedos 82, Panevezyje, priduoti kvito i kasa.Informacijos skyriuje pasisveikinusi pasiteiravau kur galeciau issigryninti pinigus, taciau pardaveja, vardu Jolanta, tuo metu sedejusi kasoje, atrode labai nepatenkinta, piktu veidu, be zodziu istiese ranka ir paemus kvita nuteske pinigus.Susidare nuomone, kad tik greiciau dingciau. Taip ir likau nesupratus ka blogo as jai padariau. Apsipirkusi toje pacioje parduotuveje teko rinktis kita kasa, kurioje stovejo daugiausiai zmoniu, bet buvau maloniai aptarnauta.
Sveiki, norejau pasidomėti, ar jūs tikrinat kuom prekiaujat. Mes pirkome pas jus saldainius, kurių neįmanoma valgyti, tai nevalgoma visiems, kam davėme ragauti.pridesiu nuotrauka
Na perskaitęs kitus atsiliepimus supratau kad Rimi geriau neapsipirkineti jie net šviežios duonos neturi. Neskaitant bjauraus aptarnavimo...

Š.m. kovo 8 d. apsipirkinėjau Rimi parduotuvėje Linkmenų g. 22 apie 10:00 ryto, Vilniuje. Konditerijos skyriuje laukiau apie 4 min. kol kuri nors iš neprisiplepėjusių pardavėjų priėis ir įdės pyragaičių iš vitrinos. Galų gale, priėjo viena (vardas Jolanta) visa savo veido išraiška rodydama savo nepasitenkinimą. Paklausė kokių įdėti, pasakiau. Suskambo telefonas ir pradėjo bendrauti telefonu pirkėjui (man) stovint prie prekystalio. Laukiau kol pardavėja pakalbės telefonu (!) Kaip tai suprasti?? Jai užbaigus pokalbį, vėl pakartojau kokių pyragaičių įdėti. Paklausė trečią kartą kokių įdėti į ką atsakiau, kad klientui esant reikia ne telefonu kalbėtis, o klientą aptarnauti. Jinai nieko neatsakė, bet kaip tyčia pradėjo kuo lėčiau pakuoti pyragaičius. Taipogi, pyragaičius dėjo laikydama ne už tam specialiai skirtų pagaliukų, o už pačių pyragaičių! Be to, sąmoningai priklijavo lipdukus su barkodais ant dėžės apačios, kad kasinikė perverstų pakuotę su pyragaičiais įmūšinėdama kodus į kasą ir pyragaičiai susigadintų. Perkų juos būtent šioje parduotuvėje ne pirmą kartą, bet tokio įžūlumo neteko matyti! Reikalauju, kad būtų išsiaiškinta kuri pardavėja minėtu vardu leidžia sau taip elgtis su klientais ir skirti jai papeikimą arba/ir piniginę nuobaudą. Nauja parduotuvė, kurioje malonu apsipirkti, o tokia niekam tikusi darbuotoja gadina visą reputaciją.
Klaipedoje, Rimi BIG, perkuosi kasdiena, esu besilaukianti moteris + su mazu leliuku ir esu pastoviai priversta laukti begaline eile, nes dirba tik 1 kasa kur galima atsuskaityti grynaisiais, o nesciuju, invalidu kasa pastoviai nedirba, kaskart pastebiu, jog didele eile ir uzdarytomis kasomis pasipiktine ir kiti, ypac senyvo amziaus zmones, darykite kanors, nes tikrai atsibodo tapati problema...
Sveiki. Vasario 14 dieną, teko apsilankyti Rimi parduotuvėje Megoje. Likau tiesioginę tą žodžio prasme priblokštas klientų aptarnavimu blogąja prasme. Likus 15 min. iki užsidarymo buvau išplūstas visokiais keiksmais, įžeidinėjimais, necenzūriniais žodžiais už tai kad per meilės dieną skubėjau pagriebti vyno butelį, ir duonos užkandžiam. Parduotuvėje užtrukau 5 minutes, dar 4 teko klausytis, stambokos juodaplaukės, pagyvenusio amžiaus moters užgauliojimų prie duonos skyriaus. Negana to išplūdusi tiesiai į akis, ir pagrasinus garso įrašymu, moteriškė pasislėpė tarnybinėse patalpose už sienos ir plūdo toliau. Aš suprantu jog visi nori eiti namo, pats dirbu klientų aptarnavime, na bet čia aukščiau visko. Jei jau taip toleruojama pas jus, trumpinkit tada parduotuvės darbo laiką iki be 15min. 22val. o ne 22val. Arba kitais atvejais siūlyčiau revizuoti personalo skyrių, nes dabar vaizdas gavosi maždaug toks "Parduotuvė labai graži, skoninga bet personalas nuo bulvių lauko surinktas". Iš parduotuvės išėjau likus 5min. iki užsidarymo, bet jaučiaus kaip didžiausią nusikaltimą padaręs, vat tau ir "Rimi" pozicionavimo įdėjos išpildymas "Tai ko nori tu" tikrai taip :))
Laba diena. Manau, kad 15min.perdidelė prabanga laukti kol tau pasvers faršo. 2017_02_05. Tiek laukiau kol kas pasirodis už prekystalio Kauno RIMI, kuri randasi Raudondvario pl.
Pora kartu pirkau Nicos salotas Panoramos Rimi, abu kartus salotos buvo pageltonave ir karcios, apvyte, nors supakuota ta pacia diena
Esu nuolatine rimi pirkeja butent Savas esancia kaune savanoriu 346. Kada jus baigsit daryt tas nesamones su prekiu perkelimais i kitas vietas... ateini viena diena preke randi vienoi vietoi o veliau jau reik eiti po visa parduotuve ieskot prekes reik nes ji persikele i kita vieta. Gal baigsit daryt tas nesamones. Yra ant sienos nurodita kur galima rast kur yra reikalingos prekes bet nuejus ten ju nerandi. Siandien bent gerai kad padejo surast vienas jusu darbuotoju jaunas vaikinukas labai malonus paklausus kur yra man reikalinga preke parode. Bet jei ir taip toliau darysit tad klientu prarasit nes kasose eiles dideles manau maza darbuotoju pas jus. Atejus apsipirkt norisi iseit su gera nuotaika o ne su didele paiesku tarnyba ir didele kasu laukimas... Atsiprasau bet pagal parduotuves lygi turetu buti kitokie reikalavimai...
Apie Rimi parduotuvę visada galvojau kaip apie šviežaus maisto, aukštesnių standartų parduotuvę. Šiandien dėja mano nuomonė pasikeitė. Mandarino Rimi Vilniuje nusipirkau suši.... teko išmesti. Buvo pasenę ir sudžiuvę....
Rimi į mano el.paštą siunčia "Asmeninius pasiūlymus", kuriuos reikia aktyvuoti ir aktyvavus, atseit, galima įsigyti nurodytas prekes su nuolaida. Neturiu laiko bartis, bet kasoje jokia nuolaida nedaroma. Žmonės neapsigaukit pasitikėdami.
nelabai suprantu Rituals prekių akcija su lipdukais ką tik prasidėjo, o namų kvapų jau neliko?Ar dar bus papildyta ar čia jau akcija ir baigiasi?
Palieku komentarą labai nustebusi. Pirkau Wasabi pastą "Miyata". Sudėtyje neradau Wasabi krienų.Kaip toks produktas gali vadintis Wasabi pasta?
Noriu padėkoti RIMI Luizė, esančios Klaipėdoje, kolektyvui.Nepaprastai mielas ir paslaugus kolektyvas.Linkiu Jums sėkmingų 2017-ujų!.:)
Vakar 2016-12-29 prisiparkavome RIMI aiksteleje (Vilnius, pilaite) ir labai nemaloniai nustebom, nes masinos priekiniai ratai "idribo" i duobes ir priekiniu bamperiu atsitrenkem i borteli. Dar neteko susidurti su tokia situacija nei prie vieno prekybos centro.
nuliudusi ir pazeminta pirkeja
2016-12-24 13:29:51 IP 88.223.59.6
Siandien 2016.12.24d. apsipirkinejome Hiper Rimi Savanoriu pr. VILNIUJE. Jau ne pirma karta su manimi nepagarbiai elgiasi butent sioje parduotuveja, ir butent informacijos kasos darbuotoja, kazkaip tylejau, bet viskam yra savo ribos....Kiekvienoje Rimi yra informacijos kasa, kur galima prieiti jei perki keleta prekiu ar jei tu su vaiku ar neigalusis, taigi kai prieinu turint i tai teise, kad mane aptarnautu butent sitoje kasoje, man pries pat nosi uzdaroma kasa ir pasakoma kad as galiu is cia ciuozti.....nu atsiprasau, zmones ateina, palieka savo pinigus o i juos rekama, piktai ir labai nemandagiai atsakoma, kai paprasiau kad pakviestu parduotuves vedeja mane praignoravo, ir kai kitas darbuotojas pakviete vedeja, niekas neisejo ir neisprende kilusios situacijos, tik nuotaika sugadino.....
JEIGU nemokate dirbti su zmonem, yra daug kitu darbu....prasau ismokyte pagarbiai elgtis su savo klientais....o VEDEJAI linkiu nesleptis ir nepulti kazkam skambinti ir skustis o ateiti ir ispresti kilusius nesusipratimus su savo darbuotojais....
Jau cia ne pirmas skundas susijes butent su RIMI Savanoriu pr. Vilniuje INFORMACIJOS KASA !!!!!!!
tikiuosi atkreipsite demesi i mano komentara...nes taip testis nebegali.......
Apsipirkinejome vakar 2016.12.20 diena apie 17 val. parduotuveje Rimi, esancioje prekybos centre SAVAS Kaune Savanoriu pr. 346. Likome nemaloniai nustebinti, nes nei viena is triju kasininkiu nesugebejo parduoti Forum Cinemas sventinio bilieto. Blaskesi prie kasos nezinodamos kaip elgtis su sia preke, sulaukeme tik replikos, kad jos pirma karta mato tokia preke sitoj parduotuvej, gal kazkas ikiso i dovanu stenda toki kupona:))) apsvietus kasininkes, kad Jusu parduotuveje yra DAUGYBE tokiu kuponu, ju atsakymas buvo kad NIEKAS CIA JU NEPERKA :) taip ir isejome be sventinio bilieto ir palikome uz saves eile nepatenkintu uzlaikytu ir priverstu stoveti eileje kitu pirkeju. Bukite malonus - ismokinkite savo kasininkes parduoti sia elementaria preke.
Šiandien lankiausi Kedrų g. 4 esančioje Rimi parduotuvėje. Labai maloniai buvau nustebinta, tokia maloni moteris aptarnavo, pakėlė nuotaiką, o kad daugiau tokių žmonių :) AČIŪ Marija Kiškiene :)
Esu pastovi Panoramos Rimi pirkėja ir noriu padėkoti šiam šauniam kolektyvui, visoms pardavėjoms ir tvarkytojoms už puikų aptarnavimą, o ypač noriu padėkoti sūrių skyriaus pardavėjai Lilijanai Lein už gražiai sutvarkytą vitriną, už malonų ir kantrų aptarnavimą, už patarimus.Manau ši pardavėja verta paskatos. Ačiū.
~kliente 2016-12-14 18:00:29
К kto ty takaja d...cto menia zatykajes? Ja tam rabotaju i pravdu pishu. Vy vse krysinaja kontora odnoj masti. Cto pravda v glaza kolit!?
Mano manimu cia zemo lygio zmogus, jeigu gali isisakyti tik cia. Gerbiamoji Ewa, jeigu Jums nepatinka darbas - Jus visada galite pakeisti ji. Kaip supratau is Jusu informacijos - Jus rasete cia kiekvienakart kai Jums kazka pasako blogai. Bet gal susimastom: jeigu praso, sako kazka - vadinasi kazka darote netaip. As mieliau rinkciau pokalbi su vadovu, negu cia skelbtis kokia esu.
Sveiki. Noriu parasyt atsiliepima apie rimi savas esancia kaune. Buvau siandien apsiprekint ir labai sauniai pasijauciau jau nepirma karta prekinuosi ir labai saunus ir malonus darbuotojai ten dirba. Aciu jums bukite ir toliau tokie ☺
Pasipiktines 2016-12-13 17:19:16
Gal gana nesamones rasyti. Jei netinka darbas ir jo salygos gali ir paieskot kito darbo....
Ewa 2016-12-12 23:16:11
JERUZALKA VEL TRUGDO.1)KODEL VALDZIA NEDUODA NORMALIAI PAVALGITI? MES TURIM VALGITI KAZKOKIA SLIKSTINE SUPUVUSI, MESA KEPTA, TEN TIEK DRUSKOS IR PIPIRU KAD VAKAR APSIVEMIAU. 2)PAS MANE MAZAKRAUJISTE IR AS TAIP DAZNAI EJNU PETAUTI 5-6 KARTU. O VALDZIA NESUPRANTA IR REKIA KODEL AS VIRTUVEJE O NE DIRBU NORS VISKA SUSPIEJU PADARITI.IR TURIU LAJKA.NE UZ JOS PINIGUS VALGAU O UZ SAVO. 3)DEL VISU SIU NUSKUNDIMU JE MANE APTARINEJA IR IR DAR SMARKIAI UZPUOLA VAKAR DEL JU KALTIES CIUT I LIGONINE NEPAPUOLIAU DEL JU MAN ISTIKO ISTERIKA KAD MAN PRIREJKE VAISTU GERTI. 4) I SANITARIJA IRGI NUSIUNCIAU LAJSKA DEL TO KUO MUSU VALGDINIJA SU PELESIAJS PRODUKTAIS. VISO GERO ZIURIU KAD VISEMS JUMS CIA POFIG KA MES CIA RASHOM!
Or vel noriu paskusti darbotojus is jeruzales4. Administrators elita it dirike nedodaman normalej dirbti. Rekia ir rekia pastoviai.ejgu tail is toliau bus kreipsiosiu I televizija kad uzdaritu sits rimi. Jau nusibodo visi.
Dėkoju darbuotojai Stellai už malonų aptarnavimą Vilniuje esančioje "Panoramoje" RIMI parduotuvėje 2016-12-11, kuri dirbo vakaro laikotarpiu. Maloniai ir išsamiai paaiškino apie mane dominusius dalykus, įsiterpdama mandagiai atsiprašė eilėje laukiančio kito kliento
Svejki ir vel noriu paskusti darbuotoja jeruzales 4, mesos skyrioje Ruta. 1) ji nemandagi su klijentajs, klijentas laukia kol ji aptarnaus o ji stovi nugara i klijenta ir kalba to telefonu to su draugais, as pasakiau kad klijentas jau 5min kaip laukia o ruta pradeta rekti kad palauks dar. Ir usipuoja manes. 2) trugdo valytojams plauti mesos skiriu.3)pastoviai kabinejasi prie darbuotoju, su ja niekas nenori dirbti. PRASAU PRIIMKIT MEROS.jau nusiboduo juos isterijos.aciu.
Noriu parasyt skunda del jusu vienos darbuotojos. Siandien buvau apsiprekint rimi savas savanoriu 346. Pirkaus daug butinu prekiu ir uzejas i alkoholio skyriu paprasiau paaiskint del prekes kainos neatitikumo darbuotojos vardo nemacia buvo apie 45-50 m. Sviesiais iki peciu plaukais keite kainas. Paklauses del kainu netitikima atsake labai piktai ir nemandagiai kad kainas dabar keiciu jei netinka grazinkit ir atiduos pinigus. Nei kazkokio atsiprasimo kad keiciasi kainos negavau tik nuotaika sugadino su savo izuliu atsakymu... po tokiu dalyku nebesinori ir gryzti vel prekintis i si prekybos centra. Nors kiti darbuotojai mandagus ir saunus bet kaikurie labai nemandagus.
Noriu paskusti apsaugos darbotoja ceslova is jeruzales4.pats IMA prekes kur nenurashe ir valgo.o as tik saldajni paimiau nenurashita inuo Jo gavau tarnibini or mane apreke.taj model jam Galima o man ne? Prasau nubauskit ji.
Eglė 2016-11-24 21:36:20
Gerbiamasis, tai yra jūsų problema, tikėsite jūs manimi ar ne. Aš išsakiau savo nuomone, jeigu jūs nesugebate jos priimti, tai yra jūsų problema. Jei jūs manęs su vaiku nematėte tai čia jau ne mano bėdos. Gaila man jūsų, o ypač vaikelio, kad auga su tokiu tėvu.
Savo nuomone jai nieko nezinot ir pasirodet is kazkokio kampo kai konfliktine situacija jau baiginejos uz manes nieko nebuvo, jokios eiles tolabiau su vaiku kazko, lazda turi du galus, bet jusu vardas medinis ir galva kiek matau o del skuduro. Skuduras ir kibiras visada su jumis po sijonu gailek savo vaiko o apie svetimus arba gerai arba nieko. Jus esat suinteresuotas asmuo niekaip kitaip
Klientas 2016-11-24 15:21:47
Nei jus matet nei girdejot akiu dumimui komentaras jai ne pacios kasininkes 100%
Eglė 2016-11-23 22:42:17
Labas vakaras, noriu apginti šią merginą, nes mes apsipirkinėjome tuo momentu kai sukėlėte šį sąmišį ir viską girdėjome. Pas šią merginą mes apsiperkam gan dažnai, daug kartų bendravom ir nieko panašaus nėra buvę. Visų pirmą atėjote į kasą kuri jum nepriklauso, parašyta, su vaikais, besilaukiančioms ir neįgaliesiems, jeigu jūsų vaikas kažkur mašinoj sėdi, tai ne darbuotojų problemos. Kodėl neparašėte, kad rėkėte, kodėl neparašėte, kad įžeidinėjote merginą? Todėl, kad jūs ne vyras, o skuduras. O merginai palinkėsiu kuo mažiau tokių neadikvačių klientų, ir kuo mažiau į tokius kreipti dėmesį.
Klientas 2016-11-22 14:45:51
Savanoriu pr. Esancioje rimi KASININKE AR VADYBINKE Gintare pa ardes neleido paziuret aasisake mane aptarnaut tai yra parduot man mano prekes rekdama jog parodiciau jai neigalaus asmens pazimeima kadangi nesu neigalus jo nepateikiau paaiskindamas jog vaikas su zmona laukia masinoi nenorim per salti per aikstele nesti i parduotuve juolab mum tik acetono nagam valit te reikejo as atsistojau i laisva kasa kurioi nei uz manes zmoniu buvo tik pries mane vyrukas keites kvita uz buteliu pridavima Gintare atsisake mane aptarnaut priverzdama zmona su vaiku ateiti iki kasos po ko Gintare staigei pasikeite su kolege ir nuzinksniavo man nezinoma kriptim net neatsiprasius o pries tai minejo jog mane aptarnavo ir vakar ir uzvakar na tai mielieji jai jau esu jusu parduotuves klientas tai privalote pirkeja aptarnaut. Prasau isiaiskint su sia situacija o butent del kasininkes dirbancios Savanoriu rimi prie informacijos nesciuju ir neigaliuju kasoi skundu dezutes jusu parduotuvei taipat neradau lig specelei, kad eilinei zmones negaletu pasisakit savo nuomone jai sekanti karta nepastebesime pokicu jusu personalo bendravime bei aptarnavime nei patis apsiprekinsim pas jus nei kam patarsim
Noreciau padekoti, klaipedoje liepojos gtv.esancioj rimi, kulinsrijos darbuotojom uz skanu maista! Sekmes Jums darbe!

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Vilniečių laukia atsinaujinę paplūdimiai
Vilniečių laukia atsinaujinę paplūdimiai 05-26 18:58
Nors oficialiai maudymosi sezonas prasidės birželio 1-ąją, gelbėtojai jau budi Vilniaus ežerų paplūdimiuose. Šį sezoną atnaujinti Valakupių, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų paplūdimiai.
Kinijoje pristatomas menas iš Lietuvos
Kinijoje pristatomas menas iš Lietuvos 05-26 18:46
Penktadienį Kinijos nacionaliniame dailės muziejuje Pekine atidaryta pirmoji moderniojo ir šiuolaikinio Lietuvos meno paroda "Lietuvos menas: peizažinis mąstymas".
Uoste geležinkelį už 0,6 mln. Eur ties Geležinkelio tiesimo centras
Uoste geležinkelį už 0,6 mln. Eur ties Geležinkelio tiesimo centras 05-26 17:54
Antrinė AB "Lietuvos geležinkeliai" bendrovė UAB Geležinkelio tiesimo centras Klaipėdos jūrų uosto teritorijoje įrengs du naujus privažiavimo geležinkelio kelius.

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Dujos (Rusijos) 5,18 +1,37%