Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Pirkeja 2017-06-15 22:39:02
Šiandien buvau apsiprekint rimi esančioi savanoriu 346. Kaune ir esu labai maloniai patenkinta. Vienas jusu darbuotoju su kazkokiu tai "aparatu ziurinejo prekes" aukstas sviesiais plaukais vardo neisidėmėjau bet labai malonus ir dragiškas. Paprašiau kad parodytu kur randasi termometrai lauko arba kambario. Pradziai jis nežinojo bet greit susitvarke nuejes pas darbo koleges ir parodė kur yra man reikalinga preke ačiu jam nes jis buvo labai mandagus ir labai stengesi padeti. Taip ir toliau...
Su skeneriu matyt kainas tikrino arba likucius :D
Rimi, Dituvos soduose, vakarais eiles, per puse parduotuves, dirba tik dvi kasos.Viena pardaveja prie sveriamo skyriaus.Atsakinga darbuotoja uz pamaina, pasake, nepatinka, eikit i Maxima, parasem skunda, pasieme ir pasake, vistiek niekas nepasikeis, o zmones stovi eilej su mazais vaikais, kiti po darbo, kas cia per aptarnavimas?
Sveiki noreciau pasakyti kad kaune rimi parduotuveja juozapaviciaus prostekte neygaliu besilaukianciu ir su mazais vaikais niekas neaptarnauja be eiles kurie tikrai turi mazu vaiku ar besilaukianciu mamyciu visiskai nekreipiama demesio ir su drauge stovime didziauses eiles mes prasau perspekit darbuotojus kad toja kasoja tinkamai atkreiptu demesi ir tinkamai aptarnautu.
Alytuje dvi yra rimi cukraus jau trys dienas nera sako atveza ryte bet isnesa nuvejom ryte sako nera ir nebus tai nezinau kam tas absurdiskas akcijas daryt jei prekiu neturi durniu laivas kazkoks.
Nesuprantu kodel raso nuolaidas kuriu nera kiekviena diena einu pavyz.sia savaite cukrus sako ispirko bet kaip tuscios lentynos taip tuscios ir isviso sioj rimi kaune baltijos gatveje geresnes prekes niekada nerandu nors gyvenu salia ir einu daznai
Larisa Antanavičienė
2017-06-15 12:31:26 IP 85.206.23.5
Vakar 2017-06-14 vakare, Š.miestely esančioje Hiper Rimi, mano vyras pirko anakardžių riešutus ir "Liesnaja" dantų pastą su ąžuolo žvieve. Prie kasos nebuvo pritaikyta nuolaida, nors į vyro telefoną atėjo šios parduotuvės žinutė, kad būtent tokioms prekėms yra nuolaida! Ne gano to pardavėja liepė pirkti prekes, nors vyras pamatęs kainą prie kasos ir supratęs, kad nuolaidos nėra nusprendė nepirkti. Jaučiamės labai apgauti, neklaidinkite žmonių, kad yra akcijos, jei jų ištiesų nėra!
Jonavoje rimi is jokios priezasties apsauginis mane aptikrino ir beiseinant su keiksmaziodziais pasake dink Is parduotuves, jei nepades skundas sitas kreipsuos kitur.dekui
Šiandien buvau apsipirkt rimi Savas esančia kaune savanoriu 346. Labai sugadino nuotaika viena jusu darbuotoju zemo ugio juodu plauku krove miltus paklausius kur galima rast surius ji labai piktai atreže kad pasivaikščiokit po visa parduotuve ir rasit nes pati nežino kur jie randasi. Atrode labai pikta ir matesi kad šiai darbuotojai šis darbas nemielas o dirba tik kad atidirbtu savo darbo laika... Žinau ir matau kad jusu prekybos centre yra permainos viska keičiat iš vienos vietos i kita keliat bet darbuotojai galetu buti ir mandagesni.
Apmaudu kad pirkėjai yra klaidinami melagingomis akcijomis. Skelbiama 50proc. nuolaida akcijos lipduku pažymėtomis prekėms, o pasitikslinus ar pardavėja pritaikė nuolaidą ji sako, kad tokios nuolaidos nėra. Smulkmena, tačiau tokios situacijos labai nemalonios, gadina parduotubvės vardą.
Š.m.gegužes 22 d.Didžiojoje Rimi Vilniuje šiaures miestelyje pirkau pjaustytą ananasą.Apie 30% turinio neįmanoma sukramtyti nes labai kietas ananaso vidurys buvo sudetas į dežutę.Ar darbuotojai nežino ir nemoka išpjaustyti ananaso.Ananasų pjaustytojai turetų žinoti, kad šerdis nevalgoma.Gėda.
Rimi Lietuvoje yra viena prabangiausiu ir geriausiu parduotuviu, deja, laikas bega ir prekes sensta. Siuo metu pavasaris, bet rimi nerasite ukininku kampelio su svieziomis salotomis.. Visos darzoves atrodo kaip po trecios dienos, man labai gaila, bet as nebemegstu eiti ir smagiai apsipirkineti parduotuveje. Pastaruoju metu vengiu Rimi, nes pakeles 12 salotu paku nenusprendziu, kuri yra visgi labiau sugedus. Man labai gaila, bet Rimi yra prastai..
Sveiki. Pasiziurekit kaip jusu pardavejos dirba ir zmones mulkina. Nu slykstu eiti i tokias parduotuves kaunas vytauto prospektas. Pirkta 2017-04-15 11:57:32
Baisiai nusivyliau Rimi parduotuve Nemuno gatveje Panevezyje. Tai buvo viena megstamiausiu parduotuviu del kokybes ir greito aptarnavimo. Vakar vakare labai skubejau, todel butent cia uzsukau apsipirkti. Kai prisirinkes prekiu priartejau prie kasu nuotaika greitai subjuro. Tokio auksto lygio parduotuvej (bent taip isivaizdavau) dirba gal 2 ar 3 kasos ir savitarna. Eiles iki lentynu ir dar toliau! Turejau greitai apsispresti ar mesti prekes ir lekti is ten, ar stoveti eileje ir veluoti i susitikima. Daugiau cia tikrai nebeisiu ir savo brangaus laiko negaisiu.
Vienu žodžiu...yra blogai su Rimi Bigo, Klaipėdoje. Padaro nuolaidas, (pvz.: milteliai Ariel, su nuolaida 6.99 e. Kasoje paskaičiuoja: 8.99 e. Dauk prekių yra su geltonom kainom (nuolaidos), bet prie kasų paskaičiuoja baltom kainom (be nuolaidos). Aš manau vadyba dirba blogai, nesusižiūri, nesutvarko kainų kasose, skaičiuoja sena kaina, o ne nuolaida. Čia nėr ko kaltinti pardavėjas. Čia vadyba blogai dirba. Arba, kad privilioti pirkėja, -padaro nuolaidas, prisiperki visko su nuolaida, o jokių nuolaidų nebegauni, argi viską atsiminsi, kai daug prekių perki....Kitą kartą reikės fotografuoti, kainas su nuolaida.......
Mano mama pirko 2017 04 04 d. Panevėžyje, Babilone esančiame RIMI. Pasiskundė kasoje, kad jos kortelė nuplyšusi, jai pakeitė, tik patvirtinti kortelę tai reikia Terminale. Mano mamai 70 metų, dar ji labai blogai mato, o kai ekrane, iš viso viskas mirga. Tai ji pasakė, kad nemokės ir neprimato. Tai pardavėja labai maloniai nuėjo su ja ir padėjo viską, netgi pažiūrėjo, kokių jai yra nuolaidų ir atspausdino norimą kvitą. Mama paėmė norimus produktus su nuolaida ir prisiminė, kad dar vieno produkto norėjo, o kvitą atsispausdinti nepagalvojo. Pasiskundė kitai pardavėjai salėje, ji labai maloniai sutiko mano mamą palydėti ir padėti vėl prie terminalo. Mama prašė būtinai parašyti padėką Babilono Rimi komandai, nes tikrai malonūs ir paslaugūs žmonės dirba. Šaunuoliai! Ačiū labai!
Siandien vingio Rimi rinkausi sau vistienos nugetsus, padejau pirma pakuotr nugetsu ant desreliu kad pasimti pakuote is apacios.Ir linijos darbuotuoja kuri dirba prie mesos, salotu pradejo sukauti kad padeciau nugetsus i vieta o ne ant desreliu.As ta ir norejau padaryti kai issitinkau kuo man reikia, bet darbuotuja pradejo klikti rekti kad turiu gerbti jos darba, ir viska deti i vieta ka pasiemiau.Ka tada veiks parduotuves darbuotojos?jaigu reikalauja kad pirkejai tvarkytusi?labai izuli moteris dirbo linijoi.Prasau pasnekekit su ja, kad daugiau jinai ne pultu pirkejus.
Siandien apsipirkinejau savitarnos kasoje ir imant prekes iskrito misraine ant zemes. Krentant atsidare indelio dangtelis ir misraine atsireme visa i zeme. Esme ne tame, kad laukciau kazkokiu tai pasipelnymu is to, bet suerzino priziurincios pardavejos-konsultantes reakcija. Ji pradejo juoktis ir pasake, kad as jau uz tai sumokejau. Ar man vienai ta situacija nejuokinga? Kodel pardavejos gali tyciotis is klientu, kuriems netycia atsitinka nelaime?
Siandien per klaida nusipirkai per brangia preke, nepastebejau, kad kaina uz vienieta o ne uz kilograma, aisku klaida pastebejau jau sumokejes ziuredamas i ceki. Parduotuve atsisake pasiimti preke atgal. Jeigu jums rupi tik parduoti tai butent tai is jusu atimsiu - rimi apsipirkinejau paskutini karta.
Neimanoma niekur rasti Rituals namu kvapu. Ieskojau bent 3jose rimi parduotuvese Kaune ir vienoje Ukmergeje, taciau visur ispirkta ir nepapildoma. Tai kam tada isvis skelbti tokia akcija.
Kovo 27 dieną lankiausi naujame RIMI prekybos centre Vilniuje Zarasų g.Pardavėjos dirbančios mėsos, žuvies, pusgaminiu skyriuje susirinkusios vienoj kruvoj šnekučiavosi.Net nekreipdamos dėmesio i klientus.Maža to viena iš moteryčiu fasavo Serano vytinta kumpi.Vis atidedama gabaliukus i maišeli.Ir dar garsiai pasisakė, kad reikia nukainuot ir pasimt namo tipo papigiai.O skyriui jau antra savaite nėra šio kumpio nuopjovų...Akcijinio kumpio taip pat neskuba nunešti.Taip pat salotos buvo ne pirmo šviežumo.Vienu žodžiu nauja parduotuve labai nusivyliau.O darbuotojas tai iš vis nežinau iš kur tokias ištraukėt tingines.P.S.kasoje dirbančiom moterim pretenziju neturiu.Ačiū už dėmesi.
Rimi vadovai, vadybininkai ir kiti veikejai -siulyciau Jums nustoti atvirai tyciotis is pilieciu.Atkreipkit demesy i akcija 1perki-1nemokamai.Senjoras atejes apsipirkti turi nestis padidinimo stikla, kad susektu su kuriuo barkodu si, , tipo akcija galioja ir kokia cia akcija jeigu uz ta N E M O K A M A pakloji kaip minimum 7, 5 euro... cia tai jau tikrai virs bet kokio naglumo ir virs matematikos (moralu butu bent siek tiek sumazint produkto kaina o ne spesti spastus pilieciui) Susidaro ispudis, kad apie pirkeja Jus galvojat, kaip apie visiska debila...
Kovo 20 diena pridavus butelius taromate, nuejau i parduotuve Klaipedos 82, Panevezyje, priduoti kvito i kasa.Informacijos skyriuje pasisveikinusi pasiteiravau kur galeciau issigryninti pinigus, taciau pardaveja, vardu Jolanta, tuo metu sedejusi kasoje, atrode labai nepatenkinta, piktu veidu, be zodziu istiese ranka ir paemus kvita nuteske pinigus.Susidare nuomone, kad tik greiciau dingciau. Taip ir likau nesupratus ka blogo as jai padariau. Apsipirkusi toje pacioje parduotuveje teko rinktis kita kasa, kurioje stovejo daugiausiai zmoniu, bet buvau maloniai aptarnauta.
Sveiki, norejau pasidomėti, ar jūs tikrinat kuom prekiaujat. Mes pirkome pas jus saldainius, kurių neįmanoma valgyti, tai nevalgoma visiems, kam davėme ragauti.pridesiu nuotrauka
Na perskaitęs kitus atsiliepimus supratau kad Rimi geriau neapsipirkineti jie net šviežios duonos neturi. Neskaitant bjauraus aptarnavimo...

Š.m. kovo 8 d. apsipirkinėjau Rimi parduotuvėje Linkmenų g. 22 apie 10:00 ryto, Vilniuje. Konditerijos skyriuje laukiau apie 4 min. kol kuri nors iš neprisiplepėjusių pardavėjų priėis ir įdės pyragaičių iš vitrinos. Galų gale, priėjo viena (vardas Jolanta) visa savo veido išraiška rodydama savo nepasitenkinimą. Paklausė kokių įdėti, pasakiau. Suskambo telefonas ir pradėjo bendrauti telefonu pirkėjui (man) stovint prie prekystalio. Laukiau kol pardavėja pakalbės telefonu (!) Kaip tai suprasti?? Jai užbaigus pokalbį, vėl pakartojau kokių pyragaičių įdėti. Paklausė trečią kartą kokių įdėti į ką atsakiau, kad klientui esant reikia ne telefonu kalbėtis, o klientą aptarnauti. Jinai nieko neatsakė, bet kaip tyčia pradėjo kuo lėčiau pakuoti pyragaičius. Taipogi, pyragaičius dėjo laikydama ne už tam specialiai skirtų pagaliukų, o už pačių pyragaičių! Be to, sąmoningai priklijavo lipdukus su barkodais ant dėžės apačios, kad kasinikė perverstų pakuotę su pyragaičiais įmūšinėdama kodus į kasą ir pyragaičiai susigadintų. Perkų juos būtent šioje parduotuvėje ne pirmą kartą, bet tokio įžūlumo neteko matyti! Reikalauju, kad būtų išsiaiškinta kuri pardavėja minėtu vardu leidžia sau taip elgtis su klientais ir skirti jai papeikimą arba/ir piniginę nuobaudą. Nauja parduotuvė, kurioje malonu apsipirkti, o tokia niekam tikusi darbuotoja gadina visą reputaciją.
Klaipedoje, Rimi BIG, perkuosi kasdiena, esu besilaukianti moteris + su mazu leliuku ir esu pastoviai priversta laukti begaline eile, nes dirba tik 1 kasa kur galima atsuskaityti grynaisiais, o nesciuju, invalidu kasa pastoviai nedirba, kaskart pastebiu, jog didele eile ir uzdarytomis kasomis pasipiktine ir kiti, ypac senyvo amziaus zmones, darykite kanors, nes tikrai atsibodo tapati problema...
Sveiki. Vasario 14 dieną, teko apsilankyti Rimi parduotuvėje Megoje. Likau tiesioginę tą žodžio prasme priblokštas klientų aptarnavimu blogąja prasme. Likus 15 min. iki užsidarymo buvau išplūstas visokiais keiksmais, įžeidinėjimais, necenzūriniais žodžiais už tai kad per meilės dieną skubėjau pagriebti vyno butelį, ir duonos užkandžiam. Parduotuvėje užtrukau 5 minutes, dar 4 teko klausytis, stambokos juodaplaukės, pagyvenusio amžiaus moters užgauliojimų prie duonos skyriaus. Negana to išplūdusi tiesiai į akis, ir pagrasinus garso įrašymu, moteriškė pasislėpė tarnybinėse patalpose už sienos ir plūdo toliau. Aš suprantu jog visi nori eiti namo, pats dirbu klientų aptarnavime, na bet čia aukščiau visko. Jei jau taip toleruojama pas jus, trumpinkit tada parduotuvės darbo laiką iki be 15min. 22val. o ne 22val. Arba kitais atvejais siūlyčiau revizuoti personalo skyrių, nes dabar vaizdas gavosi maždaug toks "Parduotuvė labai graži, skoninga bet personalas nuo bulvių lauko surinktas". Iš parduotuvės išėjau likus 5min. iki užsidarymo, bet jaučiaus kaip didžiausią nusikaltimą padaręs, vat tau ir "Rimi" pozicionavimo įdėjos išpildymas "Tai ko nori tu" tikrai taip :))
Laba diena. Manau, kad 15min.perdidelė prabanga laukti kol tau pasvers faršo. 2017_02_05. Tiek laukiau kol kas pasirodis už prekystalio Kauno RIMI, kuri randasi Raudondvario pl.
Pora kartu pirkau Nicos salotas Panoramos Rimi, abu kartus salotos buvo pageltonave ir karcios, apvyte, nors supakuota ta pacia diena
Esu nuolatine rimi pirkeja butent Savas esancia kaune savanoriu 346. Kada jus baigsit daryt tas nesamones su prekiu perkelimais i kitas vietas... ateini viena diena preke randi vienoi vietoi o veliau jau reik eiti po visa parduotuve ieskot prekes reik nes ji persikele i kita vieta. Gal baigsit daryt tas nesamones. Yra ant sienos nurodita kur galima rast kur yra reikalingos prekes bet nuejus ten ju nerandi. Siandien bent gerai kad padejo surast vienas jusu darbuotoju jaunas vaikinukas labai malonus paklausus kur yra man reikalinga preke parode. Bet jei ir taip toliau darysit tad klientu prarasit nes kasose eiles dideles manau maza darbuotoju pas jus. Atejus apsipirkt norisi iseit su gera nuotaika o ne su didele paiesku tarnyba ir didele kasu laukimas... Atsiprasau bet pagal parduotuves lygi turetu buti kitokie reikalavimai...
Apie Rimi parduotuvę visada galvojau kaip apie šviežaus maisto, aukštesnių standartų parduotuvę. Šiandien dėja mano nuomonė pasikeitė. Mandarino Rimi Vilniuje nusipirkau suši.... teko išmesti. Buvo pasenę ir sudžiuvę....
Rimi į mano el.paštą siunčia "Asmeninius pasiūlymus", kuriuos reikia aktyvuoti ir aktyvavus, atseit, galima įsigyti nurodytas prekes su nuolaida. Neturiu laiko bartis, bet kasoje jokia nuolaida nedaroma. Žmonės neapsigaukit pasitikėdami.
nelabai suprantu Rituals prekių akcija su lipdukais ką tik prasidėjo, o namų kvapų jau neliko?Ar dar bus papildyta ar čia jau akcija ir baigiasi?
Palieku komentarą labai nustebusi. Pirkau Wasabi pastą "Miyata". Sudėtyje neradau Wasabi krienų.Kaip toks produktas gali vadintis Wasabi pasta?
Noriu padėkoti RIMI Luizė, esančios Klaipėdoje, kolektyvui.Nepaprastai mielas ir paslaugus kolektyvas.Linkiu Jums sėkmingų 2017-ujų!.:)
Vakar 2016-12-29 prisiparkavome RIMI aiksteleje (Vilnius, pilaite) ir labai nemaloniai nustebom, nes masinos priekiniai ratai "idribo" i duobes ir priekiniu bamperiu atsitrenkem i borteli. Dar neteko susidurti su tokia situacija nei prie vieno prekybos centro.
nuliudusi ir pazeminta pirkeja
2016-12-24 13:29:51 IP 88.223.59.6
Siandien 2016.12.24d. apsipirkinejome Hiper Rimi Savanoriu pr. VILNIUJE. Jau ne pirma karta su manimi nepagarbiai elgiasi butent sioje parduotuveja, ir butent informacijos kasos darbuotoja, kazkaip tylejau, bet viskam yra savo ribos....Kiekvienoje Rimi yra informacijos kasa, kur galima prieiti jei perki keleta prekiu ar jei tu su vaiku ar neigalusis, taigi kai prieinu turint i tai teise, kad mane aptarnautu butent sitoje kasoje, man pries pat nosi uzdaroma kasa ir pasakoma kad as galiu is cia ciuozti.....nu atsiprasau, zmones ateina, palieka savo pinigus o i juos rekama, piktai ir labai nemandagiai atsakoma, kai paprasiau kad pakviestu parduotuves vedeja mane praignoravo, ir kai kitas darbuotojas pakviete vedeja, niekas neisejo ir neisprende kilusios situacijos, tik nuotaika sugadino.....
JEIGU nemokate dirbti su zmonem, yra daug kitu darbu....prasau ismokyte pagarbiai elgtis su savo klientais....o VEDEJAI linkiu nesleptis ir nepulti kazkam skambinti ir skustis o ateiti ir ispresti kilusius nesusipratimus su savo darbuotojais....
Jau cia ne pirmas skundas susijes butent su RIMI Savanoriu pr. Vilniuje INFORMACIJOS KASA !!!!!!!
tikiuosi atkreipsite demesi i mano komentara...nes taip testis nebegali.......
Apsipirkinejome vakar 2016.12.20 diena apie 17 val. parduotuveje Rimi, esancioje prekybos centre SAVAS Kaune Savanoriu pr. 346. Likome nemaloniai nustebinti, nes nei viena is triju kasininkiu nesugebejo parduoti Forum Cinemas sventinio bilieto. Blaskesi prie kasos nezinodamos kaip elgtis su sia preke, sulaukeme tik replikos, kad jos pirma karta mato tokia preke sitoj parduotuvej, gal kazkas ikiso i dovanu stenda toki kupona:))) apsvietus kasininkes, kad Jusu parduotuveje yra DAUGYBE tokiu kuponu, ju atsakymas buvo kad NIEKAS CIA JU NEPERKA :) taip ir isejome be sventinio bilieto ir palikome uz saves eile nepatenkintu uzlaikytu ir priverstu stoveti eileje kitu pirkeju. Bukite malonus - ismokinkite savo kasininkes parduoti sia elementaria preke.
Šiandien lankiausi Kedrų g. 4 esančioje Rimi parduotuvėje. Labai maloniai buvau nustebinta, tokia maloni moteris aptarnavo, pakėlė nuotaiką, o kad daugiau tokių žmonių :) AČIŪ Marija Kiškiene :)
Esu pastovi Panoramos Rimi pirkėja ir noriu padėkoti šiam šauniam kolektyvui, visoms pardavėjoms ir tvarkytojoms už puikų aptarnavimą, o ypač noriu padėkoti sūrių skyriaus pardavėjai Lilijanai Lein už gražiai sutvarkytą vitriną, už malonų ir kantrų aptarnavimą, už patarimus.Manau ši pardavėja verta paskatos. Ačiū.
~kliente 2016-12-14 18:00:29
К kto ty takaja d...cto menia zatykajes? Ja tam rabotaju i pravdu pishu. Vy vse krysinaja kontora odnoj masti. Cto pravda v glaza kolit!?
Mano manimu cia zemo lygio zmogus, jeigu gali isisakyti tik cia. Gerbiamoji Ewa, jeigu Jums nepatinka darbas - Jus visada galite pakeisti ji. Kaip supratau is Jusu informacijos - Jus rasete cia kiekvienakart kai Jums kazka pasako blogai. Bet gal susimastom: jeigu praso, sako kazka - vadinasi kazka darote netaip. As mieliau rinkciau pokalbi su vadovu, negu cia skelbtis kokia esu.
Sveiki. Noriu parasyt atsiliepima apie rimi savas esancia kaune. Buvau siandien apsiprekint ir labai sauniai pasijauciau jau nepirma karta prekinuosi ir labai saunus ir malonus darbuotojai ten dirba. Aciu jums bukite ir toliau tokie ☺
Pasipiktines 2016-12-13 17:19:16
Gal gana nesamones rasyti. Jei netinka darbas ir jo salygos gali ir paieskot kito darbo....
Ewa 2016-12-12 23:16:11
JERUZALKA VEL TRUGDO.1)KODEL VALDZIA NEDUODA NORMALIAI PAVALGITI? MES TURIM VALGITI KAZKOKIA SLIKSTINE SUPUVUSI, MESA KEPTA, TEN TIEK DRUSKOS IR PIPIRU KAD VAKAR APSIVEMIAU. 2)PAS MANE MAZAKRAUJISTE IR AS TAIP DAZNAI EJNU PETAUTI 5-6 KARTU. O VALDZIA NESUPRANTA IR REKIA KODEL AS VIRTUVEJE O NE DIRBU NORS VISKA SUSPIEJU PADARITI.IR TURIU LAJKA.NE UZ JOS PINIGUS VALGAU O UZ SAVO. 3)DEL VISU SIU NUSKUNDIMU JE MANE APTARINEJA IR IR DAR SMARKIAI UZPUOLA VAKAR DEL JU KALTIES CIUT I LIGONINE NEPAPUOLIAU DEL JU MAN ISTIKO ISTERIKA KAD MAN PRIREJKE VAISTU GERTI. 4) I SANITARIJA IRGI NUSIUNCIAU LAJSKA DEL TO KUO MUSU VALGDINIJA SU PELESIAJS PRODUKTAIS. VISO GERO ZIURIU KAD VISEMS JUMS CIA POFIG KA MES CIA RASHOM!
Or vel noriu paskusti darbotojus is jeruzales4. Administrators elita it dirike nedodaman normalej dirbti. Rekia ir rekia pastoviai.ejgu tail is toliau bus kreipsiosiu I televizija kad uzdaritu sits rimi. Jau nusibodo visi.
Dėkoju darbuotojai Stellai už malonų aptarnavimą Vilniuje esančioje "Panoramoje" RIMI parduotuvėje 2016-12-11, kuri dirbo vakaro laikotarpiu. Maloniai ir išsamiai paaiškino apie mane dominusius dalykus, įsiterpdama mandagiai atsiprašė eilėje laukiančio kito kliento
Svejki ir vel noriu paskusti darbuotoja jeruzales 4, mesos skyrioje Ruta. 1) ji nemandagi su klijentajs, klijentas laukia kol ji aptarnaus o ji stovi nugara i klijenta ir kalba to telefonu to su draugais, as pasakiau kad klijentas jau 5min kaip laukia o ruta pradeta rekti kad palauks dar. Ir usipuoja manes. 2) trugdo valytojams plauti mesos skiriu.3)pastoviai kabinejasi prie darbuotoju, su ja niekas nenori dirbti. PRASAU PRIIMKIT MEROS.jau nusiboduo juos isterijos.aciu.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

1.000 km lenktynių finiše - vienas iš dviejų "Skubos" ekipažų
1.000 km lenktynių finiše - vienas iš dviejų "Skubos" ekipažų 07-23 02:59
Nuo lenktynių starto prabėgus 8 val. 54 min. "Eneos 1006 km lenktynių" finišo liniją, nuvažiavęs visą 373 ratų distanciją, pirmasis kirto "Skuba Dream" komandos automobilis. Jį finišą atvairavo...
Kaip spausdintuvų gamintojai padeda saugumo tarnyboms
Kaip spausdintuvų gamintojai padeda saugumo tarnyboms 07-23 02:36
Spalvotu spausdintuvu padarytas kopijas verta atidžiai peržiūrėti kelis kartus, gal net pro didinamąjį stiklą. Plika akimi menkai matomi geltoni taškai, palikti ant dokumentų, – tikrai ne...
Vokiškasis eksperimentas: pasiūlė rinktis, didesnė alga ar daugiau laisvadienių
Vokiškasis eksperimentas: pasiūlė rinktis, didesnė alga ar daugiau laisvadienių 07-23 02:32
Vokietijos geležinkelių kompanija "Deutsche Bahn" atliko eksperimentą: darbuotojams buvo pasiūlyta pasirinkti iš trijų variantų – trumpesnės darbo dienos, didesnio atlyginimo ar papildomų apmokamų...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%