Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Kovo 27 dieną lankiausi naujame RIMI prekybos centre Vilniuje Zarasų g.Pardavėjos dirbančios mėsos, žuvies, pusgaminiu skyriuje susirinkusios vienoj kruvoj šnekučiavosi.Net nekreipdamos dėmesio i klientus.Maža to viena iš moteryčiu fasavo Serano vytinta kumpi.Vis atidedama gabaliukus i maišeli.Ir dar garsiai pasisakė, kad reikia nukainuot ir pasimt namo tipo papigiai.O skyriui jau antra savaite nėra šio kumpio nuopjovų...Akcijinio kumpio taip pat neskuba nunešti.Taip pat salotos buvo ne pirmo šviežumo.Vienu žodžiu nauja parduotuve labai nusivyliau.O darbuotojas tai iš vis nežinau iš kur tokias ištraukėt tingines.P.S.kasoje dirbančiom moterim pretenziju neturiu.Ačiū už dėmesi.
Rimi vadovai, vadybininkai ir kiti veikejai -siulyciau Jums nustoti atvirai tyciotis is pilieciu.Atkreipkit demesy i akcija 1perki-1nemokamai.Senjoras atejes apsipirkti turi nestis padidinimo stikla, kad susektu su kuriuo barkodu si, , tipo akcija galioja ir kokia cia akcija jeigu uz ta N E M O K A M A pakloji kaip minimum 7, 5 euro... cia tai jau tikrai virs bet kokio naglumo ir virs matematikos (moralu butu bent siek tiek sumazint produkto kaina o ne spesti spastus pilieciui) Susidaro ispudis, kad apie pirkeja Jus galvojat, kaip apie visiska debila...
Kovo 20 diena pridavus butelius taromate, nuejau i parduotuve Klaipedos 82, Panevezyje, priduoti kvito i kasa.Informacijos skyriuje pasisveikinusi pasiteiravau kur galeciau issigryninti pinigus, taciau pardaveja, vardu Jolanta, tuo metu sedejusi kasoje, atrode labai nepatenkinta, piktu veidu, be zodziu istiese ranka ir paemus kvita nuteske pinigus.Susidare nuomone, kad tik greiciau dingciau. Taip ir likau nesupratus ka blogo as jai padariau. Apsipirkusi toje pacioje parduotuveje teko rinktis kita kasa, kurioje stovejo daugiausiai zmoniu, bet buvau maloniai aptarnauta.
Sveiki, norejau pasidomėti, ar jūs tikrinat kuom prekiaujat. Mes pirkome pas jus saldainius, kurių neįmanoma valgyti, tai nevalgoma visiems, kam davėme ragauti.pridesiu nuotrauka
Na perskaitęs kitus atsiliepimus supratau kad Rimi geriau neapsipirkineti jie net šviežios duonos neturi. Neskaitant bjauraus aptarnavimo...

Š.m. kovo 8 d. apsipirkinėjau Rimi parduotuvėje Linkmenų g. 22 apie 10:00 ryto, Vilniuje. Konditerijos skyriuje laukiau apie 4 min. kol kuri nors iš neprisiplepėjusių pardavėjų priėis ir įdės pyragaičių iš vitrinos. Galų gale, priėjo viena (vardas Jolanta) visa savo veido išraiška rodydama savo nepasitenkinimą. Paklausė kokių įdėti, pasakiau. Suskambo telefonas ir pradėjo bendrauti telefonu pirkėjui (man) stovint prie prekystalio. Laukiau kol pardavėja pakalbės telefonu (!) Kaip tai suprasti?? Jai užbaigus pokalbį, vėl pakartojau kokių pyragaičių įdėti. Paklausė trečią kartą kokių įdėti į ką atsakiau, kad klientui esant reikia ne telefonu kalbėtis, o klientą aptarnauti. Jinai nieko neatsakė, bet kaip tyčia pradėjo kuo lėčiau pakuoti pyragaičius. Taipogi, pyragaičius dėjo laikydama ne už tam specialiai skirtų pagaliukų, o už pačių pyragaičių! Be to, sąmoningai priklijavo lipdukus su barkodais ant dėžės apačios, kad kasinikė perverstų pakuotę su pyragaičiais įmūšinėdama kodus į kasą ir pyragaičiai susigadintų. Perkų juos būtent šioje parduotuvėje ne pirmą kartą, bet tokio įžūlumo neteko matyti! Reikalauju, kad būtų išsiaiškinta kuri pardavėja minėtu vardu leidžia sau taip elgtis su klientais ir skirti jai papeikimą arba/ir piniginę nuobaudą. Nauja parduotuvė, kurioje malonu apsipirkti, o tokia niekam tikusi darbuotoja gadina visą reputaciją.
Klaipedoje, Rimi BIG, perkuosi kasdiena, esu besilaukianti moteris + su mazu leliuku ir esu pastoviai priversta laukti begaline eile, nes dirba tik 1 kasa kur galima atsuskaityti grynaisiais, o nesciuju, invalidu kasa pastoviai nedirba, kaskart pastebiu, jog didele eile ir uzdarytomis kasomis pasipiktine ir kiti, ypac senyvo amziaus zmones, darykite kanors, nes tikrai atsibodo tapati problema...
Sveiki. Vasario 14 dieną, teko apsilankyti Rimi parduotuvėje Megoje. Likau tiesioginę tą žodžio prasme priblokštas klientų aptarnavimu blogąja prasme. Likus 15 min. iki užsidarymo buvau išplūstas visokiais keiksmais, įžeidinėjimais, necenzūriniais žodžiais už tai kad per meilės dieną skubėjau pagriebti vyno butelį, ir duonos užkandžiam. Parduotuvėje užtrukau 5 minutes, dar 4 teko klausytis, stambokos juodaplaukės, pagyvenusio amžiaus moters užgauliojimų prie duonos skyriaus. Negana to išplūdusi tiesiai į akis, ir pagrasinus garso įrašymu, moteriškė pasislėpė tarnybinėse patalpose už sienos ir plūdo toliau. Aš suprantu jog visi nori eiti namo, pats dirbu klientų aptarnavime, na bet čia aukščiau visko. Jei jau taip toleruojama pas jus, trumpinkit tada parduotuvės darbo laiką iki be 15min. 22val. o ne 22val. Arba kitais atvejais siūlyčiau revizuoti personalo skyrių, nes dabar vaizdas gavosi maždaug toks "Parduotuvė labai graži, skoninga bet personalas nuo bulvių lauko surinktas". Iš parduotuvės išėjau likus 5min. iki užsidarymo, bet jaučiaus kaip didžiausią nusikaltimą padaręs, vat tau ir "Rimi" pozicionavimo įdėjos išpildymas "Tai ko nori tu" tikrai taip :))
Laba diena. Manau, kad 15min.perdidelė prabanga laukti kol tau pasvers faršo. 2017_02_05. Tiek laukiau kol kas pasirodis už prekystalio Kauno RIMI, kuri randasi Raudondvario pl.
Pora kartu pirkau Nicos salotas Panoramos Rimi, abu kartus salotos buvo pageltonave ir karcios, apvyte, nors supakuota ta pacia diena
Esu nuolatine rimi pirkeja butent Savas esancia kaune savanoriu 346. Kada jus baigsit daryt tas nesamones su prekiu perkelimais i kitas vietas... ateini viena diena preke randi vienoi vietoi o veliau jau reik eiti po visa parduotuve ieskot prekes reik nes ji persikele i kita vieta. Gal baigsit daryt tas nesamones. Yra ant sienos nurodita kur galima rast kur yra reikalingos prekes bet nuejus ten ju nerandi. Siandien bent gerai kad padejo surast vienas jusu darbuotoju jaunas vaikinukas labai malonus paklausus kur yra man reikalinga preke parode. Bet jei ir taip toliau darysit tad klientu prarasit nes kasose eiles dideles manau maza darbuotoju pas jus. Atejus apsipirkt norisi iseit su gera nuotaika o ne su didele paiesku tarnyba ir didele kasu laukimas... Atsiprasau bet pagal parduotuves lygi turetu buti kitokie reikalavimai...
Apie Rimi parduotuvę visada galvojau kaip apie šviežaus maisto, aukštesnių standartų parduotuvę. Šiandien dėja mano nuomonė pasikeitė. Mandarino Rimi Vilniuje nusipirkau suši.... teko išmesti. Buvo pasenę ir sudžiuvę....
Rimi į mano el.paštą siunčia "Asmeninius pasiūlymus", kuriuos reikia aktyvuoti ir aktyvavus, atseit, galima įsigyti nurodytas prekes su nuolaida. Neturiu laiko bartis, bet kasoje jokia nuolaida nedaroma. Žmonės neapsigaukit pasitikėdami.
nelabai suprantu Rituals prekių akcija su lipdukais ką tik prasidėjo, o namų kvapų jau neliko?Ar dar bus papildyta ar čia jau akcija ir baigiasi?
Palieku komentarą labai nustebusi. Pirkau Wasabi pastą "Miyata". Sudėtyje neradau Wasabi krienų.Kaip toks produktas gali vadintis Wasabi pasta?
Noriu padėkoti RIMI Luizė, esančios Klaipėdoje, kolektyvui.Nepaprastai mielas ir paslaugus kolektyvas.Linkiu Jums sėkmingų 2017-ujų!.:)
Vakar 2016-12-29 prisiparkavome RIMI aiksteleje (Vilnius, pilaite) ir labai nemaloniai nustebom, nes masinos priekiniai ratai "idribo" i duobes ir priekiniu bamperiu atsitrenkem i borteli. Dar neteko susidurti su tokia situacija nei prie vieno prekybos centro.
nuliudusi ir pazeminta pirkeja
2016-12-24 13:29:51 IP 88.223.59.6
Siandien 2016.12.24d. apsipirkinejome Hiper Rimi Savanoriu pr. VILNIUJE. Jau ne pirma karta su manimi nepagarbiai elgiasi butent sioje parduotuveja, ir butent informacijos kasos darbuotoja, kazkaip tylejau, bet viskam yra savo ribos....Kiekvienoje Rimi yra informacijos kasa, kur galima prieiti jei perki keleta prekiu ar jei tu su vaiku ar neigalusis, taigi kai prieinu turint i tai teise, kad mane aptarnautu butent sitoje kasoje, man pries pat nosi uzdaroma kasa ir pasakoma kad as galiu is cia ciuozti.....nu atsiprasau, zmones ateina, palieka savo pinigus o i juos rekama, piktai ir labai nemandagiai atsakoma, kai paprasiau kad pakviestu parduotuves vedeja mane praignoravo, ir kai kitas darbuotojas pakviete vedeja, niekas neisejo ir neisprende kilusios situacijos, tik nuotaika sugadino.....
JEIGU nemokate dirbti su zmonem, yra daug kitu darbu....prasau ismokyte pagarbiai elgtis su savo klientais....o VEDEJAI linkiu nesleptis ir nepulti kazkam skambinti ir skustis o ateiti ir ispresti kilusius nesusipratimus su savo darbuotojais....
Jau cia ne pirmas skundas susijes butent su RIMI Savanoriu pr. Vilniuje INFORMACIJOS KASA !!!!!!!
tikiuosi atkreipsite demesi i mano komentara...nes taip testis nebegali.......
Apsipirkinejome vakar 2016.12.20 diena apie 17 val. parduotuveje Rimi, esancioje prekybos centre SAVAS Kaune Savanoriu pr. 346. Likome nemaloniai nustebinti, nes nei viena is triju kasininkiu nesugebejo parduoti Forum Cinemas sventinio bilieto. Blaskesi prie kasos nezinodamos kaip elgtis su sia preke, sulaukeme tik replikos, kad jos pirma karta mato tokia preke sitoj parduotuvej, gal kazkas ikiso i dovanu stenda toki kupona:))) apsvietus kasininkes, kad Jusu parduotuveje yra DAUGYBE tokiu kuponu, ju atsakymas buvo kad NIEKAS CIA JU NEPERKA :) taip ir isejome be sventinio bilieto ir palikome uz saves eile nepatenkintu uzlaikytu ir priverstu stoveti eileje kitu pirkeju. Bukite malonus - ismokinkite savo kasininkes parduoti sia elementaria preke.
Šiandien lankiausi Kedrų g. 4 esančioje Rimi parduotuvėje. Labai maloniai buvau nustebinta, tokia maloni moteris aptarnavo, pakėlė nuotaiką, o kad daugiau tokių žmonių :) AČIŪ Marija Kiškiene :)
Esu pastovi Panoramos Rimi pirkėja ir noriu padėkoti šiam šauniam kolektyvui, visoms pardavėjoms ir tvarkytojoms už puikų aptarnavimą, o ypač noriu padėkoti sūrių skyriaus pardavėjai Lilijanai Lein už gražiai sutvarkytą vitriną, už malonų ir kantrų aptarnavimą, už patarimus.Manau ši pardavėja verta paskatos. Ačiū.
~kliente 2016-12-14 18:00:29
К kto ty takaja d...cto menia zatykajes? Ja tam rabotaju i pravdu pishu. Vy vse krysinaja kontora odnoj masti. Cto pravda v glaza kolit!?
Mano manimu cia zemo lygio zmogus, jeigu gali isisakyti tik cia. Gerbiamoji Ewa, jeigu Jums nepatinka darbas - Jus visada galite pakeisti ji. Kaip supratau is Jusu informacijos - Jus rasete cia kiekvienakart kai Jums kazka pasako blogai. Bet gal susimastom: jeigu praso, sako kazka - vadinasi kazka darote netaip. As mieliau rinkciau pokalbi su vadovu, negu cia skelbtis kokia esu.
Sveiki. Noriu parasyt atsiliepima apie rimi savas esancia kaune. Buvau siandien apsiprekint ir labai sauniai pasijauciau jau nepirma karta prekinuosi ir labai saunus ir malonus darbuotojai ten dirba. Aciu jums bukite ir toliau tokie ☺
Pasipiktines 2016-12-13 17:19:16
Gal gana nesamones rasyti. Jei netinka darbas ir jo salygos gali ir paieskot kito darbo....
Ewa 2016-12-12 23:16:11
JERUZALKA VEL TRUGDO.1)KODEL VALDZIA NEDUODA NORMALIAI PAVALGITI? MES TURIM VALGITI KAZKOKIA SLIKSTINE SUPUVUSI, MESA KEPTA, TEN TIEK DRUSKOS IR PIPIRU KAD VAKAR APSIVEMIAU. 2)PAS MANE MAZAKRAUJISTE IR AS TAIP DAZNAI EJNU PETAUTI 5-6 KARTU. O VALDZIA NESUPRANTA IR REKIA KODEL AS VIRTUVEJE O NE DIRBU NORS VISKA SUSPIEJU PADARITI.IR TURIU LAJKA.NE UZ JOS PINIGUS VALGAU O UZ SAVO. 3)DEL VISU SIU NUSKUNDIMU JE MANE APTARINEJA IR IR DAR SMARKIAI UZPUOLA VAKAR DEL JU KALTIES CIUT I LIGONINE NEPAPUOLIAU DEL JU MAN ISTIKO ISTERIKA KAD MAN PRIREJKE VAISTU GERTI. 4) I SANITARIJA IRGI NUSIUNCIAU LAJSKA DEL TO KUO MUSU VALGDINIJA SU PELESIAJS PRODUKTAIS. VISO GERO ZIURIU KAD VISEMS JUMS CIA POFIG KA MES CIA RASHOM!
Or vel noriu paskusti darbotojus is jeruzales4. Administrators elita it dirike nedodaman normalej dirbti. Rekia ir rekia pastoviai.ejgu tail is toliau bus kreipsiosiu I televizija kad uzdaritu sits rimi. Jau nusibodo visi.
Dėkoju darbuotojai Stellai už malonų aptarnavimą Vilniuje esančioje "Panoramoje" RIMI parduotuvėje 2016-12-11, kuri dirbo vakaro laikotarpiu. Maloniai ir išsamiai paaiškino apie mane dominusius dalykus, įsiterpdama mandagiai atsiprašė eilėje laukiančio kito kliento
Svejki ir vel noriu paskusti darbuotoja jeruzales 4, mesos skyrioje Ruta. 1) ji nemandagi su klijentajs, klijentas laukia kol ji aptarnaus o ji stovi nugara i klijenta ir kalba to telefonu to su draugais, as pasakiau kad klijentas jau 5min kaip laukia o ruta pradeta rekti kad palauks dar. Ir usipuoja manes. 2) trugdo valytojams plauti mesos skiriu.3)pastoviai kabinejasi prie darbuotoju, su ja niekas nenori dirbti. PRASAU PRIIMKIT MEROS.jau nusiboduo juos isterijos.aciu.
Noriu parasyt skunda del jusu vienos darbuotojos. Siandien buvau apsiprekint rimi savas savanoriu 346. Pirkaus daug butinu prekiu ir uzejas i alkoholio skyriu paprasiau paaiskint del prekes kainos neatitikumo darbuotojos vardo nemacia buvo apie 45-50 m. Sviesiais iki peciu plaukais keite kainas. Paklauses del kainu netitikima atsake labai piktai ir nemandagiai kad kainas dabar keiciu jei netinka grazinkit ir atiduos pinigus. Nei kazkokio atsiprasimo kad keiciasi kainos negavau tik nuotaika sugadino su savo izuliu atsakymu... po tokiu dalyku nebesinori ir gryzti vel prekintis i si prekybos centra. Nors kiti darbuotojai mandagus ir saunus bet kaikurie labai nemandagus.
Noriu paskusti apsaugos darbotoja ceslova is jeruzales4.pats IMA prekes kur nenurashe ir valgo.o as tik saldajni paimiau nenurashita inuo Jo gavau tarnibini or mane apreke.taj model jam Galima o man ne? Prasau nubauskit ji.
Eglė 2016-11-24 21:36:20
Gerbiamasis, tai yra jūsų problema, tikėsite jūs manimi ar ne. Aš išsakiau savo nuomone, jeigu jūs nesugebate jos priimti, tai yra jūsų problema. Jei jūs manęs su vaiku nematėte tai čia jau ne mano bėdos. Gaila man jūsų, o ypač vaikelio, kad auga su tokiu tėvu.
Savo nuomone jai nieko nezinot ir pasirodet is kazkokio kampo kai konfliktine situacija jau baiginejos uz manes nieko nebuvo, jokios eiles tolabiau su vaiku kazko, lazda turi du galus, bet jusu vardas medinis ir galva kiek matau o del skuduro. Skuduras ir kibiras visada su jumis po sijonu gailek savo vaiko o apie svetimus arba gerai arba nieko. Jus esat suinteresuotas asmuo niekaip kitaip
Klientas 2016-11-24 15:21:47
Nei jus matet nei girdejot akiu dumimui komentaras jai ne pacios kasininkes 100%
Eglė 2016-11-23 22:42:17
Labas vakaras, noriu apginti šią merginą, nes mes apsipirkinėjome tuo momentu kai sukėlėte šį sąmišį ir viską girdėjome. Pas šią merginą mes apsiperkam gan dažnai, daug kartų bendravom ir nieko panašaus nėra buvę. Visų pirmą atėjote į kasą kuri jum nepriklauso, parašyta, su vaikais, besilaukiančioms ir neįgaliesiems, jeigu jūsų vaikas kažkur mašinoj sėdi, tai ne darbuotojų problemos. Kodėl neparašėte, kad rėkėte, kodėl neparašėte, kad įžeidinėjote merginą? Todėl, kad jūs ne vyras, o skuduras. O merginai palinkėsiu kuo mažiau tokių neadikvačių klientų, ir kuo mažiau į tokius kreipti dėmesį.
Klientas 2016-11-22 14:45:51
Savanoriu pr. Esancioje rimi KASININKE AR VADYBINKE Gintare pa ardes neleido paziuret aasisake mane aptarnaut tai yra parduot man mano prekes rekdama jog parodiciau jai neigalaus asmens pazimeima kadangi nesu neigalus jo nepateikiau paaiskindamas jog vaikas su zmona laukia masinoi nenorim per salti per aikstele nesti i parduotuve juolab mum tik acetono nagam valit te reikejo as atsistojau i laisva kasa kurioi nei uz manes zmoniu buvo tik pries mane vyrukas keites kvita uz buteliu pridavima Gintare atsisake mane aptarnaut priverzdama zmona su vaiku ateiti iki kasos po ko Gintare staigei pasikeite su kolege ir nuzinksniavo man nezinoma kriptim net neatsiprasius o pries tai minejo jog mane aptarnavo ir vakar ir uzvakar na tai mielieji jai jau esu jusu parduotuves klientas tai privalote pirkeja aptarnaut. Prasau isiaiskint su sia situacija o butent del kasininkes dirbancios Savanoriu rimi prie informacijos nesciuju ir neigaliuju kasoi skundu dezutes jusu parduotuvei taipat neradau lig specelei, kad eilinei zmones negaletu pasisakit savo nuomone jai sekanti karta nepastebesime pokicu jusu personalo bendravime bei aptarnavime nei patis apsiprekinsim pas jus nei kam patarsim
Noreciau padekoti, klaipedoje liepojos gtv.esancioj rimi, kulinsrijos darbuotojom uz skanu maista! Sekmes Jums darbe!
Sveiki. Jau teko keleta skelbimu apie tai paskaityt bet dar pridesiu viena del teveliu su mazyliais kasos buvau apsipirkt savanoriu rimi su savo 1metuku dukra ir teko laukt ilgokai eilei nors buvau kasoi su mazyliais tad vadovybei noriu pasakyti kad darykit kazka kad kasininkes labiau ziuretu kas laukia toi kasoi. Pirmenybe kad butu su vaikais nes nieks manes neuzleido.
Žirmunu g. 64 man pasiėmus preke stovėjau kasoje persigalvojau ir grąžinau preke atgal bet kadangi skubėjau į kasą atgal, kad neužlaikičiau eilės prekė įdėjau į kita lentina darbuotojas tai pamate vijosi iki kasos, kai nenormalus matomai gal darbas paveikė, gal turi psichologių problemų kurios išorškai nepastebėsi,
aprekė prie žmoniu, bandžiau paaiškinti bet jis nesiklause, daugiau dialogo nepalaikiau nes negalėjau nusileisti iki tokio lygio.Išsikvečiau direktore o jį tik tegalėjo pasakyti, kad jis greitai pats išeis iš darbo ir neverta kašką aiškinti, atsiprašimo tai pat nesulaukiau po kurio laiko jis ir toliau dirba kaip niekur nieko.Nesuprasi ar tai priimtina ar darbuotojų trukumas daro savo, dabar stengiuosi kuo mažiau pirkti Rimi juolab, kad yra kitų pasirinkimų.
Siandien buvau apsipirkt rimi esancioi kaune savas. Labai nuotaika pakele vienas jusu darbuotoju vaikinukas salei krove gerimus man paprasiu paklausus kur randasi man reikalinga preke jis palidejo iki jos ir labai sauniai pabendravom parekonendavo kuri perkamesne ir geresne esu ne lietuvos piliete bet nemaniau net kad lietuvoi yra tokiu sauniu pilieciu. Didelis aciu jam.
Nesciuju kasoje nera tvarkos, jeigu yra tokia kasa kuriojae priimami neigalus ir beailaukiantys zmones tai juos reiketu aptarnaut...o ne visus is eiles.kam tokia kasa padaryta?
Sveiki, norėčiau paprašyti laikytis tvarkos su prekėmis. Šiandiena mažam vaikui prikau "kinder" kiaušinį. Jis buvo idėtas į dėžę su Žuviuku Nemo ir buvo nurodyta, jog žaisiukai iš tos serijos, tačiau vaikas nusiminė ir verkė, nes gavo mašinytę. Kita dėžė buvo su lėlėm kažkokiom. Todėl jei liko iš senos serijos kiaušinių gal galėtumėte padėti i dėžę be paveiksliukų arba įvairiais paveiksliukais, o ne priverst išpirkti senas prekes ir tai pdaryti per vaikų virksmus? Jau ne pirmas kiaušinis Karoliniškių Rimi parduotuvėje.
Rimi parduotuvėje medeinos g.8, atėjau apsipirkti išgėręs, pirkau pavalgyti namo ir dar išgerti, kasininkė nepardavė man nieko, iškvietė apsauga, o apsaugos darbuotojas policija iškvietė. tai ką dabar jeigu aš išgėriau neturiu teisės apsipirkt??? Durnynas kažkoks. O APSAUGOS DARBUOTOJAS NEVYKĖLIS. 2016.11.02
Vakar Naujosios Vilnios Rimi parduotuvėje nusipirkau suhiu, gaila, tačiau apsinuodijau tikriausiai jau pasenusia žuvimi: (Nors galiojimo laikas baigėsi tik šiandiena, vakar žuvis jau buvo netinkama valgymui. siūlau atidžiau nustatinėti galiojimo datas, kad neatsirastu daugiau nepatenkintu pirkėju:)
Zmones mielieji, nepirkite jokiu tortu Rimi parduotuvese!!! Bent jau Rimi, esancioje Nordikos prekybos slenyje, Vilniuje (kur pard. Ikea). Specialiai pirkome tradicinius tortus be jokiu imantriu pavadinimu, manydami, kad skoniai ju bus normalus (Napaleona ir Jogurtini). Kur tau!!! Neimanoma valgyti. Napaleonas sausas ir guminis, toks jausmas, kad stovejes dvi savaites. O Jogurtinis - kazkoks praruges putesis, o ant virsaus dar "uzmarmalintas" baltas neaiskios sudeties "marmalas". Zodziu, pinigai ismesti... Bet ar sitiems...prekybu centru vadovams, rupi musu, paprastu zmogeliuku, sunkiai uzdirbti pinigeliai? Kainos kosmines, o kokybe kaip gyvuliams. Esame " Labai dekingi" Rimi parduotuvei uz vaiko sugadinta gimtadienio svente.
Siandiena, po darbo uzsukau i parduotuve Nemuno gt., Panevezyje.
Vakaras velus, namuose yra kas laukia, nupirkau ta salduji meliona ir paemiau pora buteliu sampano.
Ir visa nuotaika smuko kai prie kasos paprase dokumento....
Alio, Rimi visa laika buvo toks lyg lyderis tarp tu tinklu - is salotos idomesnes, mandresnes, ir vaisiu visokiu ir suriai, ir... Zodziu - gut.
Na o cia, juk jau net Seimas nusprende nebeleisti tyciotis su tais dokumentais ir va kasininke sedi - mes laukiam nurodymo, kad nebeprasyti..! Taip ta sampana ir palikau. O tas kasininkes palinkejimas - gero vakaro tai...
Man virs 40-imt, sampano paprastai nusipirkau Norfoje, tad pasirodo Jus - Rimi, atsilike labiau nei net tokia Norfa, o gal ir Aibe Jus jau perspjove.?!
Krito nuotaika ir verte Rimi, Jusu toks ivaizdis tai tik etikete, pametet eilini pirkeja...
Esu labai nusivylusi Savanoriu Rimi (Kedrų gatveje). Norėčiau paklausti kas atsakingas už pyragų skyrių????1kartą pralaukiau 20 minučių, skambinau skambučiu ir niekas nesugebėjo ateiti. Šiandien vėl pralaukiau 10 minučių niekas nesugebėjo ateiti... Tai kam tas skambutis??Pirštam pamankštinti?? Ar kitą kartą pačiai atsipjauti norimą pyragą? O nuėjus į kepinių skyrių atsakė, kad man nieko negali padėti....
vilnius.rimi pilaite.Dirba tokia Irina kuri visada nemangiai bendrauja ir kalba sedi visada pikta ir niekada ne pasisveikina ir ne atisveikina, galit jaj pasakyti kad daugiau sypsotusi nes jau nusibodo matyti toki bjari veida ir taip bet ne baisu ziureti ir visada neteisingai graza duoda
Laba diena.Apie Marijampoles Rimi.Labai juokingai atrodo ant lauko duru skelbiama akcija (konkreciai siandien apie citrinas) prekiu, kuriu apskritai nera.Nes tu citrinu apskritai siandien nebuvo.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

Kino kritiko Sauliaus Macaičio apdovanojimas skirtas "Kino pavasario" filmui "Vandenis" 03-29 22:11
Tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris" kelintus metus teikia legendiniu vadinamo kino kritiko Sauliaus Macaičio apdovanojimą vienam iš festivalio filmų. Šiemet jis bus įteiktas brazilų...
Rastas Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas
Rastas Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas 03-29 20:00
Vokietijos diplomatiniame archyve trečiadienį rastas Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas lietuvių kalba. Kitas įdomus dalykas – ar koncernas "MG Baltic" išmokės pažadėtą...
Susipažinkite: "Galaxy S8" ir "Bixby"
Susipažinkite: "Galaxy S8" ir "Bixby" 03-29 19:31
"Samsung" ką tik pristatė naujausią savo flagmaną "Galaxy S8". Niujorke vykstantis renginys gyvai transliuotas ir Lietuvoje. "Samsung" atstovai ir kviestiniai svečiai renginį stebėjo sostinės...

Ar reiktų mažinti mokesčių lengvatas ūkininkams?

UAB Baltic master

Red Hat 86,48 +5,21%