Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Meblorama, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Meblorama

Atsiliepimai apie Meblorama, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Meblorama, UAB

Raimondas Skonsmanas
2017-05-12 11:52:06 IP 86.100.19.115
Ši įmonė nevykdo jokių įsipareigojimų. Negražina pinigų jei prekė netinka ar jos yra atsisakoma, neatsako į skambučius.
Vienu žodžiu neprasidėkite niekas su šita "šaraškina" kontora.
Raimondas Skonsmanas
2017-04-21 10:11:19 IP 86.100.19.115
Vienu žodžiu neprasidėkite niekas su šita "šaraškina" kontora.
Jei tik įmanoma, patariame nesusidurti su šia įmone. Nebent norite gauti prekę "kokia jau bus, tokia", nes jei kažkas bus negerai, nesitikėkit pagalbos. Tik pasijuoks iš Jūsų ir pasakys, kad NUSIŠNEKAT. Jei įdomu, pasidomėkite kiek bylų ši įmonė turi vartotojų teisių sistemoje. Negana to, Meblorama ne tik klientus ignoruoja, bet netgi ir vartotojų teises.
Sveiki. Deja irgi susidureme su sia imone. Uzsakeme biuro stala vaikui liepos pradzioje. Gyvename uzsienyje, tai planas buvo gabenti kelis baldus kartu. Turejo pagaminti per pora savaiciu. Rugpjucio viduri nieko taip ir negavome. Niekas mums neskambino ir nerase, mes patis vis skambinome. Stala gavome rugsejo vidury. Gabeno firma uz nemazus pinigus i uzsieni. Kai ispakavome buvome soke nes pirmiausia pamatem kad nei vienoje pakuoteje nera surinkimo instrukcijos. Kai vyras visgi surinko, pasirode kad ir stalas ne tuos komplektacijos. Rasiau jiems i e/pasta, bet niekas taip ir neatsake. Galiu pasakyti, kad daugiau niekad ne pirksiu Renlenoje ir niekam nerekomenduosiu!
Multitrans Logistics
2016-10-21 13:38:09 IP 88.216.178.81
atsiskaitė:
sąskaitos data 2016.02.26 - sumokėjo 2016.05.17;
sąskaitų datos 2016.04.22 ir 2016.06.10 - sumokėjo dalimis;
sąskaitos data: 2016.03.22 - sumokėjo 02016.06.29.
Labai nusivyleme Renlena. Uzsakeme sofa su foteliu - veluoja jau n laiko (zadejo pristatyma nuo kovo vidurio iki balandzio pradzios), dabar jau geguze ipusejus, o baldu ne kvapo. Skambiname kasdien teirautis kaip musu issvajotieji baldai, tai jau ketvirta diena is eiles sulaukiame atsakymo - "rytoj". Siandien skambinome ryte, klauseme, ar jau gavo baldus, patvirtino jog siandien gaus 100%, paklausti ar tai reiskia kad jau galime ieskotis transporto (norime atsivezti pigiau, nei ju partneriai) - patikino, jog taip. Na ir ka Jus manot? Po piet paskambinus pasitikslinti kelintai tiksliai valandai atvykti isgirdome atsakyma, jog siandien baldu nera, o ar bus jie rytoj jau net ir nebezada, nes uzgere furistas ir jie sioje vietoje bejegiai. Bravo, Renlena, bravo! Pamoka tikiuosi ne tik mums, bet ir visiems skaitantiems.
Įmonė vengia kontakto, dėl nekokybiško baldo teko kreiptis į vartotoju teisės. Valstybinė vartotojų teisių komisija priėmė nutarimą kad „Meblorama“ (Renlena) turi pakeisti netinkamos kokybės baldą tinkamos kokybės baldu. „Mebloramos“ pasityčiojimas iš vartotojų tiesiog stebina. Įmonė, neatsakinėja į raštu pateiktas pretenzijas ir ignoruoja Valstybinės vartotojų teisių priimta nutarimą. Nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone.
Susidaro įspūdis, kad ši firmelė yra įpratusi apgaudinėti savo klientus ir tai daro sistemingai: užsakymai priimami noriai, avansai paimami nemaži, nurodytų terminų nesilaikoma, net nėra pareigos pranešti kaip nors klientui dėl netesybų, vėliau į kliento pareiškimus visiškai nereaguojama, gal laukiama, kad jis užmirš, o vėliau tik atsikalbinėjama, tur būt tikintis, kad klientas neturės laiko ir jam pritrūks ryžto skųsti toiį elgesį.. ko gero toks jau atidirbtas veilos modeliukas... prekės nepardaviau, tačiau šiokias tikias pajamas turiu- avansai nusėda nedoro prekaivio kišenėje... ir kaip supratau iš atsiliepimų - tai jau sisteminga veikla - ar yra, , vaistų' tokiems, , verslininkams"?
Uzsisakem kedziu, sumokejom
avansa, po jo gavimo parase kad sutartis anuliuojama, avansas iki siol negrazintas. Servisas tragiskas sioje imoneje

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Terasus
Pinti baldai

Adresas: Islandijos pl. 95-57, LT-49176 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Terasus uab - esame įmonė, parduodanti rankų darbo baldus, kurie apsaugoti nuo saulės spindulių ir vandens. Išskirtinio dizaino, kokybiški, lengvi ir patogūs lauko baldai skirti terasai, žiemos sodui ar kitai jaukiai Jūsų sodo vietai.Kiekvienas baldas – unikalus, pintas rankomis iš sintetinio ratano vytelės.Šiuos...
Deluxe baldai
Adresas: Baltijos pr. 10, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos.
UAB Deluxe Baldai gamina aukštos kokybės, patvarius ir puikiai atrodančius baldus, kurie yra kurti pagal originalius ir individualius modelius. Ilgametė, daugiau nei 14 metų, patirtis dirbant su kanadietiškomis technologijomis leidžia Deluxe Baldai kurti aukštos kokybės produktus, kurie tarnauja dešimtmečiais ir...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
"Baltic Master" - kompanija, turinti 17 filialų įvairiose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Kazachstane bei Ukrainoje. Savo veiklą įmonė pradėjo 1993 metais, ir didesnė nei 20 metų patirtis leido lengviau suprasti klientų poreikius. Šiandien įmonė projektuoja...
PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...

Bankrutuoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Borisas Beckeris
Bankrutuoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Borisas Beckeris 06-24 23:55
Buvusi teniso žvaigždė vokietis Borisas Beckeris negalėjo grąžinti skolų, todėl Jungtinės Karalystės teismo buvo pripažintas bankrutuojančiu.
Lietuviško vyno verslas: dabartis ir istorija
Lietuviško vyno verslas: dabartis ir istorija 06-24 23:44
Apie lietuviškus vynus dažno mūsų supratimas kategoriškas: tai namudiniai vaisvyniai, kurių entuziastai pasidaro savo reikmėms. Iš tiesų ne visai taip. Mažųjų Lietuvos vyndarių vaisių ir uogų vynų...
Pasiūlys virtualią apsipirkimų programėlę
Pasiūlys virtualią apsipirkimų programėlę 06-24 17:02
Švedų baldų gamybos grupė IKEA ir technologijų milžinė "Apple" šį rudenį planuoja pristatyti savo bendrą virtualios realybės apsipirkimų programėlę, kurią kompanijų specialistai šiuo metu kuria.

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master