Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Rima 2016-09-13 14:13:34
Labai dėkinga zmogui pagreitinusiam praktikos egzamino datą.Surado vietą tą pačią dieną kaip tik kreipiausi.
Patikimas ir fainas žmogus.Tel.864769979 kreipkitės tikrai padės.
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Paulius 2016-09-30 22:46:22
Sveiki, ačiū žmogui kuris šauniai bendravo, viska išaiškino, ir egzamina paankstino. Kam reikia, tikrai rekomenduoju: tel.864769979
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443
Raimonda 2017-02-09 10:47:04
Dekoju, kurio nr.869009443.Teko kreiptis du kartus.Surado vieta tom dienom, kuriu prasėm ir dar laika paderino:)Tikrai patikimas zmogus!Rekomenduoju visiems kreiptis butent i ji kam reikia, tikrai pades!Dekoju dar karta uz pagalba;)
Diana 2017-05-04 11:35:44
Esu labai dėkingai! Buvo malonu bendrauti, atsakingas žmogus!:)

Rima 2016-07-04 20:46:20
Labai dėkinga vaikinukui suradusiam vietą praktikos egzaminui.Labai maloniai bendrauja, patikimas žmogus.
REKOMENDUOJU - kreipkitės nr. 8647 69979
Dar kartą ačiū Jums.
Diana 2016-07-08 13:35:51
Kreipiausi 864769979 del teorijos egzamino paankstinimo, paros bėgyje surado vietos prašomai dienai, likau labai patenkinta, greitai ir nebrangu, labai ačiū ir visiems skubantiems rekomenduoju, tikrai padės.
Robertas 2017-04-27 20:53:50
Labai ačiū šitam veikėjui 869009443 tikrai padeda su regitra rasti vietos ankščiau, kaip ir kiti galvojau kad s*****s bet pasirodo klydau, taigi imkit drąsiai 100% patikimumas :)
Darius 2016-10-20 06:43:39
Rekomenduoju zmogeliuka 869009443 du kart padejo nenuvyle paankstino egzamino data menesiui laiko kreipkites nenusivilsit patys zinot kaip dabar sunku issilaikyti egzamina

Arturas 2016-07-23 19:03:13
labai aciu uz pagalba.tikrai kreipkites pas sy zmogu del pagalbos.man egzamino data paskyre beveik po 2 menesiu.o jis rado vietu iskarto, saunu.jo nr 864769979
Vitalijus 2016-08-15 14:51:15
Patikimas zmogus jau rytoj vaziuosiu laikyt praktinio egzamino, jei kam irgi reikia anksciau vietos patariu kreiptis situo numeriu: +37064769979
Noriu visus nuoširdžiai perspėti, kad Kauno regitroje sugalvojo naują bajerį egzaminatoriai, kaip nepraleisti važiavimo. Jeigu nori, kad susikirstum nepakanka to, kad tampo tave beveik pro visus marsrutus ir kaip mato, kad vistiek nepadarai klaidos, tada iš tos nevilties išsukinėjant i Raudondvario pl griebia už vairo, pasako, kad būtum užvaziavus ant bordiūro ir įpaišo kiritinę klaidą. Tada pagalvoja, kad gal tu kreipsies i komisija ir žiūrėsi įrašus (nors kaip aiškinausi, kad labai sunku nustatyti ar tikrai būtum užlėkus ant bordiūro nes nėra prie šono kameros), tada pradeda dar tampyti po parduotuvių aikšteles kol vis tiek padarai klaidą nes tau jau stresas, todel, kad buvo griebta už vairo ir puikiai zinai, kad buvo kritinė klaida. Bet niekaip nepasiduoda egzaminatorius, nenori praleisti ir taskas. Būkit budrus pravažiavę visą maršrutą ir nesidžiaukit pamatę, kad išlendat i Raudondvario pl. Visiems linkiu didelės sėkmės egzaminuose!
Lentvario gatve Regitra 20170623, Vilnius.Norit isregistruoti automobili reikia laukti 2, 5 valandos is 12 langeliu dirba tik 4.Eileje 60 zmoniu.Tiek laiko teko laukti su 6men.kudikiu ant ranku.Matosi kad valstybine imone darbas visiskai neorganizuotas.Ima uz paslaugas didziausius pinigus bet servisas siaubingas.
Eva 2016-07-06 15:27:13
869009443 greitai suranda vietą ir yra tikrai patikimas:)
Loreta 2016-07-14 20:25:52
Pirmą kartą užėjusi į šią svetainę maniau, kad tai tik eilinė apgavystė užsidirbti pinigų. Tačiau paskambinusi numeriu 869009443 puikei susitariau. Nors kilus sunkumams greitai surado vietą praktikos egzaminui. Būtų reikėję laukti 1 su puse mėnesio. Dar kartą AČIŪ! :))
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Laba diena, nuoširdžiai dėkoju Gintautui Čerbai pas kurį laikiau praktikos egzaminą. Tai egzaminuotojas- psihologas, kuris mato, kad mokinys jaudinasi ir pataria kaip tai nugalėti, nusiraminti, tada pasijunti drąsiau ir sekasi geriau važiuoti. Ačiū jam, kad dabar turiu teises, kurios man buvo labai reikalingos. Egzaminuotojui linkiu sėkmės darbe ir gyvenime. Su pagarba Zofija

Migle 2017-02-10 13:06:03
Vakar skambinau numeriui 864769979 ir kaip manot siandien jau gavau atsakyma kad rytoj mano egzaminas.
Labai jums dekinga ir siulau visiems skambinti jei nerandat vietu lsikymui
Vaida 2016-07-19 21:59:08
As ir susisiekiau su nr 869009443 likau labai patenkinta, matosi zmogus saziningas, fainas.Gali tikrai padeti kreipkites 869009443...Ir dar karta aciu uz pagalba
Domas 2016-07-20 11:53:51
Nesitikejau, kad gausiu vieta taip greitai, paskambinau numeriu 869009443 ir man viska suderino kaip norejau. Dar karta aciu!

moteris 2016-08-08 10:20:55
Labai dėkinga žmogui suradusiam vietą praktikos egzaminui.Kreipkitės tikrai neapgaus.Tel.864769979
Migle 2017-02-10 13:06:03
Labai jums dekinga ir siulau visiems skambinti jei nerandat vietu lsikymui
Raimonda 2017-02-09 10:47:04
Diana 2017-05-04 11:35:44
Esu labai dėkingai! Buvo malonu bendrauti, atsakingas žmogus!:)

Denisas 2016-06-21 11:01:53
Na va rytoi į regitrą :) nors anksčiausiai man rodė liepos 20d. Surado greitai ir už prieinamą kainą. Patikimas ir sąžiningas žmogus. Rekomenduoju 864769979
Ieva 2016-07-04 23:30:00
Kam reikia vietos praktikos egzaminui kreipkites siuo numeriu 864769979. Labai greitai suranda vieta ir tikrai patikimas zmogus, esu patenkinta rezultatais. REKOMENDUOJU VISIEMS
Regis 2016-07-21 11:08:26
Padejo tikrai be jokiu problemu vertas pasitikejimo zmogus jokiu bedu kreipkites nepasigailesit. dekui ;)
as 2016-07-22 09:26:50
Aciu 869009443, nes tikrai pagelbejo net du kartus ir labai dziaugiuosi, kad neprireike trecio:-)Jei ne jis, vis dar laukciau rugpjucio vidurio.Zodziu, malonu bendradarbiauti:-)
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Idomu tik tai ar baigsis kada tas purvinas ir nežmoniskas laikimas idomu nuo ko čia priklauso nuo pinigu statuso ar kaip kad neimanoma islaikit teisiu

Aurelija 2016-07-20 10:50:36
Labai greitai surado vietą, tikrai kreipkitės neapgaus.864769979
Dar kartą ačiū jums.
moteris 2016-08-08 10:20:55
Kauniete 2016-06-22 21:01:39
Sweiki, noreciau padekoti zmogui kuris pagreitino mano data teorijos egzaminui regitroj.wakar kreipiausi i ji, ir jis iskarto vakar atrado vietos mano kitam teorijos egzaminui regitroj.siaip paprastas ir sukalbamas zmogus, kaina ir prieinama.jei kam reikia pagalbos del greitesnes datos regitroj, patariu i si zmogu kreiptis siuo nr 869009443
Mkt 2016-07-01 14:18:56
Kas nori greitai praeiti eile regitroje, rekuomenduoju. Po skambucio per 20 min.rado vieta ir labai patogiu laiku. Skambinkite I nr 869009443 viskas bus super!!! Sekmės tiems, kurie kaikys!!! :)))

Vitalijus 2016-08-15 14:51:15

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“– siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA visoje Lietuvoje; per metus sėkmingai paruošiame ne tik daugiau nei 4000 įvairių kategorijų vairuotojų, bet ir didelį skaičių kvalifikuotų vairavimo specialistų;...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Esame daugiau nei 70 metų sėkmingai mokymus vykdanti įmonė, sukaupusi didelę patirtį mokymo srityje, turinti puikią, nuolat atnaujinamą mokymo bazę ir suburtą kompetetingą teorijos dėstymo ir praktikos vykdymo dėstytojų kolektyvą. Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: VAIRUOTOJŲ MOKYMAS...
V. Žukausko Įmonė
Vairavimo mokykla Kaune

Adresas: Baltų pr. 7A-2, LT-48259 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS: A1 A2 A kategorijos B kategorija C CE kategorijos C CE Intensyvūs kursai

Kauno oro uostui – pastiprinimas
Kauno oro uostui – pastiprinimas 06-28 11:12
Rekonstrukcijai uždaromo Vilniaus oro uosto krūvį perimsiantis Kauno oro uostas sulauks pastiprinimo – kelių šimtų darbuotojų desanto iš sostinės, prireikus ir iš pajūrio.
VMI jau paskelbė turto deklaracijas
VMI jau paskelbė turto deklaracijas 06-28 10:51
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog interneto svetainėje www.vmi.lt jau paskelbė Metinių gyventojų (šeimos) turto deklaracijų išrašų duomenis.
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių 06-28 10:23
Šis šeštadienis, liepos 1-oji, yra svarbi diena absoliučiai daugumai Lietuvos gyventojų, nes įsigalioja daug svarbių teisinių naujovių – ne tik naujas Darbo kodeksas (DK), bet ir dar bent pora...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master