Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Ieva 2016-07-04 23:30:00
Kam reikia vietos praktikos egzaminui kreipkites siuo numeriu 864769979. Labai greitai suranda vieta ir tikrai patikimas zmogus, esu patenkinta rezultatais. REKOMENDUOJU VISIEMS
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Pirkėjas 2016-05-31 13:26:34
Patikimas žmogus, greitai gautas egzamino laikas. 864769979
Viską padarė per greičiau nei parą laiko ir kitai dienai jau turima vieta.
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443.
Darius 2016-10-20 06:43:39
Rekomenduoju zmogeliuka 869009443 du kart padejo nenuvyle paankstino egzamino data menesiui laiko kreipkites nenusivilsit patys zinot kaip dabar sunku issilaikyti egzamina
Raimonda 2017-02-09 10:47:04
Dekoju, kurio nr.869009443.Teko kreiptis du kartus.Surado vieta tom dienom, kuriu prasėm ir dar laika paderino:)Tikrai patikimas zmogus!Rekomenduoju visiems kreiptis butent i ji kam reikia, tikrai pades!Dekoju dar karta uz pagalba;)
NEMOKAMAI 2017-02-16 14:29:19
Kam reikia ankstesnių laikų nei po mėnesio, patys tikrinkite dažniau registracija ir visada atsiranda ANKSČIAU nei, kad esate užsiregistravę. Būkite budrūs! NEMOKĖKITE UŽ EGZAMINO LAIKĄ - kurį galite patys rezervuoti! nes yra čia "gudručių" kurie skelbia tel numerius ir pardavinėja laikus, taip pasipelnydami iš laikančiųjų egzaminą.

Julija 2016-11-03 13:00:14
Noreciau padekoti zmogui, kurio tel.nr yra 864769979. Greitai surado vieta, islaikiau, dabar jau laukiu teisiu. Jeigu ne Jis, vairavima laikyciau tik gruodzio 2 diena. Aciu Jums!! patikimas ir saziningas zmogus, kreipkites, nepasigailesite :)
Migle 2017-02-10 13:06:03
Vakar skambinau numeriui 864769979 ir kaip manot siandien jau gavau atsakyma kad rytoj mano egzaminas.
Vaida 2016-07-19 21:59:08
As ir susisiekiau su nr 869009443 likau labai patenkinta, matosi zmogus saziningas, fainas.Gali tikrai padeti kreipkites 869009443...Ir dar karta aciu uz pagalba
Justas 2016-07-17 10:50:37
Sveiki visi, taigi ir as nusprendziau pabandyti ir likau labai nustebintas. Egzamino laikas buvo 08.30 taciau laikysiu jau ji rytoj. Kreipiausi i 869009443 nr. zmogus tikrai supranta ka daro ir manau yra geriausias sioje srityje, labai greit sugebejo rasti laisva vieta. REKOMENDUOJU! Visiems sekmes egzaminuose!

Rimvydas 2016-07-24 13:51:59
Labai aciu sitam zmogui kurio numeris 864769979. Paankstino egzamina kuris praejo sekmingai. Zodziu kreipkites ir jums bus padeta. Aciu jam uz pagalba.
Paulius 2016-09-30 22:46:22
Sveiki, ačiū žmogui kuris šauniai bendravo, viska išaiškino, ir egzamina paankstino. Kam reikia, tikrai rekomenduoju: tel.864769979
Justas 2016-07-17 10:50:37
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima :). Kreipkites nr. 869009443.
Kam reikia ankstesnių laikų nei po mėnesio, patys tikrinkite dažniau registracija ir visada atsiranda ANKSČIAU nei, kad esate užsiregistravę. Būkite budrūs! NEMOKĖKITE UŽ LAIKĄ - kurį galite patys rezervuoti! nes yra čia "gudručių" kurie skelbia tel numerius ir pardavinėja laikus, taip pasipelnydami iš laikančiųjų egzaminą.

moteris 2016-08-08 10:20:55
Labai dėkinga žmogui suradusiam vietą praktikos egzaminui.Kreipkitės tikrai neapgaus.Tel.864769979
Migle 2017-02-10 13:06:03
Labai jums dekinga ir siulau visiems skambinti jei nerandat vietu lsikymui
Kam reikia ankstesnių laikų nei po mėnesio, patys tikrinkite dažniau registracija ir visada atsiranda ANKSČIAU nei, kad esate užsiregistravę. Būkite budrūs! NEMOKĖKITE UŽ LAIKĄ - kurį galite patys rezervuoti! nes yra čia gudručių kurie skelbia tel numerius ir pardavinėja laikus, taip pasipelnydami iš laikančiųjų egzaminą.
Vaida 2016-07-19 21:59:08
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima :). Kreipkites nr. 869009443
Baigėsi 2metų vairuotojo pažymėjimo galiojimas. Internetu užsisakiau naują, gamina. Nuvykau į Regitrą pasiimti pažymos, kad gaminamas, klausia kokiu tikslu. Paaiškinus gaunu atsakymą, kad pažyma nieko neįrodo, sustabdžius policijai nuo baudos neapsaugos. Tačiau patys Regitros atstovai sako, kad „Tokiu atveju žmogus nepraranda įgytos teisės vairuoti, jis tiesiog su savimi neturi dokumento. Pareigūnai atsižvelgia į tai, kad žmogus pažymėjimo neturi dėl to, kad jis keičiamas.'' (http://www.delfi.lt/auto/patarimai/vairuotojo-pazymejimo-keitimas-sukele-stresa-tereikejo-zinoti-svarbia-detale.d?id=71966548). Tai kas čia per tvarka?
Ieva 2016-07-04 23:30:00
As 2016-06-19 06:27:24
Patikimas zmogus labai greitai surado vieta egzaminui netgi pageidauiama diena tel 864769979
Aciū, kad darot man reklama :D nepagalvojot, kad kiti žmonės gal miega ar kazka veikia? :D Jei toks protingas-a paskaitykit ju daugiau jei netingit ir pamatysit kiek ju yra :D kas nori tas susiekia ir neskleidzia nesamoningu savo pasisakymu ;) Sėkmės visiem egzaminuose!!! :)
Domas 2016-07-20 11:53:51
Nesitikejau, kad gausiu vieta taip greitai, paskambinau numeriu 869009443 ir man viska suderino kaip norejau. Dar karta aciu!
Mergina 2016-07-29 23:39:25
869009443 labai šaunus žmogelis, ne kartą teko kreiptis dėl vietos regitroje, greitai surasdavo ir net laiką palankesnį leisdavo pasirinkti. Tikrai jei kam reikia, galiu rekomenduoti, nebijokit, tikrai patikimas!

olgija 2016-06-09 16:37:26
kreipiausi I 37064769979 labai malonus asmuo. padejo surasti vieta greitai REKOMENDUOJU VISIEMS
Pirkėjas 2016-05-31 13:26:34
Patikimas žmogus, greitai gautas egzamino laikas. 864769979
Viską padarė per greičiau nei parą laiko ir kitai dienai jau turima vieta.
36 profesonalus vairuotojai, su stazu kiekvienas ne mazesniu 15metu, sprendeme regitros sugalvotus debiliskus klausimus, issprendeme tris kartus visi 51%, tai kaip reikia islaikyti pradedanciajam vairuotojui. Patarimas, susiraskit rumuna, lenkijoje ju pilna ir uz 100eur jie jums atves legalias teises, o lt pasikeisite y lietuviskas, rumunai europos sajungoj, ir cia regitra pakeis.
Karolina 2016-10-07 16:26:36
Labai objektyviai ir greitai surandamos vietos, 100-ta procentinis patikimumas. Tikrai esu labai dėkinga ir rekomenduoju tiems, kas nori pagreitintai laikyti vairavimo egzaminą. Jau rekomendavau keliems pažįstamiems šią paslaugą, nei vienam neteko nusivilti :).
Asta 2016-10-06 13:09:07
Dekoju siam zmogui, kurio nr.869009443.Teko kreiptis du kartus.Surado vieta tom dienom, kuriu prasiau ir dar laika paderino:)Tikrai patikimas zmogus!Rekomenduoju visiems kreiptis butent i ji kam reikia paankstinti data egzaminui, tikrai pades!Jei ne jis visdar laukciau spalio pabaigoj egzamino, o dabar kita savaite jau atsiimsiu vairuotojo pazymejima:)Dekoju dar karta uz pagalba;)
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima :). Kreipkites nr. 869009443.
vakar dalyvavau atrankoje laisvai valstybės įmonės „Regitra“ Alytaus filialo sekretoriaus-referento (-ės) darbo vietai užimti.
Pasibaisėjau viskuo, kas ten vyko.... ir dar kartą įsitikinau, be pažįstamų Lietuvoje darbo negausiu. Tad dalinuosi su visais šia informacija.
2017 m. vasario 02 d. vykstu iš Alytaus į Vilnių. Jaudulys, vis tik prestižinė įmonė, o atranka beveik kaip į valstybės tarnautojo vietą. Viskas gražu kol neperžiangiu įmonės slenksčio ir kol nepamatau Alytaus filialo direktoriaus, taigi taip ir nesupratau ko mums 11 asmenų reikėjo vykti į Vilnių, juk atranką vykdė pats Alytaus filialo direktorius. Ar ši atranka negalėjo vykti Alytuje??? Ar nepaprasčiau vienai personalistei atvykti į Alytų (man asmeniškai, kaip bebūtų yra dideli pinigai, kuriuos išleidau kelionei). Ar čia norėta parodyti kaip viskas neva sklandžiai vyksta..... Tęsiu mintį toliau. Visi atrinkti dalyviai (11 žmonių) buvome sukviesti vienu metu į pokalbį t.y. 9 val. 30 min. Laikas kiekvienam brangus. Pasiteiravus kodėl laikas nepaskirtas kiekvienam asmeniškai atsakė - mes neseniai pradėjome vykdyti atranką pagal naują sistemą, todėl apie tai dar nepagalvojome. Tad mielieji kam duotos galvos... Paminėjo, kad atranka baigsis apie 14 val., nes mat jiems pietų pertrauka 30 min., tad kol lauksime atrankos pabaigos, mums pasiūlė nueiti į greta esančią maximą, mums paprastiems žmonės, net kavos nepasiūlė, o ką jau kalbėti apie sausaunį prie kavos (gėda, didelius pelnus nešanti valstybės įmonė, kavai sutaupė). Negana to, atranką vykdanti personalo darbuotoja, klausimus uždavinėjo skaitydama iš „naujo“ klausimyno. Sakyčiau kompetetinga darbuotoja. Pokalbio metu nebuvo išdėstyta kokia bus darbo specifika, ką išrinktas darbuotojas turės daryti. Susiprasti reikia patiems. Pagaliau atėjo taip ilgai lauktas momentas, kada iš 11 pretendentų buvo ištarta 3-ų asmenų pavardės, kurie turės vykdyti praktinę užduotį (raštvedybos žinių tikrinimas, prisistatymas word, excel ar powerpoint programose). Pagal kokius kriterijus buvo atrinkta 3 asmenys taip iki šiol ir neaišku..... Prieš atranką pabendravau su pretendentėmis ir gavau trumpą informaciją apie kiekvieną (kas kokias studijas yra baigę, kas kokius darbus dirba ar kokia kita veikla užsiima). Žmonės išlaikę valstybės tarnautojo egzaminą, nepateko tarp tų trijų. Kita mergina dirbanti darbą su personalo dokumentų tvarkymu taip pat nepateko tarp išrinktųjų. Peršasi mintis, kad išrinktas žmogus buvo jau numatytas iš anksto. O pabaigoje personalo darbuotojos ištarti žodžiai pribloškė galutinai - dirbantys asmenys džiaukitės turimais darbais ir nesiblaškykit iš vieno darbo prie kito. Tad mielieji, prieš dedant skelbimą paminėkit, kad turintys darbus žmonės nepageidaujami.
Tai tiek apie dar vieną atranką. Visko neįmanoma išsakyti raštu, bet keletą faktų išdėsčiau.

Gebelsas 2016-07-07 12:34:16
864769979
864769979
864769979 galeciau rasyti ir rasyti sita numeri daug kartu, labai ACIU uz pagalba randant vieta pigiai ir greitai !!!
Rimvydas 2016-07-24 13:51:59

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51290 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“– siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos kaip geriausia vairavimo mokykla ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje; per metus sėkmingai paruošiame ne tik daugiau nei 4000 įvairių kategorijų vairuotojų, bet ir kvalifikuotų vairavimo specialistų;...
Rokauta
Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Krovinių pervežimas tentiniais automobiliais ir...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Esame daugiau nei 70 metų sėkmingai mokymus vykdanti įmonė, sukaupusi didelę patirtį mokymo srityje, turinti puikią, nuolat atnaujinamą mokymo bazę ir suburtą kompetetingą teorijos dėstymo ir praktikos vykdymo dėstytojų kolektyvą. Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: VAIRUOTOJŲ MOKYMAS...
V. Žukausko Įmonė
Vairavimo mokykla Kaune

Adresas: Baltų pr. 7A-2, LT-48259 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS: A1 A2 A kategorijos B kategorija C CE kategorijos C CE Intensyvūs kursai

PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą
PRGF injekcijos, stabdančios laiką ir grąžinančios odos skaistumą 02-20 16:46
Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, ji netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Ji naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant...
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias
Pažymys mūsų ekonomikai – ne pats geriausias 02-22 22:37
Europos Komisija (EK) vakar pristatė kiekvienai Europos Sąjungos valstybei narei skirtas ataskaitas, kuriose visapusiškai išanalizuoti jų ekonomikos iššūkiai. Lietuvai yra ir gerų žinių: ekonomika...
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas
Į kokybiško maisto ir spalvingų vaizdų harmonijos "Salą" – įžymybių desantas 02-22 22:36
Pirmadienį Nemuno saloje duris pravėrė naujas restoranas "Sala". Nuostabiais vaizdais pro "Žalgirio" arenos langus ir ekologiškais, menininkų kūrinius primenančiais patiekalais galinčio pasigirti...

Kuri darbo diena Jums sunkiausia?

UAB Baltic master

Wal-Mart 71,45 +3,00%