Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Pirkėjas 2016-05-31 13:26:34
Patikimas žmogus, greitai gautas egzamino laikas. 864769979
Viską padarė per greičiau nei parą laiko ir kitai dienai jau turima vieta.
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Ieva 2016-07-04 23:30:00
Kam reikia vietos praktikos egzaminui kreipkites siuo numeriu 864769979. Labai greitai suranda vieta ir tikrai patikimas zmogus, esu patenkinta rezultatais. REKOMENDUOJU VISIEMS
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443
Darius 2016-10-20 06:43:39
Rekomenduoju zmogeliuka 869009443 du kart padejo nenuvyle paankstino egzamino data menesiui laiko kreipkites nenusivilsit patys zinot kaip dabar sunku issilaikyti egzamina
Raimonda 2017-02-09 10:47:04
Dekoju, kurio nr.869009443.Teko kreiptis du kartus.Surado vieta tom dienom, kuriu prasėm ir dar laika paderino:)Tikrai patikimas zmogus!Rekomenduoju visiems kreiptis butent i ji kam reikia, tikrai pades!Dekoju dar karta uz pagalba;)
Mindaugas Marčėnas
2017-08-16 12:05:02 IP 78.60.245.20
sūnus laikė vairavimo egzaminą ir susikirto, nes kelio ruože kur MAKSIMALUS greitis 70 km/h važiavo 50 km/h greičiu.
Norėčiau sužinoti kurioje KET taisyklėje tai yra pažeidimas? Jeigu važiuoti 20 km/h mažesniu greičiu negu leidžiama
yra pažeidimas, kyla klausimas kaip jis galės du metus važinėti 70 km/h, keliais kur maksimalus leidžiamas greitis
90 ar 110 km/h?

Mindaugas Marčėnas
Vienareikšmiškai patariu kreiptis į žmogų nr 864769979. Regitroje siūlė vietas po dviejų mėnesių, o jis surado per savaitę. Pati iš pradžių netikėjau, bet pasirodo iš tikro. Labai ačiū žmogui siūlančiam pagalbą, apatiniuose komentaruose! Nebijokit ir kreipkitės, tikrai padeda.
Bet iš tikrūjų, koks absurdas, registravausi perlaikyti praktikos egzaminą Šiauliuose, laisvas vietas rodo beveik po pusantro mėn. Nu netikiu kad taip gali būti jog nėra vietų visai...

olgija 2016-06-09 16:37:26
kreipiausi I 37064769979 labai malonus asmuo. padejo surasti vieta greitai REKOMENDUOJU VISIEMS
Mod 2016-07-19 20:19:35
Nors ir nelabai tikejau kad aina eile greiciau pasidaryt bet tai imanoma su siuo zmogumi +37064769979
Ilona 2016-10-16 16:11:20
Patikimas ir sąžiningas žmogus, surandantis norimą laiką praktiniam vairavimo egzaminui. Ačiū ir rekomenduoju :) 869009443

Deividas 2017-08-08 13:48:07
864769979, Tikrai patikima rekomenduoju visiem, netikejau kad galima, taip greitai gauti, buciau turejas laikyt rugsejo pabaigo, o gavo rugpjucio 8
aurimas 2017-08-08 09:20:23
tikrai padeda. man padejo gerokai paankstinti paktinio data. nes be jo pagalbos buciau galejas tik grizes gruodi is uzsienio laikiti praktini o dabar su jo pagalba spesiu bent karta iki isvaziavimo praktini vairavima laikiti
Paprasciausias masinos priregistravimas Kedainiu regitroje trunka maziausiai 2-3 valandas, dirba tik vienas langelis, kiti darbuotojai vaikstineja, ir uzsiima bala zino kuom...
Robertas 2017-04-27 20:53:50
Labai ačiū šitam veikėjui 869009443 tikrai padeda su regitra rasti vietos ankščiau, kaip ir kiti galvojau kad s*****s bet pasirodo klydau, taigi imkit drąsiai 100% patikimumas :)
Robert 2017-08-04 10:21:04
Saziningas ir patikimas zmogus! Vietoj 08, 31 uzregistravo 08.05.labai patogu ir greita. Aciu jums labai. Rekomenduoju!!!
Pasiruoses Padeti 2017-08-07 01:34:41

p.s Rasykit ar skambinkit kaip jum patogiau !!!
Pasipiktinau Panevėžio regitros grafikais. Regitra tuščia, o vietų praktiniam egzaminui nėra. Egzamino laukimas 2 mėnesiai. Nenormalu. Net ir norint laikyti pirmą kartą, tenka laukti beveik mėnesį.

Migle 2017-02-10 13:06:03
Vakar skambinau numeriui 864769979 ir kaip manot siandien jau gavau atsakyma kad rytoj mano egzaminas.
Labai jums dekinga ir siulau visiems skambinti jei nerandat vietu lsikymui

Arturas 2016-07-23 19:03:13
labai aciu uz pagalba.tikrai kreipkites pas sy zmogu del pagalbos.man egzamino data paskyre beveik po 2 menesiu.o jis rado vietu iskarto, saunu.jo nr 864769979
Rimvydas 2016-07-24 13:51:59
Labai aciu sitam zmogui kurio numeris 864769979. Paankstino egzamina kuris praejo sekmingai. Zodziu kreipkites ir jums bus padeta. Aciu jam uz pagalba.
Domas 2016-07-20 11:53:51
Nesitikejau, kad gausiu vieta taip greitai, paskambinau numeriu 869009443 ir man viska suderino kaip norejau. Dar karta aciu!
as 2016-07-23 20:35:35
Jeigu kam reikia vetos vairavimo egzaminams prasom kreipkites tel.nr 869009443 tikrai ptikimas zmogus surado vieta netgi diena kurjos prasiau ir neviena karta rekomenduoju

Vitalijus 2016-08-15 14:51:15
Patikimas zmogus jau rytoj vaziuosiu laikyt praktinio egzamino, jei kam irgi reikia anksciau vietos patariu kreiptis situo numeriu: +37064769979
Klevas 2017-04-22 11:23:59
Rekomenduoju 8647 69979! Tikrai sąžiningas ir nuoširdus žmogus! Tikrai neapsiriksit. Man egzaminą vietoj 06.09 pagreitino iki 04.22! Labai nustebino, nesitikėjau, jog įmanoma taip greit.
Mergina 2016-07-29 23:39:25
869009443 labai šaunus žmogelis, ne kartą teko kreiptis dėl vietos regitroje, greitai surasdavo ir net laiką palankesnį leisdavo pasirinkti. Tikrai jei kam reikia, galiu rekomenduoti, nebijokit, tikrai patikimas!

Migle 2017-02-10 13:06:03
Labai jums dekinga ir siulau visiems skambinti jei nerandat vietu lsikymui
Klevas 2017-04-22 11:23:59
Vilniaus Regitroje dirba egzaminuotojai nevispročiai, kurie specialiai "sodina". Tik įsėdus į automobilį ir pradėjus važiuoti, kirto per stabdžius taip, kad pamršau kur ir kas aš esu. Pradėjo teisintis, kad egzaminas dar nepradėtas ir nėra ko jaudintis, mat iš galo artėjo automobilis. Čia normalu? Jaudulys belenkoks o dar ir per stabdžius kerta, kad patikrint reakciją. Negana to, pradėjo žeminti ir kelti balsą. Taip vadinamo "egzaminuotojo" vardas LAIMONAS. Žilas stuobrys, įvarė tokį stresą, kad iki šiol negaliu atsipalaiduoti ir pasitikėti egzaminuotojais.

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“– siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA visoje Lietuvoje; per metus sėkmingai paruošiame ne tik daugiau nei 4000 įvairių kategorijų vairuotojų, bet ir didelį skaičių kvalifikuotų vairavimo specialistų;...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Esame daugiau nei 70 metų sėkmingai mokymus vykdanti įmonė, sukaupusi didelę patirtį mokymo srityje, turinti puikią, nuolat atnaujinamą mokymo bazę ir suburtą kompetetingą teorijos dėstymo ir praktikos vykdymo dėstytojų kolektyvą. Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: VAIRUOTOJŲ MOKYMAS...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Didieji draudimo rinkos dalyviai augino pelną
Didieji draudimo rinkos dalyviai augino pelną 08-18 17:55
Didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė "Lietuvos draudimas" pirmąjį pusmetį uždirbo daugiau kaip triskart daugiau pelno, nei prieš metus. Bendrovės žalos augo 11%. "Ergo" pelną augino...
63% Vokiečių "Stados" parduota už 5,4 mlrd. USD
63% Vokiečių "Stados" parduota už 5,4 mlrd. USD 08-18 17:54
Rinkoje abejonių kėlęs sandoris galiausiai įvyko. Privataus kapitalo bendrovės "Bain Capital" ir "Cinven" įsigijo 63% vokiečių generinių vaistų gamintojos "Stada" akcijų už 5,4 mlrd. USD.

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Symantec 28,30 0,00%